krem/fluid tonujący dr Hauschka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-16, 11:35   #1
Agi.TH
Raczkowanie
 
Avatar Agi.TH
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
GG do Agi.TH

krem/fluid tonujący dr Hauschka


Mam pytanie, czy któraś z Was używała i może podzielić się opinią o kremie do twarzy pielęgnacyjno-tonującym lub fluidzie tonującym dr Hauschka? Czy nie są zbyt ciemne i jak wyrównują koloryt cery? Będę wdzięczna za wszelkie opinie bo wlaśnie przymierzam sie do zakupu jakiegoś preparatu tonującego, a te w szczególności mnie zaciekawiły.
Spróbuje załączyć fotki tych produktów
Agi.TH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 08:35   #2
Agi.TH
Raczkowanie
 
Avatar Agi.TH
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
GG do Agi.TH
Dot.: krem/fluid tonujący dr Hauschka

Podciągam temat, czy rzeczywiście nikt nie używał tych produktów? są co prawda mało popularne, ale może wśród entuzjastek kosmetyków naturalnych, znajdzie sie ktos kto je zna, wklejam opisy, może tak jak mnie kogoś zainteresują:

Fluid tonujący:

Naturalna półprzezroczysta pielęgnacja tonująca
Fluid tonujący nadaje skórze przejrzysty, lekko opalony odcień, delikatnie pokrywając niewielkie niedoskonałości urody. Naturalny odcień skóry ulega pogłębieniu i promieniuje nowym blaskiem. Fluid może być stosowany jednocześnie z każdym z preparatów pielęgnacyjnych na dzień, wzbogacając jego działanie efektem tonującym.

Krem do twarzy pielęgnacyjno-tonujący:

Naturalnie tonująca pielęgnacja na dzień
Delikatny efekt tonujący i jednoczesna pielęgnacja: Krem do twarzy pielęgnacyjno-tonujący łączy w sobie obie te cechy. Starannie dobrane wyciągi roślinne wprowadzają równowagę pomiędzy procesami wydzielania sebum i nawilżenia skóry. Działają kojąco na podrażnioną i zaczerwienioną wrażliwą skórę. Cera ulega wygładzeniu i odzyskuje zdrowy koloryt
Agi.TH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 11:27   #3
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: krem/fluid tonujący dr Hauschka

Na lewym zdjęciu masz fluid tonujacy.Na stronie apteki internetowej,ktoś napisał że specyfik ten jest ciemny w butelce ale można go nakładac mieszajac z kremem nawilżającym itp.W ten sposób reguluje sie tonacje na skórze.Może to być calkiem fajny preparat.Aha skóra wygląda na świeżą i zdrową
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 11:47   #4
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: krem/fluid tonujący dr Hauschka

Ja mam próbkę, małą tubeczkę w najjaśniejszym odcieniu. No i niestety, choc jestem zdecydowanie Hauschkomaniaczką i kosmetyki tej firmy mi bardzo odpowiadają - kolorówce mówię nie. Nie spełnia moich wymagań odnośnie podkładu - ma być jasny, delikatnie rozświetlający, najchętniej beztłuszczowy, musi się wtapiac w skórę jak krem i ma być na niej niewidoczny. Hauschka jest dla mnie za ciemny oczywiście, i jest widoczny na skórze. Nie do końca mi pasuje prawdę powiedziawszy - zły nie jest, ale znam lepsze...
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 11:53   #5
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: krem/fluid tonujący dr Hauschka

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Ja mam próbkę, małą tubeczkę w najjaśniejszym odcieniu. No i niestety, choc jestem zdecydowanie Hauschkomaniaczką i kosmetyki tej firmy mi bardzo odpowiadają - kolorówce mówię nie. Nie spełnia moich wymagań odnośnie podkładu - ma być jasny, delikatnie rozświetlający, najchętniej beztłuszczowy, musi się wtapiac w skórę jak krem i ma być na niej niewidoczny. Hauschka jest dla mnie za ciemny oczywiście, i jest widoczny na skórze. Nie do końca mi pasuje prawdę powiedziawszy - zły nie jest, ale znam lepsze...
O przepraszam! Dopiero teraz skojarzyłam że to co mam to nie jestkrem tonujący tylko podkład! Ja mam translucent make up, podkład rozświetlający. No nie zmienia to faktu, iż i tak mi nie podchodzi za bardzo
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 20:51   #6
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: krem/fluid tonujący dr Hauschka

witam
watek byl zalozony dawno temu ale mimo to odswiezam go...
czy ktos moze udzielic mi inf nt fluidu hauschka??
bede wdzieczna pozdrowionka
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 19:56   #7
blondie-b1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 693
Dot.: krem/fluid tonujący dr Hauschka

Podnoszę wątek poniewaz zastanawiam się nad kupnem podkładu Translucent, kolor 00 porcelanowy. Czy ma ktoś jakieś doświadczenie z tym produktem?
blondie-b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-25, 14:09   #8
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: krem/fluid tonujący dr Hauschka

Odważę się podnieść temat, gdyż zainteresował mnie tej firmy podkład w kolorze porcelanowym a jestem ciekawa, jak się spisuje na skórze i czy jego kolor wygląda tak jasno tylko na stronie internetowej czy faktycznie nada się dla prawie białej skóry
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.