Suonko prosi o pomoc :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-25, 19:04   #1
suoneczko
Raczkowanie
 
Avatar suoneczko
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 31

Suonko prosi o pomoc :)


Co chciałabym zmienić? Po pierwsze fryzurka... zastanawiam sie, kombinuje i nie moge wykombinowac, co by tu zrobić z moimi włosami. Aktualnie mam coś w rodzaju cienkiej grzywki na bok, nie wiem, czy ją zapuścić czy może zrobić sobie grzywkę prosto? I co z długością itd.
Poza tym chciałabym się malowac, ale jakos nigdy nie byłam w tej dziedzinie alfą i omegą Licze, że dostane od Was rady, które pomogą mi zacząć tworzyc swoj make up. Denerwują mnie moje brwi, probowalam je jakos ladnie wyskubac, ale efekt mizerny Chciałabym tez zlikwidowac cienie pod oczami. czy powinnam uzyć korektora (jesli tak, to jaki polecacie?) czy sa moze na to jakies inne sprawdzone sposoby...

1. opalam sie dosyc szybko, na odcien b. delikatnego zlota
2. oczy mam zielono-niebieskie, tęczówki maja ciemniejsza obwódke, w srodku maja niezidentyfikowane, żółte plamki oprawa oczu jest raczej zdecydowana
3. czasem wystepuje piegi, raczej w odcieniu ciepłym
4. cera ma odcien jasny, trudno mi go dokladnie okreslic, chyba złotawy, rumienie sie na różowo
5. włosy blond, z naturalnymi jaśniejszymi pasemkami
6. naturalny kolor ust --> taki jak widac na zdjeciach
7. czuje sie dobrze w białym czarnym (chociaz wydaje mi sie, ze jestem za blada na noszenie ciemnych ciuchów i że to podkreśla jeszcze bardziej moja jasna cere), nosze tez brązy itp kolory ziemi; ogólnie unikam chyba tylko ostrych różów

z góry baaardzo dziekuje za wszystkie rady
pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1065-1.jpg (116,9 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1111.jpg (39,4 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1112.jpg (58,0 KB, 111 załadowań)
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cie na przejściu dla pieszych samochód, połoz sie leniwie na ulicy, roześmiej sie życiu w twarz i powiedz, ze i tak jestes dzisiaj senny...'


suoneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 20:12   #2
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Suonko prosi o pomoc :)

Jesteś bardzo ladną dziewczyną masz raczej dziewczęcą urodę i na pewno nie polecalabym Ci jakiś ostrych cięzkich makijaży może coś takiego ja podkreślenie błyszczykiem usta , delikatny róz na policzkach (np sensique nr1) tusz na rzęsy ( czarny albo brązowy) może jakiś cień brązowy na powiece co do korektora to ja mogę polecić Maybelline, Everfresh a co do kwestii brwii to może powinnaś się udać do kosmetyczki ona Ci na pewno ładnie je wyskubie
Del jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 10:48   #3
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Suonko prosi o pomoc :)

hejka ... ladna buzka .. co do makijazu to podklad,delikatny roz na policzki podkreslajacy kosci policzkowe(ale naprawde delikatny),pomadki widze Cie w brudnych ruzach albo naturalnych kolorach,ewentualnie blyszczykach,co do oczek to brazy,delikatne zlota,brudne roze,jasniutki delikatny niebieski,proponuje nie wyskubywac brwi (przy wewnetrznym kaciku oka) bo to powoduje ze oczy sa optycznie dalej od siebie osadzone.Proponuje malowac w wewnetrznym kaciku ciemniejszym cieniem a w zewnetrznym jasniejszym,pamietaj o roztarciu granicy pomiedzy cieniami,no i rzesy tuszowac do gory...ogolnie jakies delikatne makijaze,poniewaz jestes baaaardzo ladna i delikatna jak juz pisala Del.Coo do wloskow mysle ze Twoj kolor w stu procentach do Ciebie pasuje,grzywka na bok tez jest okej,ewentualnie pocieniowala bym je troche by sie ladnie ukladaly i zrobila lekkie pazurki po bokach pozdrawiam Cie
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 12:44   #4
-kasia-
Raczkowanie
 
Avatar -kasia-
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 150
Dot.: Suonko prosi o pomoc :)

Suonko na ostatnim zdieciu baaardzo przypominasz mi Liv Tylor, wklejam fotki moze cos cie natchnie. Mysle ze brazy dodalyby Ci wyrazu, brwi najlepiej wyreguluje kosmetyczka, dlatego nie kabinuj juz sama;] makijaz delikatny podkreslone usta
I namawiam na brazy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg C55571~Liv-Tyler-Posters.jpg (28,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg liv-tyler.jpg (15,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg main1.jpg (38,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg liv002.jpg (23,9 KB, 11 załadowań)
-kasia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 16:50   #5
suoneczko
Raczkowanie
 
Avatar suoneczko
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 31
Dot.: Suonko prosi o pomoc :)

dziewczyny, dziekuje bardzo za rady
jestescie kochane
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cie na przejściu dla pieszych samochód, połoz sie leniwie na ulicy, roześmiej sie życiu w twarz i powiedz, ze i tak jestes dzisiaj senny...'


suoneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 19:31   #6
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Suonko prosi o pomoc :)

Ja bym odradzała brązy. Na Twoim miejscu zostałabym przy naturalnym kolorze włosów. Masz ładną, delikatną buźkę i dziewczęcą urodę, więc myślę, że przyciemnianie włosów to nie najlepszy pomysł.
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 11:30   #7
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Suonko prosi o pomoc :)

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Ja bym odradzała brązy. Na Twoim miejscu zostałabym przy naturalnym kolorze włosów. Masz ładną, delikatną buźkę i dziewczęcą urodę, więc myślę, że przyciemnianie włosów to nie najlepszy pomysł.
zgadzamy sie nie no ja tez uwarzam ze takie brazy to nic dla Ciebie pozdrawiam
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-03, 17:14   #8
suoneczko
Raczkowanie
 
Avatar suoneczko
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 31
Dot.: Suonko prosi o pomoc :)

co do brązów to lubie nosić ubrania w kolorze czekoladowym, ale co do makijażu lub koloru włosów to zdecydowanie nie jetsem zbyt przyzwyczajona do blondu.
pozdrawiam i czekam na dalsze rady
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cie na przejściu dla pieszych samochód, połoz sie leniwie na ulicy, roześmiej sie życiu w twarz i powiedz, ze i tak jestes dzisiaj senny...'


suoneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 18:12   #9
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Suonko prosi o pomoc :)

sliczna z Ciebie dziewczyna, naprawde mozna troche popracowac nad brwiami ale zostaw to kosmetyczce, kolor wlosow idealnie Ci pasuje, ale na Twoim miejscu zapuscilabym je troche
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.