Ważne ogłoszenie Gdzie jest moja torebka – czyli „ulubione” zamiast dawnego symbolu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-05, 14:45   #1
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938

Gdzie jest moja torebka – czyli „ulubione” zamiast dawnego symbolu


Jeśli korzystacie z KWC na telefonie, to możecie zobaczyć, że wygląd kart produktów delikatnie się zmienił. Wcześniej aby przeczytać opis produktu lub jego skład, trzeba było „przeklikać” małe zakładki. Teraz wystarczy zjechać na dół i wszystkie informacje są dostępne po dosłownie kilku ruchach.

A gdzie jest „torebka”?
Słowo torebka zostało zastąpione słowem „ulubione” ponieważ tak naprawdę właśnie do tego służyła ta opcja – do dodawania ulubionych produktów (tych do kupienia albo zrecenzowania) na własną listę. "Stare Wizażanki" pewnie pamiętają, że słowo „torebka” powstało naturalnie niemal 18 lat temu, kiedy pojawiła się potrzeba dodawania produktów do ulubionych. Niestety było to bardzo mylące dla wielu nowych użytkowników, którzy pytali i wysyłali wiadomości „jak mogę kupić ten produkt, mam go już w torebce ” – symbol graficzny torebki nie ułatwiał sprawy i był mylony z popularnym sklepowym koszykiem.

Mam nadzieję, że teraz sprawa będzie prosta. Torebka = ulubione, a symbol torebki -> serduszko.
Wszystkie pozostałe funkcje torebki pozostają bez zmian.


*można dodawać do różnych „przegródek” – jeden produkt może być w kilku przegródkach
*przegródki mogą być prywatne (nikt ich nie zobaczy) oraz publiczne (można podglądać) jeśli chcesz podzielić się z kimś swoją wishlistą
*w wersji na telefon dochodzi wyraźny guzik „dodaj do ulubionych” –wiemy, że wcześniej szukaliście tej funkcji i nie była tak łatwa do znalezienia, teraz wszystko widać!



W razie problemów- piszcie!
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-05 15:45:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:45.