Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-03, 06:49   #31
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
) chyba kupie Diacneal, bo nie znajde zamiennika tego kremu.
Ziuto niewiem czy miałaś kiedykolwiek ten krem, ale Ci powiem, że jest świetny. Używam już a może dopiero drugie opakowanie bo byłąm w ciąży więc nie mogłam ale teraz znowu do niego wróciłam. Niewyobrażam sobie , żebym go nie miała.Życzę Wam dziewczyny powodzenia, poczytuje Was czasami bo sama też kiedyś miałam trądzik nic mi nie pomagało prócz diane 35 ale chcieliśmy mieć dziecko wieć musiałam odstawić, teraz już nie biorę pigułek wcale (3 lata)i nie jest źle ale i też nie super - więc się wspomagam tym super kremikiem diacneal.
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 07:51   #32
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

oprocz nosa poszly w ruch tez inne czesci twarzy . nie wiem dlaczego to zrobilam . jak sie przebudzilam to jakos siebie sie nie wystraszylam, na szczescie (o dziwo). jednak nie wyglada to rewelacyjnie.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 14:37   #33
silvi27
Raczkowanie
 
Avatar silvi27
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tu i tam ;-)
Wiadomości: 394
GG do silvi27 Send a message via Skype™ to silvi27
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

No wreszcie temat jak znalazł. W wyciskaniu jestem biegła. Co wygoję buźkę to zaraz oglądam się z bliska w lustrze, bardzo dokładnie. Wystarczy, że dopadnę choć jednego i przeniosę zarazki na inną stronę twarzy. Następnego dnia mam zajęcie przed lusterkiem na "dłuższą" chwilę. Trzeciego dnia już nawet boje się spojrzeć w lustro. Co ja wczoraj narobiłam?! I tak bez końca.
Cerę mam tłustą. Ostatnio zaczęłam smarować rano i wieczorem wacikiem nasączonym AMOLEM. Ale trzeba na to nałożyć jeszcze krem bo AMOL wysusza skórę. Zauważyłam efekt mojego zabiegu: skóra nie jest juz taka tłusta, no i nie ma za bardzo co wyciskać, nawet pod lupą
silvi27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 15:30   #34
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a co to za amol?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 17:02   #35
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Amol to taka ziolowa nalewka na spirytusie- na przeziebienia, bole brzucha, bole mięsiniowe itp.
http://www.i-apteka.pl/go/_info/?id=345
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 20:44   #36
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

aaa, to ten . kurcze, ja to bym sie bala, ze po posmarowaniu sie tym amolem bedzie sie cos nie tak dziac z moja cera . boje sie takich wynalazkow.

ciekawe co sie stalo z gwendolyn?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 21:07   #37
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
pink dla ciebie tez na co jest ten Benzapur?
To samo co benzacne,tylko tańsze-też ma nadtlenek benzolu.
Kosztował mnie 3,99
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-03, 21:09   #38
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

pink a jak Twoja buzka?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 22:15   #39
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Goi się już.
I na nosie i na czole i nad ustami.
Nic nowego na razie nie ma,więc jest ok.

Kupiłam dzisiaj tonik+żel punktowy Get out-jakies nowe to,tylko w aptekach.
Pierwsze wrażenie co do toniku super,ładnie odświeża twarz i ma taki fajny niebieski kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg get_Out_tonik_GratisZel.jpg (13,8 KB, 90 załadowań)
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 23:29   #40
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez pipa
takie wyciskanie to normalne zaburzenie obsesyjno-kompulsywne
nie generalizowałabym, pewnie w niektórych przypadkach wyciskanie spełnia kryteria tego zaburzenia, ale na pewno nie zawsze. myślę, że może to być po prostu nawykowe.


przyznam, że mnie też czasem wędrują ręce po twarzy, ale bardziej z nudów niż z jakiegoś napięcia. od kilku dni staram się trzymać ręce z dala od twarzy i od razu widać efekty

trzymam kciuki za Was, dziewczyny
paolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-05, 15:33   #41
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

czesc

jak tam trzymacie rączki od buziek? mi sie jakoś udaje, chociaz na brodzie to rozne cudactwa mami teraz mam mały dylemat bo na czole mam troche zaskórników i tkaich jakby grudek, ale zorac ich nie rusza...a differin uzywam tylko na brode i poliki, bo boje sie ze na czole mi tam wszystko powyciaga...fajne jest w nim to ze wsiaka w skore i go nie widac a niedługo wyjezdzam na oboz gdzie nei ebdzie zadnej prywatnosci,a wysmarowana przeciez nie bede latac
pink, a jak sie sprawdza ten zel punktowy?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-05, 22:02   #42
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Shadowciu ja tez jakies dziwne cuda mam na czole . niby to zaskorniki, niby nie. nie wiem juz sama co to jest . widze, ze jedziemy na tym samym wozku. pamietam, ze Ty tez tak jak ja, masz wysypy na czole . stosuje sobie retin A, ale co kilka dni, bo czesciej nie moge. a mocno Cie wysusza differin?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-05, 22:12   #43
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Shadowku użyłam go raz,a już w bardzo dużej części wszystko mi zasuszył.
Teraz już nie używam,bo mam ODPUKAĆ same strupki i blizny+przebarwienia.Nic nowego się nie pojawia.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-05, 23:10   #44
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Aniu, zgadza sie czoło to mój głowny problem...wiesz ze mnie to zaskoczyło, ale differin mnie w ogóle nie wysusza. Nie to, co zorac...stosuje go wiec codziennie. Własnie ni to zaskornik jakas grudka czy juz nie wiem co

pink, oo o niezle sie spisał. Tak mysle czy, by tego też sobie nie kupić, bo tam bede 10 sni a tak zawsze w domu latam wysmarowana tym wszystkim
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 09:12   #45
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja się wczoraj załatwiłam, bo czepiłam się takich głębokich krostek. ;( I teraz mam paskudną plamę na policzku, która zejdzie pewnie dopiero za parę tygodni. ;( W takich chwilach strasznie siebie nie lubię.
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 09:34   #46
Evil_Queen
Raczkowanie
 
Avatar Evil_Queen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 297
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja tam juz nie mam tego problemu. Bylam na oczyszczaniu twarzy i teraz nie czuje potrzeby wyciskania. Wszystko to za mnie zrobila kosmetyczka, a zdziwilam sie bardzo bo nie ma zadnych plam
__________________


'just trying to stay positive.'


.
Evil_Queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 18:56   #47
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

narazie smaruje sie na noc Aknemycin plus na zmiane z tonikiem salicylowo-mlekowym. nie dziubie narazie (odpukac!) plamki bledna ale juz widze ze mi wyciaga przyszcze na poliku ale ogolnie nie jest źle, musze poczekać dlużej na efekty a ja taka niecierpliwa jestem
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 19:21   #48
Nanya_dnb
Zadomowienie
 
Avatar Nanya_dnb
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 223
GG do Nanya_dnb
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ratunku wytrzymalam tydzien a dzisjaj ubzduralam sobie ze mam 3 syfki na brodzie i zacZElam je cisnac, a one byly gleboko pod skora;( i teraz mam trzy brzydkie czerwone plamska....a tak dobrze bylo,zla jestem na siebie wrrrr
Nanya_dnb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 20:08   #49
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
narazie smaruje sie na noc Aknemycin plus na zmiane z tonikiem salicylowo-mlekowym. nie dziubie narazie (odpukac!) plamki bledna ale juz widze ze mi wyciaga przyszcze na poliku ale ogolnie nie jest źle, musze poczekać dlużej na efekty a ja taka niecierpliwa jestem
Ja też używam obecnie Aknemycinu Plus na noc, ale codziennie. Do tego wcześniej przemywam twarz tonikiem robionym na receptę, a punktowo używam kremu z krzemem z Farmaceutyków Aleksandra. No i ostatnio biorę też doustnie Unidox. Taka gwałtowna terapia stąd, że ostatnio odstawiłam te wszystkie smarowidła na rzecz Skinorenu, żeby móc bez przeszkód wystawiać twarz na słońce, ale strasznie mnie przez to wysypało. :/ Więc muszę to teraz jakoś zaleczyć. Ale na pewno moje nieposłuszne palce sytuacji nie poprawią. xD
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-06, 20:31   #50
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

wczoraj cos wydlubalam na czole . bylo takie malenkie pod skora i oczywiscie podusilam to i dzisiaj wyglada to zle . czerwona kropa, szkoda gadac! ponadto bylam w srode na szczepieniu przeciwko ospie, a skutkiem ubocznym moze byc "lekki" wysyp. wlasnie ta moja cera jakas taka dziwna mi sie wydaje . chyba cos mi wylazi . idzie sie zalamac.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 20:43   #51
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

oj ze ja dopiero teraz was zauważyłam...
ja ogólnie nie grzebie przy twarzy.. za wyjątków wieczorów gdy wracam z imprezy.. nie wiem czy mi sie po alkoholu tak wyostrza wzrok czy raczej trace zdrowy rozsądek ale po kazdej imprezie niestety cos w nocy pomajstruje przy twarzy.. na drugi dzien.. zmeczona szara cera i do tego okropne czerwone plamy ech.. a zawsze sobie obiecuje ze juz nigdy więcej.
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 21:26   #52
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Jutro jadę na tydzień w lubuskie.Wiadomo wakacje-zero zmartwień i brak lustra
I dobrze.Nie mam zamiaru ani się malować i korektorować,ani nic wyciskać-totalny luz blues
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 21:54   #53
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no to pink udanej zabawy . i zero duszenia .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 22:02   #54
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja prz buzce nic nie robię, ale jak tylko jestem zła to dlubie sie na ramionach, wyglądaja okropnie, całe w bliznach jak przestać? Mam juz dosc, a tylko jak jestem zla znowu cos dłubię wrrrrrr. Czym się smarować, zeby tego nie zaczepiac?
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 22:35   #55
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Jakieś 3 godziny temu rozkwasiłam sobie twarz

Wyszedł mi wielki pryszcz na policzku, a ja go wydusiłam. Teraz mam spuchnięty i czerwony policzek, co zrobić aby ta opuchlizna zeszła? Bo wiem w doświadczenia, że sama nie zniknie...

asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 23:00   #56
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
no to pink udanej zabawy . i zero duszenia .
Dzięki
Wy mi tutaj nie dusić nic !!
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 23:54   #57
Aranel
Raczkowanie
 
Avatar Aranel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 339
Smile Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Hej wszystkim skoro wątek ma aż swoją kontynuację to pozwólcie, ze przedstawię wam swoją pozytywną historię, tak dla dodania otuchy


Jestem raczej klasyką gatunku, czyli cera tłusta moze teraz to juz mieszana-ach latka lecą.... i nękana trądzikiem zawsze chciałąm przyspieszyc sprawę rękami, wiec ciach ciach i po krostce. Miałam tez okropnie duzo zaskórniaków i rozszerzone pory, które co chwila wyciskałam, martlertowałam, tak ze buzia byla czerwona przez wiele godzin. A przez oswietlenie w łazience zawsze męczyłam jedna strone buzi bardziej, bo druga czesc, prawy policzek był gorzej oswietlony.

Któregoś pieknego dnia przeczytałam ze kiedy wyciska sie zaskórniaki, bo to one sa moim głownym problemem, to taki mały por skórny orientuje sie ze jest pusty i zaczyan zapełniac sie na nowo i tak ciagle i ciagle, a na dodatek jak ciagle sie wypełnia to juz na trwale sie rozszerza i zostaje piekna dziurka w skórze

Troche przestraszona tym opisem przestałam wyciskac zaskróniaki, przyznaje szczerze i bez bicia ze krostki, te sporadyczne załatwiam od razu. Przestałąm sie wyciskac juz ho ho temu......moze juz ponad rok.... najpierw zero efektu ale wyobraźcie sobie ze po upływie tego czasu moje zaskóniaki zaczeły sie robic mniej widoczne, a pory sie zmniejszac i na dowod policzek prawy mniej maltertowany robi sie prawie całkowicie gładki naprawde ostatnio patrze w lustro i nie moge sie na patrzec, zamiast klasycznego sitka na twarzy robi sie równa powierzchnia naprawde nie mogłam uwierzyc własnym oczom

Wiec moze czasem warto przywiazac rece do stołu zeby miec ladniejsza cere

A druga moja obserwacja, pewnie juz dawno to wiecie ze im wiecej uzywałam kosmetyków do cery tradzikowej, silnych, matujacych tym gorzej wyglada moja cera, teraz moj zestaw ogranicza sie do boskeigo moim skromnym zdaniem żelu Avene -do cery tłustej, mam ich tonik który uzywam sporadycznie, oraz kremu nawilzajacego i o dziwo nawilzenie cery powoduje ze mniej sie przetłuszcza, mniej robi sie krostek...kiedys lekarka na tradzik przepisała mi leki, kremy natłuszczajaco-nawilzajaco nie chciałam jej słuchac, a chyba miała racje

No nic jak zwykle sie rozpisałam i powstał mega post, ale jestem starszna gaduła co przekłada sie tez na papier

Powodzenia wszystkim w walce wyciskaniem,
Aranel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 11:01   #58
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Ja prz buzce nic nie robię, ale jak tylko jestem zła to dlubie sie na ramionach, wyglądaja okropnie, całe w bliznach jak przestać? Mam juz dosc, a tylko jak jestem zla znowu cos dłubię wrrrrrr. Czym się smarować, zeby tego nie zaczepiac?
Ja też tak mam. :/ Kiedy siedzę na łóżku, oglądam tv, uczę się albo coś czytam, to co chwilę przesuwam dekolt w bok albo podciągam rękawki i dłubię przy ramionach. Mam tam teraz mnóstwo ciemnych, nieładnych plamek i jestem na siebie zła. Mi pomaga na to jedzenie. ;d Więc jem prawie non stop. Ale nie polecam, jeśli ktoś nie ma dobrej przemiany materii. xd
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 18:05   #59
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

A ja ostatni znowu zaczęłam drapać A to wszystko przez łuszczenie skóry i brak zajęć Muszę się wziąć z garść i nie poddawać, bo już tyle nie wyciskałam, nie dłubałam, nie macałam buzi i własnie to zaprzepaszczam Od dziś znowu koniec, a i wam tego życze Aranel jesteś kolejnym wzorem i przykładem, że warto zaprzestać wyciskać
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 22:33   #60
Nanya_dnb
Zadomowienie
 
Avatar Nanya_dnb
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 223
GG do Nanya_dnb
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ze stresu powyciskałam sobie 3 pryszcze na brodzie eh,sama tego chciałam,wytrzymalam tydzien bez ruszania twarzy,dobrze ze nie musze nigdzie z domu wychodzic
Nanya_dnb jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.