Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76. - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-11-28, 09:02   #4561
Sally1642
Rozeznanie
 
Avatar Sally1642
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 584
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Mnie tam dziwi ten pojazd na drwala, jaki on fuj, niedobry, "mi nie smakuje, ja bym nie stała w kolejce, marketing wyprał ludziom łby".
Nie wiem, mnie dziwi wpierdzilanie surowej ryby z ryżem, a nie przychodzę się oburzać, że komuś to smakuje i rezerwuje stolik

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
Zdziwienie głównie dotyczy tego że ludzie wyczekują w ogromnych kolejkach. Trochę nietrafione to porównanie z sushi i rezerwacją stolika w restauracji.
Sally1642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 09:42   #4562
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Mnie tam dziwi ten pojazd na drwala, jaki on fuj, niedobry, "mi nie smakuje, ja bym nie stała w kolejce, marketing wyprał ludziom łby".
Nie wiem, mnie dziwi wpierdzilanie surowej ryby z ryżem, a nie przychodzę się oburzać, że komuś to smakuje i rezerwuje stolik
Mnie tam dziwią długaśne kolejki po niego. Tak samo zresztą dziwiły mnie zawsze kolejki pod Manekinem. Do samego jedzenia czy gustu kulinarnego innych ludzi nic nie mam.
Ja akurat jestem team sushi. Ale głupotą wydawałoby mi się stanie w kolejce po nie.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 10:00   #4563
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Mnie tam dziwią długaśne kolejki po niego. Tak samo zresztą dziwiły mnie zawsze kolejki pod Manekinem. Do samego jedzenia czy gustu kulinarnego innych ludzi nic nie mam.
Ja akurat jestem team sushi. Ale głupotą wydawałoby mi się stanie w kolejce po nie.

Dokładnie. Tak samo jak kolejki i korek na otwarcie kfc albo maka, bo jest kubełek za 1 zł czy coś tam innego. No kurde nie wiem, ale dla mnie takie coś jest jakieś takie uwłaczające. Rzucają tanie jedzenie, to ludzie tracą rozum.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 10:04   #4564
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Dokładnie. Tak samo jak kolejki i korek na otwarcie kfc albo maka, bo jest kubełek za 1 zł czy coś tam innego. No kurde nie wiem, ale dla mnie takie coś jest jakieś takie uwłaczające. Rzucają tanie jedzenie, to ludzie tracą rozum.
Jakby to była Twoja knajpa to byś się cieszyła, że stoją

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 10:19   #4565
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Dokładnie. Tak samo jak kolejki i korek na otwarcie kfc albo maka, bo jest kubełek za 1 zł czy coś tam innego. No kurde nie wiem, ale dla mnie takie coś jest jakieś takie uwłaczające. Rzucają tanie jedzenie, to ludzie tracą rozum.
Też to tak odbieram.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 10:31   #4566
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89423432]Jakby to była Twoja knajpa to byś się cieszyła, że stoją

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Hehe, każdy by się cieszył


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Dokładnie. Tak samo jak kolejki i korek na otwarcie kfc albo maka, bo jest kubełek za 1 zł czy coś tam innego. No kurde nie wiem, ale dla mnie takie coś jest jakieś takie uwłaczające. Rzucają tanie jedzenie, to ludzie tracą rozum.

Bo ja wiem. Znam osoby w dużym kryzysie i one nie mogą sobie pozwolić na spróbowanie czegoś takiego po normalnej cenie, więc z chęcią postoją żeby kupić za złotówkę czy cokolwiek innego. Nie widzę w tym absolutnie nic uwłaczającego lol. Naprawdę ocenianie w ten sposób tj wręcz obrażanie osób, o których ma się zerowe pojęcie, na podstawie jedynie swojej własnej sytuacji życiowej. To jest dopiero straszne, oj straszne.

Ciekawe co ktoś jeszcze doda mądrego, był już „podgatunek człowieka”, jest „uwłaczające” zachowanie, jak rozumiem uwłaczające godności człowieka, bo ktoś sobie stoi po żarcie hahaha, omg.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2022-11-28 o 10:34
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 10:34   #4567
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89423432]Jakby to była Twoja knajpa to byś się cieszyła, że stoją

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Pewnie bym się cieszyła, ale dalej takie zachowania nie przestawałaby mnie dziwić. Po prostu jestem w szoku jak na ludzi działa marketing i jaką potrafi zrobić wodę z mózgu. Ludzie za kilkanaście złotych są w stanie sobie wydrapać oczy i dostają małpiego rozumu. Dla mnie te wszystkie kolejki i lidlowe bitwy o karpia to jest cyrk na kółkach. Ja rozumiem kupowanie na promocji itd., bo jak można zaoszczędzić, to czemu by tego nie robić, ale takie sytuacje dla mnie zakrawają o żenadę, bo to jest gra nie warta świeczki. Taki owczy pęd. Kupuję/postoję w kolejce, bo inni stoją, bo jest tanio, nie ważne, że tego nie potrzebuję. No, ale co kto lubi
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-28, 10:35   #4568
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Ale gdzie wy niby widziałyście te kilometrowe kolejki po drwala, bo ja żadnej, a minęłam tych maków od 23.11 sporo xD same w nich stałyście że piszecie o tych uwłaczających kolejkach ?
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 10:37   #4569
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Ale gdzie wy niby widziałyście te kilometrowe kolejki po drwala, bo ja żadnej, a minęłam tych maków od 23.11 sporo xD same w nich stałyście że piszecie o tych uwłaczających kolejkach ?

W internecie pewnie XD

Ale tez nie widziałam, a mieszkam koło maka i bylam po drwala w dzien jego premiery


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 10:41   #4570
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Ale gdzie wy niby widziałyście te kilometrowe kolejki po drwala, bo ja żadnej, a minęłam tych maków od 23.11 sporo xD same w nich stałyście że piszecie o tych uwłaczających kolejkach ?
No właśnie, ja też żadnych kolejek po akurat ta kanapkę nie widzę

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 10:42   #4571
Marcin89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 432
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

W gospodarce wolnorynkowej nie powinno być żadnych kolejek po towary pierwszej potrzeby. Wszystko, poza sytuacjami nadzwyczajnymi, reguluje stosunek podaży do popytu. Jeżeli gdzieś jest duża kolejka to radzę unikać takich miejsc.
Marcin89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-28, 10:43   #4572
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Ale wiecie co jest głupie w związku z tym drwalem? Że nie można wziąć zadnej podwojnej kanapki. Tż chciał podwójną i babeczka mówi „niestety nie sprzedajemy teraz żadnych podwójnych kanapek, bo jest drwal”
Szczerze to nie wiedziałam, że tak to się odbywa


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 10:45   #4573
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

U mnie w drive through jest zawsze sporo samochodów. Mnie oczywiście żenują bitwy o karpia czy torebki, ale samo stanie w kolejkach już niekoniecznie. No ktoś chce, ma czas, szanse na skorzystanie z promocji, to niech sobie stoi. Taki kubełek za złotówkę to niezły deal, przecież to chyba normalnie z 50 zł kosztuje?? Nie jadam w KFC, ale tak coś kojarzę.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 10:59   #4574
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Hehe, każdy by się cieszył


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------




Bo ja wiem. Znam osoby w dużym kryzysie i one nie mogą sobie pozwolić na spróbowanie czegoś takiego po normalnej cenie, więc z chęcią postoją żeby kupić za złotówkę czy cokolwiek innego. Nie widzę w tym absolutnie nic uwłaczającego lol. Naprawdę ocenianie w ten sposób tj wręcz obrażanie osób, o których ma się zerowe pojęcie, na podstawie jedynie swojej własnej sytuacji życiowej. To jest dopiero straszne, oj straszne.

Ciekawe co ktoś jeszcze doda mądrego, był już „podgatunek człowieka”, jest „uwłaczające” zachowanie, jak rozumiem uwłaczające godności człowieka, bo ktoś sobie stoi po żarcie hahaha, omg.


Sent from my iPhone using Tapatalk

No w tej kolejce samochodów co zakorkowały miasto na otwarciu kfc, to na bank stały same osoby w dużym kryzysie Poza osobami w kryzysie i młodzieżą tam stoi mnóstwo innych ludzi. No, ale co kto lubi.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 11:12   #4575
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
No w tej kolejce samochodów co zakorkowały miasto na otwarciu kfc, to na bank stały same osoby w dużym kryzysie Poza osobami w kryzysie i młodzieżą tam stoi mnóstwo innych ludzi. No, ale co kto lubi.

Dlaczego uważasz, że twierdzę, ze każda osoba stojąca w kolejce to osoba w kryzysie? Bo tak rozumiem Twoją wypowiedz. Oczywistym jest, że to nieprawda, głupotą byłoby w ogóle myśleć w ten sposób (?)
Ty obrażasz ogół ludzi, a nie znasz dokładnych powodów czemu ktoś sobie akurat przychodzi. Oceniasz, że jest debilem, robi coś co uwłacza.

Czekam az ktoś Cię przebije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 11:16   #4576
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Dokładnie. Tak samo jak kolejki i korek na otwarcie kfc albo maka, bo jest kubełek za 1 zł czy coś tam innego. No kurde nie wiem, ale dla mnie takie coś jest jakieś takie uwłaczające. Rzucają tanie jedzenie, to ludzie tracą rozum.
Ostatnio widziałam w centrum handlowym panie sprzątające które wyjmowały z kosza prawie pełny kubełek z KFC i zabierały go na zaplecze. Rozmawiały o tym że podzielą go dla swoich dzieci - to uwłacza godności człowieka, nie to że wyjęły jedzenie z kosza tylko to że te panie zarabiają tak mało że nie stać ich na to żeby sobie nawet na spółkę ten kubełek kupić i zabrać do domu. W kolejkach z jedzeniem w super cenie pewnie często stoją też takie osoby, bo to dla nich szansa żeby coś spróbować albo zjeść to co lubią a normalnie ich na to nie stać.
Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Ale gdzie wy niby widziałyście te kilometrowe kolejki po drwala, bo ja żadnej, a minęłam tych maków od 23.11 sporo xD same w nich stałyście że piszecie o tych uwłaczających kolejkach ?
W piątek chciałam pójść z TŻ na drwala, ale jak zobaczyliśmy około 50 numerków z zamówieniami w realizacji to odpuściliśmy. Czy wszyscy przyszli po drwala nie wiem, ale zwykle jest dużo puściej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 11:21   #4577
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Bo ja wiem. Znam osoby w dużym kryzysie i one nie mogą sobie pozwolić na spróbowanie czegoś takiego po normalnej cenie, więc z chęcią postoją żeby kupić za złotówkę czy cokolwiek innego. Nie widzę w tym absolutnie nic uwłaczającego lol. Naprawdę ocenianie w ten sposób tj wręcz obrażanie osób, o których ma się zerowe pojęcie, na podstawie jedynie swojej własnej sytuacji życiowej. To jest dopiero straszne, oj straszne.

Ciekawe co ktoś jeszcze doda mądrego, był już „podgatunek człowieka”, jest „uwłaczające” zachowanie, jak rozumiem uwłaczające godności człowieka, bo ktoś sobie stoi po żarcie hahaha, omg.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja kiedyś byłam bardzo, serio bardzo biedna i nawet by mi do głowy nie przyszło, żeby stać gdzieś godzinę, bo coś było taniej.
Jadłam to na co było mnie stać.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 11:21   #4578
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 1 931
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Ja pochodze ze sredniego miasta w ktorym nigdy nie bylo takich restauracji jak mcdonalds, kfc czy burger king (teraz jest wszystko), dla mnie mcdonalds to chyba taki symbol tego, czego w dziecinstwie nie mialam i mimo ze czasem sama sie sobie dziwnie, teraz kiedy mam dostep do mcdonalds to ciezko mi przejsc wokol niego obojetnie. Mimo ze wiem, ze to nie jest wcale ani az takie smaczne, ani az takie wyjatkowe, dla mnie smakuje jak spelnienie marzen dzieciecych. I serio wielokrotnie wybralabym chetniej mcs niz jakas restauracje, ale oczywiscie powstrzymuje sie, bo wiadomo, no bez przesady. w kazdym razie tez wielokrotnie stalam w kolejce na mcdrive, ''moj'' mcs jakos zawsze ma bardzo dlugie kolejki.
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 11:26   #4579
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89423464]U mnie w drive through jest zawsze sporo samochodów. Mnie oczywiście żenują bitwy o karpia czy torebki, ale samo stanie w kolejkach już niekoniecznie. No ktoś chce, ma czas, szanse na skorzystanie z promocji, to niech sobie stoi. Taki kubełek za złotówkę to niezły deal, przecież to chyba normalnie z 50 zł kosztuje?? Nie jadam w KFC, ale tak coś kojarzę.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Ja wracając z pracy przejeżdżam obok takiego miejsca gdzie obok siebie jest McDonald i Max Burgers czy jakoś tak. Tam kolejki są ZAWSZE, latem ogródki zapełnione.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-28, 11:30   #4580
Natalie_Alex
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1 199
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Mnie tam dziwią długaśne kolejki po niego. Tak samo zresztą dziwiły mnie zawsze kolejki pod Manekinem. Do samego jedzenia czy gustu kulinarnego innych ludzi nic nie mam.
Ja akurat jestem team sushi. Ale głupotą wydawałoby mi się stanie w kolejce po nie.
Po sushi chyba nikt nie stoi w kolejce
Mnie śmieszy, że ludzie w Polsce stoja w kolejce do McDodald's.
Jeszcze nigdy o czymś takim nie słyszałam. Chyba w Polsce lata 90-te wracaja, jak ludzie się zachwycają czymś z McDonald's, nie patrząc jaka ta sieć jest nieetyczna i jakie pół-jedzenie sprzedaje.
Natalie_Alex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 11:53   #4581
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że twierdzę, ze każda osoba stojąca w kolejce to osoba w kryzysie? Bo tak rozumiem Twoją wypowiedz. Oczywistym jest, że to nieprawda, głupotą byłoby w ogóle myśleć w ten sposób (?)
Ty obrażasz ogół ludzi, a nie znasz dokładnych powodów czemu ktoś sobie akurat przychodzi. Oceniasz, że jest debilem, robi coś co uwłacza.

Czekam az ktoś Cię przebije.


Sent from my iPhone using Tapatalk

A dlaczego Ty uważasz, że ja pisałam tylko o osobach, które na to stać poza promocją? Jak to jest nastolatek co ma kieszonkowe albo ktoś na skraju ubóstwa, to mnie to nie dziwi. Ale jak ktoś może iść kupić sobie to wątpliwej jakości jedzenie w inny dzień to tak, dziwi mnie to i to mocno. I nie nazwałam nikogo debilem, ale tak, ja bym się tak czuła jakbym spędziła kilka godzin w kolejce żeby kupić coś kilkanaście złotych taniej od których nie zbiednieje.



Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Ja kiedyś byłam bardzo, serio bardzo biedna i nawet by mi do głowy nie przyszło, żeby stać gdzieś godzinę, bo coś było taniej.
Jadłam to na co było mnie stać.

Ja jak byłam na studiach to też wiadomo, że każdy grosz się liczył. U znajomych podobnie. Korzystało się z różnych promocji typu 'w środy 2 pizze w cenie 1' i nadal korzysta, ale nawet wtedy nikomu nie chciało się stać w takich kolejach.



Cytat:
Napisane przez Natalie_Alex Pokaż wiadomość
Po sushi chyba nikt nie stoi w kolejce
Mnie śmieszy, że ludzie w Polsce stoja w kolejce do McDodald's.
Jeszcze nigdy o czymś takim nie słyszałam. Chyba w Polsce lata 90-te wracaja, jak ludzie się zachwycają czymś z McDonald's, nie patrząc jaka ta sieć jest nieetyczna i jakie pół-jedzenie sprzedaje.

No mnie właśnie chyba to najbardziej dziwi, że takie jedzenie to wciąż jest wow. I na otrawcie gnają tłumy i to w miastach gdzie to nie jest pierwszy mc donald czy kfc.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 11:55   #4582
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 273
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez Natalie_Alex Pokaż wiadomość
Po sushi chyba nikt nie stoi w kolejce

Mnie śmieszy, że ludzie w Polsce stoja w kolejce do McDodald's.

Jeszcze nigdy o czymś takim nie słyszałam. Chyba w Polsce lata 90-te wracaja, jak ludzie się zachwycają czymś z McDonald's, nie patrząc jaka ta sieć jest nieetyczna i jakie pół-jedzenie sprzedaje.
Ty chyba w Polsce nie mieszkasz? To gdzie widziałaś te kolejki? W necie? Tam to można zobaczyć wszystko co się chce. Wpisz sobie w Google "kolejki" w twoim mieście. Pewnie też się jakieś znajdą

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 12:02   #4583
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Mnie za to nigdy nie przestanie zadziwiać to psioczenie na jedzenie z maka...No ludziom to smakuje, fast food jak fast food, od dziesiątek lat się ludzie smakują w takim żarciu, raczej mało kto je to przecież na co dzień. Jedni sobie zjedzą maka od czasu do czasu, inni zupkę chińska, jeszcze inni kebsa. Nie rozumiem tego przeżywania ojej jak można jeść coś takiego. No można, przecież to nie jest niedobre w smaku, jakieś ohydne pomyje?? Ja jadam w dobrych restauracjach jak już jedziemy, znam smak jedzenia z wysokiej półki, burgery też jadam drogie i fancy, a no Macdonald czasem wpadnie i nie uważam, że to smakuje źle.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 12:08   #4584
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 498
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Proszę Cię, przecież to że się o nich pisze jest dobrze zorganizowaną akcją promocyjną. Oni płacą za to żeby o nich pisać, bo to się potem przekłada na lepsze kontrakty reklamowe, umowy z klubami. To samo robią inni celebryci, zazwyczaj opamiętują się dopiero jak dojdą do etapu w którym nie da się bąka puścić żeby cały świat nie wiedział. I wtedy najczęściej zaczyna się narzekanie że nie mają prywatności, jakie to ciężkie życie celebryty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wątpię, żeby Anka zapłaciła Staśko, żeby ta ją zwyzywała o bodyshaming, a Robertowi wypomniała jakiś zegarek (nie mam nic do Staśko, po prostu to była jedna z większych dram).

Mi tam by było ciężko, nie nadawałabym się do takiego życia gdzie ciągle jesteś na świeczniku, jesteś w ciąży i ludzie Ci robią zdjęcia i pytają jakie imię czy będzie piłkarzem jak tata albo jak ciągle o Tobie piszą jakieś (nierzadko pewnie wyssane z palca) rzeczy i ploty. Wątpię by Roberta to kręciło, już za same osiągnięcia i reklamowanie telefonów na hajs nie narzeka.

Anka podobnie, ma swoje biznesy, plany treningowe, markę żywieniową. Nie potrzebuje dramy i rozgłosu jaka to jest antykobieca, bodyshamingowa czy że promuje toksyczne wzorce żywieniowe.

Jak chcą rozgłos to na własnych zasadach, idą do Wojewódzkiego czy tam występują gdzieś indziej, portale plotkarskie czy internetowe aferki nie są im na rękę
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 12:08   #4585
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 273
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89423558]Mnie za to nigdy nie przestanie zadziwiać to psioczenie na jedzenie z maka...No ludziom to smakuje, fast food jak fast food, od dziesiątek lat się ludzie smakują w takim żarciu, raczej mało kto je to przecież na co dzień. Jedni sobie zjedzą maka od czasu do czasu, inni zupkę chińska, jeszcze inni kebsa. Nie rozumiem tego przeżywania ojej jak można jeść coś takiego. No można, przecież to nie jest niedobre w smaku, jakieś ohydne pomyje?? Ja jadam w dobrych restauracjach jak już jedziemy, znam smak jedzenia z wysokiej półki, burgery też jadam drogie i fancy, a no Macdonald czasem wpadnie i nie uważam, że to smakuje źle.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Ja mam tak samo

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 12:10   #4586
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Ja rozumiem te kolejki, przecież zanim sie wejdzie do tego maka to nie wiadomo że jest kolejka, a np ja jak sobie narobię smaka to wolę postać za daną rzeczą niż odpuścić chcę zjeść rzecz X i zjedzenie czegoś innego mnie nie urządza wtedy. Zwłaszcza jeśli specjalnie po to jechałam albo wybrałam miejsce spotkania z kimś z tego powodu.

Manekin to inna sytuacja bo tam zawsze były kolejki więc np ja nie chodziłam wcale bo wiedziałam czego się spodziewać, gdyby mnie naszło to szukałabym innej naleśnikarni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 12:34   #4587
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Ja pamietam jak w moim mieście otworzyli pierwszego Maca. Jeeeju, ta kolejka nie miała końca

Nie mówię, że czułam ekscytacje z tego powodu, ale mówię jak było.

Mnie to raczej dziwi, ze Mac cieszy się niesłabnącą popularnością. Zawsze jest w nim sporo ludzi. To jest fenomen, który nigdy nie przestanie mnie zadziwiać.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 12:48   #4588
747bf32364fc13da37122d49c7e01f75501e8a1a_65540b783ff7c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 1 333
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

Ja się w sumie też dziwię fenomenowi maca, bo to jedzenie jest po prostu takie sobie. Na studiach szło się tam na gastrofazie z braku laku, ale żeby specjalnie jechać i stać w kolejce x godzin po burgera to chyba nikt z moich znajomych tak nie robił. Jak byłam w podstawówce, to mac był takim wielkim wow na wycieczce szkolnej, kij z innymi atrakcjami - lody w macu to był główny punkt programu Jakkolwiek idiotycznie to brzmi, to dla małego dziecka było to uosobienie wielkiego świata, do którego na co dzień nie miało dostępu xD


Ale to było wtedy, teraz maków jest od zarąbania i ciut ciut, i to nie tylko w dużych miastach, więc ta ciągła fascynacja czymkolwiek z tej sieci mnie po prostu dziwi. Nie uważam ludzi stojących po kubełek za 1zł za śmiesznych, w sumie nigdy nie poznałam takiej osoby - ale jeżeli normalnie kogoś nie stać wydać te 50zł, a za godzinę z hakiem czekania może to mieć prawie że za friko, to brzmi to nie najgorzej. Niemniej, gdybym usłyszała od swoich znajomych (o których wiem, że żyją na fajnym poziomie), że stali x czasu po tańszy kubełek, a na wyjściach ze mną zamawiają po 4 drinki za 40zł każdy, no to no sorry, uznałabym że to śmieszne.
747bf32364fc13da37122d49c7e01f75501e8a1a_65540b783ff7c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 12:48   #4589
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89423558]Mnie za to nigdy nie przestanie zadziwiać to psioczenie na jedzenie z maka...No ludziom to smakuje, fast food jak fast food, od dziesiątek lat się ludzie smakują w takim żarciu, raczej mało kto je to przecież na co dzień. Jedni sobie zjedzą maka od czasu do czasu, inni zupkę chińska, jeszcze inni kebsa. Nie rozumiem tego przeżywania ojej jak można jeść coś takiego. No można, przecież to nie jest niedobre w smaku, jakieś ohydne pomyje?? Ja jadam w dobrych restauracjach jak już jedziemy, znam smak jedzenia z wysokiej półki, burgery też jadam drogie i fancy, a no Macdonald czasem wpadnie i nie uważam, że to smakuje źle.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Mnie nie dziwi, że komuś to smakuje i że ktoś tam je. Większość ma czasem smaka na coś takiego albo po prostu nie ma czasu na nic innego albo jest w trasie. Mnie dziwi to, że ludzie się tym ekscytują, że o tym drwalu się gada, że ludzie na to czekają, robią recenzję jakby to nie wiadomo co było. To samo tyczy się otwarcia nowego lokalu. Spoko, można iść, normalna sprawa, ale dziwi mnie pójście w dniu otwarcia.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 13:05   #4590
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 76.

A ja przyznam, że byłam miło zaskoczona jedzeniem w McDonald. Myślałam, że nie będzie się wiele różniło od KFC, które w desperacji jadam kilka razy w roku i jak w końcu mąż mnie zaciągnął do maka to byłam zdziwiona, że to jedzenie takie sensowne. Wiadomo, że to nie to samo co burgery z dobrej burgerowni, no ale też nie jakiś tam ostatni suchy gniot jakie bywają w KFC. Frytki też o niebo lepsze, i napój (jakiś malinowy) też był smaczny, orzeźwiający, a nie taki słodki jak się spodziewałam po McDonaldzie. To wszystko przypominało normalne jedzenie o wiele bardziej niż się spodziewałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-04 17:43:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:04.