Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-27, 14:38   #31
paula4099
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

Hej ja też właśnie dzisiaj oglądałam tę rozmowę w DDtvn i tak pomysłałam, że z ciekawości sprawdze czy w lbn też są takie dziewczyny jak ja już od dawna starałam się znaleźc kogoś fajnego do pogadania przy kawie, do wyjścia na zakupy, na spacer, na wieczory nawet przed tv. Ostatnio chyba stałam się troche nie ufna i jakoś obawiałam się takich spotkań "w ciemno" i szukania koleżanki bądź co bądź, ale "na siłę". Jakoś jestem do tego negatywnie nastawiona, bo mam chyba dośc trudny charakter, tak mi się wydaje i bałam się, że ciężko będzie znaleźc mi kogoś przed kim naprawde się otworze i nie będę robiła nic na siłę. No, ale pomysłałam...co mi szkodzi
Mam 21 lat. Jestem obecnie na 3 roku, w czerwcu bronie lic. Mam chłopaka, jesteśmy razem ponad 5 lat. Mieszkamy razem w lublinie. Jesteśmy z tego samego miasta i praktycznie co weekend wyjeżdzamy do domu.
Mam sporo fajnych koleżanek na roku. Z kilkoma można powiedziec, że bardziej się "trzymam", ale to jest tak właściwie tylko na zajęciach. Poza uczelnią nie spotykamy się. W sumie nigdy żadna nie wychodziła z inicjatywą, ale tak szczerze to jeśli chodzi o mnie, potrzebuje "troche innej" koleżanki. Tzn z tymi, które mam nie potrafiłabym chyba chodzic na zakupy, na kawe, są fajne ale to nie to...
Na 1 roku miałam dwie bardzo bliskie przyjaciólki, poznałyśmy się właśnie na studiach, ale to trwało rok... z kilku powodów to się rozpadło, troche może i z mojej winy, ale też z ich. Nie jestem osobą bardzo konfliktową, a przynajmniej w stosunku do osób które lubie,nie rozstałyśmy się skłócone, ale tak czy inaczej nie mamy już praktycznie kontaktu.
Brakuje mi kogoś takiego bliskiego właśnie. Chłopak jak chłopak, ale męczy mnie już czasami to, że nawet na zakupy musze chodzic z nim sama nie lubie, wiec nie mam wyboru.
Mam dobrą przyjaciółkę u siebie w mieście, ale ona studiuje w wawie, więc nasz kontakt można powiedziec jest sporadyczny i raczej doraźny
No cóż napisałam tyle o rzeczach chyba mało ważnych a nic o sobie
Jestem osobą pogodną, gadułą, raczej pewną siebie, choc właśnie ostatnio chyba to się zmieniło...,stanowczą, upartą, asertywną, nawet bardzo. Ogólnie unikam miejsc bardzo zatłoczonych...chodzi mi tu konkretnie o kluby...nie przepadam za nimi, ale to dlatego, że teraz nie mam odpowiedniego towarzystwa. Nie mam konkretnego hobby. Ogólnie jestem osobą lubianą, chyba, ale uprzedam, że każdy z reguły podchodzi do mnie z rezerwą na początku, bo nie wiem czemu, ale podobno nie wyglądam na taką jaka jestem naprawde
Jeśli jest ktoś, a raczej któraś chętna do pogadania, a może coś więcej, dwuznacznie do zabrzmiało, to odezwij się. Raczej wole na maila, na gg rzadko wchodzę. Fajnie byłby gdybyś też miała chłopaka, przy okazji mój chłopak miałby kolege i może kiedyś jakiś wspólny wyjazd Czekam
paula4099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 14:57   #32
paula4099
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

Hej ja też właśnie dzisiaj oglądałam tę rozmowę w DDtvn i tak pomysłałam, że z ciekawości sprawdze czy w lbn też są takie dziewczyny jak ja już od dawna starałam się znaleźc kogoś fajnego do pogadania przy kawie, do wyjścia na zakupy, na spacer, na wieczory nawet przed tv. Ostatnio chyba stałam się troche nie ufna i jakoś obawiałam się takich spotkań "w ciemno" i szukania koleżanki bądź co bądź, ale "na siłę". Jakoś jestem do tego negatywnie nastawiona, bo mam chyba dośc trudny charakter, tak mi się wydaje i bałam się, że ciężko będzie znaleźc mi kogoś przed kim naprawde się otworze i nie będę robiła nic na siłę. No, ale pomysłałam...co mi szkodzi
Mam 21 lat. Jestem obecnie na 3 roku, w czerwcu bronie lic. Mam chłopaka, jesteśmy razem ponad 5 lat. Mieszkamy razem w lublinie. Jesteśmy z tego samego miasta i praktycznie co weekend wyjeżdzamy do domu.
Mam sporo fajnych koleżanek na roku. Z kilkoma można powiedziec, że bardziej się "trzymam", ale to jest tak właściwie tylko na zajęciach. Poza uczelnią nie spotykamy się. W sumie nigdy żadna nie wychodziła z inicjatywą, ale tak szczerze to jeśli chodzi o mnie, potrzebuje "troche innej" koleżanki. Tzn z tymi, które mam nie potrafiłabym chyba chodzic na zakupy, na kawe, są fajne ale to nie to...
Na 1 roku miałam dwie bardzo bliskie przyjaciólki, poznałyśmy się właśnie na studiach, ale to trwało rok... z kilku powodów to się rozpadło, troche może i z mojej winy, ale też z ich. Nie jestem osobą bardzo konfliktową, a przynajmniej w stosunku do osób które lubie,nie rozstałyśmy się skłócone, ale tak czy inaczej nie mamy już praktycznie kontaktu.
Brakuje mi kogoś takiego bliskiego właśnie. Chłopak jak chłopak, ale męczy mnie już czasami to, że nawet na zakupy musze chodzic z nim sama nie lubie, wiec nie mam wyboru.
Mam dobrą przyjaciółkę u siebie w mieście, ale ona studiuje w wawie, więc nasz kontakt można powiedziec jest sporadyczny i raczej doraźny
No cóż napisałam tyle o rzeczach chyba mało ważnych a nic o sobie
Jestem osobą pogodną, gadułą, raczej pewną siebie, choc właśnie ostatnio chyba to się zmieniło...,stanowczą, upartą, asertywną, nawet bardzo. Ogólnie unikam miejsc bardzo zatłoczonych...chodzi mi tu konkretnie o kluby...nie przepadam za nimi, ale to dlatego, że teraz nie mam odpowiedniego towarzystwa. Nie mam konkretnego hobby. Ogólnie jestem osobą lubianą, chyba, ale uprzedam, że każdy z reguły podchodzi do mnie z rezerwą na początku, bo nie wiem czemu, ale podobno nie wyglądam na taką jaka jestem naprawde
Jeśli jest ktoś, a raczej któraś chętna do pogadania, a może coś więcej, dwuznacznie do zabrzmiało, to odezwij się. Raczej wole na maila, na gg rzadko wchodzę. Fajnie byłby gdybyś też miała chłopaka, przy okazji mój chłopak miałby kolege i może kiedyś jakiś wspólny wyjazd Czekam
paula4099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 10:28   #33
Serena007
Przyczajenie
 
Avatar Serena007
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

Paula nasmarowałam ci maila
Serena007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 13:25   #34
Diamante89
Raczkowanie
 
Avatar Diamante89
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 87
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

Hej Dziewczyny, dołączam się i ja

Jestem z innego wątku, a piszę tutaj bo tamten temat jakoś podupadł ostatnio, chwilowo mam nadzieję.

Dwa słowa o sobie, żeby nie było tak bezosobowo-22 lata, mieszkam i studiuję w Lublinie, obecnie singielka.

Chodzą jakieś słuchy o spotkaniu, ja jutro i pojutrze jestem wolna, więc mogę z kimś gdzieś wyskoczyć
Diamante89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 14:39   #35
paula4099
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

No niestety będę w lublinie dopiero od 4 stycznia.

Czytałam właśnie gdzieś coś o spotkaniu, ale chyba musiałabym się tutaj trochę bardziej ''wbic'', rozkrecic, no i poczuc swobodnie, żeby zdecydowac się na spotkanie w gronie ''obcych''

Szukam chyba narazie rozmowy i może jakichś spotkań, ale w mniejszym gronie, raczej w 4 oczy, no może w 6
paula4099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 10:24   #36
lucja888
Zadomowienie
 
Avatar lucja888
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Münster
Wiadomości: 1 093
GG do lucja888
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

i ja chetnie bym sie przylaczyla jakby co to piszcie na gg483710
lucja888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 10:51   #37
niezapomiinajka
Przyczajenie
 
Avatar niezapomiinajka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7
Smile Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

jakoś tu nie zaglądałam przez święta bo dużo rzeczy na głowie było i widzę, że się troszkę ożywiło to co może jakieś spotkanko w tym tyg? bo wstyd się przyznać, ale jak jestem 4 lata w lublinie to nigdy nie byłam w jakieś kawiarni na takim dobrym deserze albo wypasionej kawie ))) bo chłopakowi się nie chce, a z koleżankami też się coś trudno zgrać...
nie musimy aż hurtowo się spotykać, reflektuję jeśli chociaż jedna osoba miałaby ochote jak coś piszcie na gg:3546123 ) (czasem bywam niewidoczna - ale wtedy też piszcie)

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez paula4099 Pokaż wiadomość
No niestety będę w lublinie dopiero od 4 stycznia.

Czytałam właśnie gdzieś coś o spotkaniu, ale chyba musiałabym się tutaj trochę bardziej ''wbic'', rozkrecic, no i poczuc swobodnie, żeby zdecydowac się na spotkanie w gronie ''obcych''

Szukam chyba narazie rozmowy i może jakichś spotkań, ale w mniejszym gronie, raczej w 4 oczy, no może w 6
Paula, przyjmę cię z otwartymi ramionami brakuje mi takich drobnych rzeczy jak wyjście na coś pysznego (do picia, jedzenia, whatever ) wspólnego oglądania filmów z procentami lub bez, jakichś babskich spotkań na robienie paznokci albo coś no generalnie wszystko co z kumpelą można wymyślić jak reflektujesz to tam wyżej jest post z moim gg
niezapomiinajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 11:23   #38
avista
Raczkowanie
 
Avatar avista
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 59
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

[QUOTE=niezapomiinajka;314 82474]jakoś tu nie zaglądałam przez święta bo dużo rzeczy na głowie było i widzę, że się troszkę ożywiło to co może jakieś spotkanko w tym tyg? bo wstyd się przyznać, ale jak jestem 4 lata w lublinie to nigdy nie byłam w jakieś kawiarni na takim dobrym deserze albo wypasionej kawie ))) bo chłopakowi się nie chce, a z koleżankami też się coś trudno zgrać...
nie musimy aż hurtowo się spotykać, reflektuję jeśli chociaż jedna osoba miałaby ochote jak coś piszcie na gg:3546123 ) (czasem bywam niewidoczna - ale wtedy też piszcie) [COLOR="Silver"]

hejjka dawno się nie udzielałam ale coraz zaglądałam na forum chętnie bym się dołączyła gdyby byłą taka możliwość;p podobnie jak u większości z was koleżanki z uczelni ciężko namówić a kawka z chłopakiem to jakoś nie to samo hehe większość ze znajomych glówny podwód na takie propozycje daje taki ze umówiła się ze swoim chłopakiem ;p ale kurcze no chłopak to nie wszystko, kobiecie potrzebne są typowo babskie spotkanka
avista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 13:08   #39
niezapomiinajka
Przyczajenie
 
Avatar niezapomiinajka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7
Smile Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

avista, dokładnie się z tobą zgadzam jak coś to pisz do mnie na gg. 3546123 ja mam czas w środę
niezapomiinajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 16:08   #40
avista
Raczkowanie
 
Avatar avista
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 59
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

Zostawiłam Ci wiadomość na gg jak cos jestem chętna na jakieś spotkanka ale niestety dopiero będę mogła w czwartek za tydzień
avista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 19:57   #41
ostry785
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 17
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

a nie szukacie przyjaciela?? z lu
ostry785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 09:51   #42
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

Dziewczyny widze ze watek wreszcie zaczał sie rozkręcac! To świetnie! Ale wiecie co, nie umawiajmy sie tak prywanie przez PW czy gg, umówmy sie wszystkie razem wspolnie, pomyslcie jaka to moze byc frajda! Mysle ze napewno przypadniemy do gustu i bedziemy mogły częsciej się spotykać, a grupie jest o wiele razniej, weselej.

Wiem ze tearaz zblizają sie sesje i mozecie tłumaczyc sie brakiem czasu, ale nie wierze ze nie mozecie poswiecic 3 godzinki aby wyjsc z domu i sie spotkac.

Proponuje termin spotkania 27.01.2012 godzina 17 np. pod bramą krakowską!! Pasuje komuś?? Odzywajcie się Czekam z niecierpliwoscią!
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 20:54   #43
ostry785
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 17
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

mi pasuje hehe, oczywiście jak będziecie chcieli mieć towarzystwo faceta

Edytowane przez ostry785
Czas edycji: 2012-01-23 o 09:32
ostry785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 19:24   #44
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

Heh no w sumie mi by to nie przeszkadzało, ale poczekajmy co na to reszta dziewczyn
Ostry czemu szukasz kolezanek ?
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 21:59   #45
ostry785
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 17
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

bo nie lublie się z kolegami umawiać do baru, zresztą wszyscy zakuwają do sesji i nie można się z nikim ustawić.
ostry785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 13:34   #46
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

a czemu nie lubisz sie z kolegami umawiac do baru?
Poczekajmy w ogole czy jeszcze ktos sie odezwie.. Bo chyba juz nikt nie sledzi tego wątku.
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 14:56   #47
ostry785
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 17
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

dobra... poddaje się, czy to takie dziwne że wole dziewczyny od chłopców?? lubie poznawać nowe osoby, nie jestem z lu, pracuje tu i studiuje, nie mam tu za dużo znajomych.
ostry785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 08:54   #48
ostry785
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 17
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)


Edytowane przez ostry785
Czas edycji: 2012-01-25 o 10:56
ostry785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 16:19   #49
narzeczona_tudora
Raczkowanie
 
Avatar narzeczona_tudora
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bucureşti (RO)
Wiadomości: 217
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

Cześć dziewczyny.
Jestem od niedawna, ale jakiś czas udzielam się już na innym wątku. Postanowiłam zobaczyć co się dzieje na forach o LBN. A więc jestem i witam!
__________________
.Tylko Bóg ma prawo mnie osądzać.

"Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni"

"Należy kochać rzeczywistość, a nie urojenia"

"Polej kolejkę za te martwe marzenia, za wszystko co miało tu być, a czego nie ma"


narzeczona_tudora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 18:22   #50
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

Fajnie ze się do nas odezwałas! No to mam nadzieje ze ten watek w końcu rozkręci się porządnie i bedzie mozna zebrac grupkę i ruszyc na spotkanie!
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 18:53   #51
mala8806
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 50
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

Cześć! To i ja dołaczam także jestem z Lublina, może będzie nas więcej
mala8806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 20:29   #52
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

Cześć mala8806 ! super ze robi się tu nas coraz wiecej! To może teraz kazda z nas napisze tak w skrócie o sobie? Dzieki temu wstepnie się poznamy no i mam nadzieje ze lada dzień uda zorganizowac się spotkanie

Zacznę od siebie.. lat mam 21, prawie 22 studiuje dziennie na UP. W wolnym czasie lubie robić wszystko od czytania ksiazki, po imprezy
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 22:30   #53
karoliana33
Zadomowienie
 
Avatar karoliana33
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 116
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

hej mozna dolaczyc ?
__________________
karoliana33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 08:10   #54
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

Oczywiście ze tak! Karoliana33 witamy w naszym powiekszajacym się gronie
Napisz czym sie zajmujesz, co tam robisz w wolnych chwilach
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 08:47   #55
karoliana33
Zadomowienie
 
Avatar karoliana33
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 116
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

studiuje na umcs, a raczej rzucilam to w diably, obecnie zajmuje sie nauka, aby poprawic maturke co prawda na codzien nie siedze w lbn ale do lublina mam rzut beretem z miłą chęcia poznalabym sie z wami blizej, z moich stron wszyscy porozjezdzali sie w swoja strone, kontakty sie poluzowaly i to juz nie to samo
mam 19 lat, z mila checia wyskoczylabym z wami na kawke do kina do klubu cokolwiek hehe
__________________
karoliana33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 10:09   #56
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

No i masz racje, po co studiowac cos co nas nie kręci Ja oczywiscie tez jestem chętna na jakies spotkanie i mam nadzieje ze niedlugo uda się cos zorganizowac, na początek mysle jakas kawka, albo piwko, kto co lubi, a potem mysle ze bedzie robic się coraz ciekawiej..
Wczesniej panowalam spotkanie na dzis, ale z racji ze praktycznie nikt nie potwierdzil swojej obecnosci to trzeba zmienic termin..
Moze 3.02.2012 ?? Ciekawe czy uda do tego czasu uzbierac sie kilka osób..
Pewnie wszyscy teraz pochlonięci sesja, ja tez jestem, ale trzeba znajdowac czas na przyjemnosci
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 11:55   #57
karoliana33
Zadomowienie
 
Avatar karoliana33
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 116
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

mi pasuje
__________________
karoliana33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 12:44   #58
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

No to super, mam nadzieje ze bedzie jeszcze jakis odzew, a jak nie to najwyzej spotkamy się we dwie I niech wszyscy inni zalują ze nie przyszli :P
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 18:58   #59
ostry785
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 17
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

a na jutro nikt nie jest chętny, troche mroźno jest, ale można na herbatkę z wkładką wyskoczyć
ostry785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 19:25   #60
mala8806
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 50
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

Ja jestem z Lublina studiuję zarządzanie na PL, na 1 roku magisterki mam trochę wolnego czasu między studiami a pracą i lubię gdzieś czasem wyskoczyć może nie w taką pogodę jak teraz, bo mrozów nie lubię i wtedy najchętniej siedzialabym tylko w ciepłym miejscu jeśli chodzi o termin to mi również odpowiada 3 lutego. chyba że na jutro jeszcze ktoś byłby chętny ;>
mala8806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-18 00:41:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:45.