Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-14, 09:32   #1201
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=d53db55d5c43372a6959256 a3eb4d32370068980_60a5987 1e0e92;88703498]Czy ja wiem czy powinien. Po to się płaci za Playera, żeby mieć odcinek wcześniej a nie wtedy kiedy inni za darmo. A jak będą unikać spojlerów to już ich problem Nie wydaje mi się, że nie wchodzenie na portale plotkarskie przez tydzień to jakiś nadludzki wysiłek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

No nie, ale w kontekście finałów to chyba player miał inne zasady, że były publikowane równo z odcinkami w TV; zresztą mnie to jest na rękę, ta edycja i tak się strasznie wlecze.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 09:34   #1202
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No nie, ale w kontekście finałów to chyba player miał inne zasady, że były publikowane równo z odcinkami w TV; zresztą mnie to jest na rękę, ta edycja i tak się strasznie wlecze.
Oni jedyne co zawsze mieli to "przypadkowe" błędy techniczne zawsze jak miał być finałowy odcinek, albo ten z pokazywaniem dobranych par

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 09:44   #1203
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No nie, ale w kontekście finałów to chyba player miał inne zasady, że były publikowane równo z odcinkami w TV; zresztą mnie to jest na rękę, ta edycja i tak się strasznie wlecze.
Ale w sensie, że puszczali 2 odcinki w tv żeby finał wyrównał się w tv i na player czy opóźniali odcinek na playerze by wyrównać do emisji w tv? Wcześniej nie oglądałam sezonów równo z emisją.

Ja tam im nie wierze, że puszczą dzisiaj finał skoro zawsze odstawiali jakieś fikołki przed ważnymi odcinkami wcześniej.

Edytowane przez Lyse
Czas edycji: 2021-05-14 o 09:45
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 09:47   #1204
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Lyse Pokaż wiadomość
Ale w sensie, że puszczali 2 odcinki w tv żeby finał wyrównał się w tv i na player czy opóźniali odcinek na playerze by wyrównać do emisji w tv? Wcześniej nie oglądałam sezonów równo z emisją.

Ja tam im nie wierze, że puszczą dzisiaj finał skoro zawsze odstawiali jakieś fikołki przed ważnymi odcinkami wcześniej.
Chyba w czasie pierwszych sezonów nie miałam playera, ale przy przedostatnim to mieli problemy techniczne niby, ale dostali od ludzi tyle skarg, że w końcu opublikowali odcinek we wtorek.

Mnie denerwuje ogólnie ta narracja tego programu, że to ma być zaskakujące, szokujące; TVN powinien przyjąć inny styl zupełnie, bardziej poważniejszą konwencję. Te komentarze lektora są również nie na miejscu.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 10:03   #1205
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Mnie denerwuje ogólnie ta narracja tego programu, że to ma być zaskakujące, szokujące; TVN powinien przyjąć inny styl zupełnie, bardziej poważniejszą konwencję. Te komentarze lektora są również nie na miejscu.
Mnie też. Takie nakręcanie, spóźnianie się z odcinkami powoduje, że ludzie oczekują show a jednocześnie program się reklamuje jako pomagający samotnym osobom dobrać małżonka.

Lubiłam ten format za to, że uczestnikami są zwykli ludzie i raczej odsiewają tych którzy idą tam po fejm ale w tej edycji ilość wszelkich działań na instagramie uczestniczących i przecieki z grup trochę odbierają element zaskoczenia. Jasne sama tam wchodzę i media społecznościowe są inne niż z początkowych edycji i zapewne tak już zostanie skoro wszystko dzieje się na ig
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 10:08   #1206
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Lyse Pokaż wiadomość
Mnie też. Takie nakręcanie, spóźnianie się z odcinkami powoduje, że ludzie oczekują show a jednocześnie program się reklamuje jako pomagający samotnym osobom dobrać małżonka.

Lubiłam ten format za to, że uczestnikami są zwykli ludzie i raczej odsiewają tych którzy idą tam po fejm ale w tej edycji ilość wszelkich działań na instagramie uczestniczących i przecieki z grup trochę odbierają element zaskoczenia. Jasne sama tam wchodzę i media społecznościowe są inne niż z początkowych edycji i zapewne tak już zostanie skoro wszystko dzieje się na ig
Też wolałam poprzednie edycje, dlatego np. może mam sympatię do Laury, bo wydaje się w ogóle nie lansować i nie wiem, czy w ogóle będzie to robić. A tak to zrobiło się trochę takie instagram show, do tej pory zastanawiam się, czy Aga i Wojtek nie poszli do programu po sławę.

Tak naprawdę sama niestety nakręciłam się na sensację i jestem ciekawa wypowiedzi Igi, ale jak pokazuje przykład Natalii czy Ewy z pierwszej edycji, które też nie wypadły kolorowo (choć ja tam winię głównie facetów), to milczenie jest złotem. Jakby nie komentowała, to ludzie za tydzień by zapomnieli, a jak będzie komentować, to cóż, może się to ciągnąć miesiącami jak w przypadku Adama.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 10:29   #1207
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Instagram show - trafne podsumowanie o ile Agę i Wojtka lubiłam podczas programu to teraz nie mogę ich zdzierżyć. Zgadzam się co do Laury i wole jej subtelne reakcje na sytuacje, które wrzuca w postaci memów, sentencji itp.
Natalia w programie nie wzbudziła mojej sympatii ale też oglądałam go na innym etapie życia i jak puściłam ostatnio 1 edycje to ja jetem w stanie ją zrozumieć, to jej rozczarowanie i zawód choć zachowała się chamsko to fakt. Po programie mimo hejtu i komentarzy Jacka, który żyje tym do tej pory ani razu nie zabrała głosu i ja ją za to cenię. Moim zdaniem zachowała się z klasą i bardziej mnie do siebie przekonała a Jacek obrzydł i widzę w nim niefajnego, przesiąkniętego kompleksami gościa.
Lepiej dla Igi by nie komentowała już swojego zachowania bo reakcja ludzi może sponiewierać jej psychikę jeszcze bardziej ale wydaje mi się, że ona ma aspirację na wylądowanie na kanapie ddtvn w rozmowie o bezpodstawnym hejcie.
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-14, 10:41   #1208
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Powinien być dzisiaj finał na Playerze na fejsie Ślubu pojawił się komentarz z Playera: Jeśli nie możecie się doczekać końcowych decyzji naszych uczestników to mamy dla Was świetną informacje! Tylko u nas możecie zobaczyć, kto pozostanie w małżeństwie tydzień przed premiera w telewizji. Zapraszamy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 11:29   #1209
dewastatorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Nie rozumiem całego hejtu na Natalię. Jak dla mnie dziewczyna podeszła rozsądnie do eksperymentu a Jacek dał ciała ale Mosak i produkcja przerzucili winę na nią bo i tak do programu zgłosiło się mało facetów i nie chcieli ich jeszcze bardziej odstraszać.

Co zauważyłam w manipulacji montażem:

1. Natalia już podczas podróży poślubnej próbowała zaczynać poważniejsze rozmowy ale Jacek zbywał ją śmiechem o czym była mowa podczas kolacji. Co robi lektor? Skupia się na tym że Natalia uważa się za piękną i oczekuje adorowania.

2. Gdy Jacek do niej przyjechał i dostał szklankę wody na kolację była już dość późna godzina. W ujęciu gdy Jacek zbiera się od rodziców by do niej jechać widać że słońce niedługo będzie zachodzić, a do Natalii jest kilka godzin drogi pociągiem. Obstawiam że raczej dotarł do niej bliżej 24 niż 18. Też bym się wkurzyła gdyby facet którego znam tydzień zaczął się rozkładać w środku nocy z gotowaniem przez co nie mogłabym się wyspać do pracy. Jacek się nawet nie zapytał czy jest śpiąca i o której musi wstać do pracy. Skąd to wiem? Bo gdyby tak było to lektor zaczął by się rozpływać nad Jackiem jak to on dba o potrzeby żony i chce się dostosować do jej dnia. Co natomiast zrobił lektor? Skupił się na tym że Natalia była oschła a nie na tym że Jacek był mało taktowny.

3. Rozumiem też wkurzenie Natalii gdy wróciła z pracy, Jacek siedział rozwalony na kanapie a obiadu nie było. Natalia kupiła wino (co by sugerowało że nastawiła się na fajną kolację z mężem), a Jacek do gotowania carbonary wyciągnął serek topiony. Co mówił lektor? Całkowicie przemilczał to że Natalia specjalnie kupiła wino, w skupił się na tym że Jacek "zna się na dietach" i może się popisać przed żoną? Dlaczego jeśli kamery były z nimi cały czas nie pokazano więcej ujęć gotującego Jacka? Bo gotowanie carbonary z serkiem topionym to nie jest coś czym można popisać się przed kobietą.



Takich przykładów jest więcej tylko nie chce mi się pisać. Polecam wam obejrzenie jeszcze raz pierwszego sezonu ale całkowite olanie lektora i ekspertów. Skupicie się na tym co widzicie na ekranie między parami i tylko na tym. Zobaczcie więcej takich smaczków.
dewastatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 16:05   #1210
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Mam dzisiaj za dużo czasu i trafiłam na chyba kilometrowy wpis o Idze na wykopie, ostatni raz chyba czytam to "forum" i aż z szoku nie mogę wyjść, że niektórzy mogą mieć w XXI wieku takie poglądy - w sensie nie przepadam za nią, ale że to facet ma być głośny, a nie kobieta, że facet kieruje kobietą w życiu, że rodzice powinni jej zafundować operację plastyczną i takie tam mądrości. Cóż, na podstawie tego programu, to można stwierdzić odwrotną tendencję, bo prawie każda uczestniczka była ogarniętą i zaradną babką, a za to faceci mieszkali z grzybami, współlokatorami i w akademiku.

Cytat:
Napisane przez dewastatorka Pokaż wiadomość
Nie rozumiem całego hejtu na Natalię. Jak dla mnie dziewczyna podeszła rozsądnie do eksperymentu a Jacek dał ciała ale Mosak i produkcja przerzucili winę na nią bo i tak do programu zgłosiło się mało facetów i nie chcieli ich jeszcze bardziej odstraszać.

Co zauważyłam w manipulacji montażem:

1. Natalia już podczas podróży poślubnej próbowała zaczynać poważniejsze rozmowy ale Jacek zbywał ją śmiechem o czym była mowa podczas kolacji. Co robi lektor? Skupia się na tym że Natalia uważa się za piękną i oczekuje adorowania.

2. Gdy Jacek do niej przyjechał i dostał szklankę wody na kolację była już dość późna godzina. W ujęciu gdy Jacek zbiera się od rodziców by do niej jechać widać że słońce niedługo będzie zachodzić, a do Natalii jest kilka godzin drogi pociągiem. Obstawiam że raczej dotarł do niej bliżej 24 niż 18. Też bym się wkurzyła gdyby facet którego znam tydzień zaczął się rozkładać w środku nocy z gotowaniem przez co nie mogłabym się wyspać do pracy. Jacek się nawet nie zapytał czy jest śpiąca i o której musi wstać do pracy. Skąd to wiem? Bo gdyby tak było to lektor zaczął by się rozpływać nad Jackiem jak to on dba o potrzeby żony i chce się dostosować do jej dnia. Co natomiast zrobił lektor? Skupił się na tym że Natalia była oschła a nie na tym że Jacek był mało taktowny.

3. Rozumiem też wkurzenie Natalii gdy wróciła z pracy, Jacek siedział rozwalony na kanapie a obiadu nie było. Natalia kupiła wino (co by sugerowało że nastawiła się na fajną kolację z mężem), a Jacek do gotowania carbonary wyciągnął serek topiony. Co mówił lektor? Całkowicie przemilczał to że Natalia specjalnie kupiła wino, w skupił się na tym że Jacek "zna się na dietach" i może się popisać przed żoną? Dlaczego jeśli kamery były z nimi cały czas nie pokazano więcej ujęć gotującego Jacka? Bo gotowanie carbonary z serkiem topionym to nie jest coś czym można popisać się przed kobietą.



Takich przykładów jest więcej tylko nie chce mi się pisać. Polecam wam obejrzenie jeszcze raz pierwszego sezonu ale całkowite olanie lektora i ekspertów. Skupicie się na tym co widzicie na ekranie między parami i tylko na tym. Zobaczcie więcej takich smaczków.
Hmm ciekawe, może sobie w jakiś luźniejszy dzień obejrzę pierwszy sezon, choć nie lubię patrzeć na Darka i Ewę. W każdym razie TVN jest mistrzem w podjudzaniu widzów.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 16:53   #1211
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Czy jest gdzieś zapowiedz finału?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-14, 18:36   #1212
Joasia1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 186
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Czy jest gdzieś zapowiedz finału?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie, bo finał oficjalnie za tydzień.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasia1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 19:28   #1213
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

No to... oglądamy
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 19:46   #1214
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Dobrze rozumiem, że Karol uciekł przed nią z własnego domu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Laura i Maciek oboje na tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 19:49   #1215
szepty_lasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 566
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

A mi nie działa na playerze
szepty_lasu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 19:49   #1216
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Kyrie elejson, Iga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 19:52   #1217
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja myślę, że żadna para nie przetrwala na dzień dzisiejszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 20:02   #1218
szepty_lasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 566
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Z tego co Karol mowi, to Iga jest niezłym creeperem. A on brzmi jakby jej dawal nadal szansę
szepty_lasu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 20:04   #1219
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Mnie aż ciary przechodzą na jej widok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-14, 20:09   #1220
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Szkoda Maćka, ale rozumiem Laurę. Nie ma co tego ciągnąć na siłę z jej strony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 20:22   #1221
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Maciek pięknie mówił o Laurze. Może chociaż dobra przyjaźń z tego wyszła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 20:24   #1222
kotzdzisiu
Wtajemniczenie
 
Avatar kotzdzisiu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 320
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ale mi się nieprzyjemnie słuchało tej rozmowy w kuchni.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
kotzdzisiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 20:25   #1223
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Jak mnie Karol rozczarował! Bardziej naokoło nie dało się już gadać. Zero konkretów, zero refleksji, Mosak musiał mu podpowiadać, jak się czuł, bo u Karola zasób słów ogranicza się do "zmanipulowany". Jak zakazano używać tego słowa, to już nic nie powiedział, poza przytakiwaniem Mosakowi. Być może on dobrze wie, co Iga ma ponagrywane, więc nie mógł powiedzieć tego, co by chciał, czyli wybielić się. Nawiasem mówiac - Iga jest absolutnie creepy Od takich ludzi trzeba trzymać się na kilometr, bo jak widać nawet we własnym domu nie będziesz bezpieczny. Już widzę teraz jazdę rozwodową... Oh karol

Czy siostra Kamila wyzdrowiała? Dlaczego nie powiedzieli, wrrr. Ciekawe co chłopak poodwalał, że się Izie odechciało małżeństwa. I dlaczego się nie bzykali przez miesiąc. Dziwne.

Laura - 100 proc. decyzji za każdy aspekt związku na jej barkach. Nikt by nie udźwignął, doskonale ją rozumiem. Dobrze powiedziała - jestem jedyną osobą, która może to zastopować.
Na wykopie pisą, że Maciej ma czoło poharatane od korony cierniowej

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2021-05-14 o 20:29
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 20:27   #1224
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kotzdzisiu Pokaż wiadomość
Ale mi się nieprzyjemnie słuchało tej rozmowy w kuchni.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Daj spokój. Czułam się nieswojo słuchając o braku seksow Izy i Kamila. I jeszcze jej mama.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 20:31   #1225
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Daj spokój. Czułam się nieswojo słuchając o braku seksow Izy i Kamila. I jeszcze jej mama.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie seksów, tylko "bliskości intymnej" XD
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 20:31   #1226
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Daj spokój. Czułam się nieswojo słuchając o braku seksow Izy i Kamila. I jeszcze jej mama.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Izę i Mamert łączą nietypowe relacje. Między nimi jest jakieś 17 lat różnicy. Bardziej się przyjaźnią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 20:51   #1227
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Ja myślę, że żadna para nie przetrwala na dzień dzisiejszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak uważam. To tylko pokazuje skuteczność ekspertów hahah, szkoda gadać.

Byłam w ogóle przerażona, jaka Iga okazała się creepy. Naloty w mieszkaniu Karola brrrr.... Jeszcze jej tłumaczenia "on mi nigdy nie powiedział, że czuł się manipulowany" - może dlatego, że nigdy nie dawałaś mu dojść do słowa??[1=d53db55d5c43372a6959256 a3eb4d32370068980_60a5987 1e0e92;88704746]Szkoda Maćka, ale rozumiem Laurę. Nie ma co tego ciągnąć na siłę z jej strony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Biedny Maciek, jeszcze jak zobaczyłam go, wyglądał jak po zderzeniu z ciężarówką :-( jaki smutek. Laura zachowała się niefajnie. Moim zdaniem chciała dobrze wypaść w programie i dlatego powiedziała, że zostaje w małżeństwie a już po 2 tygodniach bajo... On jeszcze się z nią żegna na korytarzu a ona nic na wyrąbaniu już w windzie, przykre...

Mam nadzieję, że ten eksperyment pomimo wszystko pomógł Mackowi, przyniósł mu te doświadczenie w związkach, którego mu brakowało. Już na sam koniec zupelnie inaczej z Laura rozmawiał. Nie, że zapatrzony jak w obrazek, tylko zadawał sensowne pytania, co ona zrobiła, aby było dobrze, co ona myślała, że w 2 tygodnie sie zmieni. Trzymam za niego kciuki, by poznał teraz po programie jakaś ciepła dziewczynę z podobnymi poglądami a Laura moim zdaniem sama przyznała, że była zapatrzona, dopóki nie dowiedziała się szczegółów o Macku (zapewne kwestie wiary). To też pokazuje, jak beznadziejnie dobrali ich eksperci pomijając tak ważny segment życia.
Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Jak mnie Karol rozczarował! Bardziej naokoło nie dało się już gadać. Zero konkretów, zero refleksji, Mosak musiał mu podpowiadać, jak się czuł, bo u Karola zasób słów ogranicza się do "zmanipulowany". Jak zakazano używać tego słowa, to już nic nie powiedział, poza przytakiwaniem Mosakowi. Być może on dobrze wie, co Iga ma ponagrywane, więc nie mógł powiedzieć tego, co by chciał, czyli wybielić się. Nawiasem mówiac - Iga jest absolutnie creepy Od takich ludzi trzeba trzymać się na kilometr, bo jak widać nawet we własnym domu nie będziesz bezpieczny. Już widzę teraz jazdę rozwodową... Oh karol

Czy siostra Kamila wyzdrowiała? Dlaczego nie powiedzieli, wrrr. Ciekawe co chłopak poodwalał, że się Izie odechciało małżeństwa. I dlaczego się nie bzykali przez miesiąc. Dziwne.

Laura - 100 proc. decyzji za każdy aspekt związku na jej barkach. Nikt by nie udźwignął, doskonale ją rozumiem. Dobrze powiedziała - jestem jedyną osobą, która może to zastopować.
Na wykopie pisą, że Maciej ma czoło poharatane od korony cierniowej
Nie bzykali się, bo byli chorzy oboje, najpierw jedno, potem drugie. Zakładam, że koronawirus (tak strzelam bo by pasowało), jedno na kwarantannie, potem drugie, zostają same telefony. A czemu jest kryzys? No bo pomimo wszystkiego co tam ich łączy i jaki złapali kontakt, to niestety, ale różnica wieku jest moim zdaniem za duża. Producenci próbowali trochę to ukryć ;-) i cały czas podpisywali Kamila, że ma 30 lat a Iza 35, a tymczasem Kamil miał 29, a dopiero teraz na koniec miał 30-ste urodziny, ja się nie dziwię, że między nimi jest tyle różnic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 21:36   #1228
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Jakiś taki smutny ten finał w moim odczuciu, jedni zostali razem ale też z kryzysami choc obstawiam ze za tydzien o tej porze zsypią swoje instagramy romantycznymi fotkami jakie to wielkie love jest

Chyba z całego sezonu najbardziej polubiłam.... Maćka, tak sama sie dziwie ale naprawdę Maćka. Wartościowy madry chłopak, mam nadzieje że ten program mu pomoże jakoś sie otworzyc, bo widzę ze generalnie zbiera dobre opinie i jest lubiany przez większość widzów.
I chyba przez tyle sezonów ile trwa ten program nikt nie przeraził mnie tak jak Iga, ona w tym nagraniu miesiac po cała sie trzęsie jak mówi (choć jej słowa ze nie chodzi jej o lajki są śmieszne, dziwne że w ogóle o tym wspomniała skoro jej nie zalezy)
Nie wiem o co jej chodziło co zaszło miedzy nimi i generalnie gó.. mnie to obchodzi, a obstawiam ze za wszelką cenę bedzie siebie wybielać. Współczuję Karolowi bo chyba trawił na osobę która nie spocznie póki nie postawi na swoim...
Generalnie sezon najsłabszy ze wszystkim w złym kierunku to poszło, instagramowy jak ktoś pisał. Producenci absolutnie powinni zakazać uczestnikom na czas trwania programu w jakikolwiek sposób nawiązywać do niego (jak przykładowo Kamil i jego miłe wspomnienia, czy nawet reklamy sukni ślubnych etc)

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2021-05-14 o 21:42
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 21:40   #1229
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ale serio, ten rok to nie jest aż taka różnica. Wychodzi na to, że będzie to 5 lat.

Co do Maćka no też mi go bardzo szkoda. Wyglądał tak źle na końcu, te cienie pod oczami. Przykre.

Jeśli chodzi o Karola to czuje, że nie wszystko jest jasne. Myślę, że tam coś się wydarzyło, a on nie jest taki jakim próbuje się przedstawić. Samo to, że ciągle próbował zwoływać ekspertów żeby roztrząsać to co się wydarzyło. Po co? Absolutnie zachowanie Igi jest straszne, ale myślę, że ona dała się temu Polsce bo jest jaka jest, ale bodziec chyba jakiś był

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

* ponieść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 21:52   #1230
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Karol w dniu decyzji wyglądał na ciężko znerwicowanego. Masakra jakaś z tą Igą. Nie myślałam, że ktoś pobije w kwestii toksyczności i żałosności Przemka

Czyli w sumie wszystkie trzy pary porażka. W ogóle ja wypowiedź Izy odebrałam na zasadzie, że oni w ogóle seksu nie uprawiali po ślubie. To jest dość dziwne, ale w sumie możliwe skoro Kamil coś tam wspominał o zablokowaniu. Nie dziwię się jej. Też bym nie potrafiła budować bliskości na dłuższą metę bez tego.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 12:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.