Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-07, 18:48   #661
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Czy Dekoloryzacja Bardzo Niszczy Wlosy?

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
sama jestem przed dekoloryzacją i mam mnóstwo wątpliwości gdy tak czytam że niektóre dziewczyny wydały 100zł. za dekoloryzację bo chciały mieć jaśniejszy kolor a z błędu fryzjera mają praktycznie kolor ciemniejszy to zastanawiam się czy nie zdecydować się na rozjaśnianie w domu, oczywiscie nie całej czupryny tylko własnie pasemka ten rozjaśniacz L'oreala jest dobry ?

Powiem szczerze , że dekoloryzując w domu , własnie lorealem osiągnęłam lepszy efekt niz u fryzjera ( na to dałam jeszcze o ile pamietam Nutriss Natea nr 100) pamiętam jednak,że włosy miałam bardziej wysuszone niż po zabiegu fryzjerskim.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 13:43   #662
amberka19
Przyczajenie
 
Avatar amberka19
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 15
Dot.: Czy Dekoloryzacja Bardzo Niszczy Wlosy?

Zależy jakiego masz fryzjera, a niestety większe jest prawdopodobieństwo zniszczenia włosów zabiegami przeprowadzanymi w domu.Zrobisz jak zechcesz.
amberka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 13:58   #663
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Czy Dekoloryzacja Bardzo Niszczy Wlosy?

Witaj, rozjaśniałam włosy parokrotnie, w domu, u fryzjera, różnie. Ich stan za każdym razem był tragiczny - choć z natury sa grube i mocne, szybko stają się maksymalnie suche i sianowate - cokolwiek na nie nałożę: rozjaśniacz, tylko farbę, toner... Więc po 7 latach eksperymentów wracam do swoich naturalnych włosów. Prawdą jest więc to, co piszą kobietki - wszystko zalezy od indywidualnych właściwości włosa. Masz już jakieś doświadczenia, i na pewno widzisz jak bardzo ucierpiały bądź nie po farbie.
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 13:59   #664
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: Czy Dekoloryzacja Bardzo Niszczy Wlosy?

Niszczy, jesli robisz to jenorazowo przed nową farba, to ok, ale jesli amsz ciemne wlosy i chcesz meić jasny blond i bedziesz rozjasniała je co miesiąc to się zniszczą, jesli masz krótkie wlosy to mozesz sobie na to pozwolic, tak jak moja mama stosuje od lat rozjasniacz z 9% woda, a dekoloryzacja to nic innego niz bardzo mocny rozjasniacz z 9 lub 12% wodą.
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-09, 15:17   #665
goldenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 59
GG do goldenka Send a message via Skype™ to goldenka
Dot.: Czy Dekoloryzacja Bardzo Niszczy Wlosy?

moje wlosy byly mocno zniszczone prostowaniem, kiedy poszlam je zdekoloryzowac. wczesniej o nie nie dbalam, nie uzywalam odzywek, mylam byle jakim szamponem. wlosy nie zniszczyly sie raczej bardziej, juz wczesniej byly oslabione.. teraz miesiac po dekoloryzacji sa zdrowe, blyszczace, prawie w ogole nie sa suche. odzywka nie byla jakas super - seria gliss kura do wlosow braz, szampon, odzywka i maska. no i biosilk farouka, plynny jedwab gliss kura. zadbalam i mam zdrowe. no i nareszcie braz, a nie czarny..
goldenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-09, 15:32   #666
paulinka5891
Raczkowanie
 
Avatar paulinka5891
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: okolice Ostrowa Wlkp
Wiadomości: 302
GG do paulinka5891
Dot.: Czy Dekoloryzacja Bardzo Niszczy Wlosy?

A ja odradzam dekolaryzacje!!! Moje włosy zaczeły się kruszyć, łamać a końcówki rozdwajać. Zrobiły się cienki i suche. Nie polecam. Musiałam obciąć ok15 cm
__________________
Catch me If jou can... ...

---------------------------------------------------
21 czerwiec 2014 r., godz: 15:00!!

Nasz dzień!!!
paulinka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-09, 17:36   #667
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Czy Dekoloryzacja Bardzo Niszczy Wlosy?

Wszystko zależy od stanu włosów, gatunku itp. Jak widać po postach każda dziewczyna ma inne doświadczenia lepiej na taki zabieg wybrać się do fryzjera, który oceni stan włosa i jego strukturę Pozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-10, 07:37   #668
goldenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 59
GG do goldenka Send a message via Skype™ to goldenka
Dot.: Czy Dekoloryzacja Bardzo Niszczy Wlosy?

mi fryzjerka mowila, ze to calkiem bezpieczny zabieg. no i byl bezpieczny dla moich wlosow.
goldenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-10, 12:22   #669
madziak1990
Raczkowanie
 
Avatar madziak1990
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 40
Mam CZARNE wlosy ;(((( jak je rozjaśnić??

Błagam o pomoc!! Chciałam sobie zrobić z wierzchu blond włosy, a podspodem czarne. No i moje blond pasemka zamieniły się w siwe, ciemne odrosty w "dziką marchewkę", ale czarne ślicznie wyszły! Ale to wszystko okrpnie wyglądało wyobraźcie sobie rudo-siwo-czarne włosy ochyda! No więc postanowiłam, że hmm może lepiej całe na czarno no i przefarbowałam już nie wiem, które były gorsze Muszę sobie je rozjaśnić zanim pójde w poniedziałek do szkoły!! muszę mieć jakiś brąz przynajmniej pomóżcie mi!! Jaka farba skutecznie zadziała na czarne włosy???? błagam pomocy
__________________
Dla tych którzy pamiętali zawsze o mnie
Będę pamiętała o Was nie zapomnę
Dzięki za wsparcie i wszelką cierpliwość
Tu w moim sercu ciągle kwitnie miłość
Wybór przyjaciół na jakość nie na ilość
Jeden za wszystkich czy radość czy męka
Tym co odeszli na zawsze pamięć święta!
K.C.P.
madziak1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-10, 12:41   #670
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Mam CZARNE wlosy ;(((( jak je rozjaśnić??

Witaj
Żadna farba nie pomoże.Pozostaje dekoloryzaja bądz rozjaśniacz i na to farba.Wpisz w wyszukiwarkę hasło DEKOLORYZACJA i poczytaj a dowiesz się wszystkiego.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-10, 12:42   #671
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Mam CZARNE wlosy ;(((( jak je rozjaśnić??

dokładnie, tyle ostatnio pojawiło się wątków o rozjasnianiu, że nie warto za każdym razem zakładać nowego i zaśmiecać forum
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-10, 15:44   #672
devon4
Przyczajenie
 
Avatar devon4
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 12
Dot.: Mam CZARNE wlosy ;(((( jak je rozjaśnić??

Ja ostatnio bardzo chcialam sobie zrobic dekoloryzacje, ale fryzjerka mi odradzila. Bo prawda jest taka ze jak sciagniesz farbe to nastepny kolor jaki nalozysz bedzie Ci sie szybko splukiwal, pozatym wlosy beda przesuszone, oslabione i praktycznie do sciecia, pod warunkiem ze sie same nie wykrusza.Dlatego dobrze ze specjalistka mnie uswiadomila i skutecznie wybila owy zabieg z glowy, bo raczej nie chcialabym sie rozstawac z moimi dlugimi wloskami.Pozostaje mi czekac az kolor troszke sie zmyje. Pozdrawiam
devon4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-10, 15:52   #673
zin3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1
Dot.: Mam CZARNE wlosy ;(((( jak je rozjaśnić??

Ja też mam problem z kolorem. Zrobiłam sobie ciemną czekoladę na włosach, szamponem koloryzującym na 24 mycia. Nie bardzo pasuje mi taki kolor, chciałabym się go pobyć jak najszybciej.. i pozbywam się już od 3 miesięcy, myjąc codziennie włosy. Szczerze mówiąc to zrobiły mi się odrosty jak po normalnej farbie. A kolor prawie w ogóle się nie spłukuje. Co mam z nim zrobić?
zin3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-10, 15:55   #674
devon4
Przyczajenie
 
Avatar devon4
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 12
Dot.: Czy Dekoloryzacja Bardzo Niszczy Wlosy?

Dziewczynki WIELKIE DZIEKI za odzew , ale ostatnio wybrałam sie do salonu i pani fryzjer odradzila mi ten zabieg, wlasciwie jak mi zaczela wymieniac ze beda strasznie suche i zniszczone, kolor jaki pozniej naloze bedzie sie szybko zmywal i co najgorsze bede musiala je sporo skrocic to sama sie rozmyslilam. Mam nadzieje ze w wakacje pod wplywem slonca troszke splowieja pozrdawiam
devon4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 06:42   #675
madziak1990
Raczkowanie
 
Avatar madziak1990
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 40
Dot.: Mam CZARNE wlosy ;(((( jak je rozjaśnić??

Ja bym na twoim miejscu kupiła sobie ferbę i bym się farbneła! Tylko broń Boże nie kupuj jakiś strasznych jasnych blondów, bo u mnie zawsze się robi marchewka :/ No, a teraz kupiłam sobie krem koloryzujący z Garniera (7 blond) i mam nadzieję, że pomoże
__________________
Dla tych którzy pamiętali zawsze o mnie
Będę pamiętała o Was nie zapomnę
Dzięki za wsparcie i wszelką cierpliwość
Tu w moim sercu ciągle kwitnie miłość
Wybór przyjaciół na jakość nie na ilość
Jeden za wszystkich czy radość czy męka
Tym co odeszli na zawsze pamięć święta!
K.C.P.
madziak1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 06:56   #676
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Dot.: Mam CZARNE wlosy ;(((( jak je rozjaśnić??

Loreal ma brązy specjalnie do lekkiego rozjaśnienia ciemnych włosów. W linii Feeria zdaje się i chyba w Excellance.
Ale włosy sobie zniszczysz - 3 farbowania w tak krótkim czasie to za dużo - kup przy okazji maseczkę na włosy np. Dove, inaczej bedziesz miała zniszczone siano na głowie.
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 10:08   #677
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Mam CZARNE wlosy ;(((( jak je rozjaśnić??

Cytat:
Napisane przez devon4
Ja ostatnio bardzo chcialam sobie zrobic dekoloryzacje, ale fryzjerka mi odradzila. Bo prawda jest taka ze jak sciagniesz farbe to nastepny kolor jaki nalozysz bedzie Ci sie szybko splukiwal, pozatym wlosy beda przesuszone, oslabione i praktycznie do sciecia, pod warunkiem ze sie same nie wykrusza.Dlatego dobrze ze specjalistka mnie uswiadomila i skutecznie wybila owy zabieg z glowy, bo raczej nie chcialabym sie rozstawac z moimi dlugimi wloskami.Pozostaje mi czekac az kolor troszke sie zmyje. Pozdrawiam
Ależ wszystko zalezy od tego , w jakim stanie przed zabiegiem masz włosy. miałam robione już wiele dekoloryzacji, w różnym okresie życia, ostatnią dwa miesiące temu, na to pasemka i żaden wło smi się nie wykruszył, a z natury sa cienkie. To prawda, że są wysuszone, ael od tego sa odzywki, zresztą to najkuteczniejszy sposób pozbycia się ciemnego koloru którego już na szczeście nie musze oglądac na sobie Miałam włosy za ramiona, ścięłam kilka cm, ale żeby zrobić nowa fryzurę, nie, by pozbywac się osłabionych włosów. Oczywiście może się zdarzyć się włos sie pokruszy ( jeśli był zniszczony, dekoloryzator zbyt długo przetrzymany), ale jest to jednak skuteczna i jedna z niewielu metod pozbycia się ciemnych włosów.Prawda jest tez taka, że wiele fryzjerek boi sie wykonywac ten zabieg, z różnych przyczyn.Oczywiście nikogo nie namawiam do tego zabiegu, ale myśle, że nie taki diabeł straszny jak go malują
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 14:34   #678
madziak1990
Raczkowanie
 
Avatar madziak1990
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 40
Dot.: Mam CZARNE wlosy ;(((( jak je rozjaśnić??

Ja żałuj, że farbowałam tyle razy włosy Dawniej miałam ładne, naturalne i tak się nawet loczkowały a teraz ... Muszę pozbyć się tego czarnego okropnego koloru i gdzieś wyczytałam, że brązowa farba renegeruje włosy więc może mi się jakoś uda mam nadzieję, że tak, bo jeśli nie to się wygole chyba na łyso i kupie perułkę !!!
__________________
Dla tych którzy pamiętali zawsze o mnie
Będę pamiętała o Was nie zapomnę
Dzięki za wsparcie i wszelką cierpliwość
Tu w moim sercu ciągle kwitnie miłość
Wybór przyjaciół na jakość nie na ilość
Jeden za wszystkich czy radość czy męka
Tym co odeszli na zawsze pamięć święta!
K.C.P.
madziak1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 16:41   #679
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Mam CZARNE wlosy ;(((( jak je rozjaśnić??

niedawno rozjasniałam (czarne farbowane włosy )
a na to nakładałam brązową farbe
teraz nie są ładne,ale się nie wykruszyły (naszczęście) i niue ma już czarnego koloru
i tak miałam je podciąć

ps.nigdy wiecej czarnej farby!!!!
gerda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-12, 08:08   #680
madziak1990
Raczkowanie
 
Avatar madziak1990
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 40
Wink Dot.: Mam CZARNE wlosy ;(((( jak je rozjaśnić??

Zgadzam się z Tobą NIGDY WIĘCEJ CZARNEJ FARBY!! Ale muszę przyznać, że pewnym osobą się podobają moje czarne włosy, a inni woleli mnie w bląd, a jeszcze inni w brązowych Ja tam jednak nie chce czarnych... I wymyśliłam, że rozjaśnie (najjaśniejsze jakie się da) i będę miała kolor marchewki i wtedy nałoże jakiś brąz myślicie, że podziała??
buzka
__________________
Dla tych którzy pamiętali zawsze o mnie
Będę pamiętała o Was nie zapomnę
Dzięki za wsparcie i wszelką cierpliwość
Tu w moim sercu ciągle kwitnie miłość
Wybór przyjaciół na jakość nie na ilość
Jeden za wszystkich czy radość czy męka
Tym co odeszli na zawsze pamięć święta!
K.C.P.
madziak1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 09:08   #681
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Mam CZARNE wlosy ;(((( jak je rozjaśnić??

Witam
Madziaczku-nie nakładaj na rozjasnione włosy farby w odcieniu brąz bo znowu wyjdą ciemne,proponuję abys wybrala blond a uzyskasz brązik,wiem to z doswiadczenia po wielu dekoloryzacjach.Nawet teraz na swoje pasemka robione u fryzjera nałożyłam szampon w odcieniu ŚREDNI BLOND a wyszły one brązowe,zatem przekładając to na brąz wyszłedłby ciemny brąz w najgorszym wypadku czarny-który mogłby sie z czasem zmyć,ale nie po to niszczysz włoski zeby znowu chodzic w ciemnych.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 18:09   #682
ika128
Raczkowanie
 
Avatar ika128
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury-->Zadupie
Wiadomości: 101
GG do ika128
Unhappy Pomocy!!!Dotyczy farbowania

A więc jak w temacie potrzebuje pomocy dotyczącej farbowania a własciwie odfarbowania moich włosków . Oglądałam kiedyś program na Club-ie i tam dla dziewczyny "zmyli" kolor czerwony z włosów i miała swoje naturalne włoski Ja też tak chce!!! Bo mam naturalnie blond włosy i teraz żałuje że farbowałam a odrost jest straszny a ja mam włosy prawie do pasa i nie bede czekać aż mi odrośnie a o ścinaniu nie mam mowy tylko troche podetne i nadam kształt włoskom. Może ktoś wie jak oni to zrobili??ile to kosztuje i jak sie nazywa. Prosze o pomoc. Z góry dzięx za wszystkie wypowiedzi
ika128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 21:06   #683
Doktor_czekolada_xD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 6
Dot.: Pomocy!!!Dotyczy farbowania

to sie nazywa dekoloryzacją a kosztuje tak około 100zł:P tylko że po tym włosy sie niszcza:/
__________________
Każda dziewczynka jest księżniczką
Doktor_czekolada_xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 22:57   #684
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Pomocy!!!Dotyczy farbowania

Cytat:
Napisane przez ika128
tam dla dziewczyny "zmyli" kolor czerwony z włosów i miała swoje naturalne włoski . Może ktoś wie jak oni to zrobili??ile to kosztuje i jak sie nazywa. Prosze o pomoc. Z góry dzięx za wszystkie wypowiedzi
Dekoloryzacja NIE jest zabiegiem, który przywraca Twój naturalny kolor włosów - po tym zabiegu będziesz miała włosy rozjaśnione o kilka tonów - jeśli np. masz ciemny brąz - po dekoloryzacji będziesz miała miedziany , w niektórych miejscach blond itp. PO dekoloryzacji nakłada się odpowiedni kolor-biorąc pod uwagę fakt, że odbarwione włosy mogą zafarbować się na kolor ciemniejszy, niż kolor farby-dletego należy wykonać zabieg u fryzjera - dekoloryzacja to około 100-130 zł, następnie farbowanie 30-50 zł .
Pozdrawiam.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 10:39   #685
roxsi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 175
dekoloryzacja

od jakiegoś czasu rozważam możliwaść zdekoloryzowania swoich włosów, od ok 5 lat farbowałam je cały czas na czarno i strasznie mi się już ten kolor znudził. teraz wolałabym jakiś odcień brązu jest to kolor który w moim przypadku wymagałby mniej precyzyjnego makijażu i zmiany na takim kolorze są dużo łatwiejsze do wykonania. czy może któraś z was poddała się kiedyś temu zabiegowi? jeśli tak to bardzo prosze o opinie na ten temat.
roxsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 11:26   #686
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: dekoloryzacja

wpisz w szukaj: dekoloryzacja jest duzo watkow na ten temat
czeko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 12:28   #687
roxsi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 175
Dot.: dekoloryzacja

i cóż przeczytałam już wszystko co znalazłam o dekoloryzacji w archiwum wizażu oraz poprzez wyszukiwarke google. i nadal czuje że nic nie wiem , mam wątpliwości czy wykonać ten zabieg w domu czy mimo wszystko udać się do salonu.
roxsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 12:41   #688
lalunda
Raczkowanie
 
Avatar lalunda
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 57
Dot.: dekoloryzacja

zgadzam się z tobą, ja juz kilka razy przeglądałam te wszystkie wątki w wyszukiwarce i też nie wiem.. co prawda mam ciemny brąz na głowie, który i tak dla większości jest czarny i uwielbiam mocno podkręslać oczy, ale fakt, że jak się nie pomaluję przy takich włosach to wyglądam jakbym chorowała przynajmniej na anemię.
lalunda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 12:58   #689
roxsi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 175
Dot.: dekoloryzacja

no to mamy tak samo bo ja gdy mam ciemny makijaż wyglądam bardzo dobrze w tych moich czarnych włosach ale teraz zmieniłam prace na bardziej odpowiedzialną i myśle że mój szef by oszalał gdybym pszyszła do pracy w czymś takim.
roxsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 13:00   #690
roxsi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 175
Dot.: dekoloryzacja

poza tym właśnie dzwoniłam do fryzjera i umówiłam się na jutro na nową fryzyre, brałam też pod uwage jutrzejszą dekoloryzacje ale przeczytałam że dekoloryzator z welli nie jest za dobry a to jest właśnie salon welli.
roxsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:21.