Czy szatynki mogą farbować włosy na kolor inny niż naturalny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-28, 14:43   #1
parapodium
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1

Czy szatynki mogą farbować włosy na kolor inny niż naturalny?


Witam. Byłam dziś u fryzjera z zamiarem ścięcia i zafarbowania włosów. Zbliżają się wakacje, więc bylam zdecydowana na coś oryginalnego i chciałam mieć włosy zafarbowane na kolor morski albo granatowy - nie w całości, ale od połowy długości, bo nie chcę mieć włosów zniszczonych od nasady. Naturalnie mam bardzo ciemne włosy i fryzjer powiedział, że trzeba będzie je mocno rozjaśnić, na co się oczywiście zgodziłam, jednak potem zaczął mnie odwodzić od tego pomysłu, gdyż - jak twierdzi - w przypadku mojego koloru włosów, nawet przy bardzo mocnym rozjaśnieniu, farba nie ma szans utrzymać się dłużej, niż 3 tygodnie. Co gorsza, zmyje się tylko częściowo, pozostawiając brzydki, zgniły kolor na rozjaśnionych końcówkach. Dodał też, że jedyne kolory, na które mogę farbować włosy, to odcienie brązu, czerń i blond. Czy to prawda? Nie wiem już, czy próbować umawiać się u innego fryzjera, czy zaakceptować, że "niecodzienne" kolory nie są dla mnie.
parapodium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-28 15:43:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.