Wypadające rzęsy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-11, 20:20   #1
anius_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 19
Exclamation

Wypadające rzęsy!


Od jakiegoś czasu zauważyłam,że podczas wykonywania demakijażu oczu,wypadają mi rzęsy.Nie przejęłam się tym faktem,ponieważ z natury mam strasznie długie i gęste.Kiedy otwierałam oko czułam je dosłownie przy brwiach.Podczas przeziębienia,przeleżałam kilka dni w domu,więc na ten czas zrezygnowałam całkowicie z tuszu do rzęs.Myślałam,że to prędzej polepszy niż pogorszy ich stan.Niestety dzisiaj przed wyjściem podczas tuszowania zauważyłam,o zgrozo!,że moje rzęsy są rzadsze,jakby 1/3 ich wyszła.
Więc mam pytanie,co mogło być przyczyną i w jaki sposób powrócić ich dawny wygląd.Będę ogromnie wdzięczna za każdą dobrą radę,bo rzęsy to był mój znak rozpoznawczy
anius_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 20:26   #2
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: Wypadające rzęsy!

Zmieniałaś ostatnio tusz? U mnie kilka (np. Masterpiece Max) powodowało zwiększone wypadanie rzęs. Choć tu stawiałabym na osłabienie organizmu chorobą.
Sama zauważyłam, że wraz z nadejściem chłodniejszych dni rzęsy bardzo się osłabiły. Może to wina ogrzewania, może mniejszej ilości ruchu czy diety. Pomógł mi polecany wielokrotnie olej rycynowy nakładany na noc. Używam od miesiąca i rzęsy wróciły do dobrej kondycji, jak przed problemem z wypadaniem.
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 21:21   #3
exlim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: Wypadające rzęsy!

Zawsze miałam długie i gęste rzęsy. Niestety po chemioterapi wszystkie wypadły(tak jak wszystkie włosy na całym ciele). Na wizażu znalazłam wiele róznych specyfików na rózne partie gdzie włosy powinny się znaleźć . jedne mniej, drugie bardziej skuteczne. Ale.... na rzęsy nie ma nic lepszego od : "L"biotica" !!!! Już po 2 tygodniach rzęski zaczęły mi odrastać . Teraz mija już drugi miesiąc jak stosuję ten kremik i są gęste, długie, czarne jak nigdy!!!! SUPER !!! Do idealnej formy mojej skóry, włosów i pazokci jeszcze długa droga, ale jak stanę przed lustrem i zatrzepoczę rzęskami to od razu mi humorek się poprawia !
exlim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 10:22   #4
anius_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 19
Dot.: Wypadające rzęsy!

Dziękuje za rady
Eslim życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia*
anius_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 13:58   #5
gruszka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 26
Dot.: Wypadające rzęsy!

Cytat:
Napisane przez exlim Pokaż wiadomość
Zawsze miałam długie i gęste rzęsy. Niestety po chemioterapi wszystkie wypadły(tak jak wszystkie włosy na całym ciele). Na wizażu znalazłam wiele róznych specyfików na rózne partie gdzie włosy powinny się znaleźć . jedne mniej, drugie bardziej skuteczne. Ale.... na rzęsy nie ma nic lepszego od : "L"biotica" !!!! Już po 2 tygodniach rzęski zaczęły mi odrastać . Teraz mija już drugi miesiąc jak stosuję ten kremik i są gęste, długie, czarne jak nigdy!!!! SUPER !!! Do idealnej formy mojej skóry, włosów i pazokci jeszcze długa droga, ale jak stanę przed lustrem i zatrzepoczę rzęskami to od razu mi humorek się poprawia !

Mi również wypadły z takiej samej przyczyny jak i Tobie... naprawde ten krem pomaga? gdzie go mogę dostać i ile kosztuje?
mi b.powoli odrastaja i jestem zalamana....
gruszka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 23:16   #6
_Blacky_
Raczkowanie
 
Avatar _Blacky_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 302
Dot.: Wypadające rzęsy!

W aptekach i Super Pharm za około 15 zł, to ten Krem do rzęs L'biotica
_Blacky_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 21:25   #7
anius_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 19
Dot.: Wypadające rzęsy!

Hej dziewczyny
Minął tydzień,a rzęsy już wracają do swojego pięknego wyglądu,odkąd zaczęłam łykać cynk i używać rano i wieczorem oleju rycynowego
To naprawdę działa
anius_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.