pozostał niesmak - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-26, 21:04   #61
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: pozostał niesmak

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Hit odpisał mi przed chwilą, gdzie ja napisałam o 11. Napisałam czemu się nie odzywal cały dzien a on, że był zajęty i czy ma mi się tłumaczyć i że teraz chce pogadać tak o. Zalosne

"A ja chciałam pogadać o 11. Nie kontaktuj się ze mną więcej proszę. Miłego dnia,
thankyounext."
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 21:18   #62
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Talking Dot.: pozostał niesmak

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
"A ja chciałam pogadać o 11. Nie kontaktuj się ze mną więcej proszę. Miłego dnia,
thankyounext."
Jestem za. Czyli "spadaj na drzewo".
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 21:41   #63
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: pozostał niesmak

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Jestem za. Czyli "spadaj na drzewo".



A jeśli cokolwiek odpisze, to "nie będę ci się teraz tłumaczyć, do widzenia."


I tyle autorko.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-29, 13:23   #64
thankyounext_
Rozeznanie
 
Avatar thankyounext_
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 643
Dot.: pozostał niesmak

Prosił, dzwonił, mówił że jestem ważna... I że chce ze mną dalej być. Powiedziałam że potrzebuje kilku dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
thankyounext_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-29, 13:37   #65
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: pozostał niesmak

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Prosił, dzwonił, mówił że jestem ważna... I że chce ze mną dalej być. Powiedziałam że potrzebuje kilku dni
Ten facet to jakiś żart. Z nim będziesz miała ciągle takie huśtawki - olewanie a potem nagle "zależy mi!". Patrz na czyny. Nie słowa.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-29, 14:05   #66
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: pozostał niesmak

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Prosił, dzwonił, mówił że jestem ważna... I że chce ze mną dalej być. Powiedziałam że potrzebuje kilku dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podczas których on się prześpi z jakąś lasią na miejscu.

A przynajmniej będziesz wiedziała, że jest do tego zdolny i nic to nie powstrzymuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 21:53   #67
thankyounext_
Rozeznanie
 
Avatar thankyounext_
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 643
Dot.: pozostał niesmak

Jeśli kogoś interesuje, jak skończyła się ta historia to zakończyłam to kilka tygodni temu. Dałam wtedy jeszcze szanse, ostatnią, chciał do mnie przyjechać na kilka tygodni, zgodziłam się. Było super przez 4 dni, fajnie spędzaliśmy czas. Spojrzałam mu raz w Messengera i zobaczyłam jakieś obcojęzyczne imię i nazwisko jakiejś dziewczyny i serduszko wysłane od niej. Stwierdziłam, że sprawdzę to. Gdy wyszedł gdzieś i zostawił telefon weszłam w te rozmowę, a to okazała się dziewczyna, z którą sypiał wtedy właśnie. Ewidentnie z nią flirtował kilka dni przed przyjazdem do mnie. Pisał, że chce ją pocałować, że jest śliczna i że tęskni za ich wspolnie spędzonym czasem. Ostatnią wiadomość jej wysłał w drodze do mnie (!!). Gdy wrócił powiedziałam, że to koniec, że co to ma być, a on zwalił winę na mnie, że to ja jestem zła, bo przejrzałam rozmowę. W sobie nie zobaczył żadnego błędu. Tłumaczył się, że to tylko koleżanka i to nic nie znaczy + że wtedy się kłóciliśmy (!!). Dałam mu 10 min na spakowanie się i wyjście. Zakończyłam to. Dziękuję za wszystkie wiadomości. Okropny typ z niego. Ale dzięki tej sytuacji wzięłam się w końcu za swoją psychikę - chodzę na terapie
thankyounext_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-27, 22:16   #68
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: pozostał niesmak

Co za burak. Brawo, że to zakończylas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 22:33   #69
thankyounext_
Rozeznanie
 
Avatar thankyounext_
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 643
Dot.: pozostał niesmak

Dziękuję. Było mi ciężko - nie powiem, że nie. Dalej mi przykro, że mógł mnie tak potraktować i patrzeć mi wtedy w oczy, wiedząc, że kilka dni wcześniej pisał innej takie rzeczy. Moja samoocena spadła mocno na pewno po tej sytuacji. Ale najzwyczajniej miałyście rację (i moja intuicja też mi dobrze podpowiadała) - był ze mną z braku laku, bo nikogo innego nie miał pod ręką. Przykre, smutne, ale prawdziwe.

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cieszę się jeszcze, że to wyszło teraz, a nie za jakiś czas.
thankyounext_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 23:20   #70
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: pozostał niesmak

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Jeśli kogoś interesuje, jak skończyła się ta historia to zakończyłam to kilka tygodni temu. Dałam wtedy jeszcze szanse, ostatnią, chciał do mnie przyjechać na kilka tygodni, zgodziłam się. Było super przez 4 dni, fajnie spędzaliśmy czas. Spojrzałam mu raz w Messengera i zobaczyłam jakieś obcojęzyczne imię i nazwisko jakiejś dziewczyny i serduszko wysłane od niej. Stwierdziłam, że sprawdzę to. Gdy wyszedł gdzieś i zostawił telefon weszłam w te rozmowę, a to okazała się dziewczyna, z którą sypiał wtedy właśnie. Ewidentnie z nią flirtował kilka dni przed przyjazdem do mnie. Pisał, że chce ją pocałować, że jest śliczna i że tęskni za ich wspolnie spędzonym czasem. Ostatnią wiadomość jej wysłał w drodze do mnie (!!). Gdy wrócił powiedziałam, że to koniec, że co to ma być, a on zwalił winę na mnie, że to ja jestem zła, bo przejrzałam rozmowę. W sobie nie zobaczył żadnego błędu. Tłumaczył się, że to tylko koleżanka i to nic nie znaczy + że wtedy się kłóciliśmy (!!). Dałam mu 10 min na spakowanie się i wyjście. Zakończyłam to. Dziękuję za wszystkie wiadomości. Okropny typ z niego. Ale dzięki tej sytuacji wzięłam się w końcu za swoją psychikę - chodzę na terapie
Brawo za reakcję. Przykre, że są tacy ludzie, ale cóż...
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 23:24   #71
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: pozostał niesmak

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Dziękuję. Było mi ciężko - nie powiem, że nie. Dalej mi przykro, że mógł mnie tak potraktować i patrzeć mi wtedy w oczy, wiedząc, że kilka dni wcześniej pisał innej takie rzeczy. Moja samoocena spadła mocno na pewno po tej sytuacji. Ale najzwyczajniej miałyście rację (i moja intuicja też mi dobrze podpowiadała) - był ze mną z braku laku, bo nikogo innego nie miał pod ręką. Przykre, smutne, ale prawdziwe.

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cieszę się jeszcze, że to wyszło teraz, a nie za jakiś czas.
Bardzo ci wspolczuje. Facet okazal sie zwyklym [złe słowo]. Dobrze ze go pogonilas. Teraz krok po kroku, a moze byc roznie spadki i wzloty daz do odbudowania siebie po tym ciosie. 3 mam kciuki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2020-03-28 o 21:11 Powód: Słownictwo.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-28, 02:45   #72
LhunLai
Eternal rebel
 
Avatar LhunLai
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1 054
Dot.: pozostał niesmak

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Dałam mu 10 min na spakowanie się i wyjście. Zakończyłam to. Dziękuję za wszystkie wiadomości. Okropny typ z niego. Ale dzięki tej sytuacji wzięłam się w końcu za swoją psychikę - chodzę na terapie
Jestem z Ciebie dumna
Zarówno za reakcję, jak i za to, że podjęłaś się terapii
LhunLai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-28, 11:32   #73
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: pozostał niesmak

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-28, 19:07   #74
thankyounext_
Rozeznanie
 
Avatar thankyounext_
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 643
Dot.: pozostał niesmak

Dzięki. Ciągle jednak się z tym nie uporałam i nie wiem jak to zrobić. Obwiniałam siebie, że może się czepialam o coś niepotrzebnie, że może jestem niewystarczająca dla nikogo, że szuka na boku jakichś ekscesów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Poczułam się jakby ktoś mi wbił noz w plecy. Ja bym nikogo w życiu tak nie potraktowała. Potraktował mnie jak zwykłego śmiecia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
thankyounext_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-28, 19:26   #75
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: pozostał niesmak

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-28, 19:41   #76
thankyounext_
Rozeznanie
 
Avatar thankyounext_
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 643
Dot.: pozostał niesmak

Tylko, że my byliśmy w oficjalnym związku na wyłączność. I on sam to kilka razy podkreślał, że jest to związek na wyłączność. Po prostu mnie zdradzał - tak bym to nazwała.
thankyounext_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-28, 19:59   #77
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: pozostał niesmak

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-28, 20:20   #78
thankyounext_
Rozeznanie
 
Avatar thankyounext_
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 643
Dot.: pozostał niesmak

Dlatego mnie to zabolało bardzo, że miał gdzieś to, co między sobą ustaliliśmy i nawet nie zobaczył w sobie żadnej winy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
thankyounext_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-28, 20:25   #79
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: pozostał niesmak

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Dlatego mnie to zabolało bardzo, że miał gdzieś to, co między sobą ustaliliśmy i nawet nie zobaczył w sobie żadnej winy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak bywa ale wazne zebys zostawila.to za soba. Wiem ze to bardzo boli..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-28, 20:29   #80
thankyounext_
Rozeznanie
 
Avatar thankyounext_
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 643
Dot.: pozostał niesmak

Wiem, na pewno do niego nie wrócę, nie chce mieć żadnego kontaktu z nim. Ale gość chyba się nieźle ustawił. Za większość rzeczy płaciłam ja (a często wychodziliśmy gdzieś itp) i on u mnie przesiadywał po dwa tygodnie. A zarabiał jakieś trzy razy więcej niż ja, gdzie nie chciał powiedzieć ile dokładnie, a ode mnie za to wyciągnął ile ja mam dochodów, ile oszczędności. Żałosne. Jak byliśmy na wyjeździe to ja też pokrylam większą część noclegu, a na miejscu płaciliśmy na zmianę... Ehhh, dobrze że to się skończyło...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
thankyounext_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-28, 21:14   #81
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: pozostał niesmak

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Dzięki. Ciągle jednak się z tym nie uporałam i nie wiem jak to zrobić. Obwiniałam siebie, że może się czepialam o coś niepotrzebnie, że może jestem niewystarczająca dla nikogo, że szuka na boku jakichś ekscesów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Poczułam się jakby ktoś mi wbił noz w plecy. Ja bym nikogo w życiu tak nie potraktowała. Potraktował mnie jak zwykłego śmiecia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Czytałam Twój wątek od początku i cieszę się, że podjęłaś decyzję żeby to zakończyć. Pytałaś tutaj o rady- chodź na terapię, , ale i tak najważniejsze jest zbieranie doświadczeń, bo wtedy poznajesz siebie, wiesz na co możesz sobie pozwolić, gdzie są Twoje granice, jakie sygnały wyłapywać w relacjach z mężczyznami, żeby uchronić się przed dupkami. Ja miałam jeden toksyczny związek , który paradoksalnie mnie "uzdrowił" . Ja uważam, że wystarczy słuchać swojej intuicji, nie bagatelizować tych znaków , które coś w nas, nam daje. Upływ czasu pokazuje, że w większości przypadków za tymi "znakami", coś się kryje.

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Dlatego mnie to zabolało bardzo, że miał gdzieś to, co między sobą ustaliliśmy i nawet nie zobaczył w sobie żadnej winy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To tylko pokazuje jaki on jest.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 08:17   #82
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: pozostał niesmak

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Wiem, na pewno do niego nie wrócę, nie chce mieć żadnego kontaktu z nim. Ale gość chyba się nieźle ustawił. Za większość rzeczy płaciłam ja (a często wychodziliśmy gdzieś itp) i on u mnie przesiadywał po dwa tygodnie. A zarabiał jakieś trzy razy więcej niż ja, gdzie nie chciał powiedzieć ile dokładnie, a ode mnie za to wyciągnął ile ja mam dochodów, ile oszczędności. Żałosne. Jak byliśmy na wyjeździe to ja też pokrylam większą część noclegu, a na miejscu płaciliśmy na zmianę... Ehhh, dobrze że to się skończyło...
Mam nadzieję, że terapia pomoże Ci zrozumieć, że zasługujesz na więcej i masz prawo wymagać. Relacja z tym facetem była bardzo jednostronna - Ty dawałaś dużo, on... dużo gadał i obiecywał. Tak naprawdę zadowalałaś się głównie tym. W sumie, z tego, co piszesz, to był z niego po prostu zwykły naciągacz, uczuciowy i finansowy.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-29 09:17:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.