czerwone policzki - podkład dla mężczyzny pomocy ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-13, 19:41   #1
jedrek0707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3

czerwone policzki - podkład dla mężczyzny pomocy !


Witam, zawstydzające to dla mnie ale niestety moje czerwone policzki doprowadzają do tego że musze "pudrować nosek" ;d generalnie to przypadlosc czerwonych policzkow i nosa(niekiedy bordowych (() mam od urodzenia, genetycznie - oczywiscie nasila sie wraz z alkoholem, wysilkiem fizycznym, odbiera mi to mnostwo pewnosci siebie. Kremy nic nie daja, laser. doswi nie dla mnie(boje sie)adczenia w podkladach to true cover korektor z mango, maska po nim była ale w akcie desperacji stwierdzilem ze lepsze to niz bordowe policzki i nos. Teraz uzywam pudru mineralnego moew flawless - kupilem probki na allegro cos tam kryje, ale slaby efekt uzywam odcieni bezowych. Potrzebuje czegos innego co pozwoli cieszyc mi sie tym ze nie mam czerwonej twarzy + nie bede obawial sie ze ludzie zobacza u mnie tapete, meska tapete. nie wiem moze jakies koerektory + potem puder, cokolwiek co nie da efektu maski, albo przynajmniej nie tak widocznego. Prosze o pomoc.
jedrek0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 20:26   #2
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: czerwone policzki - podkład dla mężczyzny pomocy !

Najnaturalniej wyglądają właśnie podkłady mineralne, dla wzmocnienia krycia wystarczy na najbardziej czerwone miejsca nałożyć dodatkowo żółty korektor mineralny. Polecam te z firmy Lucy Minerals lub EDM, ładnie kryją i wyglądają naturalnie. Drugą opcją są azjatyckie BB kremy, ale tu nie polecę Ci nic konkretnego, bo nie siedzę w tym temacie

Edytowane przez BabciaGienia
Czas edycji: 2013-10-13 o 20:27
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 18:31   #3
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: czerwone policzki - podkład dla mężczyzny pomocy !

Idź do dermatologa.

Piszesz, że używasz kremów; jakich kremów? Specjalnych dla cery naczynkowej? Jaką masz skórę? Suchą/ normalną/ mieszaną?
Łykaj wit. C, zaopatrz się w olej z kasztanowców i kwas hialuronowy; i smaruj tym twarz na noc.

BabciaGienia dobrze prawi. Podkłady mineralne powinny najlepiej sprawdzić się. Wybieraj te w żółtej tonacji. Niwelują czerwony odcień skóry.
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 19:11   #4
jedrek0707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: czerwone policzki - podkład dla mężczyzny pomocy !

Byłem u dermatologa, nic z tym nie mogą zrobić u mnie tak z pokolenia na pokolenie. Dzięki za info ok wypróbuje jakiś zółty korektor a na to jaki polecacie poodkła mineralny ?
jedrek0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 19:37   #5
StarsBeachSunriseAndHe
Rozeznanie
 
Avatar StarsBeachSunriseAndHe
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 618
Dot.: czerwone policzki - podkład dla mężczyzny pomocy !

Pierwsze co przyszło mi na myśl - krem CC. Np ten z Mixy, który ma w sobie zielony pigment - to powinno zredukować zaczerwienienie, przynajmniej częściowo. Próbowałeś może czegoś takiego? W drogerii są testery, możesz w razie czego zobaczyć jak sprawdzi się u Ciebie
__________________
Na mojej wymiankowej wish znajduje się tylko jedna rzecz:
SZUKAM KSIĄŻKI "GANDŻA" autorstwa Zygmunta MUŃKA Staszczyka !!!
Jeśli ją posiadasz - DAJ ZNAĆ!

Proszę, przeszukaj swoje półki, zapytaj znajomych...
StarsBeachSunriseAndHe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 06:12   #6
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: czerwone policzki - podkład dla mężczyzny pomocy !

Cytat:
Napisane przez jedrek0707 Pokaż wiadomość
+ nie bede obawial sie ze ludzie zobacza u mnie tapete, meska tapete.
Wprawne oko zawsze rozpozna makijaz. Tym bardziej, ze na pewno zrobisz go kiepsko, skoro nie masz o tym bladego pojecia.

Odstaw alkohol, mleko. Wzmocnij suplementacje witaminy C. Smaruj dodatkowo policzki witamina C.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 12:51   #7
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: czerwone policzki - podkład dla mężczyzny pomocy !

A dodatkowo podpowiem, że w wątku "Kupujemy BB Creamy" jest teraz rozbiórka właśnie męskich kosmetyków typu podkład. Możesz wejść zobaczyć nazwy, sprawdzić sobie w internecie jak z kolorystyką czy nawet podpytać dziewczyn w tamtym wątku
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-15, 21:28   #8
ssijmaua
Raczkowanie
 
Avatar ssijmaua
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 92
Dot.: czerwone policzki - podkład dla mężczyzny pomocy !

a jeśli Ci nic nie da wątek "Kupujemy BB Creamy", to wtedy ja mogę polecić smarowanie twarzy kropelkami Juvit i azjatycki krem BB firmy Skin 79.
__________________
"If you don't love yourself, how in the hell you gonna love somebody else?"
ssijmaua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 21:53   #9
jedrek0707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: czerwone policzki - podkład dla mężczyzny pomocy !

dzieki tyle odpowiedzi, poczulem ze chcecie pomoc, bardzo doceniam. jeśli możecie podać linki do tych korektorów żółtych które dobre, kremów cc, bb które polecacie. bo tego jest mnóstwo, a ja jednak n8e mam obeznania.

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
A dodatkowo podpowiem, że w wątku "Kupujemy BB Creamy" jest teraz rozbiórka właśnie męskich kosmetyków typu podkład. Możesz wejść zobaczyć nazwy, sprawdzić sobie w internecie jak z kolorystyką czy nawet podpytać dziewczyn w tamtym wątku

tam jeest rozbiórka na części i nie moge znalęźć co konkrentie polecaja facetom, jak możesz prosze o link.

Edytowane przez jedrek0707
Czas edycji: 2013-10-20 o 21:42 Powód: .
jedrek0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.