Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-02, 12:23   #181
gadzia
Raczkowanie
 
Avatar gadzia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 32
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Bernadko jaki Ty masz rozmiar tej spódniczki? M? Ja właśnie chcę zamawiać skórzaną, ale czytam rozbieżne informacje o rozmiarach i się pogubiłam. Noszę niby standardowe S, ale nie wiem czy ta Ska 68cm w pasie nie będzie za mała. Zastanawiam się nad wybraniem M, ale z kolei boję się, że będzie za duża, szczególnie, że niektóre dziewczyny piszą, że czasami rozmiary są w rzeczywistości większe. Twoja spódnica ma dokładnie tyle w pasie, ile podają w tabeli? Na zdjęciu bardzo ładnie u Ciebie wygląda
gadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 12:52   #182
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

gadzia
Mam 72 cm - w pasie i leży na mnie dobrze (Tabela rozmiar M)
Mam 172 cm wzrostu, jesli jesteś podobnego wzrostu to powinna na Tobie też ladnie lezeć Kolor nude/beż przypomina jak na zdjęciu kawe z mlekiem
Trzeba się dobrze zmierzyć metrem.

Dziękuję za mily komentarz
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 13:07   #183
gadzia
Raczkowanie
 
Avatar gadzia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 32
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Oooo szybciutko odpisałaś Ja niestety jestem niższa od Ciebie mam ok 166cm wzrostu (jak stanę na palcach ), a w pasie różnie.. ale ogólnie spódnice na 70cm były idealne. Tylko właśnie oprócz siebie, pomierzyłam spódnice różne i w każdej inaczej mi wychodzi, plus różne opinie w sieci i pogubiłam się całkowicie. Ok, trzeba zamawiać, biorę Mkę - lepsza odrobinę luźniejsza niż za mała. Mam nadzieję, że też będzie miała dokładnie tyle w pasie co Twoja baaaaaardzo dziekuję Ci za podpowiedź
gadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 14:15   #184
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Cytat:
Napisane przez gadzia Pokaż wiadomość
Oooo szybciutko odpisałaś Ja niestety jestem niższa od Ciebie mam ok 166cm wzrostu (jak stanę na palcach ), a w pasie różnie.. ale ogólnie spódnice na 70cm były idealne. Tylko właśnie oprócz siebie, pomierzyłam spódnice różne i w każdej inaczej mi wychodzi, plus różne opinie w sieci i pogubiłam się całkowicie. Ok, trzeba zamawiać, biorę Mkę - lepsza odrobinę luźniejsza niż za mała. Mam nadzieję, że też będzie miała dokładnie tyle w pasie co Twoja baaaaaardzo dziekuję Ci za podpowiedź
Spódniczka jest troszke krótsza jak 70cm .
Równie mierzyłam spódnice co i siebie jak Ty Mam jedną podobną właśnie rozmiarowo do tej i trafiłam idealnie Tyle, ze tamtą co kupilam to S Rozmiarówka zawyżona jest w Mosquito .
Weź pod uwagę to, ze będziesz wkładać pod nią koszulkę czy koszule jeansową. Ona się do 2cm naciąga.
Nie ma za co naprawdę. Lepiej sie upewnić niż kupic coś w ciemno. Czasami tak też wypytuję, bo zostałam kilkakroć oszukana na allegro z wymiarami...Pieniadze w bloto rzucone. Lepiej tak nie ryzykowac czasem i Cię doskonale rozumiem.
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 16:00   #185
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

jeszcze dzisiaj darmowa dostawa, zastanawiam sie czy zamówić
http://mosquito-sklep.pl/spodnie/189...we-szorty.html
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 20:00   #186
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Cytat:
Napisane przez cleooo Pokaż wiadomość
jeszcze dzisiaj darmowa dostawa, zastanawiam sie czy zamówić :d
http://mosquito-sklep.pl/spodnie/189...we-szorty.html
właśnie je zamówiłam
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 21:57   #187
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
właśnie je zamówiłam
ja chyba jednak sie wstrzymam, albo TŻta naciągne jako spóźniony prezent na dzień dziecka pewnie te spodenki skomentuje jako 'z babcinego obrusu', Ci faceci nie znają sie na modzie

daj znać jak dojdą
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 22:01   #188
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

CleoOo
Gdybym sie miała kierować caly czas tym co moj TŻ mowi to bym dawno w trampkach w zimie smigala ...
Nasmiewal sie z koronkowych spodenek i co...a teraz nie chce, zebym zakladala, gdy bede gdzies z przyjaciolka szla
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 22:15   #189
BeatriceM
Zakorzenienie
 
Avatar BeatriceM
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 293
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

dziewczyny, mam prośbę, pomóżcie mi z ankietą do projektu badawczego na studiach, dotyczy internetowego sklepu odzieżowego działającego równolegle ze sklepami stacjonarnymi http://ankiety.interaktywnie.com/ankieta/51abb4229d455/

jest to wersja poprawiona, dziękuję dziewczynom, które wypełniły już wcześniej i proszę o powtóreczkę
__________________
bloguję i ja, czyli moje zakupowe doświadczenia
recenzuję koreańskie i naturalne kosmetyki

wymieniam kosmetyki
BeatriceM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 07:55   #190
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Bernadka, wczoraj na szybko nie z mojego komputera pisałam i zapomniałam - pięknie wyglądasz a spódniczka faktycznie kawa z mlekiem a nie nude, ale mimo to ładna, a koszula piękna

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
ja chyba jednak sie wstrzymam, albo TŻta naciągne jako spóźniony prezent na dzień dziecka pewnie te spodenki skomentuje jako 'z babcinego obrusu', Ci faceci nie znają sie na modzie

daj znać jak dojdą
Tak właśnie moja mama je skomentowała za to mąż "piękne, wezmę Ci je "
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 15:43   #191
gadzia
Raczkowanie
 
Avatar gadzia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 32
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Bernadko mam nadzieję, że i na mnie spódniczka będzie idealnie pasować Kupiłam wczoraj, zapłaciłam i czekam na nią z niecierpliwością

A tak swoją drogą Dziewczyny, to ile czekałyście na zaksięgowanie Waszego przelewu? Mojego banku niestety nie było na liście i musiałam wysłać przelew bezpośrednio z konta. Nie widzę, żeby już się zaksięgował, a w sumie to już powinien. Jak długo u Was to trwało? I długo czekałyście na przesyłkę? Ja w zeszłym roku zamawiałam ale przez allegro i przyszła paczka szybciutko
gadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 17:50   #192
claudia297
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 21
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

ja czekałam 3 tygodnie na ostatnią przesyłkę, kilkakrotnie upominałam się przez telefon. a w historii zamówień wciąż nie zmienili statusu i cały czas widnieje tam "oczekiwanie na przelew". także jak paczka nie dojdzie po tygodniu radze dzwonic i się upominać ....
claudia297 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 17:51   #193
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Bernadka, wczoraj na szybko nie z mojego komputera pisałam i zapomniałam - pięknie wyglądasz a spódniczka faktycznie kawa z mlekiem a nie nude, ale mimo to ładna, a koszula piękna



Tak właśnie moja mama je skomentowała za to mąż "piękne, wezmę Ci je "
Moja mam, by powiedziała tak samo ! Mam dwie pary koronkowych spodenek, więc 3 zamawiać nie będę chociaż nie powiem SMAKA ZROBILYSCIE !!

Dziękuję
Jeszcze mi napisz, ze kusze zakupem koszuli

Cytat:
Napisane przez gadzia Pokaż wiadomość
Bernadko mam nadzieję, że i na mnie spódniczka będzie idealnie pasować Kupiłam wczoraj, zapłaciłam i czekam na nią z niecierpliwością

A tak swoją drogą Dziewczyny, to ile czekałyście na zaksięgowanie Waszego przelewu? Mojego banku niestety nie było na liście i musiałam wysłać przelew bezpośrednio z konta. Nie widzę, żeby już się zaksięgował, a w sumie to już powinien. Jak długo u Was to trwało? I długo czekałyście na przesyłkę? Ja w zeszłym roku zamawiałam ale przez allegro i przyszła paczka szybciutko
Powiem Ci, ze u mnie to bylo tak...wplacilam we wtorek. Otrzymalam również we wtorek czyli minął tydzień. Wszystko przez to, ze ja wpłacam na poczcie mam niestety do poczty najblizej a nie do banku.
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 17:52   #194
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

fajne są te nowości, szkoda że nie mam kasy wciąż czekam też na dosłanie mi wymienionych rozmiarów sukienki i szortów
za to na pocieszenie kliknęłam 4 spódnice na ebay (moje usprawiedliwienie to kasa na paypal której nie mam jak przelać na konto bankowe wiec jedyne wyjście to zakupy)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 18:53   #195
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Pokaż wiadomość

Dziękuję
Jeszcze mi napisz, ze kusze zakupem koszuli


Kusisz, kusisz ale pieniążków w portelu brak, więc skusiłam się na te koronkowe za 39,99 zł Tak Tak, bo dostałam rabat na 30,00 zł na przesłaną stylizację i czekam

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
fajne są te nowości, szkoda że nie mam kasy wciąż czekam też na dosłanie mi wymienionych rozmiarów sukienki i szortów
za to na pocieszenie kliknęłam 4 spódnice na ebay (moje usprawiedliwienie to kasa na paypal której nie mam jak przelać na konto bankowe wiec jedyne wyjście to zakupy)

Agnieszko, pochwal się
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 19:07   #196
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Kusisz, kusisz ale pieniążków w portelu brak, więc skusiłam się na te koronkowe za 39,99 zł Tak Tak, bo dostałam rabat na 30,00 zł na przesłaną stylizację i czekam




Agnieszko, pochwal się
Betty, jak tylko je dostanę (dzisiaj kliknięte) na pewno pokażę na blogu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 17:10   #197
claudia297
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 21
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

hej czy, któraś z was jest już może posiadaczką bluzeczki z kokardą z tyłu? różne opinie o niej słyszałam a na necie niestety brak zdjęć
claudia297 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 19:16   #198
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Jestem ciekawa jak wygląda na żywo ta marynarka w kolorze miętowym http://www.mosquito-sklep.pl/marynar...-w-kwiaty.html

Koszula dżinsowa z koronką strasznie mi się podoba, ale brak rozmiaru XS

Jeszcze żakieta a'la chanelka też mnie kusi http://www.mosquito-sklep.pl/marynar...podszewce.html
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain

Edytowane przez niv_
Czas edycji: 2013-06-04 o 19:17
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 19:22   #199
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Koszula dżinsowa z koronką strasznie mi się podoba, ale brak rozmiaru XS
Zobacz na allegro ja zamawialam swoja koszule tam
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 11:44   #200
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Dostałam tę sukienkę, w kolorze cytrynowym. Jestem zadowolona. Bałam się, że rozmiar XS, patrząc na wymiary na stronie, będzie za duży trochę, ale jest świetnie dopasowana.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka-z-kokarda-w-kontrafaldy.jpg (13,3 KB, 32 załadowań)
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 12:11   #201
gadzia
Raczkowanie
 
Avatar gadzia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 32
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Ajjjj, dostałam swoją spódnicę przed chwilką. Czas oczekiwania jak najbardziej na +, przelew w niedziele, czwartek doręczenie - status na stronie faktycznie nadal się nie zmienił i w dalszym ciągu widnieje "oczekiwanie na płatność" a mimo to spódnica jest już u mnie Moje wrażenia są jednak bardzo mieszane... Przede wszystkim ciągle wydawało mi się, że spódniczka z Mosquito będzie przypominać tą z kolekcji H&M, przynajmniej troszkę, ale na żywo tak niestety nie jest.. W rzeczywistości materiał jest naprawdę baaaardzo cieniutki - zakładałam, że gruba skóra to to nie będzie, ale nie spodziewałam się, że materiał będzie aż tak cienki.. Na minus niestety też to, że mój egzemplarz się świeci, może nie okropnie, ale pełen mat, to zdecydowanie nie jest. Przez to nie mogę odrzucić od siebie myśli, że troszkę przypomina moją szkolną kreację z worków na śmieci, co niestety również plusem nie będzie :/ Nie podoba mi się również to, że spódnica przy pasku jest zdecydowanie bardziej marszczona niż na zdjęciu z modelką, przez co niezbyt ładnie się układa. Na stronie zdecydowanie wygląda korzystniej Na plus zdecydowanie trafienie w rozmiar - dobrze, że nie wzięłam Ski bo byłaby za mała no i jakość wykonania - żadnych wystających nitek, wszystko równo, ładnie i dokładnie. Mimo to jednak 80zł na taką spódniczkę to troszkę za dużo... spódnica wygląda jak te wszystkie pseudo skórzane, które można było znaleźć na allegro za ok 30-40zł, z gumą zamiast paska skóry z suwakiem.. Niestety królową mojej szafy to ta spódniczka na pewno nie zostanie..
Tak, straszna maruda ze mnie.........

Ogólnie jest 1:1. Spódniczka to nie strzał w 10, jednak śmietankowa narzutka z pewnością. Niby remis, ale na ubrania z Mosquito już się raczej skusić nie dam. No chyba, że kiedyś otworzą sklepy stacjonarne, w których przed zakupem będzie sobie można wszystkie ciuszki dokładnie pooglądać i przymierzyć. Zakupów w ciemno już się jednak boję pozdrawiam cieplutko w ten paskudny dzień
gadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 14:19   #202
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

zamawiała może któraś z Was tą bluzke? wygląda na calkiem fajną http://allegro.pl/zakladana-bawelnia...304638548.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3304638548.jpg (39,7 KB, 37 załadowań)
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 16:35   #203
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Cytat:
Napisane przez gadzia Pokaż wiadomość
Ajjjj, dostałam swoją spódnicę przed chwilką. Czas oczekiwania jak najbardziej na +, przelew w niedziele, czwartek doręczenie - status na stronie faktycznie nadal się nie zmienił i w dalszym ciągu widnieje "oczekiwanie na płatność" a mimo to spódnica jest już u mnie Moje wrażenia są jednak bardzo mieszane... Przede wszystkim ciągle wydawało mi się, że spódniczka z Mosquito będzie przypominać tą z kolekcji H&M, przynajmniej troszkę, ale na żywo tak niestety nie jest.. W rzeczywistości materiał jest naprawdę baaaardzo cieniutki - zakładałam, że gruba skóra to to nie będzie, ale nie spodziewałam się, że materiał będzie aż tak cienki.. Na minus niestety też to, że mój egzemplarz się świeci, może nie okropnie, ale pełen mat, to zdecydowanie nie jest. Przez to nie mogę odrzucić od siebie myśli, że troszkę przypomina moją szkolną kreację z worków na śmieci, co niestety również plusem nie będzie :/ Nie podoba mi się również to, że spódnica przy pasku jest zdecydowanie bardziej marszczona niż na zdjęciu z modelką, przez co niezbyt ładnie się układa. Na stronie zdecydowanie wygląda korzystniej Na plus zdecydowanie trafienie w rozmiar - dobrze, że nie wzięłam Ski bo byłaby za mała no i jakość wykonania - żadnych wystających nitek, wszystko równo, ładnie i dokładnie. Mimo to jednak 80zł na taką spódniczkę to troszkę za dużo... spódnica wygląda jak te wszystkie pseudo skórzane, które można było znaleźć na allegro za ok 30-40zł, z gumą zamiast paska skóry z suwakiem.. Niestety królową mojej szafy to ta spódniczka na pewno nie zostanie..
Tak, straszna maruda ze mnie.........

Ogólnie jest 1:1. Spódniczka to nie strzał w 10, jednak śmietankowa narzutka z pewnością. Niby remis, ale na ubrania z Mosquito już się raczej skusić nie dam. No chyba, że kiedyś otworzą sklepy stacjonarne, w których przed zakupem będzie sobie można wszystkie ciuszki dokładnie pooglądać i przymierzyć. Zakupów w ciemno już się jednak boję pozdrawiam cieplutko w ten paskudny dzień
Podkreślone było w aukcji, ze to wiosenna spódnica z ekoskórki
Ja jestem zadowolona z tej spódnicy kupiłabym na bazarku i dziękuje rozpierdzieliloby się wszystko - mam złe skojarzenia z bazarkiem Wolę juz od bazarku pojsc do szmateksu i w tej samej cenie mieć kilkanaście rzeczy. W ogole to wg mnie ceny na bazarku rownają się z cenami w Reserved itp. Jeszcze mogę się przejść do sklepu, gdzie bluzeczki kosztują 20 zł i to wszystko
Nie mam Cię za marudę po prostu każdy ma swój gust i swój styl. Nie wszystkim będzie każda rzecz odpowiadać Jednak zgodzę się kolor spódnicy odbiega od zdjęcia, gdyż to kawa z mlekiem a nie NUDE :P jak to oni określili
Uwielbiam spódnice i w tej z Mosquito czuję się rewelacyjnie
Moja jest matowa
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 21:16   #204
gadzia
Raczkowanie
 
Avatar gadzia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 32
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

No właśnie Bernadko, Twoja jest matowa i bardzo fajnie w niej wyglądasz, naprawdę wygląda zupełnie inaczej niż czarna Moja mnie na razie nie przekonuje. Mam kilka spódnic z eko skórki i żadna nie ma takiego fatalnego, papierowego wręcz materiału. Ogólnie uważam, że lepiej jest trochę dołożyć do lepszej rzeczy, niż kupić coś taniego a zarazem tandetnego - to w nawiązaniu do bazarku Chociaż ja ostatnio kupowałam cokolwiek tam ok 15 lat temu więc w sumie nawet ciężko mi porównać teraz jakość ciuszków, bo wtedy to były zupełnie inne czasy A szmateksy to zupełnie inna bajka, bo czasami trafiają się takie perły, że aż miękną nogi chodzi mi tylko o to, że za te 80zł spodziewałam się jednak troszkę lepszej jakości materiału, bo w sumie to głównie o to się rozchodzi, ale i tak dobrze, że kosztują one 80zł, a nie 180, bo wtedy to mógłby być ból Ogólnie spódniczka jest bardzo ładna, no tylko ten materiał i połysk, ale nie lamentuję poprzymierzam ją jeszcze jutro na spokojnie, a jak się nie przekonam, to wystawię ją na sprzedaż Biedy nie ma, już się zdążyłam pocieszyć, bo udało mi się upolować wymarzoną z H&M, tylko pudrową :P Ja to w ogóle mam specyficzne podejście do ciuchów, z reguły muszę się w każdej rzeczy zakochiwać, aby miała szansę zostać u mnie w szafie na dłużej i to nie zawsze się udaje, szczególnie przy zakupach przez internet
gadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 21:56   #205
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Cytat:
Napisane przez gadzia Pokaż wiadomość
No właśnie Bernadko, Twoja jest matowa i bardzo fajnie w niej wyglądasz, naprawdę wygląda zupełnie inaczej niż czarna Moja mnie na razie nie przekonuje. Mam kilka spódnic z eko skórki i żadna nie ma takiego fatalnego, papierowego wręcz materiału. Ogólnie uważam, że lepiej jest trochę dołożyć do lepszej rzeczy, niż kupić coś taniego a zarazem tandetnego - to w nawiązaniu do bazarku Chociaż ja ostatnio kupowałam cokolwiek tam ok 15 lat temu więc w sumie nawet ciężko mi porównać teraz jakość ciuszków, bo wtedy to były zupełnie inne czasy A szmateksy to zupełnie inna bajka, bo czasami trafiają się takie perły, że aż miękną nogi chodzi mi tylko o to, że za te 80zł spodziewałam się jednak troszkę lepszej jakości materiału, bo w sumie to głównie o to się rozchodzi, ale i tak dobrze, że kosztują one 80zł, a nie 180, bo wtedy to mógłby być ból Ogólnie spódniczka jest bardzo ładna, no tylko ten materiał i połysk, ale nie lamentuję poprzymierzam ją jeszcze jutro na spokojnie, a jak się nie przekonam, to wystawię ją na sprzedaż Biedy nie ma, już się zdążyłam pocieszyć, bo udało mi się upolować wymarzoną z H&M, tylko pudrową :P Ja to w ogóle mam specyficzne podejście do ciuchów, z reguły muszę się w każdej rzeczy zakochiwać, aby miała szansę zostać u mnie w szafie na dłużej i to nie zawsze się udaje, szczególnie przy zakupach przez internet
Wiesz co handel 15 lat temu był inny to racja nie ma co porównywać Jakość i w ogóle ...
Dokładnie. Przymierz sobie na spokojnie zestaw do odpowiednich ubrań i wtedy ocenisz czy jest faktycznie taka zła
Myslalam, ze zamowilas tez ten sam odcień Balam się czarną zamawiać szczerze mówiąc.

Pokaz mi spódniczkę z H&M Podaj cenę
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 12:36   #206
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
zamawiała może któraś z Was tą bluzke? wygląda na calkiem fajną http://allegro.pl/zakladana-bawelnia...304638548.html
na razie się zastanawiam

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Pokaż wiadomość
Podkreślone było w aukcji, ze to wiosenna spódnica z ekoskórki
Ja jestem zadowolona z tej spódnicy kupiłabym na bazarku i dziękuje rozpierdzieliloby się wszystko - mam złe skojarzenia z bazarkiem Wolę juz od bazarku pojsc do szmateksu i w tej samej cenie mieć kilkanaście rzeczy. W ogole to wg mnie ceny na bazarku rownają się z cenami w Reserved itp. Jeszcze mogę się przejść do sklepu, gdzie bluzeczki kosztują 20 zł i to wszystko
Nie mam Cię za marudę po prostu każdy ma swój gust i swój styl. Nie wszystkim będzie każda rzecz odpowiadać Jednak zgodzę się kolor spódnicy odbiega od zdjęcia, gdyż to kawa z mlekiem a nie NUDE :P jak to oni określili
Uwielbiam spódnice i w tej z Mosquito czuję się rewelacyjnie
Moja jest matowa
też myślałam nad tą spódniczką. Ale mam rurki i choć je lubię to trochę jestem rozczarowana kolorem, to nie nude tylko taka kawa z mlekiem, ciemniejsza niż na zdjeciach.
Cały czas czekam na wysłanie moich rzeczy z wymienionymi rozmiarami wiem że mają sporo zamówień ale wysłałam je do nich w połowie maja i gdy pytam mailowo o stan przesyłki słyszę że zaraz wyślą, że jutro itp trochę mi przykro z tego powodu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 12:47   #207
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
też myślałam nad tą spódniczką. Ale mam rurki i choć je lubię to trochę jestem rozczarowana kolorem, to nie nude tylko taka kawa z mlekiem, ciemniejsza niż na zdjeciach.
Cały czas czekam na wysłanie moich rzeczy z wymienionymi rozmiarami wiem że mają sporo zamówień ale wysłałam je do nich w połowie maja i gdy pytam mailowo o stan przesyłki słyszę że zaraz wyślą, że jutro itp trochę mi przykro z tego powodu
Mam to samo odczucie niestety nie są beżowe jak to na zdjęciu przedstawiono, ale coz zrobimy...nic
O to jestem zaskoczona moje rzeczy doszły po tygodniu od wpłaty. Wcale się nie dziwię, bo też byłabym rozczarowana. Pani Alicja w kontakcie e-mailowym jest bardzo miła. Jednakże kurcze w takiej sytuacji powinna dbać o klientki .
Nie wiem czy to Ty Aga dodawałaś te zdjęcie (nie obrazisz się jak po imieniu będę pisać prawda ? ) w tych spodniach miętowych z zamkami. Normalnie na nie się zdecydowałam tylko a tej spódnicy z kokardą (co pisalam do Bety, ze zamowie) nie będę zamawiać z tego względu, ze mam podobną spódnicę zajrzałam niedawno do swojej szafy i moja ma z przodu kokardę
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 09:04   #208
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Pokaż wiadomość
Zobacz na allegro ja zamawialam swoja koszule tam
Niestety, na allegro tez nie ma.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 14:27   #209
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Niestety, na allegro tez nie ma.
Kurcze szkoda
Ta koszula troche przypomina mi z Denim Co., ale różnica tkwi w materiale. Ta pierwsza bardziej jeans a ta druga koszula wpadająca w jeans I tak ją uwielbiam (będę jeszcze szukać z Denim )
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 11:32   #210
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

koszula idealna
http://mosquito-sklep.pl/koszule/191...awka-fluo.html
oj kusi kusi tylko zastanawia mnie jakość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg biala-koszula-ze-wstawka-fluo.jpg (14,8 KB, 15 załadowań)
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-12 12:19:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.