Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-18, 12:59   #3601
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Dokładnie, ale uważam, że to co nam wydaje się pełnią szczęścia dla innych jest jedynie jego namiastką i to co my uważamy za karę, karą dla innych wcale być nie musi.
Ostatnio dostałam niezłego kopa od wieloletniej przyjaciółki i przeszłam wszystkie etapy żałoby: fazę szoku i zaprzeczenia, dezorganizacji zachowania-działałam irracjonalnie, złości, smutku, akceptacji...
Bardzo długo chciałam by dopadła ją karząca ręka sprawiedliwości, teraz mi to zwisa, chociaż trochę mi smutno kiedy moje córki opowiadają mi, że Pani K-ich przyszywana ciocia odwraca głowę i zaczyna szukać czegoś w torebce, gdy się na nie natyka na mieście...czyżby poczucie winy? A może zwykłe tchórzostwo?
Dla mnie tam sie liczy moje szczęście, ale nie ukrywajmy, czasem jest ta nutka satysfakcji
Zresztą wydaje mi sie że karma działa na każdego, tylko też z zewnątrz ciężko komukolwiek to ocenić i nawet jak sie nam wydaje ze wszystko jest ok, to wcale nie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 13:04   #3602
Gdzie jest Wally
Raczkowanie
 
Avatar Gdzie jest Wally
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 64
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

asiabb piękny masz ten kolor. Ja dopiero rozpoczynam przygodę z blondami, ale mam nadzieję że już niedługo będę w tej kwestii choć w części wymiatać tak jak Wy
__________________
"Niedługo kupię dużo książek i będę je czytać. Wieczorami pójdę sobie do kina, a nocami będę słuchał deszczu spadającego na miasto. I tak będzie aż do wiosny. I aż do wiosny nie będę do nikogo mówił o miłości."
Marek Hłasko
Gdzie jest Wally jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 14:10   #3603
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
tu masz rozmiarówkę:
i naprawdę ta rozmiarówka u Ciebie się sprawdza? bo moja mama ma w biuście 91-2, a kupiła właśnie Panache Cleo Juna 65G i jest za mały.... a wg tej rozmiarówki z załącznika, to powinien być sporo za duży
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 15:37   #3604
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
i naprawdę ta rozmiarówka u Ciebie się sprawdza? bo moja mama ma w biuście 91-2, a kupiła właśnie Panache Cleo Juna 65G i jest za mały.... a wg tej rozmiarówki z załącznika, to powinien być sporo za duży
Widzisz, bo problem jest w tym, że właściwie każdy model rządzi się własnymi prawami, ja po prostu wiem że dla mnie tylko balkonetki. Generalnie nic nie zastąpi odwiedzin w salonie. Z własnego doświadczenia wiem, że ogromne znaczenie ma stopień jędrności piersi. Mam koleżankę z identycznymi wymiarami jak moje, kupiłyśmy więc ten sam model i rozmiar stanika i co i dupa blada na mnie leży świetnie a ona ma u góry puste miseczki...Wszelkie tabele powinny być pomocne, ale czasem dezorientują i tak już jest.
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 15:54   #3605
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Widzisz, bo problem jest w tym, że właściwie każdy model rządzi się własnymi prawami, ja po prostu wiem że dla mnie tylko balkonetki. Generalnie nic nie zastąpi odwiedzin w salonie. Z własnego doświadczenia wiem, że ogromne znaczenie ma stopień jędrności piersi. Mam koleżankę z identycznymi wymiarami jak moje, kupiłyśmy więc ten sam model i rozmiar stanika i co i dupa blada na mnie leży świetnie a ona ma u góry puste miseczki...Wszelkie tabele powinny być pomocne, ale czasem dezorientują i tak już jest.
my obie też preferujemy balkonetki ehh, ciężka sprawa z tymi cycuchami
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 16:01   #3606
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ja już wiem, że dla mnie tylko plunge i szerokofiszbinowe
Zamówiłam Ave no i znowu miska zbyt zamknięta, nie ma tragedii, ale fiszbiny tez za waskie (jednak musze brac 65C - swoja droga zabawne, wg rozmiarówki mam 65A )
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 18:20   #3607
Paulinka7
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 102
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Kupiłam dzis odzywkę Ultime Repair Schwarzkopfu . W składzie esencja perły pantenol , proteiny i keratyna. Nie była tania bo za 250ml dałam 22zł.... Umyłam dziś nią włosy .Pierwsze co mi sie podobało to piękny zapach któy utrzymuje sie na włosach cały czas. Nakładam na włosy a tu konsystencja jakby z mikrogranulkami , byłam przygotowana na coś a'la wygładzenia włosa czyli śliskiego nakładania a tu raczej tępo. 3 razy aplikowałam odzywke i cały czas włosy jakby piły ją. Wysuszyłam i powiem ze mi się ''widzi'' , włosy lśnią , miłe w dotyku. Zobaczymy co będzie jutro .
Paulinka7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-18, 18:48   #3608
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
asiabb kolorek super u mnie na monitorze to piękny jaśniutki opalizujący blond
bo on własnie tak wygląda
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Asia ładnie perłowo jest

Cytat:
Napisane przez Gdzie jest Wally Pokaż wiadomość
asiabb piękny masz ten kolor. Ja dopiero rozpoczynam przygodę z blondami, ale mam nadzieję że już niedługo będę w tej kwestii choć w części wymiatać tak jak Wy
dzięki
spoko nic w tym trudnego
my tez nadal się uczymy jeszcze

udało mi się dziś kupić moje garnierki 111 i 112 po 8,99 za szt. mam na dwa farbowania
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 08:47   #3609
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Czesc A ja dziś zaspalam i nie poszłam na zajeciaostatnio budzik mi nie dzwoni a jak sprawdzam w dzień to działa przecież chyba bym do słyszala...

EX miałam pytać jak Twój bb? Możesz już cos więcej o nim napisac?

BUNNY cieszę się ze się odezwalas
czekam na wpis na Twoim blogu o mojej farbce musie 800
Zdjecia już posłałam z miesiąc temu

ASIA Twoje włosy mnie zaskakują bo ich stan jest naprawdę idealny
A przecież sporo malujesz. Moje się sianowate a minęło 6 tyg od farbowania...
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 10:19   #3610
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc A ja dziś zaspalam i nie poszłam na zajeciaostatnio budzik mi nie dzwoni a jak sprawdzam w dzień to działa przecież chyba bym do słyszala...



ASIA Twoje włosy mnie zaskakują bo ich stan jest naprawdę idealny
A przecież sporo malujesz. Moje się sianowate a minęło 6 tyg od farbowania...
ustaw dzwonek w telefonie

wiesz moje włosy od zawsze są mocne i grube i ciężko je naprawde zniszczyć.
farbuje co 3 tygodnie teraz poprawiłam po tygodniu ze względu na brzydki kolor ,ale caly czas dbam o nie jak moge nie sa idealne bo też końce sa do podcięcia jeszcze ,ale zauwazyłam że u mnie właśnie dużą rolę odgrywa farba (odpowiednia,którą moje włosy akceptują) bo jak wiesz po alcie miałam tragedie umyć mi było ciężko , nawet rozczesać nie mogłam po myciu ,a teraz po garnierze zmiana o 360 stopni włosy miękkie i rozczesują się bez problemu widze też, że wyglądają na gładsze ,prostsze nie są sianowate właśnie także wydaje mi się , że u mnie prócz odpowiedniej pielegnacji podstawą jest również dobrać odpowiednią farbe

moje włosy nie lubią także farb bez amoniaku np.casting, który zrobił mi na głowie spustoszenie i od tego czasu omijam te i inne farby bez amoniaku szerokim łukiem ....
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2014-03-19 o 10:51
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 11:14   #3611
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



ustaw dzwonek w telefonie

wiesz moje włosy od zawsze są mocne i grube i ciężko je naprawde zniszczyć.
farbuje co 3 tygodnie teraz poprawiłam po tygodniu ze względu na brzydki kolor ,ale caly czas dbam o nie jak moge nie sa idealne bo też końce sa do podcięcia jeszcze ,ale zauwazyłam że u mnie właśnie dużą rolę odgrywa farba (odpowiednia,którą moje włosy akceptują) bo jak wiesz po alcie miałam tragedie umyć mi było ciężko , nawet rozczesać nie mogłam po myciu ,a teraz po garnierze zmiana o 360 stopni włosy miękkie i rozczesują się bez problemu widze też, że wyglądają na gładsze ,prostsze nie są sianowate właśnie także wydaje mi się , że u mnie prócz odpowiedniej pielegnacji podstawą jest również dobrać odpowiednią farbe

moje włosy nie lubią także farb bez amoniaku np.casting, który zrobił mi na głowie spustoszenie i od tego czasu omijam te i inne farby bez amoniaku szerokim łukiem ....
ale nawet jak mam tel ściszony wtedy alarm działa-sprawdzałam...

Asia, u mnie tez farba jest wazna. Po Majirelu miałam siano, casting - zależy który, choć nie powiem Casting ciagle mnie kusi.
Ja po samym szamponie teraz rozczesuję bez problemu włosy. Ale dużo obcielam ostatnio. Moim włosom czasem wystarczy jeden zły krok i już jest klapa.Mam nadzieje, ze jak teraz pofarbuję nie zrobią się snianowate.

Apropo-Kochana, zmiana o 180 stopni-o 360, jeśli taka by była, zatoczyłoby się koło i wszystko było tak samo
Taka mała dygresja
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 12:01   #3612
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cześć

Dziewczyny potrzebuję pomocy- mianowicie: w piątek zakończyła się moja aukcja na all z bluzką, którą kupiła osoba niezarejestrowana na allegro. Minęło już 5 dni a wpłaty za bluzkę ani wyboru przesyłki nie ma. Nie wiem co robić. Pisać do tej osoby maila z prośbą o wpłatę? Jakoś po 7 dniach można wystąpić o zwrot prowizji, prawda? Dodam jeszcze że sprawdzałam na all i babeczka która kupiła bluzkę logowała się na swoje konto zarówno wczoraj, jak i dzisiaj o 11, a jeśli chodzi o aukcję to zero kontaktu

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Laski napisałam maila, co sądzicie, jest ok?

"Witam.

Dnia 14.03.2014r. zakończyła się moja aukcja na serwisie allegro.pl, którą Pani wygrała. Proszę o kontakt w sprawie wysyłki, i wpłatę za zakupiony przedmiot.

W przypadku dalszego braku kontaktu będę zmuszona rozwiązać umowę kupna-sprzedaży, i wystąpić do allegro o zwrot prowizji, a rzecz wylicytowana przez Panią będzie wystawiona ponownie na sprzedaż.


Pozdrawiam."
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 12:19   #3613
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
ale nawet jak mam tel ściszony wtedy alarm działa-sprawdzałam...

Asia, u mnie tez farba jest wazna. Po Majirelu miałam siano, casting - zależy który, choć nie powiem Casting ciagle mnie kusi.
Ja po samym szamponie teraz rozczesuję bez problemu włosy. Ale dużo obcielam ostatnio. Moim włosom czasem wystarczy jeden zły krok i już jest klapa.Mam nadzieje, ze jak teraz pofarbuję nie zrobią się snianowate.

Apropo-Kochana, zmiana o 180 stopni-o 360, jeśli taka by była, zatoczyłoby się koło i wszystko było tak samo
Taka mała dygresja
fakt
wybacz , ale od paru dni boli mnie głowa i nie jestem sobą
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Cześć

Dziewczyny potrzebuję pomocy- mianowicie: w piątek zakończyła się moja aukcja na all z bluzką, którą kupiła osoba niezarejestrowana na allegro. Minęło już 5 dni a wpłaty za bluzkę ani wyboru przesyłki nie ma. Nie wiem co robić. Pisać do tej osoby maila z prośbą o wpłatę? Jakoś po 7 dniach można wystąpić o zwrot prowizji, prawda? Dodam jeszcze że sprawdzałam na all i babeczka która kupiła bluzkę logowała się na swoje konto zarówno wczoraj, jak i dzisiaj o 11, a jeśli chodzi o aukcję to zero kontaktu

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Laski napisałam maila, co sądzicie, jest ok?

"Witam.

Dnia 14.03.2014r. zakończyła się moja aukcja na serwisie allegro.pl, którą Pani wygrała. Proszę o kontakt w sprawie wysyłki, i wpłatę za zakupiony przedmiot.

W przypadku dalszego braku kontaktu będę zmuszona rozwiązać umowę kupna-sprzedaży, i wystąpić do allegro o zwrot prowizji, a rzecz wylicytowana przez Panią będzie wystawiona ponownie na sprzedaż.


Pozdrawiam."
dobrze
a jak jest z komentarzem z takimi osobami? jeżeli jest niezarejestrowana?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 13:16   #3614
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ex pisz do tej osoby z all!
Ja już ponad miesiąc nie farbowałam i daję włosom odpocząć, odrost mało widać, najgorzej jak włosy już są przetłuszczone przed myciem, ale daję im odpocząć, żadna wielka impreza w najbliższym czasie się nie szykuje więc mogę tak chodzić
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 13:51   #3615
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc A ja dziś zaspalam i nie poszłam na zajeciaostatnio budzik mi nie dzwoni a jak sprawdzam w dzień to działa przecież chyba bym do słyszala...

EX miałam pytać jak Twój bb? Możesz już cos więcej o nim napisac?
Agatko od ostatniego użycia o którym pisałam nie nakładałam bb bo chcę doprowadzić swoją cerę do porządku. Już jest lepiej, nie mam tylu suchych skórek to może dzisiaj go użyję Odnoszę niestety wrażenie że lioele krył lepiej I chyba i tak czy siak będę musiała jego zamówić

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
fakt
wybacz , ale od paru dni boli mnie głowa i nie jestem sobą

dobrze
a jak jest z komentarzem z takimi osobami? jeżeli jest niezarejestrowana?
Szczerze mówiąc nie wiem, niby na tym niezarejestrowanym koncie "client:itunumerklien ta" jest rubryka komentarze więc możliwe że się da

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Ex pisz do tej osoby z all!
Ja już ponad miesiąc nie farbowałam i daję włosom odpocząć, odrost mało widać, najgorzej jak włosy już są przetłuszczone przed myciem, ale daję im odpocząć, żadna wielka impreza w najbliższym czasie się nie szykuje więc mogę tak chodzić
Napisałam Na to konto client, ale mail poszedł normalnie. Zobaczymy czy dostanę odp
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 14:35   #3616
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

EX dobrze ze napisalas maila
a lioele to jaki?
Tobie zależy na aż tak mocnym kryciu? Przecież nie masz chyba "zlej" cery?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 14:56   #3617
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
EX dobrze ze napisalas maila
a lioele to jaki?
Tobie zależy na aż tak mocnym kryciu? Przecież nie masz chyba "zlej" cery?
Lioele triple solution

No w sumie nie mam, odkąd odstawiłam tabsy rzadko mi coś nowego wychodzi ale mam dużo blizn potrądzikowych,piegów i przebarwień, to psuje cały efekt. Muszę zaopatrzyć się w acne derm to może będzie lepiej Poza tym uwielbiam mocne krycie i twarz z ładnym, satynowym błyskiem
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 15:53   #3618
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Lioele triple solution

No w sumie nie mam, odkąd odstawiłam tabsy rzadko mi coś nowego wychodzi ale mam dużo blizn potrądzikowych,piegów i przebarwień, to psuje cały efekt. Muszę zaopatrzyć się w acne derm to może będzie lepiej Poza tym uwielbiam mocne krycie i twarz z ładnym, satynowym błyskiem
A on nie miał rozowych tonow?


Ja tez lubie taki efekt krycia z błyskiem. Tyle ze ja wyglądam zawsze jak w masce, poza tym mam sucha skore.

Dziś mija tydzień od depilacji. jeszcze sobie walnę jet peela na buzię z kwasem migdałowym, a on nie jest fotouczulający i pojde pewnie ze 2 razy na solar bliżej kwietniaglownie po to żeby nagrzać zatokibo lampy nie mam a leje mi się z nosa...a jako ze boje zamykać się w keżacym będę musiała dla dobra sprawy (zatok) jednak się przemóc to i może trochę się opale.
Byle nie na mocna czerwień , bo jak ufarbuje się na rudo będę wygladac jak wiedźma
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 15:55   #3619
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Jestem po farbowaniu moją ukochaną farbą Vitality's Art Absolute, odcień 10.2, robiłam na wodzie 4,5% bo mam jasną podstawę.
Kolor wyszedł przecudnie, niezwykle naturalnie wygląda, lekko chłodny blond
Kiedy farbuję tą farbą wszyscy myślą, że to mój naturalny kolor. Naprawdę nie wiem dlaczego nie dochowuję jej wierności, zawsze jakiś diabeł mnie skusi
Jeśli chcecie jutro wrzucę fotki.
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 16:21   #3620
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Jestem po farbowaniu moją ukochaną farbą Vitality's Art Absolute, odcień 10.2, robiłam na wodzie 4,5% bo mam jasną podstawę.
Kolor wyszedł przecudnie, niezwykle naturalnie wygląda, lekko chłodny blond
Kiedy farbuję tą farbą wszyscy myślą, że to mój naturalny kolor. Naprawdę nie wiem dlaczego nie dochowuję jej wierności, zawsze jakiś diabeł mnie skusi
Jeśli chcecie jutro wrzucę fotki.
Niee, nie chcemy, bo jak zobaczę piękny blond jeszcze mi podjaranie rudym minie
Zartuję-jasne ze chcemy, najlepiej zaraz
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 16:43   #3621
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Agatko no tak zaraz to nie, bo musiałabym robić zdjęcie w sztucznym świetle, a mam dziwne żarówki Dają bardzo ,,ciepłe światło" i kolor zawsze wychodzi przekłamany. Wolę jutro pstryknąć fotkę przy oknie, bo światło dzienne, to światło dzienne Czy u Was też taka plucha?
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 17:40   #3622
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość


Szczerze mówiąc nie wiem, niby na tym niezarejestrowanym koncie "client:itunumerklien ta" jest rubryka komentarze więc możliwe że się da


to jak się da , w razie braku odpowiedzi wystaw negatywa i już po sprawie

matko 5 dzień boli mnie głowa

i włosy mi się przetłuszczają jak głupie juz nie wiem jaki szampon kupić chyba kupie zwyklak jakiś pokrzywowy
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 21:39   #3623
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
to jak się da , w razie braku odpowiedzi wystaw negatywa i już po sprawie

matko 5 dzień boli mnie głowa

i włosy mi się przetłuszczają jak głupie juz nie wiem jaki szampon kupić chyba kupie zwyklak jakiś pokrzywowy
Jestem typem migrenowca, więc szczerze Ci współczuję
Mojej córce też bardzo przetłuszczają się włosy, tyle już szamponów przetestowałyśmy, miesiąc temu kupiłam jej GARNIER FRUCTIS szampon wzmacniający FRESH- naprawdę ogromna poprawa i włosy ładnie pachną.
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 08:16   #3624
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A on nie miał rozowych tonow?

Ja tez lubie taki efekt krycia z błyskiem. Tyle ze ja wyglądam zawsze jak w masce, poza tym mam sucha skore.

Dziś mija tydzień od depilacji. jeszcze sobie walnę jet peela na buzię z kwasem migdałowym, a on nie jest fotouczulający i pojde pewnie ze 2 razy na solar bliżej kwietniaglownie po to żeby nagrzać zatokibo lampy nie mam a leje mi się z nosa...a jako ze boje zamykać się w keżacym będę musiała dla dobra sprawy (zatok) jednak się przemóc to i może trochę się opale.
Byle nie na mocna czerwień , bo jak ufarbuje się na rudo będę wygladac jak wiedźma
No właśnie nie, on był żółciutki Trochę żałuję że go nie wzięłam Ten jednak nie jest u mnie na tyle trwały na ile bym chciała Fajnie wygląda na twarzy, dobrze kryje i fajny efekt "photoshopowy" robi ale to nie to Potrzebuję czegoś co wytrzyma 6-8h na mieszanej cerze i do tego w rozsądnej cenie Nie wiem czego mam teraz szukać.

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
to jak się da , w razie braku odpowiedzi wystaw negatywa i już po sprawie

matko 5 dzień boli mnie głowa

i włosy mi się przetłuszczają jak głupie juz nie wiem jaki szampon kupić chyba kupie zwyklak jakiś pokrzywowy
Ja też miałam często bóle głowy ostatnio Ale wydaje mi się że to przez tabsy bo odkąd je odstawiłam jest trochę lepiej.

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Wiecie dziewczyny... chyba zrezygnuję ze szkoły po tym roku Zrobię jeszcze szkolenie z przedłużania rzęs, jedną kwalifikację i dam sobie spokój. Wiem że i tak kosmetyczką nie będę, to nie dla mnie. A mając tą kwalifikację, 2 szkolenia zawsze będzie mi łatwiej. Mogłabym po szkole przedłużać rzęsy koleżankom, czy ogłaszać się na fb. A na potem mam inne plany, tylko nie wiem skąd wziąć pieniądze na rozkręcenie biznesu.. Z rzęs nie wiem czy w 3 lata bym nazbierała, bo na początek potrzebuję 3 tysiące, na towar, i żeby się zabezpieczyć w razie gdyby zyski na początek nie były duże.. Myślałam też nad tym żeby zrobić jakiś kurs wizażystki z pomocą finansową tż i potem ogłaszać się jako makijażystka właśnie bo to mnie też kręci.. Echh sama nie wiem co zrobić żeby było dobrze
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 10:15   #3625
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

exclusivee a ile Ci jeszcze zostało do końca?

Wklejam fotkę po Vitality's, niestety zdjęcie okropnej jakości
Kumpela pstryknęła fotkę swoją wysłużoną komórką, bo ja oczywiście zapomniałam telefonu, ostatnio coraz częściej mi się to zdarza, to dziwne, kiedyś bez telefonu czułam się jak bez ręki. Jak wrócę do domu pstryknę jeszcze jedną.
Ale mam różowawy ryjek na tym zdjęciu, dobrze, że nie w rzeczywistości.
W realu włosy troszeczkę mniej popielate, ale nadal chłodny odcień.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ania.jpg (34,4 KB, 57 załadowań)
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 10:18   #3626
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
exclusivee a ile Ci jeszcze zostało do końca?

Wklejam fotkę po Vitality's, niestety zdjęcie okropnej jakości
Kumpela pstryknęła fotkę swoją wysłużoną komórką, bo ja oczywiście zapomniałam telefonu, ostatnio coraz częściej mi się to zdarza, to dziwne, kiedyś bez telefonu czułam się jak bez ręki. Jak wrócę do domu pstryknę jeszcze jedną.
Ale mam różowawy ryjek na tym zdjęciu, dobrze, że nie w rzeczywistości.
W realu włosy troszeczkę mniej popielate, ale nadal chłodny odcień.
WOW, ale ślicznie Też bym się nabrała, że to natura Idealnie do Ciebie pasuje
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 10:32   #3627
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
exclusivee a ile Ci jeszcze zostało do końca?

Wklejam fotkę po Vitality's, niestety zdjęcie okropnej jakości
Kumpela pstryknęła fotkę swoją wysłużoną komórką, bo ja oczywiście zapomniałam telefonu, ostatnio coraz częściej mi się to zdarza, to dziwne, kiedyś bez telefonu czułam się jak bez ręki. Jak wrócę do domu pstryknę jeszcze jedną.
Ale mam różowawy ryjek na tym zdjęciu, dobrze, że nie w rzeczywistości.
W realu włosy troszeczkę mniej popielate, ale nadal chłodny odcień.
łał, faktycznie jak naturalnie
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 11:15   #3628
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Czesc dziewczyny:ro za:
Całe wieki upłyneły
CO u Was słychować.
Ja nadal jestem blondynka i zabieram sie za mała zmiane. Ale tylko o kilka tonow.
Mam ogromna sprawe/proźbe
w weekend farbuje wlosy i musze z wody 9% zrobic 4.5%
Oxy jest 60ml.
Dobrze kombinuje ze nalezy 30 ml oxy wylac i dolac 30ml.wody???
powstanie wtedy 4,5% oxy?
Dajcie jakoś cynk weterance
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 11:24   #3629
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!


Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość



Ja też miałam często bóle głowy ostatnio Ale wydaje mi się że to przez tabsy bo odkąd je odstawiłam jest trochę lepiej.[COLOR="Silver"]
ja nie uzywam anty wogóle ,ale niekiedy miałam juz takie bóle kilkudniowe zawsze mnie głowa boli i oczy , a czasami i w zębach mam uczucie bólu to juz dziś 5 dzień i cały czas czuje jakby mi słoń stał na głowie i oczy bolą tabletki lekko uśmierzają tylko ten ból
Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Wklejam fotkę po Vitality's, niestety zdjęcie okropnej jakości
Kumpela pstryknęła fotkę swoją wysłużoną komórką, bo ja oczywiście zapomniałam telefonu, ostatnio coraz częściej mi się to zdarza, to dziwne, kiedyś bez telefonu czułam się jak bez ręki. Jak wrócę do domu pstryknę jeszcze jedną.
Ale mam różowawy ryjek na tym zdjęciu, dobrze, że nie w rzeczywistości.
W realu włosy troszeczkę mniej popielate, ale nadal chłodny odcień.
pięknie
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny:ro za:
Całe wieki upłyneły
CO u Was słychować.
Ja nadal jestem blondynka i zabieram sie za mała zmiane. Ale tylko o kilka tonow.
Mam ogromna sprawe/proźbe
w weekend farbuje wlosy i musze z wody 9% zrobic 4.5%
Oxy jest 60ml.
Dobrze kombinuje ze nalezy 30 ml oxy wylac i dolac 30ml.wody???
powstanie wtedy 4,5% oxy?
Dajcie jakoś cynk weterance
hej
ja bym tak zrobiła
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 11:26   #3630
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny:ro za:
Całe wieki upłyneły
CO u Was słychować.
Ja nadal jestem blondynka i zabieram sie za mała zmiane. Ale tylko o kilka tonow.
Mam ogromna sprawe/proźbe
w weekend farbuje wlosy i musze z wody 9% zrobic 4.5%
Oxy jest 60ml.
Dobrze kombinuje ze nalezy 30 ml oxy wylac i dolac 30ml.wody???
powstanie wtedy 4,5% oxy?

Dajcie jakoś cynk weterance
Tak

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



ja nie uzywam anty wogóle ,ale niekiedy miałam juz takie bóle kilkudniowe zawsze mnie głowa boli i oczy , a czasami i w zębach mam uczucie bólu to juz dziś 5 dzień i cały czas czuje jakby mi słoń stał na głowie i oczy bolą tabletki lekko uśmierzają tylko ten ból

pięknie

hej
ja bym tak zrobiła
Asia, z tym nie ma żartów, przebadaj się kobieto Idz do lekarza rodzinnego i powiedz jak sprawa wygląda, jeżeli to sa typowo migrenowe sprawy to powinnaś dostać specjalne tabletki. Branie przeciwbólowych przy migrenach nie zawsze ma sens, po prostu nie działają

Jak potrzebujesz coś na teraz, to polecam Solpadeine rozpuszczalne, z leków bez recepty, tylko to jako tako mi pomagało.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2014-03-20 o 11:28
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:01.