Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-11-08, 16:13   #4591
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Podkład od Lisy kupiony. Wzięłam też błyszczyk w kolorze muse.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez bralam jak sie pojawil, z kolezanka razem wiec odpadly koszta wysylki, szkoda tylko, ze z darmowych probek byly same ciemne :/
Ale jestem prawie pewna, ze wzielam za ciemny, ze powinnam jednak celowac w 1-ke Wczoraj sie kapnelam ze skora po wakacjach mi wrocila do swojego bladego odcienia i ze teraz wsio za ciemne, rychlo w czas

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Niemłode już powieki to jedno , a drugie to kolor - takie odcienie, do tego błyszczące, na co dzień są mało noszalne, zwłaszcza do pracy, choć rzecz jasna zależy to od charakteru zawodu/pracy . Oczywiście można kombinować jedynie z jakimś akcentem, ale mejkapu z pierwszego filmiku Hudy z wykorzystaniem tej palety to sobie do pracy nie wyobrażam, przynajmniej do mojej .



Tak, chodziło mi o tego kremowego cudaka . Jakbyś znalazła jakiś patent na niego, to chętnie poznam .
Tak, zdaje sobie sprawe, ze nie wszedzie takie kolory przejda Ja akurat moge, ale przyznam, ze pojechala z tymi odcieniami blyszczacymi - na max dyskotekowo, bo dzisiaj uzyłam tej palety
Ogolnie fajna jest, ljakos ok, niektore troche sie sypia, ladnie wyglada, ale mocno sie blyszczy na oczach, momentami sie czulam, jakbym miala powieke owinieta blyszczaca transaprentna i mieniaca sie folia swiateczna na cukierki
A te swiecace poltransparentne przypominaja mi Pata specjalne odcienie, ale jednak nie wyladaja az tak szlachetnie jak Pat, cokolwiek to dla kogokolwiek znaczy
Reasumujac, blendowanie bez problemu, wyglada bardzo lw porzadku, ale nic mi nie nie urywa, no i jednak wole Natasze i Pata. Czy ze mna zostanie Huda? Na razie nie wiem, pobawie sie i zobaczę jaki będzie stopień zadowolenia z czasem

Tak, jak ona nalozyla ten swiecacy - w zalamanie i powyzej to ja nawet nie probuje, nie ten wiek i nie ta impreza delikatnie mowiac

Jasne, ze jak cos dam znac Na razie nie tknelam go w sensie swatchowalam ale na oko nie dawalam, bo mnie zniechecily niektore laski na yt, co probowaly dac pod cienie swiecace go i zrolowalo im sie wszystko moze klueczem jest uzycie tego jak sama Huda? w zalamaniu na korektor cienkim paskiem i na to blyszczacy cien? Tylko ze ja tak sie nie maluje, moim zdaniem mogla sobie tego cudaka darowac i inny wsadzic, normalniejszy cien

Jeszcze kliknelam nowy blyszczyk z tej kolekcji, bo podobal mi sie efekt na ustach, a opcja ze to blyszczyko-balsam podzialal na mnie zachecajaco z racji idacej zimy

A propo darmowego blyszczyka z kodem do zakupu palety - po anulowaniu mojego zamowienia, na drugi dzien blyszczyk wrocil na dosteponosc na strone i online i stacjo ...takze ten ... nie omieszkalam im tego w mailu wypomniec i pare uszczypliwych slow napisac o ich kodach i praktykach zwiazanych z nimi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2021-11-08 o 16:14
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-08, 16:33   #4592
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ja też mam dużo za dużo, ale czasami nie ma po co walczyć. Jaki kolor wzięłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wziełam numer 6 czyli Light foundation with golden undertones. ( zawsze biorę podkłady z takim opisem i w jakiś 90% trafiam) - dziwczyna na zdjęciu ma mniej więcej taki odcień skóry jak ja, zastanawiałam się czy brac ciemniejszy czyli nr 11 - zobaczymy, najwyżej dokupię
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 11:11   #4593
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, zdaje sobie sprawe, ze nie wszedzie takie kolory przejda Ja akurat moge, ale przyznam, ze pojechala z tymi odcieniami blyszczacymi - na max dyskotekowo, bo dzisiaj uzyłam tej palety
Ogolnie fajna jest, ljakos ok, niektore troche sie sypia, ladnie wyglada, ale mocno sie blyszczy na oczach, momentami sie czulam, jakbym miala powieke owinieta blyszczaca transaprentna i mieniaca sie folia swiateczna na cukierki
A te swiecace poltransparentne przypominaja mi Pata specjalne odcienie, ale jednak nie wyladaja az tak szlachetnie jak Pat, cokolwiek to dla kogokolwiek znaczy
Reasumujac, blendowanie bez problemu, wyglada bardzo lw porzadku, ale nic mi nie nie urywa, no i jednak wole Natasze i Pata. Czy ze mna zostanie Huda? Na razie nie wiem, pobawie sie i zobaczę jaki będzie stopień zadowolenia z czasem

Tak, jak ona nalozyla ten swiecacy - w zalamanie i powyzej to ja nawet nie probuje, nie ten wiek i nie ta impreza delikatnie mowiac

Jasne, ze jak cos dam znac Na razie nie tknelam go w sensie swatchowalam ale na oko nie dawalam, bo mnie zniechecily niektore laski na yt, co probowaly dac pod cienie swiecace go i zrolowalo im sie wszystko moze klueczem jest uzycie tego jak sama Huda? w zalamaniu na korektor cienkim paskiem i na to blyszczacy cien? Tylko ze ja tak sie nie maluje, moim zdaniem mogla sobie tego cudaka darowac i inny wsadzic, normalniejszy cien

Jeszcze kliknelam nowy blyszczyk z tej kolekcji, bo podobal mi sie efekt na ustach, a opcja ze to blyszczyko-balsam podzialal na mnie zachecajaco z racji idacej zimy

A propo darmowego blyszczyka z kodem do zakupu palety - po anulowaniu mojego zamowienia, na drugi dzien blyszczyk wrocil na dosteponosc na strone i online i stacjo ...takze ten ... nie omieszkalam im tego w mailu wypomniec i pare uszczypliwych slow napisac o ich kodach i praktykach zwiazanych z nimi
Po kilku dniach używania potwierdzam, że paleta Rose Quartz jest w porządku, ale wielkiego szału nie ma. Jakość okej, praca z cieniami też, a kolory wiadomo - kwestia gustu, ale mnie się w większości podoba.
Wazelinowe dziwactwo zbędne i tu dla mnie bez dwóch zdań, natomiast dzięki kolorystyce matów paleta jest dla mnie bardzo noszalna na co dzień, więc w ostatecznym rozrachunku jestem zadowolona.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 12:39   #4594
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tez bralam jak sie pojawil, z kolezanka razem wiec odpadly koszta wysylki, szkoda tylko, ze z darmowych probek byly same ciemne :/
Ale jestem prawie pewna, ze wzielam za ciemny, ze powinnam jednak celowac w 1-ke Wczoraj sie kapnelam ze skora po wakacjach mi wrocila do swojego bladego odcienia i ze teraz wsio za ciemne, rychlo w czas

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------


Tak, zdaje sobie sprawe, ze nie wszedzie takie kolory przejda Ja akurat moge, ale przyznam, ze pojechala z tymi odcieniami blyszczacymi - na max dyskotekowo, bo dzisiaj uzyłam tej palety
Ogolnie fajna jest, ljakos ok, niektore troche sie sypia, ladnie wyglada, ale mocno sie blyszczy na oczach, momentami sie czulam, jakbym miala powieke owinieta blyszczaca transaprentna i mieniaca sie folia swiateczna na cukierki
A te swiecace poltransparentne przypominaja mi Pata specjalne odcienie, ale jednak nie wyladaja az tak szlachetnie jak Pat, cokolwiek to dla kogokolwiek znaczy
Reasumujac, blendowanie bez problemu, wyglada bardzo lw porzadku, ale nic mi nie nie urywa, no i jednak wole Natasze i Pata. Czy ze mna zostanie Huda? Na razie nie wiem, pobawie sie i zobaczę jaki będzie stopień zadowolenia z czasem

Tak, jak ona nalozyla ten swiecacy - w zalamanie i powyzej to ja nawet nie probuje, nie ten wiek i nie ta impreza delikatnie mowiac

Jasne, ze jak cos dam znac Na razie nie tknelam go w sensie swatchowalam ale na oko nie dawalam, bo mnie zniechecily niektore laski na yt, co probowaly dac pod cienie swiecace go i zrolowalo im sie wszystko moze klueczem jest uzycie tego jak sama Huda? w zalamaniu na korektor cienkim paskiem i na to blyszczacy cien? Tylko ze ja tak sie nie maluje, moim zdaniem mogla sobie tego cudaka darowac i inny wsadzic, normalniejszy cien

Jeszcze kliknelam nowy blyszczyk z tej kolekcji, bo podobal mi sie efekt na ustach, a opcja ze to blyszczyko-balsam podzialal na mnie zachecajaco z racji idacej zimy

A propo darmowego blyszczyka z kodem do zakupu palety - po anulowaniu mojego zamowienia, na drugi dzien blyszczyk wrocil na dosteponosc na strone i online i stacjo ...takze ten ... nie omieszkalam im tego w mailu wypomniec i pare uszczypliwych slow napisac o ich kodach i praktykach zwiazanych z nimi
A masz jakieś info, że już wysłane? Ja wzięłam jeszcze błyszczyk w kolorze muse (mam z tego koloru szminkę też).

Ja właśnie kupiłam shade&illuminate z toma forda. Na douglas wchodzi na to promka i jeszcze miałam magiczny kupon -20zł za punkty .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 12:45   #4595
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Dziewczyny czy warto zainwestować w Naughty Hudy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 13:01   #4596
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A masz jakieś info, że już wysłane? Ja wzięłam jeszcze błyszczyk w kolorze muse (mam z tego koloru szminkę też).

Ja właśnie kupiłam shade&illuminate z toma forda. Na douglas wchodzi na to promka i jeszcze miałam magiczny kupon -20zł za punkty .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A gdzie tam, wlasnie sie zastanawialam niedawno kiedy maja zamiar wyslac ...
Myslalam nad szminka jakas, ale ostatecznei odpuścilam, jakos nie przekonuja mnie zdjecia i filmiki, a szminek mi nie brakuje oględnie rzecz biorąc

Mam konturowanie Tomka, kupowalam jak jeszcze nie wprowadzili na ta marke ograniczen, czyli gdzies na pocztaku roku, fajne jest, uzywalam na poczatku intensywnie, teraz juz rzadko
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2021-11-09 o 13:03
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 13:14   #4597
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 204
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy warto zainwestować w Naughty Hudy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się moich wszystkich kosmetyków Hudy już pozbyłam i nie żałuję. Palety jak dla mnie normalne, ani dobre ani złe, ale jednak trochę drogie jak na taką jakość. Ale jak Ci się Naughty podoba, to bym brała mimo, że ma ten dziwny przezroczysty cień z kulkami w środku
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-09, 13:44   #4598
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Po kilku dniach używania potwierdzam, że paleta Rose Quartz jest w porządku, ale wielkiego szału nie ma. Jakość okej, praca z cieniami też, a kolory wiadomo - kwestia gustu, ale mnie się w większości podoba.
Wazelinowe dziwactwo zbędne i tu dla mnie bez dwóch zdań, natomiast dzięki kolorystyce matów paleta jest dla mnie bardzo noszalna na co dzień, więc w ostatecznym rozrachunku jestem zadowolona.
Czyli podobne odczucia do moich masz
Kolory jak wiesz lubie prawie kazde, ogranicza mnie w sumie tylko to czy na powiece nie bedzie kiczowato i cienie nie beda wyladaly, jak extra pomarszczone rodzynki, jesli wiesz co mam na mysli
Fajne w palecie natomiast to, ze chlodna jest w sumie.
Nie wiem czemu ona sie uparla na ta wazeline, skoro ludziom sie nie podobalo to juz wczesniej, a i ona sama nie ma za bardzo pomyslu na niego
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 14:26   #4599
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A gdzie tam, wlasnie sie zastanawialam niedawno kiedy maja zamiar wyslac ...
Myslalam nad szminka jakas, ale ostatecznei odpuścilam, jakos nie przekonuja mnie zdjecia i filmiki, a szminek mi nie brakuje oględnie rzecz biorąc

Mam konturowanie Tomka, kupowalam jak jeszcze nie wprowadzili na ta marke ograniczen, czyli gdzies na pocztaku roku, fajne jest, uzywalam na poczatku intensywnie, teraz juz rzadko
Ja szminki od lisy bardzo lubię. Mam 4 kolory. Wszystkie w tej bardziej matowej wersji.
Ja już się na tą paletę czaiłam i czaiłam, ale jak zrobili ograniczenie to stwierdzilam, że wezme jak będzie zniżka . Wzielam kolor 0.5.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 14:31   #4600
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=5e046a21a251d9e933976ae d7bddd2e3377715e2_6575001 0a329e;88986997]Ja się moich wszystkich kosmetyków Hudy już pozbyłam i nie żałuję. Palety jak dla mnie normalne, ani dobre ani złe, ale jednak trochę drogie jak na taką jakość. Ale jak Ci się Naughty podoba, to bym brała mimo, że ma ten dziwny przezroczysty cień z kulkami w środku [/QUOTE]

To samo z Huda mam Ale wyjatkowo mnie skusila Rose Quartz, zeby ja potestowac
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 14:32   #4601
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy warto zainwestować w Naughty Hudy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polecam, używam bardzo często praktycznie codziennie. Póki co to jest moja chyba najbardziej ulubiona paleta spośród palet ABH, które mam i tych od Hudy.

Niewypał w tej palecie to np. ten żelowy, totalnie bezsensu dla mnie
Flower Power, jak go nie nałożę to i tak wygląda źle
Ale całość i reszta dla mnie super



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2021-11-09 o 15:07
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-09, 19:23   #4602
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czyli podobne odczucia do moich masz
Kolory jak wiesz lubie prawie kazde, ogranicza mnie w sumie tylko to czy na powiece nie bedzie kiczowato i cienie nie beda wyladaly, jak extra pomarszczone rodzynki, jesli wiesz co mam na mysli
Fajne w palecie natomiast to, ze chlodna jest w sumie.
Nie wiem czemu ona sie uparla na ta wazeline, skoro ludziom sie nie podobalo to juz wczesniej, a i ona sama nie ma za bardzo pomyslu na niego
Bo ona ma pociąg do różnych faktur, to widać jak wrzuci czasem coś na Insta
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 19:33   #4603
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Bo ona ma pociąg do różnych faktur, to widać jak wrzuci czasem coś na Insta
Możliwe, nie ślędzę jej to nie wiem, ale sama sensownie nie podała jak uzywac tej wazeliny Skoro nałożony pod cienie powoduje rolowanie

A propo, co sie stało z emotami na wizazu? Od wczoraj czy cos kolo tego popsuly sie chyba ze to u mnie tylko
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 19:47   #4604
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Możliwe, nie ślędzę jej to nie wiem, ale sama sensownie nie podała jak uzywac tej wazeliny Skoro nałożony pod cienie powoduje rolowanie

A propo, co sie stało z emotami na wizazu? Od wczoraj czy cos kolo tego popsuly sie chyba ze to u mnie tylko
Hmmmm No faktycznie chyba jest jakiś problem, zgłoszę.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2021-11-09 o 19:48
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 20:25   #4605
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Hmmmm No faktycznie chyba jest jakiś problem, zgłoszę.
Już to dziś zgłaszałam
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 20:30   #4606
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Polecam, używam bardzo często praktycznie codziennie. Póki co to jest moja chyba najbardziej ulubiona paleta spośród palet ABH, które mam i tych od Hudy.

Niewypał w tej palecie to np. ten żelowy, totalnie bezsensu dla mnie
Flower Power, jak go nie nałożę to i tak wygląda źle
Ale całość i reszta dla mnie super



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję, mam okazję kupić za połowę ceny ( 100% oryginał ) więc zaryzykuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-10, 11:14   #4607
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czyli podobne odczucia do moich masz
Kolory jak wiesz lubie prawie kazde, ogranicza mnie w sumie tylko to czy na powiece nie bedzie kiczowato i cienie nie beda wyladaly, jak extra pomarszczone rodzynki, jesli wiesz co mam na mysli
Fajne w palecie natomiast to, ze chlodna jest w sumie.
Nie wiem czemu ona sie uparla na ta wazeline, skoro ludziom sie nie podobalo to juz wczesniej, a i ona sama nie ma za bardzo pomyslu na niego
I to jest dla mnie jej największy plus .


Też nie rozumiem tego pędu do nowych formuł, skoro jest to potem nie do użycia
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-10, 11:16   #4608
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Podkład Lisy jest przekozacki . Zamówiłam próbki medium i kurde nie wiem czy kolory te bo 17stka jest lekko za zoltawa w porownaniu z dekoltem, jasność jest ok ale wypróbuje też inne podtony, no sztos jak on na cerze wygląda !
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-10, 12:57   #4609
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
I to jest dla mnie jej największy plus .


Też nie rozumiem tego pędu do nowych formuł, skoro jest to potem nie do użycia
Ja lubie zarowno cieple i chlodne ale chlodnych fajnych to jest zazwyczaj malo.

Uzylam dzisiaj cienia "szalki Petriego" pod blyszczacy cien i nic sie nie zrolowal, przeciwnie, do rana dalej sie super trzyma, na dodatek zwiekszyl mi intensywnosc tego blyszczacego cienia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2021-11-10 o 12:58
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-11, 08:47   #4610
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja lubie zarowno cieple i chlodne ale chlodnych fajnych to jest zazwyczaj malo.

Uzylam dzisiaj cienia "szalki Petriego" pod blyszczacy cien i nic sie nie zrolowal, przeciwnie, do rana dalej sie super trzyma, na dodatek zwiekszyl mi intensywnosc tego blyszczacego cienia
O widzisz, czyli coś tam da się wykombinować z tym cudakiem.
Może kiedyś, jak będę mieć więcej czasu, to też się nim pobawię .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-11, 16:04   #4611
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O widzisz, czyli coś tam da się wykombinować z tym cudakiem.
Może kiedyś, jak będę mieć więcej czasu, to też się nim pobawię .
Da się da Tylko wiesz, pewnie to będzie jak na yt, niektórym sie roluje innym nie. tak jak z bazami niektorymi.

Jeszcze a propo matów Huda, takie swoje wrażenia mam, że troche trzeba sie namachac nimi, zwłąszcza tymi jasnymi, nie sa tak mega napigmentowane, jak Pat czy Natasza, ze przylozy sie lekko pędzelek i starczy. Ale to Huda, więc jak na nia to i tak udała jej sie ta paleta moim zdaniem.


Za to podkład Lisy oczywiście za ciemny sie okazał Mozna im odesłac zeby przyslali inny, problem taki, ze nie zwracaja kosztow wysylki do Holandii
Ale ogólnie u mnie szału nie zrobił, od razu podczas nakładania wlazl mi w zalamania i zmarszczki A na twarzy nie wyglada jakos super.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-11, 16:28   #4612
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Da się da Tylko wiesz, pewnie to będzie jak na yt, niektórym sie roluje innym nie. tak jak z bazami niektorymi.

Jeszcze a propo matów Huda, takie swoje wrażenia mam, że troche trzeba sie namachac nimi, zwłąszcza tymi jasnymi, nie sa tak mega napigmentowane, jak Pat czy Natasza, ze przylozy sie lekko pędzelek i starczy. Ale to Huda, więc jak na nia to i tak udała jej sie ta paleta moim zdaniem.


Za to podkład Lisy oczywiście za ciemny sie okazał Mozna im odesłac zeby przyslali inny, problem taki, ze nie zwracaja kosztow wysylki do Holandii
Ale ogólnie u mnie szału nie zrobił, od razu podczas nakładania wlazl mi w zalamania i zmarszczki A na twarzy nie wyglada jakos super.
Tak, maty z Rose Quartz nie są zbyt mocno napigmentowane, są bardziej zbite i suche, nie tak masełkowate jak u Natashy, ale intensywność da się zbudować.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-11, 16:46   #4613
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tak, maty z Rose Quartz nie są zbyt mocno napigmentowane, są bardziej zbite i suche, nie tak masełkowate jak u Natashy, ale intensywność da się zbudować.
Dokladnie tak, z tym, ze ja wole wlasnie Nataszy czy Pat, bo pracuje sie z nimi bez wysiłku i przyjemnie, a tu troche trzeba sie namachac Ale wyglad oka w efekcie to nieco wynagradza
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-11, 18:04   #4614
Zamarzona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 600
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Puste opakowania po kosmetykach z MAC mozna wymienić w sklepach Douglas na pomadke czy tylko w sklepach MAC można wymieniać?

Wysłane z mojego TRT-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
I'm cook
Zamarzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-12, 17:27   #4615
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Podtrzymuję swoje zdanie, że podklad Lisy dla mnie jest beznadziejny, juz nawet nie chodzi o to, ze nie ten odcień, ale po prostu wyglada brzydko, podkresla fakture skory, wlazi wszedzie, skórki suche uwidacznia (daje krem pod baze, wiec to nie ta kwestia), a po paru godzinach sie swieci, no lipa i tyle, widać jestem wsród mniejszości, jak zwykle

Ale za to blyszczyk Huda z nowej kolekcji bardzo mi sie spodobał, prócz zapachu moze Jak dla mnie fajniejszy niż jej zwykły Silk Balm.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-12, 18:49   #4616
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Podtrzymuję swoje zdanie, że podklad Lisy dla mnie jest beznadziejny, juz nawet nie chodzi o to, ze nie ten odcień, ale po prostu wyglada brzydko, podkresla fakture skory, wlazi wszedzie, skórki suche uwidacznia (daje krem pod baze, wiec to nie ta kwestia), a po paru godzinach sie swieci, no lipa i tyle, widać jestem wsród mniejszości, jak zwykle

Ale za to blyszczyk Huda z nowej kolekcji bardzo mi sie spodobał, prócz zapachu moze Jak dla mnie fajniejszy niż jej zwykły Silk Balm.
Mój dopiero dzisiaj się pojawił w Polsce więc u mnie pewnie w poniedziałek będzie... A jaki masz typ cery? Szkoda, że w takim razie nie miałaś okazji przetestować przed zakupem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-12, 19:17   #4617
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Mój dopiero dzisiaj się pojawił w Polsce więc u mnie pewnie w poniedziałek będzie... A jaki masz typ cery? Szkoda, że w takim razie nie miałaś okazji przetestować przed zakupem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie niespodziewanie poszlo mega szybko, po tym jak pytalas mnie czy wyslali, pisalam zgodnie z prawda ze nie, ale pod wieczor mialam mail ze wyslane, a podklad byl..na drugi dzien juz, szok.

Niby mieszana w kierunku suchej chociaz teraz bardziej sucha chyba. No tez zaluje, ale nie moja wina ze nie bylo probek jak chcialam kupic, nawet teraz dalej nie ma tych jasnych.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-12, 19:53   #4618
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie niespodziewanie poszlo mega szybko, po tym jak pytalas mnie czy wyslali, pisalam zgodnie z prawda ze nie, ale pod wieczor mialam mail ze wyslane, a podklad byl..na drugi dzien juz, szok.

Niby mieszana w kierunku suchej chociaz teraz bardziej sucha chyba. No tez zaluje, ale nie moja wina ze nie bylo probek jak chcialam kupic, nawet teraz dalej nie ma tych jasnych.
No ja bym pewnie dzisiaj miala gdyby nie wczorajsze święto. Tak próbki wymiotło. A zwracasz im czy wystawiasz gdzieś w Polsce na sprzedaż?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-12, 20:10   #4619
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
No ja bym pewnie dzisiaj miala gdyby nie wczorajsze święto. Tak próbki wymiotło. A zwracasz im czy wystawiasz gdzieś w Polsce na sprzedaż?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bylam pewna ze najwczesniej w piatek po swięcie go dostane, wiec szok, ze na drugi dzien juz.
Nie oddaje, bo nie zwracaja kosztow wysylki i to jest wg mnie glupie z ich strony, bo koszta wysylki sledzonej na ich adres to cwierc wartosci podkladu, takze ten.
Nie wiem co z nim zrobie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-13, 10:59   #4620
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Podam Ci co używam z innych firm jesli chodzi o podkłady: missha nr 21, fenty eaze drops wzięłam ostatnio 2, lancome teint idole ultra 010, pease dd cream 1N ivory, pat mcgrat mam 6 i 7, double wear mam 1w2, double wear sheer mam 1n2. Generalnie twarz mam bardziej neutralna, a ciało bardziej beżowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja się chwilowo wstrzymuję bo mam zapas podkładów
Dobrze że ten podkład to kolekcja stała i jak sie wyprzeda to ma być uzupełniany.
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Podkład Lisy jest przekozacki . Zamówiłam próbki medium i kurde nie wiem czy kolory te bo 17stka jest lekko za zoltawa w porownaniu z dekoltem, jasność jest ok ale wypróbuje też inne podtony, no sztos jak on na cerze wygląda !
Kusisz
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-05 07:34:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.