I ja Was proszę o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-08, 10:01   #1
gaga0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4

I ja Was proszę o pomoc


Od kilku miesięcy jestem mama. Przebywam obecnie na urlopie wychowawczym, jednakże od nowego roku zakładam swoją firmę. Jest to kolejny etap w moim zyciu wiec chciałabym zacząć go od zmiany swojego wizerunku.
Chciałabym po pierwsze zmienic swoja fryzurę, może kolor włosów. Nie mam za dużych możliwości poniewać włosy scianam na krótko, poza tym nie sa zbyt bujną czupryną.
Kolejnym etapem jest makijaż, zazwyczaj uzywałam brązów, fioletu...ale moze odpowiada mi rownież inna paleta barw, tylko ja nie zdaję sobie z tego sprawy
Zdjęcia sa bez makijazu.
Może wypowiecie się tez na temat ubioru. Muszę wymienic garderobę gdyż po urodzeniu syna zmieniłam rozmiar na większy Sądze ze za szybko do swojego poprzedniego nie wrócę. Co Waszym zdaniem bedzie do mnie pasować. Lubię ubrania zarówno sportowe jak i kobiece...

czekam na Wasze opinie, sugestie
serdecznie Was pozdrawiam

Agata
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_7797a.jpg (44,6 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_7865a.jpg (46,4 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_7867a.jpg (39,5 KB, 54 załadowań)
gaga0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 10:43   #2
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: I ja Was proszę o pomoc

Jeśli chodzi o paletę kolorów, którymi możesz sie malować, to do brązowych oczu pasują najbardziej wszelkie odcienie zimne -szarości, błękity, fiolety. Brąz do brązu raczej nie polecam.
Z włosami zrobiłabym tak. zafarbowała na jakiś wyrazisty kolor, ciemną czekoladę, intensywny brąz ewentualnie bardzo jasny platynowy blond (w zależności w jakiej kolorystyce czujesz się najlepiej) zapuściła jeszcze ze 2-3cm i mocno nastroszyła, jakiś artystyczny nieład z tyłu
Albo coś takiego:

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=1056207

To, tylko inny kolor i bez grzywki w takim kształcie:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=1079465

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=3761898

Ogólnie o taka stylistykę mi chodzi. Na pewno taka fryzurka doda Ci pazura (więcej fryzur znajdziesz na forum fryzjerskim )

Co do ubioru, to się nie wypowiem, bo z tego co widzę na zdjęciach mam zupełnie inny styl ubierania się niż Ty. Poza tym najpierw powinnaś dobrać kolor włosów, dopiero potem kolekcjonować nową garderobę, żeby się nie gryzło
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 11:12   #3
gaga0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4
Dot.: I ja Was proszę o pomoc

Kolor - czekolada bardzo mi się podoba, od jakiegoś czasu mam już ochotę na taki kolor, ale nie miałam odwagi jeszcze zaryzykować.
fryzury sa super, rzeczywiście pora chyba zapuscić trochę włosy i oddac się w ręce dobrego fryzjera...
gaga0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 12:56   #4
Migotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Migotka81
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 716
Dot.: I ja Was proszę o pomoc

Witam oto moje propozycje co do fryzurki widze Cie w ciepłych kolorkach zrezygnowałambym z jasnego blondu chyba ze cos w stylu jak na jednym ze zdjec z pasemkami blond i według mnie w takiej fryzurce i kolorku było by Ci do twarzy ale załaczam jeszcze dwie propozycje tyle tak na szybkiego, własnie moj mały bąbel sie budzi wiec moze pozniej jeszcze napisze mam nadzieje ze któraś sie spodoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzury259 copy.jpg (22,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury374 copy.jpg (21,8 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury989 copy.jpg (24,5 KB, 24 załadowań)
Migotka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 13:22   #5
cheshire-cat
Zadomowienie
 
Avatar cheshire-cat
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 149
Dot.: I ja Was proszę o pomoc

Zdecydowanie zapuść włosy, krótka fryzura wg mnie nie pasuje do Twojej sylwetki. Postawiłabym na jednolity naturalny kolor, byłabym za ciemnym.

Myślałaś o soczewkach kontaktowych? Moim zdaniem takie oprawki zupełnie Ci nie pasują, a w połączeniu z fryzurą dają 'męski' efekt.
cheshire-cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 19:06   #6
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: I ja Was proszę o pomoc

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5728878 dokladnie o tym pomyslalam wchodzimy na te same katalogi z fryzurami ;P

ta fryzura bardzo zi pasuje ... nie potrzebna jest do niej gestosc wlosow bo wystarczy je rozstrzepac kolor taki jak na zdjeciu pasuje do ciebei i brwi wiec wyglada naturalnie

co do ubioru ?!! hmmm ... jestes narazie zwolniona z pracy wiec nic sobie nie kupuj u ciebie wystarczy brzuch po ciazy zlikwidowac wszytsko inne jest super ... wejdz na Fitness i poszukaj watku brzuch po ciazy jak nie znajdziesz to zaloz watek dziewczyny ci pomoga jak bedzie sie zblizac koniec urlopu to wybiesz sie na zakupy bez sensu kupowac teraz wiadomo p[rzy dziecku samym mozesz spalic ze 2 cm wiec radze najlepeij poczekac

moim zdaniem takze ubierasz sie postarzajaco ... wejdz na moda i poczytaj o poradach przy ubieraniu do odowiednich figur
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 10:21   #7
gaga0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4
Dot.: I ja Was proszę o pomoc

Dziewczyny dzięki za podpowiedzi, rzeczywiście coś z tego wybiorę...
Jeśli macie jeszcze jakieś sugestie do tego jak powinnam się ubierać byłabym wdzięczna...chciałabym trochę na wiosnę pokazac kobiety we mnie...
gaga0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-12, 13:16   #8
PoisonQueen
Raczkowanie
 
Avatar PoisonQueen
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 427
Dot.: I ja Was proszę o pomoc

Dziewczyny mają racje, SOCZEWKI KONTAKTOWE!

Pozatym ja na Twoim miejscu zapuściłabym włosy i zafarbowała na jednolity kolor.

Co do ubrań: Spódnice do kolan, sweterki w żywych kolorach, lniane spodnie i kolorowe bluzeczki ( :
PoisonQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 14:59   #9
ewelinka212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 13
Dot.: I ja Was proszę o pomoc

nie jestem specem
czy może masz tłusta cerę? byc moze tak wyszło zdjęcie.
warto moim zdaniem zadbac o cere jest ładna i bez żadnych niedoskonałości ale przy makijażu nakładaj podkład o tej samej tonacji(może tak pada swiatło na zdjeciu szyja wydaje sie jasniejsza)a na podkład konieczny jest puder sypki rozśwetlający nieraz oglądam to w telewicji że błedem jest sam fluid bo on sie marze i łatwo natłuszcza przez cere wiec dopry puder roświtlający nada barwu i ja uzywała bym różu opalizujacego
fryzura
wiesz co masz 33 lata to taki wiek kiedy trzeba dać światu do zrozumienia że jesteś szczesliwa naturalna mama i nie potzrebujesz niczego co na siłe ci lat odejmie a bron boże doda tylko naturalnie i z klasą- dlatego propozycje koleżanek co do czerwieni na głowie wydaja mi sie chybione nie potrzebujesz udowadniac ze jestes szaloną mamuśka tylko dziewczyna naturalna i zadbana więc kolor chyba to ala wysłala zdjęcie z pieknym cięciem i naturalnie wygladajacą fryzura ten kasztan z miodowym chyba zdj.1
moim zdaniem kolory cieplejsze do tej karnacji więc nie naturalne brązy a raczej jesienna paleta barw nie czerwienie nie rudości a piękne herbaciano miodowe włosy może jak na tym zdjęciu od nasady i partiami przyciemnione! okulary masz takie za błyszczace nie widać ciebie z za tych ramek jezeli to do czytania lub okazjonalnie to ok ale na codzień doradziłabym takie które uwydatnia twoja urode i tawrz niż zamaskują( moze wydac sie to dziwne ale mysle ze to buzia jest najważniejsza przy kazdym kontakcie z ludzmi i to o nie nalezy zadbać na poczatek a potem o ciuch czy inne wiec odłoń buzie bo takie oczy masz ładne i brwi tez warto podkreślic zawsze to mówie to one nadaja charakter twarzy to one moga nadac delikatnosci czy surowości widze masz zdbane i chyba regulujesz wiec przy okazji makijazu jeżeli tyszyjesz rzęsy spróbuj tez juz wytuszowanym pędzelem przeciagnąc po brawiach delikatnie to nada im wyrazy( nie malowac linii sztucznych na brwiach dziewczyne!!!! żadnych cyrklowych łuków to poniżej krytyki)
wiesz co jeżeli jestes taka zasmucona w życiu jak na tych zdjęciach to czas to zmienić a jezeli jestes szczesliwa to pokazuj to całemy światu jesteś mama i jestes piekna i o!
co do ciuchów to trudno powiedziec czy to na zdjeciu to domowe ubranko czy takie do pracy wizytowe....jestes drobna na górze mysle ze masz figure gruszki powiem jedno jest masa fajnych tuniczek sukienko tuniczek, takich do getrów i dzinsów mozna sie fajnie i modnie ubrac może wejdz na jakąs strone www i wybierz zdjecia ubrań które ci sie podobaja wtedy bedziemy wiedzic cos o twoim guście i pogadamy inaczej nie masz sie czego wstydzić wiele kobiet chciało by tak po ciązy przybrać na wadze jak ty1 bo bywa gorzej co nie znaczy ze trzeba wszystko nagle zmienic o 180 stopni tylko stopniowo wypracowac jakis własny styl
ech jak zwykle trajkota ze mnie
pozdrawiam i ciesz sie macierzynstwem
ewelinka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 15:25   #10
gaga0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4
Dot.: I ja Was proszę o pomoc

Dzięki wielkie za słowa które głęboko sobie wzięłam do siebie... masz rację powinnam sie cieszyc macierzyństwem, a ja taka zgaszona ostatnio... moze to jesien i nadchodząca zima tak na mnie wpływa
Co do fryzury - najbardziej podoba mi sie wlasnie ta, która i ty wybrałaś...dlatego dopiero do fryzjera wybierę sie wiosną. Przez zimę podkuruję włosy, zapuszczę i pójde ze zdjęciem do ścięcia.
Okulary niestety do ciągłego noszenia. Z racji ciągłego wstawania do dziecka w nocy zainwestowałam w okulary. Myslicie, ze tylko kolor ich jest nieodpowiedni czy kształt również??
Być może wiosną zacznę nosic soczewki tak byłoby wygodniej.
Z figura największy mam problem z talią. Do zrzucenia 12 cm. Od tygodnia ćwiczę brzuszki i tak juz zostanie do wiosny.
Ciuszki? podobają mi się różne, raz sportowo, raz bardzo klasycznie...poszukam jakiś zdjęć to wstawię kilka.

Dzięki wielkie za odzew... dajecie mi siłę i motywacje do działania...dobrze ze to zima i można sie opatulic szalem..może na wiosnę rozkwitnę w pełni sił??

pozdrawiam wszystkie Was ciepło
Agata
gaga0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.