Sucha skóra twarzy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-11, 20:01   #31
natka8080
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3
Dot.: Sucha skóra twarzy

A może spróbuj Physiogel żel do mycia twarzy?
- - - - - - - - - -
<< - Porady farmaceutki - >>
http://zapytaj-farmaceute.blogspot.com/
natka8080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 19:14   #32
Merry94
Raczkowanie
 
Avatar Merry94
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 428
Dot.: Sucha skóra twarzy

Racja Physiogel fajna sprawa, plus jakis kremik i może Cię uratować
Merry94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 08:35   #33
Kasia Sur
BAN stały
 
Avatar Kasia Sur
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1
Dot.: Sucha skóra twarzy

Ja używam (niezależnie od warunków pogodowych ) kremu do twarzy marki Dermedic http://dermedic.pl/produkt/emolient-linum-3


(obrazek z http://lookrecjafashion.blogspot.com/)

Na wietrzne i zimniejsze dni ten krem naprawdę daje radę Nie jest tłusty (mordka się nie świeci ) fajnie się wchłania fluid po nim, ładnie pachnie, jest wydajny cóż więcej chcieć
Warto w niego zainwestować bo -jak zapewnia producent - produkowany jest w warunkach farmaceutyczny więc daje to gwarancje jakości
Kasia Sur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 08:41   #34
Unimatrix01
Przyczajenie
 
Avatar Unimatrix01
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Opera Populaire
Wiadomości: 6
Dot.: Sucha skóra twarzy

Zainteresował mnie ten krem. Pytanie jednak gdzie i w jakiej cenie mogę go dostać?
Mam taki problem, że mam skórę na twarzy (po poparzeniu - bez blizn ale za to nieprawdopodobnie alergiczną) która źle reaguje na 99% kosmetyków. A na ten 1% co dobrze reaguję po miesiącu albo dwóch znowu się uczulam.
Mam bardzo suchą skórę na twarzy, wystarczy jeden dzień bez smarowidła i już mam wrażenie wyszuszenia, sztywności i bolesności, a jak posmaruję to piecze niesamowicie i pojawiają się atopowe plamy
A jakby tego było mało, jak smaruję twarz kremem codziennie to głównie na brodzie pojawiają mi się wypryski.
__________________
Upiorofanka, absolutnie mu oddana, opętana i zakochana
Unimatrix01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 12:25   #35
anemona11
Przyczajenie
 
Avatar anemona11
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Sucha skóra twarzy

Cytat:
Napisane przez Felaa Pokaż wiadomość
Z domowych sposobów polecam picie oleju lnianego, tym sposobem nawilżysz skórę od wewnątrz i będziesz mieć nie tylko nawilżoną i gładką buźkę, ale i całe ciało, nawet balsam nie będzie potrzebny.
Potwierdzam
Po 2 m-cach regularnego zażywania (3 łyżki stołowe dziennie zmiksowane z białym serem) moja arcy sucha skóra odetchnęła. Przestałam się łuszczyć, skóra jest napięta i bez uczucia "za małej maski". Nawet zmarszczki pod oczami zrobiły się mniej widoczne. Żaden preparat doustny, a wypróbowałam wiele, nie dał takiego efektu.
Polecam
anemona11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 16:51   #36
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Sucha skóra twarzy

Kurczę dziewczyny ja już nie daję rady. Wkurza mnie moja skóra twarzy. Powiedzcie mi,co ja robię źle,albo co powinnam jeszcze robić,żeby nawilżyć,natłuścić i odżywić skórę? Przyznam się szczerze,że wcześniej używałam kremów nawilżających,ale takich wiecie.. zwykłych. W dodatku zaczęły robić mi się w młodym wieku zmarszczki wokół ust, zmarszczki "palacza" choć nie palę i zmarszczki wokół oczu...Przyznam się też,że mało piję wody. Mi 2 szklanki herbaty dziennie wystarczą i wyszły skutki:
- sucha skóra
-łuszczące się plamki,suche skórki
-rano uczucie ściągnięcia
-zmarszczki i to spore
-mycie wodą nawet nie wchodzi w grę
Jestem też alergikiem i większość kosmetyków mnie podrażnia. Podjęłam walkę z suchością skóry i :
-zażywam skrzyp polny codziennie
-demakijaż robię płynem micelarnym (co prawda jest on z firmy be beauty,ale chyba nie jest taki zły?)
-po demakijażu wklepuję takie serum odżywcze naprzemiennie z kremem półtłustym na noc
-rano od razu po powstaniu wklepuję krem z ziaji na dzień "Ulga" na podrażnienia i suchą skórę
-zmuszam się do picia wody
-popróbuję jeszcze z tym olejem lnianym.
Może znacie jakieś lepsze a tanie kremy i możecie mi je polecić?
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 19:14   #37
Merry94
Raczkowanie
 
Avatar Merry94
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 428
Dot.: Sucha skóra twarzy

wiesz może to jest właśnie problem z Twoim piciem powinno sie pić 2 litry wody.. spróbuj zwiększyć ilosc płynów i moze jakies witaminki łykać A, E czy olej z wiesiołka podobno bardzo dobry
__________________
ćwiczę od listopada 2011 r.
robię kaloryfer na wakacje
zapuszczam włosy od lutego 2012
olejuje włoski i o nie dbam
Waga było 67 kg -.- -->jest 63 --> 61 cel --> 58
Merry94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-24, 00:40   #38
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Sucha skóra twarzy

O, dziekuje za odzew wlasnie tyle razy probowalam zmusisc sie do picia wiekszej ilosci plynow,ale zawsze i tak wracalam do starego nawyku... Musze sie znowu skupic na tej wodzie...
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 08:49   #39
Merry94
Raczkowanie
 
Avatar Merry94
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 428
Dot.: Sucha skóra twarzy

ja nigdy nie miałam z tym problemu ale kiedyś piłam więcej napoji i herbat. a od kiedy pije sama wode widze poprawe w skórze
__________________
ćwiczę od listopada 2011 r.
robię kaloryfer na wakacje
zapuszczam włosy od lutego 2012
olejuje włoski i o nie dbam
Waga było 67 kg -.- -->jest 63 --> 61 cel --> 58
Merry94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 23:06   #40
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Sucha skóra twarzy

Cytat:
Napisane przez Krystaliczne szczescie Pokaż wiadomość
O, dziekuje za odzew wlasnie tyle razy probowalam zmusisc sie do picia wiekszej ilosci plynow,ale zawsze i tak wracalam do starego nawyku... Musze sie znowu skupic na tej wodzie...
Tran też dobrze służy skórze (ten pitny i o naturalnym smaku czyli bez aromatów).
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 16:26   #41
margarita990
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 12
Dot.: Sucha skóra twarzy

ja używam ten krem http://decubal.pl/produkty,face_cream.html w połaczeniu z pianką http://decubal.pl/produkty,face_wash.html i bardzo mi te kosmetyki pomagają. są tanie, na długo starczają, wyczuwam ulgę po ich użyciu.
margarita990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 19:14   #42
Juunka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Sucha skóra twarzy

Witam, 'podbijam' wątek bo mam właśnie wielki problem z suchą skórą i nie mam pojęcia co z tym zrobić...

Otóż, mam 19 lat (nie wiem czy to istotne, ale w razie czego podaję :P) i zawsze miałam cerę tłustą i trądzikową. Ponad dwa miesiące temu przeprowadziłam się do USA i pewnie może to być jednym z powodów zmian na mojej skórze - wiadomo, inny klimat, inna woda itp. jednak moje problemy nie zaczęły się zaraz po przyjeździe, ale ostatnio, kiedy rozpoczął się 'sezon grzewczy'. Otóż ni stąd ni z owąd, pewnego ranka obudziłam się a skóra pod oczami była sucha, czerwona i nieco 'spuchnięta'. Przeraziło mnie to bardzo, szczególnie, że uwidoczniły się bardzo okropnie wielkie i głębokie zmarszczki pod oczami, co chyba w moim wieku normalne nie jest. Smarowałam więc te oczy jak szalona wszystkim co się dało i problem (na szczęście) zniknął, ale za to pojawił się nowy - przesuszona skóra na całej twarzy. Moja twarz jest strasznie napięta, czuję jakbym miała taką 'skorupę'. Nie wiem co robić, nigdy tego nie miałam! Muszę dodać, że przez jakiś czas stosowałam do mycia kosmetyki z kwasem salicylowym (Clean&Clear), ale nie zbyt długo i niezbyt regularnie. Jako kremu używam Clinique 'dramatically different moisturizing gel'. Aha, zapomniałabym - oprócz tego, że skóra zrobiła się sucha, to także bardzo wrażliwa - na niemalże każdy krem reaguje pieczeniem. W ostatnich dniach staram się pić dużo wody, żeby nawilżyć ją od środka, ale jakoś to nie pomaga póki co. Próbowałam już maści witaminowej (pod oczami pomogła, ale na całą twarz ciężko ją stosować bo bardzo tłusta) i olejku arganowego. Co prawda to dopiero kilka dni jak mam tą suchą skórę, ale czuję duży dyskomfort i chciałabym się tego jak najszybciej pozbyć. Dodam jeszcze, że ten problem występuje tylko na twarzy. I proszę, nie mówcie mi, żebym szła do lekarza, bo tutaj pójście do lekarza, a już w szczególności do specjalisty, to bankructwo w biały dzień, a w Polsce będę dopiero w maju... pomocy!
Juunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 09:35   #43
mariannna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 72
Dot.: Sucha skóra twarzy

Ja też piłam swego czasu tran na suchą skórę, ale nie powiem, żeby smak zachwycał ;| Dlatego przerzuciłam się na olej omega 3, który nazywa się OmegaRegen Skin Care. Ma dużo lepszy smak, więcej tej omegi (i to w formie najlepiej przyswajalnej dla organizmu podobno) i jest tam też koenzym Q10. Na razie widzę delikatne, pozytywne rezultaty (wcześniej budziłam się jak Juunka ze spuchniętą, suchą skórą wokół oczu, teraz to zniknęło), ale biorę go dopiero ponad 3 tygodnie. Będę za jakiś czas pisać czy działa i czy również skóra w innych miejscach się poprawiła.
mariannna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 15:01   #44
Merry94
Raczkowanie
 
Avatar Merry94
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 428
Dot.: Sucha skóra twarzy

Ja lecze sie na trądzik biore epiduo skinoren i tonik robiony które masakrycznie mi twarz przesuszyły i uwrazliwiły z ratunkiem przyszedł toleriane ultra ala roche posay. dostałam dwie próbki w aptece i juz po ich uzyciu twarz przestała być czerwona i sie łuszczyć zapytajcie w aptece moze i Wam pomoże
__________________
ćwiczę od listopada 2011 r.
robię kaloryfer na wakacje
zapuszczam włosy od lutego 2012
olejuje włoski i o nie dbam
Waga było 67 kg -.- -->jest 63 --> 61 cel --> 58
Merry94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 23:05   #45
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Sucha skóra twarzy

Ja, jako że moim znakiem rozpoznawczym jest sucha bądź przesuszona cera, mogę polecić physiogel. Bardzo ładnie nawilża, nie zapycha i przede wszystkim nie uczula (mam intensywnie nawilżający) aczkolwiek dla wielu cer może być za ciężki. Również na polecenie zasługuje żel myjący, bo nie trzeba używać do niego wody (jako że dla mojej twarzy jest to wróg nr 1).
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 09:48   #46
mariannna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 72
Dot.: Sucha skóra twarzy

Ha! Wreszcie znalazłam w internecie mój olej z estrami omega-3. Jest tutaj - http://sklep.flc-polska.pl/p/11/9/om...skin-care.html. Mówię Wam, że jest coraz lepiej - już nie muszę stosować żadnych dodatkowych kremów na moją skórę.
mariannna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 15:28   #47
edyta_17_
Raczkowanie
 
Avatar edyta_17_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 78
Dot.: Sucha skóra twarzy

Dziewczyny pomóżcie coś się stało z moja skórą
Od zawsze miałam skórę tłustą(lekko się przetłuszczała na nosku, czole, małe zaskórniki czasami jakaś niespodzianka). A teraz mam strasznie suchą na na buźce i nogach, peelingi i kremy używam i mało mi to daje. Najgorsze jest to, że nadal mam zaskórniki i skłonności do niespodzianek, gdy używam kremów intensywnie nawilżających często mi coś małego wyskoczy. Macie może jakieś tabletki i lekki krem nawilżający. A może komuś się coś takiego zdarzyło?
edyta_17_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 21:03   #48
karolinap64
Przyczajenie
 
Avatar karolinap64
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 11
Dot.: Sucha skóra twarzy

HELP HELP HELP
za 2 tygodnie studniówka a moja skóra na twarzy zrobiła się mega sucha,z bliska jest to bardzo widoczne. już myslałam ze pozbyłam się tego problemu ale niestety wrócił. zaczęłam używać sudocremu i było ok. jak sobie z tym poradzić? polecacie jakieś kremy lub inne sposoby?
karolinap64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 12:47   #49
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sucha skóra twarzy

witam
tez ostatnio mam problemy z suchą skórą na czole, brodzie, natomiast na polikach znowu pękające naczynka i ogolnie sucha skora całego ciała
kiedys nie miałam takich problemów, a teraz tragedia !

mycie woda i mydłem jeszcze bardziej pogarsza i wysusza, co mozecie mi polecic ??
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 21:21   #50
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Sucha skóra twarzy

Też mam problem z suchą skórą. Kupiłam: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...noc.html&nxt=1, wszystko fajnie, dopóki mam krem na twarzy, gdy go zmywam, skóra robi się suchutka jak wiórek. Kupiłam: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...raznionej.html i mam to samo.

Czekam na wizytę u dermatologa. jakieś pomysły?

* krem do oczu: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...en-na-noc.html jest świetny, ale jeszcze nie odważyłam soę go wypróbować do twarzy
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 13:40   #51
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sucha skóra twarzy

CzasKomety-własnie zakupiłam Ziajkę i zobaczymy jak u mnie zadziała
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 14:03   #52
badumi
Raczkowanie
 
Avatar badumi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 80
Dot.: Sucha skóra twarzy

Cytat:
Napisane przez Merry94 Pokaż wiadomość
wiesz może to jest właśnie problem z Twoim piciem powinno sie pić 2 litry wody.. spróbuj zwiększyć ilosc płynów i moze jakies witaminki łykać A, E czy olej z wiesiołka podobno bardzo dobry
Podczas kłopotów ze skórą, szczególnie przy zmianach miejsca zamieszkania mam z tym problemy, stosuję na noc na twarz maść z wit. A właśnie, rano jest niebo lepiej, choć problem nie ustępuje, gdyż całe ciało cierpi z powodu okropnej wody a nie tylko twarz.. na ciało stosuję balsam cetaphil.
__________________
Jesteśmy razem od 2017 <3

KC M


nasz corgi jest z nami od 2020
badumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 22:29   #53
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Sucha skóra twarzy

Trzeci dzień używam cetaphiliu i pomimo tego, że umyłam twarz mydłem, nie wyglądam jak wiórek. Konkluzja: cetaphil nawilża, ziaja (mnie) niekoniecznie (aczkolwiek po nałożeniu był fajny).

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

A czym myjecie twarz, żeby się nie przesuszała? I czym oczyszczacie (m.in.peelingi)?
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 14:42   #54
sasqnia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 169
Dot.: Sucha skóra twarzy

Cytat:
Napisane przez sun27 Pokaż wiadomość
Ja używam czasem zwykłej oliwki Johnson & Johnson, bo fajnie nawilża słyszałam też, że maseczka z awokado z dodatkiem słodkiej śmietanki jest dobra na suchą skórę twarzy
A ile trzyma się taką maseczkę? Mniej więcej 10 minut czy dłużej?
sasqnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 12:52   #55
flower power
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 24
Dot.: Sucha skóra twarzy

Cytat:
Napisane przez Unimatrix01 Pokaż wiadomość
Zainteresował mnie ten krem. Pytanie jednak gdzie i w jakiej cenie mogę go dostać?
Mam taki problem, że mam skórę na twarzy (po poparzeniu - bez blizn ale za to nieprawdopodobnie alergiczną) która źle reaguje na 99% kosmetyków. A na ten 1% co dobrze reaguję po miesiącu albo dwóch znowu się uczulam.
Mam bardzo suchą skórę na twarzy, wystarczy jeden dzień bez smarowidła i już mam wrażenie wyszuszenia, sztywności i bolesności, a jak posmaruję to piecze niesamowicie i pojawiają się atopowe plamy
A jakby tego było mało, jak smaruję twarz kremem codziennie to głównie na brodzie pojawiają mi się wypryski.

Polecam Ci krem Linola. Dostępny chyba tylko na receptę ale niedrogi i naprawdę super działa. Dostępny w wersjach do różnych typów cery. Działa nawilżająco, przeciw alergicznie, przeciwzapalnie itp. Ja też mam na wszystko alergię i właśnie ten krem działa u mnie cuda. Pomaga też olejek różany - ja leję go do miseczki z wodą tak mniej więcej 2 krople i później wacikiem na twarz i szyję zamiast toniku ( woda najlepiej odfiltrowana i przegotowana ). W przypadku suchych łuszczących placków na skórze wyganiam do lekarza - na to pomaga tylko maść sterydowa albo coś podobnego. Pozdrawiam i życzę super efektów kuracji
flower power jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 15:07   #56
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Dot.: Sucha skóra twarzy

[/QUOTE=CzasKomety;39108219] Trzeci dzień używam cetaphiliu i pomimo tego, że umyłam twarz mydłem, nie wyglądam jak wiórek. Konkluzja: cetaphil nawilża, ziaja (mnie) niekoniecznie (aczkolwiek po nałożeniu był fajny).[/QUOTE]


Ziaja mnie wysuszala przez uzycie nieodpowiednego mydla. Jest ok, ale uzywam na zmiane z cetaphilem (teraz mam wersje tylko nawilzajaca).

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez 201708160922
Czas edycji: 2013-06-06 o 22:57
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 07:48   #57
Marina666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Sucha skóra twarzy

Borykałam się z problemem suchej twarzy od 14 roku zycia. Na poczatku stosowalam jakies kremy m.in Nivea, ale na nic sie zdaly. zaczelam pic troche wiecej plynow i musze wam powiedziec, ze skora twarzy nie byla tak wysuszona jak wczesniej, jednak wciaz malo elastyczna i jakby poszatkowana. Znajoma mi polecila cos takiego jak Beta Skin. Od wszystkich tradycyjnych kremow rozni sie tym, ze bazuje na naturalnych skladnikach i jest wyrobem medycznym. Zwiekszone ilosci przyjmowanych płynow i smarowanie skory twarzy tym specyfikiem daly niezly rezultat.
Marina666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 08:01   #58
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Sucha skóra twarzy

Ja pije, bardzo duzo pije.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 11:32   #59
zacheconadotego
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 6
Dot.: Sucha skóra twarzy

ja polecam oliwę z oliwek lub oliwę z pestek winogron, codziennie na noc smarować twarz i szyję, znakomicie też wygładza zmarszczki pod oczami - metody naszych babci są całkiem niezłe, fajny też jest krem balneum albo olejek marchewkowy diadermy
zacheconadotego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 12:44   #60
anex_1989
Zakorzenienie
 
Avatar anex_1989
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 647
Dot.: Sucha skóra twarzy

a ja swego czasu kupiłam hydrożel z olay
super nawilża !

gorąco polecam
anex_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-05 12:36:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.