Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-12, 08:04   #4891
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

ohoooo widzę ze ruch na forum dziś się zapowiada nieźle hihihi nie zapeszam ale jest juz nieźle
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:23   #4892
martyna2696
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 299
GG do martyna2696
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

a ja nawet nie wiem jaki nosze rozmiar narazie nie wybieram sie na zakupki bo kaski brak ehhh
a ja dzisiaj robie dzien prawie nic nie jedzenia... bo rano zjadlam sniadanko.... i do wieczora nic.... musze zmniejszyc sobie zoladek bo ostatnio go tak rozepchalam ze ojej....
__________________
168 cm -jest 58 kg-----będzie55kg ---?
martyna2696 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:32   #4893
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez martyna2696 Pokaż wiadomość
a ja nawet nie wiem jaki nosze rozmiar narazie nie wybieram sie na zakupki bo kaski brak ehhh
a ja dzisiaj robie dzien prawie nic nie jedzenia... bo rano zjadlam sniadanko.... i do wieczora nic.... musze zmniejszyc sobie zoladek bo ostatnio go tak rozepchalam ze ojej....
ooo ja to chyba też w tym tygodniu przesadziłam a wczoraj wiecie co zjadłam??? połowę bik maka z mc donalda znaczy połowę chama i całe frytasy
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:36   #4894
martyna2696
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 299
GG do martyna2696
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
ooo ja to chyba też w tym tygodniu przesadziłam a wczoraj wiecie co zjadłam??? połowę bik maka z mc donalda znaczy połowę chama i całe frytasy
he he no prosze ale ja to chyba jeszcze gorzej bo o godzinie 18 30 zaczelam jesc wiec najpierw byly kalamary w ciescie, nastepnie pizza polowa pizzy, a nastepnie miseczka lodow, i polowa czekolady
__________________
168 cm -jest 58 kg-----będzie55kg ---?
martyna2696 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:36   #4895
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

dzien dobry! w sumie to nie całkiem dobry dla mnie bo właśnie na śniadanie zjadłam miseczkę groszku ptysiowego. kurde dziadek mi go nakupował pełno a ja nie umiem się powstrzymać i jem, aż zjem. trudno. innych rzeczy nie jem, a ten groszek to chyba nie taki jakiś tuczący.

Co do spodni to ja noszę 28-29 i nie narzekam

Cytat:
Napisane przez kwakwa_1 Pokaż wiadomość

a dzisiejszy dzień mial jedną dużą zalete - chyba będziemy mieli w pracy karty multi sport - płatne t będzie 17 zł na miesiąc i mam wstęp do wszystkich klubów i basenów w okolicy, do kilku szków tańca i zniźkę na squasha...może od marca już je dostaniemy!
wow, super, to można szaleć a jak się kupi i nie będzie chodzić to nie żal

Monika - waga spadnie, na pewno. Albo rzeczywiście coś z hormonami tak jak dziewczyny i mama Ci mówią. Lepiej zrób badania. A jak nie to niestety pozostaje jedynie czekać :/
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:59   #4896
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

u mnie w pracy nie ma takich kuksusów kurcze muszę się w koncu na tą bieżnie wybrać al jakoś zebrać się nie mogę kurcze... znaczy wstydzę się sama bo nie umiem obsługiwać tych wynalazków
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:59   #4897
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez martyna2696 Pokaż wiadomość
hmm kurcze u kogos czytalam tylko nie wiem u kogo ze idzie po zakupki i ubranka w rozmiarze 36 bedzie kupowal no szoks to jakie chudziny tu mamy
No wiesz... ja kupuje od dawana spodnie 36 w hm... w jackpocie w 38 sie topie, a wczoraj kupilam bluzki 36, a poniewaz mam spory biust zawsze były za małe... Chodzi o coś innego niestety - firmy odziezowe zmieniły rozmiarówki I to juz spory czas temu. 38 stało sie 36 a 36 - 34

Cytat:
Napisane przez 88niezapominajka88 Pokaż wiadomość
tak sie zdolowalam,ze sie poplakalam
na wadze bylo ponad 72, ale odjelam ten kilogram na jedzenie....
Nie zapominaj o tym ze zaczełam ostro ćwiczyć - zamieniasz tłuszcz na miesnie, a miesnie waża - nie dołuj się słońce tylko zacznij sie mierzyć! Bo na wadze moze nawet wzrosnąc, zanim zacznie spadac, jak miesnie zaczna tłuszcz zuzywac

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość

No moze ci mięśnie rosną i dlatego, ja tak miałam 4 lata temu , chodziłam na spin i zamiast chudnąć to waga rosła z tygodnia na tydzień ale ciało jednak było szczuplejsze, jędrniejsze. Instruktor powiedział ze to sprawa mięśni bo tłuszcz mi się spala ale waga nie spada bo mięśnie wzrastają wraz ze spadkiem tkanki tłuszczowej a one więcej ważą więc podobno często się zdaża ze ważymy więcej niż przed odchudzaniem.... mój ex jak z wagi chciał zlecieć przed zawodami t skakał na skakance bardzo dużo i normalnie potrafił 3 kg w ciągu tygodnia spaść
No dokładnie

No a ja wczoraj poćwiczyłam troche w domu, ale bez szalenstw Zjadłam na kolacje 2 miseczki sałatki z tunczyka i dwa kolka ryzowe z serkiem i ogorkiem. A na dzisiaj mi jeszcze zostało

No... zabieram sie pomału do pracy - jeszcze prasówka przed, bo trzeba zobaczyc co tam na świecie sie dzieje
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 09:01   #4898
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
dzien dobry! w sumie to nie całkiem dobry dla mnie bo właśnie na śniadanie zjadłam miseczkę groszku ptysiowego. kurde dziadek mi go nakupował pełno a ja nie umiem się powstrzymać i jem, aż zjem. trudno. innych rzeczy nie jem, a ten groszek to chyba nie taki jakiś tuczący.

Co do spodni to ja noszę 28-29 i nie narzekam



wow, super, to można szaleć a jak się kupi i nie będzie chodzić to nie żal

Monika - waga spadnie, na pewno. Albo rzeczywiście coś z hormonami tak jak dziewczyny i mama Ci mówią. Lepiej zrób badania. A jak nie to niestety pozostaje jedynie czekać :/
kochana my nie dosc, ze mamy prawie identyczny wzrost, podobna wage, to ejszcze spodnie nosimy w takim samym rozmiarze
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 09:05   #4899
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez orisha Pokaż wiadomość
No wiesz... ja kupuje od dawana spodnie 36 w hm... w jackpocie w 38 sie topie, a wczoraj kupilam bluzki 36, a poniewaz mam spory biust zawsze były za małe... Chodzi o coś innego niestety - firmy odziezowe zmieniły rozmiarówki I to juz spory czas temu. 38 stało sie 36 a 36 - 34



Nie zapominaj o tym ze zaczełam ostro ćwiczyć - zamieniasz tłuszcz na miesnie, a miesnie waża - nie dołuj się słońce tylko zacznij sie mierzyć! Bo na wadze moze nawet wzrosnąc, zanim zacznie spadac, jak miesnie zaczna tłuszcz zuzywac



No dokładnie

No a ja wczoraj poćwiczyłam troche w domu, ale bez szalenstw Zjadłam na kolacje 2 miseczki sałatki z tunczyka i dwa kolka ryzowe z serkiem i ogorkiem. A na dzisiaj mi jeszcze zostało

No... zabieram sie pomału do pracy - jeszcze prasówka przed, bo trzeba zobaczyc co tam na świecie sie dzieje
kochana a jak robisz tą sałatkę z tuńczyka a ona jest taka w miarę dietowa ??? powiedz mi bo ja zawsze robiłam z tuńczykiem, ryżem ogórkiem kiszonym jajkiem kukurydzą papryką i majonezem no i teraz to nie robię bo to mało dietowe a twoja jaka jezd kochanie????
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 09:09   #4900
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Ja muszę iść do sklepu po jakieś śniadanie, ale mi się ubierać nie chce bo w piżamie jestem jeszcze... jak nie pójdę to będę do obiadku ten nieszczeny groszek ptysiowy jadła.

No i myślę czy staników nie zamówić z netu, strasznie mi się podobają i kuszą tylko z kasą nie najlepiej, tzn w tym momencie mam. Ale muszę jeszcze dwa na all sprzedać to może jakoś się uda. NO nie wiem :no niewiem:

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
kochana my nie dosc, ze mamy prawie identyczny wzrost, podobna wage, to ejszcze spodnie nosimy w takim samym rozmiarze
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 09:56   #4901
Mimiusia
Rozeznanie
 
Avatar Mimiusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków teraz Irlandia
Wiadomości: 932
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

BambOOcha dzielszki

Jak tam u Was?? u mnie zleeeeeeeeeeeee wczoraj wam napisalam takiego pieknego dluuuuuugasnego poscika a tu mi sie net wylaczyl i przez 1,5 godz sie nie waczyl poszlam na gore siku zrobic a moj duuuuuuurny zgred mi wylaczyl wizaz i przepadlo!! brrrrrrr az sie z nim o to poklocilam bo jak on cos na necie robi to bron boze dotyknac masakra a mi sysko wylacza ajajajaj no ale kij koniec teggo zrezdzenia co nie??
a wiec tak moze pamietam co wcoraj pisalam

Glizdko Ty szalencze jeden dajesz zczadu z tymi postami jak go czytalam to usmialam sie jak mondziol jakisik buahahaha ja tam kupilam na allegro tez tylko lampe do tipsow i ozdobki a reszte to tak jak neska siem bojem

Moniczko wiem bede sie powtarzac bo jus syskie Ci to pisaly wiec nie martw sie kochana nasza napewno niedlugo wagatak poleci ze 65 zobaczysz hihi

Martynko wez Ty kobitko nie narzekaj na ta swa wage bo mnie tu rozkreci zakreci i przekreci dormalnie taka chudzinka z ciebie i ci malo ajajajaj :nonono: a jak tam komputerek?? dostalas go juz??

Orishka kochana nie bede tylko w weekendy ale wczoraj bylam w robocie a dzis juz nie masakrajeszyn pracuje po 2 dni w tyg szok ale dzis idem czegos szukac cv zaraz bazgrne i ruszam my english jest lepsiejzy od tego jak tu przyjechalam wic moze cosik sie znajdzie chociaz przy tym kryzysie to nie wiem nie wiem zobaczymy

Ejj chyba tyle co nie? a nie jesio nie mam do was pytanjeszyn tylko prosze o szczera i szybko answer wczoraj zezaarlam:
9.00 kawa z mlekiem+łowsianka na wodzie
12.00 lyzka ryzu z dżogurtem tłuskawkowym+japtuszko
15.00 kanapka z ciemnym pieczywem i z dżemem (wiem wiem ZLE BLE FUJ i w ogole ale na szybkiego w pracy)
18.00 ryz z sosikiem(miesko, papryczka, grzybki, cebulka i zaprawione 2 łyzeczki maki)
abd WHAT DO YOU THINK?? moze byc czy nie?? wiem kanapki zle ale reszta??
__________________
StArE cZaSy-NoWe ŻyCiE..
Mimiusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 10:01   #4902
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
kochana a jak robisz tą sałatkę z tuńczyka a ona jest taka w miarę dietowa ??? powiedz mi bo ja zawsze robiłam z tuńczykiem, ryżem ogórkiem kiszonym jajkiem kukurydzą papryką i majonezem no i teraz to nie robię bo to mało dietowe a twoja jaka jezd kochanie????
No więc standardowo idzie to tak:
- puszka tunczyka w sosie wlasnym
- mieszanka meksykańska (kukurydza, groszek, papryka)
- ogórki konserwowe lub grzybki
- w wersji mniej dietetyczne - cous-cous
- łyżeczka musztardy miodowej (najlpeszy jest krem z gorczycy z miodem)
- majonez - najlepiej kielecki
- sól pieprz

W wersji z wczoraj dałam tylko dwie pierwsze pozycje (nic innego nie miałam) i majonez, sól, pieprz - wersji minimum

Ja jajek nie daje, bo nie bardzo mi to wtedy podchodzi, nie wiem czemu.

__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 10:06   #4903
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez Mimiusia Pokaż wiadomość
: D: D: D

Groszki i troche borówek

jeszcze groszek
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 10:14   #4904
martyna2696
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 299
GG do martyna2696
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez Mimiusia Pokaż wiadomość
BambOOcha dzielszki

Martynko wez Ty kobitko nie narzekaj na ta swa wage bo mnie tu rozkreci zakreci i przekreci dormalnie taka chudzinka z ciebie i ci malo ajajajaj :nonono: a jak tam komputerek?? dostalas go juz??

Ejj chyba tyle co nie? a nie jesio nie mam do was pytanjeszyn tylko prosze o szczera i szybko answer wczoraj zezaarlam:
9.00 kawa z mlekiem+łowsianka na wodzie
12.00 lyzka ryzu z dżogurtem tłuskawkowym+japtuszko
15.00 kanapka z ciemnym pieczywem i z dżemem (wiem wiem ZLE BLE FUJ i w ogole ale na szybkiego w pracy)
18.00 ryz z sosikiem(miesko, papryczka, grzybki, cebulka i zaprawione 2 łyzeczki maki)
abd WHAT DO YOU THINK?? moze byc czy nie?? wiem kanapki zle ale reszta??
no wiec Mimiusio Kochana ja czasami mam takie doly ze mi wszystko nie pasuje a szczegolnie ja sobie nie pasuje i dzis chyba taki dzien nadszedl... choc ostatnio ciagle takie dni mam ale to chyba przez to siedzenie w domu... jednak chyba wole cos robic a nie ciagle siedziec i siedziec bo tylko bym bzuchem do gory lezala i nic nie robila no i masakra ostatnio z jedzeniem jem non stop a jeszcze takie rzeczy zdrowasne ze szoks
a laptopa nie mam swojego jest w nprawie i pewnie dopiero w nastepnym tygodniu bedzie ale moj TZ-ik kochany dal narazie swoj laptop i korzystam z niego
aha i jeszcze co do twojego jadlospisu to moim skromniastym zdaniem jest ok i oczywista trzymam kciukasy za prace
__________________
168 cm -jest 58 kg-----będzie55kg ---?

Edytowane przez martyna2696
Czas edycji: 2009-02-12 o 10:15
martyna2696 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 10:17   #4905
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez orisha Pokaż wiadomość
Groszki i troche borówek

jeszcze groszek


dobry!
i sie zwleklam z lozia chociaz z trudem bo tak przyjemnie bylo!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 10:23   #4906
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez Mimiusia Pokaż wiadomość
Ejj chyba tyle co nie? a nie jesio nie mam do was pytanjeszyn tylko prosze o szczera i szybko answer wczoraj zezaarlam:
9.00 kawa z mlekiem+łowsianka na wodzie
12.00 lyzka ryzu z dżogurtem tłuskawkowym+japtuszko
15.00 kanapka z ciemnym pieczywem i z dżemem (wiem wiem ZLE BLE FUJ i w ogole ale na szybkiego w pracy)
18.00 ryz z sosikiem(miesko, papryczka, grzybki, cebulka i zaprawione 2 łyzeczki maki)
abd WHAT DO YOU THINK?? moze byc czy nie?? wiem kanapki zle ale reszta??
ja to się nie znam za bardzo i sama po prostu jem co mam ale chyba najważniejsze jest że regularnie, i co około 3 godziny. no wiec jak dla mnie no na kolacje mówią że białkowo powinno się jeść, ale wiadomo jak to jest....

Cytat:
Napisane przez orisha Pokaż wiadomość
No więc standardowo idzie to tak:
- puszka tunczyka w sosie wlasnym
- mieszanka meksykańska (kukurydza, groszek, papryka)
- ogórki konserwowe lub grzybki
- w wersji mniej dietetyczne - cous-cous
- łyżeczka musztardy miodowej (najlpeszy jest krem z gorczycy z miodem)
- majonez - najlepiej kielecki
- sól pieprz


chyba pójdę po tuńczyka i resztę


a wiecie co? wykąpałam się, masaż, maseczki itp. i stanęłam sobie przed lustrem i stwierdziłam że ja ok jestem, jedyna rzecz to brzuch, no i ramiona (ale te dwie to zawsze nie tak u mnie są). ale tak ogólnie całościowo to się lubię ehh, jakiś mam dziś dobry humor - mogę kogoś zarazić jak ktoś by zechciał
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 10:25   #4907
Mimiusia
Rozeznanie
 
Avatar Mimiusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków teraz Irlandia
Wiadomości: 932
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Orishko to sa me najlepsiejsze buziunie : ale wole ogorki niz groszzki a borówków nie lubim tylko tak jakosik mi smutasno bylo ehh... a jak tam z tz-cikiem kochana?? lepiej jus cio nie??

Martynko ja tez nie lubie siedziec w domu NIE NAWIDZE wrecz!!!! ale dobry tez twoj tz moj by mi nie dal samolub nie no pewnie by dal hehe..a wlasnie ten tees gdziez jest twoj piekny avatarek??hmm??ladnie to tak nie pokazywac takiej pieknej buziuzni?? :nonono:

Moniczko wczesniej zapomnialam napisac PIEkNY AVATAREK Twoj nowy jest

Ejj i co sadzicie o mym jadlospisku??POWIEDZCIE PLIIIIIIIIIS

Edit:
Asiu
wiem iwem ze czystobialkowa ale wczoraj bylam w pracy to nie moglam wcesniej obiadku zjesc ale takto jem a ja ten teges tez mam humora BAMBooCHA
__________________
StArE cZaSy-NoWe ŻyCiE..

Edytowane przez Mimiusia
Czas edycji: 2009-02-12 o 10:28
Mimiusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 10:29   #4908
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez orisha Pokaż wiadomość
No więc standardowo idzie to tak:
- puszka tunczyka w sosie wlasnym
- mieszanka meksykańska (kukurydza, groszek, papryka)
- ogórki konserwowe lub grzybki
- w wersji mniej dietetyczne - cous-cous
- łyżeczka musztardy miodowej (najlpeszy jest krem z gorczycy z miodem)
- majonez - najlepiej kielecki
- sól pieprz

W wersji z wczoraj dałam tylko dwie pierwsze pozycje (nic innego nie miałam) i majonez, sól, pieprz - wersji minimum

Ja jajek nie daje, bo nie bardzo mi to wtedy podchodzi, nie wiem czemu.

e no to prostrza wersjiona trochę niż moja ja tam lubię jaja

Mimiusia - no przesadziłaś troszki z tym dzemixem ale co taaaam jak sie w pracy biega to można Co do allegro to ja kupuje jeszcze ozdoby do pazurków tysz i perfume hyhyhyhy no wszystko poprostu łącznie z niektórymi jedzeniami hihihihihi i się nie bojem i dwa razy jak mnie kolo wych... wycyckała znaczy to tak go zgnębiłam ze kasiorkę oddał powiedziałam ze jestem prawnikiem , w necie znalazłam odpowiednie paragrafy i artykuły i nagle się kaska znalazła i wszystko się dało ładnie załatwić hahaha!!!! Mam swoje sposoby na oszustów
KOCHAM ZAKUPY PRZEZ INTERNET!!!!!!
A ja przed chwilą śledziora zeziarłam dwa kawałki rolmopsa nie wiem ile to kalorii hihihii ale napisałam se jadłospisa na 6 dni bo inaczy to juz mi nie wychodziło MŻ
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 10:29   #4909
martyna2696
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 299
GG do martyna2696
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez Mimiusia Pokaż wiadomość
Orishko to sa me najlepsiejsze buziunie : ale wole ogorki niz groszzki a borówków nie lubim tylko tak jakosik mi smutasno bylo ehh... a jak tam z tz-cikiem kochana?? lepiej jus cio nie??

Martynko ja tez nie lubie siedziec w domu NIE NAWIDZE wrecz!!!! ale dobry tez twoj tz moj by mi nie dal samolub nie no pewnie by dal hehe..a wlasnie ten tees gdziez jest twoj piekny avatarek??hmm??ladnie to tak nie pokazywac takiej pieknej buziuzni?? :nonono:

Moniczko wczesniej zapomnialam napisac PIEkNY AVATAREK Twoj nowy jest

Ejj i co sadzicie o mym jadlospisku??POWIEDZCIE PLIIIIIIIIIS
inutil mnie zaraz mnie bardzoooooooooooo proszeeeeeeee
a no moj kochany tz on mowi ze dla mnie wszystkohe he zobaczymy jak dlugo tak bedzie a moj avatarek gdzies sobieposzedl w sina dalll
a wlasnie przpomnialas mi tez mialam napisac ze bardzoooooooo mi sie podoba avatarek Moniki
__________________
168 cm -jest 58 kg-----będzie55kg ---?
martyna2696 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 10:35   #4910
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Martyna - magicznie przenoszę dobry humor. musi dojść

Cytat:
Napisane przez Mimiusia Pokaż wiadomość

Edit:
Asiu
wiem iwem ze czystobialkowa ale wczoraj bylam w pracy to nie moglam wcesniej obiadku zjesc ale takto jem a ja ten teges tez mam humora BAMBooCHA
no właśnie wiadomo, że teoria to jedno a praktyka drugie.
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 10:39   #4911
Mimiusia
Rozeznanie
 
Avatar Mimiusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków teraz Irlandia
Wiadomości: 932
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Agatko wiesz wczoraj byl pierwsiejszy dzien bez slodyczow i stwierdzilam ze dzema na kanapce lepiej zezrec niz cukieracha ktorym se nie pojem ale dzis bezdzemowo bedzie hehe a tego tunczora tez se hyba zrobie a to na kolacje mozna takiego?? czy tak nie bardzo?? a co do allegro to i tak teraz nawet jakbym chciala to bym nic nie kupila bo nie wysylaja za granice
Ty waryjatka a pochwal zesz sie tym jadlospisem? bo ja pomyslow juz i mom

Martynko nio wejze kurczaki no daj tego avatarka bo tak sie dziwnie pisze jak buzki nie widze

Asiu jessssu jakie kuuuuuuuule :
__________________
StArE cZaSy-NoWe ŻyCiE..
Mimiusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 10:47   #4912
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez Mimiusia Pokaż wiadomość
Agatko wiesz wczoraj byl pierwsiejszy dzien bez slodyczow i stwierdzilam ze dzema na kanapce lepiej zezrec niz cukieracha ktorym se nie pojem ale dzis bezdzemowo bedzie hehe a tego tunczora tez se hyba zrobie a to na kolacje mozna takiego?? czy tak nie bardzo?? a co do allegro to i tak teraz nawet jakbym chciala to bym nic nie kupila bo nie wysylaja za granice
Ty waryjatka a pochwal zesz sie tym jadlospisem? bo ja pomyslow juz i mom

Martynko nio wejze kurczaki no daj tego avatarka bo tak sie dziwnie pisze jak buzki nie widze

Asiu jessssu jakie kuuuuuuuule :
hahaha nie bo sie będziecie śmiały

Mój jadłospis eygląda tak monotonnie ze nie ma się czym chwalić mniejwięcej wygląda tak ze dziś jem se na ś: płatki z mlekiem(standard), na 2ś: dwa rolmopsy, na przekąskę jabłko, na obiad warzywa (dziś brokuły z jajem sadzonym), na kolację dziś sałata z oliwą z oliwek i cytryną i moze z pomidorkami tymi tycimi

Jutro to wygląda tysz jak dziś ino się drugie śniadanie różni bo activia z płatkami będzie a na przekąskę grejfrutek, a na obiad tysz warzywa al chyba inne a na kolację jajecznica z cebulką

no i tak dalej hyhyhyhy taki banalny ale chodzi o to ze mam napisane to przynajmniej się tego czymam
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 10:48   #4913
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Witajcie kobitki!!!!!!!!!!!!
Myślę że stęskniłyście się za mną????

jakoś nie było czasu nic napisać ale jestem i myślę o was.
Pokażę Wam moje storczyki
Wczoraj wieczorem bawiłam się aparatem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg l,kkkkkkkk.jpg (28,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg llllllllll.jpg (28,3 KB, 6 załadowań)
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 10:51   #4914
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez ewaw71 Pokaż wiadomość
Witajcie kobitki!!!!!!!!!!!!
Myślę że stęskniłyście się za mną????

jakoś nie było czasu nic napisać ale jestem i myślę o was.
Pokażę Wam moje storczyki
Wczoraj wieczorem bawiłam się aparatem
a gdzieś Ty była tak długo???;> sliczne kfiotuszki
a jak tam synuś?
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 11:01   #4915
martyna2696
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 299
GG do martyna2696
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

no to Mimiusia avatarek specjalnie dla ciebie
intuil troszke sie poprawil dziekuje bardzo
witaj Ewo przepiekne kwiatuszki
moim zdaniem to wy jecie swietnie dziewuszki tylko ja jem beznadziejnie
__________________
168 cm -jest 58 kg-----będzie55kg ---?
martyna2696 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 11:03   #4916
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

A kfiotki to mój nowy nabytek ostatnio kupuję storczyki mam juz ich 6 ciekawe jak długo u mnie będą bo nie mam ręki do nich

A nie było mnie bo miałam trochę różnych załatwień,a synuś czuje się lepiej a nawet dobrzeRobię mu właśnie badania

Muszę się pochwalić że po niedzieli jedziemy na kilka dni na narty!!!!
Może w końcu pojeżdżę bo ostatnio to przecież chora byłam

To pokażę Wam jeszcze moją kicię
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg klkkkklllllll.jpg (27,2 KB, 7 załadowań)
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 11:06   #4917
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Hej kochane, ja tez lubie zakupki przez interent a teraz w druga strone sie zajelam i sprzedaje sobie
poza tym u mnie wszystko dobrze... o wlasnie, musze maila napisac o wage, bo nadal jej nie mam... ciekawe kiedy wyslalli i czy wyslali
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 11:09   #4918
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Dzieńdobry
Melduje się
Byłam chorótka miałam angine i wysoka temperaturę leżalam jak betka !!!!!!!
ale już wrciłam do żywych !
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 11:13   #4919
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
Dzieńdobry
Melduje się
Byłam chorótka miałam angine i wysoka temperaturę leżalam jak betka !!!!!!!
ale już wrciłam do żywych !
heloł! dobrze że już dobrze
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 11:16   #4920
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez ewaw71 Pokaż wiadomość
A kfiotki to mój nowy nabytek ostatnio kupuję storczyki mam juz ich 6 ciekawe jak długo u mnie będą bo nie mam ręki do nich

A nie było mnie bo miałam trochę różnych załatwień,a synuś czuje się lepiej a nawet dobrzeRobię mu właśnie badania

Muszę się pochwalić że po niedzieli jedziemy na kilka dni na narty!!!!
Może w końcu pojeżdżę bo ostatnio to przecież chora byłam

To pokażę Wam jeszcze moją kicię
ooo a odwiedziłaś już nasz wątek storczykowy

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...303913&page=36
kocham je uwielbiam i w ogóle

Edytowane przez glizdka
Czas edycji: 2009-02-12 o 11:18
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.