Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-05-06, 07:15   #4801
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 760
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

ach, podzielê siê z wami moim przemy¶leniem. Tyle tych odcieni rudego jest, wszystkie takie ³adne, ¿e zupe³nie nie mogê siê zdecydowaæ co dla siebie wybraæ. Ka¿da z was ma piêkny kolor a ja siê miotam czy d±¿yæ do piêknego delikatnego koloru ann deborah woll czy do stonowanego julianne moore. A mo¿e intensywnie miedziane i tak sobie dumam i nic zdecydowaæ nie mogê polecam jako ¼ród³o inspiracji http://reddishness.tumblr.com/, sprawdzi³am, ¿e chyba nikt nie wkleja³. Mi³ego dnia wam ¿yczê
milk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-06, 08:52   #4802
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Chcia³abym mieæ rude w³osy

Cytat:
Napisane przez Martolek Poka¿ wiadomo¶æ
Wiêkszej czcionki nie by³o?



AAA Ashlee wróci³a
..wróci³a...

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez pyzolka Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ,


wiem, ze to nie jest typowo rudy kolor ale bardzo mi siê podoba a nie wiem jak go uzyskaæ. znacie jak±¶ farbê w tym odcieniu?
Temat tego koloru by³ juz poruszant 100 razy, zerknij na mój blog - zosta³ stworzony ku czci ,,koloru,, Ashley
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-06, 10:33   #4803
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez milk Poka¿ wiadomo¶æ
polecam jako ¼ród³o inspiracji http://reddishness.tumblr.com/, sprawdzi³am, ¿e chyba nikt nie wkleja³. Mi³ego dnia wam ¿yczê
Nigdy wcze¶niej nie widzia³am tej strony. Dziêki za podanie linka.
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-06, 11:13   #4804
along
Przyczajenie
 
Avatar along
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

dziewczyny, wycofali mi wszystkie kolory, których u¿ywa³am, garnier belle color 75, majirel 9.04 i 904 jestem za³amana!!! czy wiecie co¶ mo¿e o odcieniu: bardzo jasny naturalny miedziany blond, innej marki? tzn czy która¶ mo¿e poleciæ co¶ sprawdzonego? pozdrawiam smutno
along jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-06, 11:30   #4805
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez along Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, wycofali mi wszystkie kolory, których u¿ywa³am, garnier belle color 75, majirel 9.04 i 904 jestem za³amana!!! czy wiecie co¶ mo¿e o odcieniu: bardzo jasny naturalny miedziany blond, innej marki? tzn czy która¶ mo¿e poleciæ co¶ sprawdzonego? pozdrawiam smutno
Sk±d taka wiadomo¶c ¿e 9.04 wycofali? Na peno w wielu hurtowniach znajdziesz ten kolor.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-06, 13:30   #4806
znasz_mnie
Matka na full etat
 
Avatar znasz_mnie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 315
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

ojej, ale mi siê rudy marzy, zazdroszczê ja ju¿ chyba nie mogê, bo mam odbarwione z rozja¶niania w³osy
znasz_mnie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-06, 14:33   #4807
fuksjaa
U¿ytkownik ma klikn±æ w link aktywuj±cy (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 13 317
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Kathy jaki u Ciebie daje kolor ta szamponetka z Joanny?
fuksjaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 14:38   #4808
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak ³atwo!
Wiadomo¶ci: 1 514
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez along Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, wycofali mi wszystkie kolory, których u¿ywa³am, garnier belle color 75, majirel 9.04 i 904 jestem za³amana!!! czy wiecie co¶ mo¿e o odcieniu: bardzo jasny naturalny miedziany blond, innej marki? tzn czy która¶ mo¿e poleciæ co¶ sprawdzonego? pozdrawiam smutno
W zastêpstwie Belle Color 75 mo¿esz u¿yæ Nutrisse 75
Fuzukatsu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-06, 14:39   #4809
lavanyaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Co s±dzicie o farbie Natural&easy 546 (¶redni miedziany blond)? A mo¿e mog³yby¶cie poleciæ inn± farbê, chcê mieæ rude w³osy, ale nie oczoyebki, jakich teraz pe³no : ) Mog³abym mieæ taki kolor: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...metrics=gemius
Wierzê w Was!
lavanyaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-06, 14:46   #4810
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy jaki u Ciebie daje kolor ta szamponetka z Joanny?
Zerknij do mojego albumu,
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ictureid=94791
bardzo podobny efekt do 8.44 - jasny rudy intensywny, ale nie zarówka. Jestem zadowolana ¿e tak fajnie wspó³gra z farb±.



Ale kobieta zmienna jest i teraz mi chodzi po g³owie 7.42 i 7.41...¿ebym sobie nie narobi³a.

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez lavanyaa Poka¿ wiadomo¶æ
Co s±dzicie o farbie Natural&easy 546 (¶redni miedziany blond)? A mo¿e mog³yby¶cie poleciæ inn± farbê, chcê mieæ rude w³osy, ale nie oczoyebki, jakich teraz pe³no : ) Mog³abym mieæ taki kolor: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...metrics=gemius
Wierzê w Was!
...7.43 Loreal Exellence
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-06, 14:47   #4811
fuksjaa
U¿ytkownik ma klikn±æ w link aktywuj±cy (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 13 317
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy, niestety nie masz mnie w znajomych wiêc nie mogê zobaczyæ zdjêcia.
fuksjaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 18:26   #4812
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy, martolek, siskath bumerang znowu z nami dlaczego mam wrazenie, ze zawsze bedzie z nami

alongladny, delikatny odcien rudego ma tez ce-ce (jakis kolor na poziomie 9), revlon i artego

a ja sobie wrocilam z makijazu chanel i sie skusilam na ich kredke do brwi, mimo ze dosc ciemna fajna dla rudych, ale zakochalam sie w dwoch innych produktach emulsji pod makijaz z faktorem 50 i rozem do kosci policzkowych w jasnozlotym odcieniu
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-07, 17:34   #4813
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathy, martolek, siskath bumerang znowu z nami dlaczego mam wrazenie, ze zawsze bedzie z nami

alongladny, delikatny odcien rudego ma tez ce-ce (jakis kolor na poziomie 9), revlon i artego

a ja sobie wrocilam z makijazu chanel i sie skusilam na ich kredke do brwi, mimo ze dosc ciemna fajna dla rudych, ale zakochalam sie w dwoch innych produktach emulsji pod makijaz z faktorem 50 i rozem do kosci policzkowych w jasnozlotym odcieniu

...Chanel ma fantastyczne kosmetyki do make-upu, trochê siê dziwie ¿e nasze rodzime firmy produkuj± tak ma³o kremów/fluidów z wysokim faktorem, nawet ostatnio mia³am problem ¿eby 15 dostaæ
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-07, 19:19   #4814
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ

...Chanel ma fantastyczne kosmetyki do make-upu, trochê siê dziwie ¿e nasze rodzime firmy produkuj± tak ma³o kremów/fluidów z wysokim faktorem, nawet ostatnio mia³am problem ¿eby 15 dostaæ
dokladnie piekna kolorowka i mega luksusowe uzytkowanie
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-08, 15:11   #4815
88Malgorzata
Raczkowanie
 
Avatar 88Malgorzata
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 129
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

ja poluje na loreal preference intensywna miedz i pani z drogerii powiedzial ze rude kolory w hurtowni sie koncza i nie bedzie ich juz ;(
88Malgorzata jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-09, 07:00   #4816
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 760
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

sama jak przygl±da³am siê pude³kowym farbom to zauwa¿y³am, ¿e okrutnie ciê¿ko o rude. Swoj± drog± w przeciwieñstwie do tego co ostatnio pisa³y¶cie, ja w swoim mie¶cie i ogólnie ogromn± popularno¶æ rudo¶ci odnotowa³am w³a¶nie rok temu. Teraz wrêcz przeciwnie.
Mam jeszcze jedno pytanie do ekspertek je¶li ja¶niejsz± wyp³ukan± czê¶æ chcê wyrównaæ do koloru odrostu( je¶li dobrze kombinuje farb± z 8) to nie 9 % bo za du¿o, 3 pewnie za ma³o, wiêc czy dobrze g³ówkujê =6 bêdzie odpowiednia?
muszê jeszcze o jedn± rzecz spytaæ, wiem, ¿e was pewnie powtarzaj±ce siê pytania ju¿ irytuj± ale nie chce zrobiæ kuku w³osom, czyta³am u Kathy o prepigmentacji, rozumiem, ¿e ka¿da farba profesjonalna do tego siê nadaje?

Edytowane przez milk
Czas edycji: 2011-05-09 o 08:04
milk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-09, 10:51   #4817
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez milk Poka¿ wiadomo¶æ
sama jak przygl±da³am siê pude³kowym farbom to zauwa¿y³am, ¿e okrutnie ciê¿ko o rude. Swoj± drog± w przeciwieñstwie do tego co ostatnio pisa³y¶cie, ja w swoim mie¶cie i ogólnie ogromn± popularno¶æ rudo¶ci odnotowa³am w³a¶nie rok temu. Teraz wrêcz przeciwnie.
Mam jeszcze jedno pytanie do ekspertek je¶li ja¶niejsz± wyp³ukan± czê¶æ chcê wyrównaæ do koloru odrostu( je¶li dobrze kombinuje farb± z 8) to nie 9 % bo za du¿o, 3 pewnie za ma³o, wiêc czy dobrze g³ówkujê =6 bêdzie odpowiednia?
muszê jeszcze o jedn± rzecz spytaæ, wiem, ¿e was pewnie powtarzaj±ce siê pytania ju¿ irytuj± ale nie chce zrobiæ kuku w³osom, czyta³am u Kathy o prepigmentacji, rozumiem, ¿e ka¿da farba profesjonalna do tego siê nadaje?
Do jasniejszego, wyp³ukanego koloru w³osów ni¿szy oksydant - im mniejszy tym mniejsze rozja¶nienie, 3% ton w ton. Na wyp³ukane fajnie sie przyjmuje 3% ponioewa¿ 6% ma za zadanie rozja¶nic o 1 ton. Do prepigmentacji ka¿da farba.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-09, 11:27   #4818
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 760
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

jeste¶ kochana i masz anielsk± cierpliwo¶æ co¶ mnie tchnê³o ju¿ w sklepie i na szczê¶cie wziê³am 3%, zw³aszcza,ze zniszczona czê¶æ jest teraz prawie blond niestety oczywi¶cie zapomnia³am ¶ci±gawki, w sklepie siê zmiesza³am i wracam z inn± farb± ni¿ mia³am. Straszna pierdo³a ze mnie. Zaraz zrobie eksperyment na pa¶mie - revlon 7.40 (nie mog³am siê doszukaæ 44 ani 8.44, wiêc bêdzie co ma byæ)
dziêki jeszcze raz za wszystkie rady
milk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-09, 13:36   #4819
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez milk Poka¿ wiadomo¶æ
jeste¶ kochana i masz anielsk± cierpliwo¶æ co¶ mnie tchnê³o ju¿ w sklepie i na szczê¶cie wziê³am 3%, zw³aszcza,ze zniszczona czê¶æ jest teraz prawie blond niestety oczywi¶cie zapomnia³am ¶ci±gawki, w sklepie siê zmiesza³am i wracam z inn± farb± ni¿ mia³am. Straszna pierdo³a ze mnie. Zaraz zrobie eksperyment na pa¶mie - revlon 7.40 (nie mog³am siê doszukaæ 44 ani 8.44, wiêc bêdzie co ma byæ)
dziêki jeszcze raz za wszystkie rady
...no to koniecznie daj fotê po farbowaniu
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-09, 15:18   #4820
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 760
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

typowe, najpierw twierdzi³am, ¿e chcê blondo-miedziano jasny, potem miedziany kasztan mi uderzy³ do g³owy a skoñczy³am jako Pippi Langstrump wiêc ta, jestem zadowolona i przera¿ona czym ja teraz bêdê g³owê myæ ¿eby siê nie wyp³ukiwaæ! kolor jest taki jak na palecie, farba bardzo przyjemna, gêsta. niestety sknoci³am prepigmentacjê, zapomnia³am, ¿e revlon jest po 50ml. Ale w³osy po wcze¶niejszym myciu oczyszczaj±cym nie powalaj±, zdecydowanie muszê o nie lepiej dbaæ.
lampa lepiej ³apie moc koloru.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg revlon740.jpg (47,1 KB, 133 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg rev.jpg (42,6 KB, 96 za³adowañ)

Edytowane przez milk
Czas edycji: 2011-05-09 o 16:45
milk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-09, 19:23   #4821
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez milk Poka¿ wiadomo¶æ
typowe, najpierw twierdzi³am, ¿e chcê blondo-miedziano jasny, potem miedziany kasztan mi uderzy³ do g³owy a skoñczy³am jako Pippi Langstrump wiêc ta, jestem zadowolona i przera¿ona czym ja teraz bêdê g³owê myæ ¿eby siê nie wyp³ukiwaæ! kolor jest taki jak na palecie, farba bardzo przyjemna, gêsta. niestety sknoci³am prepigmentacjê, zapomnia³am, ¿e revlon jest po 50ml. Ale w³osy po wcze¶niejszym myciu oczyszczaj±cym nie powalaj±, zdecydowanie muszê o nie lepiej dbaæ.
lampa lepiej ³apie moc koloru.
Myj w³osy teraz sam± od¿ywk± np. Isanna Babassu (Rossmann) jest dobra. Najlepiej nie myc czê¶ciej ni¿ z 2 dniow± przerw±. Trochê szkoda ¿e nie zrobi³a¶ prepigmentacji - no ale miejmy nadzieje ¿e nie bêdzie siê wyp³ukiwa³ z blondu. Kolor ³adny i nie przypominaj±cy ten który ja mia³am z Artego 7.40 - który by³ od razu blondem herbacianym.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:29   #4822
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 760
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

nastêpnym razem nie pope³niê tego b³êdu bo niestety 50 ml i na prepigmentacjê i farbowanie nie da³o rady. Zdam relacjê jak siê trzyma, drugie farbowanie na rudo wiêc mo¿e bêdzie ju¿ lepiej
milk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-09, 22:30   #4823
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

milk mialam to samo, wchodzac na ten watek po raz pierwszy, za "mega rude wlosy" uwazalam zloto-miedziane kolorki, potem bylo juz tylko gorzej, teraz kazda zarowka to dla mnie malo

kathy na moich wlosach artego 7.40 uzyskiwalam dokladnie ten sam efekt, niestet byl niesamowicie nietrwaly
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-10, 09:45   #4824
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Milk, ³adny kolor Drugie farbowanie to i tak dopiero pocz±tek, ale za to pocz±tek piêknej rudej drogi
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-10, 14:53   #4825
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

dziewczyny zobaczcie tylko jakie cuda znalazlam w ofercie garniera dla usa, dlaczego dla Polek oferta jest okrajana do nudnych szarych odcieni ( i to nie tylko w garnierze, ale chocby chanel zaproponowalo mi zimna kolorowke z odcieniem szarosci przy podkreslaniu o cieplym kolorycie skory ), polowy srodkow pielegnujacych specyfikow itd, musialam to napisac bo mnie juz trafia
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-10, 15:35   #4826
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny zobaczcie tylko jakie cuda znalazlam w ofercie garniera dla usa, dlaczego dla Polek oferta jest okrajana do nudnych szarych odcieni ( i to nie tylko w garnierze, ale chocby chanel zaproponowalo mi zimna kolorowke z odcieniem szarosci przy podkreslaniu o cieplym kolorycie skory ), polowy srodkow pielegnujacych specyfikow itd, musialam to napisac bo mnie juz trafia
a linka zapodaj
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-10, 16:17   #4827
fuksjaa
U¿ytkownik ma klikn±æ w link aktywuj±cy (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 13 317
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
milk mialam to samo, wchodzac na ten watek po raz pierwszy, za "mega rude wlosy" uwazalam zloto-miedziane kolorki, potem bylo juz tylko gorzej, teraz kazda zarowka to dla mnie malo
Ja mam to samo. Na pocz±tku takie z³ote miedzi to by³ szczyt moich rudawych wyobra¿eñ, a teraz ci±gle chcê intensywniejsze.

kathy, dziêkujê za zaproszenie masz piêkne w³osy!

W³a¶nie dzi¶ po³o¿y³am sobie Joannê p³omienny rudy dla pog³êbienia koloru i jestem zadowolona, ciekawe jak d³ugo przetrwa na moich w³osach bo mimo wszystko kolor siê jeszcze szybko wyp³ukuje.
fuksjaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-10, 18:43   #4828
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

rousse racja, zupelnie zapomnialam z tej bulwersacji, chodzilo mi o te nowosci, do pl wszytsko dociera sto lat po fakcie

http://www.garnierusa.com/_en/_us/pu...x.aspx#/videos

http://www.garnierusa.com/_en/_us/bl...dex.aspx#/home

, nie wiem albo ja sie za malo orientuje w tym co mamy w pl, albo naprawde niewiele do nas trafia... nie wiem tez, czy macie podobne odczucia do moich, ale odkad szukalam jakichs drozszych kosmetykow zawuazylam tez, ze oprocz braku rudosci na polkach w drogeriach jest tez strasznie malo kosmetykow dla rudzielca ( kredki do brwi- najlepiej wypada kolorystycznie inglot), tuszy do rzes itd. dlaczego wiele firm zaklada ze polka = szara kobieta ??
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2011-05-10 o 18:51
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-10, 19:30   #4829
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 760
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

dziêki dziewczyny a mi³e s³owa rudo¶ci uzale¿niaj± a jest ich tyle, ¿e ci±gle co¶ kusi. Zdjêcia tego nie oddaj±, mo¿e w lepszym ¶wietle powinnam uchwyciæ, kolor jest naprawdê mocny i ¶wietlisty. Póki co ³adnie wyrówna³o ró¿nice w odcieniach a przecie¿ oksydant tylko 3 procent anie jak przy iskrze joanny 9(a¿ mi wstyd, ¿e tak zaprawi³am w³osy). Po pierwszym myciu woda nie by³a ruda wiêc trzymam kciuki dalej. Bêdê siê stara³a robiæ dwu dniowe przerwy w myciu, ³atwo nie bêdzie, szybko siê brudz± a czê¶æ zniszczona "sztywnieje", nie wiem co wcieraæ a czego unikaæ bo wyp³ucze kolor.
Co do asortymentu to zdecydowanie u nas jest masakra. Po³owy rzeczy nie ma albo s± tylko w teorii Ale to chyba g³êbsza kwestia wielu ró¿nic miêdzy spo³eczeñstwami, przyzwyczajeniami... Wrzucê lepsze zdjêcia jak zrobiê, ogólnie kolor zbli¿ony do iskry joanny tylko z pewn± nut± czerwieni, której nie potrafiê uchwyciæ, mo¿e mam ju¿ zwidy
milk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-10, 20:05   #4830
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak ³atwo!
Wiadomo¶ci: 1 514
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
rousse racja, zupelnie zapomnialam z tej bulwersacji, chodzilo mi o te nowosci, do pl wszytsko dociera sto lat po fakcie

Albo wcale

Edytowane przez Fuzukatsu
Czas edycji: 2011-05-10 o 20:07
Fuzukatsu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.