Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-02, 19:19   #3931
inka898
Przyczajenie
 
Avatar inka898
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 13
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Witam piękne blondyneczki

Czytam i czytam Wasze wszystkie wątki, ale wciąż nie jestem na bieżąco. Jak już przebrnę przez wszystkie części to chciałabym dołączyć do Was, ale póki co nadrabiam
Jednak mam pytanie i liczę na pomoc, która jest mi potrzebna jak najszybciej Jakiś miesiąc temu rozjaśniałam (tak tak, rozjaśniacz ) u ftzjera farbowany ciemny blond na jasny blond. Kolor był brzydki, taki średni blond rudawy? Sama nie wiem, ale dosyć ciepły i po dwóch tygodniach pofarbowałam sklepowym lorealem 10,21 i farba fajnie mi pogasiła te kolorki które mi się nie podobały. Wyszedł dosyć ciepły odcień włosów, tak żółty blond, ale nie jakiś kurczakowy tylko bardzo ciepły blond. I z racji tego, że kolor był żółty, zamówiłam sobie wczoraj farbe majirel 9.22 żeby zgasić tą żółć. Ale od dwóch dni dzieje sie cos dziwnego z włosami i już sama nie wiem czy te włosy są żółte czy zaczynają rudzieć I teraz nie chcie zaszkodzić włosom i nie wiem czy ten perłowy kolor zgasi ten dziwnie ciepły odcień po 10.21 czy może zmieszać tą perłę z jakimś popielem skoro włosy chyba zaczynaja mi rudzieć? Z drugiej przecież strony, na ciepłe odcienie nie kładzie się zimnych, z tym że po chłodnej farbce (20.21) wyszedł mi ciepły odcień blondu i nie wiem czy dobrze zrobię gasząc to fioletem? Kurcze juz mam taki mętlik, a chciałabym w koncu mieć piękny blond
Nie chcę wyjść na jakąś durną, bo naprawdę od kilku dni siedzę na waszych wątkach i czytam jak szalona, ale przy tak dużej wiedzy mogło mi się coś pomerdać w tej mojej łepetynie
inka898 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 21:43   #3932
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej

Bunny kochana dziekuje w sumie znowu nie wiem czego chce, ostatnio stwierdzilam ze mam ladny kolor naturalny i do mnie pasuje, jest tylko troche ciemny ale jak sie opale to bedzie super... Bo przez ciaze, poprzednia zime i zime ktora wlasnie sie skonczyla, moje cielsko nie widzialo slonca baaardzo dlugo wiec jestem biala jak
Sprobuje najpierw sie troche opalic i podejme decyzje co z kolorem a na solar choc nie lubie to wybrac sie musze bo naprawde taka jestem biala ze widac mnie w ciemnosciach.
A tez szkoda mi takiego zachodu z zapuszczaniem i niefarbowaniem...

Agatko wow ale zmiana Ty to jestes torpeda jak zawsze pomysl w glowie sie zaswiecil i od razu realizacja pieknie jest choc ja jestem i tak za blondem u Ciebie

Lavia my na slub szykujemy sie na wrzesien. Tzn chcielibysmy ale nie wiemy czy sie wyrobimy. Kosciol to nie problem, restauracja tez nie ale reszta to juz gorzej. Zobaczymy jak to bedzie, poki co nie mamy czasu aby to pozalatwiac, najpierw chrzciny Tosi chcemy zrobic w maju
No i my chcemy jakies przyjecie ladne eleganckie, wesela nie, nie lubimy tych wszystkich zabaw i orkiestr a przyjecie dla najblizszych wychodzi nam w sumie na jakies 60 osob

Dziewczyny a pozostajac w sferze wesel i slubow to na poczatku maja wybieramy sie wlasnie na wesele mojego kuzyna. Jedziemy oczywiscie z Tosia wiec bedziemy na slubie w kosciele a juz na weselu to zapewne zjemy cos, chwile pobedziemy i wrocimy bo nie chce zostawac z Tosia w obcym miejscu, bedziemy nocowac u moich Rodzicow.
No i w zwiazku z tym nie chce na wesele jakiejs weselnej kiecki tylko cos uniwersalnego co ubiore tez pozniej. TZ mowi zebym kupila sobie jakas fajna mala czarna tylko on mala czarna widzi + czarne szpilki. Nie bede wygladala bardziej jak na stype? Wypada to tak na czarno przyjsc na przyjecie weselne? Sama nie wiem, wypadlam z obiegu przez ciaze i te wszystkie dzieciowe sprawy.
Dla pocieszenia dodam ze Toska kreacji ma kilka, moze nawet je obkupac a i tak bedzie miala sie w co ubrac

I jeszcze jedno, czy wypada w takiej spodnicy isc na chrzciny do kosciola? Zamowila ta spodnice i chcialam zwrocic do sklepu ale TZ kazal mi zostawic, stwierdzil ze na pewno ja wykorzystamy (if you know what i mean ) a teraz mi wyskoczyl ze na chrzciny moglabym tak sie ubrac! Nie za odwazna przez ten pasek? Załącznik 5636693


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To jest aktualne foto ? I ty mówisz, że jesteś bladziochem ? Na zdjęciu wydaje mi sie, że masz opalone nóżki
Spódniczka biała przepiękna taka klasyczna i idealnie pasuje do kościoła nie zwracaj jej czasem !!
A co do wesela mała czarna jak najbardziej pasuje tylko właśnie przełam ją jakimiś dodatkami - buty, torebka i biżuteria i będzie ok
Mi się w tym roku szykują dwa wesela znajomych - jedno w sierpniu i jedno we wrześniu i tez pewnie będę miała dylemat

No i my też nie lubimy wielkich wesel tych wszystkich zabaw, sztucznych tańców, disco z pola i tandety i chcemy zrobić przyjęcie w restauracji na około 40 osób ale chyba dopiero na przyszły rok bo na ten tam gdzie chcemy nie ma miejsc poza tym nie wyrobimy się chyba. bo jednak sporo tego załatwienia ze wszystkim jest i tak....
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 09:09   #3933
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

bunny jednak to nie wina olejku. Pytałam się, gdyż u mojej bratowej pojawił się ostatnio lekki glon na włosach. Pierwsze co pomyślałam, że to wina farby. Ale ona zapewniała, że malowała, jak zawsze 6 garniera. A że odlałam jej troszkę tego olejku, to winę zrzuciła na niego. Ale sprawdziła w śmieciach , że malowała garnierem, ale 7. Złapała w sklepie nie tą farbę
A widziałaś już może tę nową linię z Garniera do blondów? Fructis blond booster bodajże.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 09:34   #3934
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
bunny jednak to nie wina olejku. Pytałam się, gdyż u mojej bratowej pojawił się ostatnio lekki glon na włosach. Pierwsze co pomyślałam, że to wina farby. Ale ona zapewniała, że malowała, jak zawsze 6 garniera. A że odlałam jej troszkę tego olejku, to winę zrzuciła na niego. Ale sprawdziła w śmieciach , że malowała garnierem, ale 7. Złapała w sklepie nie tą farbę
A widziałaś już może tę nową linię z Garniera do blondów? Fructis blond booster bodajże.
no tak czulam, bo to sie nie zdarza zeby stylizator zmienial barwe wlosow...
nie widzialam jeszcze nigdzie tego ciekawe czy nie bedzie przesuszalo...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 09:50   #3935
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no tak czulam, bo to sie nie zdarza zeby stylizator zmienial barwe wlosow...
nie widzialam jeszcze nigdzie tego ciekawe czy nie bedzie przesuszalo...
Jak będę szła po synka to wstąpię do natury i zrobię fotkę składu i wstawię.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 11:17   #3936
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cześć blondyny

Prawdopodobnie przez kilka następnych dni nie pojawię się na wątku, no chyba że w sob mi się uda, bo teraz czeka mnie c.d mycia okien, i przygotowuję powoli wszystko na święta (dekoracje, generalne porządki), poza tym jutro mam szkołę.

Jeśli chodzi o ćwiczenia, to wczoraj wieczorem zrobiłam sobie przed spaniem 45min cardio, lało się ze mnie jak nie wiem Ale dzisiaj niestety muszę odpuścić i zrobię jedynie 20 min cardio + 20 min ćwiczenia na brzuch, bo muszę dać trochę odpocząć całemu ciału Cieszę się że tak się zaparłam i ćwiczę, mam tylko nadzieję że do wakacji będą widoczne efekty A jak tam Wasze treningi dziewczyny? Widać już jakąś różnicę/macie spadki w cm bądź kg?

Cytat:
Napisane przez inka898 Pokaż wiadomość
Witam piękne blondyneczki

Czytam i czytam Wasze wszystkie wątki, ale wciąż nie jestem na bieżąco. Jak już przebrnę przez wszystkie części to chciałabym dołączyć do Was, ale póki co nadrabiam
Jednak mam pytanie i liczę na pomoc, która jest mi potrzebna jak najszybciej Jakiś miesiąc temu rozjaśniałam (tak tak, rozjaśniacz ) u ftzjera farbowany ciemny blond na jasny blond. Kolor był brzydki, taki średni blond rudawy? Sama nie wiem, ale dosyć ciepły i po dwóch tygodniach pofarbowałam sklepowym lorealem 10,21 i farba fajnie mi pogasiła te kolorki które mi się nie podobały. Wyszedł dosyć ciepły odcień włosów, tak żółty blond, ale nie jakiś kurczakowy tylko bardzo ciepły blond. I z racji tego, że kolor był żółty, zamówiłam sobie wczoraj farbe majirel 9.22 żeby zgasić tą żółć. Ale od dwóch dni dzieje sie cos dziwnego z włosami i już sama nie wiem czy te włosy są żółte czy zaczynają rudzieć I teraz nie chcie zaszkodzić włosom i nie wiem czy ten perłowy kolor zgasi ten dziwnie ciepły odcień po 10.21 czy może zmieszać tą perłę z jakimś popielem skoro włosy chyba zaczynaja mi rudzieć? Z drugiej przecież strony, na ciepłe odcienie nie kładzie się zimnych, z tym że po chłodnej farbce (20.21) wyszedł mi ciepły odcień blondu i nie wiem czy dobrze zrobię gasząc to fioletem? Kurcze juz mam taki mętlik, a chciałabym w koncu mieć piękny blond
Nie chcę wyjść na jakąś durną, bo naprawdę od kilku dni siedzę na waszych wątkach i czytam jak szalona, ale przy tak dużej wiedzy mogło mi się coś pomerdać w tej mojej łepetynie
Witaj

Ja bym położyła 10.21 jeśli nie potrafisz określić dokładnie czy rudzieją czy żółkną Ci włosy
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 15:46   #3937
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dziewczynki miała któraś z Was kiedyś podkład DERMACOL ? Jeśli tak to jaki odcień? Bo właśnie go zamówiłam na allegro i zastanawiam się który odcien bedzie do mnie pasował
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-03, 17:29   #3938
inka898
Przyczajenie
 
Avatar inka898
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 13
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość

Witaj

Ja bym położyła 10.21 jeśli nie potrafisz określić dokładnie czy rudzieją czy żółkną Ci włosy
Ok dziekuje, czyli po prostu moge zmieszac perłe z popielem i nie wyjdzie jakis żaden niepożądany odcien


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
inka898 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 19:05   #3939
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!


ale pustki

myslę cały czas nad grzywką nie daje mi spokoju i chyba sobie ciachnę najwyżej będę żałować i zapuszczać na nowo tylko chciałabym spróbować najpierw taka na prosto zrobić , a jakby mi niepasowała najwyżej zronie z niej skosną tylko nie wiem ile powinnam zebrać do niej włosów , żeby ładnie się układała

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Dziewczynki miała któraś z Was kiedyś podkład DERMACOL ? Jeśli tak to jaki odcień? Bo właśnie go zamówiłam na allegro i zastanawiam się który odcien bedzie do mnie pasował
ja mam dwie próbki do rozjaśniania cieni pod oczami ,ale jest tak gęsty i ,,plastelinowaty" , że wygląda brzydko straszną maskę robi próbowałam go rozrabiać nawet z kremem ,ale skutki też marne na całą twarz niepróbowałam
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 19:35   #3940
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Dziewczynki miała któraś z Was kiedyś podkład DERMACOL ? Jeśli tak to jaki odcień? Bo właśnie go zamówiłam na allegro i zastanawiam się który odcien bedzie do mnie pasował

Miałam, ale okropnie mnie zapychał i tworzył na twarzy maskę chociaż starałam się nie nakładać wiele. Może tylko moja cera tak źle na niego reagowała, nie mam w sumie czego zakrywać, kupiłam bo skusiła mnie opinia jakiejś blogerki , dziewczyny z niedoskonałościami mogą być zadowolone, ja wolę delikatniejsze podkłady. Miałam odcień 211, dość fajnie wyglądał.


asiabb jak myślisz cały czas to....ciachnij


exclusivee ja też ćwiczę ale na działce, już dawno tak nie zasuwałam, Chodakowska wysiada


ankaa86 też się napalam na tę nową serię
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 20:21   #3941
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość


asiabb jak myślisz cały czas to....ciachnij

już długo się niezastanawiałam od razu czuje się młodziej

zrobiłam taką jak poniżej tylko bardziej skośną

Agatko znalazłam dla Ciebie za☠☠☠... fryzurke i kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg grzywka .jpg (18,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg agata ruda.jpg (43,1 KB, 11 załadowań)
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2014-04-03 o 20:29
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-03, 20:46   #3942
Paulinka7
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 102
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ciekawy film o farbach

http://vod.pl/poznaj-prawde-o-farbie...,145507,w.html
Paulinka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 21:31   #3943
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Miałam, ale okropnie mnie zapychał i tworzył na twarzy maskę chociaż starałam się nie nakładać wiele. Może tylko moja cera tak źle na niego reagowała, nie mam w sumie czego zakrywać, kupiłam bo skusiła mnie opinia jakiejś blogerki , dziewczyny z niedoskonałościami mogą być zadowolone, ja wolę delikatniejsze podkłady. Miałam odcień 211, dość fajnie wyglądał.


asiabb jak myślisz cały czas to....ciachnij


exclusivee ja też ćwiczę ale na działce, już dawno tak nie zasuwałam, Chodakowska wysiada


ankaa86 też się napalam na tę nową serię
ja chce go stosowac wlasnie tylko punktowo na niedoskonałości- na cała twarz to wiem że robi mega tapete ja sobie zamówiłam w końcu ten 210 po długim namyśle
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 21:45   #3944
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

wczoraj pofarbowałam farbą Renee Blanche 10,0 - wyszło tak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 011.jpg (106,6 KB, 32 załadowań)
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 22:34   #3945
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
już długo się niezastanawiałam od razu czuje się młodziej

zrobiłam taką jak poniżej tylko bardziej skośną

Agatko znalazłam dla Ciebie za☠☠☠... fryzurke i kolor
Super, ale czekam na Twoją fotkę

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ja chce go stosowac wlasnie tylko punktowo na niedoskonałości- na cała twarz to wiem że robi mega tapete ja sobie zamówiłam w końcu ten 210 po długim namyśle
aaaa chyba, że tak 210 był chyba chłodny? Ciekawa jestem czy Ci przypasuje.

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
wczoraj pofarbowałam farbą Renee Blanche 10,0 - wyszło tak
Proszę fotkę w świetle dziennym
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 02:56   #3946
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej dziewczynyNie ma mnie z wami na wątku bo mam w domu małe przemeblowanieDo staliśmy regał i jeden musimy wyrzucić,drugi wnieść a trzeci przenieść I mamy trochę roboty z tym,Przy okazji zrobił się bałagan bo musiałam powyciągać ubrania z regału i muszę je włożyć do drugiegoDobra chyba lecę spać bo dziś moje urodzinki to będę świętowaćn ie no muszę ogarnąć ten bajzel na kółkach:cojes t:

Edytowane przez Eveline1000
Czas edycji: 2014-04-04 o 02:59
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 09:46   #3947
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cześć Medluję, że podczytuję Was, jestem ale mam ostatnio dużo nauki. I ogólnej roboty. Do tego jakaś niepozbierana jestem...Muszę się wziąć w garść. Kłopoty osobiste nie pomagają w niczym więc jestem kłębkiem nerwow. Chyba postanowię od dziś wszystko olaćWszystko w sensie nie rodzinę uczelnię a życie osobiste...A może samo jakos się ulozy.

Nie odnoszę się nawet do niczego bo nie mam jak, ide myć głowę, nakładam odżywke i do nauki...

Miłego dnia Kochane i jak ogarnę się to wracam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 10:05   #3948
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej

Nie mieli już w naturze tych nowych odżywek blond booster z fructisu.


A tak z innej beczki. Oglądałyście film "Bezwstydny dziadek"? Mi mąż puścił, i tak się ośmiałam, do łez i bólu brzucha.


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Cześć Medluję, że podczytuję Was, jestem ale mam ostatnio dużo nauki. I ogólnej roboty. Do tego jakaś niepozbierana jestem...Muszę się wziąć w garść. Kłopoty osobiste nie pomagają w niczym więc jestem kłębkiem nerwow. Chyba postanowię od dziś wszystko olaćWszystko w sensie nie rodzinę uczelnię a życie osobiste...A może samo jakos się ulozy.

Nie odnoszę się nawet do niczego bo nie mam jak, ide myć głowę, nakładam odżywke i do nauki...

Miłego dnia Kochane i jak ogarnę się to wracam
Ogarniaj się kochana jak najprędzej
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 14:04   #3949
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Mam nadzieje się ogarnąć

A tak poza tym uzyłam dziś tej maski do rudego vitality's art. I mam po niej mocny kolor. Mam nadzieje ze po dopigmentowaniu kolor będzie się długo trzymał.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140404_120244.jpg (64,2 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140404_120312.jpg (102,2 KB, 63 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 19:14   #3950
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!


a ja jestem zła i wściekła zrobiłam ta grzywke i teraz żałuje bo wogóle mi się nie chce układać w dodatku wiatr dzis wiał i miałam jeszcze większy koszmar na głowie niż przed obcięciem
muszę teraz lekko podtapirowac i podpinać do góry bo długośc jest o dupe rozbić ale sama tego chciałam i teraz juz wiem , że grzywka nie dla mnie wyglądam teraz jak dupa za krzoka
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 09:44   #3951
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cześć dziewczyny

Ostatnio w ogóle nie mam weny do pisania I widzę że nie tylko ja, coś ciszej na wątku się zrobiło

Przyszła już do mnie koszula a'la zara, jak będę miała dostęp do aparaciora pokażę Wam jej zdjęcie Jestem naprawdę zadowolona, choć wolałabym czerwoną bo w tym kolorze wyglądam lepiej

Jeśli chodzi o włosy to mam już gigantyczny odrost ale nie mogę się zebrać żeby coś z tym zrobić
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 09:53   #3952
punamama
Rozeznanie
 
Avatar punamama
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 897
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej

Mam pytanie. Sciagalam ostatnio kolor z ciemnego brazu. Udalo nam sie z fryzjerka dojsc do jasnego blondu. Moge pozniej podeslac metamorfoze jesli chcecie. Tylko wiadomo ze na odrostach jest pieknie natomiast koncowki sa ciemniejsze wpadajace w rudy. Chcialam zapytac jakiej firmy uzyc fioletowy szampon zeby uzyskac najlepszy efekt wybicia tej rudosci? A moze polecacie jakies naturalne sposoby? Typu cytryna :p
__________________
Karol - 05.01.2014
punamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 10:01   #3953
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje się ogarnąć

A tak poza tym uzyłam dziś tej maski do rudego vitality's art. I mam po niej mocny kolor. Mam nadzieje ze po dopigmentowaniu kolor będzie się długo trzymał.
Będzie się trzymał, tylko systematycznie używaj

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!


a ja jestem zła i wściekła zrobiłam ta grzywke i teraz żałuje bo wogóle mi się nie chce układać w dodatku wiatr dzis wiał i miałam jeszcze większy koszmar na głowie niż przed obcięciem
muszę teraz lekko podtapirowac i podpinać do góry bo długośc jest o dupe rozbić ale sama tego chciałam i teraz juz wiem , że grzywka nie dla mnie wyglądam teraz jak dupa za krzoka
buuuuu szkoda, niestety ja też tak mam, najpierw się napalam a potem żałuję

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Ostatnio w ogóle nie mam weny do pisania I widzę że nie tylko ja, coś ciszej na wątku się zrobiło

Przyszła już do mnie koszula a'la zara, jak będę miała dostęp do aparaciora pokażę Wam jej zdjęcie Jestem naprawdę zadowolona, choć wolałabym czerwoną bo w tym kolorze wyglądam lepiej

Jeśli chodzi o włosy to mam już gigantyczny odrost ale nie mogę się zebrać żeby coś z tym zrobić
Kocham czerwień, szukam właśnie czerwonego swetra lub sukienki-małej czerwonej
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 10:11   #3954
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Kocham czerwień, szukam właśnie czerwonego swetra lub sukienki-małej czerwonej
Ja też Mój typ urody to bardziej jesień (bo jestem trochę mieszańcem) i w czerwieni czuję się bosko Ten kolor jest bardzo kobiecy jak dla mnie
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-04-05 o 10:12
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 11:43   #3955
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

w świetle dziennym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 007.jpg (77,6 KB, 28 załadowań)
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 14:19   #3956
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Wątek umiera

Ja w kółko praca, dom, praca,dom. W pracy mase nowych procesów wprowadzamy,zmieniamy, mnóstwo roboty.
Wróciłam w końcu na siłownie, waga mi zeszła do 48 kg jak narazie. Ręce mam słabiutkie ale daje rade. Jak mi waga bedzie dalej spadać to wogole odstawie cardio prawie całkowicie, bede robic tylko raz w tygodniu a reszta tylko siłowo.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 16:51   #3957
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

bunny mam ten skład odżywki blond booster z frustisu garniera.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20140405_001.jpg (147,1 KB, 14 załadowań)
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 17:11   #3958
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Rzeczywiście puściutko tutaj ostatnio, każda zajęta swoimi sprawami...

Ja byłam dzisiaj u fryzjera podciąć w końcu włosy, bo końcówki wołały o pomstę do nieba. Poszło jakieś 7 cm, teraz o wiele lepiej się czuję w końcu nie mam siana na końcach A poza tym moja fryzjerka i jej uczennice zachwycały się moim kolorem włosów Mimo że ciągle myślę o jaśniejszym, to boję się że coś pochrzanię i będę żałować

Asiu przynajmniej wiesz, że z grzywką źle się czujesz, nie będzie Cię już kusiło, a włosy nie zęby - odrosną

Ex strasznie podobają mi się brunetki w czerwieni, wyglądają bardzo seksownie, nie ma faceta, który by nie zwrócił na nie uwagi
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 20:08   #3959
Margox
Raczkowanie
 
Avatar Margox
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 201
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej
Mam pytanko co wyjdzie z połączenia farb 111 Garnier + pół 8,23 cece
Włosy mam na poziomie coś między 9 a 10 jasny blond, farbuje przeważnie 110 lub 111 Garnierem ale chciała bym jakiś cieplejszy kolor ale też raczej jasny.
Mam też trochę farby 7,73.
Chciała bym wykorzystać farby te które mam tylko nie jestem pewna czy można je mieszać.
Liczę na szybką odpowiedz bo jak tylko dzieci zasną to się farbuję
__________________
0 -5 -10 -15 -20 -25
************************
Margox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 20:10   #3960
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej

Ja podczytuje od czasu do czasu, Tośka przechodzi kolejny skok rozwojowy i codziennie mamy dzień konia musimy ją nosić ogolnie w tym czasie lubi jak ktos jest przy niej, jak tylko znikamy z jej oczu to sie denerwuje

Kupilam dzisiaj w koncu sukienke na wesele i buty. Torebke tez ale nie na wesele, tak tylko w Mohito wszystko, ulzylo mi bo naprawde nigdzie nie moglam nic znalezc, zawsE w takich sytuacjach ratowala mnie zara a teraz lipa totalna...
Widzialam jeszcze jedne fajne szpilki w Mohito i chyba po nie wroce i Conversy musze nowe kupic, mysle nad rozowymi super wygladaja polaczenia z ciuchami zawsze kupowalam biale ale teraz mam chec na kolor

No i musze kupic podklad do japy jeszcze, jednak najlepszy z najlepszych to Estee Lauder...

Ex ja niedawno sprzedawalam te koszule z Zary z cwiekami bo ja sie w niej beznadziejnie czulam chociaz bardzo mi sie podoba. O tAImageUploadedByWizaz Forum1396724988.562598.jpg


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:52.