Alergia na kurz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-15, 13:59   #1
Aneta_R_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 1
Question

Alergia na kurz


Dziewczyny, zakładam nowy wątek, bo mimo że czytam forum bardzo często to dopiero teraz założyłam konto.

Zmusiła mnie do tego moja alergia na kurz.

Dostaje już do głowy! Kicham, oczy mi łzawią, z nosa leci wodospad i wszystko mnie swędzi (o czerwonych plamach już nie wspomnę).

Sprzątam na bieżąco, mam oczyszczacz powietrza, kiedy już mnie złapie alergia biorę tabletki, ale ja już tam nie mogę! Czuję się jak więzień we własnym mieszkaniu.

Znacie jakieś sposoby, żeby sobie ulżyć? Żeby ta alergia nie pojawiała się tak często? Jakieś profesjonalne czyszczenie, ozonowanie czy cholera wie co jeszcze? Czy coś Wam REALNIE pomogło?

Mam kota długowłosego i niestety często wchodzi w takie miejsca, gdzie ja nie sięgam odkurzaczem i przynosi ze sobą kurz. Ale nie ma opcji żebym się jej (bo to ona) pozbyła. Potrzebuję coś skutecznego ale i bezpiecznego dla niej i dla mnie.
Aneta_R_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-16, 12:33   #2
polly1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Alergia na kurz

Polecam ci z całego serca spray Allergoff. To jest neutralizator kurzu domowego. Wystarczy raz na kilka miesięcy spryskać materace, pościel, sofy, fotele, dywany, itp. i masz spokój. Jest bezpieczny dla dzieci, zwierząt i alergików. Super sprawa na roztocza, swędzenie, itp.
polly1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-16 13:33:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.