Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-06-29, 08:23   #4621
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88780668]Moje zakupy strojów sportowych niestety okazały się klapą, góry nie miały poduszek trzymających piersi - myślałam, że to oczywiste w stanikach sportowych, a jednak nie. Legginsy były bardzo cienkie. Dochodzę do wniosku, że lepiej kupować sprawdzone marki, Adidas czy Nike powinny chyba być dobrej jakości? Jestem też bardzo zadowolona z Carpatree. Może jeszcze coś polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]




Staniki sportowe bez jakiejś wkładki to faktycznie trochę skucha. :/


Ja się trzymam tych głównych marek, najwięcej mam z Adidasa, jak biegałam to głównie New Balans kupowałam,
do tego Puma, Reebok i Under Armour.
Z Nike mi jakoś nie po drodze, no nie pasują na mnie ich buty i ciuchy, może nie szyją na sylwetki raczej kacze.


A teraz pozazdrościlam i tez sie obkupiłam, i to w jakąs nieznaną mi markę wiec tez ciekawa jestem czy coś będzie do użytku.


Ale nadal bojkotuję legginsy bezszwowe. No się chyba nie przekonam.






Ta marka Slavi Wear, faktycznie fajne te staniki/topy.


Z polskich mam trochę rzeczy od NESSI SPORT, ci oprócz typowych rzeczy typu legginsy, spodenki, koszulki mają świetne skarpety sportowe i kompresyjne, bandanki, czapeczki itp.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 09:54   #4622
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Jeśli stanik sportowy to tylko shock absorber albo panache. Super stabilność i wygoda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 10:10   #4623
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Jeśli stanik sportowy to tylko shock absorber albo panache. Super stabilność i wygoda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



No to zależy od obfitości posiadanego biustu.
Ja obganiam zwykłymi topami kwestię biustu w sporcie .
A i miałam koszulki z po prostu wbudowanym topem i też starczało, o ile miały kieszonki na wkładki.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 10:13   #4624
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Ja mam teraz dość mały biust (65f) a i tak nie wyobrażam sobie ruszania się bez porządnego podtrzymania.
Przy większym biuście (wtedy jakieś 75H) też były super.
Na plus shocka - pomimo intensywnego użytkowania ani drgnie,nic się nie rozciąga z czasem. Na minus - cena.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 10:42   #4625
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ja mam teraz dość mały biust (65f) a i tak nie wyobrażam sobie ruszania się bez porządnego podtrzymania.
Przy większym biuście (wtedy jakieś 75H) też były super.
Na plus shocka - pomimo intensywnego użytkowania ani drgnie,nic się nie rozciąga z czasem. Na minus - cena.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skoro dla Ciebie ten biust jest dość mały (screen), to mój jest w takim razie daleko poza skalą
Nic dziwnego, że do takiego biustu potrzeba dobrego podtrzymania. Ja jestem tak jak Cava - kompaktowy biust i kompletnie zbędny jest tak zabudowany stanik jak Shock Absorber.IMG_20210629_113917.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 10:51   #4626
lifjaa
Raczkowanie
 
Avatar lifjaa
 
Zarejestrowany: 2021-06
Lokalizacja: Hohlstein
Wiadomości: 192
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Ja mam średnie C i mi już jest ciężko znaleźć coś co mi nie przeszkadza, a Wam dziewczyny współczuję już w ogóle, bo rozmiary większe utrzymać w ryzach to już w ogóle ciężko.
lifjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 10:56   #4627
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ja mam teraz dość mały biust (65f) a i tak nie wyobrażam sobie ruszania się bez porządnego podtrzymania.
Przy większym biuście (wtedy jakieś 75H) też były super.
Na plus shocka - pomimo intensywnego użytkowania ani drgnie,nic się nie rozciąga z czasem. Na minus - cena.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja mam 65 C , lub 70 B, zależy jaki model stanika/firma.
Topy sportowe kupuję rozmiaru po prostu S a jak firma z większą rozmiarówką to XS.



Moja córka ma biust 60-65 F/E i to sa IMO już naprawdę okazałe piersi a nie "dość mały biust".
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2021-06-29 o 10:59
cava jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-29, 11:19   #4628
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Dzięki, popatrzę na te pozostałe marki
Ja już nie wiem, jaki mam rozmiar biustu, teraz są te nowoczesne rozmiarowki, gdzie te literki są większe. W biuście mam 84 (mierzone bez stanika), pod 71. W każdym razie nie potrzebuję jakiegoś dużego podtrzymania, ale jednak z jakąś wkładką jest wygodniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 11:50   #4629
Mahaszi
Rozeznanie
 
Avatar Mahaszi
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 520
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Jedyny plus mojego małego biustu to właśnie brak takich problemów. W domu to w ogóle ćwiczę bez stanika, szczególnie teraz jak jest tak gorąco, a na siłownie bardzo lubię staniki z H&M takie droższe z wszystymi miseczkami.
__________________
I don't want realism, I want magic!
Mahaszi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 14:41   #4630
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Ja mam tak 70-75F/G i raczej to jest u mnie średni biust, ale ja mam np. szerokie ramiona, może jakbym miała węższe, to biust wydawałby się większy. Natomiast stanik w rozmiarze M sportowy z Decathlonu bardzo dobrze na mnie pasuje i w ogóle nie czuję (ani stanika, ani skaczącego biustu) podczas ćwiczeń.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 16:35   #4631
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Tez mam stanik sportowy z decathlonu, ale srednio jestem zadowolona.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-29, 20:09   #4632
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ja mam 65 C , lub 70 B, zależy jaki model stanika/firma.
Topy sportowe kupuję rozmiaru po prostu S a jak firma z większą rozmiarówką to XS.



Moja córka ma biust 60-65 F/E i to sa IMO już naprawdę okazałe piersi a nie "dość mały biust".
Może inaczej postrzegam swój biust bo jestem wysoka (177cm) i inaczej się to rozkłada po figurze 🤷 i jestem typową klepsydra,tyle co w biuście to w biodrach.

Tak czy siak, shocki polecam bardzo jeśli ktoś się nad nimi zastanawia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 22:42   #4633
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Ma ktoś do polecenia jakąś dobrą matę do ćwiczeń? Kupiłam ostatnio z Decathlona nową i wywaliłam starą zanim ją wypróbowałam, a jest masakryczna Pierwszy raz się z czymś takim spotykam, nie dość, że się ślizga po podłożu jak zwariowana to w ogóle nie absorbuje potu i się robi śliska jak tafla lodu jak tylko się lekko spocę. Dzisiaj przy planku mi ręce leciały do przodu tak, że sobie prawie zęby wybiłam, już więcej tarcia mam na samych kafelkach niż na tej macie, w życiu tak potwornej maty nie widziałam, nie wiem co ja kupiłam. Wolałabym nie wywalić w błoto kolejnych stu złotych, poleca ktoś matę, która się nadaje do zwykłych codziennych ćwiczeń z youtubem?
amillia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-29, 22:45   #4634
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
Ma ktoś do polecenia jakąś dobrą matę do ćwiczeń? Kupiłam ostatnio z Decathlona nową i wywaliłam starą zanim ją wypróbowałam, a jest masakryczna Pierwszy raz się z czymś takim spotykam, nie dość, że się ślizga po podłożu jak zwariowana to w ogóle nie absorbuje potu i się robi śliska jak tafla lodu jak tylko się lekko spocę. Dzisiaj przy planku mi ręce leciały do przodu tak, że sobie prawie zęby wybiłam, już więcej tarcia mam na samych kafelkach niż na tej macie, w życiu tak potwornej maty nie widziałam, nie wiem co ja kupiłam. Wolałabym nie wywalić w błoto kolejnych stu złotych, poleca ktoś matę, która się nadaje do zwykłych codziennych ćwiczeń z youtubem?
Ja mam taką marki Glymnis, jest super. Załącznik 7752307

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-30, 00:35   #4635
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88783163]Ja mam taką marki Glymnis, jest super. Załącznik 7752307

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Dzięki, poszukam. Nie ślizgasz się na niej? Muszę dopytać, bo już jestem znerwicowana na tym punkcie Ja niestety w te upały się potwornie pocę w trakcie ćwiczeń i cała mata jest mokra po chwili, a ja po niej jeżdżę, nie wiem czy to moja "wina" czy może lepsze maty jakośâ˜☠absorbują ten pot i zapobiegają ślizganiu się.
amillia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-30, 03:50   #4636
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
Ma ktoś do polecenia jakąś dobrą matę do ćwiczeń? Kupiłam ostatnio z Decathlona nową i wywaliłam starą zanim ją wypróbowałam, a jest masakryczna Pierwszy raz się z czymś takim spotykam, nie dość, że się ślizga po podłożu jak zwariowana to w ogóle nie absorbuje potu i się robi śliska jak tafla lodu jak tylko się lekko spocę. Dzisiaj przy planku mi ręce leciały do przodu tak, że sobie prawie zęby wybiłam, już więcej tarcia mam na samych kafelkach niż na tej macie, w życiu tak potwornej maty nie widziałam, nie wiem co ja kupiłam. Wolałabym nie wywalić w błoto kolejnych stu złotych, poleca ktoś matę, która się nadaje do zwykłych codziennych ćwiczeń z youtubem?
Na początku lockdownu robiłam mocny research, żeby kupić najlepszą pod względem wytrzymałości i nieślizgania się. Wybór padł na markę Manduka. Droga, ale bardzo sobie chwalę, moje mocno spocone ręce w tej temperaturze, którą obecnie mamy bardzo dobrze trzymają się maty, nic się nie przesuwa nawet odrobinę. Z perspektywy czasu wzięłabym tylko trochę grubszą, a poza tym bez zarzutu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-30, 08:54   #4637
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
Dzięki, poszukam. Nie ślizgasz się na niej? Muszę dopytać, bo już jestem znerwicowana na tym punkcie Ja niestety w te upały się potwornie pocę w trakcie ćwiczeń i cała mata jest mokra po chwili, a ja po niej jeżdżę, nie wiem czy to moja "wina" czy może lepsze maty jakośâ�absorbują ten pot i zapobiegają ślizganiu się.
Właśnie wcale, a ćwiczę w samych skarpetkach albo na boso. Na podłożu też się nie ślizga (mam drewnianą podłogę).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-30, 12:37   #4638
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Zmotywujcie mnie, bo ze mną coś kiepsko.

Zrobiłam rano morderczą tabatę i jutro będę połamana. I jeszcze zamówiłam pizzę Jestem beznadziejna w tym tygodniu. Zrobiłam tabatę to pizza się należy. Jakbym to za karę robiła, a nie dla siebie. W tym roku chyba tylko 2 razy zamówiłam na wynos, bo się pilnowałam z tłustym żarciem.

Mata leży, a ja się nie mogę zabrać. Przebieram w tych filmikach na Youtube i nie mogę się zdecydować co chcę ćwiczyć. To jak przebieranie w katalogu Netflix.

Robiłyście treningi z Mel B albo Chodakowską? Szukam jakiegoś cardio, ale takiego, żeby mi po tym nogi do tyłka podeszły.
Próbowałaś ćwiczyć z Martą z Codziennie Fit? Ona ma programy dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Treningi serio są dobrze dopasowane do kondycji ćwiczącego. Polecam jej bloga, na którym znajdziesz mnóstwo wyzwań. Każde jest inne, a plansze tygodniowe/miesięczne mega motywują
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-30, 18:11   #4639
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Na początku lockdownu robiłam mocny research, żeby kupić najlepszą pod względem wytrzymałości i nieślizgania się. Wybór padł na markę Manduka. Droga, ale bardzo sobie chwalę, moje mocno spocone ręce w tej temperaturze, którą obecnie mamy bardzo dobrze trzymają się maty, nic się nie przesuwa nawet odrobinę. Z perspektywy czasu wzięłabym tylko trochę grubszą, a poza tym bez zarzutu.
Cytat:
Napisane przez Celestine_M
Właśnie wcale, a ćwiczę w samych skarpetkach albo na boso. Na podłożu też się nie ślizga (mam drewnianą podłogę).


Dzięki, zerknę w takim razie na te polecane maty, a moją chyba spalę
amillia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-30, 21:00   #4640
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
Dzięki, poszukam. Nie ślizgasz się na niej? Muszę dopytać, bo już jestem znerwicowana na tym punkcie Ja niestety w te upały się potwornie pocę w trakcie ćwiczeń i cała mata jest mokra po chwili, a ja po niej jeżdżę, nie wiem czy to moja "wina" czy może lepsze maty jakośâ˜☠absorbują ten pot i zapobiegają ślizganiu się.

Witam się ja - człowiek, który tydzień temu prawie się wykopyrtnął na swoim własnym pocie na swojej własnej macie


Ale ja przystopowałam z jakimikolwiek treningami teraz. Dla mnie za gorąco, regularnie zaliczam migreny i kręcenie w głowie. Poczekam trochę, albo będę robić same dłuższe rozciągania + jakieś 10-minutówki z gumami.


Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Próbowałaś ćwiczyć z Martą z Codziennie Fit? Ona ma programy dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Treningi serio są dobrze dopasowane do kondycji ćwiczącego. Polecam jej bloga, na którym znajdziesz mnóstwo wyzwań. Każde jest inne, a plansze tygodniowe/miesięczne mega motywują

Popieram! Dodatkowo Marta ładnie tłumaczy jak robić prawidłowo ćwiczenia.


Widziałam dyskusję o sportowych stanikach. U mnie jest niby łatwo, mam mini biust (10 cm różnicy w biuście i pod nim) więc wystarcza mi stanik z Nike taki bez usztywnień żadnych. Przed miałam jakiś z C&A i później z Decathlonu. Były bardziej zabudowane, usztywniane - niewygodne i i tak się porozciągały. Ten z Nike ma już chyba 2 lata, nic się nie zmienił, nadal ledwo się w niego wciskam. Niestety mini biust, ale jednak ze sporym obwodem pod, powodują, że S jest ciężkie do założenia, a ściąganie ze spoconej skóry to w ogóle dramat, no ale musiałam wypracować jakiś kompromis.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-01, 07:41   #4641
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Jejku, ja zrobiłam pierwszy trening po szczepieniu (3 dni) i myślałam, że padnę, a to był półgodzinny pilates. Mam nadzieję, że mi przejdzie, bo w lipcu chciałam jeszcze przez cztery tygodnie zintensyfikować treningi, bo mam w końcu kartę sportową.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-02, 20:55   #4642
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Ja dziś byłam po raz pierwszy na Body Pump. Chyba znalazłam aktywność dla mnie. Nie wzięłam dużo, bo 2.5 - 5 kg w zależności od robionej partii, ale czułam pracę ciała. Zegarek dużo spalonych kalorii mi pokazał po zajęciach.

A wczoraj z chłopakiem i psem zrobiliśmy 3 km biegu. Zrobilibyśmy więcej, ale pies miał dość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-03, 07:06   #4643
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Ja dziś byłam po raz pierwszy na Body Pump. Chyba znalazłam aktywność dla mnie. Nie wzięłam dużo, bo 2.5 - 5 kg w zależności od robionej partii, ale czułam pracę ciała. Zegarek dużo spalonych kalorii mi pokazał po zajęciach.

A wczoraj z chłopakiem i psem zrobiliśmy 3 km biegu. Zrobilibyśmy więcej, ale pies miał dość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Czuję się matką chrzestną kolejnej pumpowiczki.
Ja sobie wczoraj tez byłam.


Przyszły moje zakupy i jestem zachwycona nowymi legginsami.
Dałam za nie całe 70 zł w przecenie , ale hitem jest, ze okazało się ze sa tak uszyte, ze maja 2 głębokie kieszenie na udach i trzecią małą wszytą w pasie. W końcu przestanę gubić wszytko po siłowni.

No i polecam markę Body on Cotton. Kupiłam od nich 2 topy, legginsy i koszulkę. Wszytko fajne, solidnie uszyte, równe. Ceny na Zalando za ich rzeczy niewysokie, jakość tak w zakresie : solidnie średnia, IMO dobrze opisana , europejska (!) rozmiarówka.
Nie jest to klasa materiałów jak u czołowych marek sportowych typu Adidas, Nike , ale tez nie taka słaba jakość jak w liniach sportowych sieciówek typu H&M, Lidl, czy w Decathlonie.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-03, 07:50   #4644
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

U mnie wczoraj w koncu wpadl fajny trening i w trakcie nie myslalam co chwile ze umre. Zrobilam rozgrzewke od Codziennie Fit, 2 filmy z gumami od Fitdonci, troche wyrwanych z kontekstu cwiczen na brzuch jakie lubie, hantelki na rece i rozciaganie od Oli Zelazo. Misz masz, ale bardzo mi sie podoba. Cwicze poki temperatury pozwalaja.

Dzisiaj mam druga dawke i mam nadzieje ze jutro (poki chlodno) dam rade znowu pocwiczyc. Po pierwszej cwiczylam po dwoch dniach.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-03, 11:31   #4645
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość

Czuję się matką chrzestną kolejnej pumpowiczki.
Ja sobie wczoraj tez byłam.


Przyszły moje zakupy i jestem zachwycona nowymi legginsami.
Dałam za nie całe 70 zł w przecenie , ale hitem jest, ze okazało się ze sa tak uszyte, ze maja 2 głębokie kieszenie na udach i trzecią małą wszytą w pasie. W końcu przestanę gubić wszytko po siłowni.

No i polecam markę Body on Cotton. Kupiłam od nich 2 topy, legginsy i koszulkę. Wszytko fajne, solidnie uszyte, równe. Ceny na Zalando za ich rzeczy niewysokie, jakość tak w zakresie : solidnie średnia, IMO dobrze opisana , europejska (!) rozmiarówka.
Nie jest to klasa materiałów jak u czołowych marek sportowych typu Adidas, Nike , ale tez nie taka słaba jakość jak w liniach sportowych sieciówek typu H&M, Lidl, czy w Decathlonie.
Dziś mi ręce i nogi do podchodzą. Gdybym jutro nie wyjeżdżała to w niedzielę to na kolejne body pump poszła.

Właśnie wróciłam z pilatesu. Jak sama prowadząca powiedziała - jej pilates nie jest typowy. Ciężko było. Niektóre ćwiczenia robiłam w łatwiejszej wersji i musiałam robić przerwy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-03, 20:46   #4646
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Zamówiłam sobie kółko do ćwiczeń mięśni brzucha. Najwyżej dostanę takich zakwasów, że z łóżka nie wstanę.

I nigdzie nie mogę znaleźć rozpiski ćwiczeń z nim. Widziałam parę filmów na YT i robią ćwiczenia z kółkiem po 10 minut. Tak 10 minut po normalnym HIIT i już? Coś krótko i mało.

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Próbowałaś ćwiczyć z Martą z Codziennie Fit? Ona ma programy dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Treningi serio są dobrze dopasowane do kondycji ćwiczącego. Polecam jej bloga, na którym znajdziesz mnóstwo wyzwań. Każde jest inne, a plansze tygodniowe/miesięczne mega motywują
Obczaję ją jutro. Dzięki.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-03, 22:36   #4647
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość

Czuję się matką chrzestną kolejnej pumpowiczki.
Ja sobie wczoraj tez byłam.


Przyszły moje zakupy i jestem zachwycona nowymi legginsami.
Dałam za nie całe 70 zł w przecenie , ale hitem jest, ze okazało się ze sa tak uszyte, ze maja 2 głębokie kieszenie na udach i trzecią małą wszytą w pasie. W końcu przestanę gubić wszytko po siłowni.

No i polecam markę Body on Cotton. Kupiłam od nich 2 topy, legginsy i koszulkę. Wszytko fajne, solidnie uszyte, równe. Ceny na Zalando za ich rzeczy niewysokie, jakość tak w zakresie : solidnie średnia, IMO dobrze opisana , europejska (!) rozmiarówka.
Nie jest to klasa materiałów jak u czołowych marek sportowych typu Adidas, Nike , ale tez nie taka słaba jakość jak w liniach sportowych sieciówek typu H&M, Lidl, czy w Decathlonie.
Super Ja też jestem bardzo zadowolona z tego kompletu z Nike i z jeszcze jednego z Adidasa. No i jestem królową promocji Załącznik 7752749

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-04, 09:51   #4648
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Tez mam stanik sportowy z decathlonu, ale srednio jestem zadowolona.
Ja polecam te biustonosze, które mają normalną pełną rozmiarówkę.
Shock Absorber jest super.
Ale oczywiście to zależy jaki kto ma biust. Ja muszę mieć mieć sportowy który dobrze trzyma i od góry i od dołu, bo inaczej to mam wrażenie, że przy skakaniu mi biust odpadnie i gdzieś sobie poleci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-05, 14:05   #4649
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Mam mały biust i stanik nie robi mi żadnej różnicy. Mam kilka z Decathlonu, Lidla i na siłownię każdy jest ok, w tych bardziej obcisłych nawet kiedyś biegałam Jak ćwiczę w domu jogę to zakładam w ogóle jakiś bezszwowy biustonosz z Gatty. Najwygodniej mi wtedy jak nie ma żadnego zapięcia z tyłu.

Sprawdzę te marki o które polecacie, skoro mówicie, że taka różnica.
Na razie większość sportowych ubrań mam kupionych kilka lat temu w Lidlu, mniej w Decathlonie. Ostatnio kupiłam komplet z Reeboka i z kilka rzeczy z Ali.
Żadne leginsy mi nie prześwitują. Tylko ten komplet z Ali mało oddychający jest.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-06, 07:37   #4650
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Mam kilka staników różnych marek i najwygodniejszy jest dla mnie biustonosz marki własnej Martesa. Nie ma zapięcia, trzyma mój średni biust i nie spłaszcza cycków.

Wczoraj biegałam przez 35 minut. Dziś w planach Body Pump i trampoliny. Po tym piątkowym Body Pump i dobiciu Pilatesem w sobotę (nie był to typowy pilates) dopiero dziś jest lepiej z zakwasami. Boję się tego co będę miała jutro.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-10 13:23:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.