Gdzie na romantyczny weekend? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-26, 07:51   #61
mirka1025
Raczkowanie
 
Avatar mirka1025
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 108
Dot.: Gdzie na romantyczny weekend?

Polecam Kazimierz Dolny, o każdej porze roku! Można maksymalnie wypocząć w miłej atmosferze. Osobiście bardzo lubię hostel/hotel Mars (chyba tak się nazywał). Tuz przy rynku. Bardzo ładne pokoje. Cicho i spokojnie.
mirka1025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 16:42   #62
Kredka03
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 24
Dot.: Gdzie na romantyczny weekend?

jeśli kochacie filmy to z pewnością spodoba się Wam ten w samym centrum Łodzi (a to w przypadku tego miasta bardzo ważne ). Przytulny, cichy z filmowym wystrojem i pysznymi śniadaniami. Na romantyczny, spokojny weekend we 2 mają fajną ofertę z pokazem filmu, kolacją z winkiem i apartamentem obsypanym płatkami róż

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2020-02-17 o 15:29 Powód: Link.
Kredka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 12:56   #63
blackagat
Przyczajenie
 
Avatar blackagat
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4
Dot.: Gdzie na romantyczny weekend?

W lato na pewno pojechałabym nad morze, piękne zachody słońca.
Natomiast w zimie oczywistym wyborem będzie Zakopane!
blackagat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 13:19   #64
migdaska
Raczkowanie
 
Avatar migdaska
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 309
Dot.: Gdzie na romantyczny weekend?

Zgadzam się z moją przedmówczynią w 100%. Polskie morze to idealne miejsce na weekend we dwoje - dla mnie bez względu na porę roku. Razem z narzeczonym planujemy taki od dłuższego czasu. Wstępnie wybraliśmy hotel Hilton http://www.hiltongdansk.pl - zdjęcia zrobiły na Nas ogromne wrażenie, ciekawa jestem jak jest w rzeczywistości. Miałyście okazję kiedyś korzystać z usług tego hotelu?
migdaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 21:31   #65
Elii87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 62
Dot.: Gdzie na romantyczny weekend?

a wyjzdzacie gdzies na ferie świąteczne? Ja się zastanawiam nad Krakowem. Mysle, ze nad morze jednak lepiej latem albo jaby chociaż był snieg bo rzeczywiście sporo osób mówi, ze zima Bałtyk wygląda pięknie, ale jeszcze nie miałam okazji o tej porze oglądac.
Elii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 11:17   #66
marta_julia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 21
Dot.: Gdzie na romantyczny weekend?

Z narzeczonym na rocznicę w tym roku pojechaliśmy do Hotelu Piramida w Tychach. Spędziliśmy tam fantastyczny weekend. Mają duże zaplecze SPA - my skorzystaliśmy z zabiegów na twarz i masaży - idealne na odprężenie Kuchnia na wysokim poziomie - urozmaicony bufet śniadaniowy i kolacja z karty. Ogromne wrażenie zrobił na nas Piramidion na ostatnim piętrze hotelu - bardzo klimatyczne miejsce zwłaszcza wieczorem. Generalnie hotel fajnie położony, blisko jest duże jezioro gdzie można pospacerować. Nam się bardzo tam podobało - na pewno jeszcze tam wrócimy
marta_julia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 17:02   #67
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Gdzie na romantyczny weekend?

Ja polecam Polanicę Zdrój. Można się odprężyć i pochodzić po składkach. Jest co robić. Byliśmy w pensjonacie Villa Polanica i mogę polecić bo sprzyja romantycznej atmosferze. Czego nie można powiedzieć o molochach wybudowanych poprzez wykarczowanie lasu dla turystów.
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 09:54   #68
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Gdzie na romantyczny weekend?

My skorzystaliśmy z promo Ryanaira i lecimy z ukochanym na Walentynki do Rzymu - czy będzie romantycznie zobaczymy. Mam nadzieję, że pogoda będzie znośna
W zeszłym roku w styczniu wybraliśmy się na weekend do Barcelony i wszystko spoko, tylko w hostelu nie było ogrzewaniai zamarzałam... (hiszpańska logika, no bo co skoro zima trwa tylko chwilę ,a potem przyjdą upały)
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 14:39   #69
KlaudiaaaPe
Raczkowanie
 
Avatar KlaudiaaaPe
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 85
Dot.: Gdzie na romantyczny weekend?

Cytat:
Napisane przez blotowlosa Pokaż wiadomość
My skorzystaliśmy z promo Ryanaira i lecimy z ukochanym na Walentynki do Rzymu - czy będzie romantycznie zobaczymy. Mam nadzieję, że pogoda będzie znośna
W zeszłym roku w styczniu wybraliśmy się na weekend do Barcelony i wszystko spoko, tylko w hostelu nie było ogrzewaniai zamarzałam... (hiszpańska logika, no bo co skoro zima trwa tylko chwilę ,a potem przyjdą upały)
Też byłam w Barcelonie w styczniu i miałam ten sam problem,co Ty
KlaudiaaaPe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 14:26   #70
Izma56O
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 382
Dot.: Gdzie na romantyczny weekend?

ja ostatnio na takim romantycznym wyjeździe byłam w sierpniu na Kaszubach. Wcześniej zawsze albo morze albo góry, a powiem szczerze, ze ten rejon jest trochę niedoceniany, mino ze krajobrazy sa bardzo ładne – łąki, jeziora, lasy i sporo obiektów do zwiedzenia. Mieliśmy nocleg w hotelu Spichrz – bardzo klimatyczne miejsce i serwują lokalne dania kuchni kaszubskiej.
Izma56O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 14:28   #71
MajkaKa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 16
Dot.: Gdzie na romantyczny weekend?

Ostatnio chłopak zrobił mi niespodziankę i zabrał mnie w góry do miejscowści Murzasichle i musze przyznać, że był to strzał w 10 jeżeli chodzi o romantyczny wypad. Podobało mi się absolutnie wszystko: widoki, klimat, ludzie, ośrodek w którym spalismy (xxx jeżeli dobrze pamiętam). Naprawde wspominam ten wyjazd z uśmiechem na ustach

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-04-11 o 22:20 Powód: Reklama.
MajkaKa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-21, 12:44   #72
SensiMilka
Przyczajenie
 
Avatar SensiMilka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 19
Dot.: Gdzie na romantyczny weekend?

Mnie się marzy też Berlin: xxx

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2016-04-22 o 15:40
SensiMilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 10:48   #73
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Gdzie na romantyczny weekend?

Weekend w Polsce? Popatrzcie sobie po cenach w Turcji na maj. Za tysiaka z hakiem jedziecie na tygodnie wakacje z all i w zasadzie macie gwarantowaną ładną pogodę. Może jeszcze nie będzie idealnie ciepło, ale dużo cieplej niż latem w Polsce - przede wszystkim jeśli chodzi o wodę. My tak kilka lat temu mieliśmy jechać do Pragi, a właśnie wylądowaliśmy w Turcji.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 19:02   #74
Majeczka44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 80
Dot.: Gdzie na romantyczny weekend?

Mam podobne odczucia, tym bardziej patrząc na to, jaką mamy pogodę w Polsce. Przez cały weekend ma być po prostu zimno, więc żadna przejemność siedzieć w Polsce, a też wycieczka skierowana na zwiedzanie nie będzie specjalną atrakcją. Oczywiście - co kto lubi. Radzę szukać wyjazdów zagranicznych. Na pewno wypad będzie bardziej udany ;-)
Majeczka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 10:46   #75
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Gdzie na romantyczny weekend?

W tym roku już nie damy rady, ale w kolejnym czemu nie - w maju możemy bryknąć do Turcji. Widziałam przyzwoite hotele z cenami na poziomie 1200 zł z pakietem all. Wtedy jeszcze pogoda nie będzie idealna, ale na pewno o wiele lepsza niż w Polsce, a sam wyjazd cenowo wyjdzie podobnie. Co kto lubi. Polska to tylko bardziej pod zwiedzanie - zakładając, że będzie ładna pogoda.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 08:26   #76
anulkam328
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie na romantyczny weekend?

Ja uwielbiam jeździć do Zakopanego. Jakichś romantyczny hotel z basenem, etc. Ewentualnie termy, a wieczorem romantyczna kolacja w hotelu lub na Krupówkach.
anulkam328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 18:04   #77
10a99a7e2b76d5ef73d2c6b46c2fbd57bf371141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 11
Dot.: Gdzie na romantyczny weekend?

Jeśli mieszkałabym w wielkim mieście to wtedy pewnie chętnie wybrałabym się na wieś jeśli miałabym do kogo, a tam może być naprawdę romantycznie, cisza i spokój
10a99a7e2b76d5ef73d2c6b46c2fbd57bf371141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 09:09   #78
Olka890
Przyczajenie
 
Avatar Olka890
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 20
Dot.: Gdzie na romantyczny weekend?

My wybieramy się w sierpniu na krótki, szybki wypad do Szwecji Znajoma była na początku czerwca, skorzystała z oferty xxx baaardzo sobie chwaliła, zwłaszcza, że im udało się jeszcze chyba dorwać jakiś fajny Groupon na ten wypad. Mówiła, że wbrew pozorom wcale nie jest strasznie mało czasu na zwiedzanie i naprawdę trochę ciekawych atrakcji można zobaczyć. A mnie zawsze ciągnęło do skandynawskich klimatów

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2016-06-27 o 13:52 Powód: link
Olka890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 10:50   #79
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Gdzie na romantyczny weekend?

Na weekend można normalnie wyjechać za granicę, nawet na tych kilka dni, nie musi to być tydzień. Do wielu miejsc dotrzecie szybciej samolotem za granicę, niż autem w Polskę. Fajnym kierunkiem są np. Węgry, Chorwacja, Włochy - wszędzie lot bardzo krótki i można się wybrać w ciekawe miejscówki.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-13, 10:52   #80
KillyS1
Przyczajenie
 
Avatar KillyS1
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 12
Dot.: Gdzie na romantyczny weekend?

My w weekend byliśmy w Szczecinie, pogoda była piękna!! Zatrzymaliśmy się w hotelu Dana - polecam wszystkim, bo naprawdę elegancko i fajnie. Jestem dość wybredna pod tym względem, ale tutaj czułam się bardzo dobrze. Fajne SPA, dobra lokalizacja, dużo spacerowaliśmy po nowej plaży i jedliśmy dużo lodów Bardzo fajny weekend, chcemy co jakiś czas sobie tak jeździć
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepsza."Marilyn Monroe
KillyS1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 12:14   #81
Daga34
Raczkowanie
 
Avatar Daga34
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 65
Dot.: Gdzie na romantyczny weekend?

Gdybyś jednak zmieniła zdanie co do tego, że tylko Polska to polecam stolicę Czech. Naprawdę idealne na wspólny romantyczny wypad
__________________
Daga34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 14:24   #82
krystyna1122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 14
Dot.: Gdzie na romantyczny weekend?

Ja mam trochę inną propozycję, jednak w moim przypadku i odczuciu ten weekend był 10 razy bardziej romantyczny niż jakiekolwiek spa i ekskluzywne hotele Propozycja raczej na cieplejszą porę (maj - wrzesień). Wiem, że wiele osób spędza w ten sposób podróż poślubną, albo przynajmniej jakąś jej część. Jest to spływ tratwą po Biebrzy
Jak to wygląda?
Wynajmujecie sobie za 150zl/dobę pływający domek, w którym jest sypialnia i jadalnia oraz dach do waszej dyspozycji. Na Biebrzy jesteście całkiem sami - czasem mijają tylko kajakarze. Biebrza ma spokojny nurt więc spływ jest bezpieczny i spokojnie można poradzić sobie we dwoje. W ciągu dnia i przy ładnej pogodzie płyniecie podziwiając krajobrazy, akwarium pod pokładem, sarny, bociany i łosie na polach, a wieczorem albo gdy tylko macie ochotę - cumujecie przy brzegu, robicie grilla (jest na wyposażeniu tratwy), pijecie winko siedząc na dachu tratwy i patrząc na niebo z tysiącami gwiazd (w okolicy nie ma żadnych zabudowań ani latarni więc noc rozjaśniają tylko gwiazdy i księżyc). Z dachu tratwy roztacza się piękny widok i jest naprawdę mega, mega romantycznie, zarówno podczas zachodu słońca, w nocy, jak w ciągu dnia! Dla mnie to był piękny weekend, absolutny reset i naładowanie akumulatorów. Na pewno w kolejnym roku też wybierzemy się z chłopakiem na trawy.



xxx
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 08-tratwa-splywy-tratwy-biebrza24-sztabin (1).jpg (87,5 KB, 187 załadowań)

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2016-09-26 o 10:05 Powód: link
krystyna1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 10:43   #83
boogi90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6
Dot.: Gdzie na romantyczny weekend?

Krystyna1122, te tratwy wyglądają super! Nie wiedziałam, że coś takiego istnieje, dopisuje do mojej listy must see A masz może jakiś namiar na tych ludzi, od których wypożyczaliście tratwę?
boogi90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 12:59   #84
Ankaquin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 7
Dot.: Gdzie na romantyczny weekend?

Jeżeli lubicie trochę wysiłku to polecam polskie góry. Nie ma to jak wejść na 2 tyś metrów nad poziom morza i ogadać niesamowite widoki u boku ukochanego!
Ankaquin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 14:30   #85
Gruzyinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 70
Dot.: Gdzie na romantyczny weekend?

My planujemy się wybrać na jakiś dłuższy weekend do Lublina. Kojarzycie może jakiś hotel ze spa? Trochę zwiedzania, trochę wylegiwania się w saunie i na basenie - taki jest plan
Gruzyinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 08:42   #86
Maryyysia11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 25
Dot.: Gdzie na romantyczny weekend?

ja nie kojarzę żadnego hotelu w Lublinie ale jak wrzucisz pytanie do googla to Ci coś na pewno wyskoczy potem sprawdzasz ceny, opinie i gotowe
Maryyysia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 08:45   #87
fenra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 69
Dot.: Gdzie na romantyczny weekend?

Cytat:
Napisane przez Gruzyinka Pokaż wiadomość
My planujemy się wybrać na jakiś dłuższy weekend do Lublina. Kojarzycie może jakiś hotel ze spa? Trochę zwiedzania, trochę wylegiwania się w saunie i na basenie - taki jest plan
Lublinianka Samo centrum i świetne spa
fenra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 08:17   #88
Tolka89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 24
Dot.: Gdzie na romantyczny weekend?

Dobre opinie w Lublinie ma inbetween, chociaż to chyba bardziej pod Lublinem. Mają spa i restaurację. Sama nie byłam ale na fejsie jest więcej zdjęć i całkiem sensownie to wygląda
Tolka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 12:43   #89
kocarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 6
Dot.: Gdzie na romantyczny weekend?

Na weekend to Wrocław/Kazimierz/Szklarska Poręba, etc. Jest mnóstwo ciekawych miejsc, ja uwielbiam jeździć po Polsce Zwłaszcza, że czasem można pojechać całkiem niskim kosztem, jak się dobrze poszuka na bookingu czy bookaparcie to można złapać całkiem niedrogi nocleg.
kocarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 10:54   #90
Kooloorowaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 4
Dot.: Gdzie na romantyczny weekend?

Podlasie jest piękne wiosną, ale jak dla mnie cały rok warto jeździć do Krakowa. To doskonałe miasto. Mi pół roku temu (już teraz) narzeczony zorganizował week w Krk <3 Było cudownie. Mieliśmy wspaniały hotel http://www.qhotels.pl/krakow-plus Piękne miejsce, cudowne i czyste pokoje. I cała otoczka wspaniała <3
Kooloorowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-26 12:59:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.