Ploteczki, plotusie - staraczki i mamusie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-09, 08:02   #31
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki z problemami i (już) mamusie

Cytat:
Napisane przez kasptak Pokaż wiadomość
Stotku, witaj! Możesz napisać po czym tak mężowi skoczyły wyniki? U nas też ten problem, ale żadne suplementy nie dały rady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas problemem była morfologia - skoczyła 2% na 8%. Ruch zawsze był ok, a liczebność podobno na grubym wypasie, tak więc nawet z tymi 2% lekarze mówili, że przecież o co nam chodzi. Zmienił trochę tryb życia, zredukował stres, ograniczył pracoholizm, zaczęliśmy odrobinę lepiej się odżywiać (owoce, warzywa, ciemne pieczywo, tłuszcze, orzechy), no i zaczął chodzić bez gaci, gdy tylko się da początkowo nakupiłam mu całą szufladę różnych supli, zużył i zapomniał. Wiec przypuszczam, ze u nas to kwestia tylko i wyłącznie trybu zycia - i całe szczęście.

Dziękuję za miłe przywitanie
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 08:53   #32
violino
Zadomowienie
 
Avatar violino
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 452
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki i mamusie

Cytat:
Napisane przez agusia8524 Pokaż wiadomość
A żeśta nasmarowały, a chciałam być pierwsza...


Cytat:
Napisane przez agusia8524 Pokaż wiadomość
Dopisz mi dodatnie AOA, wywal to tsh i zmień wiek naaaaa 34
Cytat:
Napisane przez kasptak Pokaż wiadomość
To mi zmienić na 40 lat
Kufa, laski, przez dobrą chwilę rozkminiałam, o co kij Wam chodzi z tą zmianą wieku

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;86686047]Szukać można bez końca doskonale o tym wiem. I można nic nie znaleźć. [/QUOTE]
Można. Ale przy problemie babskim, najczęściej jednak da się znaleźć
Nie namawiam, broń bobrze, to Twój wybór i go szanuję
Masz już syna i to też niesamowicie dużo zmienia.

Cytat:
Napisane przez kasptak Pokaż wiadomość
Gryzelda, współczuję szpitala. Niestety jak się samo nie ruszy to takie długie chodzenie z martwa ciąża jest niebezpieczne. Oby poszło po tabletkach!
Jak ja dziękuję losowi, że mi po tabletkach ruszyło po 15 minutach Wprawdzie na ból bym się nie zamieniła, ale to już była moja wina, że tabletki przeciwbólowe brałam jak niedorobiona pisda (szepraszm ).

Cytat:
Napisane przez kasptak Pokaż wiadomość
[Trzymajcie kciuki za mnie jutro, sama centrala przyjedzie, oby do popoludnia
Czymiemy

Cytat:
Napisane przez kasptak Pokaż wiadomość
Violino, Twoje wpisy po relance rozwalają mnie jeszcze bardziej niż zwykle robisz w UK betę za miliony monet?
Urwał, Kas, powinnaś mnie mieć na WhatsUpie albo Messengerze, co ja tam pie.d.olę, to aż sama nie wierzę.
Wczoraj chłopowi w drodze na upuszczanie krwi (strasznie zakręcona droga, w zeszłym roku się tam zgubiłam ) pisałam - a NIGDY nie piszemy do siebie nic poza "kup chleb" albo "wracaj natychmiast, kibel się zapchał" - jakieś pierdoły, że jeżdżenie po relanium po mieście jest zaje.b.iste. Że autobus jedzie, a ja z nim. Gdziekolwiek. Bo w sumie nie do końca wiedziałam, gdzie on jedzie Że mam dziś wizytę w przychodni, ale, ojej, chyba nie pamiętam, na którą I ogólnie że potrzebuję więcej relanium, bo do soboty nie mam co liczyć na pracę (bo nie ma ) i że w sumie to ja może zacznę to relanium sprzedawać, to na dwa tygodnie mam zarobek jak nic. No chyba że ktoś nie doceni tej małej tabletki - Agu


Cytat:
Napisane przez agusia8524 Pokaż wiadomość
Violino na mnie Relanium nie działa nic a nic...
Kobieto. Ty dziwna kobieto! WIEDŹMO! Ej... a może Ty za mało bierzesz, hę?

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry cześć i czołem

Stotku i Gryzelda - witamy ratujcie nam wątek, bo rzeczywiście z deczka się kruszy :/
Bo powinniśmy relanium żreć. Jak żelki (Ty jak słoneczki, więcej wlezie). To by tu był ruch jak na Marszałkowskiej.

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Ja miałam dzisiaj deje vu z poprzedniej ciąży. Violino mnie trochę ratowała, ale i tak wymiękłam. Od rana coś już plamiłam, a koło 15 poszło ostro żywą krwią. Skończyłam godzinę później na fotelu na szybko wyszukanego gina, bo już mi nerwy chyba całkiem puściły. I na razie historia się powtarza, jest pęcherzyk, cholera wie skąd krwawienie, więc mi ciążę ładnie zakwalifikował "o wysokim ryzyku poronienia", dał fotki pęcherzyka i skasował trochę szmalu. JA myślałam, że po ostatnich przejściach jestem już gotowa na takie akcje, a tu taka sam ze mnie pypka, jak do tej pory. Ja przepraszam, że tak tylko o sobie, ale wciąz roztrzęsiona jestem.
Nie przepraszaj, tylko się nie martwiaj. Jak mógł powiedzieć, że wysokie ryzyko poronienia, skoro nawet krwawienia nie namierzył?? Progesteron chociaż kazał zmierzyć? Niedobór też może powodować krwawienie.
Albo ma sprzęt do kitu

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
W czw uderzam do kliniki w Gda (choć ta InVicta jakoś już po rozmowie telefonicznej mnie do siebie nie przekonuje :P)
Spoko, mają sprzęt i wiedzę. Myślę, że większą niż jakiś na szybko znaleziony gin. Pomogą.
Chociaż ja stałam się fanką Gdyni. Kameralnie, ze 4 babki wymieniające się na recepcji, upuszczaniu krwi, opiece klienta. Wchodzisz i wiedzą, ktoś Ty. A w Gdańsku to ciągle ktoś nowy, ruch jak w mrowisku, lekko przytłacza. Trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
i jak w tym pęcherzyku nei będzie zarodka, albo do tego czasu zaliczę jeszcze jakieś krwawienie, to urodze w psychiatryku, jak mamusię kocham....
Nieważne gdzie, ważne, żebyś urodziła

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Violino ty mi tam jeszcze wiek zmień na 33
Jo, jak już skumałam, co żeście się do tego wieku tak przyczepiły, to zaraz ogarnę


Zapomniałam wziąć relanium. I teraz nie wiem, czy brać już, czy poczekać aż z przychodni wrócę. Bo wybieram się te recepty przerobić na angielskie (wtedy zamiast 90 funtów na miesiąc, za prywatną receptę na 30 sztuk progesteronu 400nm, zapłacę 9 funtów za cokolwiek mi tam lekarz wpisze... ). A że recept mam w piiiip, to może wezmę to relanium, bo inaczej nie wiem, czy dam radę lekarzowi wyjaśnić, żeby głupio nie patrzył, tylko pisał. Zwłaszcza, że poza progesteronem mam jeszcze Estrofem (chociaż tu mam 5 pudełek z Polski i raczej drogie i tak nie będzie, a do tego Clexane). Generalnie już się boję. Bo jakoś nie czuję, żeby mi dwumiesięczny zapas wypisali

Dobra, cmokam i spadam, bo relanium chyba ciut jeszcze w krwi krąży i droga może być dłuższa.


PS. Jeśli komuś coś źle pozmieniałam, to mea culpa, coś mi te cyferki się merdają - ale to nie relanium, to mój pokręcony musk.

I w ogóle to zauważyłam właśnie, że się powtarzam w swoich postach... moja mea culpa. Ale to w razie jakbyście coś przeoczyły
__________________
"Wychodzę z domu z zamiarem przebiegnięcia sześciu mil. Jutro siedem, pojutrze osiem i tak dalej.
Przebiegam obok piekarni. Kupuję słodką bułeczkę i jem ją w drodze powrotnej do domu. Niech inni biegają".

Edytowane przez violino
Czas edycji: 2019-04-09 o 09:07
violino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 09:18   #33
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki z problemami i (już) mamusie

Violino, elaborat jest na wszystkie tematy a gdzie ten wynik Bety??????

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 09:50   #34
violino
Zadomowienie
 
Avatar violino
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 452
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki z problemami i (już) mamusie

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Violino, elaborat jest na wszystkie tematy a gdzie ten wynik Bety??????
To jest Anglia. Wypierdek mamuta na środku oceanu. Maj w środku zimy, Brexit, paraliż z powodu 2 cm śniegu i te sprawy. Nie sądzisz chyba, że tu wyniki czegokolwiek (ciekawa jestem, czy aktu zgonu też) są tego samego dnia
Dostanę dziś maila. Którego w sumie i tak mam ochotę skasować przed przeczytaniem, bo co mi może powiedzieć beta po Pregnylu, który schodzi z organizmu przez 10 dni?
W zeszłym roku też miałam jakieś super hiper wartości w okolicach 50, żeby regularnie z każdym kolejnym testem maleć, zanim organizm się zorientował, że o, halo, coś tam jest, spróbujmy coś tam zamieszać.
Poczekam do piątku. Czyli poniedziałku, bo wtedy wyniki mi przyślą. A potem wtorku/środy.
__________________
"Wychodzę z domu z zamiarem przebiegnięcia sześciu mil. Jutro siedem, pojutrze osiem i tak dalej.
Przebiegam obok piekarni. Kupuję słodką bułeczkę i jem ją w drodze powrotnej do domu. Niech inni biegają".
violino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 10:00   #35
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki z problemami i (już) mamusie

Violino jak zazdroszczę, że tak szybko u Ciebie poszło. U mnie jak pisałam wyżej tabletki 3x na dobę przez 5 dni i duuupaaa.

Trzymam kciuki za Ciebie - fajnie się czyta takie wpisy na chaju

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 12:51   #36
violino
Zadomowienie
 
Avatar violino
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 452
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki i mamusie

Jak dla mnie dupa.
Hcg 6 - na połowie dawki Pregnylu we środę, 5 dni po transferze.

Generalnie to wszystko mi siadło, bo tych iobsranych recept nie mogę zrealizować. Lekarka spróbuje coś z nimi zrobić, ale mówi, że z lekka skomplikowałam i nie obiecuje, że się uda.
W aptece przy przychodni zrealizują mi progesteron 400, ale tego mam na 30 lub 40 dni. Mam jeszcze pare recept na progesteron 100, ale albo nie bo nie, albo akurat dostawca nie ma (&€€!?&:€: Ž\$#]}\<) . A Clexane kosztuje tyle, ze chyba se do Polski przylecę

Dziewczyny farmaceutki. Czy jakakolwiek opcja istnieje, że jeśli mi z tego angielskiej recepty nie zrobią, to któraś dobra dusza przejmie ode mnie te recepty (tylko dwie, mało, ale co zrobię, później będę kombinować z wypisem nowych i błaganiem kogoś w Trojmiescie, żeby mi wykupił i przesłał ) i wykupił i podesłał? Oczywiście koszty pokrywam z góry i gwarantuję nocleg w Leeds z wyżywieniem i sierścią pod poduszką... Clexane wprawdzie droższe niż Neoparin, ale i tak wyjdzie taniej niż £159 na miesiąc

Idę dalej szukać apteki która mi w razie czego zrealizuje te progesterony 100.

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Je.bnę zaraz na mózg. Nie mogą mi sprzedać (w razie jakby co) progesteronu 100, bo lekarka się pizgnęła, lub raczej zwyczajnie nie wiedziała, że to sprzedają tu w KAPSUŁKACH, a nie TABLETKACH.
Urważeszichbrexit!
__________________
"Wychodzę z domu z zamiarem przebiegnięcia sześciu mil. Jutro siedem, pojutrze osiem i tak dalej.
Przebiegam obok piekarni. Kupuję słodką bułeczkę i jem ją w drodze powrotnej do domu. Niech inni biegają".
violino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 18:26   #37
Bruised
Wtajemniczenie
 
Avatar Bruised
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 895
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki z problemami i (już) mamusie

Hej U mnie raczej cudu nie ma się co spodziewać, beta 6dpt 1.3 :/

Violino, ja będę pewnie regularnie do gdańskiej Invicty kursować w ramach przygotowania do kolejnego transferu, więc jeśli organizacyjnie da się to ogarnąć, to możemy się dogadać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz, dlaczego."
Bruised jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-09, 18:56   #38
violino
Zadomowienie
 
Avatar violino
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 452
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki z problemami i (już) mamusie

Cytat:
Napisane przez Bruised Pokaż wiadomość
Hej U mnie raczej cudu nie ma się co spodziewać, beta 6dpt 1.3 :/
Spokojnie, kropek się dopiero wgryzł i zaczyna produkować hcg, jeszcze nic straconego U każdego to indywidualnie przebiega. Dlatego test powinnyśmy robić dopiero za tydzień, bo teraz to tylko sobie schizy robimy.
Też brałaś pół dawki Pregnylu/Ovitrellu przed transferem?

Cytat:
Napisane przez Bruised Pokaż wiadomość
Violino, ja będę pewnie regularnie do gdańskiej Invicty kursować w ramach przygotowania do kolejnego transferu, więc jeśli organizacyjnie da się to ogarnąć, to możemy się dogadać
Prawdopodobnie uda mi się zgrać z Midusią, bo ja jutro powinnam wiedzieć, co i jak z tymi receptami, więc jutro wieczorem będę mogła do Gda się do kogoś umówić na przepisanie recept - a w czwartek Midusia się tam wybiera, więc w zasadzie po drodze mi je odbierze i zrealizuje. Reszta jeszcze pół biedy, przyjdą, to będą i je wykupię, ale z Neoparinem mi się najbardziej pali, bo mam tylko 10 lub 9 zastrzyków Clexane, które mi doktorka przepisała, kosztuje tutaj 159 funtów miesięcznie (750zł). Neoparin to 320 zł miesięcznie, więc no...

Zeszłam dziś tyle kilometrów, w tylu aptekach byłam, że mnie aż skręca. Oby jutro poszło lepiej.
__________________
"Wychodzę z domu z zamiarem przebiegnięcia sześciu mil. Jutro siedem, pojutrze osiem i tak dalej.
Przebiegam obok piekarni. Kupuję słodką bułeczkę i jem ją w drodze powrotnej do domu. Niech inni biegają".
violino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 19:01   #39
Bruised
Wtajemniczenie
 
Avatar Bruised
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 895
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki z problemami i (już) mamusie

Nie brałam ani Ovitrelle ani Pregnylu, więc jeszcze do końca tygodnia mogę się łudzić, że to kropki walczą, ale jakoś ciężko mi w to uwierzyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz, dlaczego."
Bruised jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 19:44   #40
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki z problemami i (już) mamusie

Violino koooofffam twoje wpisy

Ja aktualnie znowu podplamiam. W czwartek mam wizytę, więc sobie chyba te progesteron z beta jednak wcześniej pykne.

Gryzelda strasznie współczuję tej sytuacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 19:45   #41
violino
Zadomowienie
 
Avatar violino
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 452
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki z problemami i (już) mamusie

Cytat:
Napisane przez Bruised Pokaż wiadomość
Nie brałam ani Ovitrelle ani Pregnylu, więc jeszcze do końca tygodnia mogę się łudzić, że to kropki walczą, ale jakoś ciężko mi w to uwierzyć.
Tym bardziej wydaje mi się, że za wcześnie na test.
Dla Invicty w razie czego to będzie informacja, co i gdzie się zadziało, ale HCG zaczyna rosnąć dopiero, jak zarodek zagnieździ się w endometrium. A zagnieździć się mógł dopiero kilka dni po transferze.

Nie wiem, jak to wygląda w przypadku dwóch zarodków. Ale doczekaj do 14 dnia po transferze, bo na razie to może znaczyć wszystko

Kciuki. Siedzimy w tym razem, razem z Midusią, w kupie siła
__________________
"Wychodzę z domu z zamiarem przebiegnięcia sześciu mil. Jutro siedem, pojutrze osiem i tak dalej.
Przebiegam obok piekarni. Kupuję słodką bułeczkę i jem ją w drodze powrotnej do domu. Niech inni biegają".
violino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-09, 20:05   #42
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki z problemami i (już) mamusie

Leżę już na oddziale. Nie miałam rano co zrobić z młodym, bo przedszkole strajkuje a mąż w pracy, wiec przyszłam po obiedzie i lekarz chciał mnie odesłać na jutro. Ale uparłam się, że ma mnie przyjąć, bo 1) zwolnienie miałam do wczoraj i nie chciałam kombinować, 2) powiedziałam młodemu, że wyjeżdżam na kilka dni i nie chciałam mu wody z mózgu robić. Przyjęli mnie, okazało się, że nie mam nigdzie wyniku grypy krwi, więc dzisiaj nic nie mogą zrobić. Ze względu na to, że rodziłam to grupę miałam oznaczoną i lekarz stwierdził, że nie może mi jej dać w zleceniach. No i na szczęście mamy laboratorium alab piętro niżej, wykupiłam badanie grupy przez internet, pielęgniarka pobrała mi krew i jutro będzie wynik, więc dostanę cytotec i zobaczymy co dalej.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 20:15   #43
violino
Zadomowienie
 
Avatar violino
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 452
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki z problemami i (już) mamusie

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Violino koooofffam twoje wpisy
Ja tak chyba stres maskuję

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Ja aktualnie znowu podplamiam. W czwartek mam wizytę, więc sobie chyba te progesteron z beta jednak wcześniej pykne.
Nie, nie, nie, zabraniam. Plamić, znaczy się. I te inne takie.
Rób ten progesteron, betę i estradiol - oni zawsze te trzy chcą przy weryfikacjach, to im jakiś wgląd dalej w to, co się dzieje. Będzie dobrze. Zamrożony był trochę czasu, to teraz się trochę mota.

Cytat:
Napisane przez Gryzelda88
okazało się, że nie mam nigdzie wyniku grypy krwi, więc dzisiaj nic nie mogą zrobić. Ze względu na to, że rodziłam to grupę miałam oznaczoną i lekarz stwierdził, że nie może mi jej dać w zleceniach
Bez jaj... Chociaż tyle w UK, że w zasadzie wszystkie wyniki, zewsząd, są w jednym miejscu, w komputerze i każdy lekarz ma do nich wgląd.
Trzymaj się, oby szybko się z tym organizm uporał.
__________________
"Wychodzę z domu z zamiarem przebiegnięcia sześciu mil. Jutro siedem, pojutrze osiem i tak dalej.
Przebiegam obok piekarni. Kupuję słodką bułeczkę i jem ją w drodze powrotnej do domu. Niech inni biegają".
violino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 20:25   #44
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki z problemami i (już) mamusie

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;86689480]Leżę już na oddziale. Nie miałam rano co zrobić z młodym, bo przedszkole strajkuje a mąż w pracy, wiec przyszłam po obiedzie i lekarz chciał mnie odesłać na jutro. Ale uparłam się, że ma mnie przyjąć, bo 1) zwolnienie miałam do wczoraj i nie chciałam kombinować, 2) powiedziałam młodemu, że wyjeżdżam na kilka dni i nie chciałam mu wody z mózgu robić. Przyjęli mnie, okazało się, że nie mam nigdzie wyniku grypy krwi, więc dzisiaj nic nie mogą zrobić. Ze względu na to, że rodziłam to grupę miałam oznaczoną i lekarz stwierdził, że nie może mi jej dać w zleceniach. No i na szczęście mamy laboratorium alab piętro niżej, wykupiłam badanie grupy przez internet, pielęgniarka pobrała mi krew i jutro będzie wynik, więc dostanę cytotec i zobaczymy co dalej.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Trzymaj się, zajmij głowę albo ręce ładowarkę masz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez violino Pokaż wiadomość
Ja tak chyba stres maskuję


Nie, nie, nie, zabraniam. Plamić, znaczy się. I te inne takie.
Rób ten progesteron, betę i estradiol - oni zawsze te trzy chcą przy weryfikacjach, to im jakiś wgląd dalej w to, co się dzieje. Będzie dobrze. Zamrożony był trochę czasu, to teraz się trochę mota.


Bez jaj... Chociaż tyle w UK, że w zasadzie wszystkie wyniki, zewsząd, są w jednym miejscu, w komputerze i każdy lekarz ma do nich wgląd.
Trzymaj się, oby szybko się z tym organizm uporał.
Taaa, i przychodzi kolejny lekarz pyta pacjentkę o historię ciąży. Tłumaczy się co i jak, chrząknie ok i zapyta: ma pani pytania? I tyle z wizyty.
Info z pierwszej ręki. Czekam na bratanice, już 2 dzień po terminie s tam wszyscy na lajcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 20:35   #45
violino
Zadomowienie
 
Avatar violino
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 452
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki z problemami i (już) mamusie

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Taaa, i przychodzi kolejny lekarz pyta pacjentkę o historię ciąży. Tłumaczy się co i jak, chrząknie ok i zapyta: ma pani pytania? I tyle z wizyty.
Info z pierwszej ręki. Czekam na bratanice, już 2 dzień po terminie s tam wszyscy na lajcie.
Bywa i tak, nie przeczę, bo sama znam głupie na maksa historie i sama wiele rzeczy doświadczałam. Wiele niefajnych, aż się powtarzać nie chce.
Ale są i tak, które połączone z polskim systemem działałyby o niebo lepiej. I tu, i tam.
__________________
"Wychodzę z domu z zamiarem przebiegnięcia sześciu mil. Jutro siedem, pojutrze osiem i tak dalej.
Przebiegam obok piekarni. Kupuję słodką bułeczkę i jem ją w drodze powrotnej do domu. Niech inni biegają".
violino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 20:43   #46
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki z problemami i (już) mamusie

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Trzymaj się, zajmij głowę albo ręce ładowarkę masz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Taaa, i przychodzi kolejny lekarz pyta pacjentkę o historię ciąży. Tłumaczy się co i jak, chrząknie ok i zapyta: ma pani pytania? I tyle z wizyty.
Info z pierwszej ręki. Czekam na bratanice, już 2 dzień po terminie s tam wszyscy na lajcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam ładowarkę, mam laptopa, żeby zdjęcia wybrać do wywołania, mam zasilony telewizor, mam książki, mam robótki ręczne (haftuję trochę )

Ale mam też czas, żeby w spokoju się wypłakać, póki mnie syn nie widzi. I tama trochę puszcza.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 22:01   #47
soul_me
Zakorzenienie
 
Avatar soul_me
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5 170
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki z problemami i (już) mamusie

Hejka nowy wątek juupiiii
__________________

soul_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 22:15   #48
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki z problemami i (już) mamusie

Gryzelda ściskam najmocniej, jak potrafię. Żeby nad czymś przejść dalej, trzeba czasem głośno się wypłakać

Bruised takie wczesne testowanie na pewno nastroju nie poprawia, ale nie ma co jednoznacznie skreślać na tym etapie. Poczekaj na następne bety.

Ehhh, jakby zabrał trochę fajnych rzeczy z jukejowskiego systemu opieki zdrowotnej i trochę z naszego, to może w końcu bylibysmy zadowoleni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 22:33   #49
soul_me
Zakorzenienie
 
Avatar soul_me
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5 170
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki z problemami i (już) mamusie

Przede wszystkim witam nowe koleżanki

Gryzelda współczuję sytuacji i trzymam kciuki by wyplakanie dało efekt i by cala reszta poszła jak najszybciej i najłatwiej dla Ciebie.

Bruised i Violino, trzymam nadal kciuki. Na grzyba żeście sprawdzaly tak wczesnie

Midusia trzymam mocno kciuki

Bruised miałam bardzo podobne podejście do twego. Jakbym swoje przemyślenia czytała. Co do weryfikacji mam dokładnie takie same odczucia.

Pochwalę się, że w końcu sobie przeinstalowalam apke i śmiga w końcu. się z powrotem odnajde na wątku jak nie musze przez przeglądarkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Gryzelda jeśli chodzi o kwas foliowy to może się wstrzymaj skoro będziesz robić mthfr. Bo jeśli wyjdzie dodatnia to poziom kwasu w krwi nie ma znaczenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Dziewczyny która z was pisała o intralipidzie? Bruised? Można od immunologa np wziąć zlecenie na podanie intralipidu oraz receptę, wówczas w przychodni pielęgniarka nawet poda lub w prywatnej przychodni za jakieś 50 zł podadzą. Plus 35 zł za sam wlew, no troszku taniej niż 700 zł wyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Kas i jak tam w robo?

Stotek fajnie ze oddajesz się przybycieniowi :brzydel: Z tego co słyszę to lekarz z podejściem i do tego doświadczony. Powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Nowe koleżanki, wpiszcie się na pierwszą stronę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

soul_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-09, 22:42   #50
violino
Zadomowienie
 
Avatar violino
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 452
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki z problemami i (już) mamusie

Cytat:
Napisane przez soul_me Pokaż wiadomość
Bruised i Violino, trzymam nadal kciuki. Na grzyba żeście sprawdzaly tak wczesnie
Bo Invicta taki ma system.
Też jestem zwolennicznką testowania co najmniej po dwóch tygodniach, ale bezprobemowych ciąż.
A ponieważ do procedury podchodzą pary z problemami, to być może udaje im się wyłapać problem szybciej dzięki takim kontrolom, a nie dopiero za dziesiątym podejściem, kiedy ani kasy, ani sił już nie ma.

Moje i Bruised testy sens będą miały we wtorek - i tego się trzymam, chociaż skłamię, jeśli powiem, że nie wali mi na łeb. Chociaż najgorszy teraz jest brak pracy, bo akurat na swoje wolne trafiłam, do tego w ogóle mało pracy, a po trzecie to zwyczajnie finanse mi się kończą. Schodzę niemal to zera
__________________
"Wychodzę z domu z zamiarem przebiegnięcia sześciu mil. Jutro siedem, pojutrze osiem i tak dalej.
Przebiegam obok piekarni. Kupuję słodką bułeczkę i jem ją w drodze powrotnej do domu. Niech inni biegają".
violino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 22:43   #51
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki z problemami i (już) mamusie

Soul_me właśnie na razie robię tylko pakiet z testdna - trombofilia i MTHFR. Reszta po wynikach, bo i homocysteina chyba nie ma sensu wtedy, kiedy jest MTHFR dodatnia...?

Violino jak będziesz miała ochotę wpisać - 31 lat, 2 poronienia, ciąża prawidłowa - syn grudzień 2015, starania o rodzeństwo od października 2018, ciąża bliźniacza poronienie. Brak diagnozy

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 22:49   #52
soul_me
Zakorzenienie
 
Avatar soul_me
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5 170
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki z problemami i (już) mamusie

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;86690253]Soul_me właśnie na razie robię tylko pakiet z testdna - trombofilia i MTHFR. Reszta po wynikach, bo i homocysteina chyba nie ma sensu wtedy, kiedy jest MTHFR dodatnia...?

Violino jak będziesz miała ochotę wpisać - 31 lat, 2 poronienia, ciąża prawidłowa - syn grudzień 2015, starania o rodzeństwo od października 2018, ciąża bliźniacza poronienie. Brak diagnozy

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Co do homocysteiny nie podpowiem niestety, nie wiem. Ja robiłam, podobnie jak kwas (bez sensu jak się potem okazalo), ale za cholerę nie wiem, czy to powiązane. Czarna wie, jak się pojawi na nowym wątku, to pewnie podpowie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

soul_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 22:53   #53
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki z problemami i (już) mamusie

Cytat:
Napisane przez soul_me Pokaż wiadomość
Co do homocysteiny nie podpowiem niestety, nie wiem. Ja robiłam, podobnie jak kwas (bez sensu jak się potem okazalo), ale za cholerę nie wiem, czy to powiązane. Czarna wie, jak się pojawi na nowym wątku, to pewnie podpowie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarnej zapytam przez Whatsapp jak ona wie to już mi więcej pytań nie trzeba w sprawie kwasu

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 05:58   #54
kasptak
Zakorzenienie
 
Avatar kasptak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 148
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki z problemami i (już) mamusie

Gryzelda, współczuję sytuacji. Oby szybko poszło i do domu a jak już będziesz pisać do Czarnej to niech się zamelduje, co u niej. Podobnie Sandrita i Pyati.
Midusia, widzę że jednak powtórka z początków ciąży z Pitulem powiedz kropkowi, żeby ciotek nie straszył.
Wczorajszy dzień mnie wykończył na maxa, wjechało 5 bab i siedziały półtorej godziny. A ja co chwilę czerwona albo blada, normalnie menopauza. Ważne,że pojechały i prędko się to nie powtórzy i oczywiście milion pytań i zadań do zrobienia na wczoraj
Violino, rozwalasz mnie kciuki trzymam dalej za Ciebie i Bruised
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie może padać cały czas...

Edytowane przez kasptak
Czas edycji: 2019-04-10 o 05:59
kasptak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 06:40   #55
Bruised
Wtajemniczenie
 
Avatar Bruised
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 895
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki z problemami i (już) mamusie

Soul, z tym Intralipidem próbowaliśmy, ale gin z kliniki wystawił receptę, zapotrzebowania nie wystawi, a bez tego żadna apteka, w której pytaliśmy nie sprzeda. Sama recepta i zlecenie podania to za mało

Wczoraj już mi się woda w oczach skończyła, więc mam nadzieję, że dzisiaj się ogarnę na tyle, żeby jutro ludzi w pracy nie straszyć. Chociaż jak pomyślę o stanie konta to mam ochotę zakopać się pod kołdrą i obudzić za rok :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz, dlaczego."
Bruised jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 07:35   #56
soul_me
Zakorzenienie
 
Avatar soul_me
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5 170
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki z problemami i (już) mamusie

Bruised na 100% wystarczy, ja tak robiłam i co najmniej 2 moje koleżanki również. W aptece nikt się nie interesował zleceniem podania, w przychodni owszem, wszak nie zapodadza w zyle kazdej substancji która się im przyniesie. Warto spróbować, dodatki do ivf tak bardzo biją po kieszeni.
Skoro oczy wyplakane to niedługo będziesz gotowa do działania jaki plan na dalsze działania?

Gryzelda miałam na myśli byś o homocysteine dopytala Czorna

Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:35 ---------- Poprzedni post napisano o 06:34 ----------

Bruised z kliniki dr podejrzewam nie może wystawić zlecenia podania, chyba że jest immunologiem. My od immunologa wszystkie brałysmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

soul_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 07:37   #57
Bruised
Wtajemniczenie
 
Avatar Bruised
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 895
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki z problemami i (już) mamusie

Cytat:
Napisane przez soul_me Pokaż wiadomość
Bruised na 100% wystarczy, ja tak robiłam i co najmniej 2 moje koleżanki również. W aptece nikt się nie interesował zleceniem podania, w przychodni owszem, wszak nie zapodadza w zyle kazdej substancji która się im przyniesie. Warto spróbować, dodatki do ivf tak bardzo biją po kieszeni.
Skoro oczy wyplakane to niedługo będziesz gotowa do działania jaki plan na dalsze działania?

Gryzelda miałam na myśli byś o homocysteine dopytala Czorna

Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:35 ---------- Poprzedni post napisano o 06:34 ----------

Bruised z kliniki dr podejrzewam nie może wystawić zlecenia podania, chyba że jest immunologiem. My od immunologa wszystkie brałysmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zlecenie podania może wystawić, nie może wystawić zapotrzebowania, a właśnie bez zapotrzebowania żadna apteka nie chciała mi sprzedać, tłumacząc się tym, że to do leczenia zamkniętego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz, dlaczego."
Bruised jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 07:40   #58
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki z problemami i (już) mamusie

Cytat:
Napisane przez soul_me Pokaż wiadomość
Bruised na 100% wystarczy, ja tak robiłam i co najmniej 2 moje koleżanki również. W aptece nikt się nie interesował zleceniem podania, w przychodni owszem, wszak nie zapodadza w zyle kazdej substancji która się im przyniesie. Warto spróbować, dodatki do ivf tak bardzo biją po kieszeni.
Skoro oczy wyplakane to niedługo będziesz gotowa do działania jaki plan na dalsze działania?

Gryzelda miałam na myśli byś o homocysteine dopytala Czorna

Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:35 ---------- Poprzedni post napisano o 06:34 ----------

Bruised z kliniki dr podejrzewam nie może wystawić zlecenia podania, chyba że jest immunologiem. My od immunologa wszystkie brałysmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie o to dopytałam

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 07:41   #59
soul_me
Zakorzenienie
 
Avatar soul_me
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5 170
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki z problemami i (już) mamusie

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;86690630]Właśnie o to dopytałam

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]I co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

soul_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 07:43   #60
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki z problemami i (już) mamusie

Cytat:
Napisane przez soul_me Pokaż wiadomość
I co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie odczytała

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-11 21:44:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.