Bitwa o dom - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-01, 15:37   #31
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Bitwa o dom

ja też byłam za rodziną z niepełnosprawnym dzieckiem.


a tak poza tym, to nie chciałabym mieszkać na takim odludziu, z polami wokół i osiedlem-widmem
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 16:09   #32
Wredonisia
Zadomowienie
 
Avatar Wredonisia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa - Natolin
Wiadomości: 1 345
GG do Wredonisia
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
bardzo się cieszę, że wygrali Piotr i Roksana, kibicowałam im

Nie rozumiem, o co chodziło prezesowi tej firmy budowlanej, że "zasponsorują" reszcie rodzin mieszkania- to co, zaoferują im wynajem?
Czekam na następną serię, ale chciałabym, żeby większy nacisk był kładziony na czyjeś pomysły, a nie na to, kto ma jak łzawą historię...
Drabineczka, widzę, że nie tylko mi ta babka przypominała Ewę Minge
Ja nie trzymałam za nich kciuków, mają mieszkanie, może kiepskie, ale zawsze jakieś, tylko 2 osoby. Działkę sobie szykują.
Wolałabym żeby wygrał Darek z Meną, ale i tak źle na tym nie wyjdą, zlecenia będą mu się sypały ciurkiem nawet Rita chce zrobić biznez wnętrzarski.

A czegoś brzydszego niż mieszkanie z pokojem Legii nie widziałam, szczególnie babcine firany w tymże pokoju.
Butik też niezbyt szałowy, szczególnie że miały motta na ścianie, których nie znały - tłumaczyły z błędem.
Wredonisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 18:34   #33
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 190
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja też byłam za rodziną z niepełnosprawnym dzieckiem.
Ja też. Dziwię się, że nie wygrali.
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 07:08   #34
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Bitwa o dom

Dopiero mialam okazje obejrzec dwa ostatnie odcinki. Jestem rozczarowana wynikiem - nie wiem co wplynelo na taki efekt, mowi sie ze glosowania w TVN sa przeklamane ale powodu, dla ktorego akurat Piotr mialby zostac wybrany przez tworcow programu tez nie widze Zeby pokazac ze stacja pomaga poszkodowanym ludziom? To wybraliby raczej Krzysiow, albo w ogole nie polecieliby ci z baraku na dzialce (ci od kamyczkow w lazience). Z calego serca znienawidzilam rodzinke od sadystycznego wojskowego - strasznie niesympatyczni, corka sie do matki zwracala jak do gowienka, nawet na finale siedzieli skwaszeni - im by sie przydala porzadna terapia a nie telewizja. Podobnie jak pani "nosze spodnie", bo chyba sobie nie wszystko poukladala po zawirowaniach sercowych. Rita mnie wkurzala niesamowicie swoja egzaltacja i wyciaganiem brudow z przeszlosci - rozwod to ciezka rzecz, ale nie chcialabym byc na miejscu jej bylego meza kiedy co tydzien sluchal o sobie w telewizji bez mozliwosci powiedzenia nawet slowa od siebie.

Jesli chodzi o final to ze wzgledu na mieszkanie wybralabym na zwyciezcow rodzine z Krzysiem, ale bylam za Inferno - z osobistych pobudek, bo strasznie fajni byli

Przedstawiciel JW dziwny, wydawalo mi sie ze cos tam chlapnal zeby pokazac dobre serce. Rusin go wtopila i musial sie wic jak wegorz, lacznie z "tego nie powiedzialem" Mogli cos wiecej powiedziec, opracowac jakis plan i wprost powiedziec "bedziecie se mogli wynajac" albo "oplacimy Wam czynsz przez pierwsze 6 miesiecy".
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 08:57   #35
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Dopiero mialam okazje obejrzec dwa ostatnie odcinki. Jestem rozczarowana wynikiem - nie wiem co wplynelo na taki efekt, mowi sie ze glosowania w TVN sa przeklamane ale powodu, dla ktorego akurat Piotr mialby zostac wybrany przez tworcow programu tez nie widze Zeby pokazac ze stacja pomaga poszkodowanym ludziom? To wybraliby raczej Krzysiow, albo w ogole nie polecieliby ci z baraku na dzialce (ci od kamyczkow w lazience). Z calego serca znienawidzilam rodzinke od sadystycznego wojskowego - strasznie niesympatyczni, corka sie do matki zwracala jak do gowienka, nawet na finale siedzieli skwaszeni - im by sie przydala porzadna terapia a nie telewizja. Podobnie jak pani "nosze spodnie", bo chyba sobie nie wszystko poukladala po zawirowaniach sercowych. Rita mnie wkurzala niesamowicie swoja egzaltacja i wyciaganiem brudow z przeszlosci - rozwod to ciezka rzecz, ale nie chcialabym byc na miejscu jej bylego meza kiedy co tydzien sluchal o sobie w telewizji bez mozliwosci powiedzenia nawet slowa od siebie.

Jesli chodzi o final to ze wzgledu na mieszkanie wybralabym na zwyciezcow rodzine z Krzysiem, ale bylam za Inferno - z osobistych pobudek, bo strasznie fajni byli

Przedstawiciel JW dziwny, wydawalo mi sie ze cos tam chlapnal zeby pokazac dobre serce. Rusin go wtopila i musial sie wic jak wegorz, lacznie z "tego nie powiedzialem" Mogli cos wiecej powiedziec, opracowac jakis plan i wprost powiedziec "bedziecie se mogli wynajac" albo "oplacimy Wam czynsz przez pierwsze 6 miesiecy".
Egzaltacja to idealne określenie dla Rity. Niby ładna, sympatyczna, ale wypowiadała się z taką egzaltacją i sztucznością, jakby grała w szkolnym teatrzyku. Po jej pokoiku z akademika spodziewałam się, że na większym metrażu rozwinie skrzydła, a okazało się, że wszystko na siłę wysładza i uromantycznia Miałam ją za faworytkę przed rozpoczęciem programu, ale niestety tymi "słitasiami" mnie nie kupiła.

Ci od inferno na początku nie podobali mi się, później bardzo nadrobili charakterem i relacjami między sobą - te sprzeczki i riposty były świetne i z odcinka na odcinek coraz bardziej się rozkręcali.

Ojciec z córką urządzali mieszkanie najbardziej sztampowo, mało mnie tam zaskoczyło, a efekt końcowy często przypominał mieszkanie typowych Kowalskich - te LEDy, kartonogipsy itd. to dla mnie za dużo. Bardziej podobały mi się niebanalne sposoby na przechowywanie i wykorzystanie przestrzeni, które prezentowała rodzinka od niewidomego chłopca, niż efekciarskie rozwiązania tych, którzy wygrali.
Zdziwiłam się nawet, że to ten ojciec, a nie Rita znalazł się w finale, bo z nich dwojga, to jednak Rita pokazała wyższy poziom (może pomijając łazienkę).
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 10:14   #36
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Bitwa o dom

Kurde a ja ich po imieniu az tak nie kojarzę
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 11:35   #37
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Egzaltacja to idealne określenie dla Rity. Niby ładna, sympatyczna, ale wypowiadała się z taką egzaltacją i sztucznością, jakby grała w szkolnym teatrzyku. Po jej pokoiku z akademika spodziewałam się, że na większym metrażu rozwinie skrzydła, a okazało się, że wszystko na siłę wysładza i uromantycznia Miałam ją za faworytkę przed rozpoczęciem programu, ale niestety tymi "słitasiami" mnie nie kupiła.

Ci od inferno na początku nie podobali mi się, później bardzo nadrobili charakterem i relacjami między sobą - te sprzeczki i riposty były świetne i z odcinka na odcinek coraz bardziej się rozkręcali.

Ojciec z córką urządzali mieszkanie najbardziej sztampowo, mało mnie tam zaskoczyło, a efekt końcowy często przypominał mieszkanie typowych Kowalskich - te LEDy, kartonogipsy itd. to dla mnie za dużo. Bardziej podobały mi się niebanalne sposoby na przechowywanie i wykorzystanie przestrzeni, które prezentowała rodzinka od niewidomego chłopca, niż efekciarskie rozwiązania tych, którzy wygrali.
Zdziwiłam się nawet, że to ten ojciec, a nie Rita znalazł się w finale, bo z nich dwojga, to jednak Rita pokazała wyższy poziom (może pomijając łazienkę).
Zgadzam się z powyższym. A "na tych od inferno" nawet zagłosowałam. I chętnie bym tego pana zatrudniła do remontu.

I taka mała refleksja: na miejscu ex męża tej całej Rity, jaki by to nie był człowiek, poczułabym się strasznie słysząc, że w trakcie trwania małżeństwa potrafiła powiedzieć matce, czy komuś tam, że to jej ex chłopak jest miłością jej życia i jego kocha / kochała najbardziej. Zero wyczucia jak dla mnie. Niby taka dobrze wychowana panienka, kulturalna rodzinka, a tak naprawdę trochę to wszystko okrucieństwem podszyte, takim nie liczeniem się z innymi.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-02, 11:39   #38
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Bitwa o dom

Ahh wygooglowałam tę Ritę.
No, macie rację. ĘĄ bułkę przez bibułkę...
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 12:29   #39
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z powyższym. A "na tych od inferno" nawet zagłosowałam. I chętnie bym tego pana zatrudniła do remontu.

I taka mała refleksja: na miejscu ex męża tej całej Rity, jaki by to nie był człowiek, poczułabym się strasznie słysząc, że w trakcie trwania małżeństwa potrafiła powiedzieć matce, czy komuś tam, że to jej ex chłopak jest miłością jej życia i jego kocha / kochała najbardziej. Zero wyczucia jak dla mnie. Niby taka dobrze wychowana panienka, kulturalna rodzinka, a tak naprawdę trochę to wszystko okrucieństwem podszyte, takim nie liczeniem się z innymi.
Ja to zapamiętałam inaczej, że w trakcie małżeństwa powiedziała, że to ten Michał czy jak mu, że tylko on prawdziwie ją kochał.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 12:31   #40
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z powyższym. A "na tych od inferno" nawet zagłosowałam. I chętnie bym tego pana zatrudniła do remontu.

I taka mała refleksja: na miejscu ex męża tej całej Rity, jaki by to nie był człowiek, poczułabym się strasznie słysząc, że w trakcie trwania małżeństwa potrafiła powiedzieć matce, czy komuś tam, że to jej ex chłopak jest miłością jej życia i jego kocha / kochała najbardziej. Zero wyczucia jak dla mnie. Niby taka dobrze wychowana panienka, kulturalna rodzinka, a tak naprawdę trochę to wszystko okrucieństwem podszyte, takim nie liczeniem się z innymi.
cos z nia nie tak jest skoro takie rzeczy gada.

poza tym ile ona miala jak sie hajtnela? 16?
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 12:53   #41
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Ja to zapamiętałam inaczej, że w trakcie małżeństwa powiedziała, że to ten Michał czy jak mu, że tylko on prawdziwie ją kochał.
Kilka razy wracała do tematu (tzn. tak to zmontowali, żeby jej oddać nieco sprawiedliwości - wiadomo jaka jest telewizja) i mam wrażenie, że w pewnym momencie powiedziała, że jednak cały czas miała wrażenie, że ten ex to taka prawdziwa miłość. Może rzeczywiście coś źle zrozumiałam. Ale tak, czy inaczej po co paplać takie rzeczy? No tak: wygrana. Rzewna love story miała się dobrze sprzedać.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-02, 12:58   #42
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Kilka razy wracała do tematu (tzn. tak to zmontowali, żeby jej oddać nieco sprawiedliwości - wiadomo jaka jest telewizja) i mam wrażenie, że w pewnym momencie powiedziała, że jednak cały czas miała wrażenie, że ten ex to taka prawdziwa miłość. Może rzeczywiście coś źle zrozumiałam. Ale tak, czy inaczej po co paplać takie rzeczy? No tak: wygrana. Rzewna love story miała się dobrze sprzedać.
Albo ja źle zrozumiałam
Ale zgadzam się, że to jest niekulturalne i źle o niej świadczy.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 18:17   #43
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Bitwa o dom

Ja jestem ciekawa drugiego sezonu, kiedy wystartuje i czy jakoś go ulepszą.
Rzeczywiście dostęp i wybór mebli/dodatków był marny i mogliby to zmienić...same mieszkania też były dość nieciekawe (szczególnie te kuchnie z koszmarnymi oknami, co autor miał na myśli?!). Fajnie jakby poświęcili więcej czasu na pokazanie tych remontów/dekorowania zamiast łzawych historyjek.

Cieszę się, że Rita nie weszła do finału, strrrrasznie mnie denerwowała.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 21:05   #44
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Ahh wygooglowałam tę Ritę.
No, macie rację. ĘĄ bułkę przez bibułkę...
A widziałaś to: https://www.facebook.com/Rita.Rakowska.designer
Rita designerka Tak czy inaczej dziewczyna potrafi się sprzedać
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 01:40   #45
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Bitwa o dom

DIZAJNER https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...61275435_n.jpg

---------- Dopisano o 02:40 ---------- Poprzedni post napisano o 02:39 ----------

poczytajcie te komentarze https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 08:01   #46
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
DIZAJNER https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...61275435_n.jpg

---------- Dopisano o 02:40 ---------- Poprzedni post napisano o 02:39 ----------

poczytajcie te komentarze https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
Piękna kłótnia "a ty wyglądasz na 1000000lat", pozostanę przy swojej opinii, że aby założyć sobie konto na fejsbooku trzeba najpierw zaliczyć test na inteligencję.
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 08:35   #47
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
A widziałaś to: https://www.facebook.com/Rita.Rakowska.designer
Rita designerka Tak czy inaczej dziewczyna potrafi się sprzedać
A ja się "czaję", czy założyć stronę reklamującą moje prace www. Koniec z kompleksami - skoro ona może nazywać się "dizajnerką", to ja również.

"Osoba publicznaRita Rakowska - uczestniczka programu telewizyjnego Bitwa o Dom".

"Osoba publiczna
Doris1981 - wieloletnia uczestniczka Forum Wizaz.pl".

Dziewczyny, nie wstydźmy się - zakładajmy Facebooki jako "osoby publiczne" .

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2013-07-03 o 08:37
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 09:29   #48
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A ja się "czaję", czy założyć stronę reklamującą moje prace www. Koniec z kompleksami - skoro ona może nazywać się "dizajnerką", to ja również.

"Osoba publicznaRita Rakowska - uczestniczka programu telewizyjnego Bitwa o Dom".

"Osoba publiczna
Doris1981 - wieloletnia uczestniczka Forum Wizaz.pl".

Dziewczyny, nie wstydźmy się - zakładajmy Facebooki jako "osoby publiczne" .
Hehehe
Elficki Dizajn rulez Doświadczenie w temacie mam podobne do Rity, a do tego ogarniam klasykę designu i potrafię nazwać 50 ze 100 najbardziej kultowych krzeseł świata

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;41612588]Piękna kłótnia "a ty wyglądasz na 1000000lat", pozostanę przy swojej opinii, że aby założyć sobie konto na fejsbooku trzeba najpierw zaliczyć test na inteligencję.[/QUOTE]

Tak się to kończy, kiedy dzieci zakładają sobie konto na fejsie i prowadzą inteligentne, rzeczowe wakacyjne rozmowy o niczym
Nie zazdroszczę takich małoletnich fanek.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 10:18   #49
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
podobnie było w przypadku Zuzy z top model - większość to były małoletnie fanki dobrze, że Rita odpadła przed finałem, bo pewnie by wygrała niezasłużenie
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-03, 10:30   #50
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Bitwa o dom

A co było gł. nagroda ? to mieszkanie czy co ?

Obejrzałam chyba 2 nie pełne odcinki i wymiękłam - nie lubie programów opartych na praniu brudów i emocjach.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 10:34   #51
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
A co było gł. nagroda ? to mieszkanie czy co ?

Obejrzałam chyba 2 nie pełne odcinki i wymiękłam - nie lubie programów opartych na praniu brudów i emocjach.
mieszkanie.

Pranie brudow to niestety konik TVN.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 11:24   #52
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
A co było gł. nagroda ? to mieszkanie czy co ?

Obejrzałam chyba 2 nie pełne odcinki i wymiękłam - nie lubie programów opartych na praniu brudów i emocjach.
mieszkanie i jeszcze chyba dostali do wykorzystania bon o wartości 25 tysi?
a pozostali finaliści po 15 tysięcy.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 11:46   #53
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mieszkanie i jeszcze chyba dostali do wykorzystania bon o wartości 25 tysi?
a pozostali finaliści po 15 tysięcy.
Dokladnie mieszkanie, bon do OBI na 25 tysiecy i pakiet bodajze UPC na dwa lata za darmo.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 14:18   #54
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
mieszkanie.

Pranie brudow to niestety konik TVN.
Dzięki za info
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 13:57   #55
edmund1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: Bitwa o dom

[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;41612588]Piękna kłótnia "a ty wyglądasz na 1000000lat", pozostanę przy swojej opinii, że aby założyć sobie konto na fejsbooku trzeba najpierw zaliczyć test na inteligencję.[/QUOTE]

Ha ha... test na inteligencję to mało. Najlepiej jeszcze jakieś dodatkowe badania psychologiczne, orzeczenia itd
edmund1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 16:39   #56
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Bitwa o dom

Zastanawiałam się nad zgłoszeniem do tego programu, ale przed wysłaniem ankiety zgłoszeniowej nie chciano odpowiedzieć na moje maile, gdzie znajduje się mieszkanie, ani jaka stacja realizuje program. W odpowiedzi dostawałam tylko informację, że wszystkiego się dowiem jak wyślę ankietę. A w ankiecie były takie pytania jak - opisz swoją sytuację rodzinną, czy w twojej rodzinie/otoczeniu jest ktoś kto Ci źle życzy? czy jest ktoś, kto dobrze Ci życzy?

Ogólnie, myślałam, że w tym programie będą ludzie, którzy faktycznie mają dobry gust, pomysły. A wybrano ich ze względu na historyjkę. Po co ta ściema z jeżdżeniem jurorów po domach?

Dziewczyna od pokoju Legii powinna odpaść w pierwszym odcinku. A facet, który wygrał? Gipsowe murki i ledy, typowe mieszkanie nowobogackich.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 17:41   #57
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Elfia, będę szukać prostych, ładnych zasłon, czegoś typu płótno czy len (faktura) - mam omijać eurofirany? Nie znajdę tam niczego takiego tylko same wydumki?
śmiało możesz do eurfoiran
mają naprawdę duży wybór i na bogato i na ze smakiem tylko od Ciebie zależy co wybierzesz
np dekoracje w sklepie mogą być dla kogoś na wyrost ale inne tkaniny, pomysły też mają
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 18:21   #58
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
śmiało możesz do eurfoiran
mają naprawdę duży wybór i na bogato i na ze smakiem tylko od Ciebie zależy co wybierzesz
np dekoracje w sklepie mogą być dla kogoś na wyrost ale inne tkaniny, pomysły też mają
Dzięki, w takim razie ich nawiedzę w odpowiednim czasie
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 16:05   #59
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Bitwa o dom

oglądam powtórkę :facepalm: Rita i jej reaklama...
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 21:33   #60
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Bitwa o dom

Matko boska chyba kapilutuję.

Co za beznadzieja. Po co PO CO zgłaszają się osoby które juz mieszkaja mają? A łzawa historyjka bo się pani "okolica nie podoba" (to mieszkanie jest jej ).

Weźcie dajcie spokój, a najlepiej to niech tvn da mieszkanie tej rodzinie z niewidomym chłopcem. Jako jedyni nie robili łzawych historyjek pt "gdyby nie to co przeszłam w dzieciństwie to teraz cośtam" i bardzo ładnie urządzili dom własnymi rękami.

Żenada jednym słowem, po prostu żenada. Nie mam komentarza.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-18 18:46:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.