co ja mam ze soba zrobić?:( pomozcie;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-03, 15:10   #1
klaudiaa
Zakorzenienie
 
Avatar klaudiaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 039

co ja mam ze soba zrobić?:( pomozcie;)


(NIE PATRZCIE NA MOJE WLOSY NA TYCH ZDJECIACH, GRZYWKA)


hej dziewczyny.. co ja mam ze soba zrobic? musze jak najszybciej isc do fryzjera a zupelnie nie mam pojecia jak sie sciac aa i zamierzam sobie zmienic kolor wlosow bo ten mi sie nie podoba.. chcialabym miec czarne (juz takie mialam) ale opinie na ten temat sa podzielone (jedni uwazaja ze wygladalam jak trup a inni ze ladnie) jesli nie to jaki kolor by mi pasowal??


ehh.. i jakim moge byc typem kolorystycznym?



1. Jak się opalasz
- dosyć szybko, najpierw troche na czerwono, pozniej na brazowo.. (niektorzy mowia ze na bardziej taki brązowo-oliwkowy kolor)


2. Kolor oczu - ciemne, bez plamek, w ogole moje oczy sa bardzo ciemne i trudno zobaczyc zrenice.. trzeba sie dobrze przyjrzec


3. Piegi - brak


4. Cera - jestem raczej blada, wszystko widac na zdjeciu.. rumienie sie na czerwono


5. Naturalny kolor włosów - szatynką jestem


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) raczej jasny roz..


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze -turkusowy, pomaranczowy, czarny, zielony, brazowy, łososiowy

a które źle podkreślają Twoją urodę? nie podobam sie sobie w rozowym, bialym, czerwonym, bezowym i bordowym() chyba tyle..


pomozcie mile widziane opinie Joey i innych moderatorek



Edytowane przez klaudiaa
Czas edycji: 2006-07-12 o 20:10
klaudiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 16:34   #2
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: co ja mam ze soba zrobić?:( pomozcie;)

Na typach kolorystycznych kompletnie się nie znam, dlatego głosu w tej sprawie brać nie będę i niestety pomóc Ci nie mogę.
Natomiast jeśli chodzi o całą resztę, to ja bym Ci odradzała czarne włoski. Wręcz przeciwnie, rozjaśniłabym je, może jakiś ciekawy balejaż? Czarny kolor naprawdę bym odradzała, myślę, że tak nie będziesz wyglądała tak ładnie jak w jaśniejszej czuprynce, poza tym jak zrobisz się na czarno i będziesz cciała kiedyś siebie w jaśniejszych kolorkach to też będzie problem. Czarny kolorek brrr
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 16:52   #3
kasienka-1990_16
Raczkowanie
 
Avatar kasienka-1990_16
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: województwo lubuskie
Wiadomości: 33
GG do kasienka-1990_16
Hmmm... mogłabyś je lekko rozjaśnic na brązik i zrobić ciemniejsze lub jasniejsze pasemka... oczywiscie to zalezy od Ciebie ale czarnego nie proponujePrzydałoby się tez troszkę odsłonić grzywke z twarzy... np. możesz ją podciąc lub całe włosy pocieniowac ale nie radze skrocać, poniewaz masz okragła twarz...

Możee pokaze Ci uczesania w ktorych moim zdaniem bedziesz ładnie wyglagała, biore pod uwage tez kolor kosmyków

Zapomiałam jeszcze dodac,że przyda Ci się małe opalanko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 02ss_008_main_img_a.jpg (31,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09.jpg (48,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 24_d.jpg (9,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grzywka5.jpg (26,3 KB, 10 załadowań)

Edytowane przez Joey
Czas edycji: 2006-06-03 o 17:11 Powód: post pod postem
kasienka-1990_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 17:17   #4
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: co ja mam ze soba zrobić?:( pomozcie;)

Klaudiaa, masz jeszcze jakieś inne zdjęcia? I co rozumiesz przez "szatyn"? Ciemny blond, jasny/ciemny brąz czy coś jeszcze innego? (Pytam, bo spotkałam się z różnymi, często sprzecznymi, opiniami.) I czy ten kolor wpada w: mysi, słomiany, rudy, miedziany, miodowy, złocisty... ?
Czekam na odpowiedzi
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 17:21   #5
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: co ja mam ze soba zrobić?:( pomozcie;)

Nie zmienialabym koloru włosów na ciemniejszy. Może wycieniowanie końców? Optycznie wyszczupliłoby to twarz. Pobawiłabym się też z różem do policzków.
Zamieszczam link jak malować ciemne oczy http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?threadid=76451

Ps. Śliczny i bardzo pozytywny avatar
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 17:22   #6
klaudiaa
Zakorzenienie
 
Avatar klaudiaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 039
Cytat:
Napisane przez Joey
Klaudiaa, masz jeszcze jakieś inne zdjęcia? I co rozumiesz przez "szatyn"? Ciemny blond, jasny/ciemny brąz czy coś jeszcze innego? (Pytam, bo spotkałam się z różnymi, często sprzecznymi, opiniami.) I czy ten kolor wpada w: mysi, słomiany, rudy, miedziany, miodowy, złocisty... ?
Czekam na odpowiedzi

nie wiem.. musialabym poszukac ale o jakie zdjecia chodzi?

mama mi zawsze powtarzala ze jestem szatynka.. juz nie pamietam jaki mam naturalny kolor wlosow, ale cos miedzy ciemnym blondem a jasnym brazem a z tym "I czy ten kolor wpada w: mysi, słomiany, rudy, miedziany, miodowy, złocisty... ?" to nie mam pojecia nie zwracalam uwagi..

Cytat:
Napisane przez Estella
Nie zmienialabym koloru włosów na ciemniejszy. Może wycieniowanie końców? Optycznie wyszczupliłoby to twarz. Pobawiłabym się też z różem do policzków.
Zamieszczam link jak malować ciemne oczy http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?threadid=76451

Ps. Śliczny i bardzo pozytywny avatar

a ja juz mialam farbowac.. ufff.. nakladam roz, albo rozswietlacz na kosci policzkowe.. dobrze czy zle?


dziekuje za linka


no i za avatar

Edytowane przez Joey
Czas edycji: 2006-06-03 o 17:27 Powód: post pod postem
klaudiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 17:27   #7
klaudiaa
Zakorzenienie
 
Avatar klaudiaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 039
Dot.: co ja mam ze soba zrobić?:( pomozcie;)

Cytat:
Napisane przez kasienka-1990_16
Hmmm... mogłabyś je lekko rozjaśnic na brązik i zrobić ciemniejsze lub jasniejsze pasemka... oczywiscie to zalezy od Ciebie ale czarnego nie proponujePrzydałoby się tez troszkę odsłonić grzywke z twarzy... np. możesz ją podciąc lub całe włosy pocieniowac ale nie radze skrocać, poniewaz masz okragła twarz...

Możee pokaze Ci uczesania w ktorych moim zdaniem bedziesz ładnie wyglagała, biore pod uwage tez kolor kosmyków

Zapomiałam jeszcze dodac,że przyda Ci się małe opalanko


na pewno grzywke musze zostawic bo mam 'troszke' krost na czole..


opalanko.. tylko ze zimno mam isc na solarium?
klaudiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-03, 17:30   #8
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: co ja mam ze soba zrobić?:( pomozcie;)

Cytat:
Napisane przez klaudiaa
nie wiem.. musialabym poszukac ale o jakie zdjecia chodzi?
Zrobione w świetle dziennym, najlepiej z naturalnym kolorem włosów.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 17:45   #9
klaudiaa
Zakorzenienie
 
Avatar klaudiaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 039
Dot.: co ja mam ze soba zrobić?:( pomozcie;)

Cytat:
Napisane przez Joey
Zrobione w świetle dziennym, najlepiej z naturalnym kolorem włosów.
w swietle dziennym jest tam jedno.. a z naturalnym kolorem to nie mam..


mam jeszcze takie ale nie sadze zeby cos pomogly..


to ostatnie jest bardzo stare i okropne;/

Edytowane przez klaudiaa
Czas edycji: 2006-07-12 o 20:11
klaudiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 18:45   #10
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: co ja mam ze soba zrobić?:( pomozcie;)

Hmm sama nie wiem. Odpowiedzi na pytania (oprócz dwóch ostatnich) pasują zarówno do typu ciepłego jak i chłodnego. Odpowiedzi na dwa ostatnie pytania (o kolory, w których dobrze/źle się czujesz) wskazują na typ ciepły. Ale na zdjęciach nie wyglądasz jakoś wybitnie ciepło. Gdybym patrzyła na same zdjęcia powiedziałabym, że jesteś lato-zima. Dlatego naprawdę trudno mi cokolwiek powiedzieć na temat Twojego typu mając do dyspozycji jedynie te niewiele mówiące odpowiedzi na pytania i zdjęcia. A powiedz mi jeszcze jak to jest z tymi kolorami, w których dobrze się czujesz? Naprawdę wyglądasz w nich korzystnie, czy po prostu je lubisz? Jeśli to pierwsze to pewnie jesteś typem ciepłym. Ale piszesz na przykład, ze nie lubisz siebie w niebieskim, a na dwóch pierwszych fotkach wyglądasz w nim ładnie. (Chyba, że to kwestia przekłamania kolorów?)

A co do koloru włosów - zgadzam się z dziewczynami - powinnaś zmienić na jaśniejszy, co do tego nie mam wątpliwości
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 19:37   #11
klaudiaa
Zakorzenienie
 
Avatar klaudiaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 039
Dot.: co ja mam ze soba zrobić?:( pomozcie;)

Cytat:
Napisane przez Joey
Hmm sama nie wiem. Odpowiedzi na pytania (oprócz dwóch ostatnich) pasują zarówno do typu ciepłego jak i chłodnego. Odpowiedzi na dwa ostatnie pytania (o kolory, w których dobrze/źle się czujesz) wskazują na typ ciepły. Ale na zdjęciach nie wyglądasz jakoś wybitnie ciepło. Gdybym patrzyła na same zdjęcia powiedziałabym, że jesteś lato-zima. Dlatego naprawdę trudno mi cokolwiek powiedzieć na temat Twojego typu mając do dyspozycji jedynie te niewiele mówiące odpowiedzi na pytania i zdjęcia. A powiedz mi jeszcze jak to jest z tymi kolorami, w których dobrze się czujesz? Naprawdę wyglądasz w nich korzystnie, czy po prostu je lubisz? Jeśli to pierwsze to pewnie jesteś typem ciepłym. Ale piszesz na przykład, ze nie lubisz siebie w niebieskim, a na dwóch pierwszych fotkach wyglądasz w nim ładnie. (Chyba, że to kwestia przekłamania kolorów?)

A co do koloru włosów - zgadzam się z dziewczynami - powinnaś zmienić na jaśniejszy, co do tego nie mam wątpliwości


nie ma tu fotki w niebieskim jesli chodzi o ta bluzke ktora mam na zdjeciach w pierwszym poscie to to jest taka turkusowa.. albo zielona raczej to pierwsze wlasnie pytalam czy mi lepiej w pomaranczowym czy rozowym.. i wszyscy stwierdzili ze w pomaranczowym juz sama nie wiem jesli to cos da to sprobuje zrobic jakies zdjecia.. tylko powiedz w jakich kolorach


a jesli chodzi o kolor wlosow.. to na jaki mam zmienic? jakis ciemny blond, czy cos z brazow? a jesli pasemka albo balejaż to z jakich odcieni? serio glupia jestem.. aa i jeszcze.. co ja mam powiedziec fryzjerce, ze jak ma mnie sciac?
klaudiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-03, 19:44   #12
klaudiaa
Zakorzenienie
 
Avatar klaudiaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 039
Dot.: co ja mam ze soba zrobić?:( pomozcie;)

Cytat:
Napisane przez kasienka-1990_16
Hmmm... mogłabyś je lekko rozjaśnic na brązik i zrobić ciemniejsze lub jasniejsze pasemka... oczywiscie to zalezy od Ciebie ale czarnego nie proponujePrzydałoby się tez troszkę odsłonić grzywke z twarzy... np. możesz ją podciąc lub całe włosy pocieniowac ale nie radze skrocać, poniewaz masz okragła twarz...

Możee pokaze Ci uczesania w ktorych moim zdaniem bedziesz ładnie wyglagała, biore pod uwage tez kolor kosmyków

Zapomiałam jeszcze dodac,że przyda Ci się małe opalanko

Kasienka podoba mi sie ta 3 fryzurka i kolor..
klaudiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 20:39   #13
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: co ja mam ze soba zrobić?:( pomozcie;)

Cytat:
Napisane przez klaudiaa
nie ma tu fotki w niebieskim jesli chodzi o ta bluzke ktora mam na zdjeciach w pierwszym poscie to to jest taka turkusowa.. albo zielona raczej to pierwsze wlasnie pytalam czy mi lepiej w pomaranczowym czy rozowym.. i wszyscy stwierdzili ze w pomaranczowym juz sama nie wiem jesli to cos da to sprobuje zrobic jakies zdjecia.. tylko powiedz w jakich kolorach
Chodziło mi o pierwsze i drugie zdjęcie, szczególnie drugie, te bluzki (przynajmniej na moim komputerze) są takie jasnoniebieskie. No, ale nieważne Jeśli wszyscy twierdzą, że lepiej Ci w pomarańczowym to najprawdopodobniej jesteś typem ciepłym Jeśli możesz porób sobie jakieś zdjęcia i wklej. Najlepiej w różnych kolorach ubrań. Skoro wiemy już, że jesteś ciepła, to może popróbuj z różnymi ciepłymi kolorami - zarówno intensywnymi jak i przytłumionymi, jasnymi i ciemnymi...
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 20:49   #14
klaudiaa
Zakorzenienie
 
Avatar klaudiaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 039
Dot.: co ja mam ze soba zrobić?:( pomozcie;)

postaram sie.. mam nadzieje ze ktos mi pozyczy aparatu bo swoj moge miec najwczesniej w poniedzialek nie powiedzialas mi jeszcze w jakim kolorze wlosow byc mnie widziala


nikt wiecej sie nie wypowie? proosze
klaudiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 00:39   #15
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: co ja mam ze soba zrobić?:( pomozcie;)

Cytat:
Napisane przez klaudiaa
nie powiedzialas mi jeszcze w jakim kolorze wlosow byc mnie widziala
Może coś takiego?
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 09:15   #16
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: co ja mam ze soba zrobić?:( pomozcie;)

Filmiki i zdjęcia jak nakładać róż przy różnych kształtach twarzy http://www.wizaz.pl/images/agaz/kurs_makijazu_04/
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 10:45   #17
CandyGirl:*:*
Raczkowanie
 
Avatar CandyGirl:*:*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Z domu.
Wiadomości: 57
Send a message via Skype™ to CandyGirl:*:*
Talking Dot.: co ja mam ze soba zrobić?:( pomozcie;)

Obraz 138[1].jpg

__________________
Zapraszam na moja strone z avatarami



www.e-avatarki.prv.pl
CandyGirl:*:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 14:34   #18
klaudiaa
Zakorzenienie
 
Avatar klaudiaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 039
Cytat:
Napisane przez Joey
Może coś takiego?


az tak jasne? jestes pewna ze w takich byloby mi ladnie?

Cytat:
Napisane przez CandyGirl:*:*


bardzo ladne ale ja o takich ladnych wlosach moge sobie pomarzyc

Edytowane przez Joey
Czas edycji: 2006-06-04 o 15:19 Powód: post pod postem
klaudiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 15:14   #19
miqsia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 38
GG do miqsia
Dot.: co ja mam ze soba zrobić?:( pomozcie;)

Gdyby to była moja czuprynka to troszeczkę bym ją rozjaśniła,może jakiś balejaż ekspertem nie jestem ale która z nas potrafi doradzić tak by zadowolić w 100%. Z tego co widzę jesteś młoda i ładna więc makijaż lekki,sama jadnak musisz stwierdzić w czym dobrze sie czujesz.Powodzenia i pozdrawiam cieplutko
miqsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-04, 15:17   #20
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: co ja mam ze soba zrobić?:( pomozcie;)

Cytat:
Napisane przez klaudiaa
az tak jasne? jestes pewna ze w takich byloby mi ladnie?
Wg mnie wcale nie są aż tak jasne, szczególnie dwa pierwsze. Generalnie widziałabym Cię w brązowym wpadającym w miedziany.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 15:26   #21
klaudiaa
Zakorzenienie
 
Avatar klaudiaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 039
Cytat:
Napisane przez Joey
Wg mnie wcale nie są aż tak jasne, szczególnie dwa pierwsze. Generalnie widziałabym Cię w brązowym wpadającym w miedziany.

hmm.. ciekawe.. sorki ze taka upierdliwa jestem ale moglabys mi powiedziec dokł. jaką farbe moge kupic? bo sama to na pewno zle wybiore..

Cytat:
Napisane przez miqsia
Gdyby to była moja czuprynka to troszeczkę bym ją rozjaśniła,może jakiś balejaż ekspertem nie jestem ale która z nas potrafi doradzić tak by zadowolić w 100%. Z tego co widzę jesteś młoda i ładna więc makijaż lekki,sama jadnak musisz stwierdzić w czym dobrze sie czujesz.Powodzenia i pozdrawiam cieplutko

oojej dziekuje wszyscy zawsze mi mowili ze jestem okropna, brzydka, gruba itp miła odmiana


juz zdecydowalam ze rozjasnie.. tylko jeszcze nie wiem na jaki dokladnie kolor


dzieki za rade

Edytowane przez Joey
Czas edycji: 2006-06-04 o 17:54 Powód: post pod postem
klaudiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 17:57   #22
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: co ja mam ze soba zrobić?:( pomozcie;)

Cytat:
Napisane przez klaudiaa
hmm.. ciekawe.. sorki ze taka upierdliwa jestem ale moglabys mi powiedziec dokł. jaką farbe moge kupic? bo sama to na pewno zle wybiore..
Niestety pomogę Ci - nie znam się na farbach do włosów, nidgy się nie farbowałam. Może zapytaj na fryzjerskim?
Cytat:
oojej dziekuje wszyscy zawsze mi mowili ze jestem okropna, brzydka, gruba itp miła odmiana
Kto Ci mówił, że jesteś brzydka i gruba? Ja tak jak Miqsia uważam, że ładna z Ciebie dziewczyna
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 12:21   #23
klaudiaa
Zakorzenienie
 
Avatar klaudiaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 039
Dot.: co ja mam ze soba zrobić?:( pomozcie;)

Cytat:
Napisane przez Joey
Kto Ci mówił, że jesteś brzydka i gruba? Ja tak jak Miqsia uważam, że ładna z Ciebie dziewczyna

wszyscy mi to mowia nawet rodzina..;/


..dziekuje


pees: niedlugo postaram sie wkleic zdjecia, narazie nie moge odzyskac mojego aparatu
klaudiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 07:54   #24
Monika_100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 81
GG do Monika_100
Dot.: co ja mam ze soba zrobić?:( pomozcie;)

po pierwsze jestes ladna a nawet bardzo ladna, nie wiem jak bardzo aktualne sa te zdjecia, ale na zadnym z nich nie jestes gruba, jedynie co to chyba masz typ budowy podobny do mojego i niestety bedziesz musiala cale zycie uprawiac sport... ale ze zdjecia ciezko okreslic. Nie daj sobie wmowic ze jestes brzydka

A co do wloskow to uwazam ze nadaja ci sporo wyrazu w aktualnym kolorze wiec bym za bardzo nie przyciemniala i nie za mocno rozjasniala. Moze poeksperymentuj z piankami albo szamponetkami ktore sie dosc szybko splukuja, zanim sie zdecydujesz na staly kolor.
Monika_100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 08:08   #25
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: co ja mam ze soba zrobić?:( pomozcie;)

nie przeczytałam wszystkich postów
więc mam nadzieję że się nie powtórzę
obejrzałam za to wszystkie fotki

wg mnie jesteś zdecydowanie typem zimnym
jednak odradzam kruczoczarne włosy
jesteś do nich za młoda i za delikatne masz rysy

za to z powodzeniem możesz spróbować ciemnej czekolady
(kolorek jak ma gorzka czekolada)

jeśli wybierzesz odcień bardzo ciemny, to może choć przełam go jakimiś pasmami

skróć lub pocieniuj grzywkę, tak aby było widać brwi

zdaje się, że robisz czarną kreskę wewnątrz oka
jeśli tak - koniecznie zmień sposób malowania!


oczywiście to tylko moje propozycje
zrobisz co zechcesz
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 08:16   #26
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: co ja mam ze soba zrobić?:( pomozcie;)

Cytat:
Napisane przez klaudiaa
(

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze -turkusowy, pomaranczowy, czarny, zielony, brazowy, łososiowy

a które źle podkreślają Twoją urodę? nie podobam sie sobie w rozowym, bialym, czerwonym, bezowym i bordowym() chyba tyle..

odradzam pomarańczowy i łososiowy
daję sobie palec uciąć, że ślicznie Ci w bieli
tylko musisz zamaskować niedoskonałości cery!

zamiast popularnego jasnego różu szukaj raczej czegoś ciemniejszego

zczerwienią zwykle jest problem
trzeba poszukać właściwego odcienia

beż dla Ciebie jest kolorem bez wyrazu


ale się rozpisałam
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 09:53   #27
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: co ja mam ze soba zrobić?:( pomozcie;)

Zgadzam się ze wszystkim, co napisala rzęsa Wedlug mnie jesteś "zimna" i ja nawet obstawialabym zimę , ale nie jestem w tych sprawach ekspertem, no i ślicznie Ci w bialym kolorku. Masz cudne oczy i śliczną buźkę , ładnie Ci w grzyweczce i radzilabym Ci zapuścić wloski (NIE OBCINAJ!!!!) , nie obcinaj, bo Aha - gdzieś tutaj przeczytalam,że jacyś ludzie wmawiają ci, że jesteś brzydka... Matko, ja nie wiem, jak można tak ślicznej i zgrabniutkiej dziewczynie wmawiać takie bzdury (jakieś kompleksy mają te ludziska chyba przy Tobie ...) Aha - nie rozjaśniaj wlosków, uważam, ze byloby Ci ładnie w czarnym kolorku, ale jest on baaaaaardzo męczący, więc polecam jakiś ciemny brązik!!!
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 16:17   #28
klaudiaa
Zakorzenienie
 
Avatar klaudiaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 039
Dot.: co ja mam ze soba zrobić?:( pomozcie;)

Cytat:
Napisane przez Monika_100
po pierwsze jestes ladna a nawet bardzo ladna, nie wiem jak bardzo aktualne sa te zdjecia, ale na zadnym z nich nie jestes gruba, jedynie co to chyba masz typ budowy podobny do mojego i niestety bedziesz musiala cale zycie uprawiac sport... ale ze zdjecia ciezko okreslic. Nie daj sobie wmowic ze jestes brzydka

A co do wloskow to uwazam ze nadaja ci sporo wyrazu w aktualnym kolorze wiec bym za bardzo nie przyciemniala i nie za mocno rozjasniala. Moze poeksperymentuj z piankami albo szamponetkami ktore sie dosc szybko splukuja, zanim sie zdecydujesz na staly kolor.

zdjecia maja jakis tydzien

dziekuje.. ale i tak uwazam ze jestem brzydka.. (a przede wszystkim zakompleksiona) i gruba.. budowe mam okropna tragedia..



co do wlosow: nie moge sie zdecydowac.. juz postanowilam ze rozjasnie a tu znowu ze mam zostawic takie jakie sa sama nie wiem.. chyba zobacze te szamponetki

dzieki za rady
klaudiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 16:23   #29
klaudiaa
Zakorzenienie
 
Avatar klaudiaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 039
Dot.: co ja mam ze soba zrobić?:( pomozcie;)

Cytat:
Napisane przez rzęsa
odradzam pomarańczowy i łososiowy
daję sobie palec uciąć, że ślicznie Ci w bieli
tylko musisz zamaskować niedoskonałości cery!

zamiast popularnego jasnego różu szukaj raczej czegoś ciemniejszego

zczerwienią zwykle jest problem
trzeba poszukać właściwego odcienia

beż dla Ciebie jest kolorem bez wyrazu


ale się rozpisałam

ojeej ja zawsze myslalam ze jestem typem cieplym w bialym kolorze moim skromnym zdaniem nie wygladam za dobrze.. niedlugo postaram sie wkleic fotki wiec sama zobaczysz

zgadzam sie co do bezu.. gorzej byc nie moze


dzieki za rady.. zaraz Cię zmacam
klaudiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 16:29   #30
klaudiaa
Zakorzenienie
 
Avatar klaudiaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 039
Dot.: co ja mam ze soba zrobić?:( pomozcie;)

Cytat:
Napisane przez czekoladka
Zgadzam się ze wszystkim, co napisala rzęsa Wedlug mnie jesteś "zimna" i ja nawet obstawialabym zimę , ale nie jestem w tych sprawach ekspertem, no i ślicznie Ci w bialym kolorku. Masz cudne oczy i śliczną buźkę , ładnie Ci w grzyweczce i radzilabym Ci zapuścić wloski (NIE OBCINAJ!!!!) , nie obcinaj, bo Aha - gdzieś tutaj przeczytalam,że jacyś ludzie wmawiają ci, że jesteś brzydka... Matko, ja nie wiem, jak można tak ślicznej i zgrabniutkiej dziewczynie wmawiać takie bzdury (jakieś kompleksy mają te ludziska chyba przy Tobie ...) Aha - nie rozjaśniaj wlosków, uważam, ze byloby Ci ładnie w czarnym kolorku, ale jest on baaaaaardzo męczący, więc polecam jakiś ciemny brązik!!!

ee dziekuje az sie zarumienilam


nie scinam.. tylko wycieniuje wole nie ryzykowac bacik sie szykuje jak zetne


z kazdym zdaniem jestem coraz bardziej czerwona tymbardziej ze nie jestem ladna i mam okropna figure


jest tam jedno zdjecie na ktorym mam czarne wlosy.. ale chyba do nich za blada jestem


aa.. dziekuje Czekoladkoo.. Ciebie tez zaraz zmacam
klaudiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.