Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5 - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-18, 18:33   #241
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Madziapl1 Pokaż wiadomość
Hej, jestem tu nowa (jak wątek nie tu gdzie trzeba to przepraszam)

Okej, napewno nakręcę tu wiec spróbujecie mi odpowiedzieć.

Jest 18 sierpnia (dziś) zacznę od początku

1 kwietnia uprawiałam z chłopakiem petting, później zrobił mi „minetke” a ja miałam kontakt z jego człowiekiem i na myśl się nasowa, ze mogłam przenieść płyn ejakulacyjny(czy jakoś tak), no jednak do tej pory okres dostaje normalnie (stres o ciąże nadal jest, bo naczytałam się ze można mieć go w ciąży, śmieszne ?)

Zaczęły się bóle podbrzusza, zrobiłam 3 testy ciążowe negatywne. nie chciałam isc do lekarza bo jeżeli to ciąża... ale poszłam. Bum, skierowanie na usg... lekarz sprawdził wszystko jest w porządku, padły słowa (jajniki ok w macicy tez nic nie ma.)

Okej, przyrzekłam. Nigdy więcej.

Lecz znowu, zatem, zrobiłam loda chodź bylam w spodniach i cały wieczór nie miałam styczności z moja pochwa (stres nadal jest )

Okres po tym incydencie przyszedł 3 dni wcześniej, był cholernie bolesny jak nigdy ! I obfity....

bóle podbrzusza mam przez caly cykl ale bardziej boli mnie w drugiej połowie...

Wczoraj mój chłopak hmmm pieścił mi piersi i dosyć mocno je ściskał, dziś boli mnie prawa pierś cały dzień, raz czułam lekkie pieczenie.

I nie wiem, czy to wynik wczorajszej zabawy czy „ciąży”...........

Nie umiem zdecydować się na seks i partner mnie do niego nie namawia, ponieważ uważam ze jak już się bierze za seks to trzeba wziąć pod uwagę jego konsekwencje.

I co ja mam zrobić z bolącą piersią ?



Z góry dziękuje tym co mi odpowiedzą i mam nadzieje, ze ktoś mnie zrozumie
Nie da się zajść w ciążę bez stosunku. Uważam, że nie masz się czym martwić i faktycznie lepiej wstrzymać się że współżyciem, jeśli aż tak się obawiasz ciąży. A jeśli zdecydujesz się na współżycie, to zadbaj o zabezpieczenie, któremu zaufasz.

No i radzę Ci poczytać o zapłodnieniu itd. Zdobycie wiedzy w tym temacie może rozwieje Twoje wątpliwości i pomoże na przyszłość .

A co do piersi... Powiedz chłopakowi, żeby był delikatniejszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

I jakbyś w kwietniu zaszła w ciążę, to już dawno widziałabyś brzuszek .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-24, 10:24   #242
Kaskabon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cześć dziewczyny. Uprawiałam seks z moim chłopakiem w dni plodne. Używałem prezerwatywy durex. Chlopak wszedl we mnie parę razy a potem wyszedł. Nie było wtrysku. Szczerze seksem tez bym tego nie nazwała. Po owulacji brzuch bolał mnie codziennie. Szczególnie przy napinaniu. Zaczęły bolec mnie piersi tak jak przed każdym okresem. Ale częściej latam do WC. Został mi 1 dzień do @. Nie mam innych objawów. Bardzo się boję. Mogę być w ciąży?
Kaskabon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-24, 10:53   #243
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kaskabon Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Uprawiałam seks z moim chłopakiem w dni plodne. Używałem prezerwatywy durex. Chlopak wszedl we mnie parę razy a potem wyszedł. Nie było wtrysku. Szczerze seksem tez bym tego nie nazwała. Po owulacji brzuch bolał mnie codziennie. Szczególnie przy napinaniu. Zaczęły bolec mnie piersi tak jak przed każdym okresem. Ale częściej latam do WC. Został mi 1 dzień do @. Nie mam innych objawów. Bardzo się boję. Mogę być w ciąży?
Nie możesz. Nie da się zajść w ciążę z prezerwatywą i bez wytrysku wewnątrz. 'Częstsze latanie do toalety' zdarza się na poczatku krwawienia mentruacyjnego, ze względu na produkcję prozapalnych prostaglandyn przez macicę, które też przyczyniają się do skurczów jelit.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-24, 17:47   #244
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kaskabon Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Uprawiałam seks z moim chłopakiem w dni plodne. Używałem prezerwatywy durex. Chlopak wszedl we mnie parę razy a potem wyszedł. Nie było wtrysku. Szczerze seksem tez bym tego nie nazwała. Po owulacji brzuch bolał mnie codziennie. Szczególnie przy napinaniu. Zaczęły bolec mnie piersi tak jak przed każdym okresem. Ale częściej latam do WC. Został mi 1 dzień do @. Nie mam innych objawów. Bardzo się boję. Mogę być w ciąży?

Jakby tak się zachodziło w ciążę to jaki sens by był gumek


Odpowiadając na pytanie: NIE.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-25, 21:17   #245
Kaskabon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cześć dziewczyny.

Współżyłam ze swoim chłopakiem w 13 dniu cyklu, czyli w dni plodne. Od jakiegoś 17 dnia cyklu boli mnie brzuch i jajniki. Najczęściej ból towarzyszy przy napisaniu brzucha i nacisku. Dodam że się zabezpieczalismy, prezerwatywa nie pekla i nie doszło do wytrysku. Chlopak też nie byl we mnie długo. 10 dni przed @ zaczęły bolec mnie piersi a 5 dni przed co chwile latam siusiu do WC. Dzisiaj powinnam dostać okres lecz on sie spóźnia. Szyjke macicy mam lekko wysoko, jest lekko twarda i taka że mogę zanurzyć w niej opuszek palca i jest skierowana ku kości ogonowej. Chlopak mówi że nie mogę być w ciąży, a częste wizyty w toalecie, spóźniajaca się miesiączka i bol brzucha są spowodowane stresem. Bardzo się boję. Czy mogę być w ciąży?
Kaskabon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-25, 21:27   #246
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kaskabon Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

Współżyłam ze swoim chłopakiem w 13 dniu cyklu, czyli w dni plodne. Od jakiegoś 17 dnia cyklu boli mnie brzuch i jajniki. Najczęściej ból towarzyszy przy napisaniu brzucha i nacisku. Dodam że się zabezpieczalismy, prezerwatywa nie pekla i nie doszło do wytrysku. Chlopak też nie byl we mnie długo. 10 dni przed @ zaczęły bolec mnie piersi a 5 dni przed co chwile latam siusiu do WC. Dzisiaj powinnam dostać okres lecz on sie spóźnia. Szyjke macicy mam lekko wysoko, jest lekko twarda i taka że mogę zanurzyć w niej opuszek palca i jest skierowana ku kości ogonowej. Chlopak mówi że nie mogę być w ciąży, a częste wizyty w toalecie, spóźniajaca się miesiączka i bol brzucha są spowodowane stresem. Bardzo się boję. Czy mogę być w ciąży?
Skoro zabezpieczenie zadziałało, to skąd ciąża? Posłuchaj chłopaka. Ma rację.

Ból piersi i częste oddawanie moczu to typowe objawy nadchodzącego okresu, nie ciąży.

I o ile nie prowadzisz regularnych obserwacji, to nie radzę Ci grzebać w szyjce. Nabawisz się infekcji.

A jeden dzień obsuwy okresu, to żadne spóźnienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-25, 21:36   #247
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kaskabon Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

Współżyłam ze swoim chłopakiem w 13 dniu cyklu, czyli w dni plodne. Od jakiegoś 17 dnia cyklu boli mnie brzuch i jajniki. Najczęściej ból towarzyszy przy napisaniu brzucha i nacisku. Dodam że się zabezpieczalismy, prezerwatywa nie pekla i nie doszło do wytrysku. Chlopak też nie byl we mnie długo. 10 dni przed @ zaczęły bolec mnie piersi a 5 dni przed co chwile latam siusiu do WC. Dzisiaj powinnam dostać okres lecz on sie spóźnia. Szyjke macicy mam lekko wysoko, jest lekko twarda i taka że mogę zanurzyć w niej opuszek palca i jest skierowana ku kości ogonowej. Chlopak mówi że nie mogę być w ciąży, a częste wizyty w toalecie, spóźniajaca się miesiączka i bol brzucha są spowodowane stresem. Bardzo się boję. Czy mogę być w ciąży?
Jeżeli stosunek był zabezpieczony i bez końca w tobie to nie jesteś w ciąży. Twoje objawy bardziej pasują do infekcji układu moczowego. Zapalenie w obrębie narządów moczowych i przydatków może wpłynąć na przesunięcie okresu. Doraźnie bez recepty możesz leczyć się furaginą, ale najlepiej jakbyś wybrała się do lekarza, choćby rodzinnego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-26, 21:36   #248
czekoladowa_marmolada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 18
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Dziewczyny, czy da się zajść w ciążę w dni płodne przy zabezpieczeniu samą gumką? Mam obsesję na tym punkcie i dziś pierwszy raz mi się zdarzyło, dotychczas używałam dla pewności globulek i prosiłam chłopaka żeby nie kończył w środku
czekoladowa_marmolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-26, 21:46   #249
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez czekoladowa_marmolada Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy da się zajść w ciążę w dni płodne przy zabezpieczeniu samą gumką? Mam obsesję na tym punkcie i dziś pierwszy raz mi się zdarzyło, dotychczas używałam dla pewności globulek i prosiłam chłopaka żeby nie kończył w środku
Jeżeli prezerwatywa została założona prawidłowo, nie pękła, nie zsunęła się to szanse na ciążę są praktycznie zerowe. Gdyby prezerwatywy były szczególnie zawodne to ludzie by ich nie używali. Nie ma co panikować na zapas i odbierać sobie przyjemność z seksu
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-26, 21:59   #250
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez czekoladowa_marmolada Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy da się zajść w ciążę w dni płodne przy zabezpieczeniu samą gumką? Mam obsesję na tym punkcie i dziś pierwszy raz mi się zdarzyło, dotychczas używałam dla pewności globulek i prosiłam chłopaka żeby nie kończył w środku

Jeżeli nie pękła to nie. Tak właśnie działa prezerwatywa
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 11:23   #251
karolinaxkarolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cześć, proszę o pomoc.
Ogólnie miesiączki mam regularne, jak w zegarku. Ostatnią miesiączkę miałam 26 lipca i trwała wyjątkowo krótko - 4 dni, ponieważ miałam zatrucie pokarmowe, wymioty, biegunka. Gdy byłam chora, już końcówka, wyjechałam mimo wszystko nad morze na prawie tydzień.

Miesiączkę powinnam dostać 23 sierpnia. 19 sierpnia kochałam się z chłopakiem, z zabezpieczeniem. Przed stosunkiem był we mnie chwilę, ale to dosłownie, sekunda, bez prezerwatywy.

Miesiączki nie mam. Jest mi zimno, boli mnie kręgosłup, cały czas chodzę siku.

Świruję, ale nie wiem, dlaczego tak mam. Może mieć wpływ na to choroba, podróż, że teraz okres mi się tak spóźnia?
Mogę zrobić test ciążowy mimo wszystko?

Edytowane przez karolinaxkarolina
Czas edycji: 2018-08-27 o 12:09 Powód: Zła data
karolinaxkarolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-27, 11:37   #252
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez karolinaxkarolina Pokaż wiadomość
Cześć, proszę o pomoc.
Ogólnie miesiączki mam regularne, jak w zegarku. Ostatnią miesiączkę miałam 26 lipca i trwała wyjątkowo krótko - 4 dni, ponieważ miałam zatrucie pokarmowe, wymioty, biegunka. Gdy byłam chora, już końcówka, wyjechałam mimo wszystko nad morze na prawie tydzień.

Miesiączkę powinnam dostać 23 sierpnia. 19 kwietnia kochałam się z chłopakiem, z zabezpieczeniem. Przed stosunkiem był we mnie chwilę, ale to dosłownie, sekunda, bez prezerwatywy.

Miesiączki nie mam. Jest mi zimno, boli mnie kręgosłup, cały czas chodzę siku.

Świruję, ale nie wiem, dlaczego tak mam. Może mieć wpływ na to choroba, podróż, że teraz okres mi się tak spóźnia?
Mogę zrobić test ciążowy mimo wszystko?
Chyba coś ci się pomyliło z datami. Jak miałaś zajść w ciążę 19 kwietnia skoro 26 lipca miałaś okres? Już pomijając fakt, że przy zabezpieczony stosunku, gdzie wytrysk nie miała miejsca w tobie ciężko o takie cuda.

Objawy takie jak parcie na pęcherz, częste oddawanie moczu i bóle w krzyżu bardziej pasują do infekcji układu moczowego. Może ona mieć też wpływ na przesunięcie krwawienia. Najlepiej jakbyś wybrała się do lekarza pierwszego kontaktu.

Natomiast jeśli ma cię to uspokoić to test ciążowy możesz wykonać (najwcześniej 10 dni po stosunku). Chociaż ja nie widzę większego sensu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 11:37   #253
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez karolinaxkarolina Pokaż wiadomość
Cześć, proszę o pomoc.
Ogólnie miesiączki mam regularne, jak w zegarku. Ostatnią miesiączkę miałam 26 lipca i trwała wyjątkowo krótko - 4 dni, ponieważ miałam zatrucie pokarmowe, wymioty, biegunka. Gdy byłam chora, już końcówka, wyjechałam mimo wszystko nad morze na prawie tydzień.

Miesiączkę powinnam dostać 23 sierpnia. 19 kwietnia kochałam się z chłopakiem, z zabezpieczeniem. Przed stosunkiem był we mnie chwilę, ale to dosłownie, sekunda, bez prezerwatywy.

Miesiączki nie mam. Jest mi zimno, boli mnie kręgosłup, cały czas chodzę siku.

Świruję, ale nie wiem, dlaczego tak mam. Może mieć wpływ na to choroba, podróż, że teraz okres mi się tak spóźnia?
Mogę zrobić test ciążowy mimo wszystko?
Możesz zrobić nawet 5 testów ale to nie ciąża.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 12:09   #254
karolinaxkarolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;85675871]Chyba coś ci się pomyliło z datami. Jak miałaś zajść w ciążę 19 kwietnia skoro 26 lipca miałaś okres? Już pomijając fakt, że przy zabezpieczony stosunku, gdzie wytrysk nie miała miejsca w tobie ciężko o takie cuda.

Objawy takie jak parcie na pęcherz, częste oddawanie moczu i bóle w krzyżu bardziej pasują do infekcji układu moczowego. Może ona mieć też wpływ na przesunięcie krwawienia. Najlepiej jakbyś wybrała się do lekarza pierwszego kontaktu.

Natomiast jeśli ma cię to uspokoić to test ciążowy możesz wykonać (najwcześniej 10 dni po stosunku). Chociaż ja nie widzę większego sensu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Jeju, przepraszam, pomyliłam się. Nie 19 kwietnia, a 19 sierpnia.
karolinaxkarolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 16:06   #255
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez karolinaxkarolina Pokaż wiadomość
Cześć, proszę o pomoc.
Ogólnie miesiączki mam regularne, jak w zegarku. Ostatnią miesiączkę miałam 26 lipca i trwała wyjątkowo krótko - 4 dni, ponieważ miałam zatrucie pokarmowe, wymioty, biegunka. Gdy byłam chora, już końcówka, wyjechałam mimo wszystko nad morze na prawie tydzień.

Miesiączkę powinnam dostać 23 sierpnia. 19 sierpnia kochałam się z chłopakiem, z zabezpieczeniem. Przed stosunkiem był we mnie chwilę, ale to dosłownie, sekunda, bez prezerwatywy.

Miesiączki nie mam. Jest mi zimno, boli mnie kręgosłup, cały czas chodzę siku.

Świruję, ale nie wiem, dlaczego tak mam. Może mieć wpływ na to choroba, podróż, że teraz okres mi się tak spóźnia?
Mogę zrobić test ciążowy mimo wszystko?

A zrób, przecież nic Ci się nie stanie.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 16:20   #256
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez karolinaxkarolina Pokaż wiadomość
Cześć, proszę o pomoc.
Ogólnie miesiączki mam regularne, jak w zegarku. Ostatnią miesiączkę miałam 26 lipca i trwała wyjątkowo krótko - 4 dni, ponieważ miałam zatrucie pokarmowe, wymioty, biegunka. Gdy byłam chora, już końcówka, wyjechałam mimo wszystko nad morze na prawie tydzień.

Miesiączkę powinnam dostać 23 sierpnia. 19 sierpnia kochałam się z chłopakiem, z zabezpieczeniem. Przed stosunkiem był we mnie chwilę, ale to dosłownie, sekunda, bez prezerwatywy.

Miesiączki nie mam. Jest mi zimno, boli mnie kręgosłup, cały czas chodzę siku.

Świruję, ale nie wiem, dlaczego tak mam. Może mieć wpływ na to choroba, podróż, że teraz okres mi się tak spóźnia?
Mogę zrobić test ciążowy mimo wszystko?
Bóle kręgosłupa i częste oddawanie moczu to typowe objawy nadchodzącego okresu.

Ja bym te 15zl wydała na kawę z ciachem :P.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 18:02   #257
karolinaxkarolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Czyli uwazasz, ze nie mam się czym przejmować?
karolinaxkarolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 18:16   #258
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez karolinaxkarolina Pokaż wiadomość
Czyli uwazasz, ze nie mam się czym przejmować?
Tak, nie da się zajść w ciążę w ten sposób.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 16:59   #259
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Przepraszam, ale jaki jest sens tego wątku?
Przeciez wystarczy zrobić test? Czy młode dziewczatka, które tutaj pytają o ciążę nie wiedzą, że istnieje coś takiego??
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-29, 17:05   #260
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale jaki jest sens tego wątku?
Przeciez wystarczy zrobić test? Czy młode dziewczatka, które tutaj pytają o ciążę nie wiedzą, że istnieje coś takiego??
Dziewczątka pytają dzień po. Nie wiesz ze do testu trzeba poczekać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 21:36   #261
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Dziewczątka pytają dzień po. Nie wiesz ze do testu trzeba poczekać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jak ktos z forum moze wiedziec czy jakas laska jest w ciazy dzien po seksie?
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 21:54   #262
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
jak ktos z forum moze wiedziec czy jakas laska jest w ciazy dzien po seksie?
Nie może wiedzieć, czy jest w ciąży. Ale może bez histerii spojrzeć na sytuację i choćby podpowiedzieć, czy jest sens lecieć po receptę na pigułkę po. Albo uspokoić, że przy stosunku przerywanym, w gumce i podczas brania tabletek nie ma szans na zajście w ciążę
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-04, 05:36   #263
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
jak ktos z forum moze wiedziec czy jakas laska jest w ciazy dzien po seksie?
Poświęć trochę czasu na poczytanie wątku, to się dowiesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-11, 16:30   #264
aniula_2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez sukienkao Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny !



Potrzebuje porady. Nie współżyje jeszcze z chłopakiem, ale poznajemy się. Ocieramy sie o siebie nago, chłopak nie doszedł nigdy. No ale pare razy nago się otarł o cipke, jak mu stał. Miesiączkę powinnam mieć 8.02, mamy dzisiaj 11.02, a jej nie ma. Biorę luteinę podjęzykowa 19-25 dzień cyklu , zdarzały się opóźnienia 1 lub 2 dniowe , ale nie tylu dniowe . Mam trochę stresów , ale kto ich nie ma ?! W środę wymiotowałam i miałam temp, ale chyba była zarażona grypa żołądkowa. Czy mogę być w ciąży ? Chłopak mówi ze tak w ciąże się nie zachodzi , no ale ja nie wiem ...
Co to za zabawa ocieranie sie nago i nic nie robienie Oboje jesteście podnieceni, chce Wam się wiecej, ale dobra nara ide do domu.
Żeby zajść w ciąże należy wprowadzić plemnik do środka pochwy... przez ocieranie nie zachodzi się w ciąże
aniula_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-11, 20:17   #265
aniula_2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Osobiście polecam wkładkę antykoncepcyjną. Mam od kilku lat i jak dla mnie bardzo wygodny środek antykoncepcyjny. Mam już drugą i polecam.
Po wybiórczym przeczytaniu uważam , że w szkołach typu podstawówki, licea, przedszkola powinno się rozpocząć intensywną edukację seksualną, bo wytłumaczenie typu seks= ciąża jest niewystarczająca.
aniula_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 23:56   #266
targus27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cześć, piszę tu, bo zaczęłam panikować, ze względu na to, że moja mama dowiedziała się dziś, że nie jestem dziewicą i mocno mnie nastraszyła i się mocno zestresowałam. A więc do tego zbliżenia doszło na początku lipca. Ze względu na zaburzoną proporcję testosteronu i jego nadwyżki w stosunku do estradiolu od maja biorę tabletki hormonalne Diane35. Brałam raczej systematycznie, ostatnie dni przed zbliżeniem zdażyło mi się ominąć, ale raczej w ciągu 24h zażyłam ominiętą dawkę (ewentualnie ciut powyżej). Podczas zbliżenia stosowaliśmy prezerwatywę, chłopak i tak był we mnie krótko, bo było to dla mnie bolesne. Doszło do peetingu (bez bielizny). Po 7 dniach od stosunku zrobiłam test ciążowy w godzinach południowych i wyszedł negatywnie. Po odstawianiu tabletek, krwawienie z odstawienia występowało(za każdym razem), nie trwało ono długo, 3-4 dni, było obfite włącznie z bolącym brzuchem. Mój endokrynolog ginekolog robił mi usg pod koniec lipca(przez powłoki brzuszne, nie wiedział o ewentualnym zapłodnieniu) i jego zdaniem wszystko u mnie wyglądało Niby objawów ciąży ostatnio nie zauważyłam, ewentualnie częściej występują jakieś wzdęcia i jestem drażliwa (ale to u mnie dość normalne, szczególnie od czasu Diane). Może panikuję, ale czy mogę być w ciąży? Od tamtego czasu nie doszło już więcej do stosunku. Z góry dziękuję za odpowiedź

Edytowane przez targus27
Czas edycji: 2018-09-15 o 00:11
targus27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 07:25   #267
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez targus27 Pokaż wiadomość
Cześć, piszę tu, bo zaczęłam panikować, ze względu na to, że moja mama dowiedziała się dziś, że nie jestem dziewicą i mocno mnie nastraszyła i się mocno zestresowałam. A więc do tego zbliżenia doszło na początku lipca. Ze względu na zaburzoną proporcję testosteronu i jego nadwyżki w stosunku do estradiolu od maja biorę tabletki hormonalne Diane35. Brałam raczej systematycznie, ostatnie dni przed zbliżeniem zdażyło mi się ominąć, ale raczej w ciągu 24h zażyłam ominiętą dawkę (ewentualnie ciut powyżej). Podczas zbliżenia stosowaliśmy prezerwatywę, chłopak i tak był we mnie krótko, bo było to dla mnie bolesne. Doszło do peetingu (bez bielizny). Po 7 dniach od stosunku zrobiłam test ciążowy w godzinach południowych i wyszedł negatywnie. Po odstawianiu tabletek, krwawienie z odstawienia występowało(za każdym razem), nie trwało ono długo, 3-4 dni, było obfite włącznie z bolącym brzuchem. Mój endokrynolog ginekolog robił mi usg pod koniec lipca(przez powłoki brzuszne, nie wiedział o ewentualnym zapłodnieniu) i jego zdaniem wszystko u mnie wyglądało Niby objawów ciąży ostatnio nie zauważyłam, ewentualnie częściej występują jakieś wzdęcia i jestem drażliwa (ale to u mnie dość normalne, szczególnie od czasu Diane). Może panikuję, ale czy mogę być w ciąży? Od tamtego czasu nie doszło już więcej do stosunku. Z góry dziękuję za odpowiedź
Nawet gdyby skuteczność tabletek była obniżona (pominiętą dawkę powinnaś przyjąć do 12 godzin), to przecież zabezpieczyliście się prezerwatywą. W ciąży praktycznie na pewno nie jesteś.
Ale na przyszłość: test robimy dopiero czternaście dni po stosunku, najlepiej w godzinach porannych. Po tygodniu niczego nie wykaże. Wcześniej - po dziesięciu dniach - można oznaczyć poziom beta-hcg we krwi.
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 08:08   #268
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Targus27 od tego stosunku na pewno nie zaciążyłaś.


(Szkoda, że matka nie potrafi Ci przekazać rzetelnej wiedzy)
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 09:06   #269
Gumisiowa00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Witam mam pytanie. Zażywam tabletki Belara codziennie ok 22/23. Wczoraj zapomniałam 14stej tabletki. Została polknieta dzisiaj o 7:40 czyli ok 9h po czasie. Dziś się widzę z tz i mimo,że mieszcze się w granicy " przyjęta do 12h" to zastanawiam o konieczności dodatkowego zabezpieczenia .. co byście zrobiły?
Gumisiowa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 10:02   #270
Wtycia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 178
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Mam taką sytuację. Zapomniałam o wzięciu pierwszej tabletki z blistra w sobotę i wzięłam ją po około 9 h od normalnej pory w niedzielę (o 6:40 zamiast o 22). Stosunek odbył się chyba w zeszłą sobotę podczas przerwy (koniec w prezerwatywie ale nie pamiętam czy na początku nie było jakiegoś kontaktu). Czy jest możliwość w ciąży? Zakładając, że jednak był jakiś kontakt przed założeniem prezerwatywy?
__________________
włosy rośnijcie jak na drożdżach!
Wtycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-07 20:51:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.