Kto się przyłączy do diety grejfrutowej?;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-12, 21:26   #1
roxeane
Przyczajenie

Wink

Kto się przyłączy do diety grejfrutowej?;)

Przede wszystkim, jako że to mój pierwszy post, witam wszystkich Od jutra zaczynam dietę grejfrutową, mój cel to schudnąć 10kg (w miesiąc - zobaczymy, co na tę wiadomość mój organizm...). Tak w ogóle to chodzi tu o trening silnej woli, bo on daje nawet jeszcze większą satysfakcję niż odbicie w lustrze
Może ktoś się przyłączy?? W grupie zawsze raźniej, tak czy siak piszcie i podtrzymajcie mnie trochę na duchu, bo wytrzymać na diecie to chwilami zahacza o koszmary senne... Dziś była ostatnia paczka emenemsów zjedzona bez zastanowienia
P.S. A jak mi się powiedzie... hohoho
roxeane jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 22:35   #2
axelka
Raczkowanie

Dot.: Kto się przyłączy do diety grejfrutowej?;)

10 kg w miesiac to glupota ;> lepiej rozloz to na minimum 2 miesiace a efekty napewno beda trwalsze a i skora ladniejsza

,,Always look on the bright side of life''

Gruuuubas !

10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 0
axelka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 07:15   #3
moniczorek
Podróżniczka

A na czym ona polega?
moniczorek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 09:31   #4
Atka87
Zadomowienie

No właśnie... na czym polega? Grejfrut na śniadanie, 2 na obiad i 1 na kolację? :P

Atka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 10:13   #5
Muesli
Raczkowanie

GG do Muesli

zamierzasz schudnąć 10 kg w miesiąc? w jaki sposób?
od razu zacznij się psychicznie nastawiać na to, że za 5-7 miesiące będziesz miała dodatkowo około 20kg - nadrobisz 10kg, które straciłaś + mniej więcej drugie tyle ;]
Muesli jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 13:54   #6
roxeane
Przyczajenie

Grunt to pozytywne myślenie Piszę, że chciałabym schudnąć 10, ale nie sądzę żeby udało mi się to zrobić w 100% w miesiąc. W końcu przecież mogę się starać, prawda?
A co do diety, to niezupełnie tak to wygląda. Na samych grejfrutach nie da się pożyć długo. Dokładnie opisana jest na http://fitness.magicsport.pl/news,42...ejfrutowa.html <<-- myślę, że brzmi obiecująco
roxeane jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 14:23   #7
Marzeniatko
Zakorzenienie

To jest dział WSPÓLNE ODCHUDZANIE, w którym:

Cytat:
Dopuszczamy tutaj jedynie diety oparte na zasadach zdrowego odżywiania. W uproszczeniu - wszystkie diety powyżej 1000 kcal.
a fragment diety brzmi tak:
Cytat:
kobiety będące w ciąży i połogu, również osoby starsze i nastolatki mają bezwzględny zakaz jej stosowania, gdyż dieta dostarcza mniej niż 800 kcal.
przenoszę na krzywe zwierciadło odchudzania

B L O G

Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 19:08   #8
123dzemdzemona22
Zadomowienie

GG do 123dzemdzemona22

Cytat:
Napisane przez roxeane Pokaż wiadomość
Grunt to pozytywne myślenie Piszę, że chciałabym schudnąć 10, ale nie sądzę żeby udało mi się to zrobić w 100% w miesiąc. W końcu przecież mogę się starać, prawda?
A co do diety, to niezupełnie tak to wygląda. Na samych grejfrutach nie da się pożyć długo. Dokładnie opisana jest na http://fitness.magicsport.pl/news,42...ejfrutowa.html <<-- myślę, że brzmi obiecująco
taaaa! jeszcze bym mięcho odrzuciła:/
Stary 2009-02-22, 18:30   #9
savon
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez roxeane Pokaż wiadomość
Przede wszystkim, jako że to mój pierwszy post, witam wszystkich Od jutra zaczynam dietę grejfrutową, mój cel to schudnąć 10kg (w miesiąc - zobaczymy, co na tę wiadomość mój organizm...).
10 kg w miesiac to kompletnie nierozsadnie. wszyscy powtarzaja, ze najlepiej 0.5-1 kg tygodniowo. organizm musi się przyzwyczaić do spadku kilogramów.
(dobra, jestem hipokrytką..niecałe dwa miesiące i ok.10 kg.. ale ja po prostu mowie, co wiem)
savon jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości