Problem z krótszymi włosami :-( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-22, 10:50   #1
Domisiowy Krem
Przyczajenie
 
Avatar Domisiowy Krem
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Okolice Opola
Wiadomości: 21
Exclamation

Problem z krótszymi włosami :-(


Nie wiem co mnie podkusiło, ale poszłam wczoraj do fryzjerki. Miałam włosy gęste, takie za ramiona a z tyłu sięgały mi gdzieś połowy pleców.
na końcach mi się kręciły, więc poszłam pocieniować na całej długości, bo mam włosy podatne na kręcenie, więc pocieniowałam. Prosiłam fryzjerkę, by mi końcówek nie podcinała dużo ( tak max 1 cm). I tak też zrobiła. jednakże moje włosy teraz są krótkie. Sięgają mi ramion( to pewnie przez to, że się kręcą) a z tyłu....masakra! Ponoć mi nie ścinała tam z tyłu z długości, ale mam je do barek . A tak bardzo zapuszczałam, chciałam mieć takie długie i teraz STRASZNIE żałuję tego co zrobiłam. Bo przez to, że się kręcą stają się krótkie!!!

A teraz przechodzę do sedna sprawy. czy są, istnieja jakieś tabletki, które są na porost włosów? Albo wspaniałe odżywki? Bo za takie tabletki mogę dać fortunę, ale czy są takie tabletki na porost włosów, które faktycznie działają? Dodam,że nie chcę mieć przedłuzanych sztucznie włosów...

Tak mi zależy, by mieć długie włosy i kurczę tak żałuję strasznie że wczoraj poszłam je pocieniować!!
Domisiowy Krem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 15:52   #2
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Problem z krótszymi włosami :-(

Cytat:
Napisane przez Domisiowy Krem Pokaż wiadomość
Nie wiem co mnie podkusiło, ale poszłam wczoraj do fryzjerki. Miałam włosy gęste, takie za ramiona a z tyłu sięgały mi gdzieś połowy pleców.
na końcach mi się kręciły, więc poszłam pocieniować na całej długości, bo mam włosy podatne na kręcenie, więc pocieniowałam. Prosiłam fryzjerkę, by mi końcówek nie podcinała dużo ( tak max 1 cm). I tak też zrobiła. jednakże moje włosy teraz są krótkie. Sięgają mi ramion( to pewnie przez to, że się kręcą) a z tyłu....masakra! Ponoć mi nie ścinała tam z tyłu z długości, ale mam je do barek . A tak bardzo zapuszczałam, chciałam mieć takie długie i teraz STRASZNIE żałuję tego co zrobiłam. Bo przez to, że się kręcą stają się krótkie!!!

A teraz przechodzę do sedna sprawy. czy są, istnieja jakieś tabletki, które są na porost włosów? Albo wspaniałe odżywki? Bo za takie tabletki mogę dać fortunę, ale czy są takie tabletki na porost włosów, które faktycznie działają? Dodam,że nie chcę mieć przedłuzanych sztucznie włosów...

Tak mi zależy, by mieć długie włosy i kurczę tak żałuję strasznie że wczoraj poszłam je pocieniować!!
radzę poczekać aż włoski same odrosną, po co wydawać pieniądze na coś, czego skuteczności nie jesteśmy pewni?
nie panikuj przede wszystkim, bo to nie jest żadna tragedia.
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 18:35   #3
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Problem z krótszymi włosami :-(

moze pokaz zdjecie? albo prostuj wlosy, wtedy beda dluzsze napewno nie jest tak zle


edit:
mialas do polowy plecow a teraz do ramion...to ile Ci musiala sciac???...napewno nie 1 cm.
wydaje mi sie ze dobrze wygladasz tylko jestes jeszcze w szoku po fryzjerowym:P
__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2011-10-22 o 18:36
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 20:37   #4
Domisiowy Krem
Przyczajenie
 
Avatar Domisiowy Krem
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Okolice Opola
Wiadomości: 21
Dot.: Problem z krótszymi włosami :-(

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
moze pokaz zdjecie? albo prostuj wlosy, wtedy beda dluzsze napewno nie jest tak zle


edit:
mialas do polowy plecow a teraz do ramion...to ile Ci musiala sciac???...napewno nie 1 cm.
wydaje mi sie ze dobrze wygladasz tylko jestes jeszcze w szoku po fryzjerowym:P
Może przez to, że mi się teraz kręcą to dlatego takie krótkie Ale tak bardzo chciałam mieć długie, a teraz to dla mnie szok z tym co mam na głowie.

P.s. oddałam głos
Domisiowy Krem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 09:01   #5
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Problem z krótszymi włosami :-(

Cytat:
Napisane przez Domisiowy Krem Pokaż wiadomość
Nie wiem co mnie podkusiło, ale poszłam wczoraj do fryzjerki. Miałam włosy gęste, takie za ramiona a z tyłu sięgały mi gdzieś połowy pleców.
na końcach mi się kręciły, więc poszłam pocieniować na całej długości, bo mam włosy podatne na kręcenie, więc pocieniowałam. Prosiłam fryzjerkę, by mi końcówek nie podcinała dużo ( tak max 1 cm). I tak też zrobiła. jednakże moje włosy teraz są krótkie. Sięgają mi ramion( to pewnie przez to, że się kręcą) a z tyłu....masakra! Ponoć mi nie ścinała tam z tyłu z długości, ale mam je do barek . A tak bardzo zapuszczałam, chciałam mieć takie długie i teraz STRASZNIE żałuję tego co zrobiłam. Bo przez to, że się kręcą stają się krótkie!!!

A teraz przechodzę do sedna sprawy. czy są, istnieja jakieś tabletki, które są na porost włosów? Albo wspaniałe odżywki? Bo za takie tabletki mogę dać fortunę, ale czy są takie tabletki na porost włosów, które faktycznie działają? Dodam,że nie chcę mieć przedłuzanych sztucznie włosów...

Tak mi zależy, by mieć długie włosy i kurczę tak żałuję strasznie że wczoraj poszłam je pocieniować!!
kurcze jakbym czytała o sobie
chociaż ja się zastanawiam nad przedłużeniem.. bo mam dosyć pulchną twarz i te krótkie włosy mnie pogrubiają jeszcze bardziej
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 11:24   #6
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Problem z krótszymi włosami :-(

Cytat:
Napisane przez Domisiowy Krem Pokaż wiadomość
Może przez to, że mi się teraz kręcą to dlatego takie krótkie Ale tak bardzo chciałam mieć długie, a teraz to dla mnie szok z tym co mam na głowie.

P.s. oddałam głos
Dziekuje

mozesz zawsz
e je troche wyciagnac na szczotce, przynajmniej na chwile poprawisz sobie humor ze sa dluzsze
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 18:34   #7
Domisiowy Krem
Przyczajenie
 
Avatar Domisiowy Krem
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Okolice Opola
Wiadomości: 21
Dot.: Problem z krótszymi włosami :-(

Cytat:
Napisane przez miss90 Pokaż wiadomość
kurcze jakbym czytała o sobie
chociaż ja się zastanawiam nad przedłużeniem.. bo mam dosyć pulchną twarz i te krótkie włosy mnie pogrubiają jeszcze bardziej
Ja też chętnie bym sobie przedłużyła, lecz jest to cholerrrrnie drogie ;( A dodatkowo ja mam jeszcze gęste włosy to dopiero.
Ale co do Twojego przypadku, to może spróbuj makijażem coś zrobic, żebyś wyglądała lepiej? Żeby buźka nie wydawała się tak okragła..?
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
Dziekuje

mozesz zawsz
e je troche wyciagnac na szczotce, przynajmniej na chwile poprawisz sobie humor ze sa dluzsze

No wiesz, też myslałam, aby je wyprostować itp. lecz ja mam dość owalno-pociagłą buźkę i mi nie pasują proste włosy
Domisiowy Krem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-24, 12:04   #8
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Problem z krótszymi włosami :-(

Cytat:
Napisane przez Domisiowy Krem Pokaż wiadomość
Ja też chętnie bym sobie przedłużyła, lecz jest to cholerrrrnie drogie ;( A dodatkowo ja mam jeszcze gęste włosy to dopiero.
Ale co do Twojego przypadku, to może spróbuj makijażem coś zrobic, żebyś wyglądała lepiej? Żeby buźka nie wydawała się tak okragła..?
Pozdrawiam
A ja mam właśnie bardzo cienkie i rzadkie włosy..
No próbuje modelować twarz makijażem...
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 15:44   #9
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 636
Dot.: Problem z krótszymi włosami :-(

Nawet jeśli chce się mieć długie włosy to trzeba je co jakiś czas podcinać żeby zapobiec rozdwajaniu się końcówek.
Podobno płukanka z cytryny i mięty jest dobra na wypadanie włosów, a napar ze skrzypu polnego lub olejek rycynowy na ich porost.
Żeby włosy mniej się kręciły modeluj je szczotką w trakcie suszenia. Będą prostsze, ale nie opadnięte jak po użyciu prostownicy.
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.