Mamusie KWIETNIOWE 2020 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-12, 11:09   #1501
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Ja pracuję w budżetówce. Coś takiego jak podwyżka tu właściwie nie istnieje :/ a do tego mam pracę, która wiąże się z ciągłymi wyjazdami i kontaktem często z substancjami niebezpiecznymi. Na pewno nie będę tak długo pracować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Ryba śliczny maluch. Juz nie taki mały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ktoś mi bliski pracuje i wiem jak to jest. Po 12 latach zaraz dogoni ją minimalna. Raz ta osoba dostała podwyżkę 12 netto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 11:11   #1502
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ryba jaki zgrabny który tydzień przypomnij mój taki grubasek kosmiczny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 11:12   #1503
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Ktoś mi bliski pracuje i wiem jak to jest. Po 12 latach zaraz dogoni ją minimalna. Raz ta osoba dostała podwyżkę 12 netto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Chyba wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...
Czy stanowisko w państwówce czy u tzw. prywaciarza nie jest łatwo o podwyżkę... ja patrzę na to z dwóch stanowisk: pracuje i pewnie bym chciała jak najwiecej a z drugiej mąż jest właścicielem sklepu i mimo chęci dania jak największej wypłaty pracownicy, po prostu nas nie stać, bo niestety koszty utrzymania wszystkiego a przede wszystkim pracownika są dosyć duże... ale... temat rzeka i śliski bliski polityce


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 11:20   #1504
Rybaa
Raczkowanie
 
Avatar Rybaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 297
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Ja pracuję w budżetówce. Coś takiego jak podwyżka tu właściwie nie istnieje :/ a do tego mam pracę, która wiąże się z ciągłymi wyjazdami i kontaktem często z substancjami niebezpiecznymi. Na pewno nie będę tak długo pracować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Ryba śliczny maluch. Juz nie taki mały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Rośnie jak na drożdżach w zeszly wtorek na USG na IP miał 23mm a dziś już 38,8 szok

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Ryba jaki zgrabny który tydzień przypomnij mój taki grubasek kosmiczny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zgrabny to dobre określenie, nawet fotogeniczny dość na USG jest 10w 5d +- 3d, wg OM 10+4


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Rybaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 11:42   #1505
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cześć,

Cytat:
Napisane przez Rybaa Pokaż wiadomość
Rośnie jak na drożdżach w zeszly wtorek na USG na IP miał 23mm a dziś już 38,8 szok
Zgrabny to dobre określenie, nawet fotogeniczny dość na USG jest 10w 5d +- 3d, wg OM 10+4
Gratulacje.

Piszecie o kolejkach, ja już dwa razy wymuszałam pierwszeństwo, bo nie mogłam stać. Bardzo mnie mdliło..Ludzie myślą,że jak brzuch mały jest, to kobieta może stać, a często to właśnie na początku ciąży jest najgorzej. Raz w kinie przy kasach. W kolejce było ze 30 osób, moja córka bardzo chciała iśc na film, a ja zdechła jak dętka..,jak zobaczyłam tą kolejkę, to mówię nie dam rady tu stać dziecko. A ona do mnie, to ja pójdę i zapytam, czy możesz bez kolejki i poszła . Podeszła do kasy i zapytała, czy kobiety w ciąży mają u nich pierwszeństwo w kasach...Babki naradziły się i mnie zawołały. Kolejka oburzona, ale w nosie to miałam. Ledwo tam stałam. Drugi raz w Rossmanie. Podeszłam do babki z obsługi i zapytałam, czy kobiety w ciąży mają w tym sklepie pierwszeństwo w kolejce do kasy.Powiedziała,że tak, a ja mówię,że sama nie będę się wpychała, bo ludzie będą się burzyć jak znam życie, a ona,że pójdzie ze mną i powiedziała do babki w kasie głośno, Pani jest w ciąży, żle się czuje, będzie obsłużona bez kolejki i ludzie już nie odzywali się.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2019-09-12 o 11:44
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 11:49   #1506
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Hej ,może któraś z Was też ma . Spuchły mi dziąsła strasznie ,aż płacze z bólu tak mnie boli moja dentysta wyjechała na 3 tyg .. Może i nie krwawią,ale czuję się okropnie całą noc nie spałam ,teraz leżę niby coś zasnełam ból mnie obudził. Dentystka poleciła mi jedynie naturalne płukanie jamy ustnej . U nas w mieście z bolacym zębem czym kolwiek w jamie ustnej i tak nie przyjmą..
Do tego chyba zamieszkam w łazience siusiu i siusiu.
Obiad miałam robić i co dupa . ..Może jakieś krasnoludki mi pomogą to zrobić.
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 11:56   #1507
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Hej ,może któraś z Was też ma . Spuchły mi dziąsła strasznie ,aż płacze z bólu tak mnie boli moja dentysta wyjechała na 3 tyg .. Może i nie krwawią,ale czuję się okropnie całą noc nie spałam ,teraz leżę niby coś zasnełam ból mnie obudził. Dentystka poleciła mi jedynie naturalne płukanie jamy ustnej . U nas w mieście z bolacym zębem czym kolwiek w jamie ustnej i tak nie przyjmą..
Do tego chyba zamieszkam w łazience siusiu i siusiu.
Obiad miałam robić i co dupa . ..Może jakieś krasnoludki mi pomogą to zrobić.
To normalne, progesteron tak dziala na dziąsła w ciazy. Minie jak wszystkp inne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-12, 12:01   #1508
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Teraz nie ale pamiętam że w ciąży z synkiem miałam strasznie wrażliwe zęby dziąsła i krwawiły przy każdym myciu. Ta nadwrażliwość byla momentami nie do zniesienia. Ale to chyba na późniejszym etapie ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 12:31   #1509
kasia1221
Zadomowienie
 
Avatar kasia1221
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 325
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Mój cały dobry humor z rana odleciał. Powiedziałam jednej koleżance z pracy. Usłyszałam żeby może na razie się ukrywać, nos szerokie bluzki, a po co mają widzieć wszyscy. A L4 to nie, nie idź tak szybko. Będą krzywo patrzeć. Ja już wczoraj widziałam że jesteś w ciąży. Mam dość. Niby pogratulowała ale czuję się jakbym była czegoś winna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tris mojej koleżance pomyliły się dni kiedy miałam iść do lekarza. I ubzdurała sobie że wizyta miałabyć we wtorek a ja tak naprawdę miałam w środę. W środę rano przyszłam do roboty a ona taka szczęśliwa chodzi, cukiereczki rozdaje mówi że mamy święto itp itd. My wszystkie nie wiemy o co jej chodzi a co do czego to ona taka Szczęśliwa bo myślała że jestem po wizycie i nie wzięłam l4 :/ tak mi się przykro zrobiło, bo nigdy nie będę stawiać pracy ponad dziecko, znała moja historie że wszystkimi ciążami a jej radość była tak przykra że nie umiem tego zrozumieć. Oczywiście jak się tylko dowiedziała że jestem jeszcze przed wizytą to możesz tylko sobie wyobrazić jej minę i rozczarowanie na twarzy.
Także takie to koleżanki w pracy są.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 12:35   #1510
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Teraz zajade chuchaniem i dmuchaniem i panikarstwem ale miodzik nie jest za bardzo wskazany w ciąży że względu że może się zdążyć że będą tam jakieś pałeczki czegoś tam, nie pamiętam nawet czego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czytałam o tym i zdania są różne.. Ale większość opinii była przychylna, że kobietom w ciąży jednak nie szkodzi. Jestem zdania że tak mała ilość do herbaty jest do przejścia, a już 3 dzień wkoncu się dobrze czuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 12:48   #1511
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Kasia nie do pomyślenia zachowanie koleżanki. Aż się wierzyć nie chce. Chyba że to miała być szczera radość że ci się udało... Ale wtedy świętować powinna z tobą. Na prawdę bardzo dziwne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-12, 12:58   #1512
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Hej! Z końcem 2 miesiąca chyba zaczynam odczuwać skutki ciąży. Ciśnienie mam ładnie unormowane, ale jestem taka senna :/ w pracy ledwo daję radę usiedzieć, nie mówiąc już o obowiązkach. Nie wiem czy ta senność nie wynika ze zbyt niskiego jak na mój organizm ciśnienia, w życiu nie miałam tak niskiego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 13:19   #1513
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

W mojej pracy to ja z koleżanki mam super okrzykneły się babciami malarni . Nawet wiedziały szybkiej ode mnie ,że jestem w ciąży. Dziś dostałam drożdżówek od nich tak pachnie ,że ślinka cieknie . Jestem najmłodsza w zakładzie bo raczej wiek to +45 jest przewaga. Dobra zrobiłam pomidorową na szybko coś jeść trzeba .
Ja mam za sobą badanie prenatalne już jedne ,ale drugie będę miała 24 . U mnie cennik to 150zł za badania ,a U Was ?
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 13:23   #1514
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ewka u mnie było 250zl prawie 3 lata temu. Myślę że cena będzie teraz ciut wyższa. Dlaczego dwa razy masz prenatalne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 13:24   #1515
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez kasia1221 Pokaż wiadomość
Tris mojej koleżance pomyliły się dni kiedy miałam iść do lekarza. I ubzdurała sobie że wizyta miałabyć we wtorek a ja tak naprawdę miałam w środę. W środę rano przyszłam do roboty a ona taka szczęśliwa chodzi, cukiereczki rozdaje mówi że mamy święto itp itd. My wszystkie nie wiemy o co jej chodzi a co do czego to ona taka Szczęśliwa bo myślała że jestem po wizycie i nie wzięłam l4 :/ tak mi się przykro zrobiło, bo nigdy nie będę stawiać pracy ponad dziecko, znała moja historie że wszystkimi ciążami a jej radość była tak przykra że nie umiem tego zrozumieć. Oczywiście jak się tylko dowiedziała że jestem jeszcze przed wizytą to możesz tylko sobie wyobrazić jej minę i rozczarowanie na twarzy.
Także takie to koleżanki w pracy są.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie do pomyślenia. Ludzie w ogole nie maja wyczucia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja mam jutro, 250-300 złotych za badanie, nie pamiętam juz dokladnie.

Ewka kiedy masz termin porodu? Nie za wczesnie to badanie? Ja mam 29.03 i boje sie czy nie bede musiała powtarzac bo w ppniedzialek na wizycie dziec mial dopiero 5cm.
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018


Edytowane przez Stella275
Czas edycji: 2019-09-12 o 13:26
Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 13:28   #1516
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Stella jak miał już 5cm to spokojna głowa. Min to jest 4 albo 4,5. Teraz rośnie w takim tempie że do jutra to pewnie będzie prawie 6

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 13:31   #1517
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

U mnie usg + pappa 320zl. Samo usg chyba 250.

Brak energii mnie tak dobija.. Niech sie juz konczy ten pierwszy trymestr... Moze bedzie lepiej. od 5:30 do wieczora non stop na wysokich obrotach. Bez ciazy bylam zmeczona, a teraz czuje, ze powoli wysiadam.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 13:36   #1518
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Stella jak miał już 5cm to spokojna głowa. Min to jest 4 albo 4,5. Teraz rośnie w takim tempie że do jutra to pewnie będzie prawie 6

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nie przypadkiem 6,5-8,5? Gdzieś mi taka ingormacja wpadla w oczy i gienkolog tez mowila ze może trzeba bedzie powtórzyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 13:46   #1519
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Stella sprawdziłam od 4,5 do 8,5 więc możesz być spokojna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-12, 13:51   #1520
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Bo miałam teraz w 11 i stwierdził ,że fajnie by było jeszcze jedno zrobić. Czyli nie taka zła cena te moje 150 zł .

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

6/04 mam termin . Mi moja powiedziała że między 11 ,a 14 mam iść.
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 14:04   #1521
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Stella sprawdziłam od 4,5 do 8,5 więc możesz być spokojna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to przynajmniej tyle mniej stresu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 14:43   #1522
buli_szufla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 398
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja mam dzisiaj okropny dzien niby zaczal sie 12 tydzien (11+1) a ja czuje sie jak flak. Nie mam sily nawet wstac zeby zrobic sobie kanapke, umyc wlosy i zmuszam sie do tego a potem jestem wykonczona. Mdli mnie caly czas, ciagle ten okropny posmak w ustach, a do tego dzisiaj jeszcze podbrzusze pobolewa. Mam ochote sie zastrzelic myslalam ze na tym etapie bedzie juz lepiej, a ja ciagle nie do zycia. Nie wyobrazam sobie jakbym w tym momencie miala juz dzieci... podziwiam inne mamy! Kiedy to sie skonczy??? 😣😣😣
buli_szufla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 14:52   #1523
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Hej
Przepraszam,że rzadko się odzywam,ale wróciłam do pracy i kiepsko sie czuję. Ale czytam was na bierząco
jutro wizyta i mam stres już straszny....
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 15:46   #1524
country1112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 77
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Country ja się trochę nie dziwię że w tramwaju nikt nie widział. Sama miałabym opory przed ustępowaniem miejsca kobiecie z takim małym brzuszkiem- a nóż się okaże że to nie ciąża i będzie niefajnie. Ja np bez ciąży w obcisłych ubraniach też miałam brzuszek jakby mi ktoś ustąpił miejsca to bym się spaliła że wstydu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

Dopóki brzuch nie jest na prawdę duży to nie ma co liczyć na przywileje. Z resztą ja w ciąży z synkiem jakoś nie miałam problemu np stojąc w kolejce sama przypuszczałam kogoś kto miał jedną rzecz a ja pełny kosz. Jak mnie ktoś przypuszczał to jakoś się tak dziwnie czułam. Kiedyś pani w Rossmanie na cały głos zawołała proszę panią w ciąży do kasy. Dwie wielkie kolejki i wszyscy się na mnie gapią. Powinno być miło a mnie to jednak krępuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

A no i nigdy mi się nie zdarzyło wepchnąć czy poprosić o pierwszeństwo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domyślam sie ale jednak spedzam w tramwaju prawie 30 min i nie jestem w stanie wystac a z reszta jest to niebezpieczne. Nie chce rezygnowac z pracy bo bardzo ja lubie ale dojazdy to dramat. Miasto cisnie zeby przesiadac sie na komunikacje miejska a tu 3ci przystanek od pętli i ciezko wsiasc.
Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Hej ,może któraś z Was też ma . Spuchły mi dziąsła strasznie ,aż płacze z bólu tak mnie boli moja dentysta wyjechała na 3 tyg .. Może i nie krwawią,ale czuję się okropnie całą noc nie spałam ,teraz leżę niby coś zasnełam ból mnie obudził. Dentystka poleciła mi jedynie naturalne płukanie jamy ustnej . U nas w mieście z bolacym zębem czym kolwiek w jamie ustnej i tak nie przyjmą..
Do tego chyba zamieszkam w łazience siusiu i siusiu.
Obiad miałam robić i co dupa . ..Może jakieś krasnoludki mi pomogą to zrobić.
Te krasnolurki maja na imie Pyszne.pl i Uber eats

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
country1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 15:48   #1525
kasia1221
Zadomowienie
 
Avatar kasia1221
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 325
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Dziewczyny jakoś czuje się do du.py :/ od dwóch dni mnie już trzyma. Mam wrażenie że mój mąż to conajmniej traktuje mnie jakbym była chora na jakąś chorobę zakaźna a nie była w ciąży :/ i to że nie ma sexu odkąd się dowiedzieliśmy o ciąży to jestem w stanie, zrozumieć ale zero czułości, przytulania brak miłego słowa :/ czy to normalne czy tylko mi się taki Egzemplarz trafił :/ jak to u Was jest? Bo ja już nie wiem czy to hormony czy co :/
Sory wiem że są większe problemy ale czuję się jak kupa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 15:52   #1526
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez kasia1221 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakoś czuje się do du.py :/ od dwóch dni mnie już trzyma. Mam wrażenie że mój mąż to conajmniej traktuje mnie jakbym była chora na jakąś chorobę zakaźna a nie była w ciąży :/ i to że nie ma sexu odkąd się dowiedzieliśmy o ciąży to jestem w stanie, zrozumieć ale zero czułości, przytulania brak miłego słowa :/ czy to normalne czy tylko mi się taki Egzemplarz trafił :/ jak to u Was jest? Bo ja już nie wiem czy to hormony czy co :/
Sory wiem że są większe problemy ale czuję się jak kupa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ooooo u nas tez brak seksu! Co ja napomknę to mąż się pokręci pokręci i nie ma a później mówi ze jak ma być seks jak ja 21:30 już śpię jak zabita
Ale wiem ze nie ma bo on się po prostu boi
Mój tez nie jest romantyczny niestety... już się przyzwyczaiłam



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 16:46   #1527
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez kasia1221 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakoś czuje się do du.py :/ od dwóch dni mnie już trzyma. Mam wrażenie że mój mąż to conajmniej traktuje mnie jakbym była chora na jakąś chorobę zakaźna a nie była w ciąży :/ i to że nie ma sexu odkąd się dowiedzieliśmy o ciąży to jestem w stanie, zrozumieć ale zero czułości, przytulania brak miłego słowa :/ czy to normalne czy tylko mi się taki Egzemplarz trafił :/ jak to u Was jest? Bo ja już nie wiem czy to hormony czy co :/
Sory wiem że są większe problemy ale czuję się jak kupa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój mąż zawsze był kochany, ale teraz przechodzi samego siebie ️ seksu napewno mniej, wyszaleliśmy się na wakacjach, Tż teraz głównie pracuje na 3 zmianę, ja mam dużo pracy, ciągle się mijamy, a poza tym jakoś nie mam ochoty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 17:28   #1528
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja po wizycie - tylko u mnie samo badanie bez usg. Ogólnie dobrze tylko mocz kiepski więc jakieś globulki dostałam - 10 dni bez seksu. Pisalyscie o nim my w miarę aktywni jesteśmy jak dwie córki śpią normalnie wieczorem. Zaczynam powoli żałować, że nie kupiłam kurtki zimowej ciążowej na wyprzedazy hm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 17:32   #1529
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Smile Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Mój to się zmieniły o 360 stopni każdy tak uważa z naszego otoczenia. Teraz wraca o przyzwoitej porze codziennie rano masuje brzuszek i robi mi herbatę z imbirem i te przeklęte tosty . Chociaż tak narzeka ,że je musi robić to robi. Wieczorem jak mu jeęcze nad uchem ,że mi zimno idzie po koc .. Może to błache sprawy , bywały dni przed ciążą ,że w pracy siedział 24 h i więcej wiec ja widzę sporą różnicę. Przynajmniej rozpoznaje toster od sandwicha ..
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 18:09   #1530
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

U mnie mąż dopiero teraz trochę czułości pokazuje. A dlaczego? A dlatego, bo złamał palucha i sam jest przywiązany do łóżka więc z braku laku się przytuli i buzi da .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 23:36:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.