Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-05, 20:22   #3961
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!


czeko współczuje tego kołowrotka a co do wagi to chyba teraz drobinka jesteś


Cytat:
Napisane przez Margox Pokaż wiadomość
Hej
Mam pytanko co wyjdzie z połączenia farb 111 Garnier + pół 8,23 cece
Włosy mam na poziomie coś między 9 a 10 jasny blond, farbuje przeważnie 110 lub 111 Garnierem ale chciała bym jakiś cieplejszy kolor ale też raczej jasny.
Mam też trochę farby 7,73.
Chciała bym wykorzystać farby te które mam tylko nie jestem pewna czy można je mieszać.
Liczę na szybką odpowiedz bo jak tylko dzieci zasną to się farbuję
nie miesza się farb różnych firm

padam dziś mam trochę zabiegane dni teraz ,ale wieczorki mi zostają żeby tu zajrzeć

mam mega odrost i siłą powstrzymauje się od farbowania chcę wytrzymać do soboty ,ale ciężkkkkoooo miiiii

macie jakiś sprawdzony sposób na przetłuszczające się włosy ? bo mnie juz trafia z moimi od jakiegoś czasu tak szaleją , że praktycznie musiałabym je myć codziennie ...zmieniałam szampony i nic po każdym to samo ...
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2014-04-05 o 21:04
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 23:13   #3962
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Czeko gratuluję wagi Moja wymarzona.... Chciałabym zobaczyć jak teraz wyglądasz, można liczyć na jakieś foto w stroju sportowym?

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej

Ja podczytuje od czasu do czasu, Tośka przechodzi kolejny skok rozwojowy i codziennie mamy dzień konia musimy ją nosić ogolnie w tym czasie lubi jak ktos jest przy niej, jak tylko znikamy z jej oczu to sie denerwuje

Kupilam dzisiaj w koncu sukienke na wesele i buty. Torebke tez ale nie na wesele, tak tylko w Mohito wszystko, ulzylo mi bo naprawde nigdzie nie moglam nic znalezc, zawsE w takich sytuacjach ratowala mnie zara a teraz lipa totalna...
Widzialam jeszcze jedne fajne szpilki w Mohito i chyba po nie wroce i Conversy musze nowe kupic, mysle nad rozowymi super wygladaja polaczenia z ciuchami zawsze kupowalam biale ale teraz mam chec na kolor

No i musze kupic podklad do japy jeszcze, jednak najlepszy z najlepszych to Estee Lauder...

Ex ja niedawno sprzedawalam te koszule z Zary z cwiekami bo ja sie w niej beznadziejnie czulam chociaz bardzo mi sie podoba. O tAZałącznik 5641530


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pokaż sukienkę

Ja dalej szukam swojego podkładowego KWC i nie wiem czy kiedykolwiek znajdę Muszę chyba spróbować lioele, albo może wrócę do revlona... Sama nie wiem. Ostatnio strasznie szybko przesusza mi się cera, więc takie typowo matujące podkłady, mające pudrowe wykończenie odpadają

Moja jest niemal identyczna, z tym że guziki ma nie na zastrzaski a normalne zapinane No i moja ma kolor niebieski i nie ma metki z zary A kupiłam nową za 35zł na vinted Pomyślałam że nawet jak nie będzie dobra będę mogła próbować sprzedać ją dalej na all bo teraz jest szał na te koszule a'la zara

Wg. mnie wyglądałaś ładnie, poza tym Tobie to we wszystkim dobrze No ale jak się czułaś źle to też nie ma co trzymać Ja teraz też zaczęłam wyprzedawać szafę i będę ją kompletować od nowa, wszystko czego nie noszę/nie nosiłam wystawię na net na aukcje albo wpakuję do wora i wyniosę z pomocą tż na strych. Kiedyś w końcu trzeba się za to zabrać

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

macie jakiś sprawdzony sposób na przetłuszczające się włosy ? bo mnie juz trafia z moimi od jakiegoś czasu tak szaleją , że praktycznie musiałabym je myć codziennie ...zmieniałam szampony i nic po każdym to samo ...
Pocieszę Cię że mam to samo i też zmiana szamponów nie pomaga Wydaje mi się że to jakiś okres przejściowy, bo nigdy wcześniej aż tak źle nie było.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 08:00   #3963
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Wpadam ostatnio jak po ogień ale powiedzcie mi dziewczynki (najlepiej Bunny) jaki to odcień, numerek farby, ma shakira w teledysku z rihaną

shakira-rihanna-cant-remember-to-forget-you-single-artwork.jpg

rihanna_shakira_cant_remember.jpg
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 08:16   #3964
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ja też Mój typ urody to bardziej jesień (bo jestem trochę mieszańcem) i w czerwieni czuję się bosko Ten kolor jest bardzo kobiecy jak dla mnie
Ja też chyba jestem mieszańcem, wiosno-latem

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
w świetle dziennym
Ładnie, taki neutralny odcień.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wątek umiera

Ja w kółko praca, dom, praca,dom. W pracy mase nowych procesów wprowadzamy,zmieniamy, mnóstwo roboty.
Wróciłam w końcu na siłownie, waga mi zeszła do 48 kg jak narazie. Ręce mam słabiutkie ale daje rade. Jak mi waga bedzie dalej spadać to wogole odstawie cardio prawie całkowicie, bede robic tylko raz w tygodniu a reszta tylko siłowo.
Ale waga, miałam taką wiele lat temu, ale wszyscy mówili, że za chuda jestem ( mam ok.170 cm wzrostu ) ale ja się świetnie czułam, mam drobną budowę kości i najlepiej wyglądam, gdy ważę max 55 kg, wg. tabeli moja waga to 63-65 czy jakoś tak....nie wyobrażam sobie siebie z taka wagą. Moja kumpela, która jest podobnego wzrostu waży 63 kg i wygląda super, ale mam zupełnie inną budowę kości, moje nogi przy jej to patyki

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
bunny mam ten skład odżywki blond booster z frustisu garniera.
Kurcze, to bardziej toner chyba i chociaż nie ma utleniacza, to trochę mnie przeraża, ale może nie taki diabeł straszny?

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Rzeczywiście puściutko tutaj ostatnio, każda zajęta swoimi sprawami...

Ja byłam dzisiaj u fryzjera podciąć w końcu włosy, bo końcówki wołały o pomstę do nieba. Poszło jakieś 7 cm, teraz o wiele lepiej się czuję w końcu nie mam siana na końcach A poza tym moja fryzjerka i jej uczennice zachwycały się moim kolorem włosów Mimo że ciągle myślę o jaśniejszym, to boję się że coś pochrzanię i będę żałować
Obcięcie końców to prawie jak mały lift

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej

Ja podczytuje od czasu do czasu, Tośka przechodzi kolejny skok rozwojowy i codziennie mamy dzień konia musimy ją nosić ogolnie w tym czasie lubi jak ktos jest przy niej, jak tylko znikamy z jej oczu to sie denerwuje

Kupilam dzisiaj w koncu sukienke na wesele i buty. Torebke tez ale nie na wesele, tak tylko w Mohito wszystko, ulzylo mi bo naprawde nigdzie nie moglam nic znalezc, zawsE w takich sytuacjach ratowala mnie zara a teraz lipa totalna...
Widzialam jeszcze jedne fajne szpilki w Mohito i chyba po nie wroce i Conversy musze nowe kupic, mysle nad rozowymi super wygladaja polaczenia z ciuchami zawsze kupowalam biale ale teraz mam chec na kolor

No i musze kupic podklad do japy jeszcze, jednak najlepszy z najlepszych to Estee Lauder...

Ex ja niedawno sprzedawalam te koszule z Zary z cwiekami bo ja sie w niej beznadziejnie czulam chociaz bardzo mi sie podoba. O tAZałącznik 5641530


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pokazuj ciuszki! U nas była moda i na konika i na barana

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!


czeko współczuje tego kołowrotka a co do wagi to chyba teraz drobinka jesteś



nie miesza się farb różnych firm

padam dziś mam trochę zabiegane dni teraz ,ale wieczorki mi zostają żeby tu zajrzeć

mam mega odrost i siłą powstrzymauje się od farbowania chcę wytrzymać do soboty ,ale ciężkkkkoooo miiiii

macie jakiś sprawdzony sposób na przetłuszczające się włosy ? bo mnie juz trafia z moimi od jakiegoś czasu tak szaleją , że praktycznie musiałabym je myć codziennie ...zmieniałam szampony i nic po każdym to samo ...
Ja zawsze wymiękam i farbuję wcześniej, chociaż przy blondzie potrafię być bardziej cierpliwa

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Wpadam ostatnio jak po ogień ale powiedzcie mi dziewczynki (najlepiej Bunny) jaki to odcień, numerek farby, ma shakira w teledysku z rihaną

Załącznik 5641657

Załącznik 5641658
Miałam prawie identyczny odcień po odcieniach 10.21 z 9.2 pół na pół, ale wiadomo każdy włos inny
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 08:58   #3965
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ex sprzatanie szafy to fajna zabawa, naprawde mnostwo faknych rzeczy znalazlam a jeszcze wiecej tych nieprzydatnych wszystko idzie na all, czesc juz wystawilam, za nastepna musze sie zabrac ale nie chce mi sie tego mierzyc i focic


Ja mam 173 cm wzrostu i przed ciaza wazylam 52 kg. Czulam sie niezle ale chetnie bym wtedy przygarnela ze 4 kg no i po ciazy mam i teraz czuje sie super tylko musze troche pocwiczyc, chyba musze sie zaprzyjaznic z Mel B i jej cwiczeniami na brzuch


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 10:22   #3966
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cześć dziewczyny
melduję się już z nowego mieszkania
już się w miarę ogarnęliśmy i zadomowiliśmy, chociaż początek był straszny

Włosy mi zaczęły jakoś szybciej rosnąć, miesiąc temu byłam na odrostach, a już zaczynają mnie wkurzać, nie wiem jak wytrzymam jeszcze 2 miechy

Ex też chciałam tą Zarową koszulę tylko właśnie czerwoną. Licytowałam nawet na all, ale kończyła się koło 16 ja byłam w pracy, a TŻ zapomniał

Kitka pokazuj zakupy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 11:00   #3967
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Czesc

Każda zajeta swoimi sprawami dlatego pustki
ja mam na głowie masę egzaminow, dziś mam luzik i zajmuje się Siostra, idziemy na pizze na obiad

KITKA pokaz zakupy jestem ciekawa co kupilas

CZEKO pokaz jak teraz wyglądasz. Bo 48 kg to chyba bardzo mało
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-06, 12:51   #3968
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Kiece kupilam taka jak na foto no i buty wyciete asymetryczne szpilki foto torebki zrobie pozniej bo zaraz idziemy na spacer z Tosia chyba nad morze sie przejdziemy bo mamy 20 minut spacerkiem ImageUploadedByWizaz Forum1396785036.084841.jpgImageUploadedByWizaz Forum1396785060.481488.jpg


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 13:35   #3969
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Kiece kupilam taka jak na foto no i buty wyciete asymetryczne szpilki foto torebki zrobie pozniej bo zaraz idziemy na spacer z Tosia chyba nad morze sie przejdziemy bo mamy 20 minut spacerkiem Załącznik 5641957Załącznik 5641958


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kieca super i buty też wygodne te buciki? Czaiłam się na te z Zary, ale u mnie nie ma tego sklepu, a nie wiem jak z wygodą. Bo na nodze super wyglądają
I morza tak blisko zazdraszczam ucałuj Tośkę od cioci

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Dziewczyny myślicie, że taka sukienka nada się na obronę mgr? Czy za krótka? http://www.reserved.com/pl/pl/woman/...decorative-bow obrona będzie w lipcu

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Dodałam zdjęcia do albumu aktualnego koloru
kolor kameleon fotki robione w słońcu i wtedy są jaśniutkie, w normalnym oświetleniu są ciemniejsze
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 15:52   #3970
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
bunny mam ten skład odżywki blond booster z frustisu garniera.
sklad za piekny nie jest no i ta mozliwosc uczulenia to troche jak szamponetka w tubce... slabo...

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Wpadam ostatnio jak po ogień ale powiedzcie mi dziewczynki (najlepiej Bunny) jaki to odcień, numerek farby, ma shakira w teledysku z rihaną

Załącznik 5641657

Załącznik 5641658
na tych fotkach to jak popielaty blond 10.1, ale jak ogladalam teledysk to moze byc i bezowy 10.13 ale b. czysto jej wyszlo...



Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Kiece kupilam taka jak na foto no i buty wyciete asymetryczne szpilki foto torebki zrobie pozniej bo zaraz idziemy na spacer z Tosia chyba nad morze sie przejdziemy bo mamy 20 minut spacerkiem Załącznik 5641957Załącznik 5641958


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitka dla mnie przecudownie ale masz nogi

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kieca super i buty też wygodne te buciki? Czaiłam się na te z Zary, ale u mnie nie ma tego sklepu, a nie wiem jak z wygodą. Bo na nodze super wyglądają
I morza tak blisko zazdraszczam ucałuj Tośkę od cioci

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Dziewczyny myślicie, że taka sukienka nada się na obronę mgr? Czy za krótka? http://www.reserved.com/pl/pl/woman/...decorative-bow obrona będzie w lipcu

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Dodałam zdjęcia do albumu aktualnego koloru
kolor kameleon fotki robione w słońcu i wtedy są jaśniutkie, w normalnym oświetleniu są ciemniejsze
bardzo ładnie w tych wloskach kiecka moglaby chyba byc, ciekawe jak z dlugoscia na ciebie, jakby bylo przed kolano a nie krocej jak do pol uda to sadze ze mogloby byc...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 17:45   #3971
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
bardzo ładnie w tych wloskach kiecka moglaby chyba byc, ciekawe jak z dlugoscia na ciebie, jakby bylo przed kolano a nie krocej jak do pol uda to sadze ze mogloby byc...
dziękuję kochana będę musiała się przejść i przymierzyć
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-06, 18:38   #3972
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

bunny więc składowo nic specjalnego... to dobrze, więcej w portfelu
A wracając do pesemek u mnie, to fryzjerka miała na myśli na całości. Ale właśnie ja siebie w takich nie widzę. A ty jakie miałaś na myśli? Bo ja myślałam o takich refleksach delikatnych.

Princesska pięknie ci w tych pasemkach.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 19:19   #3973
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!


Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość

Pocieszę Cię że mam to samo i też zmiana szamponów nie pomaga Wydaje mi się że to jakiś okres przejściowy, bo nigdy wcześniej aż tak źle nie było.
dziś spróbowałam płukania octem jak wczesniej tak robiłam to nie przetłuszczały sie tak szybko
Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość

Ja zawsze wymiękam i farbuję wcześniej, chociaż przy blondzie potrafię być bardziej cierpliwa


ja też , ale teraz się zaparłam
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
melduję się już z nowego mieszkania
już się w miarę ogarnęliśmy i zadomowiliśmy, chociaż początek był straszny

Włosy mi zaczęły jakoś szybciej rosnąć, miesiąc temu byłam na odrostach, a już zaczynają mnie wkurzać, nie wiem jak wytrzymam jeszcze 2 miechy
o to fajnie
fotki jakies wstaw jak tam macie
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Kiece kupilam taka jak na foto no i buty wyciete asymetryczne szpilki foto torebki zrobie pozniej bo zaraz idziemy na spacer z Tosia chyba nad morze sie przejdziemy bo mamy 20 minut spacerkiem Załącznik 5641957Załącznik 5641958


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no i boska super wyglądasz butki tez sexi
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
[/COLOR]Dodałam zdjęcia do albumu aktualnego koloru
kolor kameleon fotki robione w słońcu i wtedy są jaśniutkie, w normalnym oświetleniu są ciemniejsze
faktycznie odrost widać spory ale kolorek piękny
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 20:41   #3974
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!


czeko współczuje tego kołowrotka a co do wagi to chyba teraz drobinka jesteś




mam mega odrost i siłą powstrzymauje się od farbowania chcę wytrzymać do soboty ,ale ciężkkkkoooo miiiii

macie jakiś sprawdzony sposób na przetłuszczające się włosy ? bo mnie juz trafia z moimi od jakiegoś czasu tak szaleją , że praktycznie musiałabym je myć codziennie ...zmieniałam szampony i nic po każdym to samo ...
Ja miałam całe życie drobną budowę, jestem niska, także waga jest jak najbardziej w normie, dietetyk ani lekarka ogólna jak ostatnio byłam nie miała zastrzeżeń Pogłębiła mi sie talia po prostu, zniknął brzuch, boczki, uda zeszczuplały, i to tyle

Ja chyba z 5 tygodni juz nie farbuje, i w sumie nawet mi sie nie chce

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Czeko gratuluję wagi Moja wymarzona.... Chciałabym zobaczyć jak teraz wyglądasz, można liczyć na jakieś foto w stroju sportowym?


Szczerze mówiąc jakoś nie mam ochoty wklejac zdjec
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc

Każda zajeta swoimi sprawami dlatego pustki
ja mam na głowie masę egzaminow, dziś mam luzik i zajmuje się Siostra, idziemy na pizze na obiad

KITKA pokaz zakupy jestem ciekawa co kupilas

CZEKO pokaz jak teraz wyglądasz. Bo 48 kg to chyba bardzo mało
Niby dlaczego bardzo mało? Dla każdego inna waga jest odpowiednia. Ja mam drobną budowe, mam 160 cm, póki co mało masy mięśniowej wiec z wagą jest wszystko ok. Przez kilka lat miałam taką wage i nie bylo co do niej żadnych zastrzeżeń. Ile mam niby ważyć, 60 kg?
Pokazywać nie ma potrzeby.
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Kiece kupilam taka jak na foto no i buty wyciete asymetryczne szpilki foto torebki zrobie pozniej bo zaraz idziemy na spacer z Tosia chyba nad morze sie przejdziemy bo mamy 20 minut spacerkiem Załącznik 5641957Załącznik 5641958

Ślicznie Kituś

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 20:53   #3975
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

czesc Blondasy!
nie wiem kiedy Was kochane nadrobie, widze ze u Agatki zmiana bardzo ladnie Agatko

ja ostatnio pofarbiowalam wlosy garnierem 111 i powiem tak... przeciagnelam je delikatnie na stary odrost i w tym miejscu byly niemilosiernie szare/popielate/fioletowe- jak dobrze, ze nie przeciagnelam na calosc by odswiezyc kolor ale juz sie splukaly, teraz mam jasny blond
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 20:58   #3976
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja miałam całe życie drobną budowę, jestem niska, także waga jest jak najbardziej w normie, dietetyk ani lekarka ogólna jak ostatnio byłam nie miała zastrzeżeń Pogłębiła mi sie talia po prostu, zniknął brzuch, boczki, uda zeszczuplały, i to tyle

Ja chyba z 5 tygodni juz nie farbuje, i w sumie nawet mi sie nie chce

no to super pozazdrościć takiej figurki
w sobote minie 4 tygodnie i muszę zrobić bo juz mam ponad 1 cm, a boje się , że potem będzie się zbyt odznaczał od reszty zresztą potem nadejdzie @ , a na urodzinki chce mieć z głowy farbowanie zresztą chce wykorzystać garniery bo chodzi mi po głowie nieco ciemniejszy beżyk na lato

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
czesc Blondasy!
nie wiem kiedy Was kochane nadrobie, widze ze u Agatki zmiana bardzo ladnie Agatko

ja ostatnio pofarbiowalam wlosy garnierem 111 i powiem tak... przeciagnelam je delikatnie na stary odrost i w tym miejscu byly niemilosiernie szare/popielate/fioletowe- jak dobrze, ze nie przeciagnelam na calosc by odswiezyc kolor ale juz sie splukaly, teraz mam jasny blond
coś Ty ja nie miałam nigdy takiego efektu po garnierach mam nadzieje , że teraz tez tak będzie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 21:10   #3977
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Asiu, wydaje mi sie ze ktoras Blondyna tu o tym pisala- albo Bunny albo Kotka? Farbowałam tym: http://kosmetyki-perfumy.com/4680-67...laty-blond.jpg


ooo i to moje nowe okularki
DSC_0007.jpg
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 21:25   #3978
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Asiu, wydaje mi sie ze ktoras Blondyna tu o tym pisala- albo Bunny albo Kotka? Farbowałam tym: http://kosmetyki-perfumy.com/4680-67...laty-blond.jpg


ooo i to moje nowe okularki
Załącznik 5642531
okularki super Ci pasują
ale masz jasniutkie włosy ja mam znacznie cieplejsze_ lekko złotawe , więc może dlatego u mnie lekko na grzywce w cieniu wydawało się lekko niebieskawo ,ale po 2 myciach zniknęło ,natomiast nigdy nie miałam takich sino fioletowych po żadnej farbie prócz alfy ale teraz myślę na ociepleniem nieco koloru i wyrównaniu bo mam wrażenie, że kolor nie jest jednolity i w dodatku plamy mi się porobiły z tyłu po C10 użytym pół roku temu i nie moge ich pokryć ocieplenie i lekkie przyciemnienie i zrobiłabym mieszanka londy 12/9+ 13/9 juz sprawdzony
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 21:27   #3979
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
okularki super Ci pasują
ale masz jasniutkie włosy ja mam znacznie cieplejsze_ lekko złotawe , więc może dlatego u mnie lekko na grzywce w cieniu wydawało się lekko niebieskawo ,ale po 2 myciach zniknęło ,natomiast nigdy nie miałam takich sino fioletowych po żadnej farbie prócz alfy ale teraz myślę na ociepleniem nieco koloru i wyrównaniu bo mam wrażenie, że kolor nie jest jednolity i w dodatku plamy mi się porobiły z tyłu po C10 użytym pół roku temu i nie moge ich pokryć ocieplenie i lekkie przyciemnienie i zrobiłabym mieszanka londy 12/9+ 13/9 juz sprawdzony
dziękuję na tym zdjeciu mam na wlosach syoss los angeles

u mnie po alfie ladny kolorek wychodzil, garnier tak mocno chlodno, az dziwne

Londa super wychodzi, ja bym się nie zastanawiala tylko robila
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-06, 21:38   #3980
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziękuję na tym zdjeciu mam na wlosach syoss los angeles

u mnie po alfie ladny kolorek wychodzil, garnier tak mocno chlodno, az dziwne

Londa super wychodzi, ja bym się nie zastanawiala tylko robila
to też przeciagam to farbowanie z dnia na dzień bo nie mogę się zdecydować czym robić po londzie miałam super kolorek i połysk w sam raz na nadchodzące lato do opalenizny ale z drugiej strony kusi mnie garnier bo chce pomieszać 111+112 i tak się nie mogę zdecydowac
wstawiam efekty po londach z zeszłego roku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farbowanie-032.jpg (62,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie-033.jpg (66,7 KB, 21 załadowań)
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 22:11   #3981
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
to też przeciagam to farbowanie z dnia na dzień bo nie mogę się zdecydować czym robić po londzie miałam super kolorek i połysk w sam raz na nadchodzące lato do opalenizny ale z drugiej strony kusi mnie garnier bo chce pomieszać 111+112 i tak się nie mogę zdecydowac
wstawiam efekty po londach z zeszłego roku
hmm Asiu a moze wtedy sprobuj, skoro tak kusi jak nie sprobujesz to sie nie dowiesz
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 22:16   #3982
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

przyglądam się przyglądam temu mojemu kolorkowi i niestety na zdjęciu tego nie widać ale niektóre pasma są delikatnie różowe
czy to wina tego że schodziłam do blondu z rudego ??? czy czego ???
machnąć tonerem - zlikwiduje to ??? nie chcę być różową barbie
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 22:25   #3983
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

No właśnie Bunny na teledysku inaczej trochę ten kolor Shakiry wygląda niż na foto...ciekawe czy by mi taki 10.13 pasował zastanawiam się jeszcze nad 10.21/11.21 ten koleston którym cały czas farbuję 12/89 jest ok, ale po farbowaniu zawsze mam 2-3mycia jaśniejszy i chłodniejszy odrost od reszty włosów i nie umiem tego wyrównać, mimo, że kładłam 2 m-ce temu na całość na 6%, to teraz po farbowaniu samych odrostów znowu jest lekka różnica...niby podobają mi się takie bardzo jasne poziom 11, ale z drugiej myślę czy by poziom 10 nie położyć jakiś

Kitka szpilki za**biste!!

Princeska fajnie, że już u siebie jesteście sukienka wg mnie ok na obronę

Czeko gratuluję wagi i w ogóle wyglądu bo pewnie zadowolona jesteś

Buah jakie jasne i popielate!! wow
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 07:35   #3984
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej Ja od dziś znowu nauka do końca tygodnia i zajęcia dochodzą. I tak prawie do Świat.

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Kiece kupilam taka jak na foto no i buty wyciete asymetryczne szpilki foto torebki zrobie pozniej bo zaraz idziemy na spacer z Tosia chyba nad morze sie przejdziemy bo mamy 20 minut spacerkiem Załącznik 5641957Załącznik 5641958


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Slicznie wygladasz

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
czesc Blondasy!
nie wiem kiedy Was kochane nadrobie, widze ze u Agatki zmiana bardzo ladnie Agatko

ja ostatnio pofarbiowalam wlosy garnierem 111 i powiem tak... przeciagnelam je delikatnie na stary odrost i w tym miejscu byly niemilosiernie szare/popielate/fioletowe- jak dobrze, ze nie przeciagnelam na calosc by odswiezyc kolor ale juz sie splukaly, teraz mam jasny blond
Dziekuje

Pamietam jak robiłam tym garnierem i miałam siwe wlosy miejscami. ale sprawdzał się super, moja Mama latami nim malowała.

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Asiu, wydaje mi sie ze ktoras Blondyna tu o tym pisala- albo Bunny albo Kotka? Farbowałam tym: http://kosmetyki-perfumy.com/4680-67...laty-blond.jpg


ooo i to moje nowe okularki
Załącznik 5642531
Ooo fajnie wyglądasz
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 08:57   #3985
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej laski

Zamówiłam właśnie okulary z si, czekam na kuriera Miały być lustrzanki ale bałam się je zamówić bez mierzenia bo mi w takich typowych aviatorach źle Wzięłam takie co wydawały mi się że są większe, zobaczymy jak będą leżały

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Ja też chyba jestem mieszańcem, wiosno-latem
Ja jestem jesienią/wiosną Na zajęciach dobierałyśmy sobie typy kolorystyczne przy pomocy srebrnej i złotej chusty i do mnie zdecydowanie bardziej pasowała ta złota = ciepły typ urody, a że mam cechy obu typów to jestem mieszana, choć bardziej przeważa u mnie jesień.

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Ex sprzatanie szafy to fajna zabawa, naprawde mnostwo faknych rzeczy znalazlam a jeszcze wiecej tych nieprzydatnych wszystko idzie na all, czesc juz wystawilam, za nastepna musze sie zabrac ale nie chce mi sie tego mierzyc i focic

Ja mam 173 cm wzrostu i przed ciaza wazylam 52 kg. Czulam sie niezle ale chetnie bym wtedy przygarnela ze 4 kg no i po ciazy mam i teraz czuje sie super tylko musze troche pocwiczyc, chyba musze sie zaprzyjaznic z Mel B i jej cwiczeniami na brzuch

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Moja "zabawa" trwała wczoraj ze 3h Opróżniłam większość szafy, mam 2 duże wory do przebrania i niektóre rzeczy wyniosę na strych a niektóre spróbuję sprzedać. Zostawiłam sobie tylko kilka swetrów, ulubione bluzki które noszę, te co sobie ost kupiłam, i różne rodzaje koszul (białe, czarne, i kolorowe, w kratę różne kolory, z długimi i krótkimi rękawami) ale one wiszą w szafie na drążku Jak otwieram szafę tam gdzie mam półki to jest pusto Już tż nie będzie mi marudził że kupuję kolejną bluzkę a mam pełną szafę

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
melduję się już z nowego mieszkania
już się w miarę ogarnęliśmy i zadomowiliśmy, chociaż początek był straszny

Ex też chciałam tą Zarową koszulę tylko właśnie czerwoną. Licytowałam nawet na all, ale kończyła się koło 16 ja byłam w pracy, a TŻ zapomniał
Oo, super

W choies mieli inspirację tej zarowej http://www.choies.com/product/check-...th-stud-pocket (żeby nie powiedzieć kopię ). Zastanawiałam się nad jej zakupem ale rozsądek podpowiedział co innego- lepiej dać 40zł i mieć koszulę po paru dniach w domu, niż dać 70zł (mam punkty rabatowe) i mieć ją za miesiąc No i w sumie jestem zadowolona. W załączniku zdjęcie tej mojej pożyczone od sprzedawczyni A czerwoną koszulę w domu mam, kupioną w stonce męską za 39,99zł Babcia mi ją skróciła i zszyła maszynowo tak że wykończenie mam półokrągłe, zwężała mi ją, i teraz na dniach będzie mi przyszywać do niej większe kieszenie, a ja dokupię ćwieki stożkowe i poprzyczepiam Będzie prawie jak zara

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Kiece kupilam taka jak na foto no i buty wyciete asymetryczne szpilki foto torebki zrobie pozniej bo zaraz idziemy na spacer z Tosia chyba nad morze sie przejdziemy bo mamy 20 minut spacerkiem Załącznik 5641957Załącznik 5641958

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sukienka jak i buty jak zwykle z klasą, pięknie wyglądasz w tym zestawie A kolor żółty wg mnie świetnie dobrany
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9504164.jpg (55,0 KB, 16 załadowań)
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 08:58   #3986
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

Dziewczyny myślicie, że taka sukienka nada się na obronę mgr? Czy za krótka? http://www.reserved.com/pl/pl/woman/...decorative-bow obrona będzie w lipcu

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Dodałam zdjęcia do albumu aktualnego koloru
kolor kameleon fotki robione w słońcu i wtedy są jaśniutkie, w normalnym oświetleniu są ciemniejsze
Wydaje mi się że tak

Ładny kolor

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

dziś spróbowałam płukania octem jak wczesniej tak robiłam to nie przetłuszczały sie tak szybko
Daj znać czy są jakieś efekty

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja miałam całe życie drobną budowę, jestem niska, także waga jest jak najbardziej w normie, dietetyk ani lekarka ogólna jak ostatnio byłam nie miała zastrzeżeń Pogłębiła mi sie talia po prostu, zniknął brzuch, boczki, uda zeszczuplały, i to tyle

Szczerze mówiąc jakoś nie mam ochoty wklejac zdjec
Ciężka praca popłaca Trochę szkoda że nie dasz fot, ale ok, rozumiem Muszę sama dojść do około 50kg to się przekonam

Ja zaczynam od dziś treningi z tż na ławce, tzn będę podnosiła rurkę do której tż daje sobie ciężarki, ona koło 10kg waży Oczywiście z asekuracją tż bo ja te 10kg ledwo biorę na klatę No i poza tym standardowo cardio + coś na brzuch. Zacznę chyba też robić 30 day squat challenge bo wiele osób widziałam że poleca
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 10:18   #3987
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ex dzieki ta koszule z Chois widzialam, ale za droga jak dla mnie. Wolalabym zamowic na aliexpress, bo tam ceny nizsze, ale nie znalazlam. A szyc nie umiem :-D moze kiedys trafie na ta zarowa, a jak nie to trudno.


Wczoraj zrobilam najlepszy zakup :-D znalazlam na pull&bear sandalki na obcasie przecenione na 45 zl z 80. W weekend byla darmowa dostawa do domu wiec wzielam najdrozsza za 40 zl, mialam kod na 20 % wiec sandalki razem z wysylka wyszly mnie 35 zl i do tego dorzucaja okulary przeciwsloneczne gratis :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Asia dziekuje:-* fotki jakies postaram sie wstawic, ale jak cos to u nas wklejalam link do ogloszenia

Anka dzieki:-*

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 10:23   #3988
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

wpadnijcie na bloga, moze bedziecie zainteresowane
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 11:08   #3989
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!


Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość



Daj znać czy są jakieś efekty


kiepskie efekty chyba muszę pofarbować ,może wtedy skóra głowy trochę się uspokoi
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wpadnijcie na bloga, moze bedziecie zainteresowane
a co tam , wysłałam swój głos nigdy nic nie wygrałam
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 11:51   #3990
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dziekuje kochane za opinie, stresuje sie tym weselem, pierwsze wyjscie po narodzinach Tosi no i bedziemy z Mala i troche sie boje jak zareaguje na tlum ludzi. Tydzien temu zabralismy ja na uroczystosc rodzinna, bylo z 12 osob to zniosla wszystko dzielnie, w ogole nie plakala, patrzyla zaciekawiona na wszystko i wszystkich a po godzinie zasnela i nie przeszkadzala jej nawet glosna muzyka ale nie wiem jak to bedzie z weselem bo po poerwsze czeka nas podroz ok 100 km no k najpierw kosciol a pozniej na przyjecie tez trzeba dojechac... A ja wciaz karmie cyckiem...

Princesska to Ci sie udalo a w P&B online tez trzeba placic karta kredytowa? Bo moja nie dziala w zadnym sklepie online bede musiala ja wymienic... No i w zwiazku z tym nic nie moge w tajemnicy zamowic bo musze prosic TZ zeby uzycyl mi swojej i wszystko wie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.