Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-30, 07:55   #2431
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Pewnie nie ma szminki, która wygląda świetnie na wszystkich Chociaż niektórzy tak twierdzą co do Russian Red (wątpię w to). Jest kilka popularnych w Polsce odcieni, bo większość polek ma chłodne typy urody i np. taka Plumful mało komu nie pasuje, ale generalnie wszystko jest indywidualnie uwarunkowane
W pełni się zgadzam, ale odnosiłam się głównie do opinii, które czytam na blogach itd. Zawsze Creme Cup "reklamowana" jest jako odcień, z którym po prostu nie może Ci się nie udać, a jak widać chociaż po kilku z nas - owszem, może

Ja słyszałam, że Lady Danger wygląda świetnie na wszystkich, co wydaje mi się dość dużym nadużyciem A Russian Red jest na mnie zbyt jaskrawa i wygląda ok, ale jednak "za bardzo", więc choćby moja skromna osoba wyłamuje się z tego twierdzenia o uniwersalności tej pomadki
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 08:06   #2432
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
W pełni się zgadzam, ale odnosiłam się głównie do opinii, które czytam na blogach itd. Zawsze Creme Cup "reklamowana" jest jako odcień, z którym po prostu nie może Ci się nie udać, a jak widać chociaż po kilku z nas - owszem, może

Ja słyszałam, że Lady Danger wygląda świetnie na wszystkich, co wydaje mi się dość dużym nadużyciem A Russian Red jest na mnie zbyt jaskrawa i wygląda ok, ale jednak "za bardzo", więc choćby moja skromna osoba wyłamuje się z tego twierdzenia o uniwersalności tej pomadki
Lady Danger chyba nie ma prawa wyglądać świetnie na wszystkich, bo ma pomarańczowe tony więc u dziewczyn z typowo chłodną karnacją będzie się lekko odcinać i wyglądać trochę jak neon a samym dziewczynom nada niezdrowego kolorytu skóry.

Na mnie Creme Cup też szału nie robi, ale kładłam to raczej na karb faktu, że mam beżową i ciemną karnację a to niestety zdecydownie utrudnia interakcje z różowymi szminkami już się kiedyś użalałam na sobą i lekko tandetnym lookiem w Chatterbox
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 08:11   #2433
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Mialam Creme Cup, jak miałam czarne włosy i mi pasowała. Potem jak już czerwone to przestała pasować. Teraz niby jansiutki blond mam ale jakos też neizbyt juz ta szminka wyglada.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 08:16   #2434
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Lady Danger chyba nie ma prawa wyglądać świetnie na wszystkich, bo ma pomarańczowe tony więc u dziewczyn z typowo chłodną karnacją będzie się lekko odcinać i wyglądać trochę jak neon a samym dziewczynom nada niezdrowego kolorytu skóry.

Na mnie Creme Cup też szału nie robi, ale kładłam to raczej na karb faktu, że mam beżową i ciemną karnację a to niestety zdecydownie utrudnia interakcje z różowymi szminkami już się kiedyś użalałam na sobą i lekko tandetnym lookiem w Chatterbox
Kiedyś na jednym blogu jego autorka zamieściła recenzję Lady Danger i napisała właśnie coś w stylu, że jeszcze nie poznała osoby, która by źle w tej pomadce wyglądała Aż mnie kusiło, żeby napisać "pozwól, że się przedstawię", ale już dałam spokój Choć ja czasem LD noszę - tak, wygląda jak neon , ale ten kolor jest wart wszystkiego

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mialam Creme Cup, jak miałam czarne włosy i mi pasowała. Potem jak już czerwone to przestała pasować. Teraz niby jansiutki blond mam ale jakos też neizbyt juz ta szminka wyglada.
Do czerwonych rzeczywiście musi kiepsko wyglądać. Ja mam ten luksus (?) że nie farbuję włosów W OGÓLE, więc repertuar szminek itd pozostaje ten sam. Choć oczywiście wadą jest to, że pole kombinowania z różnymi kolorami kosmetyków mam mniejsze
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 08:23   #2435
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Do czerwonych rzeczywiście musi kiepsko wyglądać. Ja mam ten luksus (?) że nie farbuję włosów W OGÓLE, więc repertuar szminek itd pozostaje ten sam. Choć oczywiście wadą jest to, że pole kombinowania z różnymi kolorami kosmetyków mam mniejsze
No majac czerwone to w sumei mogłam zapomniec, ze istnieja rozowe i fuksjowe szminki...

Lubie farbować, kombinowac, zmieniac kolor, oszalałabum przy jednym tylko
Szczerze, to majac czerń prawie kazda szminka mi pasowała. Prócz pomarańczowych odcieni i bladobezowych, ale te do mnie wcale nie pasują, gryza sie z karnacją.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 10:13   #2436
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Witam się

mam pytanie do posiadaczek warm soul, z jaką szminką łączycie żeby to dobrze wyglądało? Kusi mnie ten kolor, ale jestem zimą i nie wiem jak go najlepiej ugryźć. Czy może w ogóle odpuścić?
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 10:51   #2437
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Na stronie mac nowe kolekcje juz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-30, 11:42   #2438
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Przyszło mi zamówienie z Douglasa z klikniętą w ciemno szminką Lustering i dosłownie zakochałam się od pierwszego wejrzenia Co za cudowny kolor! Jak ja mogłam go wcześniej nie dostrzec?? Cudocudocudo!
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 12:02   #2439
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Przyszło mi zamówienie z Douglasa z klikniętą w ciemno szminką Lustering i dosłownie zakochałam się od pierwszego wejrzenia Co za cudowny kolor! Jak ja mogłam go wcześniej nie dostrzec?? Cudocudocudo!

Ja dopiero opłaciłam jedno z Rebel, Well Dressed i Shade
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 12:06   #2440
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Ja dopiero opłaciłam jedno z Rebel, Well Dressed i Shade
Rebel to jedna z moich ulubionych, ostatnio brałam ją w limitce w pieknym opakowaniu
Do Well Dressed długo nie mogłam sie przekonac, az trzeba było zmienic kolor włosów i bach! Uwielbiam
Ja chyba Shade najmniej lubię z tych kolorowych fluidków, co ostatnio były...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 12:13   #2441
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Ja dopiero opłaciłam jedno z Rebel, Well Dressed i Shade
Nie wiem jak Shade, bo go nie mam, ale w Rebel i Well Dressed na pewno się zakochasz

Echh, mógłby Douglas częściej robić takie "wadliwe" akcje rabatowe...
vine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-30, 12:21   #2442
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Rebel to jedna z moich ulubionych, ostatnio brałam ją w limitce w pieknym opakowaniu
Do Well Dressed długo nie mogłam sie przekonac, az trzeba było zmienic kolor włosów i bach! Uwielbiam
Ja chyba Shade najmniej lubię z tych kolorowych fluidków, co ostatnio były...
W Heirloom? Też chciałam, ale się nie załapałam Well Dressed to był mój typ na pierwszy róż Maca, ale nie wyszło, więc nadrabiam teraz
Co jest nie tak ze Shade?
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Nie wiem jak Shade, bo go nie mam, ale w Rebel i Well Dressed na pewno się zakochasz

Echh, mógłby Douglas częściej robić takie "wadliwe" akcje rabatowe...
Mam nadzieję, że będę
Tak, takie pomyłki mogłyby się przydarzać co limitkę Chociaż nie wiem czy by to mój portfel wytrzymał
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 12:22   #2443
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
W Heirloom? Też chciałam, ale się nie załapałam Well Dressed to był mój typ na pierwszy róż Maca, ale nie wyszło, więc nadrabiam teraz
Co jest nie tak ze Shade?
Tak, w Heirloom Brałam stacjonarnie u nas.
No tepy nieco, ale nawet nie to jest problemem - kolor nie końca mi sie jednak podoba po dłuższym noszeniu. Wieć to raczej indywidualna sprawa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 12:27   #2444
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

A Well Dressed widać na ciemnoskórych? Mam I'm a Lover i działa ale well dressed jest chyba jaśniejsze ? Lovecloud mnie ciekawi
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2015-06-30 o 12:29
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 12:29   #2445
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9


Dzisiaj stwierdziłam, że powinnam się to wpisać A to po kolejnych zakupach.
Tym razem padło na puder Sculpt - o ile się nie mylę był przez dłuższy czas w ofercie on line jako wyprzedany.. no albo sobie dziś wmówiłam, że się pojawił i szybko trzeba go capnąć.

Na poprzednie zamówienie on line czekam już ponad tydzień - dogrzebałam się w wątku Waszych wypowiedzi z maja, że mają opóźnienia- jak długie są te opóźnienia? Zaczynam się już niecierpliwić...


Teraz kusi mnie paleta korektorów MAC Studio... ma któraś z Was?
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 12:36   #2446
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
W Heirloom? Też chciałam, ale się nie załapałam Well Dressed to był mój typ na pierwszy róż Maca, ale nie wyszło, więc nadrabiam teraz
Co jest nie tak ze Shade?

Mam nadzieję, że będę
Tak, takie pomyłki mogłyby się przydarzać co limitkę Chociaż nie wiem czy by to mój portfel wytrzymał
Ja też z początku się przed nim broniłam (gdy słyszę, że coś jest KULTOWE, od razu mam wycofkę ), ale teraz go mam, bo wyczytałam, że dla Chłodnego Lata jest świetny i rzeczywiście się bardzo dobrze sprawdza No i jest tak jaśniutki, że można go ładować śmiało na twarz bez obaw, że zrobi się placek. Zwykle najpierw nakładam obficie Well Dressed, a potem na same "jabłka" policzków daję ociupinkę Dame dla większej wyrazistości i efekt jest super.

A co do samego koloru Shade to ja z kolei obstawiam (kojarząc mniej więcej, jakie kolory wymieniałaś jako te, które Ci pasują), że będzie dla Ciebie bardzo dobry Jest chłodny i naprawdę piękny, sama o nim myślałam, ale ja nie bawię się jakoś specjalnie kolorami kresek; Dipdown (który jest ciut za ciepły, ale ok) i Lowlights (który jest idealny) mi wystarczą

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A Well Dressed widać na ciemnoskórych? Mam I'm a Lover i działa ale well dressed jest chyba jaśniejsze ? Lovecloud mnie ciekawi
Ja nie mam I'm a Lover, ale Krystyna twierdzi, że są podobne i na swatchach rzeczywiście na takie wyglądają:
http://www.temptalia.com/submit-dupe...50&dupe=108919

Dla mnie WD jest dość słabo widoczny, baaaardzo subtelny, ale to też pewnie kwestia indywidualnych "pigmentów".
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 12:44   #2447
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

A to będę celować w Lovecloud albo Breath of plum. Lovecloud wyczerpane.. no trudno, cierpliwość
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 12:46   #2448
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

"serdecznie dziękujemy za przesłaną wiadomość.

Pragniemy poinformować, iż sprawa nieaktywnego numeru śledzenia został przekazana do naszego centrum logistycznego i jest aktualnie wyjaśniana.
Jak tylko otrzymamy informacje zwrotną niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą."



Rozmawiałam dzisiaj z kurierem DPD - śmiał się, że wydrukować list przewozowy z numerem- to jedno, a wysłać - to drugie...
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 12:47   #2449
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ja miałam Lovecloud i zbyłam, ostatecznie irytował mnie kolor. Breath of Plum mam i lubię.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-30, 13:02   #2450
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, w Heirloom Brałam stacjonarnie u nas.
No tepy nieco, ale nawet nie to jest problemem - kolor nie końca mi sie jednak podoba po dłuższym noszeniu. Wieć to raczej indywidualna sprawa
Piękne było to opakowanie D. ostatnio dodał szminki z tej kolekcji, ale akurat nie Rebel.
Akurat kolor w Shade podoba mi się bardzo. Jeśli z aplikacjąnie będzie za dużych problemów, to będę zadowolona.
Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A Well Dressed widać na ciemnoskórych? Mam I'm a Lover i działa ale well dressed jest chyba jaśniejsze ? Lovecloud mnie ciekawi
Też mam I'm a Lover, ale to taki żywszy kolor i można go budować. Liczę na to, że Well Dressen będzie taką delikatną mgiełką, z którą nie będę musiała uważać
Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość

Dzisiaj stwierdziłam, że powinnam się to wpisać A to po kolejnych zakupach.
Tym razem padło na puder Sculpt - o ile się nie mylę był przez dłuższy czas w ofercie on line jako wyprzedany.. no albo sobie dziś wmówiłam, że się pojawił i szybko trzeba go capnąć.

Na poprzednie zamówienie on line czekam już ponad tydzień - dogrzebałam się w wątku Waszych wypowiedzi z maja, że mają opóźnienia- jak długie są te opóźnienia? Zaczynam się już niecierpliwić...


Teraz kusi mnie paleta korektorów MAC Studio... ma któraś z Was?

Ja mam pojedynczy korektor i uważam, że cała paleta jest nie do zużycia. Jeśli chcesz mieszać kolory, to możesz spróbować z duo na początek
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja też z początku się przed nim broniłam (gdy słyszę, że coś jest KULTOWE, od razu mam wycofkę ), ale teraz go mam, bo wyczytałam, że dla Chłodnego Lata jest świetny i rzeczywiście się bardzo dobrze sprawdza No i jest tak jaśniutki, że można go ładować śmiało na twarz bez obaw, że zrobi się placek. Zwykle najpierw nakładam obficie Well Dressed, a potem na same "jabłka" policzków daję ociupinkę Dame dla większej wyrazistości i efekt jest super.

A co do samego koloru Shade to ja z kolei obstawiam (kojarząc mniej więcej, jakie kolory wymieniałaś jako te, które Ci pasują), że będzie dla Ciebie bardzo dobry Jest chłodny i naprawdę piękny, sama o nim myślałam, ale ja nie bawię się jakoś specjalnie kolorami kresek; Dipdown (który jest ciut za ciepły, ale ok) i Lowlights (który jest idealny) mi wystarczą

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------



Ja nie mam I'm a Lover, ale Krystyna twierdzi, że są podobne i na swatchach rzeczywiście na takie wyglądają:
http://www.temptalia.com/submit-dupe...50&dupe=108919

Dla mnie WD jest dość słabo widoczny, baaaardzo subtelny, ale to też pewnie kwestia indywidualnych "pigmentów".
Tak, metka "kultowy kosmetyk" też mnie troszkę odstrasza na początku ale przy -20% musiałam go kupić, bo sam kolor bardzo mi się podoba. Jak macałam w Macu WD, to różni się jednak od I'm a Lover. Może dla Krysi nie jest to aż tak widoczne, bo jest sporo ciemniejsza.

Zielenie bardzo lubię na oczach, najbardziej właśnie takie ciemne Ładnie podbijają tęczówkę. Bardzo pasował mi wycofany już zielony żelowy eyeliner Essence, do dziś szukam takiego koloru
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 13:05   #2451
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość


Ja mam pojedynczy korektor i uważam, że cała paleta jest nie do zużycia. Jeśli chcesz mieszać kolory, to możesz spróbować z duo na początek

Chciałam go do kufra w zastępstwie Kryolana... Tylko nie wiem jak się sprawdza. Pewnie i tak kupię prędzej czy później
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 13:05   #2452
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja miałam Lovecloud i zbyłam, ostatecznie irytował mnie kolor. Breath of Plum mam i lubię.
Irytował?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 13:08   #2453
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Irytował?
Inaczej mówiac niezbyt mi sie podobal na mnie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 13:26   #2454
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Liczę na to, że Well Dressen będzie taką delikatną mgiełką, z którą nie będę musiała uważać
Nie będziesz Ja go walę dość dziarsko w dużych ilościach, nie oglądając się zbytnio Dopiero po paru nałożeniach zaczynam być bardziej precyzyjna. Ja akurat lubię takie róże, dają bardziej naturalny efekt.

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość

Na poprzednie zamówienie on line czekam już ponad tydzień - dogrzebałam się w wątku Waszych wypowiedzi z maja, że mają opóźnienia- jak długie są te opóźnienia? Zaczynam się już niecierpliwić...
Ja narzekałam, że link do śledzenia zamówienia teoretycznie wysłanego w czwartek nie był długo aktywny, ale dziś paczka pojawiła się na stronie DPD i jednocześnie przed chwilą zjawiła się u mnie w domu Ale jeśli czekasz ponad tydzień to rzeczywiście coś jest niehalo...
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 13:33   #2455
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość

Ja narzekałam, że link do śledzenia zamówienia teoretycznie wysłanego w czwartek nie był długo aktywny, ale dziś paczka pojawiła się na stronie DPD i jednocześnie przed chwilą zjawiła się u mnie w domu Ale jeśli czekasz ponad tydzień to rzeczywiście coś jest niehalo...
Nic nie jest nie teges. Temat był wałkowany milion razy i wyszło, ze czasem maja obsuwy i tyle.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 13:38   #2456
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nic nie jest nie teges. Temat był wałkowany milion razy i wyszło, ze czasem maja obsuwy i tyle.
Dla mnie obsuwa to jest właśnie definicja wysyłki "nie teges", but that's just me
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 13:42   #2457
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------



Ja narzekałam, że link do śledzenia zamówienia teoretycznie wysłanego w czwartek nie był długo aktywny, ale dziś paczka pojawiła się na stronie DPD i jednocześnie przed chwilą zjawiła się u mnie w domu Ale jeśli czekasz ponad tydzień to rzeczywiście coś jest niehalo...



Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nic nie jest nie teges. Temat był wałkowany milion razy i wyszło, ze czasem maja obsuwy i tyle.

Dziękuję Vine zawsze to jakaś informacja dla mnie, że mimo braku śledzania paczka może się pojawić
Milionpierwszy raz przewałkowując temat chciałam wyciągnąc od kogoś informację jak te obsuwy są duże.. No nic, sama napiszę ile czasu czekałam na paczkę


Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Dla mnie obsuwa to jest właśnie definicja wysyłki "nie teges", but that's just me
Dla mnie również... no ale to ja teraz czekam na paczkę
__________________


Edytowane przez Yola
Czas edycji: 2015-06-30 o 13:46
Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 13:47   #2458
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Dziękuję Vine zawsze to jakaś informacja dla mnie, że mimo braku śledzania paczka może się pojawić
Milionpierwszy raz przewałkowując temat chciałam wyciągnąc od kogoś informację jak te obsuwy są duże.. No, nic sama napiszę ile czasu czekałam na paczkę
Może, może się tak nagle pojawić Ja już też zaczęłam się niepokoić, że coś wstrzymują wysyłkę, a widać rzeczywiście paczka pojawiła się do śledzenia dopiero po przekroczeniu granicy, jak zasugerowała mi jedna z Wizażanek tutaj. Dziś rano się pojawiła w necie, a po południu kurier ją dostarczył, więc może tak samo będzie u Ciebie Powodzenia!
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 14:54   #2459
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Pewnie nie ma szminki, która wygląda świetnie na wszystkich Chociaż niektórzy tak twierdzą co do Russian Red (wątpię w to). Jest kilka popularnych w Polsce odcieni, bo większość polek ma chłodne typy urody i np. taka Plumful mało komu nie pasuje, ale generalnie wszystko jest indywidualnie uwarunkowane
Naprawdę? Mi w Plumful i RR brzydko. Generalnie najlepiej testować przed zakupem. Choć ostatnio naklikałam w ciemno, haha

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A to będę celować w Lovecloud albo Breath of plum. Lovecloud wyczerpane.. no trudno, cierpliwość
Breath jest bardzo fajny. Taka jasniejsza i bardziej przybrudzona śliwką wersja Pink Cult.

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Ja dopiero opłaciłam jedno z Rebel, Well Dressed i Shade
Ooo wzięłaś Shade! Bardzo dobrze, będzie Pani zadowolona

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Nie wiem jak Shade, bo go nie mam, ale w Rebel i Well Dressed na pewno się zakochasz

Echh, mógłby Douglas częściej robić takie "wadliwe" akcje rabatowe...
Wszyscy tak zachwalają ten Well dressed, a ja go mam od długiego czasu i lubię najmniej ze wszystkich róży. Wypada u mnie ciepło i przeciętnie, a liczyłam na efekt chłodnego jasnego cukierkowego różu, jak w Illamasqua Katie. Choć fakt, u niektórych ładnie wygląda.

W tą akcją rabatową zaliczyli niezłą wtopę najbardziej mnie dziwi, że nie skorygowali tego po jednym dniu.

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No majac czerwone to w sumei mogłam zapomniec, ze istnieja rozowe i fuksjowe szminki...

Lubie farbować, kombinowac, zmieniac kolor, oszalałabum przy jednym tylko
Szczerze, to majac czerń prawie kazda szminka mi pasowała. Prócz pomarańczowych odcieni i bladobezowych, ale te do mnie wcale nie pasują, gryza sie z karnacją.
Ale namiaru do fryzjera nie dałaś
Farbowanie uzależnia. Mam taki okres w życiu, że ciągle robię coś nowego, zmienia mi się w głowie i od razu też na głowie Teraz rozjasniam, ale już mam pomysł na kolejny kolor, taki różany jasny brąz

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Dziewczyny, z takich różowych róży świetny jest Peony Petal, ale to limitka była chyba.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 15:23   #2460
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Naprawdę? Mi w Plumful i RR brzydko. Generalnie najlepiej testować przed zakupem. Choć ostatnio naklikałam w ciemno, haha
Ufff, to niejako odczuwam ulgę, że znalazła się choć jedna osoba, której nie pasuje Plumful Już się obawiałam, że mam taką pospolitą urodę, że ten najbardziej mój z "moich" kolorów pasuje dosłownie wszystkim na tym padole


Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
W tą akcją rabatową zaliczyli niezłą wtopę najbardziej mnie dziwi, że nie skorygowali tego po jednym dniu.
No właśnie! Byłam przekonana, że po otrzymaniu kilku zamówień z rabatem na MAC szybciutko to skorygują! Bo odmówić rabatu po fakcie (po złożeniu takiego zamówienia) już chyba nie mają prawa. Ale do końca się z lekka zastanawiałam, czy rzeczywiście wyślą mi wszystko Ale przysłali zrabatowanego i MACa, i Bobbi Brown (kupiłam zapas mojego ukochanego Correctora, który mi się kończy ) na którą też przecież nigdy nie oferują zniżek


Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, z takich różowych róży świetny jest Peony Petal, ale to limitka była chyba.
Chyba tak
Ja z kolei KOCHAM kremowy róż Brit Wit, o którym jakoś niewiele się wspomina, a dla mnie to jeden z najpiękniejszych chłodnych odcieni, jakie w życiu widziałam. Tylko nie mogę sobie udarować, że kretyńsko wraz ze zmianą z formuły Blushcreme na formułę Cremeblend zmienili też kolor tego odcienia Nie kumam, po cholerę dawać inny kolor pod tą samą nazwą, chyba żeby wkurzać ludzi Ten nowy Brit Wit jest jakiś taki beżowy... A ten mój Blushcreme (przeterminowany już totalnie, ale używam go twardo dalej) jest taką cudną przybrudzoną śliwką/różem, no przepiękny odcień...
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:04.