Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 2011 - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tutuł
"Koko Koko Mamuśki wrześ-paź są spoko!" 0 0%
"Dzieciaczki nam po podłodze zasuwają, na kawę i wizaż nam czasu nie daja!" 10 31,25%
"pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" 13 40,63%
"dawno temu były brzuszki, a tu raczkują nam maluszki' 2 6,25%
"Pełzam sobie po pokoju, zabawki w rączki i do boju!" 4 12,50%
"Jestem bobo i wy nie wiecie ze mam najlepsza mame na swiecie!" 1 3,13%
"Mama pyszne zupki gotuje, a dziecku z radości pupka podskakuje' 0 0%
"Stawiamy pierwsze kroczki, za chwilę świętujemy roczki " 2 6,25%
Głosujący: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-12, 22:49   #2671
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

dobry wieczór ja dopiero teraz mam czas, zalatana sobota

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
hej No i mamy kolejny weekend Wczorajsza nocka elegancka, tylko 2 pobudki na smoka górne dwójeczki już pod samą skórą więc niedługo powitamy 5 i 6 ząbek (odnośnie tematu to byłam dzisiaj u koleżanki i jej mały (ma 6mc) ma dwie dolne jedynki a teraz mu idą dwie górne dwójki - wygląda bosko)

no to brawo, zazdraszam u nas nadal sama dziura


U nas było podobnie na mikołaja kupiliśmy słonia za 80zł a potem w styczniu klocki za 20


a ja wszytsko na przecenie, choć raz mi się udało. a biedronka nadal jesty hitem

Kurcze Szymek śpi a tam mam opakowanie, jak nie zapomnę to Ci sprawdzę jutro



Jasne, że pamiętamy Wbijaj się i nie marudź
My włączamy ale bardzo delikatnie, minimalnie jest 21 stopni, ostatnio siedziałam z tyłu i nie było wcale czuć, że jest włączona ale jednak w samochodzie nie ma takiego ukropu.

ja tez włączam klimę, mała ciągle tyłem do kierunku jazdy to nawet do nie nie dolatuje, zwłaszcza, ze w maxi-cosi zakładam ten daszek materiałowy, p-słonecznie
Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
ano ide..ale tesknie juz za Wami
wizażoholiczka na nieprzewidzianym odwyku


nie- mam x-lander

No właśnie z ta jedna ręką nie ogarniam dalej bo np trzeba wcisnąć przyciski po obu stronach wózka
Musze popróbować z nim- bo na razie jak go rozłożyłam tak stoi- jednie nie na spacerze siedzisko przekładałam


Wlasnie mały obudził sie z rykiem ale dale spi- oby jeszcze ze 3h zebym zdazyla zasnac bo spi juz 1,5h

dobra- teraz serio ide
pa
my tu wszystkie wizażoholiczki nazywam się indygo i jestem wizażoholiczką

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
My też już tęsknimy Więcej nas tu takich wizażocholiczek na odwyku Spokojnej nocki

Przeglądałam właśnie youtuba i znalazłam swój filmik dokładnie z przed roku KLIK wzruszyłam się
Natka weź, ja też swoje filmiki ostatnio oglądałam. wiesz jak mój tata przyjechał na chrzciny to mówi do mnie tak - kiedy ten czas tak zleciał dopiero ja byłem taki młody,a ty byłaś taka jak Agatka...dopiero ryczałam

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
złapałam się na tym jak ostatnio w głowie zaczęłam zastanawiać się nad organizacją pierwszych urodzin Zośki

ale to jeszcze nic, ostatnio przy okazji matur uświadomiłam sobie, że swoją maturę zdawałam 10 lat temu
10? ja 14 wstyd sie przyznawać, bo ja tu w grupie seniorek

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
dzien dobry

Aiszko to widze, ze nadal ciężko u Was... przytulam mocno i oby wyrósł z tego Tymek jak najszybciej

u nas odpukać brzuszkowe kłopoty przeszły, trawi juz młoda ładnie laktozę i je normalne mleko na szczęście tyle, ze wróciłam do pracy i kompletnie sie nie ogarniam
o właśnie, miałam niedawno to to pytać , super -u nas tez już mam wrażenie, laktoza się trawi
u nas sie sprawdziło brzuszkowe brykanie - brykała i bryka nadal

u nas też


kuzyneczka jednak wczoraj dotarła do nas MOja łobuziura nawet sie ładnie bawiła, oczywiscie obie na raz chciały tą samą zabawkę ale to norma chyba
rozwaliła dzis kubek niekapek - powiem tak, po 3 tyg rzucania z wysokości krzesełka na płytki kilka razy dziennie kubek lovi nie dał rady


ooooooooooo brawo. ja lubię jak mała rzuca kubek i patrzy na podlogę jak on sobie leży samotnie
Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
Tak Emma, taki mamy/miałyśmy / NIunia ładnie z niego piła jak jej sie chciało a jak jej sie nie chciało to robiła rzuty

ogólnie uczymy sie pić ze szklanki przez rurkę i idzie coraz lepiej

u nas też kubek nie odpowiada jest raczej gryzakiem
http://allegro.pl/tippee-kubek-explo...312930055.html

ale za to z tego pije jak najęta
http://allegro.pl/tommee-tippee-pier...319859444.html

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Za oknem strasznie, i mój nastrój adekwatny do tego. Zośka zaliczyła pierwsze wymioty w życiu i temp 39,7 Byłyśmy rano u lekarza, twierdzi że to reakcja na szczepienie. Zaleciła większą dawkę przeciwgorączkowego leku i jutro jak się nie poprawi mamy się pokazać znowu. A ona się tak męczy, nawet przez sen sobie popłakuje, a ja razem z nią.
za zdróweczko

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Heloł.

Młody wczo poszedł spać po 19 (czyli godz wczensiej niz zwykle) i obudził sie o 8.40 malo nie zaspałam- bo bylam umówiona na 9!
Oczywiscie w miedzy czasie pobudki na piers byly- ale poki co jestem twarda - maly dalej spi u siebie- dopiero jak budzi sie kolo 6 to juz zostaje u mnie.



kciuki po cichu


o kurcze- pamiętam te Twoje fale dunaju bardzo Ci zazdrościłam


gófffniary

ja jetsem garderobą załamana- a kasy brak w czerwcu chciałabym jeszcze na wychowawczy iśc , wiec juz w ogole


juz??? moj dopiero od jakis 3 tyg butelkę z powrotem załapał ale moze rzeczywiscieniekapka sobie zamowie juz wezme od mader (tak jak butle i, miskę i sztućce) w razie "w" jest dozywotnai gwarancja

a gdzie bylas jak Cie nie było???

łapie siły bidulka zdrówka dla Zo

ubieranko

Jedynie tyłek smarowałam i kiedyś pod szyjką bo miał jakieś zaczerienione.

bardzo!!!!!!!!!!!
I jak Ci idzie pisanie??
Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Małgosia, dlatego ja nie oglądam takich filmów, programów. Jak pokazują w tv to przełączam kanał, bo potem się męczę strasznie, a pomóc nie mam jak. To samo tyczy się pokazywania jak robią krzywdę zwierzętom.
weź, ja ostatnio oglądałam na tv n style jak P.Brodnicki był w chinach czy wietnamie i odwiedził restauracje gdzie tylko mięso psie jest masakra. był gulasz z głów psich

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
no a ja w końcu wzięłam się za siebie, ćwiczę co drugi dzień i nawet efekty (mierne, ale zawsze) już widać. przeraża mnie po prostu mierzenie ubrań w sklepie kiedy 40 jest za mała, a niektóre sieciówki to czasem na tym rozmiarze kończą

oj to tzw rozmiarówka młodzieżowa, a my prawdziwe kobiety



A poza tym to wiecie, ja teoretycznie jestem "do wzięcia" a w obecnym stanie nikt mną się raczej nie zainteresuje
brawa za konsekwencję

fajna z Ciebie babka i na pewno znajdziesz fajnego, dobrego faceta dla Was obu
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.


indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 06:19   #2672
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
no tak ale co tam takie kły , kasowniczki tez są ekstra
to napiszę inaczej ciężko by mi było bez tego spojrzenia łobuzerskiego, bez tego szyyyczycyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyy jego kochanego, bez tego szcztypania po nosie i ciągnięcia za wargę żebym otworzyła oczy..................... w ogóle bez niego było beee -wiem żem zwariowała ale nawet marudzenie mi nei przeszkadza, nawet to ze sie czasem budzi po 5 rano kocham go po prostu i juz

aaaaaaaaaaaaaaa Natalci ajest zarąbista no i wiesz co mama jak mogłas ni epomóc z dywanikiem hehee trzeba było zabrac dywanik zeby mogła dalej sobie pójśc)
e tam, tam zaraz i tak był próg

matka-wariatka

jak ja lubie byc matką-wariatką

apropo, jakieś pomysły na prezenty na dzień mamy?
Ja sobie może sukienke kupie to bym miała na chrzciny Martynki bo akurat w dzień mamy są
Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
do kina to ja koniecznie muszę na film o Magiku z Paktofoniki!

Któraś chętna by zająć się w tym czasie Zośką?!
moja kuzynka studiuje w Opolu to ją tam do Ciebie wyśle w weekend po zajęciach
Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
no a ja w końcu wzięłam się za siebie, ćwiczę co drugi dzień i nawet efekty (mierne, ale zawsze) już widać. przeraża mnie po prostu mierzenie ubrań w sklepie kiedy 40 jest za mała, a niektóre sieciówki to czasem na tym rozmiarze kończą

A poza tym to wiecie, ja teoretycznie jestem "do wzięcia" a w obecnym stanie nikt mną się raczej nie zainteresuje
bo oni się nie znają na rozmiarach

na pewno znajdzie się odpowiedni kandydat, taką kobiete każdy by chciał
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 07:42   #2673
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
chorowitek mamusi z przyjaciółmi


Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Marcelek słodziak i mamy takiego samego pieska jedna z ulubionych grzechotek Adasia a powiedz jak tak sam leży w wannie to się nie kręci czy coś? Bo mój to zaraz by w tej pianie wylądował

Małgosia a kładziecie do tej wanienki jaką matę antypoślizgową czy cos? Bo jak Adaś siedzi w swojej wanience, to musze go trzymać bo jeździ tyłkiem po dnie i się ślizga
No mój też by nie uleżał już. A kładę pieluszkę tetrową Mialam obawy jak z myciem pupy, głowy, ale doszłam do wprawy i jest git. Jak spłukuje prysznicem głowę i mu poleci na twarz to śmiesznie reaguje..nabiera tak glęboko powietrza i wzdycha Oczywiście woda z prysznica nie leci pełną parą

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
chciałam się za to zabrać, czyli że warto? bo ostatnio u mnie z czytaniem średnio, ostatnio to tylko biografiami lecę.
Ja się długo wzbraniałam. Myślałam ech pewno przereklamowane, ale nie.
Czyta się fajnie. Fabuła wciąga. Zobaczymy co dalej bo narazie pekło 150stron z 600

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
Małgoś ta knajpa dl amam to czad ja ju zna nia kiedyś kukałam i z chęcią sie ]wybiore u mnie to kwestia tylko tego nieszczesnego autka
A jakbyśmy pojechały mikrą? Tylko np. zamiast wózka wizęłabyś nosidło? Albo zamienię sie autem z tż.

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
ja chodze do takiej młodej babki i ona zawsze wie co można a co nie, sama pyta czy np. nie jestes akurat w ciązy albo coś. A tera było dużo ludzi i wpisali mnie do takiej starej w ogóle nie powiedziała co mi tak właściwie jest, tylko leki przepisała, jeszcze sie na głos przy mnie zastanawiała czy jedne tablekti moge czy nie, spytała kiedy karmie to powiedziałam ze głównie w nocy to mi mówi "a to rano może pani to brać" a o natybiotyku nic nie mówiła a w ulotce jak byk ze przenika do mleka i że dziecko może mieć kłopoty jelitowe albo zakażenie jakimiś drożdżakami

aaa, nocnik - sadzamy ją zaraz jak się obudzi rano czy po drzemkach i zazwyczaj zrobi siuśku
Przerażają mnie Ci starzy lekarze
Może Stefkowi już kupić? Tylko jak taki mały zrobi siusiu to ja nie wiem Nie poleci to do góry?

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
nie moge sie powstrzymać
moje dziecie na wyjezdzie majowym
Z Misiem super i ładnie się uśmiecha. I wogóle już Ci mówilam, że wydoroslał mocno

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
a w załączniku - babinka Miśka i ulubiona pozycja w łóżeczku
Nasza też ulubiona
A powiedz mi nie masz kłopotów z usypianiem jej w łóżeczku? Odkąd Stefek wstaje, to zanim padnie - dosłownie - ze zmęczenia, to x razy wstaje i sobie stoi i się cieszy. Kłade go z powrotem i ten znowu i znowu i znowu. Też u Was tak jest?

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
jeszcze Wam wstawie o:
http://www.youtube.com/watch?v=Y6G4R5JKTUs

i zmykam spać dobranoc pchełki na noc

czekam na info o spotkaniu my z natalcią w czwartek jesteśmy wolne od 10-16, a w piątek od rana do 16
Ona chodzi! Ale super
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 07:50   #2674
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Hej
Dziękuję za odpowiedzi w sprawie jazdy z klimą włączoną. Na razie i tak niepotrzebna, w Łodzi dziś 9 st.
Acelinko, aa2, MamoZom Małgoś - macie cudne dzieciaki. Śliczne jak majowe słonko Cenzura Marcelowego siuśka mnie rozwaliła A Zośce to autentycznie zazdroszczę czupryny, chyba ma więcej włosów niż ja

Acelinko, Natka chodzi!? Ja pierniczę, Eryk ledwo pełza po ziemi brzuchem. Zaraz do do roboty zagonie, niech ćwiczy Ależ zazdroszczę!!

Też widziałam ten filmik gdzie ta azjatka bije swoją maleńką córeczkę. Myślałam, że to żart, ale w trakcie oglądania aż mi serce zamarło. Boże, zabiłąbym te k..we!!! Pół nocy spać przez to nie mogłam.

MamoZo, jak tam się Maleńka dziś czuje?


I się pochwalę: kupiliśmy fotelik do jazdy przodem 9-36kg.

Edytowane przez spray
Czas edycji: 2012-05-13 o 07:54
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 08:10   #2675
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość

Też widziałam ten filmik gdzie ta azjatka bije swoją maleńką córeczkę. Myślałam, że to żart, ale w trakcie oglądania aż mi serce zamarło. Boże, zabiłąbym te k..we!!! Pół nocy spać przez to nie mogłam.

I się pochwalę: kupiliśmy fotelik do jazdy przodem 9-36kg.
Daj spokój śmierć dla niej to była najlżejsza kara. Gdzieś ktoś potem w necie napisał, że niby została ukarana, ale ja w to wątpie.

Poka fotelik
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 08:34   #2676
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość

I się pochwalę: kupiliśmy fotelik do jazdy przodem 9-36kg.
9 stp? to upał
gratulacje z okazji zakupu jaki fotelik?

ostatnio w jakiejś dzieciowej gazecie było, ze jeśli mozna żeby kupować dzieciom także następny fotelik tyłem do kierunku jazdy, ale czy u nas takie są?

o, znalazłam maxi-cosi mobi

Dziewczynki, mam pytanie - czy któraś z Was kupowała, czy wie jak sie sprawdza ta dodatkowa wkładka anty-potna do fotelików?
http://allegro.pl/aerosleep-wkladka-...309266101.html

dzień dobry tak w ogóle

zrobiłam dziecku zabawkę do małej butelki po mineralnej wsypałam groch, ale zabawa od dwóch dni
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.



Edytowane przez indygo79
Czas edycji: 2012-05-13 o 08:45
indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 09:36   #2677
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

fotelik cybex pallas. Kupiliśmy przez neta jeszcze nie doszedł, ale już go przetestowaliśmy w sklepie, Eryk siedział w nim jak jaśniepan

Tych wkładek antypotnych nigdzie nie widziałam, ciekawe ...
Indi idę robić Ryśkowi zabawkę z butelki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kovas.jpg (31,4 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez spray
Czas edycji: 2012-05-13 o 09:38
spray jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 09:38   #2678
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
fotelik cybex pallas. Kupiliśmy przez neta jeszcze nie doszedł, ale już go przetestowaliśmy w sklepie, Eryk siedział w nim jak jaśniepan

Indi idę robić Ryśkowi zabawkę z butelki

jaki wypasiony, fajowy

no to miłej zabawy
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.


indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 10:23   #2679
emma85
Raczkowanie
 
Avatar emma85
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 72
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

dzień dobry
dziecko śpi, mąż śpi a ja się nudzę... może gdyby młoda nie spała na mnie to znalazłabym sobie jakieś zajęcie, ale za długo ją usypiałam i wolę na razie nie ryzykować z odkładaniem jej do łóżeczka

Wczorajsze zdjęcia Waszych dzieciaczków przeurocze wszystkie, bez wyjątku
Acelinka filmik super moja sobie zrobiła taki pchacz z pudełka na zabawki, ale muszę ją pilnować, aby się nim nie nakryła
aa2 zgadzam się z dziewczynami, że grzywka genialna, mi też się taka marzyła, ale nie pasowałaby do mojej twarzy, jedynie ukośna jako tako wygląda
Małgosia kusisz tym Millenium, ale objętość mnie przeraża, a filmik z dzieckiem widziałam i się zryczałam, na co mi to było
mamo zosi jak się miewa chorowitek?
spray super fotelikteż nad nim się zastanawiam, ale boję się, że Hania źle zareaguje na tą poduchę i będzie się wściekać. Bez przymiarki w sklepie nie ma co ryzykować chyba

Poza tym właśnie uświadomiłam sobie, że moja misiowata kończy dziś 8 miesięcy kiedy to zleciało?
emma85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 11:07   #2680
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Pobudkę dwu godzinną miałyśmy 0 1, ale gorączki nie było tylko samo marudzenie. Potem na nogach byłyśmy od 5, bo Zośka miała znowu 39,5, pomarudziła i po 6 zasnęła już z temp 38,5. Ale teraz znowu jest 38. Aczkolwiek tendencja spadkowa jest i rozmawiałam przez telefon z lekarzem dyżurującym i powiedział, że jak nic się nie dzieje dodatkowo, nie rośnie znowu do 40 to mam podawać przeciwgorączkowe, nawadniać i czekać.

Ale żeby tak ostro reagować na szczepienie!? Zrobiłam przegląd paszczki, bo łudziłam się, ze to może zęby, ale gdzie tam. Cisza w temacie.

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
u nas też kubek nie odpowiada jest raczej gryzakiem
http://allegro.pl/tippee-kubek-explo...312930055.html

ale za to z tego pije jak najęta
http://allegro.pl/tommee-tippee-pier...319859444.html


brawa za konsekwencję

fajna z Ciebie babka i na pewno znajdziesz fajnego, dobrego faceta dla Was obu
dziękuję kochana, na razie nie mam tak serio do tego głowy, ale pewnego dnia, kto wie

a my mamy taki niekapek tommee i służy głównie jak gryzaczek niestety

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
apropo, jakieś pomysły na prezenty na dzień mamy?
Ja sobie może sukienke kupie to bym miała na chrzciny Martynki bo akurat w dzień mamy są

moja kuzynka studiuje w Opolu to ją tam do Ciebie wyśle w weekend po zajęciach

bo oni się nie znają na rozmiarach

na pewno znajdzie się odpowiedni kandydat, taką kobiete każdy by chciał
na dzień mamy pomysłu nie mam, ale to rzeczywiście dobra okazja by zrobić sobie jakąś przyjemność

dziękujemy za kuzynkę tato mój dzwonił dziś rano i przyjeżdża do nas pod koniec tygodnia to może uda mi się kino ogarnąć i te zakupy na dzień matki w takim razie hi, hi

no rozmiarówka w niektórych sklepach szyta na wieszaki, a nie na kobiety



---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
MamoZo, jak tam się Maleńka dziś czuje?
I się pochwalę: kupiliśmy fotelik do jazdy przodem 9-36kg.
Maruda z niej straszna, a u nas to dość nietypowe
a fotelik super , jak mi Zośka pozwoli to coś sobie o nim poczytam potem.

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość

zrobiłam dziecku zabawkę do małej butelki po mineralnej wsypałam groch, ale zabawa od dwóch dni
dziękuję za pomysł, wykorzystam na pewno

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

dla Hani!
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 12:34   #2681
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Dzis Pio nie był tak kochany i obudził sie tuż po 6
Za to teraz walnął sobie drzemkę 2,5h

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
Archi to widze że Piotrunio Ci numery ze spaniam robi jak mój mały hehe przykłady :
w chrzest -myśle se wstanie o 6 to zcazne se coś robić, budzik nie nastawiony dziec spał do 7
wyjazd ostatnio : umówilismy sie ze znajomymi że bedziemy po nich o 8, mały wstał po 7 -tutaj juz maz se budzik ustawil bo do sklepu jechał ale mni eto ju zni eobudził u znajomych bylismy dużo później
znów na bobowizażu sie zgaduja

Marcel w wanience extra!!! I na wyjeździe tyź
A on wyjaśniał czy mi sie wydaje?? Taki blondasek


Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Szacun za konsekwencje ja jeszcze się nie odważyłam, leń ze mnie
A powiedz jak ci się budzi na cycka, to karmisz na leżąco czy na siedząco? I jak odkładasz to się nie wybudza w łóżeczku?

Wiecie co tz wyczaił takie fajne pitku, piwko Lech z lemoniadą, ma tylko 2 % alko i w smaku jak Reeds, dobre to ro, właśnie sobie popijam szklaneczkę, a co
Karmię go na leżąco- biorę do siebie i karmię- czasem rozbudzi się całkiem, czasem na pół śpiocha- nie powiem, dreszczyk emocji jest bo mój to taki delikates ze spaniem, ze masakra Dla przypomnienia- jako noworodka nigdy go nie odbijałam bo się wybudzał i armagedon przez 2h Ale suma sumarum jest okej- i mam nadziej,ze tak zostanie

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Zryczałam się dzisiaj jak bóbr i przemodliłam chyba połowę popołudnia...oglądałam filmik na youtube o koreańskiej matce (mama lipcowko-sierpniówek zamiescila na ich wątku), która znęcała sie nad dzieckiem. Nie umieszczę tego filmu tutaj bo to straszne przeżycie. Nie mogę przestać myśleć o tym dziecku....
to ja tez nie chce oglądać... ale czasem właśnie jak tak leże z małym i myślę o tych dzieciach w rodzinach patol. albo gdzieś gdzie cierpią głód, na wojnie, w obozach koncentracyjnych to masakra...
Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
chorowitek mamusi z przyjaciółmi
uwiebiam ja!!!
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
co myślicie o takim zestawie?
http://allegro.pl/babyono-zestaw-obi...335616374.html
bratowa mnie pyta cyz bym nie chciała dla natalki na dzień dziecka ale my w sumie mamy i miseczke i niekapek, więc nie wiem czy to jest nam potrzebne
jak masz miseczke i niekapek to ja bym już nie brała
Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
a w załączniku - babinka Miśka i ulubiona pozycja w łóżeczku
aaaaaaaa-babinka wymiata!!

A w łóżeczku masz kółka do nauki wstawania?? Bo zastanawiałam sie czy to potrzebne będzie

ide czytać dalej

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
z ta grzywka to są trzy swiaty.....kiedyś sobi eją ciachłam i było super potem łaziłam na podcięcie i za każdym razem coś nei tak a teraz poszłam do fryzjera i kazałam podciąć i nakazałam aby była cięzką prosta , bez żadnych cieniowań itd itd i nareszcie po roku babka obcieła w miare normalnie.......ja nei wiem co z tymi fryzjerkami , zawsze kombinuja itd , a tu chodzi o zwykła prosta grzywe
Ja tez zawsze miałam masakrę z grzywką- zaczęłam sama ścinać- jak będę zła to tylko na siebie
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
No kochana musisz. W końcu wyjdą te zęby i nici z bezzębnego

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Któraś chętna by zająć się w tym czasie Zośką?!
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
my tu wszystkie wizażoholiczki nazywam się indygo i jestem wizażoholiczką


A nie wiedziałam, ze są te wkładki antypotne- ciekawe bo mój to się poci na masakrę
Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
I się pochwalę: kupiliśmy fotelik do jazdy przodem 9-36kg.

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
fotelik cybex pallas. Kupiliśmy przez neta jeszcze nie doszedł, ale już go przetestowaliśmy w sklepie, Eryk siedział w nim jak jaśniepan
fajny - sama taki chciałam
Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Pobudkę dwu godzinną miałyśmy 0 1, ale gorączki nie było tylko samo marudzenie. Potem na nogach byłyśmy od 5, bo Zośka miała znowu 39,5, pomarudziła i po 6 zasnęła już z temp 38,5. Ale teraz znowu jest 38. Aczkolwiek tendencja spadkowa jest i rozmawiałam przez telefon z lekarzem dyżurującym i powiedział, że jak nic się nie dzieje dodatkowo, nie rośnie znowu do 40 to mam podawać przeciwgorączkowe, nawadniać i czekać.
dla chrej Zo


Ps- kupiłam dziecku kolejną ZABAWKĘ Niech mi juz ktoś zabroni
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 13:10   #2682
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

archi- byłabym hipokrytką jakbym Ci zabroniła sama kupuję mu jak najęta, uwielbiam dział zabawek
Napisz czy ten turlający się przyjaciel spodoba się Piotruli, ciekawa jestem...

A w ogóle to jako admin namawiam was do recenzowania produktów
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 13:43   #2683
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
archi- byłabym hipokrytką jakbym Ci zabroniła sama kupuję mu jak najęta, uwielbiam dział zabawek
Napisz czy ten turlający się przyjaciel spodoba się Piotruli, ciekawa jestem...

A w ogóle to jako admin namawiam was do recenzowania produktów


No własnie jestem ciekawa czy to się spisze. Matę muszę wystawić na allegro bo już z niej wyłazi- minęły czasy, ze 30min leżal spokojnie pod nią.

A wiesz- chciałam kiedyś dać coś do KWC ale mi wyszedł jakiś komunikat ,ze nie mogę
Recenzje to póki co tylko kosmetyków dawałam- ale masz rację- trza by było popisać to i owo- sama w końcu zanim coś kupię lubię poczytać recenzje- tak poznałam wizaż

edit- a masz jakies sprawdzone zabawki

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Co myślicie o takich RAJTKACH DO RACZKOWANIA???

Jakoś nigdy mi się nie podobało jak dzieci w rajtach samych poginaja, ale w domu na podłodze mam taki syf od zwierząt, ze i tak małemu ubieram jakies najgorsze spodnie dresowe A, ze podłoga śliska to chyba z ta nauką raczkowania tak średnio kompatybilna i zastanawiałam się jakby tu małemu dopomóc

Edytowane przez archinta
Czas edycji: 2012-05-13 o 13:29
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 14:52   #2684
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Dzien dobry w ten deszczowy i chłodnawy dzieńnocka urozmaicona, bo dziecię sie budzi o 3.15 i nie ma bata, żeby szybko zasnęła...więc wzięłam ja do siebie, a ona tak sobie fajnie chwycila moją głowę, przytuliła sie do mnie i zasnęła..ach słodkie to jest
Do południa byłyśmy na spacerku i oczywiście moje postanowienie nie kupowania kolejnych ciuszków młodej poszło się....i kupiłam jej płaszczyk (w Reserved 50% obniżki), spódniczkę i getry, a sobie bluzkę, żeby nie było, że tylko kupuję dziecięciu. Obiadek zjadłyśmy i młoda padła, a ja wizażuje i zaraz mam w planach kawusię.
Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
no a ja w końcu wzięłam się za siebie, ćwiczę co drugi dzień i nawet efekty (mierne, ale zawsze) już widać. przeraża mnie po prostu mierzenie ubrań w sklepie kiedy 40 jest za mała, a niektóre sieciówki to czasem na tym rozmiarze kończą

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

A poza tym to wiecie, ja teoretycznie jestem "do wzięcia" a w obecnym stanie nikt mną się raczej nie zainteresuje
można się czasem wściec w sklepach, bo rozmiar rozmiarowi nierówny, a i tak czasem lepiej coś leży na wieszaku niż na człowieku.
a co drugiej częście - nie mów tak, super z ciebie kobitka i napewno poznasz kogoś wartościowego
Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
10? ja 14 wstyd sie przyznawać, bo ja tu w grupie seniorek
to ja cię przebije, bo zdawałam maturę 15 lat temu
weź, ja ostatnio oglądałam na tv n style jak P.Brodnicki był w chinach czy wietnamie i odwiedził restauracje gdzie tylko mięso psie jest masakra. był gulasz z głów psich
brrr...no ale dla nich to normalka jest...

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość

Nasza też ulubiona
A powiedz mi nie masz kłopotów z usypianiem jej w łóżeczku? Odkąd Stefek wstaje, to zanim padnie - dosłownie - ze zmęczenia, to x razy wstaje i sobie stoi i się cieszy. Kłade go z powrotem i ten znowu i znowu i znowu. Też u Was tak jest?
ano...ja ja kładę a ta myk na brzuch, podciąga się do siadu i dawaj wstaję...no to ja znowu ją na plecy i zabawa od początku...aż padnie, a najlepsze jest, jak to robi na śpiocha, oczy zamknięte ale wstać musi hihi
Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość

I się pochwalę: kupiliśmy fotelik do jazdy przodem 9-36kg.
Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
fotelik cybex pallas. Kupiliśmy przez neta jeszcze nie doszedł, ale już go przetestowaliśmy w sklepie, Eryk siedział w nim jak jaśniepan
mierzyłam do niego Michaśke ale jakaś taka ściśnięta mi się w nim wydawała...ale ogólnie to fajny jest
Cytat:
Napisane przez emma85 Pokaż wiadomość
Poza tym właśnie uświadomiłam sobie, że moja misiowata kończy dziś 8 miesięcy kiedy to zleciało?
i
Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Pobudkę dwu godzinną miałyśmy 0 1, ale gorączki nie było tylko samo marudzenie. Potem na nogach byłyśmy od 5, bo Zośka miała znowu 39,5, pomarudziła i po 6 zasnęła już z temp 38,5. Ale teraz znowu jest 38. Aczkolwiek tendencja spadkowa jest i rozmawiałam przez telefon z lekarzem dyżurującym i powiedział, że jak nic się nie dzieje dodatkowo, nie rośnie znowu do 40 to mam podawać przeciwgorączkowe, nawadniać i czekać.

Ale żeby tak ostro reagować na szczepienie!? Zrobiłam przegląd paszczki, bo łudziłam się, ze to może zęby, ale gdzie tam. Cisza w temacie.
a nie jest to aby trzydniówka?
Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
aaaaaaaa-babinka wymiata!!
gracias hihi
A w łóżeczku masz kółka do nauki wstawania?? Bo zastanawiałam sie czy to potrzebne będzie
Michasią sie chwyta tych kółeczek jak wstaje a wcześniej miała to jako gryzak (na górnym poziomie), a poza tym na jednym uchwycie wisi pozytywka, a na drugim zabawka
Ps- kupiłam dziecku kolejną ZABAWKĘ Niech mi juz ktoś zabroni
nie będziemy
Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Co myślicie o takich RAJTKACH DO RACZKOWANIA???

Jakoś nigdy mi się nie podobało jak dzieci w rajtach samych poginaja, ale w domu na podłodze mam taki syf od zwierząt, ze i tak małemu ubieram jakies najgorsze spodnie dresowe A, ze podłoga śliska to chyba z ta nauką raczkowania tak średnio kompatybilna i zastanawiałam się jakby tu małemu dopomóc
ja zakladam młodej takie zwykłe spodnie dresowe lub legginsy..jakos mi się nei widzi poruszanie po domu w rajstopkach....
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 15:22   #2685
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Archi, to zapraszamy Zośka chętnie pozna nową ciocię! Zabawka super, daj znać czy cieszy się uznaniem. A co do rajstop, to fajne, ale ie wiem czy na lato bym takie kupiła.

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Aguś, poka poka co kupiłaś!

a co do trzydniówki, to nie powinna towarzyszyć temu wysypka?! Bo u nas takowej nie ma.
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 15:36   #2686
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Aguś, poka poka co kupiłaś!

a co do trzydniówki, to nie powinna towarzyszyć temu wysypka?! Bo u nas takowej nie ma.
wysypka jest po gorączce...z reguły po trzech dniach wychodzi. Kaileieght to bodajże przechodziła z Ignasiem, więc będzie lepiej wiedziała co i jak.
no dobrze, chwalę się ten płaszczyk wygląda lepiej na żywoa ostatnie zdjęcie zakup dla mamy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080574.jpg (143,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080572.jpg (84,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080575.jpg (122,3 KB, 14 załadowań)
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 15:53   #2687
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Aguś, płaszczyk ja widziałam na żywo i rzeczywiście jest śliczny. Mówisz, że mają 50 % taniej?! A miałam ograniczyć się z wydawaniem pieniędzy, ech...
Reszta rzeczy też fajna, a bluzka bardzo w moim typie.

Czyli, że wysypka dopiero po trzech dniach?! no to poczekamy i zobaczymy, bo to mniej groźnie brzmi niż powikłania po szczepieniu.`
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 16:07   #2688
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

bry

Dziś nocka ciężka była malutka obudziła się na mleczko a potem zasnąć nie mogła, płakała dwie godziny

Dziewczyny moja malucha odkąd zaczęła raczkować ma wielkie problemy z zasypianiem, ciągle się przewraca na brzuszek i maszeruje albo wstaje i płacze, kurcze czy to normalne jest? Widzę że u innych raczkujących maluchów też tak wesoło, czy śpiworek na to pomaga?

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
archi- byłabym hipokrytką jakbym Ci zabroniła sama kupuję mu jak najęta, uwielbiam dział zabawek
Napisz czy ten turlający się przyjaciel spodoba się Piotruli, ciekawa jestem...

A w ogóle to jako admin namawiam was do recenzowania produktów
Ja też już zliczam ile kaski mi ze sprzedaży z all wpłynie i co za to kupię
Ciekawa jestem jak ten raczkujący cud się sprawdzi. Ja kupiłam Martusi uciekającego żółwika Smilly czy jakoś tak i makabra wyszła, jest tak kiepski że malucha go zdemolowała w dwa dni.
Teraz chciałabym jej kupić jakiś interaktywny stoliczek, macie coś wartego polecenia??
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 16:10   #2689
emma85
Raczkowanie
 
Avatar emma85
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 72
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość


Co myślicie o takich RAJTKACH DO RACZKOWANIA???

Jakoś nigdy mi się nie podobało jak dzieci w rajtach samych poginaja, ale w domu na podłodze mam taki syf od zwierząt, ze i tak małemu ubieram jakies najgorsze spodnie dresowe A, ze podłoga śliska to chyba z ta nauką raczkowania tak średnio kompatybilna i zastanawiałam się jakby tu małemu dopomóc
Jak dla mnie pomysł z tymi absami jest świetny tylko na cieplejsze dni rajstopki średnio się sprawdzają, ostatnio nie zakładam małej, bo wydaje mi się, że jej za gorąco w nich.


Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Archi, to zapraszamy Zośka chętnie pozna nową ciocię! Zabawka super, daj znać czy cieszy się uznaniem. A co do rajstop, to fajne, ale ie wiem czy na lato bym takie kupiła.

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Aguś, poka poka co kupiłaś!

a co do trzydniówki, to nie powinna towarzyszyć temu wysypka?! Bo u nas takowej nie ma.

My 2 tyg przechodziłyśmy trzydniówkę, u nas były 2 dni gorączki (ale niższej niż u Was, bo koło 38st), drugiego dnia choroby była też biegunka, a na 3 dzień gorączka ustąpiła i pojawiła się wysypka.

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
wysypka jest po gorączce...z reguły po trzech dniach wychodzi. Kaileieght to bodajże przechodziła z Ignasiem, więc będzie lepiej wiedziała co i jak.
no dobrze, chwalę się ten płaszczyk wygląda lepiej na żywoa ostatnie zdjęcie zakup dla mamy
Super zakupy
emma85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 16:20   #2690
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Dziewczyny moja malucha odkąd zaczęła raczkować ma wielkie problemy z zasypianiem, ciągle się przewraca na brzuszek i maszeruje albo wstaje i płacze, kurcze czy to normalne jest? Widzę że u innych raczkujących maluchów też tak wesoło, czy śpiworek na to pomaga?

Misia zanim zasnie to musi stu tysięcy razy się pooobracać, powstawać zanim padnie więc to chyba tak już bedzie
Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Aguś, płaszczyk ja widziałam na żywo i rzeczywiście jest śliczny. Mówisz, że mają 50 % taniej?! A miałam ograniczyć się z wydawaniem pieniędzy, ech...
Reszta rzeczy też fajna, a bluzka bardzo w moim typie.
dzięki,
przynajmniej u nas w Reserved tak jest, ale czy w każdym salonie to nie wiem
Czyli, że wysypka dopiero po trzech dniach?! no to poczekamy i zobaczymy, bo to mniej groźnie brzmi niż powikłania po szczepieniu.`
żeby to była trzydniówka jednak
Cytat:
Napisane przez emma85 Pokaż wiadomość
Super zakupy


muszę wymyśleć jakiś deserek dla młodej..hmm
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 16:27   #2691
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
no dobrze, chwalę się ten płaszczyk wygląda lepiej na żywoa ostatnie zdjęcie zakup dla mamy
wszystko świetne
Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Ja też już zliczam ile kaski mi ze sprzedaży z all wpłynie i co za to kupię
Ciekawa jestem jak ten raczkujący cud się sprawdzi. Ja kupiłam Martusi uciekającego żółwika Smilly czy jakoś tak i makabra wyszła, jest tak kiepski że malucha go zdemolowała w dwa dni.
Teraz chciałabym jej kupić jakiś interaktywny stoliczek, macie coś wartego polecenia??
ooo- dobrze wiedzieć bo też obczajałam już tego żółwia

Nocki współczuje mój tak nie robi- rozwala się tylko z wyłożonymi rękoma na boki i nogami gdzieś na górze
Cytat:
Napisane przez emma85 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie pomysł z tymi absami jest świetny tylko na cieplejsze dni rajstopki średnio się sprawdzają, ostatnio nie zakładam małej, bo wydaje mi się, że jej za gorąco w nich.
No w sumie fakt...zaraz lato hmmm- jeszcze były nakolanniki o np TAKIE
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 16:32   #2692
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
wszystko świetne
\
- dobrze wiedzieć bo też obczajałam już tego żółwia

No w sumie fakt...zaraz lato hmmm- jeszcze były nakolanniki o np TAKIE
pomysłowe te nakolanniki
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 16:59   #2693
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Zo dopiero zasnęła dziś na pierwszą drzemkę. Padam na nos, a ta ile się najpierw nakręciła, czołgała po łóżku, kota dorwała, kopnęła mnie piętą w oko i padła.

będę dziś wypatrywać usilnie w takim razie tej wysypki, bo jak dotąd gorączki od 12 nie ma i oby już nie było!

Edytowane przez mama zosi
Czas edycji: 2012-05-13 o 17:09
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 17:08   #2694
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Zo dopiero zasnęła dziś na pierwszą drzemkę. Padam na nos, a ta ile się najpierw nakręciła, czołgała po łóżku, kota dorwała, kopnęła mnie piętą w oko i padła.
skądś to znamy, tylko że bez kotamnie dziecię własnie wykańcza cioągłym wstawaniem i puszczaniem się
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 17:14   #2695
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Archi, nakolanniki super, fajniejsze niż rajstopy i bardziej praktyczne.

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
skądś to znamy, tylko że bez kotamnie dziecię własnie wykańcza cioągłym wstawaniem i puszczaniem się
wstawać to na nie potrafi, ale za to bez przerwy przyjmuje pozycję do raczkowania, potem przechodzi do pól siadu na boku, na plecy, znów na brzuch i od początku

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Irmith, to już chyba tak będzie, bo u mnie odchodzi przed każdym spaniem taka gimnastyka, że czasem zachodzę w głowę skąd ona ma na to wszystko tyle energii

a jak idzie sprzedawanie? poślij mi linka na priv, co? pooglądam co tam masz
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 17:31   #2696
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

A dziękuję niedziela jest i dużo ludków na all siedzi (tak jak ja ) to i ruch w interesie jest

Ciekawe kiedy maluchom przejdzie ta gimnastyka
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 17:35   #2697
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
A dziękuję niedziela jest i dużo ludków na all siedzi (tak jak ja ) to i ruch w interesie jest

Ciekawe kiedy maluchom przejdzie ta gimnastyka
ja na all kupiłam kilka rzeczy dla Zo, ale jakoś dla siebie specjalnie nigdy tam nie szukałam - ja to lubię pójść do sklepu, pomacać, powąchać
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 17:41   #2698
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
wstawać to na nie potrafi, ale za to bez przerwy przyjmuje pozycję do raczkowania, potem przechodzi do pól siadu na boku, na plecy, znów na brzuch i od początku
jakby to powiedzieć w skrócie...będzie coraz weselej

wystawiłam właśnie fotelik do sprzedania, ciekawe, czy ktoś się skusi
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 17:49   #2699
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
ja na all kupiłam kilka rzeczy dla Zo, ale jakoś dla siebie specjalnie nigdy tam nie szukałam - ja to lubię pójść do sklepu, pomacać, powąchać
Ja dla małej troche też pokupowałam nawet używek i jestem zadowolona, rzeczy ciągle w użytku a sobie to głównie kosmetyki do włosów których nie było w sklepach kiedyś, teraz to już nie umiem sobie nic kupić

Aguś trzymam kciuki, może ładnie się sprzeda
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 17:53   #2700
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Ja dla małej troche też pokupowałam nawet używek i jestem zadowolona, rzeczy ciągle w użytku a sobie to głównie kosmetyki do włosów których nie było w sklepach kiedyś, teraz to już nie umiem sobie nic kupić

Aguś trzymam kciuki, może ładnie się sprzeda
ja ostatnio szukałam butów, ale te co mi się podobają to w sklepach ceny takie same mają, za wysokie niestety

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Aguś to trzymamy kciuki!
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.