UJ - kierunki, rekrutacja, studia - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-04, 16:53   #901
1Patty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 488
Dot.: Prawo UJ progi punktowe

Cytat:
Napisane przez nati9711 Pokaż wiadomość
Zdaję w tym roku maturę i moim marzeniem jest studiowanie prawa - właśnie na UJ Czy ktoś z was orientuje się może jaki próg był w tym roku na ten kierunek? Na stronie Uj jest podany tylko z 2014,2013 i 2012, czyli juz te nieaktualne... A chciałabym wiedzieć, czy w tym roku był wyższy czy niższy żeby mieć pewność że się tam dostanę z I listy. Bedę bardzo wdzieczna za pomoc

Próg na 2015 wynosił 70
__________________
,,Po tragedii życie też ma sens. Ważne że mamy siebie ".

Powrót na forum.
1Patty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 22:00   #902
oliwia1996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 61
Dot.: UJ - kierunki, rekrutacja, studia - WĄTEK ZBIORCZY

Zarządzanie kulturą i mediami vs Prawo własności intelektualnej i nowych mediów?
oliwia1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 22:26   #903
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Zarządzanie kulturą i mediami vs Prawo własności intelektualnej i nowych mediów

No i kim chcesz być po tym drugim, czym się zajmować, bo przy każdej rozmowie przegrasz w przedbiegach z absolwentem prawa? Bierz to pierwsze jak już.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 15:30   #904
wewantfuture
Przyczajenie
 
Avatar wewantfuture
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 26
Dot.: UJ - kierunki, rekrutacja, studia - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez oliwia1996 Pokaż wiadomość
Zarządzanie kulturą i mediami vs Prawo własności intelektualnej i nowych mediów?

Ja zastanawiam się nad zarządzaniem kulturą i mediami!


Najbardziej zależy mi na arabistyce, może któraś z was też ma takie zapędy?
wewantfuture jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 11:24   #905
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: UJ - kierunki, rekrutacja, studia - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez oliwia1996 Pokaż wiadomość
Zarządzanie kulturą i mediami vs Prawo własności intelektualnej i nowych mediów?
co roku te same pomysły na kierunki pierwszy nic mi nie mówi ale drugi to zapychacz. Na sporej części kierunków prawo własności intelektualnej jest tylko przedmiotem na jeden semestr. Jeszcze nie spotkałam osoby (pomijając studiujące ten kierunek bo na własny nie będą psioczyć), która by uważała, że da się z tego coś więcej wyciągnąć.
Kolejna produkcja bezrobocia.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez wewantfuture Pokaż wiadomość
Ja zastanawiam się nad zarządzaniem kulturą i mediami!


Najbardziej zależy mi na arabistyce, może któraś z was też ma takie zapędy?
Celuj a arabistykę świetny pomysł.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 15:25   #906
spea
Wtajemniczenie
 
Avatar spea
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 031
GG do spea
Dot.: Zarządzanie kulturą i mediami vs Prawo własności intelektualnej i nowych mediów

Cytat:
Napisane przez oliwia1996 Pokaż wiadomość
Zarządzanie kulturą i mediami vs Prawo własności intelektualnej i nowych mediów?
Bierz pierwsze. Swoją drogą fajny kierunek. Ja jestem na trzecim roku kierunku "Kultury mediów" na UŚ
__________________
Blog

Tumblr

Don't tell people your dreams. Show them!

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2015-12-27 o 15:37 Powód: dodanie cytatu
spea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 20:07   #907
gallina1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 604
Dot.: Zarządzanie kulturą i mediami vs Prawo własności intelektualnej i nowych mediów

Z PWI da się wyciagnać więcej (tak, studiuję to), bo przedmiot, o którym mówisz, czyli ochrona własności intelektualnej to kilkugodzinny wykład, który zalicza się krótkim testem. Na PWI jednak każdy przedmiot traktowany jest osobno .


Moim zdaniem może coś by z tego wyszło, ale trzeba naprawdę super ogarniać i faktycznie być świetnym specjalista. Absolwenci PWI może gdzieś się przydadzą- jako pomocnicy w tej dziedzinie, na pewno słabiej opłacani niż prawnicy.

Połączenie prawo + pwi to dobry pomysł, ale jak ktoś myśli, że będzie zajmował się kiedyś kultura, a prawo go w sumie nie interesuje, to nie polecam.


A tak swoja droga, tego pierwszego kierunku też bym nie brała, moim zdaniem mało konkretny, a i opinie też średnie, jeśli chodzi o UJ.
gallina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-27, 21:27   #908
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Zarządzanie kulturą i mediami vs Prawo własności intelektualnej i nowych mediów

Cytat:
Napisane przez gallina1 Pokaż wiadomość
Z PWI da się wyciagnać więcej (tak, studiuję to), bo przedmiot, o którym mówisz, czyli ochrona własności intelektualnej to kilkugodzinny wykład, który zalicza się krótkim testem. Na PWI jednak każdy przedmiot traktowany jest osobno .


Moim zdaniem może coś by z tego wyszło, ale trzeba naprawdę super ogarniać i faktycznie być świetnym specjalista. Absolwenci PWI może gdzieś się przydadzą- jako pomocnicy w tej dziedzinie, na pewno słabiej opłacani niż prawnicy.

Połączenie prawo + pwi to dobry pomysł, ale jak ktoś myśli, że będzie zajmował się kiedyś kultura, a prawo go w sumie nie interesuje, to nie polecam.


A tak swoja droga, tego pierwszego kierunku też bym nie brała, moim zdaniem mało konkretny, a i opinie też średnie, jeśli chodzi o UJ.
No tak, super podejście "może będą absolwenci gdzieś potrzebni". nawet nie wiesz co można po tym robić bo otóż NIC.
zapychacz i tyle ale Ci, którzy poszli (chyba z braku laku) na to, będą dalej wciskać, że super.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 22:53   #909
gallina1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 604
Dot.: Zarządzanie kulturą i mediami vs Prawo własności intelektualnej i nowych mediów

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
No tak, super podejście "może będą absolwenci gdzieś potrzebni". nawet nie wiesz co można po tym robić bo otóż NIC.
zapychacz i tyle ale Ci, którzy poszli (chyba z braku laku) na to, będą dalej wciskać, że super.
A jak myślisz, czemu tak napisałam? To nowy kierunek, więc jest kierunkiem testowym i podejrzewam, że nikt nie wie, jakie faktycznie będzie zapotrzebowanie. Co można po tym robić- wiem, ale wszystko zależy od danych instytucji. Nie da się jednoznacznie stwierdzić, że absolwenci będą super rozchwytywani, ani, że to kierunek gwarantujący bezrobocie.

Po drugie, nie wciskam, 'że super', tylko prostuję informacje dla niezorientowanych- studia to nie to samo co kilkugodzinny wykład dla innych kierunków. Co do zapewne przyszłego argumentu "to samo robi się na prawie"- zakres godzinowy jest mniejszy z niektórych przedmiotów, inne w ogóle nie są dostępne, a inne bardziej rozbudowane.

Nie będę kierunku zachwalać, ani krtykować, każdy studiuje co chce. Dziedzina jest ciekawa i myślę, że mając na siebie odpowiedni pomysł lub inny kierunek w zakresie nowych mediów/kultury/prawa/informatyki, może się to dobrze skomponować.
gallina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 16:01   #910
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
UJ - kierunki, rekrutacja, studia - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez gallina1 Pokaż wiadomość
A jak myślisz, czemu tak napisałam? To nowy kierunek, więc jest kierunkiem testowym i podejrzewam, że nikt nie wie, jakie faktycznie będzie zapotrzebowanie. Co można po tym robić- wiem, ale wszystko zależy od danych instytucji. Nie da się jednoznacznie stwierdzić, że absolwenci będą super rozchwytywani, ani, że to kierunek gwarantujący bezrobocie.



Po drugie, nie wciskam, 'że super', tylko prostuję informacje dla niezorientowanych- studia to nie to samo co kilkugodzinny wykład dla innych kierunków. Co do zapewne przyszłego argumentu "to samo robi się na prawie"- zakres godzinowy jest mniejszy z niektórych przedmiotów, inne w ogóle nie są dostępne, a inne bardziej rozbudowane.



Nie będę kierunku zachwalać, ani krtykować, każdy studiuje co chce. Dziedzina jest ciekawa i myślę, że mając na siebie odpowiedni pomysł lub inny kierunek w zakresie nowych mediów/kultury/prawa/informatyki, może się to dobrze skomponować.

Nie mając ugruntowanej wiedzy prawniczej nie będziesz specjalistką od własności intelektualnej. Ta dziedzina jest bardzo trudna, ale żeby twoja wiedza i umiejętności praktyczne były nawet na średnim poziomie musisz mieć szeroką wiedzę chociażby z zobowiązań. Bez tego przerośnie cię średnio skomplikowana umowa o przeniesienie praw autorskich. Śmiem wątpić, że na PWI taką wiedzę zdobędziesz. Specjalizację to się robi mając dobre podstawy z wiedzy ogólnej.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 08:28   #911
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Zarządzanie kulturą i mediami vs Prawo własności intelektualnej i nowych mediów

Cytat:
Napisane przez gallina1 Pokaż wiadomość
A jak myślisz, czemu tak napisałam? To nowy kierunek, więc jest kierunkiem testowym i podejrzewam, że nikt nie wie, jakie faktycznie będzie zapotrzebowanie. Co można po tym robić- wiem, ale wszystko zależy od danych instytucji. Nie da się jednoznacznie stwierdzić, że absolwenci będą super rozchwytywani, ani, że to kierunek gwarantujący bezrobocie.

Po drugie, nie wciskam, 'że super', tylko prostuję informacje dla niezorientowanych- studia to nie to samo co kilkugodzinny wykład dla innych kierunków. Co do zapewne przyszłego argumentu "to samo robi się na prawie"- zakres godzinowy jest mniejszy z niektórych przedmiotów, inne w ogóle nie są dostępne, a inne bardziej rozbudowane.

Nie będę kierunku zachwalać, ani krtykować, każdy studiuje co chce. Dziedzina jest ciekawa i myślę, że mając na siebie odpowiedni pomysł lub inny kierunek w zakresie nowych mediów/kultury/prawa/informatyki, może się to dobrze skomponować.
To nie jest nowy kierunek i to nie jest żadna nowość. Sorry, kolejny zapychacz i taka jest prawda. Czymś trzeba studentów przyciągnąć i nowe nazwy przyciągają.

Skoro idąc na studia wybierasz coś, co jest specjalizacją na innym kierunku (czyli jest rozbudowywane mniej więcej 2-3 semestry i to te pod koniec studiów) i nawet nie wiesz gdzie można po tym pracować to sorry, jakie prostowanie informacji?
Prawda jest taka, że powinno się odradzać takie badziewne zapychacze i Twój kierunek do nich należy. Jedynym słusznym wyborem byłby gdyby był wybrany jako drugi do już jakiegoś konkretnego, np. do prawa, tak jak wizażanka nade mną już Ci napisała.

I tak, studenci tych najbardziej bezsensownych kierunków zawsze rzucają argumentem, że są ciekawe, że to nowy kierunek. Tyle, że nie potrzebne są te nowe kierunki, taka jest prawda.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-29, 13:12   #912
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: UJ - kierunki, rekrutacja, studia - WĄTEK ZBIORCZY

A studenci prawa, medycyny i informatyki zawsze się pultają, bo tylko ich kierunki są słuszne.
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 14:17   #913
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: UJ - kierunki, rekrutacja, studia - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cud nie kobieta Pokaż wiadomość
A studenci prawa, medycyny i informatyki zawsze się pultają, bo tylko ich kierunki są słuszne.

Zdecydowanie
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 15:22   #914
gallina1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 604
Dot.: UJ - kierunki, rekrutacja, studia - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Nie mając ugruntowanej wiedzy prawniczej nie będziesz specjalistką od własności intelektualnej. Ta dziedzina jest bardzo trudna, ale żeby twoja wiedza i umiejętności praktyczne były nawet na średnim poziomie musisz mieć szeroką wiedzę chociażby z zobowiązań. Bez tego przerośnie cię średnio skomplikowana umowa o przeniesienie praw autorskich. Śmiem wątpić, że na PWI taką wiedzę zdobędziesz. Specjalizację to się robi mając dobre podstawy z wiedzy ogólnej.
Zdaję sobie z tego sprawę, prawo patentowe już mnie przygniotło .
Mieliśmy wybrane zagadnienia z prawa cywilnego, ale wiem o co Ci chodzi i się z tym zgadzam, wychodzi teraz brak 'obycia prawniczego'.
Ale w sumie mam inny kierunek, który jakoś bardziej mnie pociąga, więc specjalizowanie się zostawiam prawnikom.

Do Pffe, kierunek został uruchomiony w 2014 roku, do tej pory istniał tylko jako studia podyplomowe.
gallina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 09:32   #915
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: UJ - kierunki, rekrutacja, studia - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez gallina1 Pokaż wiadomość
Zdaję sobie z tego sprawę, prawo patentowe już mnie przygniotło .
Mieliśmy wybrane zagadnienia z prawa cywilnego, ale wiem o co Ci chodzi i się z tym zgadzam, wychodzi teraz brak 'obycia prawniczego'.
Ale w sumie mam inny kierunek, który jakoś bardziej mnie pociąga, więc specjalizowanie się zostawiam prawnikom.

Do Pffe, kierunek został uruchomiony w 2014 roku, do tej pory istniał tylko jako studia podyplomowe.
No właśnie, podyplomowe. Czyli uzupełnienie wiedzy. Sama sobie teraz odpowiedz jakie to badziewie i jaka ilość materiału jest sensowna skoro nagle to rozciągnęli na 1 stopień.

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez cud nie kobieta Pokaż wiadomość
A studenci prawa, medycyny i informatyki zawsze się pultają, bo tylko ich kierunki są słuszne.
Jest cała masa sensownych kierunków i uważam, że akurat wynalazki, które przez ostatnie kilka lat są uruchamiane nie mają najmniejszego sensu.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 15:24   #916
ttanala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4
Post filologie obce na UJ - POMOCY !

Hej !
Chciałam zapytać czy naprawdę jest aż tak trudno dostać się na filologie obce na UJ ? Jakie trzeba mieć wyniki z matur ?
Słyszałam, że trzeba mieć z obu przedmiotów z rozszerzeń po około 95 %
Czy to prawda ?

Może jest tu ktoś ze studentów jakiejś filologii obcej na UJ ?

Byłabym wdzięczna za udzielenie kilku informacji i podzielenie się ogólnymi wrażeniami
ttanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 18:52   #917
Nataalie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 74
Dot.: filologie obce na UJ - POMOCY !

Wszystko zależy od tego jaka filologia. Na niektóre jest jest bardzo ciężko się dostać, na niektóre progi są dosyć niskie. Może sprecyzuj o jaki język Ci chodzi?

Edytowane przez Nataalie
Czas edycji: 2016-01-03 o 18:55
Nataalie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 19:00   #918
ttanala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4
Dot.: filologie obce na UJ - POMOCY !

Ciekawi mnie m.in. : hiszpański, szwedzki, norweski, portugalski, węgierski, czeski

Edytowane przez ttanala
Czas edycji: 2016-01-03 o 19:27
ttanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 19:08   #919
deline
Przyczajenie
 
Avatar deline
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 17
Dot.: filologie obce na UJ - POMOCY !

W tym roku na szwedzki było 17 osób na miejsce (przyjmowali od ok. 93pkt)
Koleżanka dostała się na węgierski z podstawową maturą z polskiego. Norweskiego nie ma na UJ. Jeśli chodzi o resztę - nie mam pojęcia.

Edytowane przez deline
Czas edycji: 2016-01-03 o 19:10
deline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-03, 20:33   #920
Nataalie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 74
Dot.: filologie obce na UJ - POMOCY !

Hiszpański- co roku próg 90+ z dwóch rozszerzeń. Czeski-ok.82pkt,ale ręki nie daję sobie uciąć.
Nataalie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 21:08   #921
gallina1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 604
Dot.: filologie obce na UJ - POMOCY !

Na hiszp. miałam 100% i 79% z rozszerzeń, byłam chyba 41 (?) na liście. ale łatwiej się było dostać w tym roku, niż np. dwa.
gallina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 10:07   #922
Urodziny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 398
Dot.: filologie obce na UJ - POMOCY !

Cytat:
Napisane przez Nataalie Pokaż wiadomość
Hiszpański- co roku próg 90+ z dwóch rozszerzeń. Czeski-ok.82pkt,ale ręki nie daję sobie uciąć.
Potwierdzam, próg w tym roku wynosił prawie 82 punkty (dokładnie 81,6).
Urodziny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 19:18   #923
Biczplis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 9
Dot.: UJ - kierunki, rekrutacja, studia - WĄTEK ZBIORCZY

Chciałabym iść na UJ na historię sztuki. Zastanawiałam się też nad ochroną dóbr kultury czy zarządzeniem kulturą i mediami. Myślicie, że warto studiować równolegle dwa z tych kierunków (hist sztuki i ochrona mają trochę pokrywających się przedmiotów) albo zrobić zarządzanie po magisterce podyplomowo?
Proszę też o dodatkowe info o progach (został tylko miesiąc do ostatecznej deklaracji maturalnej i ciągle zastanawiam się nad zmianą...) bądź dodatkowe informacje o zajęciach, wykładowcach, atmosferze etc.
Biczplis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 08:20   #924
namruf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 5
Położnictwo UJ

Cześć! :-D jestem obecnie w klasie maturalnej i zastanawiam się nad studiami. Chciałabym iść na położnictwo na UJ do Krakowa. Czy ktoś się orientuje czy mam jakieś szanse z rozszerzoną biologią i tylko podstawowym polskim? :-( dodatkowo zdaje jeszcze rozszerzoną chemię, jednak obawiam się, że pójdzie mi kiepsko, z chemii jestem trochę kiepska Frown proszę o odpowiedź jeśli ktoś się w tym temacie orientuje
namruf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 15:13   #925
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Położnictwo UJ

Cytat:
Napisane przez namruf Pokaż wiadomość
Cześć! :-D jestem obecnie w klasie maturalnej i zastanawiam się nad studiami. Chciałabym iść na położnictwo na UJ do Krakowa. Czy ktoś się orientuje czy mam jakieś szanse z rozszerzoną biologią i tylko podstawowym polskim? :-( dodatkowo zdaje jeszcze rozszerzoną chemię, jednak obawiam się, że pójdzie mi kiepsko, z chemii jestem trochę kiepska Frown proszę o odpowiedź jeśli ktoś się w tym temacie orientuje
Jedna zasadnicza strona się orientuje. Ta z wymogami rekrutacujnymi uczelni.
Naucz się szukać informacji, bo zginiesz na tych studiach jak się tego nie nauczysz.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 15:33   #926
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Położnictwo UJ

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Jedna zasadnicza strona się orientuje. Ta z wymogami rekrutacujnymi uczelni.
Naucz się szukać informacji, bo zginiesz na tych studiach jak się tego nie nauczysz.
Z tego co wiem to strona z wymogami rekrutacyjnymi nie powie jej o progach, a przez to szansach na dostanie się.
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 15:41   #927
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Położnictwo UJ

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to strona z wymogami rekrutacyjnymi nie powie jej o progach, a przez to szansach na dostanie się.
Ale powie jej co musi zdawać na maturze a póki co, to o to właśnie pyta.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 15:42   #928
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Położnictwo UJ

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to strona z wymogami rekrutacyjnymi nie powie jej o progach, a przez to szansach na dostanie się.
ojtam ojtam, nie przeszkadzaja pffe w pouczaniu innych
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 15:48   #929
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Położnictwo UJ

Cytat:
Napisane przez namruf Pokaż wiadomość
Cześć! :-D jestem obecnie w klasie maturalnej i zastanawiam się nad studiami. Chciałabym iść na położnictwo na UJ do Krakowa. Czy ktoś się orientuje czy mam jakieś szanse z rozszerzoną biologią i tylko podstawowym polskim? :-( dodatkowo zdaje jeszcze rozszerzoną chemię, jednak obawiam się, że pójdzie mi kiepsko, z chemii jestem trochę kiepska Frown proszę o odpowiedź jeśli ktoś się w tym temacie orientuje
Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Ale powie jej co musi zdawać na maturze a póki co, to o to właśnie pyta.
No chyba nie


namruf niestety, UJ od pewnego czasu nie publikuje progów, ale może znajdzie się ktoś kto coś wie
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.



Edytowane przez Majka1503
Czas edycji: 2016-01-19 o 15:51
Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 15:48   #930
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: UJ - kierunki, rekrutacja, studia - WĄTEK ZBIORCZY

Na stronie rekrutacyjnej jest napisane, że UJ kilka lat temu zrezygnował z publikowania oficjalnych progów.

Znalezienie tej informacji zajęło mi 0,4 sekundy.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-23 11:36:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.