Mamusie sierpniowe 2020 [emoji7] - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-02-27, 11:54   #2341
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Generalnie, jak już tu kiedyś wspominałam, przy prawidłowej ciąży, bezproblemow zdrowotnych NFZ zaleca tylko 3 razy USG - w każdym trymestrze po jednym, plus ewentualnie na samym początku dla potwierdzenia ciąży. W Anglii też tak jest są tylko trzy "scany" z wizytą lekarską, a resztę załatwia się z położna.

Ja chodzę prywatnie i za każdym razem w sumie Pani doktor się mnie pyta czy chce USG, bo ona nie widzi potrzeby, ale może zrobić. Więc oczywiście ja zawsze chce już się nie mogę doczekać soboty...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W Anglii do 13 tygodnia jeśli się cos dzieje, to nawet się ciąży nie ratuje, nie podaje luteiny na podtrzymanie. Nadal mierzy się miarką brzuch, żeby ocenić wielkość dziecka. Pracujesz fizycznie w zagrożonej ciąży, to nie dostaniesz l4. A jak odejdą Ci wody, ale nic się nie dzieje, to najprawdopodobniej odeślą Cię do domu Nie wiem czy chcemy iść standardem w tym kierunku. To, że zagranica, to nie oznacza, że jest lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-27, 12:12   #2342
_kasicka
Raczkowanie
 
Avatar _kasicka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 225
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
Dzien dobry


ja ostatnie miałam 29.01 a teraz będę miała dopiero 24.03.
Prawda jest taka, że jeśli nic się nie dzieje, to nie ma potrzeby robić usg co miesiąc (chociaż oczywiście pewnie większość z nas najchętniej robiła by co tydzień )
ja się ratuję detektorem tętna dla uspokojenia
Właśnie kupiłam ten detektor i dziś słuchałam jak bije serduszko wizytę mam dopiero 19.03 a nie czuję się najlepiej dlatego musiałam się upewnić ze jest w porządku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kamila 12.05.2015
Franek 06.06.2017

_kasicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-27, 12:13   #2343
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

W sumie ja mam tylko dodatkowe USG w tych terminach co NFZ sugeruje. Nawet z połówkowymi to bez sensu, bo za tydzień mam w środę w luxmedzie i w czwartek na NFZ. Prenatalne miałam z tygodniem różnicy, to przynajmniej była jakaś zmiana.

Na wizycie mam tylko detektor tętna, ale i tak lekarz się zazwyczaj namęczy, żeby znaleźć. Zresztą teraz młody już zaczyna się wiercić, to co jakiś czas daje znać o sobie. Np. ostatnio nie było szczególnie miło jak trafił w żołądek. Ale już wiemy, że reaguje na heavy metal - nie wiem, czy lubi, ale chyba podskakuje. Inna muzyka na razie obojętna
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-27, 12:31   #2344
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

A my dziś po południu ruszamy do Karpacza! Na weekend, ale mega się cieszę. Może nawet załapiemy się na jakikolwiek śnieg, bo jeszcze go tej zimy nie widziałam :P
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-27, 12:32   #2345
Kate94mouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 242
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja też chodzę prywatnie, do tej pory miałam 4 wizyty i na każdej USG i jeszcze nigdy Pabi Doktor się mnie nie spytała czy robimy czy nie. Zawsze najpierw badanie na samolocie i później USG dopochwowe.
Kate94mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-27, 12:50   #2346
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Gdyby moja siostra miała tylko 3 usg to mogłoby to skończyć się katastrofą. W 24 tygodniu wykryli u niej rozchodzącą się bliznę po CC, a do tego problem z łożyskiem. Na połówkowych było jeszcze wszystko ok. Dzięki temu trafiła do szpitala i jakoś do tego 30 tygodnia dociągnęła, ale gdyby coś się zaczęło dziać w 25 tc to dziecko by nie przeżyło.

Fioleciasto, udanej podróży!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-27, 12:54   #2347
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Hej

Rzadko się odzywam bo kiepsko się ostatnio czuję, jestem ciągle zmęczona a do tego mam dość mocne bóle brzucha, zupełnie nieznane mi w pierwszej ciąży Brzuch się spina, robi twardy, odczuwam też kłucie chyba w jajnikach no i pobolewa mnie blizna Wizytę mam 10.03. ale rozważam przyspieszenie jeśli ten brzuch się nie uspokoi.




Ja też chodzę prywatnie i mam usg co wizytę i nie wyobrażam spbie inaczej, za bardzo bym się stresowała. Detektorem też się ratuję w chwilach kryzysu dopóki nie czuć regularnych ruchów
Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
A my dziś po południu ruszamy do Karpacza! Na weekend, ale mega się cieszę. Może nawet załapiemy się na jakikolwiek śnieg, bo jeszcze go tej zimy nie widziałam :P
Udanego weekendu Bezpiecznej podróży i odpoczynku przede wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-27, 13:11   #2348
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja chodzę prywatnie, place 200zł i nawet USG nie mam na wizycie
Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
A my dziś po południu ruszamy do Karpacza! Na weekend, ale mega się cieszę. Może nawet załapiemy się na jakikolwiek śnieg, bo jeszcze go tej zimy nie widziałam :P
Udanego wyjazdu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-27, 13:41   #2349
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Ja chodzę prywatnie, place 200zł i nawet USG nie mam na wizycie
Udanego wyjazdu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oooo to bardzo duzo jak na wizyte bez usg !
Ja ostatnio placilam 150 zl za wszytsko ,ale teraz dostalam sms o podwyzce na 200 ... jednak jak widze to regularna cena

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-27, 14:32   #2350
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Pistacja_ Pokaż wiadomość
W Anglii do 13 tygodnia jeśli się cos dzieje, to nawet się ciąży nie ratuje, nie podaje luteiny na podtrzymanie. Nadal mierzy się miarką brzuch, żeby ocenić wielkość dziecka. Pracujesz fizycznie w zagrożonej ciąży, to nie dostaniesz l4. A jak odejdą Ci wody, ale nic się nie dzieje, to najprawdopodobniej odeślą Cię do domu Nie wiem czy chcemy iść standardem w tym kierunku. To, że zagranica, to nie oznacza, że jest lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wcale nigdzie nie napisałam, że to dobrze tylko chciałam uspokoić dziewczyny, że takie wytyczne daje nasz NFZ. Też jestem za tym, aby USG było standardowym wyposażeniem każdego gabinetu i każdy lekarz poloznik umiał je prawidłowo wykonać.
Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
A my dziś po południu ruszamy do Karpacza! Na weekend, ale mega się cieszę. Może nawet załapiemy się na jakikolwiek śnieg, bo jeszcze go tej zimy nie widziałam :P
Ale super! Zazdroszczę i życzę zimowego, snieznego szaleństwa
Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Ja chodzę prywatnie, place 200zł i nawet USG nie mam na wizycie
Udanego wyjazdu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te ceny to kosmos... u nas wizyta z usg 160zl kosztuje, a rok temu było 130zl. Ja na szczęście korzystam z opieki medycznej z ubezpieczenia, więc tak tego nie odczuwam. Tylko za wyniki wszystkie muszę płacić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-27, 16:22   #2351
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Justysia oszczędzaj się i może idź wcześniej do lekarza, żeby to sprawdzić.

Cytat:
Napisane przez Vrenth Pokaż wiadomość
W sumie ja mam tylko dodatkowe USG w tych terminach co NFZ sugeruje. Nawet z połówkowymi to bez sensu, bo za tydzień mam w środę w luxmedzie i w czwartek na NFZ. Prenatalne miałam z tygodniem różnicy, to przynajmniej była jakaś zmiana.

Na wizycie mam tylko detektor tętna, ale i tak lekarz się zazwyczaj namęczy, żeby znaleźć. Zresztą teraz młody już zaczyna się wiercić, to co jakiś czas daje znać o sobie. Np. ostatnio nie było szczególnie miło jak trafił w żołądek. Ale już wiemy, że reaguje na heavy metal - nie wiem, czy lubi, ale chyba podskakuje. Inna muzyka na razie obojętna
Słuchacie heavy metalu? Może młody też będzie fanem.
Który to tydzień już u Ciebie?
Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
A my dziś po południu ruszamy do Karpacza! Na weekend, ale mega się cieszę. Może nawet załapiemy się na jakikolwiek śnieg, bo jeszcze go tej zimy nie widziałam :P
Bawcie się dobrze!


Rany, ja za trochę ponad tydzień wychodzę za mąż. Trochę mnie to zaczyna stresować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-27, 16:26   #2352
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Rany, ja za trochę ponad tydzień wychodzę za mąż. Trochę mnie to zaczyna stresować.
Ale to zleciało, dopiero co pisałaś że wybraliście datę Wszystko gotowe ?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-27, 16:33   #2353
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Słuchacie heavy metalu? Może młody też będzie fanem.
Który to tydzień już u Ciebie?
Właśnie aż tak ostrej muzyki rzadko, ale była jakaś reakcja. Dużo rozmaitego rocka leci, więc polubi Obecnie 19+1
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-27, 16:43   #2354
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Ale to zleciało, dopiero co pisałaś że wybraliście datę Wszystko gotowe ?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Strasznie szybko zleciało.
Tak, praktycznie już wszystko.
W ostatniej chwili tylko poprosiłam inną przyjaciółkę na świadkową, bo ta pierwsza zaczęła się coś wykręcać.
Cytat:
Napisane przez Vrenth Pokaż wiadomość
Właśnie aż tak ostrej muzyki rzadko, ale była jakaś reakcja. Dużo rozmaitego rocka leci, więc polubi Obecnie 19+1
To jest szansa, że niedługo i my zaczniemy czuć ruchy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-27, 18:03   #2355
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Strasznie szybko zleciało.
Tak, praktycznie już wszystko.
W ostatniej chwili tylko poprosiłam inną przyjaciółkę na świadkową, bo ta pierwsza zaczęła się coś wykręcać.To jest szansa, że niedługo i my zaczniemy czuć ruchy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pamiętam przygotowania do naszego ślubu byłam wtedy na początku pierwszej ciąży. Ślub był planowany z półtora rocznym wyprzedzeniem, a gdy dowiedziałam się miesiąc przed ślubem, że będzie dzidzia, to ślub i wszystkie sprawy z tym związane przestały się aż tak liczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-27, 21:35   #2356
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

fiole- udanego wyjazdu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-28, 05:14   #2357
Kate94mouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 242
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Fioleciasto udanego wyjazdu ☺

Ja też płacę 200 zl ale conajmniej pol godziny mi Pani Doktor poświęca. Sprawadza wyniki, potem samolot, badanie i USG . Za każdym razem mąż ze mną wchodzi na wizytę. Także dużo niedużo ale nie wyobrażam sobie wiyzty bez USG tym bardziej, że jeżdżę 100 km i nie miałabym zobaczyć swojego maluszka ?



Miłego piątku dziewczyny ☺
Kate94mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-28, 05:48   #2358
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

dzień dobry

miłego piątku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-28, 05:54   #2359
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

U mnie się płaci za wizytę 150 bądź 180 zł w zależności od etapu ciąży, ale lekarz podgląda maluszka w tej cenie. W poprzedniej ciąży musiałam iść do mojego lekarza w innej przychodni i tam zapłaciłam bodajże 130 zł za wizytę i jeszcze dodatkowo 150 zł za zwykłe USG . W tej ciąży na potwierdzeniu ciąży też byłam gdzie indziej i to samo- 165 zł wizyta 150 zł USG. Masakra jakaś gdy nie ma się żadnego ubezpieczenia.



Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-28, 07:09   #2360
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja płacę 160 zł za wizytę. Zawsze mam badanie na samolocie i usg. Za cytologię bierze 20 zł dodatkowo do wizyty. Dostaję zdjęcia malucha i lekarz nagrywa go na pendrive jeśli chcę. Sprawdza wyniki, wypisuje zwolnienie, daje zalecenia i zawsze sobie pogadamy. Mój lekarz ma ogólnie bardzo dobre opinie, jest mega sympatyczny, z każdą pacjentką porozmawia. Dlatego u niego takie kolejki. Ostatnio z wizyty, ktora miała być na 19:00 wróciłam o 23:00. To czekanie dobija, ale co zrobić. O mnie wie sporo z życia prywatnego i ma dobrą pamięć. Na ostatniej wizycie zeszło się na temat związków. Pytałam go czy jego żonie nie przeszkadza, że tak długo pracuje, a on mi na to, że jak się 2 osoby znają tak długo jak ja z mężem to są wyrozumiałe na takie sytuacje, ale dodał, że żona narzeka. O mężu, jak się poznaliśmy i jako o stałym parterze powiedziałam mu ze 3-4 lata temu, jak się jeszcze o ciążę staraliśmy. Byłam w szoku, że pamięta. Chodzę do niego ponad 4 lata i bywałam w gabinecie 2-3 razy w tygodniu, gdy monitorował owulację, robił mi zabieg w szpitalu i badanie drożności jajowodów. To kawałek czasu i różne tematy rozmowy się nawinęły. W każdym razie, gdyby nie długie kolejki przed wizytą byłby lekarzem idealnym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-28, 11:25   #2361
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Dzien Dobry

Milego piatku i milego weekendu !
Wlasnie zamowilam stanik ciazowy/ do karmienia. Bo to ci mierzylam w HM to na moim biuscie wolalo o pomste do nieba.
To bedzie moj pierwszy w zyciu stanik zamowiony online ... ale bylo 20% znizki i bezplatna przesylka

https://www.intymna.pl/c1381,150,0,0,,biustonosze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-28, 12:24   #2362
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Dzien Dobry

Milego piatku i milego weekendu !
Wlasnie zamowilam stanik ciazowy/ do karmienia. Bo to ci mierzylam w HM to na moim biuscie wolalo o pomste do nieba.
To bedzie moj pierwszy w zyciu stanik zamowiony online ... ale bylo 20% znizki i bezplatna przesylka

https://www.intymna.pl/c1381,150,0,0,,biustonosze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo, tez muszę sobie kupić. Bo wszystkie mam już za małe, a tu kupię 2w1 - większy i karmnik;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-28, 12:45   #2363
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

kurcze, fajne te staniki, ale ja muszę mierzyć :/ mam niewymiarowe cycki i ciężko mi dobrać stanik i bez ciąży
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-28, 12:56   #2364
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja online też nie zamawiam biustonoszy, bo na 99% nie trafiłabym z rozmiarem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-28, 13:11   #2365
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja w sumie raz kupiłam online, bo tylko tak były przeceny, ale jeden taki jak miałam a drugi jakiś prosty sportowy. Też zawsze muszę mierzyć, bo część modeli jest niby podobna do tych fajnych a leży fatalnie (np. pół miski nagle puste, a wszystkie mierzone były w tym samym rozmiarze).

Na razie kupowałam po prostu większe na przecenach. Słusznie założyłam, że w 3 miesiącu rozmiar jeszcze nie będzie ostateczny. Pewnie do 2 tygodni dotrę do ostatniej haftki i będę szukać większych. Niby H&M ma spoko do karmienia, ale byłam dzisiaj, to dział "mama" skurczył się do dwóch regałów wciśniętych na dziale dziecięcym. No nic, pewnie i tak kupię zwykłe, jak w nieco ponad 2 miesiące jest zmiana o rozmiar, to i tak jeszcze będę jakieś kupować na końcu ciąży.

Edytowane przez Vrenth
Czas edycji: 2020-02-28 o 13:16
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-28, 13:14   #2366
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Dzien Dobry

Milego piatku i milego weekendu !
Wlasnie zamowilam stanik ciazowy/ do karmienia. Bo to ci mierzylam w HM to na moim biuscie wolalo o pomste do nieba.
To bedzie moj pierwszy w zyciu stanik zamowiony online ... ale bylo 20% znizki i bezplatna przesylka

https://www.intymna.pl/c1381,150,0,0,,biustonosze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koniecznie daj znać jak przyjdzie, jak jakość i czy trafiłaś z rozmiarem, ja bym chciała zamówić jakiś ładny dopiero 2/3 tygodnie po porodzie jak już rozmiar się ustabilizuje ;-)
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-28, 16:13   #2367
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

A mnie się rozmiar aż tak bardzo nie zmienia. Raz zmieniłam biustonosze jakoś w 3 miesiącu i teraz w ogóle ani mi piersi nie rosną, ani nie bolą.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-28, 17:10   #2368
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Mi się w ogóle nie zmienił rozmiar.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-28, 19:10   #2369
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
A mnie się rozmiar aż tak bardzo nie zmienia. Raz zmieniłam biustonosze jakoś w 3 miesiącu i teraz w ogóle ani mi piersi nie rosną, ani nie bolą.
Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Mi się w ogóle nie zmienił rozmiar.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszczę Wam ja w poprzedniej ciąży doszłam z B/C do H! Teraz też już E mam na styk, miska w miarę ale obwód 85cm już za ciasny mi się robi. Więc znów będę miała big cyc jak na mnie ciężko z takimi i niewygodnie... Też po wypłacie muszę zmienić znów biustonosze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-28, 19:42   #2370
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Wam ja w poprzedniej ciąży doszłam z B/C do H! Teraz też już E mam na styk, miska w miarę ale obwód 85cm już za ciasny mi się robi. Więc znów będę miała big cyc jak na mnie ciężko z takimi i niewygodnie... Też po wypłacie muszę zmienić znów biustonosze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O rany! A potem Ci się zmniejszyły po ciąży?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-30 07:58:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:38.