proszę o pomoc w metamorfozie:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-23, 22:30   #1
ewelinka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 338

proszę o pomoc w metamorfozie:)


Witam serdecznie,
jestem pod ogromnym wrażeniem porad i metamorfoz jakie się dokonują przy pomocy Wizażanekchciałabym prosić o pomoc w dokonaniu mojej metamorfozy, ponieważ nie wiem od czego zacząć, itp. dodam, że jestem mamą od trzech miesięcy i niestety się zaniedbałam a na dodatek waga ani drgnęła od wyjścia ze szpitala po porodzie, zaś w ciąży przytyłam 25 kg:/
podaję istotne info, żeby określić mój typ kolorystyczny:
1. opalam się na czerwono, później zaś kolor jest hmm szaro-żółty, teraz mam blade lico ale zniszczone ogromną głupotą czy też zbrodnią paroletniego korzystania z solarium((
2. oczy zielone, jasne, oprawa oczu raczej w tonacji ciemnego blondu,
3. piegów na twarzy brak, przebarwień również,
4. skóra jasna, ostatnio ciągle blada z podkrążonymi oczami - uroki macierzyństwa - karnacja chłodna,
5. włosy ciemny blond czy też jasny brąz ale w tonacji "mysiej" farbowane 3 miesiące temu na średni brąz i mega odrosty, włosy się trochę kręcą a raczej wywijają we wszystkie strony i są dosyć mocno wycieniowane,
6. usta czerwone, po użyciu czegoś innego niż pomadka ochronna bezbarwna koloru "krwistego",
7. dobrze czuję się w ciemnych kolorach, zdecydowaną cześć odzieży mam w czarnym kolorze, lubię za to kolorowe torebki
Z góry dziękuję za wszystkie porady, niestety wyglądam na więcej niż swoje 25 lat((
pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 04-09-07_1852.jpg (63,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 07-11-07_1336.jpg (68,7 KB, 37 załadowań)
ewelinka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 08:22   #2
renatakam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 60
Dot.: proszę o pomoc w metamorfozie:)

Moim zdaniem zdecydownie powinnaś mieć grzywkę. Gęstą, na bok, ale nie za krótką. No i kolorek bym zmieniła...wydaje mi się, że ten sprawia, że Twoja cera jest blada, daltego radziłabym coś w cieplejszym odcieniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ddd.jpg (12,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dobdww.jpg (7,7 KB, 9 załadowań)
renatakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 10:08   #3
Red_Dream
Raczkowanie
 
Avatar Red_Dream
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: poludnie
Wiadomości: 339
Dot.: proszę o pomoc w metamorfozie:)

czyli tak- przede wszystkim zadbaj o dobrze matujący i korygujący podkład, do tego jakiś róż dobry aby podkreśić kości policzkowe bo Twoja cera nie wydaje się jednolita i trochę taka... zmęczona.a jak kokretnie wygląda Twoja skóra przez korzystanie z solarium?
fryzura- to napewno warto pomyśleć o dużej metamorfozie... hmh... napewno nie ścinać dużo, zafarbować i przede wszystkim nadać fryzurze ładny kształ, nie zaczesuj raczej do tyłu włosów, a i może dłuższa grzywka na bok?
__________________
W jaki sposób zdrowa dieta zmieniła moje życie:

Red_Dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 11:58   #4
ewelinka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 338
Dot.: proszę o pomoc w metamorfozie:)

otóż po solarium mam zmarszczki okropne:dwie podlużne na czole, "kurze łapaki" oraz zmarszczki przy ustach, takie w miejscach "dołeczków"o przetłuszczającej się cerze już nie wspomne:/oprócz solarium na trądzik stosowane miałam mocne wysuszające dermatologiczne kuracje, niestety było to wtedy, kiedy większość osób z trądzikiem była zachęcana do właśnie takiego mocno wysuszającego + opalanie traktowania tłustej skóry(( o rozszerzonych porach już nie wspomne
ewelinka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.