Jak zrozumieć mężczyznę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-12, 18:44   #1
milusinska444
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 35

Jak zrozumieć mężczyznę


Jestem w nietypowym i dość krótkim bo 3miesięcznym związku. On mieszka za granicą, ja w PL. Widujemy się co miesiąc na tydzień. Czyli tak w sumie spędziliśmy ze sobą może ze 20dni. Dzień i noc oczywiście.
Pranie, sprzątanie gotowanie. Seks też. Nietypowe prawda?
Poznaliśmy się jak był na wakacjach w PL i wtedy spotkaliśmy się ze 4 razy ale na mieście, wtedy nic oprócz pocałunków między nami nie było.
Ja mam 28lat, on 33.
Podczas mojego pierwszego tygodnia u niego za granicą odbyliśmy długie rozmowy podczas których wyznaliśmy sobie że nam na sobie zależy (na wyznania typu kocham cię było trochę za wcześnie), że chcemy byc razem z tym że ja kończę tu studia, został mi ostatni rok i w czerwcu mam się niby do niego przeprowadzać. Pozostaje nam 7 miesięcy rozłąki przy czym codziennie rozmawiamy ze sobą przez tel/skype.fb. No i nadal będziemy się widywać co miesiąc.
No i od tamtej pory wyznań (w sierpniu), gdy widzieliśmy się we wrześniu i w październiku nie było żadnych poważnych rozmów o przyszłości. Śmianie, żartowanie, wymienianie poglądów i dużo seksu. Chemia u nas jest taka że o matko... Nigdy w życiu z żadnym facetem nie miałam takiego seksu... Ale może to tylko ja.
Może jestem trochę przewrażliwiona na tym punkcie ale nie uważacie, że u niego jakby stan uczuć oziębł? On mi nic nie wyznaje., to i ja mu nic nie mówię. A byłabym zdolna powiedzieć mu że zakochana jestem już.
On jest raczej zamknięty w sobie i o uczuciach rzadko mówi, jakichkolwiek, ale boję się, że on mnie nie traktuje jednak przyszłościowo, tylko tak o, jest to jest, może jakaś inna, lepsza się trafi.
Czy przesadzam? Facet się stara dzwoni kwiaty wysyła słodki jest, a ja jak to kobieta oczekuje tu deklaracji uczuć??
Nie wiem co o tym myśleć...
No i taki związek na odległość jest okropny, nikomu nie polecam tym bardziej że staż związku krótki.
milusinska444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 18:47   #2
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: Jak zrozumieć mężczyznę

To mu przy następnym spotkaniu powiedz co czujesz.
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 18:51   #3
nestey
Przyczajenie
 
Avatar nestey
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 23
Dot.: Jak zrozumieć mężczyznę

Porozmawiaj z nim jakoś delikatnie albo poprostu się przyglądaj czy nie wyolbrzymiasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
,,Bo najgorszą krzywdą, jaką można wyrządzić człowiekowi, nie jest wcale odebranie mu życia, tylko tego, po co żyje."

Edytowane przez nestey
Czas edycji: 2017-10-12 o 18:59
nestey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 18:55   #4
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Jak zrozumieć mężczyznę

Moze jemu pasuje taki "zwiazek" duzo seksu mało powaznych rozmów, z przerwa 7 miesieczna. Jak ma cie traktowac jak to 3 miesieczny zwiazek. Gdzies czytałam że o zwiazku to sie mowi wtedy gdy trwa powyzej 3 miesiecy. Moze jestes po prostu taka panna z która pogada, pojdzie do lózka.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 19:41   #5
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Jak zrozumieć mężczyznę

Cytat:
Napisane przez milusinska444 Pokaż wiadomość
Jestem w nietypowym i dość krótkim bo 3miesięcznym związku. On mieszka za granicą, ja w PL. Widujemy się co miesiąc na tydzień. Czyli tak w sumie spędziliśmy ze sobą może ze 20dni. Dzień i noc oczywiście.
Pranie, sprzątanie gotowanie. Seks też. Nietypowe prawda?
W ogóle. Każdy Twój wątek jest o tym samym.

Olkasza?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 19:53   #6
acwieka82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 209
Dot.: Jak zrozumieć mężczyznę

Może facet przybrał taka sama postawę jak Twoja. Skoro nic nie mówisz o uczuciach to może też się boi wyrazić to co czuje. Chociaż my na forum możemy jedynie gdybac, musisz sama z nim porozmawiać bo inaczej się nie dowiesz.

Wysłane z mojego TRT-LX1 przy użyciu Tapatalka
acwieka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 22:05   #7
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Jak zrozumieć mężczyznę

Fajnie Ci dziewczyny wyżej radzą. Na Twoim miejscu też bym pogadała z chłopakiem. I to niekoniecznie od razu o tym, jak wielce go kocham, ani o tym, że wyobrażam sobie już naszą wspólną przyszłość z trojgiem dzieci, psem Azorkiem i domem z czerwonym dachem.
Możesz mu za to powiedzieć o tym, co tu napisałaś: że dobrze Ci z nim, jest wybitnie cudownie w łóżku, że uwielbiasz z nim być. Pięknie opisałaś to, co czujesz, w swoim poście. Warto mu to powtórzyć. Jeśli to odpowiedni facet dla Ciebie, nie sądzę, żeby postanowił zwiać, gdzie pieprz rośnie. Może rzeczywiście boi się trochę otworzyć, bo Ty się nie otwierasz? Z kim masz o tym wszystkim pogadać, jeśli nie z nim? Będzie dobrze

Natomiast zupełnie inną sprawą jest fakt, że rzeczywiście istnieje jakieś tam prawdopodobieństwo, iż facetowi jest tak wygodnie i może nie chce tego zmieniać. Z jakiś powodów może nie szukać partnerki na stałe. Może nawet Ty jesteś tutaj, a tam, z nim, jest jakaś inna kobieta? Przepraszam za to czarnowidztwo, może przesadzam.
W każdym razie, to na razie króciutka relacja. 20 dni spędzonych razem to tyle co nic. Daj się temu rozkręcić, nie przejmuj się aż tak bardzo tym, że na razie nie było żadnych wyznań, ale też może na razie nie zakładaj, że to nie wiadomo jak wielka miłość?
Może na razie go najzwyczajniej w świecie poznawaj? Tak z czystej ciekawości. Jakie ma marzenia, plany na przyszłość (własne, nie "wasze"), kim tak naprawdę jest?
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-12, 22:54   #8
owieczka258
Raczkowanie
 
Avatar owieczka258
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 358
Dot.: Jak zrozumieć mężczyznę

Powiedz mu to samo, co w tym poście. Jednak no dla mnie to trochę dziwne. Może to subiektywna opinia, ale dla mnie 3 miesiące spotykania się to już dosyć wystarczający czas, aby się określić.
__________________
Deliver me into my fate
If I'm alone I cannot hate
owieczka258 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 05:50   #9
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Jak zrozumieć mężczyznę

A może facet uznał, że po Waszej pierwszej rozmowie o Twoim przyjeździe do niego za 7 miesięcy nie ma na razie o czym dalej gadać, bo wszystko jest ustalone..? To mi pierwsze jednak przyszło na myśl. Jeszcze sporo czasu do tego więc skoro macie wstępny plan to nie bardzo wiem co planować dalej
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 07:42   #10
201711301501
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 488
Dot.: Jak zrozumieć mężczyznę

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
A może facet uznał, że po Waszej pierwszej rozmowie o Twoim przyjeździe do niego za 7 miesięcy nie ma na razie o czym dalej gadać, bo wszystko jest ustalone..? To mi pierwsze jednak przyszło na myśl. Jeszcze sporo czasu do tego więc skoro macie wstępny plan to nie bardzo wiem co planować dalej
Też o tym pomyślałam. Padły wstępne plany, jakaś wizja się nakreśliła. Póki co jest dobrze jak jest, facet stara się na swój sposób (prezenty, rozmowy) więc po co szukać problemu. Za chwilę będzie wątek, bo jest jakby mniej rozmowny, bo np będzie miał nieco więcej obowiązków, czy jeszcze traktuje mnie poważnie?
201711301501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 08:09   #11
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Jak zrozumieć mężczyznę

Tez uważam jak wyżej, poza tym może niekoniecznie już chce mieć konkretnie zaplanowaną przeprowadzkę dziewczyny, z którą spędził 20 dni... To spore zobowiązanie. Jest opcja, jeśli będzie wam szło dobrze, to się przeprowadzisz.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-13, 19:55   #12
milusinska444
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 35
Dot.: Jak zrozumieć mężczyznę

Cytat:
Napisane przez owieczka258 Pokaż wiadomość
Powiedz mu to samo, co w tym poście. Jednak no dla mnie to trochę dziwne. Może to subiektywna opinia, ale dla mnie 3 miesiące spotykania się to już dosyć wystarczający czas, aby się określić.

3 miesiące ale co z tego jak mało się widzimy. A jednak codzienne rozmowy przez telefon to nie to samo co patrzenie sobie w oczy,
Wszystkie moje koleżanki twierdzą, że związku na odległość nie da się utrzymać tym bardziej że nie mamy za sobą długiego stażu.
milusinska444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 19:56   #13
nestey
Przyczajenie
 
Avatar nestey
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 23
Dot.: Jak zrozumieć mężczyznę

Cytat:
Napisane przez milusinska444 Pokaż wiadomość
3 miesiące ale co z tego jak mało się widzimy. A jednak codzienne rozmowy przez telefon to nie to samo co patrzenie sobie w oczy,
Wszystkie moje koleżanki twierdzą, że związku na odległość nie da się utrzymać tym bardziej że nie mamy za sobą długiego stażu.
Ja utrzymałam na odległość przez rok. Widzieliśmy się raz w miesiącu. Dziś mieszkamy razem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
,,Bo najgorszą krzywdą, jaką można wyrządzić człowiekowi, nie jest wcale odebranie mu życia, tylko tego, po co żyje."
nestey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 21:07   #14
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Jak zrozumieć mężczyznę

Cytat:
Napisane przez milusinska444 Pokaż wiadomość
3 miesiące ale co z tego jak mało się widzimy. A jednak codzienne rozmowy przez telefon to nie to samo co patrzenie sobie w oczy,
Wszystkie moje koleżanki twierdzą, że związku na odległość nie da się utrzymać tym bardziej że nie mamy za sobą długiego stażu.
Oczywiście, że się da. 3 lata u mnie i jest tylko coraz lepiej.
Ujęłabym to inaczej - związek na odległość nie każdy utrzyma i nie z każdym. Myślę że kluczem jest niestety to, że dla mnie to nie jest okropne ani żadna męczarnia ani nic. Gdybym tak uważała to nie wiem, czy bym próbowała, chyba troszkę szkoda czasu jednak.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 20:51   #15
AgaGiraffe
Rozeznanie
 
Avatar AgaGiraffe
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nie chcesz wiedzieć
Wiadomości: 523
Dot.: Jak zrozumieć mężczyznę

Autorko, zdaje się, że rozumiem Twój problem, tak się składa, że zmagam się z tym samym

U mnie sprawa wygląda trochę inaczej - spotykamy się od pięciu miesięcy i to bardzo często (średnio 4-5 razy w tygodniu). Oczywiście na samym początku chemia, zafascynowanie, motylki no i lekkie niedowierzanie z obu stron (powiedzmy, że kojarzyliśmy się sprzed kilku lat, z tym, że na początku tego roku zakończył swój 5-letni związek).

Wiosna minęła, lato strzeliło jak z bata no i mamy już jesień - nawet nie zdążyłam się zorientować kiedy nam minęło te parę miesięcy
No i nadal wszystko spoko, może trochę mniej intensywnie niż na samym początku...ale odczuwam jakiś brak, hmm... rozmów "o nas", jakiegoś większego otworzenia się w tym temacie.
Jasne, na początku dzieliliśmy się tym swoim "niedowierzaniem" :p że się w ogóle tak nas trafiło, że się spotykamy itd.
Ale teraz po tych kilku miesiącach czuję, że powinniśmy rozpocząć trochę więcej mówić o swoich uczuciach, co w ogóle sobie myślimy o tej relacji.

Jak to jest moim zdaniem?
Ano podobnie, jak u Ciebie. Śmiejemy się, wygłupiamy, robimy mnóstwo różnych rzeczy, on ogólnie jest osobą otwartą, odważną, ale jeśli chodzi o sferę emocjonalną, chęć zwierzeń czy czegoś - no bardzo ciężko coś zdziałać w tej kwestii i od niego "wyciągnąć". Z drugiej strony, może skoro ja nie inicjuję takich tematów, to on też się wstydzi cokolwiek powiedzieć...

Tak sobie też myślę, że może ciężko jest też tak naturalnie mówić o takich rzeczach, kiedy jest się po długim związku (w jego przypadku), lub kiedy dłuuugo nie było się z nikim na poważnie (moja sytuacja)... Od jakiegoś czasu szykuję się z gulą w gardle na taki temat - nie chcę, żeby wyglądało, że traktuję to jako "poważną rozmowę", chciałabym jakoś naturalnie rozkręcić rozmowę, jakoś go otworzyć w tym temacie. Mnie samą bardzo to stresuje, a wiem, że im dłużej będę z tym zwlekać, tym szybciej może coś się zacząć psuć między nami - to wytwarza taką "ścianę" między ludźmi :/

Dlatego Autorko: nie wstydź się podjąć tematu, trzeba jakoś odważnie do tego podejść, ale przede wszystkim na luzie i bez spięcia trzymam za nas kciuki :p
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54
AgaGiraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 16:08   #16
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Jak zrozumieć mężczyznę

No ale o co chodzi? Przeciez ustaliliscie, ze dolaczasz do niego za 7 miesiecy - bardzo konkretny plan dot. przyszlosci. Co bys jeszcze nowego z nim chciala walkowac?
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 16:46   #17
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Jak zrozumieć mężczyznę

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;77993321]No ale o co chodzi? Przeciez ustaliliscie, ze dolaczasz do niego za 7 miesiecy - bardzo konkretny plan dot. przyszlosci. Co bys jeszcze nowego z nim chciala walkowac?[/QUOTE]
Pytanie czy to przetrwa 7 miesiecy. 3 miesiace to świeży zwiazek..
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 17:03   #18
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Jak zrozumieć mężczyznę

Cytat:
Napisane przez milusinska444 Pokaż wiadomość
Wszystkie moje koleżanki twierdzą, że związku na odległość nie da się utrzymać tym bardziej że nie mamy za sobą długiego stażu.
A jednak są marynarze w związkach.

Autorko, jak Cię temat męczy, to go porusz. Nie powinno się zatajać takich emocji przed partnerem, nie ma sensu. Wiem że się boisz, chociażby tego że czujesz więcej niż on, że Cię odrzuci itd, ale nawet jeśli, to przynajmniej nie będziesz traciła na ten związek więcej czasu. Trzeba rozmawiać.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 17:23   #19
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Jak zrozumieć mężczyznę

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Pytanie czy to przetrwa 7 miesiecy. 3 miesiace to świeży zwiazek..
7 miesięcy to nie jest dlugo, w szczegolnosci jak dwójka ludzi ma juz konkretny plan na wspolne zamieszkanie po tym okresie. Poza tym, regularnie sie widuja - to nie tak, ze przez 7 miesiecy maja sie nie widziec.

Cytat:
Napisane przez milusinska444 Pokaż wiadomość
On jest raczej zamknięty w sobie i o uczuciach rzadko mówi, jakichkolwiek, ale boję się, że on mnie nie traktuje jednak przyszłościowo, tylko tak o, jest to jest, może jakaś inna, lepsza się trafi.
Jedyne to jest trochę zastanawiające, bo warto ufać swojej intuicji. I jak czujemy, ze cos nie do konca jest okay, to często okazuje sie, ze niestety/stety, ale tak faktycznie jest.

Najlepiej jest porozmawiac i opowiedziec o swoich odczuciach - jak to ma byc facet na zycie, to wyslucha, zrozumie i rozwieje watpliwosci.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-15, 21:03   #20
milusinska444
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 35
Dot.: Jak zrozumieć mężczyznę

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;77994521]7 miesięcy to nie jest dlugo, w szczegolnosci jak dwójka ludzi ma juz konkretny plan na wspolne zamieszkanie po tym okresie. Poza tym, regularnie sie widuja - to nie tak, ze przez 7 miesiecy maja sie nie widziec.



Jedyne to jest trochę zastanawiające, bo warto ufać swojej intuicji. I jak czujemy, ze cos nie do konca jest okay, to często okazuje sie, ze niestety/stety, ale tak faktycznie jest.

Najlepiej jest porozmawiac i opowiedziec o swoich odczuciach - jak to ma byc facet na zycie, to wyslucha, zrozumie i rozwieje watpliwosci.[/QUOTE]


tak, wałkowaliśmy temat dotyczący najbliższego spotkania wczoraj przez tel i mam tam leciec w polowie listopada, a potem na sylwestra. takze do końća roku luz. potem jeszcze do czerwca kupa czasu... też się zastanawiam czy to tyle przetrwa

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez AgaGiraffe Pokaż wiadomość
Autorko, zdaje się, że rozumiem Twój problem, tak się składa, że zmagam się z tym samym

U mnie sprawa wygląda trochę inaczej - spotykamy się od pięciu miesięcy i to bardzo często (średnio 4-5 razy w tygodniu). Oczywiście na samym początku chemia, zafascynowanie, motylki no i lekkie niedowierzanie z obu stron (powiedzmy, że kojarzyliśmy się sprzed kilku lat, z tym, że na początku tego roku zakończył swój 5-letni związek).

Wiosna minęła, lato strzeliło jak z bata no i mamy już jesień - nawet nie zdążyłam się zorientować kiedy nam minęło te parę miesięcy
No i nadal wszystko spoko, może trochę mniej intensywnie niż na samym początku...ale odczuwam jakiś brak, hmm... rozmów "o nas", jakiegoś większego otworzenia się w tym temacie.
Jasne, na początku dzieliliśmy się tym swoim "niedowierzaniem" :p że się w ogóle tak nas trafiło, że się spotykamy itd.
Ale teraz po tych kilku miesiącach czuję, że powinniśmy rozpocząć trochę więcej mówić o swoich uczuciach, co w ogóle sobie myślimy o tej relacji.

Jak to jest moim zdaniem?
Ano podobnie, jak u Ciebie. Śmiejemy się, wygłupiamy, robimy mnóstwo różnych rzeczy, on ogólnie jest osobą otwartą, odważną, ale jeśli chodzi o sferę emocjonalną, chęć zwierzeń czy czegoś - no bardzo ciężko coś zdziałać w tej kwestii i od niego "wyciągnąć". Z drugiej strony, może skoro ja nie inicjuję takich tematów, to on też się wstydzi cokolwiek powiedzieć...

Tak sobie też myślę, że może ciężko jest też tak naturalnie mówić o takich rzeczach, kiedy jest się po długim związku (w jego przypadku), lub kiedy dłuuugo nie było się z nikim na poważnie (moja sytuacja)... Od jakiegoś czasu szykuję się z gulą w gardle na taki temat - nie chcę, żeby wyglądało, że traktuję to jako "poważną rozmowę", chciałabym jakoś naturalnie rozkręcić rozmowę, jakoś go otworzyć w tym temacie. Mnie samą bardzo to stresuje, a wiem, że im dłużej będę z tym zwlekać, tym szybciej może coś się zacząć psuć między nami - to wytwarza taką "ścianę" między ludźmi :/

Dlatego Autorko: nie wstydź się podjąć tematu, trzeba jakoś odważnie do tego podejść, ale przede wszystkim na luzie i bez spięcia trzymam za nas kciuki :p

no jakbym siebie czytała. u nas tak samo. zafascynowanie mega na początku (też znaliśmy się z czasów LO), że jak to tak nagle nas trafiło, niedowierzanie itd, a teraz trochę to wszystko przygasło. chętnie dowiedziałabym się jak to u Ciebie się potoczyło, kiedy masz zamiar zacząć z nim taką rozmowę?
najważniejsze właśnie jak piszesz - żeby nie wyszło że to taka poważna rozmowa że Ci aż tak zależy...
milusinska444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-15 22:03:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.