Klej do rzęs.! który jest najlepszy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-15, 19:54   #1
Carla_V
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ruda śl
Wiadomości: 5
Question

Klej do rzęs.! który jest najlepszy?


Witam,
od dluzszego czasu przedłuzam i zageszczam rzesy metodą 1;1.. klej ktory kupialm razem z zestawem byl dobry( kleij mocno i szybko, konststencja byla glutowata) niestety mi sie skonczyl i postanowilam na allegro kupic inny....ten ktory kupilam jest do dupy! nie klei i sama woda z nigo jest!
Koles same glupoty wypisywal na jego temat! ze nie zostawai bialych sladow po wyschnieciu, od3 do 5 sekund i wysycha.....itp.
nie chce kolejny raz kupic G.
Prosze o pomoc
Carla_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 22:06   #2
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Klej do rzęs.! który jest najlepszy?

Nie rozumiem tresci Twojego postu. Przedluzasz sobie sama rzesy?

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-08-15 o 22:08
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 22:40   #3
madziasta88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Dot.: Klej do rzęs.! który jest najlepszy?

Witam
Dolaczam sie do pytania, tez poszukuje dobrego, szybkoschnacego kleju
madziasta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 14:21   #4
Carla_V
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ruda śl
Wiadomości: 5
Dot.: Klej do rzęs.! który jest najlepszy?

poprostu szukam dobrego kleju.
sama sobie przedluzyc nie dam rady.wiadomo
Prosze o szybką odpowiedz bo mam kilka lasek na przedłuzanie rzes i nie chce ich przesuwac..
Carla_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 20:47   #5
_o_n_a_
Przyczajenie
 
Avatar _o_n_a_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: K-ów
Wiadomości: 23
Dot.: Klej do rzęs.! który jest najlepszy?

DUO (do kupienia w Inglocie) kosztuje bodajże 23 zł (14gram)
__________________
_o_n_a_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 13:50   #6
malina_22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Klej do rzęs.! który jest najlepszy?

Kochana! Nad czym się w ogóle zastanawiasz?
Przedłużam rzęsy od prawie dwóch lat i wypróbowałąm mnóstwo wynalazków, ale najlepszy okazał się "czarny Ultra Plus" z secret lashes! Trzyma do 12 tygodni i jeszcze ani razu się na nim nie zawiodłam. Nie wiem, czy można go kupić normalnie w jakiejś hurtowni, ja zamawiam z: http://www.secretlashes.pl/shop/cate...?id_category=7 . Polecam wszystkim, którzy nie chcą się rozczarować!
malina_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 10:45   #7
mitianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 10
Dot.: Klej do rzęs.! który jest najlepszy?

ja równiez polecam kleje z secret lashes! zalezy od poziomu zaawansowania są szybko i wolno schnące.
mitianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 08:23   #8
angelfree
Przyczajenie
 
Avatar angelfree
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 12
GG do angelfree
Dot.: Klej do rzęs.! który jest najlepszy?

witajcie Drogie Panie.Ja mam pytanie odnośnie kleju do przedłużania rzes metoda 1;1.
kilka msc temu robiłam kurs na produktach NOUVEAU lASHES ,bardzo znana marka ale tez bardzo drogie produkty.
Niestety w ofercie posiadają tylko jeden rodzaj kleju i jest on długo schnący 3-5 sec,bezzapachowy.

Skuszona dobrymi opiniami kupiłam klej z SL.ULTRA PLUS czarny 2-3 sec.Faktycznie ,klej bardzo ładnie się rozprowadza,szybko schnie ,nie pozostawia grudek...ale ten zapach..OMG.szczypie w oczy niczym cyjanopan albo super glu w dodatku remover z tej samej firmy...to jakiś koszmar.Wogóle nie chce usuwać tego kleju.

pytanie;czy znacie jakies dobre kleje w rozsadnej cenie,takie ,które nie szczypią w oczy?
angelfree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 16:50   #9
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: Klej do rzęs.! który jest najlepszy?

a czy powie mi któraś z was :
jaki jest klej najlepszy do sztucznych rzęs w pasku (NIE kępki) taki co trzyma tylko JEDEN DZIEŃ ?
zależy mi na takim do sesji a nie chcę potem tak chodzić na co dzień bo wiadomo te w pasku wyglądają dosyć sztucznie
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 16:30   #10
olkaloczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 42
Dot.: Klej do rzęs.! który jest najlepszy?

Witam mam zamiar zabrać się za przedłużanie rzęs metodą 1:1. Znalazłam już nawet zestaw startowy z firmy Black Lashes. Używała może któraś z was produktów tej firmy?
olkaloczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 11:26   #11
eye_lashes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Klej do rzęs.! który jest najlepszy?

Ja od roku używam Ultra Plus z Secret Lashes i to jedyny na którym mogę pracować, wcześniej pracowałam na Ultra Bonding (fioletowa, czasem różowa nakrętka) przed dłuższy czas ale nie wiem co się z nim stało bo od pewnego momentu przestał trzymać rzęski i klientki się zaczęły skarżyć po tygodniu, że tracą tylko przedłużone rzęsy.
eye_lashes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-17, 13:11   #12
OliG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 59
Dot.: Klej do rzęs.! który jest najlepszy?

Cytat:
Napisane przez angelfree Pokaż wiadomość
witajcie Drogie Panie.Ja mam pytanie odnośnie kleju do przedłużania rzes metoda 1;1.
kilka msc temu robiłam kurs na produktach NOUVEAU lASHES ,bardzo znana marka ale tez bardzo drogie produkty.
Niestety w ofercie posiadają tylko jeden rodzaj kleju i jest on długo schnący 3-5 sec,bezzapachowy.

Skuszona dobrymi opiniami kupiłam klej z SL.ULTRA PLUS czarny 2-3 sec.Faktycznie ,klej bardzo ładnie się rozprowadza,szybko schnie ,nie pozostawia grudek...ale ten zapach..OMG.szczypie w oczy niczym cyjanopan albo super glu w dodatku remover z tej samej firmy...to jakiś koszmar.Wogóle nie chce usuwać tego kleju.

pytanie;czy znacie jakies dobre kleje w rozsadnej cenie,takie ,które nie szczypią w oczy?
Proponuje zostać przy dobrej firmie,ja pracuje na Lash Perfect.Też wczesniej próbowałam tańszych ale jednak wole wyższą półkę,nie muszę się tłumaczyć klientce ze za jakiś czas nie będzie wyglądała jak królik bo przyznacie dziewczyny ,że większość pań ma czerwone oczy jak używacie w/w firmy.
Każdy pracuje na czym chce jednym odpowiada to innym co innego-ja już znalazłam. Ja jestem zadowolona bo szybko się pracuje i bez problemów,więc warto dołożyć tym bardziej ze nie jest to jakaś zawrotna róznica w cenie np.kleju
OliG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 22:11   #13
oregon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 10
Dot.: Klej do rzęs.! który jest najlepszy?

Ja to się tylko zastanawiam, dlaczego klej SL (czyli blink) kupiony w Polsce po otwarciu ma ważność 3 miesiące, a kupiony w Niemczech ma ważność 6 miesięcy...
oregon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 10:02   #14
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: Klej do rzęs.! który jest najlepszy?

Cytat:
Napisane przez OliG Pokaż wiadomość
Proponuje zostać przy dobrej firmie,ja pracuje na Lash Perfect.Też wczesniej próbowałam tańszych ale jednak wole wyższą półkę,nie muszę się tłumaczyć klientce ze za jakiś czas nie będzie wyglądała jak królik bo przyznacie dziewczyny ,że większość pań ma czerwone oczy jak używacie w/w firmy.
Każdy pracuje na czym chce jednym odpowiada to innym co innego-ja już znalazłam. Ja jestem zadowolona bo szybko się pracuje i bez problemów,więc warto dołożyć tym bardziej ze nie jest to jakaś zawrotna róznica w cenie np.kleju
Dokładnie. Pracuję ponad 3 lata na klejach Lash Perfect i nigdy nie było problemów.Koleżanki co jakiś czas szukają tańszych substytutów i zawsze kończy się tak samo,wyrzuciły pieniądze w błoto ,straciły klientki bo nie zawsze klientka zareklamuje tylko idzie gdzieś indziej, a ostatecznie zamawiam dla nich klej w Lash Pefect.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 10:31   #15
Siwia
Przyczajenie
 
Avatar Siwia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 15
GG do Siwia
Dot.: Klej do rzęs.! który jest najlepszy?

chciałabym ponowic wątek, ponieważ tez zastanawiam się nad klejem do rzes , mocnym i trwalym który nie uczula.. może ktos cos powie mi na temat Wonder lashes?? ceny maja calkiem wysokie ale czy kleje skuteczne?
Siwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 15:12   #16
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: Klej do rzęs.! który jest najlepszy?

Cytat:
Napisane przez Siwia Pokaż wiadomość
chciałabym ponowic wątek, ponieważ tez zastanawiam się nad klejem do rzes , mocnym i trwalym który nie uczula.. może ktos cos powie mi na temat Wonder lashes?? ceny maja calkiem wysokie ale czy kleje skuteczne?

też jestem ciekawa klejów wonder lashes. a jak z rzęskami? jak się ma podkręcenie WL w porownaniu z Secret Lashes? slyszalam ze 'C' od WL to takie trochę 'B' od SL.
będę wdzięczna za jakieś wskazówki
__________________
gavra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 14:04   #17
olinkanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Klej do rzęs.! który jest najlepszy?

Jaki jest najlepszy klej do rzęs antyalergiczny ?
olinkanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 16:58   #18
los_magdos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 12
Dot.: Klej do rzęs.! który jest najlepszy?

Jeszcze nie trafiłam na dobry antyalergiczny ;/ zawsze jest jakieś ale ;(
los_magdos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 18:52   #19
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Klej do rzęs.! który jest najlepszy?

Kleje dla alergików mają to do siebie że są kiepskie:/
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 15:20   #20
dotlashes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 6
Dot.: Klej do rzęs.! który jest najlepszy?

Chciałam trochę odświeżyć wątek.
Czy któraś z Was dziewczyny pracowała na Blink Ultra Plus.
Do tej pory używałam HS-5 i byłam zadowolona. Tym razem wybór padł na Ultra Plus przy składaniu zamówienia rzęs i nie wiem czy się nie rozczaruję.
Pozdrawiam
dotlashes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 09:52   #21
niesmacznaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Klej do rzęs i nie tylko

Hej dziewczyny, ja mam pytanie dotyczące doklejania rzęs ogólnie. Trochę juz poszperałam, ale nie umiem znaleźć nic na temat dobrego zestawu startowego (nie chce kupować produktów osobno, bo nie raz wiąże się to z dodatkowymi opłatami za przesyłki)

Myślałam o czymś takim: http://www.secretlashes.pl/shop/prod...id_product=112

Polecacie, czy odradzacie ? Mam kilka znajomych, które chwalą produkty Secret Lashes stąd pytanie akurat o ten zestaw. Poza tym, wy też przychylnie wypowiedziałyście się na temat kleju do rzęs z SL Wiadomo, jak już wydawać tyle kasy to lepiej upewnić się, że warto

Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc
niesmacznaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 00:17   #22
dotlashes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 6
Dot.: Klej do rzęs.! który jest najlepszy?

Ogólnie odradzałabym kupno zarówno tego jak i wielu innych zestawów startowych dla stylistek rzęs. Mimo, że bardzo lubię produkty SL tego zestawu osobiście bym nie kupiła.
W takiej cenie możesz skompletować bardzo dobry zestaw na początek i to z przesyłkami powiedzmy z 3 różnych firm .
Po pierwsze skłaniałabym się do rzęs na pasku- moim zdaniem są wygodniejsze i szybsze w aplikacji.
Po drugie zamiast dwóch grubości rzęs J kupiłabym jedną wiecej profilu B powiedzmy 15mm.
Po trzecie kleje są w ogromnych pojemnościach które wątpię, że zużyjesz, gdyż klej przeważnie nadaje się do wyrzucenia po 3miesiacach od otwarcia a z własnego doświadczenia wiem, że i z tym różnie bywa.
Po 4 -kolorowe rzęsy na początek są myśle zbędne ale jak chcesz to można kupic mixa z kilku kolorow w cenie jednej paletki.
Kolejny minus to brak clinera- oj nie ładnie, nie ładnie
Całkowicie wyrzuciłabym czarna kredkę i mascare ( nie podzielisz jedna wszystkich swoich klientek) zbędny wydatek.
Remover polecam w żelu- nie spłynie do oczka w razie co a taśmę medyczną kupisz za złotówkę w każdej aptece choć tu też jest ale bo taśma podklejana pod oczko też może zrobić kuku wiec lepiej kupić troszkę wiecej płatków bez farfocli (lint free)

Dużymi plusami w tym zestawie są na pewno dobrej jakości rzęski, klej ultra plus tez bardzo dobry a resztę "odrobikę" bym zmodyfikowała

Chętnie pomogę Ci złożyc taki zestawik jesli chcesz
dotlashes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 15:52   #23
yenna89
Przyczajenie
 
Avatar yenna89
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 24
Dot.: Klej do rzęs.! który jest najlepszy?

Dziewczyny, czy któraś z Was może polecić klej do rzęs dla alergików, który trzymałby rzęsy na miejscu 3-5 tygodni?
__________________

Razem od: 19.11.2010
Zaręczeni: 24.02.2013
Ślubujemy: 13.09.2014

yenna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 18:30   #24
Honata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2
Dot.: Klej do rzęs.! który jest najlepszy?

Dziewczyny gdzie kupujecie ten klej z SL? Bo ja nie mogę załadować ich oficjalnej strony ;(
Honata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 15:01   #25
justi0206
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: Klej do rzęs.! który jest najlepszy?

czesc wlasnie mam ten sam problem co kolezanka i tez nie wiem jak skompletowac zestaw bo obilo mi sie o uszy ze kupujac zestaw to pieniazki wyrzucone po czesci w bloto czy kolezanka DOTLASHES pomogla by mi takze skompletowac taki zestaw dodam ze na rzesach i na kleju nie chcialabym oszczedzac
justi0206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 11:23   #26
palma_kokosowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 97
Dot.: Klej do rzęs.! który jest najlepszy?

zdecydowanie DUO, ale ten biały, który wysycha i staje się przezroczysty. czarny nie jest taki dobry
palma_kokosowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 14:50   #27
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Klej do rzęs.! który jest najlepszy?

Cytat:
Napisane przez palma_kokosowa Pokaż wiadomość
zdecydowanie DUO, ale ten biały, który wysycha i staje się przezroczysty. czarny nie jest taki dobry
potwierdzam, testowałam wiele (m.in. sesje zdjęciowe) i najlepszy jest biały DUO (można go kupić w MACu, Inglocie najtaniej jednak w internecie)
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 09:57   #28
annalashes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Klej do rzęs.! który jest najlepszy?

Cytat:
Napisane przez malina_22 Pokaż wiadomość
Kochana! Nad czym się w ogóle zastanawiasz?
Przedłużam rzęsy od prawie dwóch lat i wypróbowałąm mnóstwo wynalazków, ale najlepszy okazał się "czarny Ultra Plus" z secret lashes! Trzyma do 12 tygodni i jeszcze ani razu się na nim nie zawiodłam. Nie wiem, czy można go kupić normalnie w jakiejś hurtowni, ja zamawiam z: http://www.secretlashes.pl/shop/cate...?id_category=7 . Polecam wszystkim, którzy nie chcą się rozczarować!
Klej Ultra X - Uwaga !!! . Zakupiłam klej Ultra X z Secret Lashes . Pracowałam na nim dosłownie 3 tyg dbając o jego przechowywanie.Po powyższym czasie z dnia na dzień przestał wiązać . Podczas aplikacji, która była koszmarem ponieważ z niewiadomego powodu wachlarzyki nie chciały w ogóle łapać się naturalnej rzęsy . Po ok dwóch godzinach zauważyłam , że kropla kleju , którą wylewałam sobie na miejsce na klej nadal była w postaci wodnej . Okazało się , że klej przestał być klejem , zrobiła się z niego dosłownie woda . Dwa dni wcześniej zauważyłam już trudności w jego nakładaniu , ale pomyślałam, że to wina rzęs klientki , które najprawdopodobniej miała pozamykane łuski rzęs ponieważ przywiązują dużo uwagi podczas przygotowywania rzęs do aplikacji , a teraz już wiem , że to była wina kleju , który utracił swoje właściwości . Po tygodniu ta klientka zadzwoniła do mnie , że wypadło jej trochę rzęs , nakazałam jej pilnie przyjechać do mnie . Na miejscu okazało się , że nie tylko wypadło jej trochę rzęs to jeszcze reszta skleiła się w jeden wielki grud co skutkowało podczas ściągania wypadnięciu wielu jej naturalnych rzęs . Myślałam, że umrę .... Uważajcie podczas zakupu być może jakaś felerna partia ,ale ja już nie zaryzykuje i osobiście- Ultra X NIE POLECAM !!!!!

Edytowane przez annalashes
Czas edycji: 2016-04-04 o 12:32 Powód: Błąd w nazwie kleju
annalashes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 06:01   #29
kozik262
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 51
Dot.: Klej do rzęs.! który jest najlepszy?

Żona kupiła jakiś klej w Naturze na promocji. Ma od kilku dni sztuczne rzęsy doklejone, kleju nie widać a rzęsy ładnie się trzymają.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2016-05-04 o 12:39 Powód: Usunięcie linka
kozik262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 09:14   #30
sunsun1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 109
Dot.: Klej do rzęs.! który jest najlepszy?

A jakis dobry klej dla alergików? kuzynka chce przedluzyc rzesy, ale boi sie uczulenia, znajoma ktora sie tym zajmuje powiedziala ze moze zrobic jej na wlasna odpowiedzialnosc, wiec szukamy kleju
sunsun1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 14:20:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.