Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-27, 20:15   #2611
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

hello

w Pl zima...a u Nas wiosna tej zimy.
a My dziś na zakupy pojechaliśmy do centrum ..i oczywiście..bez planów dla małej...znów pokupowałam Sarze ciuszki ale załapałam się na jakieś końcówki wyprzedaży w mothercare ..i żal było nie brać
ja sobie chciałam spodnie kupić..ale duuuupa moja i biodra się po ciąży poszerzyły..i teraz jestem w rozmiarze co wcześniej ale w pasie się nie dopinam i pozostają jeansowo-steczowe portki..co po paru praniach rozciągają się



Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
nie zacytowało mi tego, ze u nas nie ma takiego kubka jak ma Stokrotka dla Sary - jest ale ma napisane od 6 miesiąca

http://allegro.pl/tommee-tippee-kube...066506703.html


a Stokrotko, twój cytat też ucięło. dziękuję za pomoc, ale chyba kupię ten od 6 mies. jak to to samo dziękuję

Indygo... ale od sześciu miesięcy ma szybszy przepływ.. to trochę tak jak smoczki do butelek 2 i 3.. bynajmniej tu mi mówili,że 6 to może się krztusić..

nie ma za co. jak coś,to nie ma sprawy.pisz na priv




Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
super....
moja jeszcze nie moze siegnac stopkami do buzi ale uwielbia sie za nie trzymac...



Indygo tez mam ten kubek co Stokrotka i moja jak wczoraj z niego pila to sie krztusila bo za szybko jej leci, takze dla mojej jest jeszcze za wczesnie

Stokrotko a jak u Ciebie?? Sara pije z tego kubka i jest ok ??

Moja nawet chyba nie ma 7 kg a juz niedlugo konczy 5 mscy
moja średnio chce pić...ale nie krztusi się... z Sarą problem jest w tym,że Ona -poza mlekiem wogóle mało pije

Monia z wagą u Nas tak samo

aaa i dla Olivki. Sara ma w nosie nogi. wszystko pcha do buzi..i to ją bardzo kręci

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
witam i o zdrowie pytam

byłam wczoraj z mężulem normalnie na randce na kręgle poszliśmy ze znajomymi, fajnie było ale boli mnie teraz ręka strasznie. Młoda spędziła wieczór u teściów, chyba grzeczna była bo nie chcieli jej oddac

woooowww... zazdroszcze !


Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość

Stokrotko


Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość


niewyspanym mogę oddać trochę snu- moja dziś spała do 9.30 z jedną pobudką na smoka ok. 5rano
a teraz leży i piszczy koło mnie
to się zgadały


Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
A potem im glupoty przychodzą do głowy. Jak w trzydziestym dziewiątym




Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadnę wieczorkiem i nadrobię, teraz tylko zdam relację z wizyty u pediatry.

Franek waży 8500 .
szacun normalnie!!
__________________
Sara


Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie uśmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"






Edytowane przez stokrotka_
Czas edycji: 2012-01-27 o 20:17
stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 20:29   #2612
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadnę wieczorkiem i nadrobię, teraz tylko zdam relację z wizyty u pediatry.

Franek waży 8500 . Aż sama lekarka była zdziwiona, bo przecież to głównie cyc rządzi. Ulewanie jest podobno od mojego mleka , bo jest za rzadkie, on jako że wielki ma duże potrzeby żywieniowe i dlatego tak (??). Dostał Nutrition, który mam podawać z moim mlekiem przed kp.
Na ząbkowanie nie kazała dawać żeli, tylko jakieś kropelki czy coś o nazwie Camilia.
Rozszerzać dietę dalej normalnie, bo skoro ma taki apetyt, to mu nie żałować. A jak się tak w nocy budzi bez kaszki, to głodny. Stąd pewnie więcej pobudek było.

I tyle . Wieczorkiem wpadnę.
Czyli alles gut? No i elegancko

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
myślisz, ze to od wołowiny tak ?
No raczej. Za dużo mięsa i potem takie drapieżcze (?) zachowania.

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
i pranie dobre
ja miałam włączyć ale jakoś mi czasu brakło

to samo sobie pomyslałam o tych puszkach, myslałam żem wariatka
Wiadomo. Uczylaś się
Wariatka wariatka. Ja tak mam za każdym razem jak wyrzucam po 2 puchy...Już tacie ostatnio wciskałam na śrubki

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
posłałam kuponik

a swoją droga rozwala mnie zdrobnianie na każdym kroku nazw tylko dlatego, że sa dla dzieci ostatnio się natknęłam na naleśniczki

od wołowinki
Te hitlerki?
Szczęśliwy Kuponik to ostatnio Stefek składał siedząc w leżaczku
Naleśniczki
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 20:33   #2613
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Wiadomo. Uczylaś się
Wariatka wariatka. Ja tak mam za każdym razem jak wyrzucam po 2 puchy...Już tacie ostatnio wciskałam na śrubki
no tak, wiadomo
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 20:58   #2614
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
w Pl zima...a u Nas wiosna tej zimy.
a My dziś na zakupy pojechaliśmy do centrum ..i oczywiście..bez planów dla małej...znów pokupowałam Sarze ciuszki ale załapałam się na jakieś końcówki wyprzedaży w mothercare ..i żal było nie brać
pokaż jakie cudności pokupiłaś


Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Wariatka wariatka. Ja tak mam za każdym razem jak wyrzucam po 2 puchy...Już tacie ostatnio wciskałam na śrubki


Szczęśliwy Kuponik to ostatnio Stefek składał siedząc w leżaczku
Naleśniczki
Małgoś a te puszki jakieś fajne? Możesz w kuchni sobie spożytkować na mąkę, cukier, sól itp ozdobić jakoś delikatnie i mogą fajnie wyglądać

co lepsze te naleśniczki były w słoiczku

ale "hitlerki" wymiotły



i mi się przypomło

Przychodzi baba do wróżki z pytaniem o przyszłość. Wróżka patrzy w kulę, w karty, kręci głową, mruczy z niezadowoleniem, wzdycha.. w końcu mówi do kobiety- przykro mi, ale mam dla pani złą wiadomość- przez panią zginą miliony ludzi....
Babka jak to usłyszała to zbladła i się załamała... Wyszła od wróżki, wlecze się ulicą i nagle widzi, że na przejściu dla pieszych idzie chłopczyk, a z boku nadjeżdża z dużą prędkością auto. Kobieta myśli- skoro przeze mnie mają zginąć miliony to chociaż tego jednego chłopczyka uratuję. I niewiele myśląc wskoczyła na pasy, zgarnęła chłopca i przebiegła na drugą stronę. Postawiła chłopca pyta czy wszystko w porządku. I takim troskliwym głosem pyta małego- to jak masz chłopcze na imię?
Adolf psze pani odpowiada chłopiec

__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:01   #2615
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
U mnie sięnic nie robi. Znaczy pranie się robi. O.

Wogóle mam przemyślenia nt. hipp. Wszystko fajnie. Cała otoczka zdrowego żywienia i ekologii robi wrażnie, ale wkurza mnie, że nie można kupić mm w kartonie tylko trzeba w tych puszkach. Jak patrzę ile się tego wyrzuca, to to z ekologią nie ma za wiele wspólnego...No i może mleko było by tańsze jakby było w kartonie.

No. to tyle. Tak chciałam się podzielić moim spostrzeżeniem
Tez o tym myslalam jak kupilam w pl mleko....i ta lyzeczka do nabierania lezy w tym proszku po calej dlugosci....
U nas mleko w kartonie ... jestem troche eko



Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość

Tez słyszałam i u nas coś w tym jest bo odstawilam kleik i kaszkę na noc i jest lepiej.. Podanie więcej pokarmu doprowadzi do tego że dziecko szybciej odpłynie ale brzuszek będzie się mczył z trawieniem bo metabolizm na noc zwalnia. To też dlatego powinno isię jeść kolację2-3h przed snem. Chociaż u Natki się nie sprawdzilo.


Ja z teściową nie mam kontaktu, ale dziadkowie mają chyba to do siebie jak dziecko płacze to te tekst : "no co oni Ci robią? no męczą tak? , ty głodny a oni nie dadzą..oj oj " Moim rodzicom zwróciłam uwagę to usłyszałam, że przecież tak tylko zagadują...

ja odstawilam kleik i jest spokoj...az boje sie znowu dac

dobra tesciowa to taka, ktora mieszka 2000 km od Ciebie

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Bite.
A ja tak na forum o tym

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Zaraz mnie ochrzanicie, że ja porównuję te potrawy, ale patrzcie.
W 'Niemcach' żerą wołowinę po 4mcu.
TU

no widzisz ...co kraj to obyczaj....


Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
I nieskromnie sie pochwalę, że moje dziecię skończyło dziś 20 tygodni

i ja tez nieskromnie sie pochwale ze my tez
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:03   #2616
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

myślała któraś z Was o zakupie tego doidy cup? http://doidycup.pl/
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:13   #2617
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
Małgoś a te puszki jakieś fajne? Możesz w kuchni sobie spożytkować na mąkę, cukier, sól itp ozdobić jakoś delikatnie i mogą fajnie wyglądać

Przychodzi baba do wróżki z pytaniem o przyszłość. Wróżka patrzy w kulę, w karty, kręci głową, mruczy z niezadowoleniem, wzdycha.. w końcu mówi do kobiety- przykro mi, ale mam dla pani złą wiadomość- przez panią zginą miliony ludzi....
Babka jak to usłyszała to zbladła i się załamała... Wyszła od wróżki, wlecze się ulicą i nagle widzi, że na przejściu dla pieszych idzie chłopczyk, a z boku nadjeżdża z dużą prędkością auto. Kobieta myśli- skoro przeze mnie mają zginąć miliony to chociaż tego jednego chłopczyka uratuję. I niewiele myśląc wskoczyła na pasy, zgarnęła chłopca i przebiegła na drugą stronę. Postawiła chłopca pyta czy wszystko w porządku. I takim troskliwym głosem pyta małego- to jak masz chłopcze na imię?
Adolf psze pani odpowiada chłopiec


co do puszek to ja daje koleżance i ona je bierze do przedszkola - tam się zawsze na coś przydadzą
Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
myślała któraś z Was o zakupie tego doidy cup? http://doidycup.pl/
faaaajne, ja nie myślałam ale będzie trzeba pomyśleć póki co śmigamy z "o kubka"
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 21:16   #2618
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
natko, mi by się tez nie chciało wyjść w taki mróz ..Ale że teściowa mnie wyręczyła to luuuz

też się przymierzam do jedzonka z babydream żeby wypróbować
Taa teraz się przyznaj, że teściową specjalnie na mróz posłałaś

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
myślała któraś z Was o zakupie tego doidy cup? http://doidycup.pl/
Ciekawe toto, muszę się zagłębić w temat
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:21   #2619
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość


co do puszek to ja daje koleżance i ona je bierze do przedszkola - tam się zawsze na coś przydadzą

faaaajne, ja nie myślałam ale będzie trzeba pomyśleć póki co śmigamy z "o kubka"
no w przedszkolu na pewno, super pomysł

"o kubek" mówisz, właśnie pytałam na poprzedniej stronie o Wasze, a właściwie Natalki wrażenia z jego używania

Natka, na YT są filmiki z dziećmi co piją z tego doidy kubka, ja się dziś natknęłam gdzieś na wizażu na niego. Wygląda to ciekawie
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:25   #2620
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez cotynato
Dżizas wasze maluchy teraz też się drapią? Mój ma tylko lekko odrośnięte pazurki ( obcinane 2 dni temu) a dzisiaj się budzimy a ten ma rankę na nosku. A wcześniej na czole Jakiś masochosta, czy co?
U Eryka to norma, że ma twarz podrapaną. Nie wiem już jak mam mu przycinać pazury.


Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Wogóle mam przemyślenia nt. hipp. Wszystko fajnie. Cała otoczka zdrowego żywienia i ekologii robi wrażnie, ale wkurza mnie, że nie można kupić mm w kartonie tylko trzeba w tych puszkach. Jak patrzę ile się tego wyrzuca, to to z ekologią nie ma za wiele wspólnego...No i może mleko było by tańsze jakby było w kartonie.

No. to tyle. Tak chciałam się podzielić moim spostrzeżeniem
No fakt.

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Franek waży 8500 . Aż sama lekarka była zdziwiona, bo przecież to głównie cyc rządzi.
łooo, no brawa dla Franka

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość


Kleik kukurydziany podaje się z reguły dzieciom, które mają problemy z wypróżnianiem, a ryżowy tym, które robią częste i rzadkie kupki.

Zamrożone warzywa i owoce (z wyjątkiem bananów) można przechowywać nawet przez pół roku, przeciery z dodatkiem mięsa przez osiem tygodni, zaś z dodatkiem mleka przez miesiąc.


i Pytanie nr 2 - na ile wychodzicie z maluchami przy takim mrozie jak dziś? (u mnie -7)
Dzięki za te informacje.

A na spacery chodzę. Podobno do -10 powinno się spacerować.

Dzisiaj 1,5h przy -5.

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
Wyniki i krew ok, tylko musimy jeszcze zrobić posiew moczu bo coś tam nie tak wyszło
No to dobrze, że krew ok. A co z tym moczem nie tak?




I mam pytanie do dziewczyn, które już wprowadzają kleiki, marchewki itd.
Ile razy dziennie Wasze dzieci piją mleko? Bo u mnie teraz tylko 3x mleko, 1x Sinlac i 1x słoik albo zupa. Chyba mało, ale Eryk więcej nie daje rady.

Edytowane przez spray
Czas edycji: 2012-01-27 o 21:27
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:26   #2621
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
no w przedszkolu na pewno, super pomysł

"o kubek" mówisz, właśnie pytałam na poprzedniej stronie o Wasze, a właściwie Natalki wrażenia z jego używania

Natka, na YT są filmiki z dziećmi co piją z tego doidy kubka, ja się dziś natknęłam gdzieś na wizażu na niego. Wygląda to ciekawie
o sorki, musiałam pominąć już nadrabiam niedopatrzenia
na początku piła z niego super teraz się z lekka denerwuje na początku ale jak się jej przypomni jak to trzeba robić to ciągnie aż miło i zaczyna go sama trzymać na tyle że nie musz ejej pomagać - ale to musi się jej zachcieć tak trzymać, bo to leniuszek jest i cwaniak
Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Taa teraz się przyznaj, że teściową specjalnie na mróz posłałaś
no jasne

Edytowane przez acelinka
Czas edycji: 2012-01-27 o 21:28
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 21:28   #2622
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
hello

w Pl zima...a u Nas wiosna tej zimy.
a My dziś na zakupy pojechaliśmy do centrum ..i oczywiście..bez planów dla małej...znów pokupowałam Sarze ciuszki ale załapałam się na jakieś końcówki wyprzedaży w mothercare ..i żal było nie brać
ja sobie chciałam spodnie kupić..ale duuuupa moja i biodra się po ciąży poszerzyły..i teraz jestem w rozmiarze co wcześniej ale w pasie się nie dopinam i pozostają jeansowo-steczowe portki..co po paru praniach rozciągają się






Indygo... ale od sześciu miesięcy ma szybszy przepływ.. to trochę tak jak smoczki do butelek 2 i 3.. bynajmniej tu mi mówili,że 6 to może się krztusić..

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


nie ma za co. jak coś,to nie ma sprawy.pisz na priv

oki, oki




moja średnio chce pić...ale nie krztusi się... z Sarą problem jest w tym,że Ona -poza mlekiem wogóle mało pije

Monia z wagą u Nas tak samo

aaa i dla Olivki. Sara ma w nosie nogi. wszystko pcha do buzi..i to ją bardzo kręci




woooowww... zazdroszcze !








to się zgadały










szacun normalnie!!
Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
pokaż jakie cudności pokupiłaś




Małgoś a te puszki jakieś fajne? Możesz w kuchni sobie spożytkować na mąkę, cukier, sól itp ozdobić jakoś delikatnie i mogą fajnie wyglądać

co lepsze te naleśniczki były w słoiczku

taaaaaaaaaaa i wcale nie było zrolowane

ale "hitlerki" wymiotły



i mi się przypomło

Przychodzi baba do wróżki z pytaniem o przyszłość. Wróżka patrzy w kulę, w karty, kręci głową, mruczy z niezadowoleniem, wzdycha.. w końcu mówi do kobiety- przykro mi, ale mam dla pani złą wiadomość- przez panią zginą miliony ludzi....
Babka jak to usłyszała to zbladła i się załamała... Wyszła od wróżki, wlecze się ulicą i nagle widzi, że na przejściu dla pieszych idzie chłopczyk, a z boku nadjeżdża z dużą prędkością auto. Kobieta myśli- skoro przeze mnie mają zginąć miliony to chociaż tego jednego chłopczyka uratuję. I niewiele myśląc wskoczyła na pasy, zgarnęła chłopca i przebiegła na drugą stronę. Postawiła chłopca pyta czy wszystko w porządku. I takim troskliwym głosem pyta małego- to jak masz chłopcze na imię?
Adolf psze pani odpowiada chłopiec



Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
myślała któraś z Was o zakupie tego doidy cup? http://doidycup.pl/
że co????? ja myślałam, ze mi się w oczach kręci hmmmmm moze kiedyś....

zrobiłam szarlotkę, noenie ma kto mi pochwalić bo sama jestem, to sobie powiem za☠☠☠iaszcza jest
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.


indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:34   #2623
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość




że co????? ja myślałam, ze mi się w oczach kręci hmmmmm moze kiedyś....

zrobiłam szarlotkę, noenie ma kto mi pochwalić bo sama jestem, to sobie powiem za☠☠☠iaszcza jest
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:38   #2624
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Dziękuję za odpowiedzi odnośnie składania budki

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
i pranie dobre
ja miałam włączyć ale jakoś mi czasu brakło

to samo sobie pomyslałam o tych puszkach, myslałam żem wariatka





duuuży chłopak!

jak chcesz gęstą to chyba kleik byś musiała dodać a jak nie to z butli taką jak wyjdzie

teściówka była dziś godzinke z natalką i wróciła "Bo ma takie nosek czerwony"

ja nie składam nawet jak jest ciepło
nie ma to jak spacer po Plazie często tam bywamy bo do rossmana pylamy (Ale rym )
a korzystałaś może kiedyś z tego pokoiku do karmienia/przewijania? Boziuś jaki tam gorąc panuje, Talka sie tak wścieka po prostu już wole z orkiestrą do domu wracać
Byłam tam chyba raz i ciepło tam faktycznie jest. A przewijać to wolałam na tym łóżku, bo przewijak mi się wydał mało stabilny. Plaza to jakoś tak wychodzi z reguły po drodze do lub ze spaceru...może sie kiedyś tam spotkamy - jak będziesz mijać takie wielkie coś z fioletowym wózkiem Tako Cruze to będziemy to my

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Ojojo chyba drugie zębisko idzie bo Szymon od popołudnia marudny, że szok, a ślina to mu prawie strużką już leci z kącika ust Ciekawe czy butlę weźmie bo dzisiaj to niczym go nakarmić się nie da - ani łyżeczką, ani cycem

Aa i próbowałam dzisiaj tą kaszkę z Babydream - jest mniej słodka niż hipp, ale poza tym myślę, że jest ok, Szymek zjadł tylko kilka łyżeczek niestety ale z wielkim smakiem



Przyznam się, że w taką pogodę nie wychodzę na spacer



Ale miałaś nockę Dziękuję A dla córy za 20 tygodni.
Dziecię moje chyba bardzo dba o swoją mamę i jak narazie to przesypia mi całą noc..czasem to ja ją budzę na pierwsze mleczko. I za życzonkateraz jestem w szoku bo już zasnęła...coś wcześnie jak na nią
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:39   #2625
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi odnośnie składania budki



Byłam tam chyba raz i ciepło tam faktycznie jest. A przewijać to wolałam na tym łóżku, bo przewijak mi się wydał mało stabilny. Plaza to jakoś tak wychodzi z reguły po drodze do lub ze spaceru...może sie kiedyś tam spotkamy - jak będziesz mijać takie wielkie coś z fioletowym wózkiem Tako Cruze to będziemy to my

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------


Dziecię moje chyba bardzo dba o swoją mamę i jak narazie to przesypia mi całą noc..czasem to ja ją budzę na pierwsze mleczko. I za życzonkateraz jestem w szoku bo już zasnęła...coś wcześnie jak na nią
niemozliw e jestescie

szalona
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.

Edytowane przez cotynato
Czas edycji: 2012-01-27 o 21:41
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:42   #2626
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
o sorki, musiałam pominąć już nadrabiam niedopatrzenia
na początku piła z niego super teraz się z lekka denerwuje na początku ale jak się jej przypomni jak to trzeba robić to ciągnie aż miło i zaczyna go sama trzymać na tyle że nie musz ejej pomagać - ale to musi się jej zachcieć tak trzymać, bo to leniuszek jest i cwaniak

no jasne
spondżi nic się nie dzieje
właśnie sie zastanawiam nad tym o-kubkiem, doidą i niekapkiem i nie wiem co wybrać, za dużo tego wszystkiego

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
że co????? ja myślałam, ze mi się w oczach kręci hmmmmm moze kiedyś....

zrobiłam szarlotkę, noenie ma kto mi pochwalić bo sama jestem, to sobie powiem za☠☠☠iaszcza jest
ej, ej, otworzyłabyś drzwi jak pukam stukam i pukam i nic, wpraszam się na szarlotkę
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:44   #2627
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi odnośnie składania budki


Byłam tam chyba raz i ciepło tam faktycznie jest. A przewijać to wolałam na tym łóżku, bo przewijak mi się wydał mało stabilny. Plaza to jakoś tak wychodzi z reguły po drodze do lub ze spaceru...może sie kiedyś tam spotkamy - jak będziesz mijać takie wielkie coś z fioletowym wózkiem Tako Cruze to będziemy to my
my też tam mamy "po drodze" jeśli jedziemy gdzieś w strone rynku ale nie raz po prostu własnie plaza jest celem spacerku, bo tak jak wspominałam rossman'a odwiedzamy często, do tego an rynku to nawet się nie pcham z wózkiem bo tam ciasnota nieziemska

okej będe wypatrywać albo Ty wypatruj nas - takie rude coś i kremowo-beżowy wózek tako ballila póki co wózek mało spotykany u nas więc nieco się rzucamy w oczy.
a w ogóel to musimy się kiedyś umówić na spacerek

wiesz może gdzie moge u nas kupić jakiś fajny jednoczęściowy strój kąpielowy? W sportowych szukać czy gdzie?
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:55   #2628
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

a miałam już kiedyś pytać co za masaż uskuteczniacie z rana A czemu mała ma zalecony?
Moonik na drugiej kontroli przed szczepieniem pediatra wysłala małą do chirurga stwierdzając,że ma asymetrię twarzy czy coś w tym stylu, a chirurg stwierdził, że ma kręcz szyi prawostronny i dał jej 30 masaży i tak się kulamy od grudnia (bo ma je 3x w tygodniu). Ale ostatnio masażysta stwierdził,że on u niej nie widzi już kręczu no ale wszystkie masaże trzeba zrobić i oby chirug potwierdził, ze jest ok

ja chodzę z odsłonięta budką jak tylko nie pada, nie wieje i nie ma smogu to składam, niech Juliś zażywa kąpieli słonecznej i łapie wit D [/QUOTE]

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
Tez o tym myslalam jak kupilam w pl mleko....i ta lyzeczka do nabierania lezy w tym proszku po calej dlugosci....
U nas mleko w kartonie ... jestem troche eko





ja odstawilam kleik i jest spokoj...az boje sie znowu dac

dobra tesciowa to taka, ktora mieszka 2000 km od Ciebie




no widzisz ...co kraj to obyczaj....





i ja tez nieskromnie sie pochwale ze my tez


---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
U Eryka to norma, że ma twarz podrapaną. Nie wiem już jak mam mu przycinać pazury.




No fakt.

łooo, no brawa dla Franka



Dzięki za te informacje.

A na spacery chodzę. Podobno do -10 powinno się spacerować.

Dzisiaj 1,5h przy -5.

No to dobrze, że krew ok. A co z tym moczem nie tak?
Wyszły jej leukocyty więc lekarka dała na posiew moczu skierowanie.ech...




I mam pytanie do dziewczyn, które już wprowadzają kleiki, marchewki itd.
Ile razy dziennie Wasze dzieci piją mleko? Bo u mnie teraz tylko 3x mleko, 1x Sinlac i 1x słoik albo zupa. Chyba mało, ale Eryk więcej nie daje rady.
Michasia je podobnie - do południa dwa razy mleko, potem zupka lub przecier i soczek do popicia, czasem tak za godzinkę deser, mleko i przed spaniem mleko z kaszką. Tak nam wychodzi mniej więcej co cztery godziny karmienie.I jeszcze rano i wieczorem herbatka rumiankowa.

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
niemozliw e jestescie

szalona
To budzenie to tak najpóźniej koło 7. wolę ją obudzić, żeby się nie poprzesuwały karmienia, a zwłaszcza ostatnie przed spaniem.ale nie powiem - dziecię daje sie wyspać, teraz juz spi i matka zamiast iśc spać to wizażuje

Edytowane przez agus1978
Czas edycji: 2012-01-27 o 22:02
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:57   #2629
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość

zrobiłam szarlotkę, noenie ma kto mi pochwalić bo sama jestem, to sobie powiem za☠☠☠iaszcza jest


ja tez dzisiaj zrobilam ciasto...
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 22:00   #2630
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
my też tam mamy "po drodze" jeśli jedziemy gdzieś w strone rynku ale nie raz po prostu własnie plaza jest celem spacerku, bo tak jak wspominałam rossman'a odwiedzamy często, do tego an rynku to nawet się nie pcham z wózkiem bo tam ciasnota nieziemska
no fakt ciasno jest a do tego niektórzy ludzie to łażą jak ostatnie ofermy..bez urazy dla nich oczywiście

okej będe wypatrywać albo Ty wypatruj nas - takie rude coś i kremowo-beżowy wózek tako ballila póki co wózek mało spotykany u nas więc nieco się rzucamy w oczy.
a w ogóel to musimy się kiedyś umówić na spacerek
z przyjemnością...choc powiem ci, że widziałam już chyba zieloną i brązową Balile na mieście..taki kolor jak ja mam to jak narazie jedyny w naszym mieście, ale Twój też ładny i chyba mi kiedyś mignęłaś koło Real'a
wiesz może gdzie moge u nas kupić jakiś fajny jednoczęściowy strój kąpielowy? W sportowych szukać czy gdzie?
a szukasz taki typowo sportowy?czy taki bardziej kobiecy?jak sportowy to w sportowych a ten drugi to może być ciężko o tej porze roku.

Edytowane przez agus1978
Czas edycji: 2012-01-27 o 22:03
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 22:11   #2631
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
1. z przyjemnością...choc powiem ci, że widziałam już chyba zieloną i brązową Balile na mieście..taki kolor jak ja mam to jak narazie jedyny w naszym mieście, ale Twój też ładny i chyba mi kiedyś mignęłaś koło Real'a

2. no fakt ciasno jest a do tego niektórzy ludzie to łażą jak ostatnie ofermy..bez urazy dla nich oczywiście

3. a szukasz taki typowo sportowy?czy taki bardziej kobiecy?jak sportowy to w sportowych a ten drugi to może być ciężko o tej porze roku.
1. zieloną też widziałam brązową jeszcze nie, pewnie na wiosne będzie wysyp spacerkowy dopiero a najlepszy przegląd wózków jest na rynku obok fontanny

Więc ja wypatruje fioletowego wózka
jak w czerwonym płaszczu do tego to raczej byłam ja następnym razem wołaj

2. tzw. święte krowy bez obrazy oczywiście

3. sama nie wiem czy sportowy czy nie, najważniejsze żeby trzymał moje cyśki i nie robił z nich placków musze się wybrać, może we wtorek bo mama ma wolne to by poszła ze mną, bo już w piątek Natalcia debiutuje na basenie
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 22:17   #2632
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
1. zieloną też widziałam brązową jeszcze nie, pewnie na wiosne będzie wysyp spacerkowy dopiero a najlepszy przegląd wózków jest na rynku obok fontanny

Więc ja wypatruje fioletowego wózka
jak w czerwonym płaszczu do tego to raczej byłam ja następnym razem wołaj
nie ma sprawy

2. tzw. święte krowy bez obrazy oczywiście

3. sama nie wiem czy sportowy czy nie, najważniejsze żeby trzymał moje cyśki i nie robił z nich placków musze się wybrać, może we wtorek bo mama ma wolne to by poszła ze mną, bo już w piątek Natalcia debiutuje na basenie
A powiedz mi, zapisałaś ja na Elektrownię czy do Boguszowic? też chcialam moją zapisać, ale że ona ma wieczny katar w róznych stopniach ujawniania się to poczekam chyba do wiosny...
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 22:19   #2633
Martusiaaa21
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusiaaa21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 309
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

dzień dobry, a raczej dorbry wieczór")my dziś spontanicznie wymyśliliśmy nocleg u rodziców zobaczymy jak minie nocka, pierwszy raz śpimy nie u siebie ciekawe jak się zmieścimy w trójkę na tapczanie
Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
To ja mam dokładnie te same odczucia... a miałaby zajmowć się dzieckiem od maja- czyli takim malusim, a ona jeszcze ani razu nie zmieniła pieluch z reszta bałabym się by teraz to robiła a jak w świeta BN miała przychodzić sie zajmować naszym kotem to efekt był taki, że kot zasikał posłanie psa bo przez 5 dni kuwety jej nie sprzątała biedna Felicja musiała sie wycierpieć by znaleźć inne miejsce... dobrze,ze nie nam do łózka bo by do wywalania było. A i teściowa nie pierwszy raz do kota przychodziła.
Kiedys tez numer zrobiła- do wystawionych misek zamiast jedzenia ponalewało wodę mimo,ze jej tłumaczyłam, że stoją 3 miski w różnych pomieszczeniach,żeby kocia na raz nie wyżarła z jednej wszystkiego. Ech , szkoda słów..
nie no teściowa wymiata
Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie Szymon też to już potrafi, na golasa same stopki a tak to zdejmuje kapcie i z zamiłowaniem je mamle

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadnę wieczorkiem i nadrobię, teraz tylko zdam relację z wizyty u pediatry.

Franek waży 8500 . Aż sama lekarka była zdziwiona, bo przecież to głównie cyc rządzi. Ulewanie jest podobno od mojego mleka , bo jest za rzadkie, on jako że wielki ma duże potrzeby żywieniowe i dlatego tak (??). Dostał Nutrition, który mam podawać z moim mlekiem przed kp.
Na ząbkowanie nie kazała dawać żeli, tylko jakieś kropelki czy coś o nazwie Camilia.
Rozszerzać dietę dalej normalnie, bo skoro ma taki apetyt, to mu nie żałować. A jak się tak w nocy budzi bez kaszki, to głodny. Stąd pewnie więcej pobudek było.

I tyle . Wieczorkiem wpadnę.
o jaka piękna wagacycki dobrze produkują
Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
i Pytanie nr 2 - na ile wychodzicie z maluchami przy takim mrozie jak dziś? (u mnie -7)
u mnie było -5 i byłam tak 45 minut, ale słońce pięknie świeciło także nie było źle, a nawet przyjemnie
Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
Hihi..to sprostuję - chodziło mi o masaż na kręcz szyi..tylko tak fajnie zdrobniłam, bo to maleństwo jeszczeale faktycznie brzmi to dwuznaczniea mnie taki masaz ominął bo mialam cc....Ja w międzyczasie tego spaceru byłam w przychodni z małą i potem w Plazie, więc cały czas nie chodziłyśmy po dworze....ale nie miała na szczęście noska czerwonego noska, ale policzki były zimnawe.

Dziewczyny, czy jak spacerujecie z maluchami to składacie budki? Pytam, bo widziałam wózki ze złozoną budką i w sumie sie dziwiłam, że zimno jest a tu złożone...?
ja zawsze postawioną

Acelinko kuponik wysłany
__________________
Bartuś ur. 14.10.11

Emilka ur. 05.05.14
Martusiaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 22:24   #2634
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
A powiedz mi, zapisałaś ja na Elektrownię czy do Boguszowic? też chcialam moją zapisać, ale że ona ma wieczny katar w róznych stopniach ujawniania się to poczekam chyba do wiosny...
na Elektrownie
bo po 1. bliżej, po 2. bardziej pasuje nam dzień i godzina i po 3. o 100 zł taniej

spytaj może lekarke czy ten katarek jest przeciwskazaniem
aaa, jak już będziesz chciała zapisać to pamiętaj że trzeba z miesiąc szybciej zapisać bo potem to zazwyczaj już nie ma miejsc przynajmniej na ER


martusiu, monik dziękuje za kuponiki
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 22:31   #2635
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
na Elektrownie
bo po 1. bliżej, po 2. bardziej pasuje nam dzień i godzina i po 3. o 100 zł taniej

spytaj może lekarke czy ten katarek jest przeciwskazaniem
aaa, jak już będziesz chciała zapisać to pamiętaj że trzeba z miesiąc szybciej zapisać bo potem to zazwyczaj już nie ma miejsc przynajmniej na ER
no słyszałam własnie...ale dzięki za info


martusiu, monik dziękuje za kuponiki
ja już mykam w objęcia Morfeusza..więc słodkich i kolorowych no i udanego weekendu
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 22:33   #2636
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

a ja mykam się pouczyć w końcu
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 22:48   #2637
Martusiaaa21
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusiaaa21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 309
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

ie m
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
na Elektrownie
bo po 1. bliżej, po 2. bardziej pasuje nam dzień i godzina i po 3. o 100 zł taniej

spytaj może lekarke czy ten katarek jest przeciwskazaniem
aaa, jak już będziesz chciała zapisać to pamiętaj że trzeba z miesiąc szybciej zapisać bo potem to zazwyczaj już nie ma miejsc przynajmniej na ER


martusiu, monik dziękuje za kuponiki
nie ma za co

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

to ja tez spadam, buziaki i kolorowych
__________________
Bartuś ur. 14.10.11

Emilka ur. 05.05.14
Martusiaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 22:52   #2638
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
Natka, na YT są filmiki z dziećmi co piją z tego doidy kubka, ja się dziś natknęłam gdzieś na wizażu na niego. Wygląda to ciekawie
Może to będzie jakaś alternatywa dla tego mojego anty butelkowego dziecia Pooglądam jutro, dzięki za info

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
I mam pytanie do dziewczyn, które już wprowadzają kleiki, marchewki itd.
Ile razy dziennie Wasze dzieci piją mleko? Bo u mnie teraz tylko 3x mleko, 1x Sinlac i 1x słoik albo zupa. Chyba mało, ale Eryk więcej nie daje rady.
A w nocy już nie je? Jak nie chce więcej to chyba ok
Powiem szczerze, że nie liczyłam ile razy ale raczej dużo, bo w nocy ze 3x jest karmienie

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
no jasne
wyszło szydło z worka

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość

Dziecię moje chyba bardzo dba o swoją mamę i jak narazie to przesypia mi całą noc..czasem to ja ją budzę na pierwsze mleczko. I za życzonkateraz jestem w szoku bo już zasnęła...coś wcześnie jak na nią
Cóż no moje dziecie mniej dba o swoją matkę

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość

__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 22:55   #2639
madzialena-lublin
Rozeznanie
 
Avatar madzialena-lublin
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin i okolice
Wiadomości: 975
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Hejka! W zasadzie dopiero teraz mam chwilkę wolnego. Dzisiaj zakupy, potem byłam na koncercie a teraz właśnie od znajomych wróciłam więc intensywny dzień. Zaraz idę spać ale na chwilkę musiałam tu zajrzeć Przejrzałam tylko ostatnia stronkę
Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
myślała któraś z Was o zakupie tego doidy cup? http://doidycup.pl/
Super toto Chyba zamówię dla Kamci Dzięki
Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
zrobiłam szarlotkę, noenie ma kto mi pochwalić bo sama jestem, to sobie powiem za☠☠☠iaszcza jest

Dzisiaj w Lublinie szarlotkowy dzień, bo ja też upiekłam
__________________
Kamilka
madzialena-lublin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 22:56   #2640
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
pokaż jakie cudności pokupiłaś



i mi się przypomło

Przychodzi baba do wróżki z pytaniem o przyszłość. Wróżka patrzy w kulę, w karty, kręci głową, mruczy z niezadowoleniem, wzdycha.. w końcu mówi do kobiety- przykro mi, ale mam dla pani złą wiadomość- przez panią zginą miliony ludzi....
Babka jak to usłyszała to zbladła i się załamała... Wyszła od wróżki, wlecze się ulicą i nagle widzi, że na przejściu dla pieszych idzie chłopczyk, a z boku nadjeżdża z dużą prędkością auto. Kobieta myśli- skoro przeze mnie mają zginąć miliony to chociaż tego jednego chłopczyka uratuję. I niewiele myśląc wskoczyła na pasy, zgarnęła chłopca i przebiegła na drugą stronę. Postawiła chłopca pyta czy wszystko w porządku. I takim troskliwym głosem pyta małego- to jak masz chłopcze na imię?
Adolf psze pani odpowiada chłopiec

a ja wiem czy cudności..takie praktyczne ciuszki bardziej a lubie ten sklep bo mają dobre gatunkowo rzeczy. no i to na 6-9
chciałam kupić białe futrko na przyszłą zimę..ale dla chodzącego dziecka to kiepski pomysł z białym kolorem ..i oddałam.. :/






Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość


I mam pytanie do dziewczyn, które już wprowadzają kleiki, marchewki itd.
Ile razy dziennie Wasze dzieci piją mleko? Bo u mnie teraz tylko 3x mleko, 1x Sinlac i 1x słoik albo zupa. Chyba mało, ale Eryk więcej nie daje rady.
a u Nas mojej córci taki obiadek nie rusza.. i mleko jak dotychczas..co 3h .. praktycznie z 5/6razy po obiadku to ewentualnie się opóźni o godzinę..


Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość

zrobiłam szarlotkę, noenie ma kto mi pochwalić bo sama jestem, to sobie powiem za☠☠☠iaszcza jest
szarlotka
__________________
Sara


Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie uśmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"





stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.