trądzik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-06, 10:52   #1
Eluuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 22
GG do Eluuu

trądzik


Byłam u kosmetyczki na oczyszczaniu cery i mówiła mi, abym przez kilka dni po zabiegu myła twarz zwykłym szarym mydłem. Na stronach wizażu przeczytałam, że przy takiej cerze nie powinno używać się mydła. To jak to w końcu jest?
A tak na marginesie to mam już dosyc walki z trądzikiem (mam 24 lata), czy powinnam iść do dermatologa? Pomóżcie!!!
Eluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-06, 11:33   #2
emka66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 74
GG do emka66
Re: trądzik

Ela napisał(a):
> Byłam u kosmetyczki na oczyszczaniu cery i mówiła mi, abym przez kilka dni po zabiegu myła twarz zwykłym szarym mydłem. Na stronach wizażu przeczytałam, że przy takiej cerze nie powinno używać się mydła. To jak to w końcu jest?
> A tak na marginesie to mam już dosyc walki z trądzikiem (mam 24 lata), czy powinnam iść do dermatologa? Pomóżcie!!!

Polecam super stronkę na temat trądziku:

http://www2.pwsz.krosno.pl/~henroz/P...2002_links.htm
emka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-07, 23:03   #3
fruziaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 4
Re: trądzik

strona polecona przez Ciebie jest rzeczywiscie bardzo dobra, polecam
fruziaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-07, 23:14   #4
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: trądzik

mi dermatolodzy nigdy nie pomogli, a wręcz przeciwnie .
też mam 24 lata, dużo fajnych blizn potrądzikowych, zaskórniaczków mało, ale dużo białych zaskórniaków (dyskutujemy o nich właśnie na innym wątku) oraz sporadycznie większe, ropne niespodzianki, oraz oczywiście przesuszona tłustą cerę do kompletu. Niedalej jak dziś rano mówiłam mojemu chłopakowi, że nienawidze sowjej skóry

z moich ostatnich odkryć: Benzacne tonik. Na mnie naprawde zdziałał cuda, był łagodny ale niezwykle efektywny. Polecam go kazdemu. Przez cały okres stosowania, raz na jakiś czas, na noc, wysmarowałam się też żelem z tej firmy. Oba sa śmiesznie tanie, a bardzo (szczególlnie tonik) skuteczne.

W dermatologów już nie wierze, nie wiem, moze miałam pecha. Ostatnio planuję skoncentrowac czas i energię na gabinetach kosmetycznych, bo chyba naprawde sa skuteczniejsze
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-08, 12:07   #5
Eluuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 22
GG do Eluuu
Re: trądzik

Moja cera wygląda bardzo podobnie do opisywanej przez Ciebie joannea, ale na mnie benzecne kompletnie nie działa, używałam go już dawnoo temju i nawet dosyć długo i nic. Ale za to byłam dzisiaj u dermatologa. Bardzoo sie przejął moją cerą i zapisał kilka leków zewnętrznie do smarowania. Powiedział, że po dwóch tygodniach powiinny już nie pojawiać się nowe zmiany, a po miesiącu powinna być poprawa. No cóż zobaczymy. Jak nie to: Witaj doktorku ponownie.
Eluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.