Fałszywe początki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-13, 17:29   #1
smartgalaxy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 6

Fałszywe początki


Cześć,
założyłam nowe konto aby podzielić się/doradzić w pewnej sprawie.
Jestem z chłopakiem od ponad 1,5 roku. Oboje mamy po 26lat, mieszkamy razem.
Kiedy się poznaliśmy, powiedział mi że przede mną był w układzie, tzn. spotykał się na seks z jakąś dziewczyną. Powiedział że zakonczyl to na miesiąc zanim sie poznalismy.

Wczoraj weszłam na jego konto Google w kategorię zdjęcia. Tam, jeżeli ktoś nie wie, zapisują się często zdjęcia i nagrania wykonane telefonem do którego dane konto Google jest podłączone. (darujcie mi proszę kwestię łamania prywatności )
Scrollowałam sobie przez galerię, głównie nasze/moje/jego zdjęcia i dotarłam do marca 2018r.
Poznaliśmy się w lutym, a ja znalazłam tam nagranie, wykonane 15 marca na którym ru**a inną dziewczynę. Wiem, że to ta z układu, ze względu na pewną charakterystyczną cechę o której mi kiedyś wspominał.
Nie byliśmy wtedy jeszcze oficjalnie razem, ponieważ zbierałam się po poprzedniej, ledwo zakończonej relacji i nie chciałam zbyt pośpiesznych deklaracji. Natomiast wszystko szło w tym kierunku. Wiecie, wielogodzinne rozmowy przez telefon, łapanie za rączkę, a w weekend przed nagraniem pierwszy raz u niego nocowałam.

Nie mogę uwierzyć, że potrafił pisać do mnie urocze rzeczy, pisać że tęskni, że mu mnie brakuje, że się zakochuje a potem wstać, przebrać się i jechać przeruchać się z jakąś inną dziewczyną.

Czuję się oszukana. Ja nie zwracałam uwagi na innych odką go poznałam, poważnie podchodziłąm do tej relacji. Byłam pewna że on na mnie czeka i że wszystko o sobie wiemy
To tak jakby wszystko co myślałam o naszych początkach, tej bardzo romantycznej relacji było tylko złudzeniem

Ech.. co zrobiłybyście dowiadując się takich rewelacji?

********
tak btw:
Obok nagrania był screen z smsów, z któych łatwo dało się wywnioskować że to ta dziewczyna co na nagraniu. Od razu sprawdziłam zapisany tam numer telefonu w billingach na stronie operatora i mam 100% pewności że od połowy maja ten numer się nie pojawiał. Ani zresztą żaden inny nieznany mi. Nie da się jednak niestety sprawdzić wczesniejszych faktur już, więc nie wiem kiedy przestali się kontaktować.
To upewniło mnie, że ta sytuacja nie trwała zbyt długo, podejrzewam że korzystał do momentu aż "zadeklarowałam się"
smartgalaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 18:22   #2
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 644
Dot.: Fałszywe początki

Cytat:
Napisane przez smartgalaxy Pokaż wiadomość
Cześć,
założyłam nowe konto aby podzielić się/doradzić w pewnej sprawie.
Jestem z chłopakiem od ponad 1,5 roku. Oboje mamy po 26lat, mieszkamy razem.
Kiedy się poznaliśmy, powiedział mi że przede mną był w układzie, tzn. spotykał się na seks z jakąś dziewczyną.
Trzeba było zastanowić się dwa razy, zanim zwiazałaś się z osobą, która uznaje takie układy. Ty o tym wiedziałaś i weszłaś w to i teoretycznie chłopak jest czysty.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 18:34   #3
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Fałszywe początki

Nie przeszkadzało Ci jak zaczęłaś się z nim spotykać, że jest w takim układzie z inna dziewczyną, a zaczęło nagle teraz?
Wg tego co piszesz tamten układ zakończył jak padły poważne deklaracje, bo wcześniej razem nie byliście, więc chyba nie masz się o co czepiać.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 18:50   #4
tiuteraz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 532
Dot.: Fałszywe początki

Z jednej strony to on sklamal, bo powiedzial, ze na miesiac przed poznaniem Ciebie zakonczyl ten uklad. Zrobil to jednak pozniej. Z drugiej strony skoro nie byliscie jeszcze para, znaliscie sie tylko miesiac czasu to tez nie mozesz sobie rościć jakiś praw w stosunku do niego. Mial prawo spotykac sie z tamta dziewczyna jesli tylko rozmawialiscie. Powiedzial Ci w sumie prawde, ze w ogole byl w takim ukladzie. Tak jakbys byla o nia zazdrosna, rownie dobrze moglabys byc o seks z byla. Sama tez dopiero co zakonczylas zwiazek i nie chcialas deklaracji. To co mial rzucic tamta, a sam nie wiedzial na czym stoi? Dla mnie szukasz dziury w calym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tiuteraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 19:01   #5
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Fałszywe początki

Cytat:
Napisane przez smartgalaxy Pokaż wiadomość
Cześć,
założyłam nowe konto aby podzielić się/doradzić w pewnej sprawie.
Jestem z chłopakiem od ponad 1,5 roku. Oboje mamy po 26lat, mieszkamy razem.
Kiedy się poznaliśmy, powiedział mi że przede mną był w układzie, tzn. spotykał się na seks z jakąś dziewczyną. Powiedział że zakonczyl to na miesiąc zanim sie poznalismy.

Wczoraj weszłam na jego konto Google w kategorię zdjęcia. Tam, jeżeli ktoś nie wie, zapisują się często zdjęcia i nagrania wykonane telefonem do którego dane konto Google jest podłączone. (darujcie mi proszę kwestię łamania prywatności )
Scrollowałam sobie przez galerię, głównie nasze/moje/jego zdjęcia i dotarłam do marca 2018r.
Poznaliśmy się w lutym, a ja znalazłam tam nagranie, wykonane 15 marca na którym ru**a inną dziewczynę. Wiem, że to ta z układu, ze względu na pewną charakterystyczną cechę o której mi kiedyś wspominał.
Nie byliśmy wtedy jeszcze oficjalnie razem, ponieważ zbierałam się po poprzedniej, ledwo zakończonej relacji i nie chciałam zbyt pośpiesznych deklaracji. Natomiast wszystko szło w tym kierunku. Wiecie, wielogodzinne rozmowy przez telefon, łapanie za rączkę, a w weekend przed nagraniem pierwszy raz u niego nocowałam.

Nie mogę uwierzyć, że potrafił pisać do mnie urocze rzeczy, pisać że tęskni, że mu mnie brakuje, że się zakochuje a potem wstać, przebrać się i jechać przeruchać się z jakąś inną dziewczyną.

Czuję się oszukana. Ja nie zwracałam uwagi na innych odką go poznałam, poważnie podchodziłąm do tej relacji. Byłam pewna że on na mnie czeka i że wszystko o sobie wiemy
To tak jakby wszystko co myślałam o naszych początkach, tej bardzo romantycznej relacji było tylko złudzeniem

Ech.. co zrobiłybyście dowiadując się takich rewelacji?

********
tak btw:
Obok nagrania był screen z smsów, z któych łatwo dało się wywnioskować że to ta dziewczyna co na nagraniu. Od razu sprawdziłam zapisany tam numer telefonu w billingach na stronie operatora i mam 100% pewności że od połowy maja ten numer się nie pojawiał. Ani zresztą żaden inny nieznany mi. Nie da się jednak niestety sprawdzić wczesniejszych faktur już, więc nie wiem kiedy przestali się kontaktować.
To upewniło mnie, że ta sytuacja nie trwała zbyt długo, podejrzewam że korzystał do momentu aż "zadeklarowałam się"
Cóż. On powiedział ci szczerze, że bawi się w seks bez zobowiązań, więc nie można mu nic zarzucić obiektywnie.

Subiektywnie bym odeszła. Nie sądzę, żeby to było złudzeniem. On mógł naprawdę Cię kochać, tylko oddzielać miłość od seksu, a oficjalnie monogamii nie ustaliliście. No ale ja bym nie mogła z tym żyć.

EDIT. Zauroczyć, wiadomo, miłość to jeszcze raczej nie była. Ale mógł być szczerze zainteresowany związkiem z tobą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.

Edytowane przez Limonka2738
Czas edycji: 2019-09-13 o 19:02
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 19:30   #6
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Fałszywe początki

Cytat:
Napisane przez smartgalaxy Pokaż wiadomość
Cześć,
założyłam nowe konto aby podzielić się/doradzić w pewnej sprawie.
Jestem z chłopakiem od ponad 1,5 roku. Oboje mamy po 26lat, mieszkamy razem.
Kiedy się poznaliśmy, powiedział mi że przede mną był w układzie, tzn. spotykał się na seks z jakąś dziewczyną. Powiedział że zakonczyl to na miesiąc zanim sie poznalismy.

Wczoraj weszłam na jego konto Google w kategorię zdjęcia. Tam, jeżeli ktoś nie wie, zapisują się często zdjęcia i nagrania wykonane telefonem do którego dane konto Google jest podłączone. (darujcie mi proszę kwestię łamania prywatności )
Scrollowałam sobie przez galerię, głównie nasze/moje/jego zdjęcia i dotarłam do marca 2018r.
Poznaliśmy się w lutym, a ja znalazłam tam nagranie, wykonane 15 marca na którym ru**a inną dziewczynę. Wiem, że to ta z układu, ze względu na pewną charakterystyczną cechę o której mi kiedyś wspominał.
Nie byliśmy wtedy jeszcze oficjalnie razem, ponieważ zbierałam się po poprzedniej, ledwo zakończonej relacji i nie chciałam zbyt pośpiesznych deklaracji. Natomiast wszystko szło w tym kierunku. Wiecie, wielogodzinne rozmowy przez telefon, łapanie za rączkę, a w weekend przed nagraniem pierwszy raz u niego nocowałam.

Nie mogę uwierzyć, że potrafił pisać do mnie urocze rzeczy, pisać że tęskni, że mu mnie brakuje, że się zakochuje a potem wstać, przebrać się i jechać przeruchać się z jakąś inną dziewczyną.

Czuję się oszukana. Ja nie zwracałam uwagi na innych odką go poznałam, poważnie podchodziłąm do tej relacji. Byłam pewna że on na mnie czeka i że wszystko o sobie wiemy
To tak jakby wszystko co myślałam o naszych początkach, tej bardzo romantycznej relacji było tylko złudzeniem

Ech.. co zrobiłybyście dowiadując się takich rewelacji?

********
tak btw:
Obok nagrania był screen z smsów, z któych łatwo dało się wywnioskować że to ta dziewczyna co na nagraniu. Od razu sprawdziłam zapisany tam numer telefonu w billingach na stronie operatora i mam 100% pewności że od połowy maja ten numer się nie pojawiał. Ani zresztą żaden inny nieznany mi. Nie da się jednak niestety sprawdzić wczesniejszych faktur już, więc nie wiem kiedy przestali się kontaktować.
To upewniło mnie, że ta sytuacja nie trwała zbyt długo, podejrzewam że korzystał do momentu aż "zadeklarowałam się"
Musiał Sam to zakończyć, wtedy, kiedy uznał. Ja bym się nie czepiał. Też tak miałam.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 19:51   #7
smartgalaxy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 6
Dot.: Fałszywe początki

Powiedział że zakończył to "miesiąc-dwa" zanim mnie poznał, dawał mi do zrozumienia że spotyka się tylko ze mną.
I też nie tylko rozmawialiśmy, chodziliśmy na randki z myślą, że jednak w przyszlosci coś będzie. Tylko chciałam poczekać aż lepiej się poznamy, zanim wskoczę w następny związek. żeby nie żałować.

Nie przychodziłabym na obiadek do jego rodziców, gdybym wiedziała że następnego dnia pójdzie do łóżka z inną.

Tzn. dla mnie jest oczywiste, że jeżeli się z kimś umawiam z myślą o potencjalnym związku, to nie spotykam się jednoczesnie z innymi. Ludzie muszą dać sobie czas na poznanie się żeby nie żałować, to nie znaczy że nie traktują się poważnie

Edytowane przez smartgalaxy
Czas edycji: 2019-09-13 o 19:57
smartgalaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-13, 19:57   #8
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Fałszywe początki

Cytat:
Napisane przez smartgalaxy Pokaż wiadomość
Powiedział że zakończył to "miesiąc-dwa" zanim mnie poznał, dawał mi do zrozumienia że spotyka się tylko ze mną.
I też nie tylko rozmawialiśmy, chodziliśmy na randki z myślą, że jednak w przyszlosci coś będzie. Tylko chciałam poczekać aż lepiej się poznamy, zanim wskoczę w następny związek. żeby nie żałować.

Nie przychodziłabym na obiadek do jego rodziców, gdybym wiedziała że następnego dnia pójdzie do łóżka z inną.
Skoro tak i Cię to dręczy, czujesz się oszukana powiedz mu o tym. Co innego możesz zrobić.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 20:00   #9
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Fałszywe początki

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Trzeba było zastanowić się dwa razy, zanim zwiazałaś się z osobą, która uznaje takie układy. Ty o tym wiedziałaś i weszłaś w to i teoretycznie chłopak jest czysty.
Układ nie ma nic do rzeczy, tylko charakter i zachowanie danej osoby.

Wgl rozpatrywanie tego układu nie ma absolutnie sensu. Czy gdyby nie miał układu, a podczas randkowania z nią przespał się z inną, to problem by zniknął? No raczej nie, nie?

W teorii nic złego nie zrobił, bo nie ustaliliście że jesteście razem, a z drugiej jednak kwas jest bo wiadomo, że wywiązała się pewna więź. Ale tak już jest, jedni potrafią spotykać się tylko z jedną osobą, a inni potrafią z trzema na raz. Można to akceptować albo nie, drama niepotrzebna.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 20:04   #10
smartgalaxy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 6
Dot.: Fałszywe początki

Ano powiem, bo niestety za bardzo mnie to niszczy
smartgalaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 20:26   #11
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Fałszywe początki

W ogóle Ci się nie dziwię. Jestem z chłopakiem 1,5 roku, wcześniej tez zdarzyły nam się układy FF, ale gdybym wiedziała ze w okresie naszych pierwszych randek kiedy się zakochiwalismy, on sobie stuknął inną to by mnie to zmiażdżyło jeszcze co innego gdyby Ci innym powiedział od początku lub zaraz potem jak weszliście w związek, ale on Cię dodatkowo perfidnie okłamał
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-13, 20:56   #12
133e0625674cbae259b1434db9f6b2eb057ff862_6556adfa91426
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 991
Dot.: Fałszywe początki

Nie wiem po co analizujecie, czy miał prawo być w takim układzie, czy go nie miał, bo nie byli wówczas oficjalnie razem. Przecież nie w tym rzecz. Jeśli coś trwało jeszcze w marcu czy kwietniu, a mówi się komuś wprost, że skończyło się w lutym to facet jest zwykłym kłamcą. Po prostu. Niezależnie czego kwestia dotyczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
133e0625674cbae259b1434db9f6b2eb057ff862_6556adfa91426 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 21:00   #13
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Fałszywe początki

[1=133e0625674cbae259b1434 db9f6b2eb057ff862_6556adf a91426;87169055]Nie wiem po co analizujecie, czy miał prawo być w takim układzie, czy go nie miał, bo nie byli wówczas oficjalnie razem. Przecież nie w tym rzecz. Jeśli coś trwało jeszcze w marcu czy kwietniu, a mówi się komuś wprost, że skończyło się w lutym to facet jest zwykłym kłamcą. Po prostu. Niezależnie czego kwestia dotyczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]A, to też prawda. Umknęło mi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 22:17   #14
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Fałszywe początki

Cytat:
Napisane przez smartgalaxy Pokaż wiadomość
Kiedy się poznaliśmy, powiedział mi że przede mną był w układzie, tzn. spotykał się na seks z jakąś dziewczyną. Powiedział że zakonczyl to na miesiąc zanim sie poznalismy.
Może zakończył, a potem cię nie poinformował, że wznowił. I wcale nie musiał. Fakt poznania cię nie sprawia, że musi ci się tłumaczyć z życia osobistego.
Cytat:
Wczoraj weszłam na jego konto Google w kategorię zdjęcia. Tam, jeżeli ktoś nie wie, zapisują się często zdjęcia i nagrania wykonane telefonem do którego dane konto Google jest podłączone. (darujcie mi proszę kwestię łamania prywatności )
A dlaczego niby ci darować? Jeśli facet cię rzeczywiście okłamał, tzn. wcale nie zakończył układu, a tylko ci tak opowiedział, to jesteście kwita. On jest kłamcą, a ty masz w tyłku jego prywatność. Brawa dla obojga.
Cytat:
Nie mogę uwierzyć, że potrafił pisać do mnie urocze rzeczy, pisać że tęskni, że mu mnie brakuje, że się zakochuje a potem wstać, przebrać się i jechać przeruchać się z jakąś inną dziewczyną.
No to uwierz, bo takie rzeczy się dzieją i niekoniecznie świadczą o braku dobrych intencji i (za)kochania. Tak, da się tęsknić za jedną osobą i ją kochać, a jednocześnie uprawiać seks z inną. A nawet kochać obie. Nawet jeśli ty tak nie potrafisz.
Cytat:
Ech.. co zrobiłybyście dowiadując się takich rewelacji?
Pomijając fakt, że bym w życiu nie zrobiła nalotu na prywatność partnera, to zapytałabym go czy kłamał/poprosiła o wyjaśnienia. Gdyby się okazało że tak, to bym zerwała, bo nie chcę być z kłamcą.
Cytat:
Napisane przez smartgalaxy Pokaż wiadomość
Powiedział że zakończył to "miesiąc-dwa" zanim mnie poznał, dawał mi do zrozumienia że spotyka się tylko ze mną.
Dał do zrozumienia, czy wprost tak powiedział?
Cytat:
Tzn. dla mnie jest oczywiste, że jeżeli się z kimś umawiam z myślą o potencjalnym związku, to nie spotykam się jednoczesnie z innymi. Ludzie muszą dać sobie czas na poznanie się żeby nie żałować, to nie znaczy że nie traktują się poważnie
Ale to nie jest uniwersalna zasada dla wszystkich. Jeśli masz taką i chcesz, aby w twoim związku była przestrzegana, to informuj i pytaj czy facet chce się dostosować. On nie ma obowiązku zgadywać co jest dla ciebie oczywiste. To ty chcesz narzucić jakieś ograniczenia, a więc zmienić status quo, więc wyjście z inicjatywą należy do ciebie.

Edytowane przez 18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Czas edycji: 2019-09-13 o 22:19
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 22:30   #15
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Fałszywe początki

Jeżeli się mówi kobiecie, że zakończyło się przed jej poznaniem inne znajomości, a w czasie poznawania sugeruje jednak, że to na serio i zmierza ku związkowi, to seks z innymi na boku nie jest w porządku. I tu nie ma się co bawić w jakieś odcienie szarości i "nie było oficjalnie". Nigdy w życiu nie zaufałabym takiemu facetowi.

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
W ogóle Ci się nie dziwię. Jestem z chłopakiem 1,5 roku, wcześniej tez zdarzyły nam się układy FF, ale gdybym wiedziała ze w okresie naszych pierwszych randek kiedy się zakochiwalismy, on sobie stuknął inną to by mnie to zmiażdżyło jeszcze co innego gdyby Ci innym powiedział od początku lub zaraz potem jak weszliście w związek, ale on Cię dodatkowo perfidnie okłamał
O to to.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 22:35   #16
smartgalaxy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 6
Dot.: Fałszywe początki

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;87169227]
A dlaczego niby ci darować? Jeśli facet cię rzeczywiście okłamał, tzn. wcale nie zakończył układu, a tylko ci tak opowiedział, to jesteście kwita. On jest kłamcą, a ty masz w tyłku jego prywatność. Brawa dla obojga. [/QUOTE]

Cóż, moj pierwszy chłopak po kilku miesiącach okazał się mieć drugą dziewczynę. Nawet jego rodzina o tym wiedziała, więc nie umiem już tak szaleć z zaufaniem.

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;87169227] Dał do zrozumienia, czy wprost tak powiedział? [/QUOTE]

tak, mówił wprost że nie szuka juz nikogo innego, bo mu zależy

Powiem Wam, że to straszne dowiedzieć sie o tym mając już względnie ułożone wspólne życie. Gdybym wiedziała to rok temu to po prostu bym zrezygnowała. Do tej pory byłam przekonana o 100% szczerości miedzy nami.

Edytowane przez smartgalaxy
Czas edycji: 2019-09-13 o 22:46
smartgalaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 22:42   #17
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Fałszywe początki

Cytat:
Napisane przez smartgalaxy Pokaż wiadomość
Cóż, moj pierwszy chłopak po kilku miesiącach okazał się mieć drugą dziewczynę. Nawet jego rodzina o tym wiedziała, więc nie umiem już tak szaleć z zaufaniem.
To ustalaj jasne zasady na samym początku. Po twoich wypowiedziach nie widać, byś to zrobiła, a po twoich opisach zachowania faceta nie widać jednoznacznie, że kłamał. Natomiast widać u was różnice w światopoglądzie i podejściu do związków.
Cytat:
tak, mówił wprost że nie szuka juz nikogo innego, bo mu zależy
No i nie szukał, bo przecież już miał dziewczynę do seks układu.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 22:48   #18
smartgalaxy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 6
Dot.: Fałszywe początki

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;87169295]
No i nie szukał, bo przecież już miał dziewczynę do seks układu.[/QUOTE]

wiedziałam, że to napiszesz
szkoda że nie wspomniał, że taką aktualnie ma
smartgalaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 23:06   #19
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Fałszywe początki

Cytat:
Napisane przez smartgalaxy Pokaż wiadomość
wiedziałam, że to napiszesz
szkoda że nie wspomniał, że taką aktualnie ma
Ale ona w tamtym akurat okresie nie musiała być dziewczyną z układu... Rozumiem że jakby to była zupełnie inna, obca kobieta, to byś tematu tutaj nie założyła? Jasne, oszukuj się dalej.

Tutaj wcale nie chodzi o jego układ z przeszłości.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-13, 23:09   #20
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Fałszywe początki

Cytat:
Napisane przez smartgalaxy Pokaż wiadomość
wiedziałam, że to napiszesz
szkoda że nie wspomniał, że taką aktualnie ma
A dlaczego miałby wspominać? Pytałaś?
Naprawdę nie wiem co za problem powiedzieć facetowi: "zależy mi na związku na wyłączność w aspekcie seksu i <tu wstaw co chcesz>. Czy jesteś gotowy się na coś takiego zgodzić? Chciałabym wiedzieć na czym stoję." Albo po prostu zapytać czy uprawia seks z innymi kobietami.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 23:16   #21
smartgalaxy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 6
Dot.: Fałszywe początki

No dobra, może rzeczywiście za bardzo zafiksowałam się na tej kwestii układu. To nie ma znaczenia. Ważne jest kłamstwo, na podstawie relacji jaką mieliśmy miałam prawo czuć wyłączność, wyraźnie dawał mi to do zrozumienia. Ja rowniez opowiedziałam mu na jednym z pierwszych spotkań o moim problemie z zaufaniem z pierwszego związku i o tym, że boję się że to znów się powtorzy
smartgalaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 23:23   #22
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Fałszywe początki

Cytat:
Napisane przez smartgalaxy Pokaż wiadomość
No dobra, może rzeczywiście za bardzo zafiksowałam się na tej kwestii układu. To nie ma znaczenia. Ważne jest kłamstwo, na podstawie relacji jaką mieliśmy miałam prawo czuć wyłączność, wyraźnie dawał mi to do zrozumienia. Ja rowniez opowiedziałam mu na jednym z pierwszych spotkań o moim problemie z zaufaniem z pierwszego związku i o tym, że boję się że to znów się powtorzy
Twoje "czucie" to zupełnie inna sprawa niż fakty. To, że ty coś czujesz nie oznacza, że ci tę wyłączność obiecywał, a od tego czy obiecywał zależy czy kłamał. Jakieś domysły i sugestie i "dawanie do zrozumienia" to nie są zobowiązania i obietnice, przykro mi.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 00:37   #23
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Fałszywe początki

mysle ze juz nigdy nie bedzie jak przedtym zanim to zobaczylas
dlatego ja bym juz nie mogla byc w tym ukladzie
prawda jest jednak taka ze nie byliscie para i mogl robic co chcial,nie wiem po co wogole wypytywac partnera o przeszlosc seksualna co ci to dalo?tylko wzbudzilo jakas niezdrowe zainteresowanie i grzebanie w prywatnych rzeczach partnera
to koniec moim zdaniem cokolwiek nie powie nie zmieni faktow
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 01:48   #24
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Fałszywe początki

Jak to ‚mialas prawo czuc wylacznosc’? Przeciez koles wprost Ci powiedzial, ze uprawial seks bez zobowiazan, co oznacza, ze jest w stanie oddzielic seks od uczuc. I to wlasnie robil poznajac Ciebie. To, ze pisaliscie na fejsie i sie trzymaliscie za rece nie oznacza samo w sobie, ze jestescie na wylacznosc, to nie jest opcja domyslna, takie rzeczy sie ustala, o tym sie rozmawia, a nie przyjmuje za pewnik, tym bardziej jezeli widzisz, ze Wasze podejscie do seksu sie rozni. Koles Ci jasno powiedzial jak traktuje seks, dla Ciebie to niewyobrazalne, no to nie jest Wam po drodze skoro teraz bedziesz rozpaczac, ze on Ciebie tak naprawde nie kochal. No, nie, jasno sie wyrazil, deklaracja zwiazku nie padla, a Ty masz teraz problem z tym, ze koles potrafi traktowac seks przedmiotowo o czym Ci przeciez powiedzial

To, ze dla Ciebie relacja jest na wylacznosc od momentu czestego pisania na fejsie, obiadu u rodzicow i trzymania sie za rece, nie oznacza, ze kazdy ma tak samo. Na przyszlosc po prostu zakomunikuj swoje oczekiwania, zeby nie bylo nieporozumien, bo ludzie sa rozni, dla niektorych otwarty zwiazek jest spoko, dla innych nie, nigdy nie wiesz czy kandydat na faceta ma oczekiwania podobne do Twoich, jezeli nie zapytasz

Co do jego klamstwa podobno - sama gwalcisz jego prywatnosc i nie widzisz w tym nic zlego. Oboje jestescie siebie warci pod tym wzgledem
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 02:28   #25
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Fałszywe początki

A ja również czułabym się oszukana. Jeśli spotykam się z kimś i są to początki znajomości to nie sypiam z innymi, bo mam jednak nadzieję, że wyjdzie mi właśnie z tą osobą, z którą się spotykam. Nie było deklaracji- owszem, ale czy niesypianie z innymi musimy deklarować? W ilu związkach deklarowałyście po miesiącu spotykania się, że "od dzisiaj już nie sypiamy z innymi, w innym wypadku to zdrada"? U mnie taki moment następował naturalnie, bez deklarowania, a po prostu w momencie kiedy zaczynałam z kimś więcej znaczącą znajomość.
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 05:04   #26
tiuteraz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 532
Dot.: Fałszywe początki

Jezeli facet tkwil w takim ukladzie na seks bez zoobowiazan to po pierwszym spotkaniu z nia nagle nie rzuci swojego dotychczasowego zycia na rzecz osoby, ktorej nie zna. Nie widze tez tego aby otwieral sie i spowiadal ze swojego zycia nieznajomej osobie. Uwazam, ze gdy znajomosc stala sie powazna to dopiero wtedy zakonczyl poprzednia relacje. Mysle jednak ze pomysl rozmowy na ten temat z nim jest dobry, ale nie jest to powod do rozstania. Faktem jest, ze oklamal autorke z momentem zakonczenia tamtej relacji i chyba to jest powodem braku zaufania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tiuteraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 07:16   #27
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Fałszywe początki

Układ układem ale serio nie dziwi Cię fakt że koleś ma na koncie film seks z jakąś inna? Może wasz seks też ma nagrany. Dla mnie to obrzydliwe trzymać tak intymne rzeczy na koncie google. Po co mu to? No i te screeny po co? Pamiętnik pisze a może bloga.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 08:02   #28
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 644
Dot.: Fałszywe początki

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Układ układem ale serio nie dziwi Cię fakt że koleś ma na koncie film seks z jakąś inna? Może wasz seks też ma nagrany. Dla mnie to obrzydliwe trzymać tak intymne rzeczy na koncie google. Po co mu to? No i te screeny po co? Pamiętnik pisze a może bloga.
Ot takie pamiątki XXI wieku
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 09:00   #29
Amarai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 124
Dot.: Fałszywe początki

jesli facet powiedzial, ze zakonczyl to 1-2 miesiace przed poznaniem ciebie, a potem w trakcie waszego randkowania nadal z nia sypial, to jest klamca i ja nie chcialabym byc z takim czlowiekiem w zwiazku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Amarai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 09:55   #30
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Fałszywe początki

Cytat:
Napisane przez tiuteraz Pokaż wiadomość
Jezeli facet tkwil w takim ukladzie na seks bez zoobowiazan to po pierwszym spotkaniu z nia nagle nie rzuci swojego dotychczasowego zycia na rzecz osoby, ktorej nie zna. Nie widze tez tego aby otwieral sie i spowiadal ze swojego zycia nieznajomej osobie. Uwazam, ze gdy znajomosc stala sie powazna to dopiero wtedy zakonczyl poprzednia relacje. Mysle jednak ze pomysl rozmowy na ten temat z nim jest dobry, ale nie jest to powod do rozstania. Faktem jest, ze oklamal autorke z momentem zakonczenia tamtej relacji i chyba to jest powodem braku zaufania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uwielbiam to! Wyolbrzymianie... nie spotkali się raz, a wiele razy, chodzili "za rączkę", Autorka u niego nocowała. W moim świecie to jednak już COŚ znaczy.
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-14 12:59:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:57.