Zawiodłem się na kimś - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-26, 06:11   #181
non_name
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 61
Dot.: Zawiodłem się na kimś

@glossyzuz @farmaceutka88 zacisnąć zęby, olać póki co jej aktywność w sieci, poczekać do przynajmniej drugiej połowy lub końcówki kwietnia i uderzyć po konkrety dotyczące kasy.

@czerwcowapanna pewnie jest jak mówisz. Chodziło o to, żeby po prostu sobie jakoś ulżyć. Czy kasę odda? Zobaczymy. Ja tematu nie odpuszczę. Jeśli trzeba będzie to nawet przejadę się, żeby może swoją obecnością zmotywować ją do spłaty. Wykorzystam chociaż to co wiem, żeby odzyskać kasę.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
non_name jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 17:53   #182
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Zawiodłem się na kimś

Cytat:
Napisane przez non_name Pokaż wiadomość
Chodziło o to, żeby po prostu sobie jakoś ulżyć.
ulżyć możesz sobie pisząc tutaj
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 23:00   #183
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Zawiodłem się na kimś

Moja znajoma też kiedyś pożyczyła pewnemu chłopakowi trzyzerową kwotę, tyle że w euro. Ani chłopaka, ani kasy więcej nie zobaczyła
Po prostu głupio zrobiłeś, słabo znanym osobom nie pożycza się pieniędzy. Ja bym pewnie nawet nie przyjęła, bo wiadomo, że to interesowne i potem taki pożyczkodawca liczy na nie wiadomo co.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-28, 14:03   #184
non_name
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 61
Dot.: Zawiodłem się na kimś

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87699384]Moja znajoma też kiedyś pożyczyła pewnemu chłopakowi trzyzerową kwotę, tyle że w euro. Ani chłopaka, ani kasy więcej nie zobaczyła
Po prostu głupio zrobiłeś, słabo znanym osobom nie pożycza się pieniędzy. Ja bym pewnie nawet nie przyjęła, bo wiadomo, że to interesowne i potem taki pożyczkodawca liczy na nie wiadomo co.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Wiem, głupio. Nigdy podobnych błędów nie popełnię. Po prostu wkurzyło mnie, że po tym wszystkim (przecież to nie tylko pieniądze) zostałem odsunięty całkowicie. Nie oczekiwałem niczego szczególnego, każdego by to zabolało raczej.

@glossyzuz dużo mi daje, że mogę się przed wami tu otworzyć i podzielić tym. Nie wiem czy ulży mi tak samo, jak gdybym dodał jej coś od siebie do słuchu. No ale nic nie będę się odzywał

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
non_name jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-28, 17:41   #185
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Zawiodłem się na kimś

Cytat:
Napisane przez non_name Pokaż wiadomość
@glossyzuz dużo mi daje, że mogę się przed wami tu otworzyć i podzielić tym. Nie wiem czy ulży mi tak samo, jak gdybym dodał jej coś od siebie do słuchu. No ale nic nie będę się odzywał

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
uwierz, że da Ci to więcej niż dałoby takie wygarnięcie jej, które po prostu by olała
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-26, 19:14   #186
non_name
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 61
Dot.: Zawiodłem się na kimś

No i zgodnie z przypuszczeniami koronasytuacja spowodowała, że w odpowiedzi na mój odzew napisała, że rynek pracy w tym niewielkim mieście rozsypał się dość mocno, to co miała umówione jest nieaktualne... Prosiła o poczekanie chociaż do poluzowania następnych restrykcji, by móc rozeznać się w temacie...

Czuję, że mam związane ręce, że zostaję na lodzie, bo nawet ciężko mieć chyba zbytnio o to pretensje, gdy widać to co się dzieje...

Edytowane przez non_name
Czas edycji: 2020-04-26 o 19:17
non_name jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-26, 19:22   #187
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Zawiodłem się na kimś

Cytat:
Napisane przez non_name Pokaż wiadomość
No i zgodnie z przypuszczeniami koronasytuacja spowodowała, że w odpowiedzi na mój odzew napisała, że rynek pracy w tym niewielkim mieście rozsypał się dość mocno, to co miała umówione jest nieaktualne... Prosiła o poczekanie chociaż do poluzowania następnych restrykcji, by móc rozeznać się w temacie...

Czuję, że mam związane ręce, że zostaję na lodzie, bo nawet ciężko mieć chyba zbytnio o to pretensje, gdy widać to co się dzieje...
Zapytaj, czy w razie czego nie potrzebuje twojego wsparcia
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-26, 19:26   #188
non_name
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 61
Dot.: Zawiodłem się na kimś

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
Zapytaj, czy w razie czego nie potrzebuje twojego wsparcia
Ehh, taka złośliwość to ostatnie czego mi teraz trzeba naprawdę..
non_name jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-26, 19:35   #189
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Zawiodłem się na kimś

Cytat:
Napisane przez non_name Pokaż wiadomość
Ehh, taka złośliwość to ostatnie czego mi teraz trzeba naprawdę..
Ale ta drwina nie jest skierowana w twoją a w jej stronę. Ciekawe czy ma jakieś granice, czy jednak pociągnełaby temat.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-26, 19:38   #190
non_name
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 61
Dot.: Zawiodłem się na kimś

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
Ale ta drwina nie jest skierowana w twoją a w jej stronę. Ciekawe czy ma jakieś granice, czy jednak pociągnełaby temat.
Rozumiem.. muszę chyba poczekać, bo co innego mogę. Napomknęła, że jeśli pilnie potrzebuję kasy to może mi coś ciułać ze świadczenia, które dostaje na dziecko. No ale tak bym chyba nie potrafił..

Sugerujesz, że wyciągnęła by ode mnie kasę?

Edytowane przez non_name
Czas edycji: 2020-04-26 o 19:43
non_name jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-26, 19:49   #191
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Zawiodłem się na kimś

Cytat:
Napisane przez non_name Pokaż wiadomość
Rozumiem.. muszę chyba poczekać, bo co innego mogę. Napomknęła, że jeśli pilnie potrzebuję kasy to może mi coś ciułać ze świadczenia, które dostaje na dziecko. No ale tak bym chyba nie potrafił..

Sugerujesz, że wyciągnęła by ode mnie kasę?
Myślę, że jeśli nabrała cię na tamtą kasę a sam byś się jej dalej podkładał, to nie miałaby skrupułow cie znów podoić.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-26, 20:11   #192
non_name
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 61
Dot.: Zawiodłem się na kimś

Tylko jaką postawę teraz przyjąć..
Pozostaje mi na ten moment chyba czekać, bo to co mówi ma jakieś realne ręce i nogi - położenie tego miasta i wygląd tamtejszego rynku pracy ze względu na położenie oparte w większości na jednym kierunku powoduje, że rzeczywiście przez tego wirusa może być tam problem..

Wszystko się pieprzy..
non_name jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-28, 18:53   #193
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Zawiodłem się na kimś

Cytat:
Napisane przez non_name Pokaż wiadomość
Tylko jaką postawę teraz przyjąć..
Pozostaje mi na ten moment chyba czekać, bo to co mówi ma jakieś realne ręce i nogi - położenie tego miasta i wygląd tamtejszego rynku pracy ze względu na położenie oparte w większości na jednym kierunku powoduje, że rzeczywiście przez tego wirusa może być tam problem..

Wszystko się pieprzy..
jaką? normalną. ona nie miała skrupułów, żeby Cię emocjonalnie wykorzystać i wyciągnąć od Ciebie kasę. a Ty się motasz. nadal się męczysz i będziesz się męczył, póki sprawy nie zakończysz. normalnie jej powiedz, że potrzebujesz pilnie kasy i ma Ci to oddać, a czy z kasy na dziecko czy do pracy pójdzie to Ciebie to już nie obchodzi... Ty serio nie rozmyślaj nad jej sytuacją tylko zajmij się sobą i swoim zdrowiem psychicznym. albo totalnie daruj sobie tę kasę i wykreśl tę dziewczynę ze swojego życia na zawsze.
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-28, 19:28   #194
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Zawiodłem się na kimś

Dziewczyna dalej Tobą manipuluje, że aż miło, a Ty nadal dajesz się w to wszystko wkręcać...
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-29, 07:27   #195
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Zawiodłem się na kimś

Cytat:
Napisane przez non_name Pokaż wiadomość
Rozumiem.. muszę chyba poczekać, bo co innego mogę. Napomknęła, że jeśli pilnie potrzebuję kasy to może mi coś ciułać ze świadczenia, które dostaje na dziecko. No ale tak bym chyba nie potrafił..
(...)
Szkoda, że nie potrafisz, bo powinieneś się zgodzić. Niech odda na początek symboliczne 50-100 złotych jako pokazanie, że chce chociażby spróbować spłacać. Ale ona dobrze wie, że ma do czynienia z kimś, kto ma miękkie serduszko i że powiesz "ach, nie, nie musisz".

Natomiast skoro tak Ci jej szkoda, to pogódź się z tym, że zawsze okoliczności będą niesprzyjające. Za rok, dwa już na pewno Ci nie odda. Uzna, że dług się przedawnił. Albo niech zacznie spłacać teraz, albo daj sobie spokój (na to pewnie liczy). Nie wiem, co Cię tak serce boli, że by Ci spłacała jakieś małe kwoty.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-29 08:27:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.