Yves Roche czy Clinique? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-06, 19:33   #1
shana_shan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 3

Yves Roche czy Clinique?


Witam, chciałabym się zapytać która marka pod względem pięlegnacji jest najlepsza? Mam krem na dzien z zielonej linii i krem pod oczy ale stosuje ponad miesiac i nie widzę jakiś specjalnych zmian. Za to kupiłam w małym opakowaniu maseczkę na noc i sprawdza się idealnie. Użyłam raz i od razu cera inna. więc zastanawiam się czy kontynuować czy zmienić?
shana_shan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 22:44   #2
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Yves Roche czy Clinique?

Cytat:
Napisane przez shana_shan Pokaż wiadomość
Witam, chciałabym się zapytać która marka pod względem pięlegnacji jest najlepsza? Mam krem na dzien z zielonej linii i krem pod oczy ale stosuje ponad miesiac i nie widzę jakiś specjalnych zmian. Za to kupiłam w małym opakowaniu maseczkę na noc i sprawdza się idealnie. Użyłam raz i od razu cera inna. więc zastanawiam się czy kontynuować czy zmienić?
Rozpoczęłaś temat-rzekę, ile cer tyle opinii. Wszystko zależy od wieku, rodzaju cery i jej stanu. Warto, jak napisałaś, kupować miniatury lub poprosić w perfumerii o próbki.

Osobiście jestem fanką Estee Lauder i Clinique.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 18:50   #3
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Yves Roche czy Clinique?

Każda marka ma swoje dobre i złe produkty - ich odbiór zależy także od indywidualnych preferencji. Nie da się jednoznacznie określić, która marka jest lepsza
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 16:54   #4
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Yves Roche czy Clinique?

Dokładnie każda cera jest inna. Moja na przykład jest bardzo dziwna, bo jest tłusta, ale bardzo wrażliwa i w dodatku alergiczna z AZS, a krem nawilżająco-łagodzący i serum Riche Creme z YR mi się sprawdzają (mimo niezbyt dobrego składu i nie są przeznaczone do mojego typu skóry), a te do ciała z kolei mocno uczulają
Z Clinique jedynie co lubię to kolorówkę (kocham ich sticki do ust), bo każdy ich produkt do pielęgnacji twarzy jaki miałam mi się nie sprawdził, bo albo uczulał albo zapychał Ale z obu firm można dostać próbki, więc najlepiej przetestować przed kupnem czegokolwiek
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 21:10   #5
Edymakk86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2
Dot.: Yves Roche czy Clinique?

Ja zdecydowanie polecam Clinique ale jest to oczywiście sprawa bardzo indywidualna. Najlepiej przetestować. Pozdrawiam
Edymakk86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 11:51   #6
klaudiaxp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 7
Dot.: Yves Roche czy Clinique?

To prawda, każda z nas ma inny typ skóry i inne kosmetyki będą dla nas dobre. Osobiście lubię obie marki i korzystam z różnych serii kosmetyków. Jednak moim największym faworytem jest ten zestaw od Clinique: https://tagomago.pl/collections/clin...ry-suchej-nr-1. Po jego użyciu moja skóra jest dobrze oczyszczona, ale również nawilżona. Więc jeśli masz suchą skórę to u ciebie też powinno się sprawdzić.
klaudiaxp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 14:40   #7
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Yves Roche czy Clinique?

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Dokładnie każda cera jest inna. Moja na przykład jest bardzo dziwna, bo jest tłusta, ale bardzo wrażliwa i w dodatku alergiczna z AZS, a krem nawilżająco-łagodzący i serum Riche Creme z YR mi się sprawdzają (mimo niezbyt dobrego składu i nie są przeznaczone do mojego typu skóry), a te do ciała z kolei mocno uczulają
Z Clinique jedynie co lubię to kolorówkę (kocham ich sticki do ust), bo każdy ich produkt do pielęgnacji twarzy jaki miałam mi się nie sprawdził, bo albo uczulał albo zapychał Ale z obu firm można dostać próbki, więc najlepiej przetestować przed kupnem czegokolwiek
To ja z kolei mam na owdrot, kolorowki Clinique nie lubie, za to pielegnacja jest ok.

Cytat:
Napisane przez klaudiaxp Pokaż wiadomość
To prawda, każda z nas ma inny typ skóry i inne kosmetyki będą dla nas dobre. Osobiście lubię obie marki i korzystam z różnych serii kosmetyków. Jednak moim największym faworytem jest ten zestaw od Clinique: https://tagomago.pl/collections/clin...ry-suchej-nr-1. Po jego użyciu moja skóra jest dobrze oczyszczona, ale również nawilżona. Więc jeśli masz suchą skórę to u ciebie też powinno się sprawdzić.
Trzy kroki sa ok, ale dobrze jest do nich dodac dodatkowe produkty, rozbudowac te pielegnacje. Serum, esencja, olej, maski sa dla mnie niezbednikami w pielegnacji.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-17 14:40:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.