Dotad nie mialam odwagi...ale chce byc piekna kobieta!!!bardzo prosze o pomoc:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-17, 17:43   #1
maggie85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 10
Unhappy

Dotad nie mialam odwagi...ale chce byc piekna kobieta!!!bardzo prosze o pomoc:)


Witamdotad bywalam na tym forum jedynie biernie(czytajac wasze posty,ogladajac przemiany)ktore mnie poprostu...zachwycilywidze ze dziewczyny potrafia naprawde niesamowiscie zmienic wyglad jesli moglbyscie pomoc mi rowniez przejsc taka metamorfoze(bo juz mam dosc swojego wygladu)chce czuc sie piekna kobieta...

wraz z fotkami przesylam kilka dodtakowych(pomocnych informacji)
chcialbym zmienic fryzure,dowiedziec sie jak powinnam sie malowac na codzien i nie tylko...i jakie kolory pasuja do mnei najbardziej(jakimi powinnam sie otaczac aby potkreslic swoja urode)z goryu slicznie dziekuje...i pozdrawiam cieplutko




oto dodatkowe informacje:

1 opalam sie raczej na czerwono(po kilku dniach opalenizna brazowieje)odcien opalenizny jest cieply, zlotawo-brazowy

2 oczy zielone(raczej kolor jasny,z plamkami,nie jest to czysta zielen)
oprawa oczu jasna (jasne brwi i rzesy)

3 piegi wystepuja po opalaniu,maja odcien zlotawy

4 odcien cery jasny (z pzebawieniami i wokol nosa widoczne naczynka) rumienie sie na kolor czerwony

5 naturalny kolor wlosow to ciemny blond (tzw mysi)teraz mam farbowany ciemny braz(niestety przez eksperymenty miejscowo czarny )wlosy mam podatne falowane(mozna powiedzeic ze krecone)dlugosc do ramion(chcialabym zapuszczac ale sama nie wiem dlugie ciezko sie ukladaja i pomimo stosowania odzywek sa przesuszone )dotychczas prostowalam i znajomi twierdza ze wlasnie w postych wygladam najladniej...ale nie chce ich caly czas meczyc prostownica...

6 kolor ust jest raczej jasny czerwonawy

7 dobrze czuje sie w kolorach ciemnych(czarny,zielen)w sumei zolty i niebieski tez(wlasnie problemem moim jest ze nei wiem jakie kolory do mnie pasuja)bardzo lubie czarny(jest taki elegancki...

to byloby chyba na tyle... nop i dolanczam fotki...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mc3.JPG (68,5 KB, 219 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg magdaa.JPG (13,7 KB, 222 załadowań)
maggie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 18:22   #2
zuzka!
Raczkowanie
 
Avatar zuzka!
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 71
Dot.: Dotad nie mialam odwagi...ale chce byc piekna kobieta!!!bardzo prosze o pomoc:)

Powinnaś wrócić do swojego kolorku - może troche go pogłębić, bo ten jest za ciemny. Co do makijażu proponuje czarne kreseczki na górnych powiekach (od wewn. kącika oka do zwen.- co powinno dać efekt powiększenia), ale niezbyt grube, mozesz lekko je rozmyć. Przyciemnij też brwi- kredką. Kolorki : zielenie, bordo.. poesperymentuj Powodzenia
__________________



zuzka! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 19:57   #3
maggie85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 10
Dot.: Dotad nie mialam odwagi...ale chce byc piekna kobieta!!!bardzo prosze o pomoc:)

Dziekuje Zuzko poeksperymentuje na pewno hmm chcialabym wiedziec co z wlosami...tzn jaka fryzura bedzie do mnie pasowala??chcialabym raczej nie prostowac wlosow tylko pozostac przy naturalnych falowanych...nie wiem co z przedzialkiem;/ bo z przedzialkiem na srodku wygladam nie ladnie...nei wiem moze jakas grzywka na bok?ogolnie mam cienkie wlosy...kreca sie wiec optycznie zwieksza to ich objetosc...chcialbym pozostawic mozliwie jak najdluzsze wloski (teraz siegaja do lopatek w sumie to nie wszystkie bo sa wycieniowane)fryzura zawsze byla moja zmora...bo zazwyczaj fryzjerzy obcinaja mnie tak samo(ale zawsze mam wrazenie ze wygladam jak pudel )

obiecuje ze jak tylko zaczne swoja przemiane to zamieszcze fotki

az jestem ciekawa jaki bedzie efekt

pozdrawiam cieplutko
maggie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 12:03   #4
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomości: 1 603
Dot.: Dotad nie mialam odwagi...ale chce byc piekna kobieta!!!bardzo prosze o pomoc:)

Widze w Tobie potencjal Hyhy,ladna z Ciebie kobietka,ale trzeba to wydobyc,mysle,ze niewiele ci potrzeba
Przede wszystkim-BRWI!!! Zapuszczaj,zapuszczaj,zap uszczaj! A potem hyzia do dobrej kosmetyczki na wyregulowanie (jak juz bedzie czego) i koniecznie ufarbuj je na ciemnobrazowa henne,to naprawde wiele da.
Co do wlosow,to piszesz,ze nie chcesz prostowac...szkoda,bo mam kolezanke,ktora ma wlosy podobne do Twoich i wygladala w nich niezbyt korzystnie,ale odkad zainqwestowala w dobra prostownice to naprawde wyglada super! Wg mnie takie falowane wlosy sa troszke nijakie i doprawdy nei wiem,co by z nimi mozna bylo zrobic,moze troche pocieniowac,zeby te wlosy byly lezejsze.Co do koloru to wg mnie nie jest zly,napewno musisz miec ciemny,bo on dodaje wyrazu.Moze moglby byc odrobine jasniejszy,taki gleboki braz.
Oczy masz gleboko osadzone,naucz sie je wydobywac makijazem,napewno musisz sie zaprzyjazniczcieniami,np w kolorze sliwki czy w zawsze bezpiecznym brazie.Podpatruj dziewczyny na MM,one sa swietne
Ladny blyszczyk na usta, wymodelowac twarz rozem/ brazerem,mocno wytuszowac rzesy,zeby oko "wydobyc",mozesz zaszalec z czarna kredka zeby dodac oczom wiecej wyrazu...napewno bedziesz wygladac super!!
oLaSeK=D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 13:14   #5
wredny_krasnal
Raczkowanie
 
Avatar wredny_krasnal
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 261
Dot.: Dotad nie mialam odwagi...ale chce byc piekna kobieta!!!bardzo prosze o pomoc:)

ja bym się poważnie zastanowiła nad fajną krótką fryzurką - nie aż na chłopaka, ale jakąś powiedzmy do ucha i potarmosić ją trochę. i moze jakaś grzywka, tylko pociągnięta prostownicą. mocniejszy makijaż oczu. a kolor włosów - może fajny odcień miedzi?
wredny_krasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 17:42   #6
maggie85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 10
Dot.: Dotad nie mialam odwagi...ale chce byc piekna kobieta!!!bardzo prosze o pomoc:)

dziekuje za rady w przyszlym tyg(tzn tym od jutra )wybieram sie do kosmetyczki...jesli chodzi o moje brwi to zapuszczam je juz dosc dlugo sa poprostu tak jasne ze wygladaja na rzadkieszczerze mowiac OLASKU podobam sie sobie we wlosach prostych bardzo...prostowalam je caly poprzedni rok niestety sa juz zniszczone i przesuszone(zaczely wychodzic mi garsciami pomimo stosowania dobrych szamponow,maseczek,masek. ..)teraz kupilam sobie skrzyp polny w tabletkach,jedwab na wlosy...i chce aby odzyly poza tym meczylo mnie czeste prostowanie(co drugi dzien)duzo czasu spedzam poza domem np w pracy a prostowanie troszke mi zajmuje... bo musze to robic dokladnie(warstwami i powoli)w przeciwnym razie zaraz sie skrecaja...hmm grzywke mam na bok...jak bede juz po hennie to wyprostuje wloski i wkleje fotki zastanawia mnie ten kolor wlosow...bo kazda z was radzi inaczej :/ pozdarwiam
maggie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 17:53   #7
maggie85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 10
Dot.: Dotad nie mialam odwagi...ale chce byc piekna kobieta!!!bardzo prosze o pomoc:)

do wrednego krasnala... co do sciecia wlosow na ktotko to raczej marny pomysl...:/ mialam wiele razy taka fryzurke i wygldalam niczym pudel wlosy na pewno musze pocieniowac...bo juz sie ukladac nie chca...but nie tak radykalnie...skroce je nieco...grzywke mam z tym ze ostatnio fryzjerka tak mi wyciela grzywe ze wygladalm niczym "zbuntowana nastolatka"wrrr...na szczescie juz dosc sporo odrosla(a byla tak krotka ze bardziej juz sie chyba nie dalo...)nop i zastanawia mnie ten kolor wlosow...w sumie mam ciemne wlosy i nie wiem czy da sie z nimi cokolwiek teraz zrobic??wybiore sie do fryzjerki i zapytam...pozdrawiam
maggie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-18, 18:10   #8
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomości: 1 603
Dot.: Dotad nie mialam odwagi...ale chce byc piekna kobieta!!!bardzo prosze o pomoc:)

Rozumiem,moja siostra maniakalnie prostuje wlosy od paru lat i nic tak zlego sie z tymi wlosami nie dzieje,a o wiele korzystniej wyglada.Moze to jakas kiepska prostownica? Jesli tak dziala na Twoje wlosy to rzeczywiscie trzeba im na troche dac spokoj. Ale podobasz mi sie w opasce n 1. zdjeciu. Moze wlasnie w te strone warto pojsc,jesli chodzi o wlosy? Poszukac jakis ladnych(ladnych!nie tandetnych i krzykliwych!) opasek i w ten sposob sie wziac za wlosy. Co do kolru,to koniecznie ciemny! Napewno nie baw si w jakies rozjasnianie,bedziesz wygladala bez wyrazu. Twoj odcien jest w miare ok,tylko trochie taki "sztucznawy",mozesz go poglebic jakas dobra farba w ladnym,naturalnym odcieniu.ten twoj jest taki czerwonawy w swietle.
Pokombinuj cos z makijazem,dziewczyno,masz sliczna twarz,mysle ze makijaz doda ci pewnosci siebie i bardziej wydobedzie twoja urode Masz ciemne wlosy,wiec jak uzyjesz czarnej kredki,to bedzie dobrze I koniecznie jakies cienie,pamietaj,zeby wyciagac makijazem zewn. kaciki do gory!! Czyli kredka i cieniem. Jakis ladny blyszczyk,zeby poiekszyc usta i nadac twarzy swiezosci plus wymodelowac twarz rozem czy brazerem..bedzie bomba!
oLaSeK=D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 20:07   #9
maggie85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 10
Dot.: Dotad nie mialam odwagi...ale chce byc piekna kobieta!!!bardzo prosze o pomoc:)

...jesli chodzi o prostownice to...masz racje to jest najzwyklejsza ceramiczna za jakies 50zl :/ wiesz dziwie sie ze jestes za brazem (kolor wlosow)bo wiekszosc twierdzi ze jest dla mnie za ciemny choc mi sie tez bardzo podobal i dobrze sie w nim czulam... z tym ze ostatnio przesadzilam trzymalam dosc dlugo ochydny szmpon Pallet "czekolade"i wlosy byly bardzo ciemne(braz)cos pod czarny,moj naturalny to ciemny blond...taki mysi i jak wloski odrastaja to nie ladnie wygladaja odrosty...w sumie nie wiem czy da sie je teraz ufarbowac na jakis ladny braz???w sumie kolor juz wyblakl i jaki odcien brazu wg Ciebie jest ladny??moze fryzjer mi cos doradzi... acha i tak na marginesie pisalas cos o sliwkowym cieniu do powiek...zastanawiam sie czy przy moich malych oczetach nie bede wygladala jak dziewczynka z rodziny Adamsowchcialabym aby oczy optycznie powiekszyc....masz moze jakies pomysly??a moze jakies ciekawe propozycje makijazu...??na codzien raczej podkreslam tylko rzesy tuszem i odrobina rozu..na policzki pozdrawiam
maggie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 14:59   #10
wredny_krasnal
Raczkowanie
 
Avatar wredny_krasnal
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 261
jeśli koniecznie chcesz prostować to rób jak ja (miałam dwa razy trwała wiec wiem jak można szybko kłaki zniszczyć). po każdym myciu (szampon z apteki lub profesjonalny) nakładam maseczkę na włosy (waxa, dolce latte, zero frizz lub jakąs domową) pozniej jedwab i ewentualnie dwufazowy lotion welli. mam bzika na punkcie włosów, muszą być błyszczące i sprężyste wiec poswięcam im czas i pieniądze. nie żałuję, bo mi się odwdzięczają ;]

pomyśl nad jakimś wpadającym w rudy kolorku, naprawdę.

PS. na prostownicy i suszarce tez nie ma co oszczędzać, przynajmniej ja wychodze z takiego założenia. prostownice mam efalocka a suszarkę do prostownia włosów babyliss. polecam

Edytowane przez Przezlosliwa
Czas edycji: 2007-02-21 o 18:33
wredny_krasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 18:35   #11
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Dotad nie mialam odwagi...ale chce byc piekna kobieta!!!bardzo prosze o pomoc:)

Moze dodam cos troszke od siebie
Jesli natura Cie obdarzyla bardzo podatnymi kreconymi wlosami,to powinnas bardzo zadbac onie w kosmetyki do pielegnacij wlosow kreconych(po nizej zalaczam link,powinnas go odwiedzic)
Prostowac mozesz na jakas okazje,ale nie za czesto,bo sama pisalas ze bardzo ci sie niszczyly wlosy,wiec pozostaje ci pielegnowac i dbac takie jakie masz wlosy.Powinnas lekko wycieniowac zeby byly lzejsze i zapuszczac bo do twarzy jest Tobie w dlugich wlosach.Co do koloru wlosow,pomysl nad ciemnym blondem z kilkoma jasniejszymi refleksami.



http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=77214
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maggie85.JPG (54,0 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maggie85-.JPG (12,4 KB, 46 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-21, 01:36   #12
klarafr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 14
Dot.: Dotad nie mialam odwagi...ale chce byc piekna kobieta!!!bardzo prosze o pomoc:)

jesli chodzi o kolorystyke dla Ciebie to zdecydowanie wszystko dla pani jesien. Unikaj czerni i niebieskiego (wybieraj turkus i niebieskozielony).Wloski masz zdecydowanie za ciemne- wydaje mi sie,ze optymalny dla Ciebie jest jasny braz. Mozesz sprobowac z miedzia chocby w formie refleksow.
klarafr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 23:17   #13
Austrajilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 65
Dot.: Dotad nie mialam odwagi...ale chce byc piekna kobieta!!!bardzo prosze o pomoc:)

przypominasz mi nieco Joasie Jablczynska, szczegolnie na pierwszym zdjeciu
Austrajilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 19:04   #14
AliceTigra
Raczkowanie
 
Avatar AliceTigra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 111
Wink Dot.: Dotad nie mialam odwagi...ale chce byc piekna kobieta!!!bardzo prosze o pomoc:)

Na początek powiem Ci , że jesteś naprawde ładną dziewczyną a kosmetyki mogą to dodatkowo podkreślić ja osobiście nie jestem zwolenniczką tzw. "tapety" uważam , że wystarczy jak zaczniesz podkreślać oczy - tuszem, kredką - delikatnie. co do włosów to myśle , że mogłabyś sobie zafundować jaśniejsze pasemka a do pielęgnacji włosów polecam jedwab BIOSILK , który możesz zamówić u fryzjerki efekty są - i to rewelacyjne włosy się regenerują i są bardziej nawilżone i miekkie pozdrawiam
AliceTigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 19:21   #15
Ginger1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 291
Dot.: Dotad nie mialam odwagi...ale chce byc piekna kobieta!!!bardzo prosze o pomoc:)

Hej,a ja bym pozostała przy Twoich naturalnych falach,nie ma co katować biednych włosów prostownicą.

Dobrze by było jakbyś zmieniła kolor włosów-oczywiście jeśli chcesz- na delikatny brąz taki naturalny.

Zdecydowanie polecam zabawę cieniami,kredka niekoniecznie.Nie wiem czemu,ale wydaje mi się ,że Ci w brązach będzie ładnie

Usta-błyszczyk bezbarwny,z refleksem lub zbliżony do naturalnej barwy ust,rażące kolory myślę,że na ustach chyba nie dla Ciebie.

Tak więc-cienie,broń Boże krechy ,a włosy jakiś naturalny delikatny brązik,i to tyle pozdrawiam.Gratulacje odwagi występu na forum
Ginger1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 19:23   #16
Risha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 516
Dot.: Dotad nie mialam odwagi...ale chce byc piekna kobieta!!!bardzo prosze o pomoc:)

na pierwszym zdjęciu we fioletowej opasce wyglądasz najlepiej, naprawde ładnie, więc na siłe niczego nie zmieniaj, na pewno nie obcinaj włosów!!!!!!
jakiś kolor z żywym odcieniem, to byłoby najlepsze, i trochę podkręcić włoski
__________________
Hoy sé que tú ya no me quieres,y eso es lo que más me hiere
Risha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 19:24   #17
Risha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 516
Dot.: Dotad nie mialam odwagi...ale chce byc piekna kobieta!!!bardzo prosze o pomoc:)

przyjrzałam się dokładnie, powinnaś zrobić loki i kolor z miedzianym odcieniem , bedzie pięknie!!!! jestem przekonana
__________________
Hoy sé que tú ya no me quieres,y eso es lo que más me hiere
Risha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 11:20   #18
maggie85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 10
Dot.: Dotad nie mialam odwagi...ale chce byc piekna kobieta!!!bardzo prosze o pomoc:)

hej dzieki sliczne za komentarze i podpowiedzi hmm zmienilam coniecow swoim wygladzie z tym ze teraz jestemna urlopie... i za bardzo nie mam dostepu do internetu;/ za tydzien wracam choc mi bardzo dobrze...wtedy dodam fotki z mojej przemiany| chyba jestem zadowolona...choc za duzo nie zmienilam, bo podcielam wloski (nie farbowalam)mam braz juz jesniejszy bo sie zmywa szamopn|(odrosty sie nie rzucaja w oczy) buziaki...
maggie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 11:22   #19
maggie85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 10
Dot.: Dotad nie mialam odwagi...ale chce byc piekna kobieta!!!bardzo prosze o pomoc:)

do Australijki szczerze mowiac nie jestes pierwsza osoba od ktorej slysze,ze jestem podobna do Asi Jablczynskiej(nie wiem czy to dobrze czy zle)pozdrawiam buziaki
maggie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.