Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-15, 22:50   #3001
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Absolutnie nie pokazywali, zeby piła. Wnioskuję tylko po jej zachowaniu, bo nakręcona była jakby miała w czubie, jakaś taka namolna, agresywna, przeklinająca, czerwona na buzi. Tak mi się kojarzą osoby nie do końca trzeźwe. A tu jeszcze ten paluch, co to ma być w ogóle, ona to robiła przy kamerach TVN :P Wiem, że ją lubicie, ja nie bardzo.
Nie wiem, czy ją lubię, preferuję bardziej wyważone osoby; może i była wypita, nie zwróciłam na to uwagi, dla mnie ma taki styl bycia.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-15, 22:54   #3002
sh3girl
Raczkowanie
 
Avatar sh3girl
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 37
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Kto chce spojler powinien zajrzeć na grupę na Facebooku 😊
sh3girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 07:06   #3003
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 08:50   #3004
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

A to nie jest tak że pokazują ich po miesiącu a nie po roku jak tu ktoś pisał? Bo mi się wydaje że wszystko już nakręcone było w tamtym roku.
A siostra dawała znaki Asi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 08:55   #3005
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 09:44   #3006
sh3girl
Raczkowanie
 
Avatar sh3girl
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 37
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dalszej przyszłości Adama 😊
sh3girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 09:45   #3007
Ania0392
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 100
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
To ja odniose sie do tych "faktow".
1. Rozlozyla sie w kuchni, moze to bylo w pewnym sensie serdeczniejsze niz zamkniecie sie w lazience, kiedy tesciowa zasuwa w kuchni, a tak siedzialy jak kolezanki i rozmawialy w miedzyczasie.
2. Gdyby w tym czasie stala w kacie i obserwowala sufit to byloby to bardziej wartosciowe? Pomogla kiedy miala pomoc, na sile sie tez nie ma co komus wpychac, nie kazda prace w kuchni ta sie rozlozyc na dowolna liczbe osob.
3. Mogla. Ale nie zrobila tego w domu, moze zaspali, a moze stwierdzila, ze bedzie miala tam 10 minut na zamkniecie sie w ktoryms pokoju i zrobienie makijazu, a wyszlo inaczej. W 2020 jeszcze ma prawo nie potrafic cofac sie w czasie.
W koncu sie dogadamy. Zgadzam sie. Nie uważam, ze jej zachowanie jest zle jak ludzie komentuje, tylko normalne xd tak bylo i tak pokazali xd i to jest ok. Tyle.

Mnie final ciekawi bardzo.
Co teraz, decyzje, czy takie to wszystko oczywiste bedzie czy jednak nie.

Edytowane przez Ania0392
Czas edycji: 2020-05-16 o 09:49
Ania0392 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-16, 09:52   #3008
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Wracam do punktu wyjscia jak chodzi o moje spojrzenie na Adama. Znalazlam w nim kilka pozytywow, wiele probowalam tlumaczyc montazem, ale po ostatnim odcinku stwierdzam, ze... no nie. Dostal dziewczyne z balaganem w glowie, ale zyciowo bardzo ogarnieta i samodzielna, nie patrzaca z gory na jego niedostatki i zamiast piąć sie za nia w gore, to sie zwija w kulke w swoim ego (przyjmuje tu za pewnik podejrzenia jego siostry, jej analizy sa dla mnie bardziej trafione niz wszystkie slowa "ekspertow"). To, ze mowi "nie to nie" i nie daje sie w pewnym sensie wychowywac to ja generalnie pochwalam, nie lubie sterowania kims przez emocje itd, ale tez trzeba cos soba w zamian reprezentowac, inaczej to brzmi czysto incelsko. Do teatru nie, nawet jednorazowo, do escape roomu nie, najlepiej browarka w lape i na lawke w parku. No dramat ogolnie.
Mosak nastepny dobry, nie chce mi sie przebijac przez reklamy, zeby zacytowac, ale tam byl jego monolog na temat pary Aga-Wojtek, jakos juz pod koniec, tuz przed wizyta u Asi i Adama. Powiedzial kilka zdan, z ktorych NIC nie wynikalo, zaden sens, czyste lanie wody o nie wiadomo czym. Ekspert.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 11:01   #3009
Plantacja_
Raczkowanie
 
Avatar Plantacja_
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 82
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sh3girl Pokaż wiadomość
Dalszej przyszłości Adama 😊
Podziel sie i tak za tydzien final
Plantacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 11:08   #3010
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Plantacja_ Pokaż wiadomość
Podziel sie i tak za tydzien final
Moze w spoilerowym watku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 11:11   #3011
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Moze w spoilerowym watku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie. Ja nie chce wiedzieć wcześniej, nie po to to oglądam żeby wyczytać w necie co będzie:p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-16, 11:40   #3012
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Wracam do punktu wyjscia jak chodzi o moje spojrzenie na Adama. Znalazlam w nim kilka pozytywow, wiele probowalam tlumaczyc montazem, ale po ostatnim odcinku stwierdzam, ze... no nie. Dostal dziewczyne z balaganem w glowie, ale zyciowo bardzo ogarnieta i samodzielna, nie patrzaca z gory na jego niedostatki i zamiast piąć sie za nia w gore, to sie zwija w kulke w swoim ego (przyjmuje tu za pewnik podejrzenia jego siostry, jej analizy sa dla mnie bardziej trafione niz wszystkie slowa "ekspertow"). To, ze mowi "nie to nie" i nie daje sie w pewnym sensie wychowywac to ja generalnie pochwalam, nie lubie sterowania kims przez emocje itd, ale tez trzeba cos soba w zamian reprezentowac, inaczej to brzmi czysto incelsko. Do teatru nie, nawet jednorazowo, do escape roomu nie, najlepiej browarka w lape i na lawke w parku. No dramat ogolnie.
Mosak nastepny dobry, nie chce mi sie przebijac przez reklamy, zeby zacytowac, ale tam byl jego monolog na temat pary Aga-Wojtek, jakos juz pod koniec, tuz przed wizyta u Asi i Adama. Powiedzial kilka zdan, z ktorych NIC nie wynikalo, zaden sens, czyste lanie wody o nie wiadomo czym. Ekspert.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jakie widzisz w nim pozytywy? Nie że się czepiam, ale po prostu ciekawi mnie to, bo jak Asia powiedziała, że widzi w nim coś więcej imprezowicza, to pomyślałam "ke"? Dla mnie Adam to taki typowy Sebix z dyskoteki, co siedzi w klubie do zamknięcia, a czasami i go wynosić muszą, ale nic poza tym.

I dla mnie facet, który nie może ze mną pójść do teatru, byłby z miejsca skreślony .
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 11:51   #3013
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
A jakie widzisz w nim pozytywy? Nie że się czepiam, ale po prostu ciekawi mnie to, bo jak Asia powiedziała, że widzi w nim coś więcej imprezowicza, to pomyślałam "ke"? Dla mnie Adam to taki typowy Sebix z dyskoteki, co siedzi w klubie do zamknięcia, a czasami i go wynosić muszą, ale nic poza tym.

I dla mnie facet, który nie może ze mną pójść do teatru, byłby z miejsca skreślony .
No do Asi to mi daleko z optymizmem, to absolutnie nie jest nic kalibru "moglby byc moim mezem". Po prostu na poczatku odebralam go... no nie chce wprost, zeby sie jakos brzydko i krzywdzaco nie wyrazic, chodzi o to, ze nie widzialam w nim zupelnie nic pozytywnego. Z czasem doatrzeglam jakies poczucie humoru, kilka sensownych wypowiedzi, czasem montaz czy niedopowiedzenie stawialo go w gorszym swietle. A po ostatnim odcinku juz mi sie nawet nie chce doszukiwac w nim pozytywnych cech.
Z tym teatrem to tak jak mowisz... Juz nawet nie chodzi o to, ze taka jestem ą ę i sztuka wysoka, jak widac w wolnych chwilach ogladam TVN Ale to byla propozycja jednorazowej randki, a on sie zachowal jak niepismienny na propozycje wyrobienia karty bibliotecznej.
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 11:55   #3014
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 11:59   #3015
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

No w tym sezonie jedyne co mozna obstawiac to czy Asia bedzie na tak, czy na nie, reszta jest raczej oczywista. Obstawiam nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 12:11   #3016
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 12:12   #3017
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
No do Asi to mi daleko z optymizmem, to absolutnie nie jest nic kalibru "moglby byc moim mezem". Po prostu na poczatku odebralam go... no nie chce wprost, zeby sie jakos brzydko i krzywdzaco nie wyrazic, chodzi o to, ze nie widzialam w nim zupelnie nic pozytywnego. Z czasem doatrzeglam jakies poczucie humoru, kilka sensownych wypowiedzi, czasem montaz czy niedopowiedzenie stawialo go w gorszym swietle. A po ostatnim odcinku juz mi sie nawet nie chce doszukiwac w nim pozytywnych cech.
Z tym teatrem to tak jak mowisz... Juz nawet nie chodzi o to, ze taka jestem ą ę i sztuka wysoka, jak widac w wolnych chwilach ogladam TVN Ale to byla propozycja jednorazowej randki, a on sie zachowal jak niepismienny na propozycje wyrobienia karty bibliotecznej.
Cóż, według mnie jego największą zaletą jest to, że jest chyba świadomy swojego poziomu intelektualnego i tego, że jest imprezowiczem .
A z teatrem no ja akurat lubię chodzić i w ogóle z jakim facetem się nie spotykałam, czy byli mniej, czy bardziej inteligentni, to nigdy nikt nie miał problemy, żeby się wybrać. A on tutaj proponuje randkę w parku - może od razu browar na ławce najlepiej ; jeszcze jakby chociaż powiedział piknik.

No i nie lubię takich ludzi na "nie" ze wszystkim.
Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Oj nie, nie, nie, mam nadzieję, że nie już mam ciarki żenady, jak sobie wyobrażam tę scenę, mam nadzieję, że Asia jednak nie odwali nic takiego: https://www.youtube.com/watch?v=4S9aLR3_de0.

A co do reszty, to też tak sądzę; uważam, że nie tylko Aga i Wojtek plus Oliwia i Łukasz zadeklarują się, że będą razem za tydzień, ale również że są razem do tej pory.

Ale też nie wiem, czy to kwestia montażu, ale właśnie między Agą i Wojtkiem nie widzę po prostu chemii. Oni są bardzo sympatyczni, ale po prostu nie widzę tego u nich. Bardziej jak kumple. Może jakby pokazali jakąś ich randkę?
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 12:18   #3018
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Jaka ta siostra podobna do niego na tej fotce Przez chwilę myślałam, że to Adam w bluzce
A ten środkowy palec to dla braciszka, tak? Moim zdaniem siostra jest równie dziwna i antypatyczna jak on, w dodatku też pije. Ale to tylko taka subiektywna opinia, nie strzelajcie
Ja zauważyłam ten gest od razu podczas oglądania odcinka, niepotrzebne screeny ;-) cóż może dla niej to taki braterski żarcik, ale z boku wygląda to chamsko.

Zdziwiłam się, że to już finałowy odcinek będzie. Bo Mosak przyszedł do nich w tym odcinku "ratować sytuację", gadać o randkach, na których już przecież byli... i po co to, skoro lada moment odcinek z decyzjami?

W ogole na Facebooku Ślubu wrze... bo osoby, które wykupiły ten dostęp premium przez cały tydzień widziały na Player datę emisji, że finał będzie puszczony wczoraj. Masa ludzi skarżyła się w komentarzach, że tylko dlatego wydała kasę na dostęp, aby obejrzeć wcześniej finał. Nagle w dniu wczorajszym jak zaczęła się emisja odcinka w tv, data następnego odcinka na Player przeskoczyła na za tydzień...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 12:20   #3019
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;87853968]
W ogole na Facebooku Ślubu wrze... bo osoby, które wykupiły ten dostęp premium przez cały tydzień widziały na Player datę emisji, że finał będzie puszczony wczoraj. Masa ludzi skarżyła się w komentarzach, że tylko dlatego wydała kasę na dostęp, aby obejrzeć wcześniej finał. Nagle w dniu wczorajszym jak zaczęła się emisja odcinka w tv, data następnego odcinka na Player przeskoczyła na za tydzień...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Moim zdaniem przesadzają .
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-16, 12:27   #3020
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 12:55   #3021
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Tymbardziej nie widzę sensu wysyłania do nich Mosaka tak późno ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 13:01   #3022
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 13:15   #3023
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Udział Mosaka w tym programie nie ma sensu, powinni dawno go wymienic na kogoś innego. .gościu który raz wybiera idealną pannę według długiej listy życzeń, a gdy ktoś inny mówi że nie dostał tego co oczekiwał i wykazał w ankietach , twierdzi że to "nie koncert życzeń" jest absolutnie niewiarygodny i tyle.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 14:14   #3024
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
No w tym sezonie jedyne co mozna obstawiac to czy Asia bedzie na tak, czy na nie, reszta jest raczej oczywista. Obstawiam nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się reszta wydaje się oczywista. No i mam nadzieję, że powie nie.
Ja jej obecnego zachowania nie odbieram wcale jako desperacji. Dla mnie ona jest osobą która jak sie do czegoś zabiera to się w to angażuje + chce być w porządku. Ale oby ostetecznie uznała, że nie ma już o co się starać
Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Cóż, według mnie jego największą zaletą jest to, że jest chyba świadomy swojego poziomu intelektualnego i tego, że jest imprezowiczem .
A z teatrem no ja akurat lubię chodzić i w ogóle z jakim facetem się nie spotykałam, czy byli mniej, czy bardziej inteligentni, to nigdy nikt nie miał problemy, żeby się wybrać. A on tutaj proponuje randkę w parku - może od razu browar na ławce najlepiej ; jeszcze jakby chociaż powiedział piknik.

No i nie lubię takich ludzi na "nie" ze wszystkim.

Oj nie, nie, nie, mam nadzieję, że nie już mam ciarki żenady, jak sobie wyobrażam tę scenę, mam nadzieję, że Asia jednak nie odwali nic takiego: https://www.youtube.com/watch?v=4S9aLR3_de0.

A co do reszty, to też tak sądzę; uważam, że nie tylko Aga i Wojtek plus Oliwia i Łukasz zadeklarują się, że będą razem za tydzień, ale również że są razem do tej pory.

Ale też nie wiem, czy to kwestia montażu, ale właśnie między Agą i Wojtkiem nie widzę po prostu chemii. Oni są bardzo sympatyczni, ale po prostu nie widzę tego u nich. Bardziej jak kumple. Może jakby pokazali jakąś ich randkę?
Mam tak samo z Agą i Wojtkiem. Super sie ich ogląda, mają podobne poczucie humoru i dobrze się bawią, ale jakoś brak tej chemii. U Oliwii i Łukasza mega ją widać. Ale myśle, że to nie jest wyznacznik, bo chyba miłość może sie też zacząć od przyjaźni, no i gdyby sie sobie w ogóle nie podobali to by to nie przeszło

A co do Mosaka to ja go nie umiem słuchać od 1 sezonu. Zawsze ma takie psychologiczne pitolenie ten ton głosu itp. Gada tak że niby brzmi mądrze, a nic z tego nie wynika. Panią psycholog sie o wieeele lepiej słucha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 15:18   #3025
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Czy oni wcześniej nie mieli więcej czasu na podjęcie decyzji? Nie było mieszkania przez miesiąc bez kamer?
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 15:30   #3026
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Cóż, według mnie jego największą zaletą jest to, że jest chyba świadomy swojego poziomu intelektualnego i tego, że jest imprezowiczem .
A z teatrem no ja akurat lubię chodzić i w ogóle z jakim facetem się nie spotykałam, czy byli mniej, czy bardziej inteligentni, to nigdy nikt nie miał problemy, żeby się wybrać. A on tutaj proponuje randkę w parku - może od razu browar na ławce najlepiej ; jeszcze jakby chociaż powiedział piknik.

No i nie lubię takich ludzi na "nie" ze wszystkim.
Taaa, tylko, żeby być sprawiedliwym, to Asia pierwsza zaczęła to odmawianie, bo nie umie inaczej, nawet jeśli by chciała Sama o tym mówiła na wyjeździe.

Ogólnie ten program trwa tak krótko, że to co nam wydaje się "dawno temu", bo odcinek leciał 6 tygodni temu, de facto działo się dopiero co...
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 15:30   #3027
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Czy oni wcześniej nie mieli więcej czasu na podjęcie decyzji? Nie było mieszkania przez miesiąc bez kamer?
Nie, oni do nich wracali po miesiącu od decyzji i wtedy uczestnicy faktycznie żyli bez kamer, ale to było po decyzjach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 15:38   #3028
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;87853968]Ja zauważyłam ten gest od razu podczas oglądania odcinka, niepotrzebne screeny ;-) cóż może dla niej to taki braterski żarcik, ale z boku wygląda to chamsko.

Zdziwiłam się, że to już finałowy odcinek będzie. Bo Mosak przyszedł do nich w tym odcinku "ratować sytuację", gadać o randkach, na których już przecież byli... i po co to, skoro lada moment odcinek z decyzjami?

W ogole na Facebooku Ślubu wrze... bo osoby, które wykupiły ten dostęp premium przez cały tydzień widziały na Player datę emisji, że finał będzie puszczony wczoraj. Masa ludzi skarżyła się w komentarzach, że tylko dlatego wydała kasę na dostęp, aby obejrzeć wcześniej finał. Nagle w dniu wczorajszym jak zaczęła się emisja odcinka w tv, data następnego odcinka na Player przeskoczyła na za tydzień...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]A najlepsze było to że 2 godz przed emisja z playera do kogoś odpisali że odcinek będzie a po 20 na playerze było że odcinek emitowany będzie z datą za tydzień. Tylko że to było wiadome że nie puszcza finałowego odcinka a ludzie wykupili pakiety i się ☠☠☠☠...li

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 15:39   #3029
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Nie, oni do nich wracali po miesiącu od decyzji i wtedy uczestnicy faktycznie żyli bez kamer, ale to było po decyzjach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ile oni mają czasu na te decyzje? Bez sensu wobec tego.

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
A najlepsze było to że 2 godz przed emisja z playera do kogoś odpisali że odcinek będzie a po 20 na playerze było że odcinek emitowany będzie z datą za tydzień. Tylko że to było wiadome że nie puszcza finałowego odcinka a ludzie wykupili pakiety i się ☠☠☠☠...li

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do wielu osób tak napisali, hehe
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 15:47   #3030
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
To ile oni mają czasu na te decyzje? Bez sensu wobec tego.

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------



Do wielu osób tak napisali, hehe
No chyba mają miesiąc, ale z kamerami. Potem jest decyzja, a potem bodajże po kolejnym miesiącu TVN sprawdza, co tam u nich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 20:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.