piękniejsza do soboty-błagam:P - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-17, 15:59   #1
oollcciiaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 46

piękniejsza do soboty-błagam:P


cześć,kochane Wizażanki! umówiłam się z pewnym chłopakiem na randkę w tą sobotę ( tak, z tym,o którym był osobny wątek ) i chciałabym go po prostu olśnić żeby wiedział,że nie pomylił się wybierając mnie spośród milionów hehe:P co mogę zmienić w swoim wyglądzie?? jaki makijaż,fryzurkę,ciuszki proponujecie na pierwszą randeczkę?? zamieszczam swoje foto,może z tego brzydkiego kaczątka da się zrobić łabędzia,jak myślicie?? czekam na Wasze pomysły buziaki!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0066.JPG (83,8 KB, 195 załadowań)
oollcciiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 16:05   #2
joanah
Raczkowanie
 
Avatar joanah
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 405
GG do joanah
Dot.: piękniejsza do soboty-błagam:P

pewnie nie takiej odpowiedzi oczekujesz, ale wydaje mi sie, ze on juz Cie wybral z miliona innych dziewczyn!! i jesli zmienisz sie niespodziewanie to moze Cie nie poznac hehe oczywiscie zartuje! ale jesli zaprosil Cie na randke to znaczy, ze podobasz mu sie taka jaka jestes!! co oczywiscie nie zmienia faktu, ze mozesz zrobic sie na bostwo kobiece sztuczki zawsze pomagaja tylko nie zmieniaj sie zbyt drastycznie pozdrawiam i zycze udanej randki!!
joanah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 16:09   #3
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: piękniejsza do soboty-błagam:P

Gustowne ciuszki , twarzowy makijaż i ładna fryzurka i wszystko bedzie git
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 16:24   #4
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: piękniejsza do soboty-błagam:P

No ja mam podobne zdanie : skoro "wybrał cię" to znaczy, że spodobałaś mu się ty ! A nie jakas inna dziewczyna, którą możesz spróbowac wykreować.
Nie mniej jednak wiem, że takie gadanie pewnie do ciebie nie przemawia.

Myślę więc :
* włosy zostaw rozpuszczone, ewentualnie wymodeluj je lekko - tak jak lubisz (wywiń, odwiń ) - takie kojarzą mi się z natulalnością, wdziękiem i romantyzmem.
* ubierz się w to w czym czujesz się najładniejsza, najzgrabniejsza i najbardziej sexy (błagam niech to nie będzie jednak spódniczka, która przypomina kawałek szmatki i bluzka podobna bardziej do stanika ) - polecam jakieś pastelowe kolorki - nic wyzywającego (myślę, że to nie jest odpowiedni moment aby ukazać mu swoje drugie oblicze wampa )

*Odpowiedni makijaż : moim zdaniem przede wszystkim naturalny :
- wszystkie niedoskonałości zakryj korektorem
- nałóż jakiś lekki podkład
- użyj pudru : rozświetlającego lub brązującego, albo róźu
- możesz też twarz przypudrować pudrem transparentnym
PAMIĘTAJ WSZYSTKO Z UMIAREM, TAK ŻEBY NIE BYŁO TAPETY

- oczy moim zdaniem to cielisty cień, rozświetlone kąciki oczu (patrz makijaże karo-li - ona je zawsze rozświetla ), ewentualnie cienka kreska eyelinerem + tusz do rzęs - jeśli masz ładne rzęsy zrób sobie firanki (zalotne i powalające spojrzenie )

- na usta jakiś soczysty błyszczyk i jesteś gotowa

obowiązkowo też jakiś przyciągający zapach, ładna (nie przeładowna i delikatna) biżuteria pasująca do stroju, jakiś figlarny dodatek (torebka, apaszka, gumka, spinka - nie wiem)

NO I CIEKWY, NIEBANALNY, ŚWIEŻY I POCIĄGAJĄCY WYGLĄD MASZ GOTOWY A I TAK DLA IEGO NAJBARDZIEJ LICZY SIĘ TWÓJ UŚMIECH
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 16:49   #5
oollcciiaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 46
Wink Dot.: piękniejsza do soboty-błagam:P

hmm... przemawiają do mnie Wasze argumenty,drogie Wizazanki,ale jednak czuję pewien niedosyt... wiem,ze naturalnosc powinna byc moim atutem,jednak wydaje mi sie,ze musze cos zrobic,zeby zauwazyl,ze to specjalnie dla Niego pragnę wyglądać po prostu cudownie myślałam właśnie,zeby zrobic sobie lekkie fale na glowie papilotami,taki efekt "artystycznego nieładu":P wlosy czesane wiatrem hehe czekam na wiecej pomyslow
oollcciiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 17:03   #6
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: piękniejsza do soboty-błagam:P

mozesz np. rozswietlic oko przy wewnetrznym kaciku jasnym/bialym perlowym cieniem, albo zrobic jakies kreski brazowa, ewentualnie czarna, lub szara kredka, ladnie wytuszuj rzesy, tu juz cie odkieruje do KWC, i jakis fajny blyszczyk, np. maybelline water shine diamonds liquid albo loreal glam shie. kolorek sama wybierz. wloski wywin na wierzch, ewentualnie zrob sobie fale. czyli mniej wiecej to co napisala rambo...ja bym cie widziala w czarnym kolorze, z jakimis srebrnymi dodatkami, bizuteria. do tego ladne perfumy i usmiech. powodzenia
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 18:16   #7
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: piękniejsza do soboty-błagam:P

wiesz co, tak szczerze to tak sobie myślę : "nie kombinuj dziewczyno "
przed tą randką będzie stres, mimo, że za przygotowania zabierzesz sie dwie godziny wczesniej to i tak nie zdazysz ... itd lepiej żebyś nie musiała 15 minut przed wyjściem myć głowy od nowa - bo ci fale nie wyszły

Myslę, że on zauważy, że wyglądasz pięknie. Wystarczy, że wszystko będzie do siebie pasować, ładnie podkreślisz swoje atuty zatuszujesz wady itd.
Uśmiechaj się pięknie - to wystraczy żeby zwalić go z nóg (naprawdę ... sprawdzony sposób )
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-17, 21:31   #8
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: piękniejsza do soboty-błagam:P

Bądź sobą... nie zmieniaj nic w sobie na siłe. Żadnych nowych makijaży, ciuszków w które byś sie nie ubrała itp a spotkanie na pewno się uda.

Życze miłej randki i oczywiście prosimy w sobote zdać nam relacje ze wszystkimi szczegółami

Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 21:51   #9
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: piękniejsza do soboty-błagam:P

może spodoba Ci sie fryzurka na zdjęciu poniżej,myśle że nie bedziesz miała problemu z jej ułożeniem,jest lekka i dziewczęca,makijaż też delikatny i rozświetlający co to ubrania to postawiłabym na elegancję ale w lużnym wydaniu,powodzenia
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 09:30   #10
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: piękniejsza do soboty-błagam:P

Kiya ma rację - ta fryzurka będzie idealna. A żeby go olśnić powinnaś mieć przede wszystkim dobre samopoczucie - nikt tu o tym nie pisze, ale uważam, że powinnaś sobie zafundować pachnącą i relaksującą kąpiel. Zrób sobie masaż pachnącym balsamem, pomaluj paznokcie, wycisz się To podziała lepiej niż wszelkie metamorfozy!!!
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 18:39   #11
joanah
Raczkowanie
 
Avatar joanah
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 405
GG do joanah
Dot.: piękniejsza do soboty-błagam:P

wydaje mi sie, ze jesli chlopak jej sie podoba to na pewno bedzie miala dobry humor w trakcie spotkania tylko zeby nerwy nie zzarly... :P
joanah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.