Co s康zicie o rf mikroig這wej??? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejd i zobacz jak mo瞠sz podnie嗆 jako嗆 swojego 篡cia.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2018-07-25, 13:03   #91
Jagoda1982
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 865
Dot.: Co s康zicie o rf mikroig這wej???

Dziewczyny czy kt鏎as z Was robi豉 ten zabieg na piersiach?(zwiotcza豉 sk鏎a i rozstepy)
Jagoda1982 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-08-15, 21:43   #92
seinfeld
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Mam blizny potr康zikowe i powi瘯szone pory. I my郵 o zrobieniu sobie TCA, a potem Infini RF.

Australijski doktor Davin Lim w zale積o軼i od rozmiaru problemu, poleca najpierw kwas TCA Cross, a po zagojeniu dopiero Infini RF. Robi te nak逝cia igl g喚boko pod bliznami, 瞠by rozbi w堯kna kolagenowe pod bliznami. U篡wa te innych metod, ale my郵 w豉郾ie o czym takim.

Polecam serdecznie jego kana na YouTube. Du穎 ciekawych porad, dzi瘯i niemu dr Dray i kilku innym dermatologom podratowa貫m swoj cer. <ciach>

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-01-06 o 02:06
seinfeld jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-08-17, 11:05   #93
lipka1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Cytat:
Napisane przez ParashuteEffect Poka wiadomo嗆
Witam, czy mozna latem teraz robic RF na twarz?
Kros jakies nowe opinie?
Tak mo瞠sz robi rf mikroig這wy latem. Z przegl康u sprzetu dost瘼nego na rynku Scarlet S RF rekomenduje zabiegi latem. Musisz po zabiegu chroni sie filtrami 50.
lipka1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-09-20, 13:45   #94
sandrakwiat
BAN sta造

Wiadomo軼i: 26

seinfeld :::::Ja od dlugiego czasu polecam urzadzenie Scarlet RF!! Wedlug mojego rozeznania to :Warszawa, Szczecin, Pozna, Kielce,Krak闚, Gdynia wiele renomowanych klinik pracuje na tym urzadzeniu. Mozesz robic caly rok zabiegi bez wzgledu na pore roku. Podpisuje sie obiema rekami pod tym. Testowalam juz kilkukrotnie)))
sandrakwiat jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-09-21, 08:10   #95
ParashuteEffect
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 602

A gdzie w Gdyni?
Stary 2018-09-27, 16:41   #96
nonie123
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witam jak tam kochana po tych zabiegach s jakie efekty, ja zbieram kas na to.

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Witam naprawde tam u Wasiluka taka beznadzieja, a gdzie robi豉 i lepsze efekty ?
nonie123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-09-28, 11:50   #97
aniapaszka70
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41

Cytat:
A gdzie w Gdyni?
<ciach> ma Scarlet szukaj w sieci

Czas edycji: 2019-01-06 o 02:07
aniapaszka70 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-09-28, 13:16   #98
sandrakwiat
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez nonie123 Poka wiadomo嗆
Witam jak tam kochana po tych zabiegach s jakie efekty, ja zbieram kas na to.

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Witam naprawde tam u Wasiluka taka beznadzieja, a gdzie robi豉 i lepsze efekty ?
Robi豉m dwa razy na twarz urzadzeniem Scarlet. Ja widze mega poprawe mojej skory. w zwiazku z tym,ze moja skora stracila wczesniej troszke jedrnosci to zdecydowalam sie wlasnie na to. Gdzies tam wyszlo mlodziencze opalanie w solarium.Nie zaluje wydanej kasy. Mialam przebarwienia, przy nosie popekane naczynka(to tez zaleta tego urzadzenia, ze za jednym zamachem na tyle wskazan mozesz zrobic zabieg). Tego juz nie ma. Poprawil mi sie koloryt i mam jedrniejsza i gladsza skore.

Slyszalam wlasnie ze Wasiluk to partacz jesli chodzi o zabiegi tego typu.
Stary 2018-10-09, 09:23   #99
AsiaBG
Przyczajenie

Mialam tydzie temu robiony zabieg rf w Pruszkowie w ER medica 400 z ca豉 twarz / 3 przejazdy / i jednocze郾ie wstrzykiwany kwas hialuronowy pod oczy, wi璚 mo積a 陰czy tego typu zabiegi. Nie by這 tragedii po zabiegu, lekkie zaczerwienienie sk鏎y, na drugi dzie ju ok. Na efekty czekam. Przede mn jeszcze dwa zabiegi 😉 w odst瘼ach jednego miesi帷a.
AsiaBG jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-10-10, 10:18   #100
sandrakwiat
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez AsiaBG Poka wiadomo嗆
Mialam tydzie temu robiony zabieg rf w Pruszkowie w ER medica 400 z ca豉 twarz / 3 przejazdy / i jednocze郾ie wstrzykiwany kwas hialuronowy pod oczy, wi璚 mo積a 陰czy tego typu zabiegi. Nie by這 tragedii po zabiegu, lekkie zaczerwienienie sk鏎y, na drugi dzie ju ok. Na efekty czekam. Przede mn jeszcze dwa zabiegi 😉 w odst瘼ach jednego miesi帷a.
co to za rf za 400zl????????
Stary 2018-10-21, 20:07   #101
Britaa
Przyczajenie

Hej, a te rozst瘼y mia豉 blade czy jeszcze czerwone? Mog zapyta o wiek? Bardzo prosz Ci o odpowied
Britaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-11-04, 17:22   #102
lotta_983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 884

Cytat:
Napisane przez kkass Poka wiadomo嗆
O super, 瞠 kto wreszcie co napisa No wi璚 dopytuj:
- U kogo by wykonywany zabieg?
- Czyli rozumiem 瞠 nawet bezpo鈔ednio po zabiegu nie by這 瘸dnego zaczerwnienia ani 郵ad闚 po nak逝ciach??- to mnie dziwi bo to raczej inwazyjna metoda , chocia na pewno nie tak jak np laser frakcyjny
- Je郵i b璠 z czasem widoczne jakies zmiany- prosz o zdanie relacji Pozrawiam
Hej zabieg by urz康zeniem Mesotherm, nie by這 efekt闚 widocznych go造m okiem, pewnie przez to, 瞠 takie kr鏒kie ig造

Cytat:
Napisane przez dominika12x Poka wiadomo嗆
Mia豉s kosmetyczn Rf mikroig這wa medyczna to g貫boko軼 wk逝c do 3 mm i nie wolno 瘸dnych ampu貫k ani zabieg闚 w trakcie Po zabiegu sk鏎a powinna byc czerwona , obrz瘯ni皻a i 2 dni nic nie wolno na nia nak豉da 0,5 to zdecydowanie za ma這 tak瞠 zabieg nie by medyczny jak u Nas robi sie ten zabieg to klientki ciep這 czuj przez 2 dni
Dzi瘯i za wyja郾ienie Ci篹ko by這 mi wtedy znale潭 informacje w necie na temat rf. Wiem w豉郾ie, 瞠 kr鏒kie ig造, rozczarowa這 mnie to, ale przejecha豉m wtedy ponad 100 km na zabieg i nie chcia豉m ju odpuszcza.

Cytat:
Dziewczyny, znalazlam jeszcze jeden gabinet w trojmiescie, pracuja na Skinfrax. co sadzicie o tym urzadzeniu dla RF mikroiglowej?

O ile si nie myl, to m鎩 obecny zabieg by Skinfrax. Robi豉m w ubieg陰 鈔od i wygl康am koszmarnie Mia豉m ma嗆 znieczulaj帷 ale i tak bola這. Mia豉m ju pierdyliard r騜nych metod na blizny po tr康ziku i efekty mierne. Chcia豉bym wreszcie co co zadzia豉, no wi璚 poliki mia豉m ig豉mi 2,5-3,00, czo這 mniejszymi. Mam ca造 czas 郵ady i mikro strupki, niestety ropne krosty te mi wysz造. Przeczesa豉m w徠ek i widz, 瞠 nie tylko u mnie takie objawy.

W moim mie軼ie nie ma Infini, ale znalaz豉m jaki ranking urz康ze do rf i Skinfrax by uj皻y. Oczywi軼ie cena zabiegu du穎 ni窺za, ale z tego co przeczyta豉m na forach wysoka cena nie zawsze gwarantuje efekty.

Edytowane przez lotta_983
Czas edycji: 2018-11-04 o 17:24
lotta_983 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-11-05, 11:14   #103
violape
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Cytat:
Napisane przez lotta_983 Poka wiadomo嗆
Hej zabieg by urz康zeniem Mesotherm, nie by這 efekt闚 widocznych go造m okiem, pewnie przez to, 瞠 takie kr鏒kie ig造

Dzi瘯i za wyja郾ienie Ci篹ko by這 mi wtedy znale潭 informacje w necie na temat rf. Wiem w豉郾ie, 瞠 kr鏒kie ig造, rozczarowa這 mnie to, ale przejecha豉m wtedy ponad 100 km na zabieg i nie chcia豉m ju odpuszcza.

O ile si nie myl, to m鎩 obecny zabieg by Skinfrax. Robi豉m w ubieg陰 鈔od i wygl康am koszmarnie Mia豉m ma嗆 znieczulaj帷 ale i tak bola這. Mia豉m ju pierdyliard r騜nych metod na blizny po tr康ziku i efekty mierne. Chcia豉bym wreszcie co co zadzia豉, no wi璚 poliki mia豉m ig豉mi 2,5-3,00, czo這 mniejszymi. Mam ca造 czas 郵ady i mikro strupki, niestety ropne krosty te mi wysz造. Przeczesa豉m w徠ek i widz, 瞠 nie tylko u mnie takie objawy.

W moim mie軼ie nie ma Infini, ale znalaz豉m jaki ranking urz康ze do rf i Skinfrax by uj皻y. Oczywi軼ie cena zabiegu du穎 ni窺za, ale z tego co przeczyta豉m na forach wysoka cena nie zawsze gwarantuje efekty.

Powiem Ci tak... w ostatnim roku wykonalam dwa zabiegi rf mikroig這wy Scarlet. Robilam na cala twarz. Odczucia w trakcie zabiegu? Buzie mialam znieczulona kremem wiec tak naprawde bezbolesnie dla mnie. W delikatnych miejscach przy ustach czy nosie czulam malenkie uklucia. PO zabiegu mialam bardzo czerwona skore. Po 3 godzinach nie bylo sladu rumienia. Za to na drugi dzien mialam efekt napietej skory i takiej ladniejszej. Jak dla mnie zabieg mega!!!! zaplacilam za pierwszy 3100 zl a na drugi juz dostalam rabat wiec bylo ponizej 3tys. Jak dla mnie warto. Ale zanim wybralam gabinet i sprzet to uwierz,ze przewertowalam fora "wzdluz i wszerz" )))
violape jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-11-13, 20:56   #104
Butterfly0008
BAN sta造

Wiadomo軼i: 48

Uwa瘸m, 瞠 to bardzo dobry zabieg, poniewa mo積a nim leczy wiele przypad這軼i, a efekty s do嗆 szybko widoczne. Ten zabieg robi豉m w <ciach>, kt鏎a mie軼i si w krakowie. Z jego pomoc pozby豉m si potr康zikowych blizn, ale o ile mnie pami耩 nie myli to mo積a go r闚nie zastosowa w leczeniu potliwo軼i, usuwania zmarszczek czy rozst瘼闚.

Czas edycji: 2018-11-14 o 00:27
Butterfly0008 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-02-16, 21:21   #105
Kasia_1009
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Hej,

ja r闚nie mia豉m wykonywane zabiegi RF u dr Wasiluka. Zgadzam sie z Wami 瞠 dr mydli oczy troszk, zapewnia mi poprawe a nawet usuniecie rozstepow. Zrobilam 4 zabiegi na lydki i zadnej poprawy. Naiwna ja gdyz juz przed 4 zabiegiem dr potraktowal mnie troszke z gory, mowiac ze no tutaj sie nic nie da juz poprawic.

mam pytanie dziewczyny do Was, gdyz nie znam sie na tym sprzecie, jaki to powinien byc rodzaj. Jestem w z Krakowa i szukam gabinetu gdzie moge poddac sie zabiegom jeszcze raz. Mysle nad Rubinkiewicz Med, ale nie wiem jaka jest wasza opinia? Moze poleciacie jakis inny gabinet w Krakowie?

P.S. przepraszam ale z waszych komentarzy nie wiem o jakie gabinety chodzi gdyz wszystkie nazwy gabinetow zastapione sa slowem "<ciach>". Nie wiem o co chodzi niestety.

bede bardzo wdzieczna za informacje Pozdrawiam[COLOR="Silver"]
Kasia_1009 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-02-20, 21:19   #106
Kasia_1009
Przyczajenie

Dobry wiecz鏎,

napisa豉m wiadomosc prywatna ale chyba nie doszla :/ slabo ogarniam ta strone. Bede wdzieczna za wiadomosc.
Pozdrawiam,
Kasia
Kasia_1009 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-03-06, 13:02   #107
Enez81
Przyczajenie

Smile Dot.: Co s康zicie o rf mikroig這wej???

Hej nowa tu jestem

Jestem po pierwszym zabiegu, w planie na pocz徠ek jeszcze 2 i zobaczymy. Na razie w kratk, ale zobaczymy. Bed relacjonowa co jaki czas, bo je郵i mi pomorze to innym na pewno.

Mi貫go dnia
Enez81 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-10-06, 09:36   #108
Beata69KA
Przyczajenie

W豉郾ie jestem drugi dzie po zabiegu. Nie wiem co mia造 niekt鏎e z was robione, bo co mi nie pasuje. Ca造 zabieg jest pod miejscowym znieczuleniem, gdyby nie to na pewno na twarzy nie by豚y tak 豉twy do wytrzymania. Mimo znieczulenia bardzo odczuwalny na czole, policzki i szyja ju nie tak, ale czo這 niestety boli. Po samym zabiegu jest uspokajanie twarzy i wych豉dzanie jej. Odczuwalne dosy mocne pieczenie, ale do wytrzymania. Na drugi dzie i kolejne pojawiaj si ma貫 strupki w miejscach nak逝. Jest delikatny obrz瘯 i zaczerwienienie. Odczuwalne delikatne pieczenie. Po samym zabiegu trudno stwierdzi popraw, wydaje mi si, 瞠 bardziej jest to obrz瘯. Podobno na efekty trzeba troch poczeka... wi璚 czekam. Na razie obserwuj jak pojawia mi si coraz wi璚ej strupk闚 po nak逝ciach.
Beata69KA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-10-21, 10:47   #109
femmefatale21
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Hej
Ja 3 dni temu mia豉m zrobion 3 radiofrekwencje. Za 1 zap豉ci豉m w gabinecie w Warszawie 1400 z, a pozosta貫 2 zrobi豉m w Lublinie za 1100 z.
by豉m zadowolona z wcze郾iejszych efekt闚 - sk鏎a jest jasniejsza, koloryt wyr闚nany, jest g豉dka, dlatego zdecydowa豉m si na trzeci zabieg. Mam 29 lat
Pani w gabinecie powiedzia豉 mi 瞠 najlepiej wykona 4-5 zabieg闚, ale nie wiem czy zdecyduje si na 4 bo niestety po zabiegu par dni sk鏎a dochodzi do siebie - zaczerwienienie utrzymuje si u mnie 2 dni, sk鏎a nie wygl康a za 豉dnie - widoczne s 郵ady po nak逝ciach, ale najgorsze s krosty kt鏎e wychodz na 2 dzie po zabiegu - m璚z si obecnie z krostami na brodzie i ko這 nosa. Przed zabiegiem nie mia豉m problem闚 z tr康zikiem. Na szcz窷cie po paru dniach sk鏎a si uspokaja i nowe krosty si nie pojawiaj.
femmefatale21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-10-22, 07:21   #110
Beata69KA
Przyczajenie

W tej chwili jestem 18 dni po zabiegu. U mnie sk鏎a goi豉 si tydzie, potem pojawi造 si wypryski na czole. W tej chwili powoli wszystko si wycisza i sk鏎a zaczyna si regenerowa. Powiem tak: rozja郾i造 mi si si鎍e pod oczami i delikatnie podnios豉 dolina 貫z, nie mam w tej chwili takich work闚 i cieni, wygl康a to nie幢e a mam 50 lat. Szczerze przyznam, 瞠 nigdy wcze郾iej nie skusi豉m si na 瘸dn terapi tak inwazyjn, mo瞠 dlatego moja sk鏎a tak zareagowa豉. Za pierwszy zabieg zap豉ci豉m 1600 z. My郵 o drugim, ale powiedziano mi, 瞠 gdzie za ok. 3 miesi帷e. Czyli wypada pocz徠ek nowego roku. Wsz璠zie gdzie czyta豉m najlepsze efekty wida po kilku miesi帷ach, zobaczymy.
Beata69KA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-10-28, 15:35   #111
Maripossa01
Przyczajenie

Mam 41 lat. Moim problemem s delikatne zmarszczki wok馧 oczu i owal twarzy. Daleko mi jeszcze do „chomik闚”, ale nie jest to ju ta sama j璠rno嗆, kt鏎 mia豉m jeszcze kilka lat temu.
Posz豉m na konsultacj i poprosi豉m o tzw. d逝goterminowy plan dzia豉nia z wykorzystaniem RF+ innych zabieg闚 – czyli co mi proponuj i jak to optymalnie roz這篡 w czasie.

Pani Dr powiedzia豉 mi, 瞠bym nie spodziewa豉 si, 瞠 zabieg RF cokolwiek „naprawi”, tzn. niemo磧iwe jest jakiekolwiek cofni璚ie tego, co jest. Powiedzia豉 mi, 瞠 po prostu za par lat zauwa輳, 瞠 moja sk鏎a starzeje si wolniej, ni sk鏎a moich r闚ie郾iczek.
Zasugerowa豉 mi te, 瞠 za par lat mog豉bym pomy郵e o niciach (czytaj: RF wykonywana regularnie i tak nie poradzi sobie z grawitacj).
Dodam jeszcze od siebie, 瞠 ja generalnie sprawiam wra瞠nie wymagaj帷ej klientki/pacjentki, kt鏎a „nie da sobie w kasz dmucha”, zadaj szczeg馧owe pytania, wi璚 zapewne to wywo豉這 szczero嗆 pani dr.

Zabieg mia豉m w zesz造m tygodniu. I zgodnie z obietnicami – p鏦i co 瘸dnych efekt闚 😉 Zreszt na natychmiastowe efekty nie ma co liczy, RF to nie wype軟iacz.
C騜, mimo wszystko licz, 瞠 jaka poprawa j璠rno軼i nast徙i. I prawdopodobnie b璠zie widoczna tylko dla mnie. Jednak zabieg b璠 powtarza.

Mimo tego, co us造sza豉m od pani dr, jestem ciekawa Waszego zdania. Pomimo popularno軼i zabiegu, nie ma jako wielu opinii, a i tak trzeba bra poprawk na to, 瞠 cz窷 to niestety reklama.
Wszystkie celebrytki 40+ maj pi瘯nie zarysowane 簑chwy, to co one robi?

&&&

A je瞠li chodzi o wypryski po zabiegu – te je mam. Pomimo wieku, mam wci捫 sk這nno軼i do „wysypywania”. Pojawi造 mi si w豉郾ie pryszcze w miejscach, w kt鏎ych normalnie si nie pojawiaj.
Ale mia豉m tak samo po laserze. Wi璚 zastanawiam si, czy to nie jest od kremu, kt鏎ym smaruj nas „po”. W obu przypadkach by to krem zawieraj帷y parafin…
Maripossa01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2021-04-25, 12:51   #112
LenkaGorz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

hej
mam pytanie, jakie jeszcze urzadzenia do rf polecasz opr鏂z scarlet?

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Hej,nie ogarniam tego forum,jestem tu nowa Ale mo瞠 uda mi si😉 jakie urz康zenia do rf polecisz jeszcze opr鏂z Scarlet,dzi瘯uj za odp

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Hej ,mo瞠 pami皻asz jeszcze jakie s dobre urz康zenia do rf opr鏂z Scarlet bo planuj zrobi zabieg i ju mam m皻lik w g這wie
LenkaGorz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2021-08-05, 18:22   #113
19karolina97
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Witam.

Ja obecnie jestem po 2 zabiegu RF mikroig這wej na 造dki i nad 造dkami u dr Wasiluka. Efekty to narazie sza逝 nie ma. Docelowo mam mie zrobione 5/6 zabieg闚. Spodziewa豉m si lepszego efektu. Chyba na bia貫 rozst瘼y to ju nic nie pomo瞠 :/ jestem za豉mana. Mam pytanie, czy znalaz豉 ju jaki zabieg na rozst瘼y na te 造dki po tym czasie? Dzi瘯uj za odpowied. Pozdrawiam
19karolina97 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2021-12-18, 00:33   #114
Ashia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 637

Ja mialam 3 rf i specjalnej roznicy nie widze, uwazam, ze to strata pieniedzy. Za to po mezoterapii, mialam juz dwie, jest widoczna, skora jest odzywiona i zdrowa.
Ashia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2022-09-17, 10:49   #115
kunegundzia5
Przyczajenie

Witam! Mam pytanie do os鏏, kt鏎e robi造 RFM na twarzy. Jestem trzy dni po zabiegu i ju na drugi dzie sk鏎a zacz窸a mnie sw璠zie na brodzie, kolejnego dnia ca豉 twarz pokry豉 si bardzo drobnymi krostkami, troch jak pot闚ki ale mniejsze. Strasznie sw璠zi, w dotyku okropne uczucie, same nie r闚no軼i od tych krostek. Czy kt鏎a te tak mia豉?
kunegundzia5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2022-09-27, 16:14   #116
Madax96
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kunegundzia5 Poka wiadomo嗆
Witam! Mam pytanie do os鏏, kt鏎e robi造 RFM na twarzy. Jestem trzy dni po zabiegu i ju na drugi dzie sk鏎a zacz窸a mnie sw璠zie na brodzie, kolejnego dnia ca豉 twarz pokry豉 si bardzo drobnymi krostkami, troch jak pot闚ki ale mniejsze. Strasznie sw璠zi, w dotyku okropne uczucie, same nie r闚no軼i od tych krostek. Czy kt鏎a te tak mia豉?
Ja mia豉m RF w tamtym tygodniu w Book You Beauty ale ju drugi raz. Prawdopodobnie sk鏎a ci si oczyszcza dlatego wychodz Ci takie ma貫 bia貫 krostki. Za par dni przejdzie. Ja jestem ju po drugim i te jestem obsypana ale w znacznie mniejszym stopniu. Dodatkowo moja sk鏎a na twarzy jest teraz jakby taka szorstka, to te ma貫 strupki. 18 lat sko鎍zy豉m ju jaki czas temu i moja twarz powoli opada i chomiki mi si pojawiaj. Moja kosmetyczka powiedzia豉 瞠 m這dsza nie b璠 ale starze si b璠 znacznie wolniej.
Madax96 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Medycyna estetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2022-09-27 16:14:31

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.