Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII 2012 - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-01, 22:37   #4771
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
a w ogóle czy Wasi tżci przewijają dzieci jak jest kupa?
mój się strasznie wymiguje ostatnio
Mój przewija. Od samego początku. I tego się będę trzymać, tym bardziej, że młoda z wiekiem coraz cięższa i ja już nie chcę jej dzwigać pod kran bo mi ciężko więc niech tata trenuje biceps Chociaż w tygodniu kupsztal pojawia się na mojej zmianie niestety

Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
dla mamy za kopertę co fajnego będziesz kupowac?
Muszę znleźc jakieś spodnie (nienawidzę szukać spodni) plus jakąś bluzę lub coś do okrycia plus jakieś koszulki z dojściem do cyca. To wszystko w jakimś lumpie, może i dla młodej coś chociaż mam wszystkiego w nadmiarze Plus wypatrzyłam sobie sandałki w ccc

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
a co ty myslisz natworzylysmy postow, zebys zajecie miala, czyli wymówke, a ty jeszcze narzekasz
Szczwane bestie

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
ze tak pod wieczór niby tylko?
Ja Ciebie też

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
idzie kupa w pieroga niestety
Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
mojej też kupal leci na przód
Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
mój nie córka ale okupane są i jajka i ptaku
Czyli jednak nie przewijam źle
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 22:41   #4772
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
mojej też kupal leci na przód
a w ogóle czy Wasi tżci przewijają dzieci jak jest kupa?
mój się strasznie wymiguje ostatnio
mój ewidentnie i mało subtelnie wtedy ucieka

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Muszę znleźc jakieś spodnie (nienawidzę szukać spodni) plus jakąś bluzę lub coś do okrycia plus jakieś koszulki z dojściem do cyca. To wszystko w jakimś lumpie, może i dla młodej coś chociaż mam wszystkiego w nadmiarze Plus wypatrzyłam sobie sandałki w ccc
oo poszłabym do lupka


Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Czyli jednak nie przewijam źle
chyba ze wszystkie to źle robimy

O w morde ale późno. Ide spac
__________________
"I'm not crazy. My reality is just different than yours."


jagnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 22:50   #4773
natallkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar natallkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 086
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

pomyślałby kto, że takie delikatne te chłopy......

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Muszę znleźc jakieś spodnie (nienawidzę szukać spodni) plus jakąś bluzę lub coś do okrycia plus jakieś koszulki z dojściem do cyca. To wszystko w jakimś lumpie, może i dla młodej coś chociaż mam wszystkiego w nadmiarze Plus wypatrzyłam sobie sandałki w ccc
o własnie przypomniałas mi, że ja też tam ostatnio widziałam jedne fajne...

a w lumpku byłam ostatnio i nigdy nie moge się powstrzymać, żeby Wiki cos kupic chociaż jak na złośc było dużo ładnych ubranek dla chłopców

ja tęz uciekam
paa
natallkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 23:01   #4774
tynkusia
Rozeznanie
 
Avatar tynkusia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 706
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez villemi Pokaż wiadomość



dawaj przepis na likier
Ja dalam ok 35 szt kukulki do garnka, zalalam puszka mleka kondensowanego, podgrzalam do roztopienia cukierkow, nie gotowac, dolac potem powoli wodeczke i gotowe!!!
Wychodzi taki bardziej likier.
naleweczka dobra jak sie do wodki wrzuci cukierki i co jakis czas potrzasa do ich rozpuszczenia
Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
wpadam na chwilke po 2i pol godzinnym spacerku z rodzinka mala w nosidle to teraz mnie nozki bola

i sie chwalimy ze mamy 2 zeby!!!! dolne jedynki wylazly!!!
sprawdzilam jej dziaselka jak mnie ugryzla w sutek, bolalo
Kolejne zebolki!!!!!! Super!!!

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość

Mi w sleep tak samo kupsko wychodziło więc to chyba kwestia mojego przewijania... W ogóle to mam pytanie - czy jak wasze dzieci robią kupę (córki w sensie) to mają ta kupę też n boberku czy tylko z tyłu? Bo mojej permanentnie ta kupa idzie do przodu. No chyba, że jest na plecach

Tż mi przywiózł od mamusi (mojej of kors) kopertę imieninową... idę jutro na ciuchy
Moje dziecie co prawda nie ma boberka, ale kupolec wedrujacy jest az na pisiorku

PS . jaka kochana tesciowa


Dzien Bry!
7 godzina a puusto tu :P ide spac
__________________
5 grudnia 2012 roku zdarzyl sie cud... Ponad 3,5 kilogramowy cud z najpiekniejszym bezzebnym usmiechem na swiecie!

Edytowane przez tynkusia
Czas edycji: 2013-05-02 o 06:03
tynkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 06:57   #4775
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
Majka nie jesteś sama ja przeczytałam i też o statystyce pomyślałam hehe. Swoją drogą ciekawe kto by był liderem stawiam na Musso
pff...
Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
e bo w moim wieku to już tylko se pogadać można
e a skąd się bobas wziął
Cytat:
Napisane przez tynkusia Pokaż wiadomość
Ja dalam ok 35 szt kukulki do garnka, zalalam puszka mleka kondensowanego, podgrzalam do roztopienia cukierkow, nie gotowac, dolac potem powoli wodeczke i gotowe!!!
Wychodzi taki bardziej likier.
naleweczka dobra jak sie do wodki wrzuci cukierki i co jakis czas potrzasa do ich rozpuszczenia
jakie mleko? słodzone czy niesłodzone?

heloł
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 07:40   #4776
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

czesc
Ula chcąc nie chcąc brzuszkuje, ja jem śniadanie
Słonka brak, ale nie można mieć przecież wszystkiego
__________________
"I'm not crazy. My reality is just different than yours."


jagnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 08:05   #4777
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość

e a skąd się bobas wziął

eeee tam, to daaaawno było

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
czesc
Ula chcąc nie chcąc brzuszkuje, ja jem śniadanie
Słonka brak, ale nie można mieć przecież wszystkiego
ja też jem śniadanie, słońca brak, młody ucina sobie drzemkę

w ogóle do bani ta majówka, pogoda nieciekawa, myślałam że gdzieś wyskoczymy albo chociaż sobie odpocznę a tu codziennie gości mamy wczoraj szwagier z córą, dziś przyjeżdza kumpel męża i pewno posiedzi do jutra, w sobotę integracja sąsiedzka Mąż się cieszy bo ma wymówkę żeby sobie piwkować a ja nie dość że się napić nie mogę to jeszcze obsługiwać trzeba towarzystwo
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-02, 08:21   #4778
tynkusia
Rozeznanie
 
Avatar tynkusia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 706
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
pff...

e a skąd się bobas wziął

jakie mleko? słodzone czy niesłodzone?

heloł
w przepisie bylo nieslodzone, ja kupilam Kondens Milch i d.upa blada, ale nie napisali szwabki jakie to ;P albo na oczy mi juz padlo ;P (raczej to drugie)
__________________
5 grudnia 2012 roku zdarzyl sie cud... Ponad 3,5 kilogramowy cud z najpiekniejszym bezzebnym usmiechem na swiecie!
tynkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 08:41   #4779
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość

Mam zamiar kupic za to małej porządny fotelik samochodowy, może mebelki jakieś w przyszłości. I ogólnie założenie jest takie że to kasa Uli. Nawet jak dokonam defraudacji spowodowanej sytuacją życiowo-różną, to mam zamiar jej wszystko oddać. O!
my na razie kupiliśmy krzesełko do karmienia
ale latem chcemy zrobić Jaśkowi pokój więc na to pójdzie część
w sumie z becikowego i ubezpieczenia jeszcze jest kasa

Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
mojej też kupal leci na przód
a w ogóle czy Wasi tżci przewijają dzieci jak jest kupa?
mój się strasznie wymiguje ostatnio
jasne
po pierwsze to głównie ja z Jaśkiem siedzę a po drugie "przecież to śmierdzi, oddychać się nie da"


piję kawę, słońce jakieś wyłazi
no ale dziś i tak szczepienie więc pewnie w domku będziemy

Jasiek bawi się na macie ale jakoś tak "dobra matka mnie położyła to podotykam te zabawki" znaczy bez entuzjazmu większego
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 08:49   #4780
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość

Jasiek bawi się na macie ale jakoś tak "dobra matka mnie położyła to podotykam te zabawki" znaczy bez entuzjazmu większego
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 09:23   #4781
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Tż mi przywiózł od mamusi (mojej of kors) kopertę imieninową... idę jutro na ciuchy
Myślę nad kolejnym tytułem ale coś mało elokwentna o tej porze jestem.
ooo milo z jej strony
co mi przypomina, ze niedlugo mam urodziny buuu, znow bede starsza buuu

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Z Chodakowską chudną pupki, dzieci jedzą pierwsze zupki
tytul fajny, ale Chodakowskiej nie lubie

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość

Jasiek bawi się na macie ale jakoś tak "dobra matka mnie położyła to podotykam te zabawki" znaczy bez entuzjazmu większego
nie chce Ci syn przykrosci robic


kiecki nie kupilam dla malej bo mi wyszlo, ze mialaby ja az do stop a szkoda


a w ogole odkrylam cos strasznego
ja mam nosidelko na sobie to miedzy pasami wychodzi mi sadlo

wygladam jak obwiazany baleronik, jak wczoraj bylismy na spacerku to na nosidlo zarzucilam bluze, bo jak to wyglada, a jak bedzie cieplej to co????
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-02, 09:26   #4782
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
mojej też kupal leci na przód
a w ogóle czy Wasi tżci przewijają dzieci jak jest kupa?
mój się strasznie wymiguje ostatnio
Przewija, ale moja robi głównie wtedy kiedy jest w pracy. Choć głównie ja się tym zajmuję, ale jak poproszę i jest w domu to nie robi problemów. Zresztą jak kupy nie wyłażą to u mnie takie przewinięcie nie trwa długo także jakoś nie jest to dla mnie uciążliwe. Wolę, żeby pozajmował się trochę Izą jak jestem zmęczona.
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 10:06   #4783
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość

nie chce Ci syn przykrosci robic
tak to właśnie wyglądało
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 10:21   #4784
goomisia
Raczkowanie
 
Avatar goomisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Mi w sleep tak samo kupsko wychodziło więc to chyba kwestia mojego przewijania... W ogóle to mam pytanie - czy jak wasze dzieci robią kupę (córki w sensie) to mają ta kupę też n boberku czy tylko z tyłu? Bo mojej permanentnie ta kupa idzie do przodu. No chyba, że jest na plecach


---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Z Chodakowską chudną pupki, dzieci jedzą pierwsze zupki
U nas kupsko też często ląduje na plecach i na broszy, a czasem nawet combo - i tu i tu jednoczesnie i też nigdy więcej tych "ekonomicznych" pampersów, TAK, one mają krótki tył i do tego są totalnie nieelastyczne i kupsko po plecach tańczy jak chce

Tytuł super

Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
a w ogóle czy Wasi tżci przewijają dzieci jak jest kupa?
mój się strasznie wymiguje ostatnio
U nas koope to tylko tatinek serwisuje, bo bierze klocka pod bieżącą i już - ja nie daje rady jej tak utrzymać
No chyba, że tatinka ni ma akurat to ja się męczę z tysiacem chujsteczek
goomisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 11:26   #4785
goba
Zadomowienie
 
Avatar goba
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 361
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
pomyślałby kto, że takie delikatne te chłopy......
a w lumpku byłam ostatnio i nigdy nie moge się powstrzymać, żeby Wiki cos kupic chociaż jak na złośc było dużo ładnych ubranek dla chłopców
a ja jak na złośc ,zawsze widzę super ubranka dla dziewczynek a dla chłopaków mało...
Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość


Mi w sleep tak samo kupsko wychodziło więc to chyba kwestia mojego przewijania... W ogóle to mam pytanie - czy jak wasze dzieci robią kupę (córki w sensie) to mają ta kupę też n boberku czy tylko z tyłu? Bo mojej permanentnie ta kupa idzie do przodu. No chyba, że jest na plecach

mojemu nigdy kupa nie wyleciała z pieluchy, ale w srodku wszystko zafajdane chociaz odkąd mu daje marchewkę to robi małe twardsze bobki
goba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 11:55   #4786
tynkusia
Rozeznanie
 
Avatar tynkusia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 706
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Moje dziecie wciagnelo juz marchewke z ziemniaczkami czyli obiadek zaliczony i mozna pomyslec o spacerku
CO tu taka cisza kobietki?
__________________
5 grudnia 2012 roku zdarzyl sie cud... Ponad 3,5 kilogramowy cud z najpiekniejszym bezzebnym usmiechem na swiecie!
tynkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 12:41   #4787
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

my po szczepieniu
oj było płaczu było ale w samochodzie już uśmiechnięty
mamy 7.2kg
wypytałam trochę o to rozszerzanie diety - mamy uczyć się jeść łyżeczką ale spokojnie póki co samo mleko może pić nie ma ciśnienia
gluten jak skończy 9 miesięcy
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 13:03   #4788
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość

a w ogole odkrylam cos strasznego
ja mam nosidelko na sobie to miedzy pasami wychodzi mi sadlo

wygladam jak obwiazany baleronik, jak wczoraj bylismy na spacerku to na nosidlo zarzucilam bluze, bo jak to wyglada, a jak bedzie cieplej to co????

może jakiś gustowny namiocik

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez goba Pokaż wiadomość
a ja jak na złośc ,zawsze widzę super ubranka dla dziewczynek a dla chłopaków mało...
ja tak samo

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez goba Pokaż wiadomość

mojemu nigdy kupa nie wyleciała z pieluchy, ale w srodku wszystko zafajdane chociaz odkąd mu daje marchewkę to robi małe twardsze bobki
chyba muszę zacząć podawać marchewkę
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 13:03   #4789
kia_mia
Zadomowienie
 
Avatar kia_mia
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 791
Odp: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII 2

Yyyy 94 posty??? Ze ja niby ?? Kiedy ja to zrobilam ? Myslalam, ze moze 10 max juz chcialam Wam pisac, zebyscie mnie nie usuwaly z listy bo ja wszystko czytam ale sie nie odzywam no ale na szczescie jestem bezpieczna

A pamietam jak z immortal mialysmy po 350 ponad postow i dwa pierwsze miejsca.... Ehh



Dziecko moje od dwoch dni przewraca sie na brzuszek. W dodatku ćwiczy glos :| tragedia..... Jak lezala na pleckach na macie to byl mozna powiedziec spokoj a teraz... Nie dosc ze sie drze cale dnie, to co chwile przewraca sie na brzuch, dalej sie drze, a pozniej dochodZi placz, ze nudno na brzuchu, to klade ja na pleckach i za dwie minuty to samo....i tak w kolko
__________________


kia_mia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-02, 13:09   #4790
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
my po szczepieniu
oj było płaczu było ale w samochodzie już uśmiechnięty
mamy 7.2kg
dzielny Jan

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez kia_mia Pokaż wiadomość
Yyyy 94 posty??? Ze ja niby ?? Kiedy ja to zrobilam ? Myslalam, ze moze 10 max juz chcialam Wam pisac, zebyscie mnie nie usuwaly z listy bo ja wszystko czytam ale sie nie odzywam no ale na szczescie jestem bezpieczna
to my też będziemy Cię czytać ale nie będziemy się odzywać

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez kia_mia Pokaż wiadomość

A pamietam jak z immortal mialysmy po 350 ponad postow i dwa pierwsze miejsca.... Ehh

echhhhh... stare piękne czasy

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez kia_mia Pokaż wiadomość

Dziecko moje od dwoch dni przewraca sie na brzuszek. W dodatku ćwiczy glos :| tragedia..... Jak lezala na pleckach na macie to byl mozna powiedziec spokoj a teraz... Nie dosc ze sie drze cale dnie, to co chwile przewraca sie na brzuch, dalej sie drze, a pozniej dochodZi placz, ze nudno na brzuchu, to klade ja na pleckach i za dwie minuty to samo....i tak w kolko
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 13:17   #4791
kia_mia
Zadomowienie
 
Avatar kia_mia
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 791
Odp: Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
dzielny Jan

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------



to my też będziemy Cię czytać ale nie będziemy się odzywać

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------




echhhhh... stare piękne czasy

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------





Hahaha )))



W ogole tak lezac na tym brzuszku non stop sie jej ulewa/ wymiotuje?:/ nawet godzine czy dwie po posilku zawsze jej cos tam wyleci :/ tak samo przy odbijaniu od razu jej sie mocno ulewa :/ kurde wczesniej az tak nie miala...nie wiem co jest grane :/ ,
__________________


kia_mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 13:17   #4792
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez kia_mia Pokaż wiadomość



Dziecko moje od dwoch dni przewraca sie na brzuszek. W dodatku ćwiczy glos :| tragedia..... Jak lezala na pleckach na macie to byl mozna powiedziec spokoj a teraz... Nie dosc ze sie drze cale dnie, to co chwile przewraca sie na brzuch, dalej sie drze, a pozniej dochodZi placz, ze nudno na brzuchu, to klade ja na pleckach i za dwie minuty to samo....i tak w kolko

oj coś wiem na temat ćwiczenia głosu

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
dzielny Jan
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 14:43   #4793
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: Odp: Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - m

Cytat:
Napisane przez kia_mia Pokaż wiadomość

W ogole tak lezac na tym brzuszku non stop sie jej ulewa/ wymiotuje?:/ nawet godzine czy dwie po posilku zawsze jej cos tam wyleci :/ tak samo przy odbijaniu od razu jej sie mocno ulewa :/ kurde wczesniej az tak nie miala...nie wiem co jest grane :/ ,
mój na brzuszku też ulewa a przy odbijaniu kiedyś tak miał, jak się przestawiał na rzadsze jedzenie. może Twoja się przejada? a zmieniłaś w końcu to mleko? bo ulewanie też może oznaczać alergię
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 16:18   #4794
kia_mia
Zadomowienie
 
Avatar kia_mia
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 791
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są baleron

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
mój na brzuszku też ulewa a przy odbijaniu kiedyś tak miał, jak się przestawiał na rzadsze jedzenie. może Twoja się przejada? a zmieniłaś w końcu to mleko? bo ulewanie też może oznaczać alergię
Nie zmienialam jednak :/ niech juz pije te pepti... Jeszcze dwa miechy i na dwójkę przejdziemy to wtedy sprobuje zmienic.. Hmm nie wiem czy sie przejada... Wypija 150 co 3, czasem 4 godziny hmm
__________________


kia_mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 17:00   #4795
goba
Zadomowienie
 
Avatar goba
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 361
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość



chyba muszę zacząć podawać marchewkę
serio, zawsze kupa była wręcz jak woda prawie a teraz od tego tygodnia bobki. Nie muszę mówić, że o wiele łatwiej się przebiera

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość

echhhhh... stare piękne czasy

no, szkoda że dziewczyny przeniosły się na FB.....
mamuski styczniowo-lutowe nas przegonily,bo juz 3 wątek zaczęły na odchowalni..
goba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 17:51   #4796
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są b

Cytat:
Napisane przez kia_mia Pokaż wiadomość
Nie zmienialam jednak :/ niech juz pije te pepti... Jeszcze dwa miechy i na dwójkę przejdziemy to wtedy sprobuje zmienic.. Hmm nie wiem czy sie przejada... Wypija 150 co 3, czasem 4 godziny hmm
eee to raczej się nie przejada przejdzie Jej niebawem

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez goba Pokaż wiadomość

no, szkoda że dziewczyny przeniosły się na FB.....
mamuski styczniowo-lutowe nas przegonily,bo juz 3 wątek zaczęły na odchowalni..
ano szkoda
właśnie widziałam że już leci im 3 część
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 18:03   #4797
kia_mia
Zadomowienie
 
Avatar kia_mia
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 791
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
eee to raczej się nie przejada przejdzie Jej niebawem

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------



ano szkoda
właśnie widziałam że już leci im 3 część
Postaram sie poprawić
__________________


kia_mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 18:47   #4798
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
my po szczepieniu
oj było płaczu było ale w samochodzie już uśmiechnięty
mamy 7.2kg
wypytałam trochę o to rozszerzanie diety - mamy uczyć się jeść łyżeczką ale spokojnie póki co samo mleko może pić nie ma ciśnienia
gluten jak skończy 9 miesięcy


Cytat:
Napisane przez goba Pokaż wiadomość
no, szkoda że dziewczyny przeniosły się na FB.....
mamuski styczniowo-lutowe nas przegonily,bo juz 3 wątek zaczęły na odchowalni..
jasny gwint, trzeba pisać więcej!
Ale ostatnio ogólnie u nas szał pał normalnie 2 strony dziennie i to przy dobrych wiatrach

Byłam dziś z Ulą u moich teściów, a jej dziadków. NAwet sympatycznie było Uleńka taka grzeczna była, mój dziubasek kochany Mamusina córunia, u babci na rączkach płakała, uspokajała się tylko u mnie hie hie hie
A w ogóle to Dziedziczka przekłada sobie zabawki z rączki do rączki I sama zasypia. Nakarmiam ją, odkładam do łóżeczka i tylko pilnuje zeby w strategicznych momentach smoczek był w buzi a Ulencja pomruczy, pogniecie się i zasypia
__________________
"I'm not crazy. My reality is just different than yours."


jagnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 19:16   #4799
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość

jasny gwint, trzeba pisać więcej!
Ale ostatnio ogólnie u nas szał pał normalnie 2 strony dziennie i to przy dobrych wiatrach

Byłam dziś z Ulą u moich teściów, a jej dziadków. NAwet sympatycznie było Uleńka taka grzeczna była, mój dziubasek kochany Mamusina córunia, u babci na rączkach płakała, uspokajała się tylko u mnie hie hie hie
A w ogóle to Dziedziczka przekłada sobie zabawki z rączki do rączki I sama zasypia. Nakarmiam ją, odkładam do łóżeczka i tylko pilnuje zeby w strategicznych momentach smoczek był w buzi a Ulencja pomruczy, pogniecie się i zasypia
ja już więcej pisać nie dam rady sama sobie nie będę odpisywać

dla Ulci
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 19:18   #4800
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

chrzest Adasia 16 czerwca ale na tym koniec dobrych wieści siedzę w kancelarii i huk... ksiądz wybiega, ja za nim a tam jacyś gówniarze rozbili się autem o ogrodzenie kościoła odrzuciło ich na perę metrów i w*ebali się w moje zaparkowane auto: mur:: mur:: mur:: mur: k*rwiłam przed tym kościołem ile wlezie przyjechały 2 karetki po nich, 3 zastępy straży, chyba z 50 strażaków, nie wiem po ich tyle ale przystojni byli i na końcu policja, wystałam się na zimnie i deszczu 2 godziny szczęście w nieszczęściu, że tylko drzwi od pasażera do klepania i pozwolili mi odjechać, ale co czasu i nerw straciłam to moje i jeszcze mój chłop mnie pozytywnie zaskoczył, bo poszedł do sąsiada i przyjechał zaraz do mnie mówiłam , że nic mi nie jest i nie trzeba, ale przyjechał bo się martwił
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.