Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-25, 19:28   #1
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Arrow

Rudowłose - część II - wątek zbiorczy


Zapraszam do kontynuowania kolejnej czesci.

Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.

Poszukuje zdjęć! Długie rude włosy + tematy związane z farbowaniem
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-03-06 o 17:26
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 19:36   #2
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów. Czesc II.

Witam Szanowne Rudzielce w nowym wątku


Dodaję zdjęcie, taki mniej więcej mam kolor po tygodniu od farbowania (zdjęcie bez flesza).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1090039x.jpg (121,2 KB, 1420 załadowań)
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 19:36   #3
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Mam pytanie do dziewczyn które używają Vitality's. Możecie mi powiedzieć co to takiego farba do włosów 0.0 neutralny kolor bazowy 100?Bo jeżeli to nie ma żadnego koloru to może warto wymieszać z ekstraktem czerwonym i wtedy wyjdzie intensywny kolor ?
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 20:31   #4
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów. Czesc II.

Cytat:
Napisane przez Martolek Pokaż wiadomość
Witam Szanowne Rudzielce w nowym wątku


Dodaję zdjęcie, taki mniej więcej mam kolor po tygodniu od farbowania (zdjęcie bez flesza).
i ja witam w nowym wątku
ależ masz długie włoski
Kolor trochę bez wyrazu, ale mi się takie ostatnio nawet podobają, bo wygląda bardzo naturalnie

moje włoski TU

a marzę teraz o takich (załącznik)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12s3.jpg (18,6 KB, 929 załadowań)

Edytowane przez Relyah
Czas edycji: 2011-05-25 o 20:36
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 20:47   #5
aniiess
Przyczajenie
 
Avatar aniiess
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 27
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów. Czesc II.

Martolek bardzo naturalny kolor, a jakie ładne długie włosy
Relyah Twój kolor na każdym z tych zdjęć wygląda inaczej a co do marzenia - to taki brąz z pobłyskiem ciemnego rudego, kasztanu. Ładny, elegancki, tajemniczy.
aniiess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 20:56   #6
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów. Czesc II.

Cytat:
Napisane przez Relyah Pokaż wiadomość
Kolor trochę bez wyrazu
Wypraszam sobie

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
nowy wątek
Robimy popijawę

Dziękuję za komplementy dot. włosów
Co do koloru, to tak jak już pisałam ciężko go uchwycić, może jutro wyjdę na świeże powietrze i światło dzienne i luby mi zrobi zdjęcie

Pozdrawiam
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:10   #7
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów. Czesc II.

dawno się nie odzywałam, ale i ja witam w nowym wątku właśnie dzisiaj się farbowałam znowu
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 22:05   #8
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów. Czesc II.

Cytat:
Napisane przez aniiess Pokaż wiadomość
Martolek bardzo naturalny kolor, a jakie ładne długie włosy
Relyah Twój kolor na każdym z tych zdjęć wygląda inaczej a co do marzenia - to taki brąz z pobłyskiem ciemnego rudego, kasztanu. Ładny, elegancki, tajemniczy.
Henna sprawia, że kolor jest taki wielowymiarowy. Za każdym myciem, farbowaniem, dojrzewaniem jej na włosachm jak i kątem padania światła wygląda inaczej
Ach.. tak pięknie opisałaś ten mój wymarzony kasztan, że chyba już nic mnie nie zatrzyma przed farbowaniem
Martolek, nic złego na myśli nie miałam, przywykłam chyba do ostrych barw jakie koleżanki z hennowego wątku przedstawiają
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 22:23   #9
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów. Czesc II.

Cytat:
Napisane przez Martolek Pokaż wiadomość

Robimy popijawę
czemu nie
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 23:36   #10
olkka16
Rozeznanie
 
Avatar olkka16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 981
Dot.: Poszukuje zdjęć! Długie rude włosy + tematy związane z farbowaniem

Farbowałam dzisiaj Joanna jesienny liść, i wydaje mi się, że w końcu mam mój idealny rudy. Wrzucę jutro jakieś zdjęcia, muszę się jeszcze pooglądać w dziennym świetle
__________________
Odliczanie
olkka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 06:19   #11
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów. Czesc II.

Cytat:
Napisane przez Martolek Pokaż wiadomość
Witam Szanowne Rudzielce w nowym wątku


Dodaję zdjęcie, taki mniej więcej mam kolor po tygodniu od farbowania (zdjęcie bez flesza).
cuuudne włosy!
julianna-p też skojarzyło mi się z 8oR goldwella...kusi mnie teraz spojrzałam, że to ten, który wycofali...
ale 8KG wygląda ciekawie, macie jakieś doświadczenie w takich kgowych kolorach?

Edytowane przez milk
Czas edycji: 2011-05-26 o 07:00
milk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 08:26   #12
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn które używają Vitality's. Możecie mi powiedzieć co to takiego farba do włosów 0.0 neutralny kolor bazowy 100?Bo jeżeli to nie ma żadnego koloru to może warto wymieszać z ekstraktem czerwonym i wtedy wyjdzie intensywny kolor ?
...postaram się odpowiedziec wieczorem - lub zerknij w książeczkę Vitalitisu na stronie Adrion Trade.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 09:10   #13
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Ja odpowiadam na post MILK :

"a za mną chodzi teraz taki odcień http://reddishness.tumblr.com/post/5505764528 zastanawiam się czy to coś w tym stylu ma revlon lub goldwell. I czy to w ogóle ma sens, jeśli z włosów mocny kolor tak się wypłukuje do takich barw"

Ja mam takie włosy zerknij w poprzednim watku załaczałam zdjęcia..Na dzien dzisiejszy lekko wyblaknięte bo czekam na farbe ale oscien tonacja taka sama.

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Kathy i jak farbowałas juz włoski? Zdecydowałas sie na ten 7,34?
Ja zamowiłm po raz kolejny 8,41 Artego cos nie mogłam sie przełamac...poczekam az zdasz relacje z Twojego farbowania


Co do rudzielców, to ja mieszkam w małej miejscowości i nikt tu nie miał rudych włosów, chyba ze naturalne rudzielce zwłaszcza dzieci..
Jak wrociłam z moim Revlonem na glowie to na dzien dzisiejszy okolo 10 dziewczyn zrobilo sie na rudo tylko tak drogeryjnie widze nic profesjonalnego ...

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

No i nowy wątek nam sie zaczął do dzieła rudowłose piękności
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 09:17   #14
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
Co do rudzielców, to ja mieszkam w małej miejscowości i nikt tu nie miał rudych włosów, chyba ze naturalne rudzielce zwłaszcza dzieci..
Jak wrociłam z moim Revlonem na glowie to na dzien dzisiejszy okolo 10 dziewczyn zrobilo sie na rudo tylko tak drogeryjnie widze nic profesjonalnego ...
Wprowadziłaś nową modę Ale nie rozumiem przytyku do farb drogeryjnych, ja też używałam na zmianę drogeryjnych i profesjonalnych farb. Teraz akurat używam profesjonalnej, ale tamte miło wspominam.
Mija roczek jak ruda jestem
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 09:30   #15
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Wprowadziłaś nową modę Ale nie rozumiem przytyku do farb drogeryjnych, ja też używałam na zmianę drogeryjnych i profesjonalnych farb. Teraz akurat używam profesjonalnej, ale tamte miło wspominam.
Mija roczek jak ruda jestem
Przytyk dlatego ze pytajac mnie jaki mam kolor, gdzie robilam,jaka farbą itd...na swoje np brazowe wlosy robia rude odcienie co nie wygląda dobrze i z doswiadczenia juz wiem czego sie tutaj nauczylam zeby miec ładna rudosc (ładny kolor) nie polece komus farby z drogerii na garnier czy loreal bo wiem ze to nie tedy droga...Z drogeryjnych tez milo wspominam tylko czernie bo faktycznie nie miały przekłamania koloru

Widziałam na komunii jedna dziewczyne byla "ruda" a dzis jest spowrotem czarna zapytałam jej co sie stalo ze tak radykalnie zmienila kolor a ona mowi"a bo kolor spływa i sie nie trzyma a jakbym farbowała czesciej to mi ta paleta wlosy spali" stad tu moj przytyk. Ja tez chciałam miec rude ale powalczylam o to troche a nie poszłam do pierwszej lepszej drogierii i na włosy z odrostami walnełam sobie miedz...oczywiscie nikomu nie ubliżam Nawiązałąm tylko do tego ze wczesniej pisałyscie o tym ze pełno rudzielców wokoło...to chciałam napisac jak za wszelką cene dziewczyny robią sie na rudo

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Wprowadziłaś nową modę
Tak nową mode dzieki Wam, bo tu sie dowiedziałam jak byc ruda - ŁADNIE RUDA

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-05-26 o 09:35
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 09:59   #16
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
Widziałam na komunii jedna dziewczyne byla "ruda" a dzis jest spowrotem czarna zapytałam jej co sie stalo ze tak radykalnie zmienila kolor a ona mowi"a bo kolor spływa i sie nie trzyma a jakbym farbowała czesciej to mi ta paleta wlosy spali" stad tu moj przytyk. Ja tez chciałam miec rude ale powalczylam o to troche a nie poszłam do pierwszej lepszej drogierii i na włosy z odrostami walnełam sobie miedz...oczywiscie nikomu nie ubliżam Nawiązałąm tylko do tego ze wczesniej pisałyscie o tym ze pełno rudzielców wokoło...to chciałam napisac jak za wszelką cene dziewczyny robią sie na rudo
No tak, ja w sumie pierwsze farbowanie miałam u fryzjerki. Schodziłam z ciemnego brązu(naturalne), więc ona już wiedziała co robić. Później dopiero sięgnęłam po drogeryjne( włosy rosną mi tak szybko, że nie nadążam z podcinaniem grzywki, a nie na studencką kieszeń jest farbowanie się co 3-4 tyg u fryzjerki), bardzo miło wspominam zarówno Mango jak i Płomienną Iskrę, tylko niestety miały zbyt dużo czerwonych tonów, więc sięgnęłam po bardziej rozbudowaną paletę.
Obecnie już 2 miesiące gości na moich włosach By Fama numer 7.43. Jestem baaardzo zadowolona
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 10:04   #17
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
No tak, ja w sumie pierwsze farbowanie miałam u fryzjerki. Schodziłam z ciemnego brązu(naturalne), więc ona już wiedziała co robić. Później dopiero sięgnęłam po drogeryjne( włosy rosną mi tak szybko, że nie nadążam z podcinaniem grzywki, a nie na studencką kieszeń jest farbowanie się co 3-4 tyg u fryzjerki), bardzo miło wspominam zarówno Mango jak i Płomienną Iskrę, tylko niestety miały zbyt dużo czerwonych tonów, więc sięgnęłam po bardziej rozbudowaną paletę.
Obecnie już 2 miesiące gości na moich włosach By Fama numer 7.43. Jestem baaardzo zadowolona
Ja schodziłam z czerni 3 dekoloryzacje w domu Elgonem potem pomogła mi fryzjerka kapielą koncówek i tez farbowałam pierwszy raz u fryz. potem juz tylko w domu jednak bałam sie drogeryjnych widząc jak moja mama z jasnego mahoniu stala sie wręcz brunetka Ale jej to nie da sie przegadac wiec niech robi jak chce...
A gdzie moge zobaczyc Twoj kolor?
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 10:20   #18
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

milk zartujesz u nas ten kolor jeszcze jest, skoro moze zniknac to dzisiaj po niego ide
zlwaszcza, ze goldwell zwierzat nie morduje

moni@ popieram Twoje zdanie- da sie bez problemow odroznic rudosc profesjonalnie zrobiona od tchz drogerii. i zawsze popieram zdanie, ze jesli ktos chce "ladnej , rasowej rudosci" ( w dowolnym odcieniu czy to rudego brazu czy tez pomaranczu czy czerwieni) to musi o nia powalczyc i najczesciej odstawic sklepowe cuda. poza tym znam tylko jedna osobe, ktorej "drogeryjne rudosci" daja porzadany przez nia efekt. nawet na naturalnych rudawych czy rdzawch wlosach drogerjne farby daja najczesciej wylacznie czerwien i zjarane konce...
za to lecher chociaz profeska spiera sie gorzej od szamponetek


magrat zatem nalezysz do malego grona, ktore wspominaja dobrze farby z drogerii, chociaz zaaaadowolona jestes z profeski
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 10:24   #19
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
magrat zatem nalezysz do malego grona, ktore wspominaja dobrze farby z drogerii, chociaz zaaaadowolona jestes z profeski
Najwidoczniej U mnie trzymały się bardzo długo i nie niszczyły włosów, ogromnym minusem jest mały wybór rudości. No i zaważyło to, że dopiero po kilku myciach kolor był taki jak chciałam, bez czerwonych tonów. Teraz mam wymarzony kolor już po spłukaniu farby
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 10:33   #20
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
za to lecher chociaz profeska spiera sie gorzej od szamponetek
O tak ! Z Lecherem to sio ode mnie, nie to ze zółtko na poziomie 8 to jeszcze wypłowiał jak tylko zobaczył światło dzienne nie mowie o myciu
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 10:35   #21
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cześć dziewczyny dołączam do rudzielców
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 11:01   #22
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
milk zartujesz u nas ten kolor jeszcze jest, skoro moze zniknac to dzisiaj po niego ide
zlwaszcza, ze goldwell zwierzat nie morduje

moni@ popieram Twoje zdanie- da sie bez problemow odroznic rudosc profesjonalnie zrobiona od tchz drogerii. i zawsze popieram zdanie, ze jesli ktos chce "ladnej , rasowej rudosci" ( w dowolnym odcieniu czy to rudego brazu czy tez pomaranczu czy czerwieni) to musi o nia powalczyc i najczesciej odstawic sklepowe cuda. poza tym znam tylko jedna osobe, ktorej "drogeryjne rudosci" daja porzadany przez nia efekt. nawet na naturalnych rudawych czy rdzawch wlosach drogerjne farby daja najczesciej wylacznie czerwien i zjarane konce...
za to lecher chociaz profeska spiera sie gorzej od szamponetek


magrat zatem nalezysz do malego grona, ktore wspominaja dobrze farby z drogerii, chociaz zaaaadowolona jestes z profeski
Moim zdaniem drogeryjne do niczego się nie nadają szczególnie dla osób o ciemnych włosach,...kolor albo czerwony, albo mahoniowy (moje osobiste doświadczenie)
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 11:48   #23
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów. Czesc II.

Cytat:
Napisane przez Relyah Pokaż wiadomość
i ja witam w nowym wątku
ależ masz długie włoski
Kolor trochę bez wyrazu, ale mi się takie ostatnio nawet podobają, bo wygląda bardzo naturalnie

moje włoski TU

a marzę teraz o takich (załącznik)
Mi identyczny kolor wyszedł po Matrixie 6BR, całkiem trwały, włosy bez zniszczeń, spłukiwał się bardzo równomiernie i w stronę miedzianego kasztanu
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 12:33   #24
ana901
Przyczajenie
 
Avatar ana901
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów. Czesc II.

Witam, drogie rudzielce
Jestem ruda od 2 lat i miała już różne odcienie rudości-od ciemnych po jasne. Aktualnie farbuję Vitality's 7.44, ale na lato marzy mi się trochę jaśniejszy odcień rudości.Czy któraś z Was używała 9/34 z Vitality's?Czy wychodzi bardzo blond jak jest na palecie?Załączam fotki swoich rudych kłaczków
1 i 2 zdjęcie po Loreal Excellence(jedno tuż po farbowaniu, drugie trochę "sprane")
3 zdjęcie po Loreal Majirel odcień 9.04
Aktualnego niestety nie mam.

Edytowane przez ana901
Czas edycji: 2012-04-19 o 19:16
ana901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 16:28   #25
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Moni@ dzięki
julianno ja go w sklepie już nie dostałam a też chciałam ze względu na testowanie. Póki co i tak staram się nie marzyć o kolejnym farbowaniu, może dwa tygodnie minęły a mi już tęskno
Dziewczyny a któraś z was używała płukanki - miedź?
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 20:36   #26
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów. Czesc II.

Cytat:
Napisane przez ana901 Pokaż wiadomość
Witam, drogie rudzielce
Jestem ruda od 2 lat i miała już różne odcienie rudości-od ciemnych po jasne. Aktualnie farbuję Vitality's 7.44, ale na lato marzy mi się trochę jaśniejszy odcień rudości.Czy któraś z Was używała 9/34 z Vitality's?Czy wychodzi bardzo blond jak jest na palecie?Załączam fotki swoich rudych kłaczków
1 i 2 zdjęcie po Loreal Excellence(jedno tuż po farbowaniu, drugie trochę "sprane")
3 zdjęcie po Loreal Majirel odcień 9.04
Aktualnego niestety nie mam.
...przymierzam się to 7.34 - ale trochę się boję więc zobaczymy, też używałam 9.04 z Majirel - bardzo lubiłam ten kolor - ale mój był bardziej jasny -możesz dać fotkę Vitalitys 7.44
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 20:51   #27
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów. Czesc II.

Cytat:
Napisane przez ana901 Pokaż wiadomość
Witam, drogie rudzielce
1 i 2 zdjęcie po Loreal Excellence(jedno tuż po farbowaniu, drugie trochę "sprane")
Zdjecie 1 megaaaaaaaaaaaaaaaaa bardzo ładny kolor
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 21:11   #28
Kinga_p
Raczkowanie
 
Avatar Kinga_p
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: PszCzyynaaa
Wiadomości: 78
GG do Kinga_p
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

77\43 wella koleston .
__________________
Love is in the(H)air....
Kinga_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 21:16   #29
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów. Czesc II.

Miszona
Z tego co zdołałam się zapoznać ten neutralny kolor bazowy stosuje się w przypadku włosów opornych na działanie farby / siwych jednym słowem do prepigmentacji.
Baza również wzmacnia proces rozjaśniania odcieni (wymieszana z odcieniem).
Julianna,
SYOSS maska wygładzająca relax - jak dla moich włosów świetna - idealnie rozplątuje włosy

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
Zdjecie 1 megaaaaaaaaaaaaaaaaa bardzo ładny kolor
a jaki ty masz śliczny kolorek na avatarze
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 21:25   #30
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów. Czesc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Miszona
Z tego co zdołałam się zapoznać ten neutralny kolor bazowy stosuje się w przypadku włosów opornych na działanie farby / siwych jednym słowem do prepigmentacji.
Baza również wzmacnia proces rozjaśniania odcieni (wymieszana z odcieniem).
Bardzo dziękuję za odpowiedź
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.