Opadające powieki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-29, 09:51   #1
bozena02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3
GG do bozena02

opadające powieki


mam spory problem z powiekami, zawsze myślałam że mam zapuchnięte ale teraz to już mnie to przeraża, bo jak patrze w lustro to mam wrażenie że za chwile nie będę nic widziała.Czy można coś z tym robić czu tylko ewentualny zabieg u chirurga?Proszę pomóżcie mi coś z tym zrobić.
bozena02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 12:31   #2
Moluś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 92
Re: opadające powieki

Czytałam w jakieś gazecie że opuchlizna powiek sygnalizuje kłopoty z woreczkiem żółciowym....
Moluś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 13:13   #3
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: opadające powieki

Również problemy z pracą żołądka i innych organów trawiennych mogą się objawiać w ten sposób, ponadto alergie. Jeszcze regularna depilacja brwi może nasilać problem, jeśli ma sie skłonności do opadania powieki.
Nieoperacyjne poprawianie wyglądu jest możliwe przez regularne ćwiczenia i automasaż (zainteresuj się książką Evy Fraser Twarz bez zmarszczek), jeszcze lepiej - poprzez regulację pracy organów wewnętrznych np. dzięki praktyce jogi, tai chi itp.
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 11:14   #4
kathy7
Raczkowanie
 
Avatar kathy7
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: okolice olsztyna
Wiadomości: 106
GG do kathy7
Unhappy opadające powieki

mam prośbe mam strasznie opadające powieki prawie całkiem zakrywaja mi oczy nie wiem co mam zrobić błagam o pomoc pozatym zauwazyłam że moja byźka troszke jest spuchnieta od jakiegoś czasu byłam nawet u lekaza z wyniami i nic prosze może jest jakis krem na mój problem lub cosik innego
kathy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 13:32   #5
Marlena_A_
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Marlena_A_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: niedaleko Gliwic :)
Wiadomości: 138
GG do Marlena_A_
Dot.: opadające powieki

może to przez jakies lekarstwa które brałaś, albo to stan przed miesiączkowy, te puchnięcie. ale nic Ci niestety nie poradzę
Marlena_A_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 21:34   #6
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
opadające powieki

Witam,
czy ktoś może mi pomóc?????
mój problem to opadające powieki - to się stało dosłownie w ciągu kilku dni co może być tego powodem i jak to zwalczyć? Mam 33 lata i skórę w dość dobrej kondycji chociaż z natury suchą. Jakie mogły być przyczyny tego nagłego opadnięcia powiek? Dużo pracuję na komputzerze, ostatnio choruję przewlekle na zatoki ale raczej już z tego wychodzę, zresztą moją przypadłość to nie tyle opuchnięte powieki co właśnie raczej opadnięte. Wiążę to równiez ze zmianą kremu - przez jakieś 3 tygodnie używałam Aretiny Ziaji a wcześniej rEli
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 21:38   #7
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: opadające powieki

sorry ale jaoś tak bezwiednie przerwałam sojego posta. Wcześniej stosowałam Re-lipid Daxa i Revita lift L'oreala. Aretina kompletnie mi nie posłużyła więc ją odstawiłam, ale to było jakiś miesiąc temu i nic się nie zmnienia!!!!! mimo iż starałam sie doprowadzic moje powieki do poprzedniego stanu. moż ektoś miął podobny problem? i jest w stani emi pomóc?
Pozdrawiam, M
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-07, 07:32   #8
saaskia
Przyczajenie
 
Avatar saaskia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1
Red face Dot.: opadające powieki

Witaj Marcelina, przede wszystkim nie wpadaj w panike, Twoj post tak zabrzmial, jakby stalo sie cos strasznego. Jedno, co mozna raczej na pewno wykluczyc, to Twoje podejrzenie jakoby zmiana kremu doprowadzila do takich "spustoszeń". Przypuszczam, ze nie istnieje krem, ktory moglby w ciagu miesiaca doprowadzic do opadniecia Twoich powiek, tak jak nie istnieje krem, ktory w ciagu miesiaca moglby przywrocic je do stanu, poprzedniego A teraz opowiem Ci cos zabawnego: pare tygodni temu, pewnego dnia przyjrzalam sie swoim powiekom w lusrze i z przerazeniem stwierdzilam, ze mam opadajace powieki, wczesniej tego nie zauwazylam, ale zaraz potem spytalam siebie, kiedy tak naprawde przygladalam sie oczom pod tym katem? Odpowiedz byla: raczej nigdy, zwracalam uwage na owal twarzy, jej skore, inne elementy, ale powiekom przyjrzalam sie dokladnie wlasnie wtedy. Moze Ty jestes w innej sytuacji, ale wierz mi, jest malo prawdopodobne, ze pogorszylas sobie ich stan stosujac jakis krem. To co moge Ci zasugerowac, to zmiana pielegnacji Twojej twarzy, sprobuj poczytac troche artykulow Basi Kwiatkowskiej, moze dowiesz sie czegos cennego i wykorzystasz dla siebie, pa!
saaskia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 22:05   #9
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: opadające powieki

Dzięki za odpowiedź,
widzę jednak że tylko ja mam ten problem, a to jest nawprawdę problem i to nagły. Niestety w moim przypadku nie jest tak, że opadające powieki to moja "uroda", może niedokładnie sie wyraziłam wcześniej, ale one są normalnie jakieś zwiotczałe i na 100 % to się stało dość nagle to znaczy może w ciągu kilku tygodni, wiąże to z tym nowym kremem, którego wtedy zaczęłam używać, bo trochę mnie skóra po nim piekła a oczy łzawiły. No niewiem, może to efekt skrajnego przesuszenia skóry??
Aha, od ponad miesiąca studiuję uważnie Wizaż i Biochemię i jak już mi się rozjaśni nieco (ten ogrom wiadomości !!!!)to wprowadzę nowe zasady pielęgnacji skóry w życie - to już postanowione. Narazie stosuję serum z wit. C i zakupiłam nanobase - może to mi choć trochę pomoże.
M.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 11:55   #10
nioonia17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 12
Dot.: opadające powieki

kochana nie wpadaj w panike moim zdaniem opadanie powiek nie jest przyczyna zle dobranego kremu .. a przynajmniej nie w tak krutkim czasie stosowania .. hmmmm a moze one sa troszke podpuchniete?? przyjrzyj sie uwaznie .. napewno nie pomagaja tutaj dlugogodzinne sleczenie przed monitorem komputera .. moim zdaniem powinnas przykladac lod na powieki ( ale po uprzednim wyleczeniu zatok !!!! ) to powinno troszke pomoc a jak to nie pomoze to juz sama nie wiem .. ale sprbowac zawsze mozna / pozdrawiam booziaki
nioonia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 21:01   #11
BlackAngel_
Przyczajenie
 
Avatar BlackAngel_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: opadające powieki

Mam niesymetryczne oczy...
A raczej jedną opadającą powiekę, która stała się taka z dnia na dzień.
Sama nie wiem co mogę z tym zrobić, czy to przejdzie (przecież niedawno mialam normalne), a mam dopiero 15 lat..
Proszę o jakieś rady.
Z góry dziękuję.
BlackAngel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-06, 12:55   #12
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Post Opadające powieki

Mam problem z powiekami, które od około pół roku mi "opadają". Nie tyle same powieki, co ten "obszar" m-dzy okiem a brwią. Byłam już u lekarza, który obawiał się, że to może być związane ze złą pracą nerek. Jedak badania wypadły pomyślnie, z nerkami wszystko ok. Wtedy lekarz powiedział mi, że to na tle alergicznym - co również nie znalazło potwierdzenia. Udałam się do innego lekarza, ale usłyszałam dokładnie to samo. Skoro nie jest to związane z moim zdrowiem, to może jest to sprawa typowo kosmetyczna ? Co powinnam zrobić? czy miałyście może kiedyś taki problem ?
Proszę o waszą pomoc i z góry wielkie dzięki
Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 23:09   #13
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Opadające powieki

Witam.
Mam ten sam problem.Mi co prawda nikt nie mówił,że jest to wynikiem alergii,czy złej pracy nerek.Może dlatego,że od razu wybrałam się do gabinetu medycyny estetycznej.Zrobionomi prześwietlenie małe i okazało się,że jest to sama tkanka tłuszczowa,więc da się temu zaradzić.Do rzeczy
Za pierwszym razem pani zaproponowała zastrzyki(mezo cośtam to się nazywało),które powodowały szybki rozkład tłuszczu.Plus był taki,że po 6 sesjach zastrzyków(bolesnych)były efekty.Minus taki,że bolało,musiałam robic to przed weekendem,bo dwa/trzy dni utrzymywał się siniak w miejscu przebicia naczynek no i efekt nie jest 'na stałe'.Za kolejnym razem,gdy poduszeczka znowu zaczęła rosnąc wybrałam się w inne miejsce.Salon 'SPA',gabinet kosmetyczny po prostu.Pani była zdziwiona,czemusz to tak mi się zbiera tłuszczyk i zamówiła po prostu krem,który używa się na wałeczki,ale pod oczami oraz okolice twarzy.Używam go może z 3/4 tygodnie(2x w tygodniu)Niestety,bez efektów.Mój smutny wyraz twarzy począł mnie irytować więc namiętnie szukam od nowa lekarstwa.Na forum wizaż można oczywiście wszystko znaleźć - użytkowniczka arahja7 poleca krem Cepan na blizny(za 20zł),który również napina posmarowane miejsca.Sama stosuje i zauważyła poprawę.Ja jutro biegnę do apteki po preparat
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 13:57   #14
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Opadające powieki

Dzięki Marthusia za poradę. Hmm, tylko u mnie to raczej nie jest tkanka tłuszczowa, ponieważ raz mam mocniej a raz słabiej. Nie mam tak, że coraz mocniej Pójdę do apteki i zapytam o ten środek. Może pani farmaceutka poleci mi także jakiś inny ? W każdym razie, jeżeli coś przyniesie efekty, to od razu o tym napiszę. a właśnie, w telewizji leciał taki program ( na TVN Style ), gdzie babka też tak miała i poszła na masaż twarzy i po dwóch sesjach niemal całkiem jej zeszło.
Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 14:35   #15
natavi
Raczkowanie
 
Avatar natavi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 97
GG do natavi
Dot.: Opadające powieki

Ja też mam ten problem. Podobnie jak Ty Annabelle, czasami powieki opadają mi bardziej czasem mniej. Szczególnie rano tak mam, jak wstanę, później trochę to ustępuje. Jestem alergiczką, więc to może rzeczywiście być przyczyna, ale ja jeszcze nie byłam u lekarza. Nawet nie wiem do jakiego specjalisty się wybrać z tym problemem. Jak będziesz wiedziała coś więcej na ten temat, albo jak znajdziesz jakieś antidotum to pisz, będę bardzo wdzięczna
natavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 08:52   #16
kociak2323
Raczkowanie
 
Avatar kociak2323
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Daleko stad
Wiadomości: 175
Opadające powieki?

witam serdecznie,
mam problem opadajacych powiek,czy jest jakis dobry kosmetyk ktory pomoze mi zmniejszyc opuchlizne? pozdrawiam M.
kociak2323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 19:20   #17
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Opadające powieki

Hej, witam serdecznie. Przepraszam, że tak późno, ale miałam drobne problemy z komputerem. Ale już do rzeczy. Oglądałam na TVN Style taki program 'kosmetyczny', w którym kobieta także miała problem z opadającymi powiekami i poszła z tym do masażystki. Więc postanowiłam zrobić podobnie. Zapisałam się na masaż twarzy do salonu (nie do gabinetu kosmetycznego) i muszę powiedzieć, że jestem baaaaaardzo zadowolona. Efekt jest super ! Naprawdę serdecznie polecam
Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 19:36   #18
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Opadające powieki

Cytat:
Napisane przez Annabelle Pokaż wiadomość
Hej, witam serdecznie. Przepraszam, że tak późno, ale miałam drobne problemy z komputerem. Ale już do rzeczy. Oglądałam na TVN Style taki program 'kosmetyczny', w którym kobieta także miała problem z opadającymi powiekami i poszła z tym do masażystki. Więc postanowiłam zrobić podobnie. Zapisałam się na masaż twarzy do salonu (nie do gabinetu kosmetycznego) i muszę powiedzieć, że jestem baaaaaardzo zadowolona. Efekt jest super ! Naprawdę serdecznie polecam
Oo,no to bardzo fajnie a ile płacisz za jeden taki masaż,jeśli można wiedzieć?I po ilu wizytach zauważyłaś efekty?Aha,no i wiesz może,czy to będzie stały efekt,czy potrzebna jest systematyka dla utrzymania efektu.
Dzięki za info
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 19:38   #19
natavi
Raczkowanie
 
Avatar natavi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 97
GG do natavi
Dot.: Opadające powieki

Cytat:
Napisane przez Annabelle Pokaż wiadomość
Hej, witam serdecznie. Przepraszam, że tak późno, ale miałam drobne problemy z komputerem. Ale już do rzeczy. Oglądałam na TVN Style taki program 'kosmetyczny', w którym kobieta także miała problem z opadającymi powiekami i poszła z tym do masażystki. Więc postanowiłam zrobić podobnie. Zapisałam się na masaż twarzy do salonu (nie do gabinetu kosmetycznego) i muszę powiedzieć, że jestem baaaaaardzo zadowolona. Efekt jest super ! Naprawdę serdecznie polecam
A na czym polega ten masaż? Jak długo trwa i lie kosztuje?? I czy już powieki nie opadają? Ciekawe, nigdy bym nie wpadła na to, że masaż twarzy jest rozwiązaniem
natavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-13, 22:28   #20
milamika
Przyczajenie
 
Avatar milamika
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 27
Dot.: Opadające powieki

Też się przyłączam. Jestem bardze ciekawa czy to będzie stały efekt czy trzeba zabieg powtarzać? A jak tak to co ile ? I ile to kosztuje?
milamika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 09:18   #21
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Opadające powieki

Już odpowiadam na wszystkie pytania. Bardzo dobry efekt widoczny jest już po pierwszej wizycie. Otóż ja byłam na dwóch i jak na razie nie odczuwam potrzeby, by iść więcej. Jestem bardzo zadowolona. Gdy poszłam do pani masażystki, zapisałam się na masaż twarzy i powiedziałam jej, żeby zwróciła szczególną uwagę na opadające powieki. Za 1 sesję zapłaciłam 20 zł. Dodam jeszcze, że bardzo przyjemny jest ten cały masaż Efektu nie było widać od razu po wyjściu z gabinetu, ale 3 dni ropiały mi oczy a po tych 3 dniach było super ! Poszłam jeszcze raz i skóra jest praktycznie napięta w 100 %. Czy niezbędna będzie systematyka - tego niestety nie wiem.
Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 10:38   #22
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Opadające powieki

Cytat:
Napisane przez Annabelle Pokaż wiadomość
Już odpowiadam na wszystkie pytania. Bardzo dobry efekt widoczny jest już po pierwszej wizycie. Otóż ja byłam na dwóch i jak na razie nie odczuwam potrzeby, by iść więcej. Jestem bardzo zadowolona. Gdy poszłam do pani masażystki, zapisałam się na masaż twarzy i powiedziałam jej, żeby zwróciła szczególną uwagę na opadające powieki. Za 1 sesję zapłaciłam 20 zł. Dodam jeszcze, że bardzo przyjemny jest ten cały masaż Efektu nie było widać od razu po wyjściu z gabinetu, ale 3 dni ropiały mi oczy a po tych 3 dniach było super ! Poszłam jeszcze raz i skóra jest praktycznie napięta w 100 %. Czy niezbędna będzie systematyka - tego niestety nie wiem.
Dzięki bardzo Właśnie tak się zastanawiałam o jaki masaż prosić.No to teraz musze poszukać jakiegoś salonu w Gdańsku i on nie ukrywam,że to chyba ostatnia deska ratunku
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 15:24   #23
natavi
Raczkowanie
 
Avatar natavi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 97
GG do natavi
Dot.: Opadające powieki

A na czym polega ten masaż? Jakoś nie wydaje mi się, zeby za pomocą samych ruchów dłoni powieki już nie opadały Chodzi mi o to, czy Pani używała jakichś środków do masażu.
natavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 17:22   #24
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Post Dot.: Opadające powieki

Cytat:
Napisane przez natavi Pokaż wiadomość
A na czym polega ten masaż? (...) Chodzi mi o to, czy Pani używała jakichś środków do masażu.
Pani używała tylko swoich rąk No i oczywiście oliwki
Cytat:
Napisane przez natavi Pokaż wiadomość
Jakoś nie wydaje mi się, zeby za pomocą samych ruchów dłoni powieki już nie opadały
No tak jest. Niedowiarkom radzę wypróbować na własnej skórze (bo koszt przecież nie jest aż taki duży ...
Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 11:50   #25
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Opadające powieki

Cytat:
Napisane przez natavi Pokaż wiadomość
A na czym polega ten masaż? Jakoś nie wydaje mi się, zeby za pomocą samych ruchów dłoni powieki już nie opadały Chodzi mi o to, czy Pani używała jakichś środków do masażu.
Dla mnie za to masaże to magia,nimi chyba wszystko mozna.
A co do tego 'jak to działa' to wydaje mi się,że jest to po prostu pobudzenie do pracy tych obszarów,przez co ten tłuszczyk się po prostu rozkłada.

Annabelle,mam do Ciebie jeszcze jedno pytanko - czy już wiesz czym było to spowodowane?Czy to po prostu tak samo z siebie?

Dzisiaj idę na pierwszy masaż,chociaż pani mnie zapewniała,że po jednej wizycie napewno nie będzie żadnych zmian.Zastanawiam się jaki musi być odstęp pomiędzy takimi masażami Boję się,że znowu się napalam niepotrzebnie.No nic,zdam relację jak zauważę jakieś zmiany;]
Pozdrawiam
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 15:02   #26
natavi
Raczkowanie
 
Avatar natavi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 97
GG do natavi
Dot.: Opadające powieki

Pisz, pisz Marthusiu, czekamy
natavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 15:08   #27
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Opadające powieki

hmm ja tez mam cos takiego, skora troche opada mi na powieki, ale szczerze mowiac jestem w szoku, ze jakos to mozna zdiagnozowac ze tak sie wyraze myslalam, ze tak po prostu moja twarz jest uksztaltowana i ze to naturalne.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 20:19   #28
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Opadające powieki

Dzisiaj byłam u masażystki i pooglądała mnie i w sumie mówiła,że aż tak tego nie widać,ale wiadomo - ja widzę! no i jestem po pierwszym masażu limfatycznym.Wiadomo,nara zie nic nie widać;-) masaż w miarę przyjemny,strasznie delikatny.Buźka po nim ładnie wyglada.Jutro idę na kolejny,masażystka tak zaleciła,że najlepiej będzie dzień po dniu.Narazie tyle z pamiętnika;-)

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
hmm ja tez mam cos takiego, skora troche opada mi na powieki, ale szczerze mowiac jestem w szoku, ze jakos to mozna zdiagnozowac ze tak sie wyraze myslalam, ze tak po prostu moja twarz jest uksztaltowana i ze to naturalne.
Bo to w sumie często jest po prostu 'uroda'.Ja mam ten 'drobiazg' po mamusiTyle,że jeszcze zależy jak się to komu rozłoży - u mnie górna powieka jest mała,przez co ciężar bardziej opada,a u mamusi poduszeczki są ładnie rozłożone.
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 17:38   #29
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Opadające powieki

Ja tego nie mam (właściwie miałam) z "urody". Bo mi powieki zaczęły opadać tak ok. pół roku temu. W sumie bez przyczyny
Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 05:59   #30
natavi
Raczkowanie
 
Avatar natavi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 97
GG do natavi
Dot.: Opadające powieki

Cytat:
Napisane przez Annabelle Pokaż wiadomość
Ja tego nie mam (właściwie miałam) z "urody". Bo mi powieki zaczęły opadać tak ok. pół roku temu. W sumie bez przyczyny
Mi dokładnie tak samo.
natavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-15 13:45:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:15.